یکشنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۵:۰۱Feb 2019 24
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 13 بهمن 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۲۹    
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: 90 درصد وام های بنیاد علوی و بنیاد مستضعفان به مردم روستانشین پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۲:۱۳    
تعداد مشترکان اینترنت در ایران طی سال های اخیر به بیش از 71 میلیون رسیده که ضریب نفوذ اینترنت را به بیش از 86 درصد رسانده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۷:۲۱    
معاون اجتماعی وزارت بهداشت با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سلامت، گفت: راه اندازی 7هزار کانون سلامت محله در سطح کشور ضروری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۷    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای اشتغال زایی زودبازده، گردشگری و صنایع دستی جزو اولویت های ماست و در این راستا احداث چند شهرک یا ناحیه صنعتی را در دستور کار داریم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۰    
ما بیش از ستایش محض قطر و مستندسازی در مورد کارگروهی ژاپنی ها نیاز داریم با خودمان روراست باشیم. بپذیریم که به یک آشتی ملی نیازمندیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۵    
عضو حزب مؤتلفه اسلامی گفت: تنها مسئله ای که می تواند پیروزی انقلاب با دست خالی را تبیین و تحلیل کند، اشاره به عامل کمک ها و امدادهای غیبی است چرا که امام به مسیر خود اعتقاد داشت و این اعتقاد را به ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۳    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اگر اندیشه امام راحل را باور کردیم، باید بپذیریم، که می توان اسلام را با پیروی از ولایت فقیه اجرا کرد اما اگر این باور را نداشته باشیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۴۳    
سرسنگی همزمان با رونمایی کتاب اش با تاکید بر اینکه در ایران به لحاظ علمی نتوانستیم دانشی را در تئاتر فراهم آوریم که مبتنی بر علم باشد، بلکه بیشتر احساسی بوده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۴۱    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از افتتاح و کلنگ زنی امسال 370 طرح صنعتی در کشور در دهه ی فجر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۴۱    
رایزن بازرگانی ایران در عراق از همسان سازی رویه های دولت مرکزی بغداد و اقلیم کردستان در تبادلات تجاری مرزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۲    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از نجات نوزاد سه ماهه گرفتار در خودرو توسط آتش نشانان این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۳    
استراتژی پیشگیری، روش کم هزینه تری است. کوتاه آمدن علی لاریجانی هم باعث شد تا آنها به این استراتژی خود برای آینده امیدوارتر باشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۵    
رئیس پارک علم و فناوری البرز گفت: روز گذشته با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، از سه طرح دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۱    
همایش کارشناسان سازمان اوقاف با محوریت بررسی تجربیات معماران گذشته و معماری ایرانی اسلامی در اماکن متبرکه از سیزدهم بهمن به مدت سه روز در استان یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۶    
کتاب جاذبه میان ما نوشته بریتنی سی چر با ترجمه منا اختیاری منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۵    
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: عملکرد آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در 40 سال پس از انقلاب اسلامی نسبت به قبل از انقلاب ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۲:۳۴    
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: 6 گونه پرنده جدید در چهارمحال و بختیاری رؤیت و به فهرست پرندگان استان افزوده شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۳    
رئیس کمیته ملی امور اسیران در جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که در میان اسیران سعودی شماری از افسران عالی رتبه نیز حضور دارند و اختلافات امارات با مزدورانش هیچ ارتباطی به ما ندارد بلکه برای ما اجرای ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۴    
نمایش نامه ارباب پونتیلا و برده اش ماتی نوشته برتولت برشت با ترجمه شریف لنکرانی و کتاب تابوی زنانگی نوشته منصوره موسوی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۴    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای توسعه صنایع نفتی استان تخصیص 500 میلیون دلار از سوی وزیر نفت ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۰    
در دومین روز از اعلام نتایج آرای مردمی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، فهرست 9 فیلم برتر بدون اولویت اعلام شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از تصویب کلیات سند تدبیر توسعه استان خبر داد و فرآیند و مراحل کار تدوین این سند را تشریح داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: خودداری بانک ها از پرداخت تسهیلات با سیاست های دولت متضاد است و در صورت استمرار از طریق بانک مرکزی برای برخورد با متخلفان اقدام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۲    
مدیرکل راهداری آذربایجان شرقی گفت: تردد در تمامی محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی برقرار است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۵    
