سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۶:۰۶Jan 2019 22
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۱:۴۹    
رئیس کارگروه تخصصی صنایع غذایی و تبدیلی اتاق فکر توسعه و تعالی مازندران بر لزوم راه اندازی کارخانه های صنایع تبدیلی در این استان تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۱:۰۱    
یک هنرمند پیشکسوت سازنده ساز سنتی تنبور گفت: هر روز شاهد حجم بالای تولید ساز تنبور در استان هستیم که بخش کثیری از آن براساس الگو و قالب صحیح ساخته نمی شود و فاقدکیفیت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۳:۱۷    
کتاب "بلوغ پشت خاکریز" در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور راوی کتاب ایمان کفائی مهر ونویسندگان آن حسن و حسین شیردل وامیرمحمد عباس نژاد نویسنده و منتقد ادبی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۲    
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قابلیت های گردشگری شرق مازندران تصریح کرد: باید گردشگری منطقه را از بن بست توسعه خارج کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۸    
بهترین زمان برای مصرف ویتامین ها و مواد معدنی هنگام صبح به همراه وعده غذایی است. با این وجود، برخی مکمل ها وجود دارند که مصرف آنها اندکی پیش از رفتن به تختخواب ممکن است به خواب بهتر کمک کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۰    
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: بی شک ضرورت تقویت تعاونی های موجود زنان و ارتقای آن با فناوری ها و رویکردهای نوین از طریق کمک به ایجاد تعاونی های جدید با توجه به ظرفیت نیروی تحصیل کرده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۶    
مدیرکل امور فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو گفت: تعداد مجوزهای فراورده های طبیعی با رشد 5 برابری از سال 87 به 2416 مورد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۲    
کرملین از گفتگوی تلفنی رئیس جمهوری روسیه با صدر اعظم آلمان در خصوص اوضاع سوریه و تشکیل کمیته نگارش قانون اساسی جدید این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۳    
رییس شورای شهر مشهد مقدس گفت: بدون شک جدی ترین و مهمترین چالش شهر مشهد در سال 98، کم آبی است و گذر از این بحران جز با مشارکت حداکثری مردم امکان پذیر نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۱    
سرپرست پلیس آگاهی البرز از دستگیری اعضای باند سارقان منزل که به شیوه پنجره و بالکن روی و تخریب در بالکن منازل اقدام به 80 فقره سرقت در مناطق مختلف کرج کرده بودند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۹    
بزرگداشت خواجوی کرمانی با حضور مدیران شهرداری و اعضای شوراهای شهر شیراز و کرمان و جمعی از مدیران استان فارس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۲    
در پی همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران و بنیاد برکت، از 540 طرح اشتغال زایی در شهرستان های دلفان، پلدختر، رومشگان و کوهدشت استان لرستان رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۶    
پدر شهیدان یعقوب و رسول بابایی از استان آذربایجان شرقی به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰    
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان زنجان، چالش های این بخش را در حوضه های آبخیز تشریح کرد و گفت: علت بروز این چالش ها مربوط به عوامل انسانی و طبیعی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۸    
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به سیاست دولت در چابک سازی سازمانی گفت: به آموزش وپرورش اجازه داده شد که معاونت تربیت بدنی و سلامت همچنان به عنوان یک معاونت باقی بمانند و ادغامی در این شاخه از آموزش و ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۳    
قائم مقام و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به نقدهای صورت گرفته به آموزش و پرورش در فضای مجازی گفت: نقد سازنده آموزش و پرورش را تقویت می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۲    
امیرکبیر رجلی کاردان و جدی و خدمتگزار بود اما رویارویی او با شاه قاجار مانند همه قربانیان استبداد، برایش هاله ای اسطوره ای نیز ایجاد کرده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۹    
مدیرعامل شستا در آبادان ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت شرکت نفت ایرانول گفت: ایرانول طی سال های اخیر در اکثر شاخص ها رشد خوبی داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۴    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی استان زنجان گفت: تخریب صورت گرفته در سرای حاج شامی پایین، غیرقانونی است و شکایت از مالک توسط میراث فرهنگی صورت گرفته که با این شرایط قاعدتا باید سلب انتفاع از ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۹    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از به آب اندازی نخستین نمونه از شناورهای تفریحی (تک بدنه) ساخته شده در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۷    
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: با بهره برداری از مرحله سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس تولید بنزین یورو پنج از 30 میلیون لیتر در روز به 45 میلیون لیتر افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۹    
