یکشنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۵:۰۳Feb 2019 24
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 8 بهمن 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۱    
بر اساس اعلام صندوق رفاه دانشجویان مبنای محاسبه اجاره بهای دریافتی از دانشجویان خوابگاهی در نیمسال دوم تحصیلی از 150 روز به 135 روز کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۳:۲۷    
به گفته مدیرعامل فولاد مبارکه صادرات کشور نه تنها با موانع فراونی روبروست، بلکه برخی از بازارها به خاطر صدور بخشنامه هایی از سوی دولت، از دست رفته است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۷    
سامانه سنجینه امروز در یک مراسم رسمی با حضور مدیران ارشد بانک مرکزی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و اپراتورهای تلفن همراه کشور در جمع خبرنگاران و نمایندگان رسانه، معرفی و از آن رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۳    
مدیر اداره نظارت بر موادغذایی و آشامیدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: تعداد 13 واحد تولید کننده غیرمجاز گلاب و عرقیات سنتی در شهر میمند از توابع استان فارس تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۱    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: در شهرک های صنعتی اشراق و نوآوران سایت جدید کارگاهی طراحی شده و واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۲۲    
سرلشکر شهید مجید بقایی فرمانده قرارگاه کربلا در دوران دفاع مقدس، وقتی در مسیرش بسیجی ها را می دید، از ماشین پیاده شده و با آنها مصافحه می کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۸:۰۷    
بر اساس گزارش تفریغ بودجه سال 1396، درآمدهای دولت از ایرلاین های داخلی به مبلغ 1309 میلیارد تومان وصول نشده است و در عین حال بیشترین میزان انحراف از قوانین مقررات سازمان بنادر و دریانوردی به ترتیب ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۴    
رئیس شورای زکات کشور با بیان این که مسئولی که درد فقرا را درک نکند جایی در نظام اسلامی ندارد، گفت: مسئولی که درد فقرا را درک نکند جایی در نظام اسلامی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۶    
ضربه هایی که روی تور دروازه آرام می گیرند و سوت های پایانی که با غرش هورای فوتبال دوستان به صدا در می آید، همه نشانه بردها و صعودهایی است که روزهای پرهیجان این هفته های ما را می سازند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در خصوص بیماری کچلی در یکی از روستاهای این شهرستان و با بیان اینکه این بیماری هم اکنون کنترل شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۹    
در بیست ویکمین رتبه بندی شرکت های برتر ایران IMI-100، که بر اساس شاخص های کمی و دستاوردهای عینی و عملی صورت گرفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۵    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان تا فردا چهارشنبه دهم بهمن ماه فرصت دارند برای پذیرش بدون آزمون در بهمن ماه جاری به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی مراجعه کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۳    
در بیست و یکمین رتبه بندی موسوم به 100-IMI، براساس نتایج به دست آمده، بانک پارسیان بین 500 شرکت بزرگ کشور، عنوان "شرکت پیشرو" ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۳    
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی محمد حکیمیان را به سمت رئیس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۲    
معاون بهبود تولدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: مرغی که در وزن و سن پایین کشتار می شود هم سالم تر است و هم از لحاظ اقتصادی هزینه کمتری برای تولید آن صرف می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۴    
دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق تاکید کرد که نیروهای آمریکایی چه داوطلبانه و چه به زور باید عراق را ترک کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۹    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی رحلت آیت الله سید مرتضی مروج، از علمای مجاهد خوزستان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۱    
به گفته معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت 2.5 میلیون نفر در بخش صنعت کشور مشغول به کار هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۱    
کارشناس عالی موزه پدافند هوایی گفت: درباره عملیات های مختلفی همچون والفجر 8، کربلای 4، خیبر و دیگر عملیات ها براساس اسنادی کتاب هایی را منتشر کردیم که در این موضوع بیش از 120 کتاب تهیه شده است که همه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۹    
از سوی وزیر آموزش وپرورش برنامه مصوب زیر نظام راهبری و مدیریت نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهوری اسلامی ایران جهت اجرا ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۲    
مدارس نوبت صبح برخی شهرستان های لرستان به دلیل بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر تعطیل شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۸    
رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: علت واژگونی اتوبوس مسافربری که از کرمانشاه عازم تبریز بود و طی آن 13 نفر مصدوم شدند، مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۱    