سالانه 990 مگاوات برق کشور و یک سوم برق هرمزگان از نیروگاه گازی خلیج فارس تأمین می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری همایش سفالگران ایران در سیستان و بلوچستان گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۷:۲۷    
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با اشاره به فعالیت غیرقانونی برخی مؤسسات آموزشی با استفاده از نام و اعتبار این دانشگاه نور ضمن هشدار به تمامی داوطلبان تحصیل در دانشگاه پیام نور گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۴:۴۶    
اگرچه هنوز برخی از روستاها به دلیل نبود توجیه اقتصادی از امکانات ارتباطی برخوردار نیستند، اما اخیرا اعلام شد که پیش ثبت نام واگذاری تلفن روستایی بار دیگر و پس از سال ها به صورت اینترنتی از پورتال ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۴:۴۴    
مدیر مرکز ملی مطالعات و تحقیقات باروری ابرها معتقد است: در کشور برای بارورسازی ابرها هیچ گونه هزینه کلانی انجام نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۰:۲۶    
شرکت کنندگان طی تجمع اعتراضی در ژنو در مقابله با دخالت آمریکا در ونزوئلا، علیه سیاست های رهبران ایالات متحده شعار دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۱:۱۹    
در پایان رقابت های پنج وزن نخست کشتی فرنگی جام وهبی امره در ترکیه، امین کاویانی نژاد به مدال طلا دست یافت. ناصرپور و عبدولی نیز به مدال برنز رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳:۴۴    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) ضمن تبریک تشکیل دولت جدید لبنان، اعلام کرد که با اهتمام و توجه ویژه ای بیانیه وزارتی دولت جدید لبنان را دنبال کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳:۲۳    
مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا با دبل برابر والنسیا اجازه نداد تیمش شکست بخورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳:۱۸    
هیأت های نظامی ترکیه و روسیه پس از بررسی و گفت وگو درباره آخرین وضعیت سوریه بر تداوم همکاری ها تأکید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳:۰۴    
الکساندر لاورنتیف نماینده ویژه پوتین در امور سوریه و سرگی ورشنین معاون وزیر خارجه روسیه و هیأت همراه با حسین جابری انصاری دستیار ارشد وزیر خارجه در امور ویژه سیاسی و مذاکره کننده ارشد ایران در امور ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۲:۳۸    
دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) تاریخ امضای الحاق مقدونیه به این پیمان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۲:۲۸    
در پی انتشار خبری مبنی بر احتمال برکناری رئیس جمعیت هلال احمر، مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر این خبر را جعلی و ساخته ذهن افرادی با مقاصد سیاسی دانست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۲:۰۴    
آلمان از تصمیم رژیم صهیونیستی مبنی بر عدم تمدید حضور ناظران بین المللی در شهر الخلیل ابراز تأسف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۲:۰۰    
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۱:۳۰    
سفیر واشنگتن در کپنهاگ گفت، عدم پایبندی دانمارک به تعهداتش باری بر دوش متحدان ناتو خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۱:۲۱    
یک عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد، هیأتی از رهبران این جنبش به ریاست اسماعیل هنیه هفته آینده به منظور ادامه گفت وگو در مورد مسائلی که در دیدارهای روز گذشته این جنبش با هیأت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۱:۰۲    
آبی های لندن شکست هفته پیش را جبران کردند و با پنج گل حریفشان را در هم کوبیدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۱:۰۰    
دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرد با توجه به تخلفات گروه حمید عسکری، فعالیت گروه و مؤسسه برگزارکننده، تا زمان بررسی و تصمیم گیری، تعلیق می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۵۴    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از حادثه دیدگان حادثه سقوط از ارتفاعات کوهرنگ نجات پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۸    
رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد که کشورش به مردم فلسطین و آرمان آنها پشت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۳    
وزارت دفاع روسیه امروز (شنبه) اعلام کرد، آمریکا چند سال پیش از طرح اتهام های بی اساس علیه مسکو، تصمیم گرفته بود که از پیمان منع موشک های هسته ای میان برد (آی ان اف) خارج شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۳۵    
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان انتخاب شده اما معرفی آن به بعد از اتمام لیگ برتر موکول شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۲۱    
معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار اتوبوس شرکت واحد با یک موتورسیکلت در خیابان جمهوری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۱۷    
تیم های فوتبال بایرن مونیخ و بوروسیادورتموند نتوانستند حریفانشان را در بوندسلیگا شکست دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۱۵    
وزیر ورزش و جوانان، کارنامه ورزش ایران در چهل سال گذشته یعنی دوران بعد از انقلاب اسلامی را درخشان توصیف و تأکید کرد: روزهای سخت دوران تحریم به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۰۹    
