یکشنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۵:۳۳Feb 2019 24
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 7 بهمن 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۲    
فرماندار تهران از افتتاح و کلنگ زنی 151 پروژه با اعتبار 695 میلیارد تومان در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در شهرستان تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۴    
گزارش منتشره ازسوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از افزایش تولید و صادرات کالاهای صنعتی طی 40 سال گذشته حاکی است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت دادگستری و در اجرای ماده (2) آئین نامه چگونگی تنظیم و انعقاد توافق های بین المللی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۲    
جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری 2 توزیع کننده مواد مخدر شیشه در بندرعباس خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۴    
محققان مرکز پژوهش و فناوری فرآیندهای غشایی دانشگاه علم و صنعت ایران موفق به طراحی و ساخت کیسه ای شدند که آب غیر قابل شرب را به آب قابل آشامیدن تبدیل می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۴    
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز با دستیابی به دانش فنی ساخت عایق جایگزین قیرگونی موفق به تولید عایق مقاوم و جایگزین به جای قیرگونی ساختمان ها و سدها شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۹    
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: با اجرای پروژه بازی و یادگیری دانش آموزان مدارس دوره اول ابتدایی به درس و مدرسه بیشتر علاقمند می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۰    
مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان زمان برگزاری سنجش هوش و استعداد ورودی پایه هفتم در مدارس استعدادهای درخشان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۴    
به نظر می رسد که دولت فرانسه قصد دارد با بازنگری فعالیت شرکت های مخابراتی و اپراتورهایی نظیر هواوی، سخت گیری بیشتری را در قوانین و مقررات نسل پنجم اینترنت 5G اعمال کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۸    
جانباز 70 درصد علی حاجی رضایی شندی از استان آذربایجان شرقی به همرزمان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۱    
رییس کل دادگاه های عمومی و انقلاب مرکز استان یزد گفت: اگر فردی را برای نپرداختن نفقه به زندان محکوم نمائیم، علاوه بر ایجاد هزینه بر بیت المال ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۹    
هواوی به طور رسمی از نسخه هوشمند Huawei Panoramic Camera رونمایی کرد و قیمت آن را 299 یوان (44 دلار) اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۱    
رییس حوزه هنری یزد گفت: مجموعه شعر عاشورایی شاعران یزدی با عنوان تا صبح بسوزد به کوشش احمدرضا قدیریان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۸    
بخشدار مرکزی قرچک در جنوب شرق استان تهران گفت: با توجه به مشکلاتی که جاده روستای صالح آباد به لحاظ روشنایی و نبود ایمنی راه دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۴    
مدیرکل مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای کشور از نصب یک هزار و250 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: هیچ محدودیت اعتباری در تهیه طرح های بازآفرینی شهری نداریم و در این حوزه استان ها نسبت به تهیه طرح های بازآفرینی می توانند اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۷    
رئیس سازمان چای کشور گفت: مهلت پرداخت تسهیلات بهزراعی باغ های چای به چایکاران شمال تا 15 اسفندماه سالجاری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۹    
زنان یزدی در روزگاری که از زیر چادر و با صدای آرام حرف می زدند و حتی با کوبه های کوچک مختص زنان به در خانه ها می کوبیدند، برای حفظ حجاب و عفتشان علیه بیداد رضاه شاه پهلوی شکواییه دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۹    
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از فوت جوانی 16 ساله به علت غرق شدن در استخر آب یک باغ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۵۹    
معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضا باند 6 نفره سارقان خودروهای سند نمره خبر داد و گفت: در این رابطه تا کنون 21 خودرو مسروقه کشف شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۵۷    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: خشکیدگی درختان بلوط عوامل متعددی دارد که بیماری زغالی بلوط ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۸    
وزیر خارجه بحرین در واکنش به سخنان اخیر دبیرکل حزب الله لبنان ادعاهای بی اساسی علیه وی و جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۴    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مدیر یا معلمی که به علم خود عمل نمی کند، نمی تواند دانش آموزان را به راه راست و صحیح هدایت کند، معلم، تربیت کننده یک نسل است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۲    
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر با اشاره به اینکه ماهیت واقعی این بندر در انقلاب اسلامی احیا شد، گفت: بندر خرمشهر در دوران قبل از انقلاب فعالیت کانتینری و مسافری نداشت اما پس از جنگ تحمیلی بزرگترین ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۶    