معاون هماهنگ کننده ارتش با تاکید بر اینکه آنقدر آمادگی داریم که دشمن حتی فکر تعدی به مرزهای ایران را به خود راه نمی دهد، گفت: مطمئن باشید دشمنان ما اگر نمی ترسیدند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۶    
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: سه سارقی که به یک طلافروشی در شهرستان صحنه دستبرد زده بودند در کمتر از سه ساعت دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۲    
مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ضمن بیان اینکه ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی تا ساعت 24 امشب (سه شنبه 9 بهمن ماه) ادامه دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۴    
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در حال حاضر بیش از 92 درصد فعالیت های سازمان بهزیستی در ارائه خدمات به معلولان را، مراکز غیر دولتی و سازمان های مردم نهاد انجام می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۳    
پوستر و شعار اپراتور اول تلفن همراه کشور که حامی هنر ایران زمین است، در حاشیه نشست خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۳    
حرفه ای نبودن، فرق بزرگ امروز ایران و ژاپن بود. صحنه گل اول سامورایی ها به ایران، فاصله فوتبال ما و ژاپن بود. ما توپ را رها کردیم و به دنبال داور افتادیم، آنها به دنبال توپ رفتند و گل زدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۹    
پدر شهیدان ناصر و محمد رضا مهر آئین از استان تهران به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۸    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس گفت: 11 شرکت صنایع معدنی و فلزی در این مجموعه سرمایه گذاری کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۹    
دوازدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور، با شعار دانشجوی خلاق، کلید توسعه سلامت ، 11 اردیبهشت ماه 1398 به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۹    
آیت الله مکارم شیرازی گفت: متأسفانه بخشی از تجار و کسبه از تعزیرات به هیچ وجه نمی ترسند، باید این مساله را آسیب شناسی کرده و به گونه ای برنامه ریزی کنید که متخلفان از تعزیرات حساب ببرند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۳    
شرکت نفت ایرانول در بیست و یکمین همایش رتبه بندی شرکت های برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۹    
گذر آقانورالله که به بهانه توسعه، بخشی از تاریخ اصفهان را تخریب کرد، در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران بررسی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۰:۲۶    
مدیرکل بهزیستی استان زنجان، از ایجاد بیش از 500 فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی طی امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۳:۵۷    
وزیر اطلاعات اعتقاد دارد که سه عامل حضور مردم، انسجام مردم و ولایت فقیه، عوامل مهم و مؤثر در موفقیت انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون و در تمام برهه های زمانی بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۳:۳۷    
سخنگوی اتاق اصناف ایران از آمادگی برای تنظیم بازار شب عید امسال و کمک در زمینه توزیع کالاهای اساسی خبر داد و گفت که همواره مخالف برگزاری چنین نمایشگاه هایی هستیم اما سیاست دولت این است که کالا ارزان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۳:۳۴    
مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی از توسعه 15 هزار هکتاری سطح زیر کشت گلخانه ها در کشور در دولت یازدهم خبر داد و گفت برای ادامه این روند تا رسیدن به 48 هزار هکتار گلخانه در حال برنامه ریزی و تلاش هستیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۲:۱۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی معتقد است به منظور تسهیل کار فعالان اقتصادی کشور و امکان پذیر شدن رصد فعالیت ها، رتبه بندی بازرگانان ایرانی باید به عنوان یک اولویت جدی در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۲:۱۳    
در جدیدترین شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی، حاضرین در این جلسه به این جمع بندی رسیدند که بحث رتبه بندی بازرگانان ایرانی به شکل جدی پیگیری شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۲:۱۰    
مجموعه دفترهای صورت جلسات شورای انقلاب، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برای نخستین بار رونمایی شد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۳    
عراقچی در دیدار با آمانو گفت: جمهوری اسلامی ایران از آژانس انتظار دارد به تداوم رویکرد حرفه ای و بی طرفانه اش ادامه دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۱    
آژانس های مهاجرت و آوارگان سازمان ملل امروز (دوشنبه) حملات علیه مردم ونزوئلا را در منطقه محکوم و به رهبران آمریکای لاتین تأکید کرد تا بیگانه هراسی را محکوم شمرده و از خود همبستگی نشان دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۱:۵۰    
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه تأکید کرد که سیاست آنکارا صریح و شفاف بوده و در هیچ نقطه موضوع پنهانی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۱:۴۷    