جشنواره شعر فجر به ایستگاه آخر رسید
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۰۷    
رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: ما ملتی هستیم که در سختی ها رشد کردیم و امروز هم می توانیم با توجه به نیروهای داخلی خود در برابر نامردانگی ها و سختی ها بایستیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۰۰    
یک مقام وزارت امور خارجه آلمان نسبت به واکنش روسیه در قبال خروج آمریکا از پیمان منع موشک های هسته ای میان برد اظهارنظر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۳۸    
همایون غنی زاده با ابراز تأسف از درگذشت همسر علی نصیریان، بازیگر فیلم مسخره باز گفت: بارها در خیالم تصور کرده بودم که آقای نصیریان در نشست خبری این فیلم چه میگویند ولی این رویا زنده نشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۳۸    
بازیکن اهل آفریقای جنوبی استقلال قراردادش را با استقلال ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۳۶    
سخنگوی کرملین اعلام کرد، روسیه مذاکرات جدیدی با آمریکا درباره پیمان منع موشک های هسته ای میان برد (INF) آغاز نخواهد کرد اما آماده است تا پیشنهادهای واشنگتن را بررسی کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۳۰    
بازیکن سابق تیم نفت آبادان با امضای قراردادی به تیم پدیده شهر خودرو پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۲۹    
نشست رسانه ای انیمیشن شب افتابی به کارگردانی علی مدنی که یک انیمیشن سه بعدی است و مخاطب آن کودکان و نوجوانان هستند درحالی برگزار شد که ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره در نشست حضور داشت اما سالن نشست ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۲۷    
آی تی سی دو بازیکن جدید استقلال صادر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۱۹    
سیزدهمین دوره از جشنواره شعر فجر با چهار برگزیده و سه شایسته تقدیر به ایستگاه آخر رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۰۱    
دبیرکل اتحادیه عرب امروز (شنبه) در دیدار با نماینده سازمان ملل متحد در امور لیبی، راه حل های بحران لیبی را بررسی و بر حمایت از مردم این کشور جهت دستیابی به سازش تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۹    
یک سبک زندگی کم تحرک و رژیم غذایی نامناسب می تواند موجب افزایش بیش از حد سطوح کلسترول در بدن شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۴    
رییس فراکسیون جوانان مجلس از حضور این فراکسیون در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد و گفت که قرار است برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر بهترین فیلم در حوزه مسائل مرتبط با ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۴۴    
دبیرخانه شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران درباره تغییر طرح زوج یا فرد، جزییات طرح جایگزین و زمان اجرای آن اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۴۴    
ترابزون اسپور که تنها دقایقی از بازیکنان ایرانی اش در زمین بهره برد آنکاراگوچو را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۴۳    
یک مدرس دانشگاه نسبت به افزایش فاصله بین قدرت سیاسی و قدرت اجتماعی هشدار داد و تاکید کرد که نباید جای خادم و مخدوم عوض شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۴    
نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس گفت: سه مشکل اساسی آب در منطقه شرق مازندران شامل کمبود میزان آب، شور شدن آب و آلودگی به نیترات است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۲۱    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به این دلیل که بهترین ذخایر گندم را داریم، مشکلی در این حوزه وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۸    
معاون سازمان بنادر و دریانوردی گفت: پروژه اسکله گردشگری بندرخمیر به زودی اجرایی خواهد شد و داریم تلاش می کنیم لایروبی اسکله جدید را نیز آغاز کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۷    
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: طبیعی است در اجرای برنامه های توسعه کشور دچار خطاهای استراتژیک بودیم و این واقعیت تلخی است که به آن اذعان داریم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۷    
سخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه گفت: ما اقدام اخیر اسرائیل را شدیداً محکوم می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۵    
معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد از دست بافی و نساجی برای تِم زیباسازی شهر یزد در نوروز 1398 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۴    
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی کشور با تصریح اینکه یک سوم داروهای گران خارجی در کشور قاچاق می شود و به دست مصرف کننده اصلی نمی رسد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۰    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: باز شدن زاینده رود نشاط اجتماعی در شهر اصفهان را افزایش داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۷    
فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد گفت: واژگونی یک دستگاه قایق موتوری در دریاچه "اسبچین" شهرستان عباس آباد منجر به مرگ یکی از سرنشینان آن شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۷    