دبیر ستاد برگزاری مراسم روز فناوری فضایی گفت: مراسم روز فناوری را با شعار "پیام صلح و دوستی در فضا، دستاورد چهار دهه خود باوری" امسال هر چه با شکوه تر برگزار می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۷    
اکثریت جامعه آلمان با اعمال حداکثر سرعت مجاز در آزادراه های فاقد محدودیتِ این کشور با هدف مقابله با تغییرات آب و هوایی موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۷    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران در محورهای 12 استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۶    
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان یزد با اشاره به نقش مساجدی چون مسجد روضه محمدیه یزد در شکل گیری انقلاب ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۰۷    
سفیر ایران در کشور پاکستان در دیدار با تجار و فعالان اقتصادی سیستان و بلوچستان که در اتاق بازرگانی زاهدان برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۳    
سوال از وزیر امور خارجه و ارائه گزارش رئیس دیوان محاسبات در خصوص تفریغ بودجه 96 در دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۷:۵۴    
مدیر کل امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه دستگاه های متولی، سیاستگذاران و قوای سه گانه در کشور به استقلال دانشگاه ها پی برده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۷:۰۸    
مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان گفت: متأسفانه سازمان تأمین اجتماعی از لحاظ منابع و مصارف دچار چالش شده است؛ البته ممکن است این مشکل به شکلی که تصور می شود جدی نباشد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۴:۲۶    
یکی از بارزترین نمودهای همدلی و هویت جمعی ملت ایران، مواضع قاطعانه اقلیت های دینی در قبال جنگ اقتصادی امریکا علیه ایران است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۱:۰۰    
چهل سالگی انقلاب اسلامی توأم با دستاوردهای مختلفی در حوزه صنعت است که از جمله می توان افزایش 57 برابری صادرات غیرنفتی ایران را نام برد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۱:۳۷    
مدیرکل بهزیستی البرز با اشاره به این که جمعیت سالمندی در کشور در حال افزایش است، گفته، برآورد می شود تا 30 سال آینده 25 درصد جمعیت ایران را سالمندان تشکیل دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۰:۵۱    
یادداشت/ بهمن عبداللهی - رئیس اتاق تعاون ایران
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۷    
دبیر کارگروه محیط زیست اتاق فکر توسعه مازندران گفت: خروج آب از دریای خزر و انتقال آن به سمنان یک اقدام غیرکارشناسی و غیراصولی است و در عین حال باید گفت که حجم آب خزر به دلیل سدسازی های بی شماری که ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۵۰    
وزارت امور خارجه پاکستان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد، کنسولگری خود را در شهر مزارشریف افغانستان پس از آن بسته است که زنی می خواست با یک نارنجک وارد این کنسولگری شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۴۳    
اینتر در یکی از دیدارهای حساس هفته بیست ویکم سری آ با یک گل برابر تورینو تن به شکست داد اما در رده سوم جدول رده بندی باقی ماند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۴۱    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با تاکید بر لزوم برداشتن موانع داخلی سد راه توسعه کشور، گفت: موانع و ترامپ های داخلی از رئیس جمهور آمریکا برای ما بدتر هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۵    
در 15 بهمن نفت خام سبک ایران برای چهارمین بار در بورس انرژی ایران عرضه می شود. این بار هم خریداران می توانند کل مبلغ را ریالی پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۱۷    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: انقلاب اسلامی در طول 4 دهه به بسیاری از اهداف خود رسیده است و 40 سالگی آغازی بر تکامل و بلوغ انقلاب اسلامی است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۱:۵۸    
تیم هندبال دانمارک با پیروزی برابر نروژ توانست قهرمان جهان شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۱:۵۶    
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، خبر "معافیت مشمولان سربازی تیم ملی فوتبال در صورت قهرمانی در جام ملت های فوتبال آسیا - 2019 امارات - را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۳    
شاگردان کواچ توانستند با غلبه بر اشتوتگارت همچنان در جایگاه دوم قرار داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۳    
دولت آلمان اعلام کرده است که 12 میلیون یورو به قربانیان و بازماندگان محاصره لنینگراد که هنوز زنده هستند، می پردازد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۸    
هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه (7 بهمن) به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، میزان پاداش آخر سال (عیدی) کارکنان دستگاه های اجرایی، نیروهای مسلح ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۸    
نامزدهای دریافت جایزه بخش رمان آزاد هجدهمین دوره کتاب سال شهید حبیب غنی پور معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۴    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گاز مرکاپتان و ترکیدگی لوله فاضلاب را دو احتمال برای منشأ انتشار بوی نامطبوع تهران معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۴۸    
