سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۶:۱۶Jan 2019 22
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۶    
مدیرعامل صندوق احیا و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی کشور از ایجاد موج احیای بناهای تاریخی در بوشهر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۲    
فرح نیازکار می گوید: اهمیت خواجو در تاریخ غزل سرایی نه به جهت تقلید از سعدی است که به جهت آن است که مقدمه حافظ است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۴:۱۲    
رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت با اشاره به لیست انتظار اهدای عضو در بیمارستان های کشور، گفت: با تعلل در تصمیم گیری اهدای عضو فرد از دست رفته، زمان طلایی پیوند را از دست می دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۷    
رئیس سازمان شیلات ایران از توسعه مراکز تکثیر ماهی تیلاپیا در کشور با اولویت نقاط مرکزی کشورمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۹    
رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انقلاب ما از جنس انقلاب انبیاء الهی است ، گفت: امام راحل، پیامبر گونه در صحنه حاضر شد و با نگاه توحیدی و توجه به قیامت این انقلاب به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۱    
معاون اجرای احکام دادستان نظامی تهران از آغاز به کار واحد سجل کیفری و انگشت نگاری دادسرای نظامی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: اگر مشکل جاده دانشگاه حل نشود نمی توانم ادامه بدهم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۳    
رییس کل دادگستری استان یزد گفت: ارتباط با مردم، تعدیل انتظارات و توقعات مراجعین به دستگاه در چارچوب شرع و قانون از مسئولیت های سنگین دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در ادارات اجرایی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۳    
آیت الله سبحانی به همایش تخصصی کاتبان، ناشران و مترجمان قرآن کریم که از سوی سازمان دارالقرآن الکریم درمجتمع ناشران قم برگزار شده بود، پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۰    
معاون فرماندار مهریز با اشاره به نقش خشکسالی در مهاجرت روستاییان و افزایش آن در فصول سرد سال، از نصب دوربین های نظارتی در برخی روستاهای این شهرستان برای حفظ امنیت آنها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۵۷    
بخشنامه بیمه دانشجویان دانشگاه ها از سوی محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی به تمامی واحدهای ستادی و ادارات کل استان های این سازمان ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۷    
فروشگاه اندرویدی اول مارکت با هدف افزایش رضایتمندی کاربران و حفظ مشتری مداری، نسخه جدید نرم افزار کاربردی خود را با افزایش ویژگی های کاربری رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۱    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 2800 هکتار از اراضی چهارمحال و بختیاری در سالجاری به سیستم آبیاری نوین مجهز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۱    
استاندار ایلام گفت: هر چند رتبه ی اشتغال استان نسبت به سال گذشته بهبود 7 پله ای داشته اما بنده به نحوه ی محاسبه نرخ بیکاری و اشتغال در کشور انتقاد دارم و باید این رویه اصلاح شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۱    
رئیس جهاد دانشگاهی مرکز درمان ناباروری این واحد را یکی از برندهای کشور عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۱    
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از احداث و راه اندازی چهار مرکز فوق تخصصی ضد سرطان در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۹    
دستورالعمل جدید گمرک درمورد اخذ IRC موقت نمونه های وارداتی برای تسهیل واردات مواد اولیه دارو و ملزومات بسته بندی صادر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۳    
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از آسیب دیدن دو نفر در نتیجه نشت گاز شهری و انفجار ناشی از آن در یک واحد مسکونی در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۱    
فرمانده ناوگروه صلح و دوستی پاکستان گفت: برقراری گشت منطقه ای با مشارکت کشورهای منطقه به ویژه ایران توانسته است امنیت منطقه و خطوط مواصلاتی در اقیانوس هند را تأمین کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: ما روحانیون امروز مطالبه گر هستیم و بیرق گردان هیچ حزب و گروهی نیستیم و ما غیر از دفاع از ولایت، شهدا، دستاوردهای امام از هیچ گروهی دفاع نمی کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۷    
استاندار ایلام گفت: پیش از انقلاب اسلامی همه مقدرات کشور در دست بیگانگان بود و به ظاهر ژاندارم منطقه بودیم اما در عمل با پیروزی انقلاب اسلامی همه چیز محو شد و در زمان جنگ فهمیدیم از اسلحه و تسلیحات ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۲    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی، فعالیت کنسرسیوم صنعت و انرژی در استان آذربایجان شرقی را قابل توجه دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۴    
مدیر آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش ضمن بیان اینکه با رفع ایرادات خرید خدمت آموزشی، می شد از این طرح به عنوان یک مکانیزم ارائه خدمات آموزشی و پرورشی در مناطقی که امکان استخدام تمام وقت یک معلم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۷    
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در بازدید از مرزهای مشترک با کشور آذربایجان در شمالغرب ، گفت: با توجه به رابطه حسنه دو کشور ، بحمدالله مشکلی در این مرزها وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۳    
