یکشنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۴:۵۶Feb 2019 24
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 1 بهمن 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۶    
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: افکار عمومی یکی از دارایی های ملی کشورها است که می تواند استقلال و حاکمیت را حفظ کند و نیز اگر نگاه مردم از یک حکومت و حاکمیت برگردد، می توانند آن را تغییر دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۰    
برخی از ما فکر می کنیم آسمان دهان باز کرده و فقط ما ایرانی ها را به زمین انداخته است. یاد بگیریم به همه احترام بگذاریم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۱    
رییس پلیس فتای یزد با اشاره به افزایش کلاهبرداری های تلفنی گفت: آمار کلاهبرداران تلفنی که روزهای تعطیل و آخر هفته ها نسبت به کلاهبرداری از شهروندان اقدام می کنند افزایش یافته و خنثی کردن این تهدید ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۰    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان البرز گفت:استان البرز در دوران دفاع مقدس فقط در قالب شهرستان کرج 350 هزار نفری شرکت داشت در حالیکه شهدایش به 5200 نفر م رسد و بیش از 15 هزار خانواده ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۰    
هیئت وزیران به دلیل تغییر در اولویت های کنونی دولت، شرایط جاری کشور و لزوم تمرکز وزارتخانه بر مأموریت های قانونی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۷    
رویکرد رادیو و تلویزیون با رؤسای دولت های بعد انقلاب چگونه بود؟
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۴    
این که قبلاً به هر دلیلی، نامی در ردیف های بودجه آمده است که دلیل نمی شود دولت ها، پی درپی مقابل آن نام عددی درج کنند و برایش بودجه سالانه تعریف کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۳    
سرپرست اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از زنده گیری یک بهله عقاب که وارد یک منزل مسکونی شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۳    
سخت است جای مسعود شجاعی بودن. این که تشنه بازی باشی، بزرگتر تیم باشی و دقیقه 87 به زمین بروی.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۹    
عکاس قالیباف به بهانه دومین سالگرد حادثه پلاسکو در یادداشتی که در اختیار ایسنا قرار داد، به روایت حضور و عملکرد شهردار وقت تهران در این حادثه پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۹    
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: احداث هرگونه سد همیشه با اما و اگرهایی همراه است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۵    
مدیرکل دفتر امور زنان وزارت آموزش وپرورش از رونمایی از کتاب "چهل سالگی انقلاب و مدیران زن آموزش و پرورش" در چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۴    
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با بیان این که تحریم به هیچ عنوان ابزاری برای مذاکره مجدد روی مسائلی که توافق شده است، نخواهد بود، گفت: آمریکا در آزمون برجام مردود شد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۰    
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بزرگراه تبریز- سهند 80 درصد پیشرفت دارد و تا شهریور سال آینده به بهره برداری می رسد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۱    
مقامات قضایی دادگاه توکیو در ژاپن درخواست و پیشنهاد کارلوس گون ، مدیر عامل سابق گروه خودروسازی رنو - نیسان آلیانس مبنی بر آزادی مشروط به اتصال پابند الکترونیکی به خود را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۰    
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضفعین گفت: یقینا کمک دلسوزان انقلاب اسلامی به تقویت اردوهای راهیان نور می تواند یکی از بهترین اقدامات در حمایت از تفکر انقلابی و سیره شهدا باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۴    
رییس حوزه هنری یزد از رونمایی کتاب سالار تکریت روایت خاطرات سیدحسین سالاری ایثارگر و آزاده یزدی در یازدهمین محفل خاطره پایداری خبر داد .
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۸    
کارشناسان انگلیسی پس از آزمایش و بررسی آب رودخانه تایمز که فاضلاب شهر لندن به آن سرازیر می شود به نتایج جالبی درباره ماهی های این رودخانه دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۸    
فرمانده انتظامی شهرستان زنجان، از اجرای طرح انتظام بخشی در مناطق جرم خیز زنجان خبر داد و گفت: در این طرح 4 سارق دستگیر و یک خودرو کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از ارتقا درجه رتبه شهرداری بندرعباس خبرداد و گفت: شهر بندرعباس با ارتقاء به رتبه 11 از مجموعه کل 12 رتبه شهرداری های کشور به جمع کلان شهرهای کشور پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۸    
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور گفت: در بیستمین دورۀ عتبات عالیات 15 هزار نفر از دانشگاهیان کشور عازم سفر عتبات عالیات می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۲    
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام وهبی امره ترکیه روزهای 6 تا 9 بهمن ماه در محل خانه کشتی عبدالله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۴    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان طی بازدید میدانی از بنادر مسافری و اسکله های گردشگری جزایر قشم و هنگام، از ساخت سایبان، محوطه سازی و ایجاد مراکز رفاهی در این مبادی گردشگری تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۵    
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 430 نفر از اعضای کانون های این استان در سیزدهمین جشنواره قرآنی مُدْهامَّتانِ ثبت نام کرده اند .