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد که پیش بینی های صورت گرفته درباره منفی شدن رشد اقتصادی ایران در سال پیش رو دقیق نیستند و دولت تلاش می کند که این اتفاق رخ ندهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۵    
مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران گفت: باید دقت داشت که فقط با انجام تکالیف اداری نمی توان دین خود را به انقلاب و نظام ادا کرد بلکه این امر نیازمند مدیریت جهادی و حضور همه جانبه در صحنه های نظام است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۹    
کاپیتان تیم ملی از عملکرد تیم ملی در جام ملت ها و خداحافظی سرمربی پرتغالی این تیم با بازیکنان در رختکن گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۸    
چهاردهمین همایش علمای اسلامی سوریه با حضور 500 تن از علمای شیعه و سنی کشورهای منطقه و جبهه مقاومت در تاریخ چهارشنبه 10 بهمن ماه در دمشق برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۴    
هافبک تیم ملی فوتبال می گوید جام ملت های آسیا و به خصوص در انتخاب داوران سیاسی کاری وجود داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۲    
سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان که برای برگزاری دور جدید رایزنی های سیاسی ایران و اتریش در وین بسر می برد با پتر لیک قائم مقام وزیر امور خارجه اتریش دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۰    
سایت فیفا به پیروزی ژاپن برابر ایران در شب پراشتباه مدافعان ایرانی اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۵۷    
کاپیتان تیم ملی می گوید هنوز به خداحافظی فکر نمی کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۵۵    
سردار آزمون می گوید کی روش در نشست خبری کاملا حرفه ای رفتار کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۵۰    
مهاجم تیم ملی معتقد است هم تیمی هایش ژاپن را دست کم نگرفته بودند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۵۰    
ملی پوش فوتبال ایران گفت: کی روش خدمات ویژه ای به فوتبال ایران کرد که سال های بعد این موضوع را همه حس خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۴۳    
مدافع تیم ملی فوتبال ایران می گوید در آینده قدر سرمربی پرتغالی تیم ملی دانسته خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۴۲    
معاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر امدادرسانی در پنج استان به علت وقوع سیل و آبگرفتگی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۴۰    
سخنگوی آتش نشانی تهران آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی 4 طبقه در خیابان نازی آباد تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۳۸    
سایت فورفورتو با اشاره به پیروزی ژاپن برابر ایران نوشت: سامورایی ها به صورت جنجالی به فینال جام ملت های آسیا رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۷    
رئیس جمهور مصر درباره حقوق بشر در کشورش گفت: مصر همانند اروپا یا آمریکا نیست، مصر کشوری دارای خصوصیات منحصر به فرد خود می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۵    
باشگاه آمیان با انتشار توییتی در صفحه رسمی خود از بازگشت لژیونر ایرانی خود به تمرینات این تیم استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۱۹    
وزیر اطلاعات گفت: امروز شاهد همگرایی خوبی در استان فارس هستیم، در گذشته چنین همراهی و همکاری را شاهد نبوده ایم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۱۷    
سرمربی ژاپن در نشست خبری تیمش از برتری شاگردانش برابر ایران سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۱۵    
رهبر جنبش انصارالله یمن در دیدار با فرستاده سازمان ملل در امور یمن تاکید کرد که انصارالله به توافق سوئد پایبند است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۱۲    
کارلوس کی روش در نشست خبری پس از دیدار ایران و ژاپن به طور تلویحی از پایان همکاری خود با تیم ملی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۱۲    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل حکم حبس ابد برای شیخ علی سلمان، از رهبران معارضان بحرینی را نشان دهنده جدی بودن شکاف بین مردم و رژیم ⁧ بحرین ⁩ دانست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۲    
رسانه های جهان به حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام ملت های آسیا 2019 پرداختند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۲    
دور جدید مذاکرات سیاسی معاونان ویران خارجه ایران و اتریش برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۱    
تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا 2019 برابر ژاپن به میدان رفت و در پایان 90 دقیقه با نتیجه سه بر صفر شکست خورد تا در رقابت هایی که دیگر دیدار رده بندی ندارد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۱    
کارشناس فوتبال معتقد است که دریافت گل بچه گانه مقابل ژاپن باعث فروپاشی تیم شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۹    
یک مقام ارشد آمریکایی اعلام کرد که محوریت کنفرانس ورشوی لهستان، ضدایرانی نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۸    
رئیس جمهور اتریش گفت: دولت آمریکا تحت ریاست جمهوری ترامپ مانند حکومت های استعمارگر سابق با اروپا رفتار می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۶    