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: ساخت کارخانه بازیافت زباله در منطقه دوپشته دشتروم (محل دفن زباله های یاسوج) به تعاونی دهیاری های این منطقه واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۶    
مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل شهر تهران در نشست مشترک با وحید رضامحمدی ،شهردار منطقه 15 و هادی زبده، شهردار منطقه 16 بر لزوم ایجاد نمایشگاه مصنوعات پلاستیکی در محور شوش- فداییان اسلام تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۱    
فردا پنج شنبه 20 دی ، یادواره سالروز فتح میمک در این منطقه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۸    
نخستین دور گفت وگوی دینی ایران و فرانسه با برگزاری آیین اختتامیه در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۵    
سمینار علمی نقش آموزه های دینی در همزیستی مسالمت آمیز 20 دی ماه با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در کوالالامپور مالزی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان درحاشیه بازید از مزارع وباغات کشاورزی منطقه زرآباد گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۱    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شهادت یک مامور پلیس راهنمایی و رانندگی در زاهدان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۴۵    
معاون امور هماهنگی و عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تا کنون 15 هزار اشتراک گاز در زاهدان صادر شده است .
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۷:۵۳    
رئیس سازمان بسیج رسانه استان خراسان رضوی گفت: رسالت رسانه، قلم فروشی نیست بلکه رسانه ها باید مطالبات مردم را به گوش مسئولان برسانند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: نقش برجسته سرباز هخامنشی در موزه خراسان بزرگ به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۳۹    
درخواست 30 میلیون یورویی شرکت حمل و نقل ریلی رجا برای ازسرگیری فعالیت قطارهای پرسرعت با انتقادات زیادی مواجه شد که همین موضوع واکنش این شرکت را به همراه داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۹    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: در پاسخ به این سئوال که آیا ما در نقطه مطلوب قرار داریم و مردم راضی هستند؟ باید گفت، رضایت کامل ندارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۱    
رییس انجمن حمایت از بیماران پروانه ای، گفت: وزیر سابق بهداشت 36 دوره پانسمان های مخصوص بیماران EB را به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار داد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۲۹    
رئیس مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه با اشاره به سفر مشاور امنیت آمریکا به آنکارا، تأکید کرد: امنیت ملی کشور موضوعی نیست که بر سر آن مذاکره شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۲۰    
سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان از پیروزی قاطع برابر کره شمالی خوشحال است و با این پیروزی به قهرمانی در جام ملت های آسیا 2019 امیدوار شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۱۳    
رئیس مجمع نمایندگان تهران در مجلس، تغییر و تحولات در مدیریت شهری تهران را باعث عقب افتادن از برنامه های اعلامی به شهروندان دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۵۶    
مدیرعامل بانک آینده گفت: برای عبور از شرایط دوران تحریم، باید همراه تمام مردم و دوشادوش مسئولان اقتصادی کشور آماده بوده و برنامه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۴۸    
یک وکیل روسی که در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا با دونالد جی ترامپ ، فرزند رییس جمهوری آمریکا دیدار کرده بود، امروز (سه شنبه) از سوی دادستانی نیویورک متهم به پولشویی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۴۱    
نخستین سانس اجرای گروه موسیقی تکسیم تریو ترکیه که برای نخستین بار در ایران به روی صحنه می رفتند، با استقبال خوب مخاطبان آن در ایران همراه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۳۳    
یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس از بررسی گزارش نهایی هیأت تحقیق و تفحص از صنایع مس ایران در این کمیسیون، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۲۸    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از تصویب چهار تبصره لایحه بودجه سال آینده و الحاق سه پیشنهاد به این لایحه در کمیسیون فرهنگی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۲۱    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به ستایش از تیم ملی فوتبال ویتنام پرداخت و تاکید کرد که جام ملت های آسیا رقابتی قوی و بزرگ است و او و شاگردانش برای خوش گذرانی و تعطیلات به امارات نیامده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۱۸    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت که این کمیسیون کلیه تبصره های مربوط به خصوصی سازی آموزش و پرورش در بودجه 98 را حذف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۱۱    
مدیرکل امور دارویی سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت گفت: وقاحت آمریکایی ها به حدی رسیده که شرکت های همکاری کننده با ایران را تهدید می کنند که نمی توانند در حوزه آمریکا کار کنند و این فراتر از تحریم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۶    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران سه شنبه شب(18 دی) در توییتی به اظهارات و ادعاهای اخیر برخی مقامات اروپایی علیه ایران پاسخ گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۲    