بارسلونا با شکست خیرونا در لالیگا 49 امتیازی شد و فاصله اش را با اتلتیکومادرید حفظ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۴۶    
مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با اشاره به این که سه گزینه ی احتمالی برای منشأ بوی نامطبوع تهران وجود دارد، افزود: انتشار گاز مرکاپتان می تواند علت بوی نامطبوع تهران باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۴۳    
مدیر عامل گروه توسعه بین المللی آکسفورد از شرکت فناوری بن یاخته های رویان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۳۹    
رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد ایجاد مرکز پایش آلودگی های زیست محیطی شهر تهران را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۳۸    
بازیکن استقلال پس از انجام مذاکره با این باشگاه و تسویه حساب از جمع آبی پوشان جدا شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۳۴    
وزیر اقتصاد فرانسه از ایجاد نهاد مالی اروپایی به همراه آلمان و بریتانیا برای تجارت با ایران طی روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۳۰    
نخست وزیر اسرائیل امروز (یکشنبه) خوآن گوآیدو، رهبر مخالفان ونزوئلا را به عنوان رئیس جمهور موقت این کشور به رسمیت شناخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۰۶    
تیم آکادمی کیا قهرمان لیگ فوتبال نونهالان باشگاه های ایران در فصل 98-97 شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۰۳    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تصویب دو تبصره ماده 8 "طرح جامع جمعیت و خانواده" و تعیین تکلیف وظایف بانک های عامل و وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۵۷    
رهبر کاتولیک های جهان امروز (یک شنبه) حل و فصل عادلانه مساله ونزوئلا را خواستار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۵۰    
محققان و پژوهشگران امنیتی به تازگی دریافته اند که مجرمان سایبری با انتشار یک بدافزار کاربران و مشتریان ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده را هدف قرار داده و از آنها باج خواهی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۴۹    
نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 98 گفت که این کمیسیون هنوز هیچ تصمیمی در مورد قیمت بنزین در سال آینده نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۳۹    
فرماندار شهرستان اسکو با تأیید قتل انجام گرفته در این شهرستان، جزئیات این حادثه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۳۶    
معاون وزیر تعاون، با تاکید بر حفظ اشتغال موجود و توسعه اشتغال پایدار گفت: پرداخت تسهیلات باید به گونه ای باشد که فرد بیکار به بیکار بدهکار تبدیل نشود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۲۵    
پیروز حناچی، شهردار تهران که به همراه علی اعطاء، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، از اولین مرکز نگهداری پسران نوجوان کارتن خواب بازدید می کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۸    
نمایندگان کاراته ایران در اولین مرحله لیگ جهانی در سال 2019 که به میزبانی پاریس فرانسه برگزار شد به یک مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۵۳    
در حال حاضر تمامی شرکت های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در فهرست تحریم قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۵۲    
سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: سازمان لیگ باید به حواشی و مشکلات داوری ها در شهرستان ها دقت کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۴۷    
پرهام مقصودلو در آخرین دور از رقابت های تورنمنت تاتا استیل 2019 با تساوی برابر وینسنت کیمر از آلمان به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۴۴    
مستند نشان افتخار با موضوع جایگاه زن ایرانی در پیشرفت انقلاب اسلامی و توانمندی های زنان در حوزه های مختلف از شبکه دو به روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۴۳    
همسر بشار اسد در راستای پیگیری درمان سرطان خود عمل جراحی موفقیت آمیزی داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۴۰    
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران از نحوه چیدمان داوری ها توسط کمیته داوران فدراسیون والیبال انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۳۱    
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه کلیات لایحه حمایت از مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط با آن در جلسه امروز کمیسیون حقوقی به تصویب رسید ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۹    
یک فعال میراث فرهنگی قزوین از تخریب خانه ی قدیمی میرمیران در بافت تاریخی مرکزی این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۶    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان در خصوص کمبود معلم پذیرش خوبی از دانشجویان داشته است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۵    
رئیس جهاد دانشگاهی موضوعات "گردشگری مزرعه"، "پسماند" و "جلبک" را از جمله طرح های توسعه ای استان مازندران برشمرده و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۴    