کارلوس کی روش عامل اصلی باخت ایران برابر ژاپن را ناشی از یک اشتباه مظلومانه دانست. او هم چنین به درخواست یک خبرنگار ایرانی برای عذرخواهی از مردم ایران به دلیل قهرمان نشدن در آسیا اعتراض کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۴۶    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: در حال حاضر سدهای کرخه و دز به لحاظ پایداری و ایستایی شرایط نرمالی دارند و وقوع سیل هیچ آسیبی به تأسیسات وزارت نیرو وارد نکرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۴۵    
فاکس اسپورت در توصیف بازی ایران و ژاپن نوشت: اوساکو توانست برابر ایران با زدن دو گل بدرخشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۴۳    
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۸    
شکست 3 بر صفر ایران برابر ژاپن، سنگین ترین شکست کی روش در تیم ملی ایران بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۷    
تیم فوتبال ژاپن در آمارها وضعیت بهتری مقابل ایران داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۷    
امروز قیمت سکه در بازار تا حدودی روند افزایشی داشت. این در حالی است که قیمت انس جهانی نسبت به دیروز کمتر از نیم دلار کاهش داشت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۷    
دروازه بان تیم ملی با بیان این که بازیکنان تیم ملی از باخت برابر ژاپن شرمنده شده اند، گفت: نمی دانم چه بگویم. تمرکزمان را از دست دادیم و باختیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۱    
تا الان نزدیک 3 هزار تا موبایل کف رفتم، با همین فرمان پیش بروم آخر 5 سال حدود 5 هزار تا موبایل زدم و بارمو بستم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۲۷    
فرض کنید وقتی به مسافرت می روید شب ها چراغ خانه تان به صورت خودکار روشن شود یا زمانی که سرکار هستید، یک ربع قبل از رسیدن به خانه مایکروفر روشن شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۲۵    
رئیس جهاددانشگاهی قزوین با اشاره به اینکه سند آمایش علم و فناوری استان توسط تیم جهاد دانشگاهی تدوین شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۱۶    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان با یوکیا آمانو درباره آخرین وضعیت همکاری ها در چارچوب برجام دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۹    
علیرضا سهرابی می گوید در قوانین داوری فیفا برخورد توپ با دست نزدیک تر که به عنوان محافظ استفاده می شود، خطای هند تلقی نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۴    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی اعلام کرد: 30 تن کیک اورانیوم محصول کارخانه اردکان یزد روز چهارشنبه هفته جاری به تاسیسات اصفهان منتقل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۲    
مراسم استقبال رسمی نخست وزیر سوریه از معاون اول رئیس جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۱    
وزیر امور خارجه آلمان اظهار کرد که سازوکار مالی ایران با اروپا به زودی راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۹    
امین جعفریان، دارنده مدال نقره المپیاد جهانی سال 2001 درگذشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۴    
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۴۳    
یک مسئول امنیتی عالی رتبه روسیه قرار است روزهای 29 تا 31 ماه جاری میلادی به مصر و امارات سفر کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۹    
جمعی از مراجع عظام تقلید در دیدار با مقامات حج و زیارت ایران با بازخوانی اثرات حمله به سفارت عربستان در حج، به بایدها و نبایدهای این فرضیه واجب پرداختند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۸    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان با اذعان به اینکه بسیاری از کارگاه های ما نیازمند بروز رسانی هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۷    
نمایشگاهی با نام رایحه زندگی در تئاتر شهر به همت انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس و ستاد برگزاری پنجمین جشنواره مقاومت و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت مترو تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۴    
شواهد به دست آمده در آمفی تئاتر شهر تاریخی لئودیکیا ترکیه حاکی از وجود یک ساز و کار بلیت فروشی از 2200 سال قبل در آنجاست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۳    
جانشین رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات از نحوه صدور ویزای عراق برای مهندسان و متخصصان ایرانی که مشغول اجرای پروژه های توسعه حرم های عتبات در این کشور هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۱    
مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهادکشاورزی از تقسیم بندی کشور بر اساس قطب های گیاهان دارویی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۰    
کمبود 3000 اتوبوس در تهران، اعلام رقم عیدی، جشن طلاق یک لاکچری ایرانی، استعلام بسته حمایتی دولت و ماجرای مطب های فراری از کارتخوان عناوین مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا در روز دوشنبه (8 بهمن) هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۱۷    
رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: مرد میانسالی که پس از سرقت دفترچه های بیمه از صاحبان دفترچه در مراکز بیمه ...