رئیس کمیته امنیت و امور خارجی کنست رژیم صهیونیستی تأکید کرد که اکنون بهترین زمان برای توسعه شهرک سازی در کرانه باختری، قدس و منطقه الاغوار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۳۴    
شورای پول و اعتبار در جلسه عصر امروز (سه شنبه، 18 دی ) مقررات مربوط به بازار متشکل معاملات ارزی را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۳۰    
یک استاد حقوق بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی گفت: با وجود 4 دهه تحریم در زمینه مستندسازی به خوبی عمل نکرده ایم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۲۳    
تیم ملی عربستان با پیروزی 4 بر صفر مقابل کره شمالی شروع بسیاری خوبی در جام ملت های آسیا داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۴    
سرمربی تیم ملی ایران دیدار تیم ملی عراق برابر ویتنام را از نزدیک و از ورزشگاه تماشا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۸    
سرمربی تیم ملی فوتبال عراق از کسب پیروزی برابر ویتنام خوشحال است. او اعتراف کرد که نیمکت نشینی طارق اشتباه بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۶    
یک مدرس حقوق بین الملل گفت: سازمان جهانی تجارت دسترسی افراد به داروهای ضروری را یکی از حداقل های ضروری قلمداد کرده و از لایسنس های(مجوزهای) اجباری سخن به میان آورده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۸    
یک مقام آمریکایی تصریح کرد که جان بولتون به مسئولان ترک اعلام کرده که واشنگتن با هر گونه حمله ای به کردها در سوریه مخالف است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۵    
سرمربی ویتنام با وجود شکست برابر عراق از عملکرد شاگردانش راضی است. او تاکید کرد که به دنبال کسب یک امتیاز برابر ایران است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۳۶    
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با اشاره به مصرف بالای انرژی در کشور، از دو برابر شدن تقاضای جهانی انرژی تا سال 2040 میلادی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۳۱    
پادشاه اردن امروز (سه شنبه) با وزیر خارجه آمریکا که به امان سفر کرده است، دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۲۷    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تعیین تکلیف بیمه ی تکمیلی و خدمات بهداشتی و درمانی جانبازان و ایثارگران در جلسه ی امروز (سه شنبه، 18 دی) کمیسیون اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۲۱    
نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 98 گفت که بر اساس تصمیم این کمیسیون، مجلس امسال در جریان بررسی بودجه، ردیف بودجه مربوط به شرکت های دولتی را نیز مورد رسیدگی قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۰۹    
کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در ادامه بررسی لایحه بودجه 98 کل کشور، ایدرو و ایمیدرو را مجاز کرد 400 میلیارد تومان در مناطق کمتر توسعه یافته و محروم برای اشتغال زایی هزینه کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۰۴    
مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس هیچ درخواستی برای ممنوع التصویری افراد نداشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۸    
آذری جهرمی پس از انجام یک نظرسنجی، در یک رشته توییت به اعلام تصمیمات نهایی برای حذف پیامک های مزاحم تبلیغاتی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۹    
فقدان سه چیز در محل کار و در ارتباط با شغل افراد موجب می شود تا آنها احساس ناشادی و افسردگی کنند که این سه عامل عبارتند از: هدف، امید و دوستی.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۴۸    
هیات رییسه فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در خصوص مجمع عمومی عادی فدراسیون فوتبال صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۶    
باشگاه استقلال ادعای ملکی، رئیس سابق هیات مدیره باشگاه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۳    
فرستاده آمریکا برای حل بحران میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس بعد از "ناتوانی" در کمک به حل این بحران استعفا داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۰    
اولین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در علوم ریاضی 24 تا 28 دیماه به میزبانی استان یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۴    
پیشکسوتان باشگاه پاس به دیدار وزیر ورزش و جوانان رفتند. در این نشست پس از طرح درخواست این پیشکسوتان، سلطانی فر نیز قول احیای این تیم ریشه دار تهرانی را داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۵۳    
بررسی ابعاد حذف چهار صفر از پول ملی توسط دو تن از کارشناسان که یکی از پربازدیدترین اخبار اقتصادی ایسنا بود باعث شد تا ریسک این طرح را از جنبه های مثبت و منفی مورد واکاوی قرار دهیم اما به نظر می رسد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۵۳    
تیم ملی فوتبال عراق برابر ویتنام کامبک زد و با نتیجه 3 بر 2 ویتنام را با شکست روبرو ساخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۵۱    
گی یر پدرشن ، نماینده جدید سازمان ملل متحد در امور سوریه مأموریت خود را رسما آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۹    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی چند تبصره بودجه 98 در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۸    