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۱    
باند تولید و توزیع گیاه "ماری جوانا" توسط سازمان اطلاعات سپاه عاشورا در تبریز متلاشی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۸:۱۱    
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از 2 کشته و 2 مصدوم در پی تصادف زنجیره ای سه خودروی پژو 405، سایپا و پیکان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۸:۰۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: براساس پیش بینی ها تا دو سال آینده 400 هزار واحد مسکونی در کشور احداث خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۸:۰۴    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اولین وظیفه شهرداران و شوراها فرهنگ سازی نسبت به مسائل شهروندی است چراکه استفاده از فرصت ها و فرهنگ سازی شرط است و در غیر این صورت حتی اگر شهرداری گنج قارون را هم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۷:۴۲    
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی باید دستاوردهای علمی این انقلاب را برای جوانان تبیین کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۵:۰۰    
رئیس جمهوری ترکیه فردا (چهارشنبه) به مسکو سفر کرده و با همتای روس خود دیدار و گفت وگو می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۲:۵۲    
رئیس جمهوری ترکیه کشته شدن شماری از نیروهای امنیتی افغانستان در حمله اخیر منطقه وردک را به همتای افغان خود تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۶    
دومین روز از مرحله یک هشتم نهایی فوتبال جام ملت های آسیا با برگزاری سه دیدار به پایان رسید. در دیدار نخست، ژاپن یک بر صفر از سد عربستان عبور کرد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۴    
وزیر کشور گفت: به موازات و همزمان با فشار دشمن، برخی سیاسیون و تحلیلگران، با انگیزه رقابت های سیاسی یا به تصور غلط ضربه به دولت برای دفاع از نظام ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۲:۵۱    
سخنگوی وزارت دارایی آفریقای جنوبی امروز (دوشنبه) اعلام کرد، این کشور درخواست وام یک میلیارد و 200 میلیون دلاری زیمبابوه را رد کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۳:۳۰    
فرماندار شهرستان ورامین گفت: با حضور گروه تحقیقاتی دانشگاه اشتوتگارت آلمان، طرح توسعه شهرستان ورامین به عنوان پایلوت کشوری آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۳:۲۸    
نخست وزیر پاکستان برای انجام یک سفر رسمی دو روزه عازم پایتخت قطر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۳:۲۱    
یک کارگاه در اطراف قشلاق امرآباد ورامین دوشنبه شب دچار آتش سوزی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۲:۱۴    
احزاب مخالف دولت در ترکیه به تخلفاتی در روند ثبت نام رأی دهندگان در انتخابات محلی این کشور اعتراض کرده اند؛ این انتخابات قرار است در ماه مارس برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۴    
بازی تیم ملی امارات و قرقیزستان با تساوی دو بر دو به وقت های اضافه رفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۳    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف یک دستگاه سواری سمند و یک مینی بوس در اتوبان تهران - کرج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۲:۱۶    
مدیرعامل منطقه آزاد کیش از فراهم شدن زمینه مذاکره با شرکت های خارجی در جزیره کیش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۱:۴۴    
وزیر امور خارجه ترکیه با بیان این که طرف های بسیاری برای سوریه برنامه دارند، اظهار کرد: تنها ما به فکر یکپارچگی، ثبات، صلح و آرامش در این کشور هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۱:۲۸    
تیم ملی فوتبال امید ایران با کسب دو پیروزی عنوان قهرمانی تورنمنت چهارجانبه دوحه را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۱:۲۱    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از تغییر نحوه تعیین محکومیت برای رانندگانی که در زمان وقوع جرم مست بوده اند، در بررسی های جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۵۷    
وزیر امور خارجه ایران نوشت: 50 سال بعد از ترور مارتین لوتر کینگ ، آمریکا هنوز حقوق شهروندی زنان و مردان سیاه پوست را نقض می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۸    
شخصیت های برجسته و شیوخ قبایل از شهر بنی ولید لیبی به توافق آتش بسی برای پایان دادن به درگیری ها دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۲    
تیم ملی امید فوتبال ایران با حساب دو بر یک تیم ملی امید قطر را در تورنمنت چهارجانبه شکست داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۱    
وزارت خارجه سوریه تأکید کرد، ادامه رویکرد تهاجمی خطرناک اسرائیل بدون پشتیبانی نامحدود و مداوم از سوی دولت آمریکا امکان پذیر نمی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۴    
تیم فوتبال میلان با پیروزی برابر جنوا به رده چهارم جدول رده بندی رقابت های سری A ایتالیا صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۳    
نشست مشترک مسوولان دانشگاه علم و فرهنگ با دکترجیمز میلر -College Hill Rd – و عضوگروه توسعه بین المللی آکسفورد برگزار شد و زمینه های همکاری دانشگاه علم و فرهنگ با دانشگاه ها و موسسات بین المللی در ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۲    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از آغاز بررسی طرحی برای کاهش تعداد زندانبان در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۰    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزرای علوم و آموزش و پرورش در جلسه امروز این کمیسیون برای پاسخگویی به سوالات برخی نمایندگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۶    