مهاجم بوشهری تیم ملی ایران فارغ از همه حرف و حدیث هایی که در اطرافش به گوش می رسد، با تمرکز بالا در دیدار نخست ایران برابر یمن به میدان رفت و به گواه آمار، برترین بازیکن ایران هم شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۷    
رئیس سازمان صمت گیلان گفت: گلوتن بسیاری از گندم های داخلی کمتر از 25 تا 26 است حال آن که باید بیش از 28 باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۲    
مرحله اصلی و فاز عملیاتی هشتمین رزمایش فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی صبح امروز با رمز یا حسین (ع) در منطقه عمومی اصفهان با شرکت کلیه پایگاه های شکاری نیروی هوایی ارتش و با محوریت پایگاه هوایی شهید ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۷    
نشست سیاستگذاری کنگره بین المللی بزرگداشت شهدای جانباز قطع نخاعی استان خوزستان شامگاه 19 دی ماه در استانداری خوزستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۱    
معاون گردشگری و زیارت سازمان از برگزاری اولین رویداد زمستانه مشهد به منظور تشویق حضور زائران و گردشگران در فصل زمستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۸:۳۶    
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانگجو چین گفت: ایجاد طرح خواهرخواندگی بین گوانگجو یا یکی از استان های جنوبی چین با استان آذربایجان غربی در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۴:۱۲    
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: براساس سند چشم انداز شش ساله، میزان مشارکت مردم در ورزش های همگانی باید تا سال 1404 به 50درصد افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۱:۱۶    
36 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمشین از شبکه های تلویزیونی پخش می شوند که از این تعداد همزمان با بزرگداشت امیرکبیر، دو فیلم با این عنوان پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۲:۰۰    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر قرار است مشکلات زنان سرپرست خانوار و افراد کم درآمد حل شود و فقر و محرومیت کاهش یابد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۰:۲۸    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: نوسانات ارزی و مشکل عرضه صحیح مواد اولیه از مشکلات واحدهای تولید مواد شوینده است که باعث شده پای دلالان به عرصه تولید باز شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۰:۱۲    
علی محمد احمدی در پیامی سوءقصد به رئیس کل دادگستری استان را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۳:۴۹    
سرمربی لبنان بعد از شکست برابر قطر به انتقاد شدید از داور بازی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۳:۳۴    
با اعلام باشگاه استقلال، شاگردان وینفرد شفر دو بازی تدارکاتی در ترکیه خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۳:۲۶    
رئیس فدراسیون اسکی گفت: از امروز باید به فکر استعدادیابی از سنین پایه باشیم تا بتوانیم در آینده پشتوانه های این رشته را قوی بسازیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۳:۱۱    
سفیر ایران در لندن گفت: متاسفانه کشورهای اروپایی علاوه بر منافقین، مأمن و پناهگاه نمایندگان گروه های تروریستی و تجزیه طلب جدیدی شده اند که آشکارا به دنبال تلاش برای تجزیه ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۳:۰۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: پاسداشت امیرکبیر، پاسداشت آرمان های بلند و اندیشه های روشن و مترقی در سرزمین ماست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۲:۵۴    
وزیر امور خارجه با تشریح مولفه های منطقه ای قوی تاکید کرد: ما امروز به جای سلطه مردان قوی، نیازمند منطقه ای قوی هستیم. ما دست دوستی خود به سوی همسایگانمان در خلیج فارس دراز می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۲:۴۹    
دادستان کل کشور در نشست سراسری مدیران سازمان تعزیرات حکومتی در مشهد گفت: تصمیم سازان حوزه اقتصادی باید لباس رزم جهاد اقتصادی بر تن کنند. نمی توانیم مشکلات اقتصادی را با شعار دادن حل کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۲:۴۹    
نماینده مردم اهواز، حمیدیه و باوی از اضافه شدن مناطق باوی و کارون به مناطق عملیاتی و همچنین موافقت نوبخت با افزایش حقوق فرهنگیان این مناطق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۲:۴۹    
معاون اول دستگاه قضا گفت: در آستانه 40 سالگی انقلاب باید بعضی از قوانین مورد بازنگری قرار گیرند چون قوانین در خصوص سوءاستفاده از قدرت و موقعیت برای امروز کفایت نمی کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۴۳    
معاون نخست وزیر ایتالیا امروز (چهارشنبه) گفت، خواهان آن است که کشورش و لهستان در راستای دادن شکلی جدید به اروپا تلاش کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۲:۱۷    
سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از توافق با فدراسیون ایران تا سال 2020 ماندنی شد و روز شنبه قرارداد خود را به صورت رسمی امضا می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۲:۰۸    
مدیرعامل ستاد دیه گفت: صدور چک بیشترین آمار زندانیان را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۲:۰۲    
محمدجواد ظریف سفر خود به هند را سازنده عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۵۹    
رقابت های جام ملت های آسیا، پنجمین روز خود را با برگزاری سه دیدار سپری کرد در نخستین مسابقه امروز، ژاپن و ترکمنستان به مصاف هم رفتند که در پایان ژاپن با سه گل در برابر 2 گل ترکمنستان به پیروزی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۵۶    