"بیمه شدگان تامین اجتماعی مشمولان بعدی دریافت بسته های حمایتی ، آتش نشان دوچرخه سوار به تهران می آید؟، افزایش30 سانتیمتری تراز دریاچه ارومیه، پرداخت وام 5 میلیونی به 200 هزار بازنشسته در سال 98 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۵    
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با تاکید بر اینکه امروز در جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم، گفت: هر اشتغالی که در کشور ایجاد می شود، اسلحه ای در جنگ اقتصادی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۵    
دکترعبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر علوم در دیدار با استادان دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید باهنر کرمان از راه اندازی دوره های جدید تولیدات گلخانه ای در حوزه آموزش کشاورزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۳    
ترکیب تیم های ملی عربستان و کره شمالی مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۳    
در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در استان صلاح الدین عراق دو تن کشته و پنج تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۴    
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به وسواس های دائمی پمپئو و بولتون نسبت به ایران، اظهار کرد که رفتار این دو بیشتر به دنبال کنندگانی روان پریش شباهت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۲۳    
دادستانی کل کشور متن نامه خطاب به دادستان های سراسر کشور درباره عدم ممانعت از کار شرکت های اینترنتی حمل و نقل مسافر تا تصویب ضوابط مربوطه، را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۲۱    
وزیر امور خارجه کشورمان با نخست وزیر سابق ایتالیا دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۲۱    
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از اکران پوسترهای جشنواره تئاتر فجر در ایستگاه های مترو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۸    
مسئول رقابت های لیگ دسته یک از استفاده از سامانه آنلاین برای ناظران داوری و استفاده از سیستم VAR در این رقابت ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۳    
نخستین عکس از فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است! به نویسندگی و کارگردانی رضا زهتابچیان با تصویری از نقش آفرینی لیندا کیانی در این فیلم منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۳    
حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی دستیار پیشین ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت ها ، با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان، خلیفه ارامنه دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۰    
امروز قیمت سکه رو به کاهش گذاشت و این در حالی بود که نرخ ارز تا حدودی نسبت به دیروز روند افزایشی داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۰    
خطبه های نماز جمعه شوش را موقعیتی برای برحق نشان دادن یک درخواست و از بین بردن ثروت ملی مردم کشور انتخاب می کنند و شعار می دهند: زیر گذر شوش، حق مسلم مردم شوش است !
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۰    
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد که تلاش های دیپلماتیک و تجاری آمریکا علیه ایران را دوبرابر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۹    
معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به لزوم حرکت دانشگاهها با سمت دانشگاههای نسل سوم گفت: حوزه دارو یکی از مجراهایی است که می تواند این برنامه را اجرا کند و لازم است مسیری برای ارتباط حوزه دانشگاهی با ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۹    
یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت که دو میلیارد و 700 میلیون دلار ارز دولتی در بازار آزاد فروخته شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۹    
شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر با چهار فیلمنامه موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۶    
اختتامیه نهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار روز پنج شنبه 20 دی در محل سینمافلسطین برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۵    
در جلسه ای که (سه شنبه 18 دی ماه 97) در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار شد، اعضای جدید شورای مستند این مرکز معرفی و مشغول به کار شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طبق توضیحات وزیر اطلاعات به هیچ وجه اسماعیل بخشی کارگر کارخانه نیشکر هفت تپه شکنجه نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۰    
رئیس هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران در پی انصراف سه فیلم کوتاه از حضور در جشنواره ی فجر بیان کرد: ما نمی توانیم فیلم جدیدی را به جشنواره پیشنهاد بدهیم و یا آثاری را جایگزین فیلم های انصرافی کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۶    
مسئول سازمان بسیج رسانه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در پاتوق خبر برگزاری شد، با اشاره به برگزاری چهارمین دوره جشنوراه ملی ابوذر اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۱    
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر صنعت فولاد به یکی از پیشران های بزرگ اقتصاد کشور تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۸    
مدیرکل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی از اعلام نتایج آزمون های استخدامی متمرکز و دفتر فنی و مهندسی این سازمان خبر داد.