وکیل مدافع اولیای دم فرزانه پوررجبی- وکیلی که در مقابل دادگستری لنگرود به ضرب گلوله کشته شد- از صدور حکم قصاص برای متهم این پرونده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۱    
بازار سکه و ارز هفته جاری را با کاهش قابل توجه قیمت نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته آغاز کردند. درحالی که قیمت سکه در بازار کاهشی حدود 150 هزار تومان را نسبت به چهارشنبه گذشته تجربه می کند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۰    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ما نتوانستیم حافظان خوبی برای نسل های بعد در حفظ محیط زیست باشیم و دلیلش این بود که توسعه را در مقابل محیط زیست قرار دادیم در حالی که اگر محیط زیست ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۸    
فرمانده سپاه کل کشور گفت: راه مبارزه با آمریکا خدمتگزاری به مردم است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۳    
شاگردان مائوریسیو پوچتینو با برتری برابر نیوکاسل فرصت رسیدن به رده دوم جدول رده بندی را از دست ندادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۴۹    
روز پنج شنبه بعد از ماه ها انتظار بالاخره اروپایی ها کانال ویژه مالی با ایران را تحت عنوان INSTEX رونمایی کردند که مباحث کارشناسی پیرامون این ساز و کار که صرفاً به دارو و غذا مربوط است ارائه شد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۴۹    
دادستان تهران گفت: این توقع که وضع اقتصادی و اجتماعی به هم بریزد ولی آمار برخی جرایم مثل سرقت بالا نرود، با واقعیت منطبق نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۵    
رئیس جمهوری ترکیه امروز (شنبه) در استانبول با یک هیأت سیاسی از فلسطین دیدار و درباره مسائل قدس و اشغالگران اسرائیلی گفت وگو می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۵    
معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: علی رغم همه فشارها و گاه کم لطفی ها نسبت به بودجه بنیاد ملی نخبگان، در حمایت از نخبگان جامعه کوتاه نخواهیم آمد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۰    
رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی، گفت: باید تلاش کنیم الگوی کارخانه نوآوری که در تهران راه اندازی شده است، در کلان شهرهای کل کشور توسعه یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۰    
بازیکنان تیم ملی فوتبال در واکنش به اعتراض تند و تیز بهداد سلیمی، پیامی مشترک را منتشر کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۹    
عضو هیأت مدیره و رئیس کمیته دانش بنیان سندیکای صنعت برق بر ضرورت تعامل بین المللی در حوزه دانش بنیان ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۹    
استاندار کرمانشاه در دومین روز دهه مبارک فجر در نشست با خبرنگاران استان هم به پیشرفت های کشور در چهار دهه سپری شده از عمر انقلاب اشاره کرد و هم به پرسش های آنان در خصوص موضوعات مختلف استان پاسخ گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۷    
سیزدهمین روز از بهمن ماه در گروه اخبار اجتماعی ایسنا روزی با سخنرانی های مسئولان و خبرهایی از نواختن زنگ انقلاب در مدارس، دستگیری سارقان خشن، گزارشی در مورد روزجهانی تالاب ها و... همراه بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۷    
در حال حاضر عدالت در بدترین وضعیت ممکن در کشور قرار دارد؛ چرا که از اهداف انقلاب بسیار دور هستیم اما در عین حال ما ناامید نیستیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۶    
چهل نقش آبی ، یادبودها ، چهره کاتور ، نور و رنگ ، آدمک ماشینی و روایت تصنیف های انقلاب در دهه فجر در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران که میزبان بخشی از اتفاقات انقلاب بود، به نمایش درآمده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۱    
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و یاد و خاطره شهیدان انقلاب گفت:دهه فجر امسال مجموعا 116 پروژه عمرانی در دانشگاه ها ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۱۹    
رویداد معرفی گوشی تاشوی هواوی در تاریخ 24 فوریه 2019 در جریان کنگره جهانی موبایل برگزار خواهد شد و بدین ترتیب طی یک هفته شاهد رونمایی از دو گوشی هوشمند تاشو خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۱۸    
دکتر قصی عبدالوهاب السهیل، وزیر آموزش عالی و تحقیقات علمی عراق و هیئت همراه امروز (شنبه) با دکتر منصور غلامی وزیر علوم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۱۳    
شرکت الفابت(Alphabet) در پی توسعه کفش هایی است که با اندازه گیری وزن و حرکت افراد مراقب سلامتی آنها است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۱۱    
استاندار خراسان شمالی از تخصیص 200 میلیارد تومانی اعتبارات سفر ریاست جمهوری خبر داد و گفت: این اعتبار به زودی تخصیص می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۱۰    
شهردار منطقه 22 گفت: بوستان جنگلی چیتگر به یک پهنه گردشگری، تندرستی و ورزشی تبدیل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۸    
اکبر ایمانی بازیکن سابق تیم صنعت نفت آبادان به تیم تراکتورسازی پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۱    
دبیر علمی جشنواره نوآوری در آموزش پزشکی اعلام کرد آخرین مهلت ارسال ایده به این جشنواره تا 15 اسفندماه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۱    
مدیر کل دفتر امور سرمایه گذاری استانداری خراسان شمالی در پاسخ به این سوال که آیا فاز تولیدی شمش آلومینیوم جاجرم طی دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید؟ گفت ...