مدیرعامل صندوق امداد و ولایت گفت: تا پایان امسال میزان پرداختی صندوق به مددجویان 1.5 میلیارد تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۵۳    
بهرام قاسمی دستگیری یک شهروند آمریکایی در مشهد را تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۴۹    
وزیر امور خارجه که در راس هیاتی سیاسی و اقتصادی به هند سفر کرده بود دقایقی پیش دهلی نو را به مقصد تهران ترک کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۴۵    
رئیس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: نمایندگان استان ضمن محکوم کردن سوء قصد ناجوانمردانه و ضد امنیتی به جان رئیس کل دادگستری استان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۴۵    
سرمربی هلندی عمان تیمش را مستحق شکست برابر ازبکستان نمی داند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۲۶    
سرمربی ازبکستان از دلیل اصلی پیروزی تیمش برابر عمان سخن به میان آورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۲۳    
تیم ملی فوتبال قطر توانست با دو گل لبنان را در جام ملت های آسیا شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۰۱    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون نیمه متمرکز کنکور از فردا پنجشنبه 21 دی ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۵۰    
معاون رئیس جمهوری انتساب همه مشکلات به دولت منتخب و نادیده گرفتن نقش خود و دیگران را ساده اندیشی خواند و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۲۳    
سرمربی تیم ملی امارات می گوید تجربه بین المللی زیادی دارد و برایش مهم نیست که او از سوی اماراتی ها اخراج شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۲۰    
یک مقام وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد، راد رزنستاین، معاون دادستان کل از این وزارتخانه می رود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۰۳    
مهاجم کروات مدنظر پرسپولیس بعد از توافق بر سر پیش قرارداد، روز پنج شنبه در اردوی سرخپوشان در قطر حاضر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۰۲    
سرمربی تیم ملی ژاپن به بازیکنانش هشدار داد باید برای موفقیت در جام ملت ها بهتر بازی کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۵۰    
معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان سرانه تفریحات در جامعه ایرانی را بسیار کم دانست و گفت: دردآورتر از این سرانه پایین شکاف و تفاوت بالای بین سرانه تفریحات بین دهک پایین و بالای جامعه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۶    
دروازه بان ازبکستان با جضور در بازی برابر عمان رکورد ویژه ای در جام ملت ها ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۲    
دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی گفت: به زودی نشست سه جانبه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در مسکو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۵    
پرخوری و بی اشتهایی عصبی هر دو اختلالاتی هستند که در تغذیه و برنامه غذایی افراد ایجاد می شود و هر کدام خطرات زیادی دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۳    
مالک باشگاه پدیده شهر خودرو بدهی دیارا سوبا را پرداخت کرد تا خطر کسر امتیاز این تیم را تهدید نکند
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۰    
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکایی ها هرچه زودتر سوریه را ترک کنند برای مردم سوریه بهتر خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۰    
در شرایطی که پیش از این متولیان امامزاده شانه نعمت الله در بخش گزو برخوار اصفهان، به استناد حفاری های باستان شناسی انجام شده در این محوطه مدعی شده بودند که هیچ اثر باستانی در محل پروژه وجود ندارد و ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۹    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۱    
نتایج یک نظرسنجی نشان داد، میزان محبوبیت رئیس جمهوری فرانسه در حال حاضر 28 درصد است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۲    
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: توانمندسازی یکی از ابعاد توسعه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۵۵    
دو تیم ازبکستان و عمان در جام ملت های آسیا به مصاف هم رفتند که ازبک ها دو بر یک به برتری رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۵۳    
سخنگوی وزارت امورخارجه ،تصمیم اخیر اتحادیه اروپا علیه تهران را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۵۳    
مراسم رونمایی از اولین شماره نشریه فرهنگی و اجتماعی چراغ نامه با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۴۹    
شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با کاهش فاصله حرکت قطارها در خط یک متروی تهران به مقصد نمایشگاه شهر آفتاب خدمات ویژه ای را به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در روزهای پنجشنبه و جمعه (20 و 21 دی ماه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۴۹    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس امروز (چهارشنبه) ابراز امیدواری کرد که وخامت شتاب زده روابط این جنبش با فتح متوقف شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۴۸    
در شورای عالی فضای مجازی بخشی از نظام هویت معتبر در فضای مجازی کشور مورد بررسی قرار گرفت و مفاهیم و الزامات زیست بوم هویت فضای مجازی کشور به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۴۷    