تیم والیبال سایپا تهران توانست در پایان هفته بیست و یکم لیگ برتر با حساب سه بر یک میهمان خود را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۱۹    
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان سمنان گفت: تعداد زندانی های این استان در حوزه نیروهای مسلح به کمتر از انگشت های یک دست رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۱۶    
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی طرح ایجاد مناطق ویژه اقتصادی و رای آوردن اصل 75 قانون اساسی در خصوص این طرح در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۱۲    
معاون وزیر امور خارجه ترکمنستان، با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و رایزنی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۹    
روابط عمومی وزارت دادگستری خبر استعفای وزیر دادگستری را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۸    
مدیر نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: سه مرکز غربالگری و تشخیص زودهنگام سرطان در بیمارستان های امام رضا ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۲    
معاون آموزشی سازمان نظام روانشناسی با بیان اینکه در 30 استان، خانه روانشناسان را شکل داده ایم، گفت: امروز افزایش سطح سواد سلامت مهم ترین آیتم در تأمین سلامت است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که زمان برگزاری اجلاس ضد ایرانی لهستان آن هم دو روز قبل از برگزاری مراسم با شکوه 22 بهمن نشان دهنده حماقت آمریکایی ها خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۰    
چرا سردار آزمون با وجود توانایی های فنی زیاد قادر به مدیریت درست رفتار و گفتارش نیست؟ آیا می توان او را با علی دایی مقایسه کرد؟
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۵۷    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: این کمیسیون در بودجه 98 توجهی ویژه و جدی به تکمیل پروژه های ریلی و بزرگراهی کشور دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۵۴    
نماینده مردم اردکان در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل ایمیدرو بر توجه این بخش بر انجام تعهدات قانونی و اجتماعی واحدهای معدنی و صنعتی تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۵۱    
روسای جمهور مصر و سودان امروز (یک شنبه) کنفرانس خبری مشترکی در قاهره برگزار کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۵۱    
پاداش برد تیم ملی ایران مقابل عمان و چین از سوی وزارتخانه تأمین و به فدراسیون فوتبال پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۶    
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان از توزیع برق این استان به عنوان یکی از موفق ترین دستگاه ها در کاهش تلفات برق در سطح ملی و بین المللی نام برد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۳    
فرماندار شهرستان تبریز گفت: در بحث آسیب های اجتماعی و برای مقابله با اعتیاد باید سند استانی طراحی و تمامی آسیب های اجتماعی اولویت دار در استان مشخص و برای حل آن اقدامات مؤثری انجام شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۸    
رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره گفت: یکی از برنامه های سازمان نظام روانشناسی با همکاری جهاد دانشگاهی، راه اندازی "اندیشکده اسلامی و بومی سازی رشته روانشناسی مبتنی بر فرهنگ دینی و اسلامی" است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۵    
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی دنیای گمشده با انجام تست گریم نهایی بازیگران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۴    
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 از آغاز بررسی های این کمیسیون در مورد سناریوهای مختلف بنزین در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۳    
رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس الجزایر، با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۹    
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تأیید بی خطرسازی پسماندهای پزشکی بر عهده سازمان حفاظت محیط زیست است، گفت: محیط زیست باید بی خطرسازی پسماندهای پزشکی در تهران را اعلام کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۸    
کی روش ممکن است روحیات تهاجمی و اخلاق رفتاری خاصی داشته باشد اما کاری که او در تیم ملی کرده، در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۸    
نشست همکاری مشترک سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی با شرکت آلمانی TDHM در زمینه سرمایه گذاری نیروگاه خورشیدی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۷    
مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان گرمی با حضور قائم مقام معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در امور فناوری افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۲    
شهرداد روحانی درباره ارکستر سمفونیک تهران، برنامه این ارکستر در جشنواره موسیقی فجر و اضافه شدن نوازندگان جدید به این ارکستر سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۰    
علی اشرف منصوری بعد از ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از شهرک گل وگیاه روستای حصارگلی ورامین طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: وسعت گلخانه های کشور در ابتدای دولت یازدهم حدود 8 هزار و 500 هکتار بود ...