استرالیا توانست در ضربات پنالتی ازبکستان را شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۶    
نخست وزیر انگلیس رویکرد تازه اش در قبال طرح خروج این کشور از اتحادیه اروپا را که به بریگزیت موسوم است، برای قانون گذاران انگلیسی تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۲    
استرالیا توانست در ضربات پنالتی ازبکستان را شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۷    
مشاور مدیرکل و رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از تعطیلی زنگ ورزش مدارس در روز سه شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۴    
سیدعباس عراقچی خطاب به دیپلمات های لهستان گفت: لهستان باید نیات واقعی دولت آمریکا از برگزاری کنفرانس ضد ایرانی ورشو را درک کند و متوجه عواقب آن باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۴    
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۴    
مد و فشن آلوده ترین صنعت دنیا بعد از نفت، پزشکان هندی و پاکستانی کِی از ایران رفتند؟، توضیحات ابتکار درباره حذف پست سازمانی مشاور امور زنان و ماجرای اپیدمی آنفلوآنزای خوکی در گرجستان تیتر مهمترین ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۳    
استاندار تهران گفت: شهرستان پردیس از بیشترین نرخ رشد جمعیت در کشور برخوردار است و با روند کنونی انتظار می رود در چهار سال آینده شاهد اسکان 600هزار نفر از مردم در آن باشیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۱    
آمار هشداردهنده ای که امروز یکی از فعالان خودرو از وضعیت کنونی این صنعت اعلام کرد، از قرار گرفتن آن در مسیر زوال حکایت دارد؛ طبق اعلام دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۰    
کارشناس گروه انرژی های پاک و محیط زیست مرکز همکاری تحول و پیشرفت ریاست جمهوری تاکید کرد: هزینه فیلتر دوده یک پانزدهم یک اتوبوس نو است بنابراین نصب فیلتر دوده روی ناوگان اتوبوسرانی به صرفه تر از ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۵۹    
محمد بزرگ نیا با داوری این دوره از جشنواره ی فیلم فجر، پنجمین بار است که در جمع داوران جشنواره حضور پیدا می کند و 6 داور دیگر اولین بار است که داوری این جشنواره را برعهده می گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۴۹    
رئیس گروه سلامت هوا در وزارت بهداشت با اشاره به اینکه هزینه مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا در 25 شهر ایران 1 ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۴۳    
امروز علیرغم کاهش بهای طلای جهانی، قیمت انواع طلا و ارز در ایران تا حدودی روند افزایشی داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۶    
معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت واریز بسته های حمایتی دولت به حساب بیمه شدگان تامین اجتماعی توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۳    
مسکو از همه طرف های درگیر در لیبی خواست تا استفاده از زور را رها کرده و آتش س بلندمدت را منعقد کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۹    
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کاهش بودجه بنیاد ملی نخبگان در سال 98 گفت: مسئولان می توانند با اصلاح بودجه پیشنهادی مانع خروج احتمالی و انزوای نخبگان در کشور شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۸    
رئیس اداره حقوقی پلیس راه با انتقاد از عملکرد دستگاه ها در حوزه اسقاط وسایل نقلیه فرسوده گفت: در حال حاضر یک میلیون و 500 هزار خودروی فرسوده و 9 میلیون و 500 هزار موتورسیکلت فرسوده در کشور تردد می ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۷    
حاج حمید توسلی یکی از کسبه بنام پلاسکو و از قدیمی هایی است که مغازه اش در قسمت شمالی پلاسکو بود و هر چند آتش به مغازه اش نرسیده، اما در این دو سال زندگی اش سوخته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۴    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور در نخستین بخش از سفر به استان بوشهر از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های مستقر در این استان بازدید و از چندین دستاورد ایران ساخت رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۰    
در پایان هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال، تیم پتروشیمی بندر امام با پیروزی مقابل حریفش به صدرنشینی خود در این رقابت ها ادامه داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۲    
معاون توسعه و پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: 28 روز از پاییز 97 شرایط پایدار جوی حاکم بود و در این روزها امکان افزایش شاخص آلاینده ها و رسیدن به حد اضطرار وجود داشت که خوشبختانه بر اثر اقدامات انجام ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۰    
پژوهشگران "دانشگاه کمبریج"، نوعی بازی طراحی کرده اند که به کاربران کمک می کند توجه و تمرکز خود را بهبود بخشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۰    
قدیمی ترین جدول تناوبی عناصر دنیا که در سال 1885 به چاپ رسیده و در سال 2014 در دانشکده شیمی دانشگاه سنت اندروز کشف شده است، بازیابی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۵    
ویژه برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در دهه فجر و ایام فاطمیه اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۵    
رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: از ابتدای سال 97 تا کنون در تهران 18 روز پاک، 238 روز سالم و 50 روز ناسالم برای گروه های حساس داشته ایم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۵    
فیلم سینمایی درساژ ساخته پویا بادکوبه بهترین فیلم هشتمین جشنواره فیلم های ایرانی پراگ شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۲    
سرپرست وزارت بهداشت گفت: تمام تلاش ما در دولت و وزارت بهداشت این است که هیچ وقفه ای در تامین داروهای اساسی و مورد نیاز مردم به ویژه داروهای بیماران خاص و صعب العلاج وجود نداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۱    
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد گفت: خشکسالی های پیاپی در این منطقه باعث نابودی زندگی کشاورزان شده و هم موضوع سبب شده که کشاورزان ای منطقه نه تنها نتوانند محصولات خود را برداشتد کنند بلکه بدهی های ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۱    
در نشست مشترک مجمع تشکل های دانش بنیان ایران با کارگروه چرخه نوآوری مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پیشنهاد شد که نقش شرکت های دانش بنیان در سند الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت به عنوان موتور محرک ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۹    
برگزیدگان و شایستگان تقدیر پانزدهمین دوره جشنواره نقد کتاب معرفی و تقدیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۸    
با اینکه معاملات نفت خام سبک ایران تا دقایقی پیش در بورس انرژی تمدید شد اما در نهایت مشتری ای برای خرید آن اقدام نکرد. باید در ادامه منتظر اطلاعیه بورس انرژی و شرکت ملی نفت ایران در این رابطه بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۸    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید امکانات و زیرساختهای لازم در منطقه گردشگری و تفریحی پیست اسکی کاکان یاسوج تقویت شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۸    
معاون محیط زیست انسانی سازمان محیط زیست با اشاره به اینکه امسال کیفیت هوای کلانشهرها بهتر از سال گذشته بوده است، گفت: برخی دستگاه ها در اجرای مصوبات کاهش آلودگی هوا مشارکت بالایی داشتند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۵    
رویترز از مذاکرات طالبان با فرستاده آمریکا در قطر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۲    
دبیر کارگروه ملی کاهش آلودگی هوا گفت: در زمینه برخی مصوبه های کاهش آلودگی هوا از جمله توزیع گازوئیل یورو4 در جاده ها، اسقاط موتورسیکلت ها، تولید موتورهای برقی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۶    
در حالیکه سرمایه گذاری و استفاده از انرژی های پاک هر روزه در حال افزایش است، گزارش ها حاکی از سرمایه گذاری 332 میلیارد دلاری کشورهای دنیا در این حوزه در سال گذشته میلادی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۶    
فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک سارق حرفه ای منازل در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی و کشف 45 میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه او خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۲    
رئیس بنیاد نخبگان و رئیس کارگروه دانشگاهیان و علم و فناوری ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب استان سمنان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۲    
همزمان با چهل سالگی پیروز انقلاب اسلامی، طرح های گازرسانی در حدود 1600 صنعت بزرگ و کوچک به همراه 300 روستا و 20 شهر با هزینه 3300 میلیارد تومان به بهره برداری می رسند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۲    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پی حمله این رژیم به سوریه، ادعاهای واهی و بی اساسی علیه ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۱    
هیچوقت از خودتان پرسیده اید، دلیل این همه عصبانیت و خشم در جامعه چیست و چطور می توانیم مهارش کنیم؟
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۶    
داوران بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۵    
معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه در حوزه نفتی می توانیم به میزان نیاز نفت خود را به فروش برسانیم اعلام کرد: کشورهای متعددی علاقمند خریداری نفت ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۴    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس از نیروی انتظامی این شهرستان خواست به محض مشاهده افرادی که مبادرت به آوردن سگ در سطح شهر ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
وزیر نفت از اختصاص 17 هزار میلیارد تومان برای گازرسانی به روستاها در این دولت خبر داد و بیان کرد: یکی از ویژگی های این گازرسانی ها این بوده که همه پیمانکاران اجرای پروژه های مربوطه ایرانی بوده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۹    
مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران با صدور اطلاعیه ای ضمن پیش بینی افزایش آلاینده ها در هوای پایتخت طی فردا (2 بهمن ماه) به بیماران قلبی و ریوی توصیه کرد که فعالیت بدنی خود را ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۵    
برنامه تهران 20 امشب به بررسی علت بوی بد در مسیر و اطراف فرودگاه امام خمینی ( ره ) می پردازد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۴    
وکیل مدافع کرباسچی گفت: موکلم پس از ارائه یکسری توضیحات در دادسرا به منزل برگشته است.