خلأ حضور و بازیگری آیت الله هاشمی رفسنجانی نه تنها در جریان میانه رو کاملاً احساس می شود که حتی با نبود ایشان می توان رگه هایی جدی از بروز رقابت های غیرسازنده در میان اجزای مختلف این جریان را هم دید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۴۵    
اداره اخبار اجتماعی ایسنا امروز خبرهایی از حذف دروس پیش نیاز، شروط پلیس برای تغییر در طرح ترافیک، هشدار در مورد آنفلوآنزا، آخرین وضعیت پلاسکو و ... را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۴۴    
سرمربی تیم والیبال دورنای ارومیه با بیان اینکه بازیکنان این تیم مقابل پیکان جنگیدند، گفت: به اینکه در تیم دورنا هستم افتخار میکنم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۴۲    
اماراتی ها دست به هر کاری می زنند تا تیم آن ها برنده دیدار برابر هند شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۹    
دروازه بان رئال مادرید به فهرست بازیکنان آسیب دیده این تیم اضافه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۹    
قائم مقام معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران از تعامل نزدیک کمیته های تدوین برنامه سوم توسعه شهر تهران ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۳    
سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: ایگور کولاکوویچ باید در مسابقات لیگ حاضر شده و بهترین ها را به تیم ملی دعوت کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۷    
شرکت خودروسازی کره ای "هیوندای موبیس"(Hyundai Mobis) در نمایشگاه 2019 CES از خودرو خودران مفهومی اخیر خود که طراحی و عملکرد خاصی دارد، رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۴    
این روزها که تلاطم نرخ ارز، خرید انواع لوازم خانگی خارجی را با سختی مواجه کرده، خیلی ها چاره حل مشکلات را در خرید لوازم خانگی داخلی می بینند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۳    
مدیرعامل بنیاد برکت احسان با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) 2 هزار و 260 طرح را با بودجه ای معادل 210 میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان اجرا کرده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۲    
وزارت خارجه سوریه از انجام رایزنی هایی با گروه های کرد درباره ورود نیروهای ترکیه ای به خاک این کشور خبر داد و تاکید کرد، هیچ جایگزینی برای گفت وگو با گروه های کرد وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۰    
یک شرکت ژاپنی، نوعی ابزار چوبی ارائه داده که می تواند به تنفس کاربر در هنگام استرس کمک کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۸    
مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در دیدار و گفتگو با معاون وزیر بهداشت، برای همکاری در طرح غربالگری افراد بالای 30 سال با وزارت بهداشت، اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۵    
رئیس جمهور قیام مردم شریف قم در 19 دی سال 56 را در آن مقطع مهم، تاریخی و آغازی مهم برای بیداری مردم و پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: مردم قم حق بزرگی بر گردن حوزه علمیه، انقلاب و کشور دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۳    
استقلالی ها جمعه این هفته راهی ترکیه می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۱    
مدیر روابط عمومی شتابدهنده اینوبلاک با اعلام فراخوان پذیرش استارتاپ ها در بستر بلاک چین برای اولین چرخه شتابدهی - توانمندسازی از همکاری این شتابدهنده با معاونت علمی ریاست جمهوری در چرخه اول ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۱    
رییس شورای عالی ترافیک کشور گفت: قرار است برای اولین بار بر روی دستورالعمل های علایم افقی راهنمایی و رانندگی شهری، علایم تبلیغاتی و تابلوها کار شود که به زودی این دستورالعمل ابلاغ خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۱    
یکی از محصولات مدرنی که در نمایشگاه CES معرفی شد از جانب یکی از تولیدکنندگان بزرگ پوشاک ورزشی دنیا و یک نوع جدید از پارچه ضد آب با قابلیت بیشترین تنفس ممکن و راحتی مطلوب است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۱    
در ادامه رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، تیم دورتای ارومیه 3-1 نتیجه را به میزبانش پیکان واگذار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۹    
سخنگوی ستاد بودجه 98 تاکید کرد که نقادی بودجه باید به همراه مصداق باشد تا امکان پاسخ و اصلاح میسر شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۳    
نمایش برگزیده بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی از روز سه شنبه 25 دی ماه به صحنه تئاتر مولوی می آید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۲    
شرکت خودروسازی ایتالیایی "لامبورگینی" که در زمینه طراحی و ساخت خودروهای سوپر اسپرت فعالیت می کند امسال در نمایشگاه 2019 CES از صندلی ماساژ خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۲    
ستاره مصری ساعاتی بعد از انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال آفریقا به عنوان ورزشکار شاخص عرب انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۴    
دبیر شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان با توجه به شرایط اقتصادی کشور می تواند و باید در بررسی بودجه دقت بیشتری کند تا از اسراف و تبذیرهای احتمالی جلوگیری کند.