یکشنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۴:۳۱Feb 2019 24
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 15 بهمن 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۷    
مدیر دبستان پسرانه دولتی ابوطالب یزد از برگزاری اردوی درون مدرسه ای در این دبستان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۶    
رئیس دانشگاه علم و فرهنگ یکی از مشکلات جدی همه دانشگاه های غیر دولتی را مسائل مالی دانست و گفت: با توجه به اینکه منبع اصلی تأمین بودجه شهریه های دانشجویان است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۷:۰۱    
معاون اوقاف استان قم توضیحاتی پیرامون اجرای طرح یکسان سازی قبور در حرم مطهر حضرت علی بن جعفر (ع) ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۲۰:۳۵    
همزمان با جشن های پیروزی انقلاب اسلامی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم ترانه ای با عنوان چهل سالگی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۳    
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد از برگزاری نخستین کارگاه آموزشی نویسندگان نوقلم حوزه ایثار و شهادت به میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۶:۱۹    
یک مشاور و استاد دانشگاه با بیان این که از طریق اطلاعات موبایل می توان شخصیت شناسی انجام داد، گفت: در آینده نزدیک برای استخدام ها و تحقیقات دیگر مثل ازدواج از اطلاعات فضای مجازی استفاده خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۸    
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۹    
هادی عامریان، کارشناس مسائل بین الملل در یادداشتی با اشاره به ثبت ساز و کار مالی ویژه اروپا برای ایران تاکید کرد که اروپا باید گام های بعدی را با درایت و سرعت بیشتری بردارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۳    
رئیس جمعیت هلال احمر بجنورد از امداد رسانی به 320 خودروی گرفتار در برف در بجنورد طی شب گذشته توسط هلال احمر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۴    
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کرسی انقلاب در نیروی هوایی را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۲۶    
خبرنگار روزنامه فرانسوی لاکرووا گزارشی از حضور امام (ره) در نوفل لوشاتو با عنوان "وقتی امام خمینی در نزدیکی پاریس، زمینه های انقلاب اسلامی در ایران را فراهم می کرد" منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۳    
مدیرگروه پیشران "نوروفوتونیک" در پژوهشکده لیزر و پلاسما دانشگاه شهید بهشتی از اقدام برای توسعه طراحی و ساخت دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته در حوزه" نوروفوتونیک" و "اپتوژنتیک" برای تصویربرداری نوری از ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۱    
قائم مقام موسسه تنظیم و نشر آثار امام راحل تاکید کرد که نامه های آیت الله خمینی خطاب به مرحوم منتظری و نهضت آزادی متعلق به خود ایشان است و هیچ شکی در این زمینه وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۳    
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر از بسته گرافیکی جدید شبکه العالم رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۳    
مجری قطار سریع السیر اصفهان – تهران گفت: کل ابر پروژه قطار سریع السیر اصفهان-تهران نیازمند 44 میلیارد یوان اعتبار است که 14 میلیارد یوان آن تامین شده و با تامین بقیه اعتبارات تا چهار سال آینده روی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۲    
مدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: بهره برداری از خانه های تاریخی در تملک اداره کل میراث فرهنگی استان فارس، با اولویت کاربری فرهنگی به بخش خصوصی واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۰    
دبیر شورای اسلامی شدن دانشگاه ها تاکید کرد: دانشگاه تراز انقلاب، یعنی دانشگاهی که تولید علم داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
در پی بارش برف و برودت هوا و یخبندان، امروز سه شنبه 16 بهمن ماه تعدادی از مدارس استان گلستان تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۹    
مدیرعامل موسسه خیریه محک با اشاره به اقدام شبکه ملی سرطان برای پیوستن به انجمن کنترل جهانی سرطان گفت: پیوستن به انجمن کنترل جهانی سرطان (UICC) از جمله دغدغه های شبکه ملی از روز اول بوده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
وزیر آموزش وپرورش از حذف ساعت تدریس مدیران از سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۲:۱۴    
حمام ها از دیرباز تاکنون در تاریخ ایران به دلیل معماری خاص خود مورد توجه قرار داشته اند. معماری حمام ها در واقع آنچه در هر عصر می گذشته را بازگو می کنند و در دل خود به نوعی تاریخ را نهفته دارند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۳۲    
ملی پوشان فوتسال ایران در دیداری تدارکاتی مقابل حریف اروپایی خود به پیروزی پرگل دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۱۶    
وزیر کشور با تاکید بر پاسخگوئی بهنگام دستگاه ها به سوالات، انتقادات و شبهات مطرح در رسانه ها و افکار عمومی، گفت: کسانی که بر اساس سلایق شخصی، سخنانی ناروا و ناحق علیه مسئولان کشور مطرح می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۰۲    
سارا بهرامی با دفاع از انتخاب خودش برای بازی در فیلم جمشیدیه گفت: هرگز برای سیمرغ بازیگری نمی کنم اما خوشحالم که یک سیمرغ دارم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۱    
اتحادیه اروپا در بیانیه ای دوازده بندی که درباره ایران منتشر کرده، بار دیگر در اقدامی مداخله جویانه نسبت به برنامه های موشک های بالستیک ایران ابراز نگرانی کرده است و از ایران خواسته تا تمامی اقدامات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۶    
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۰    
رئیس فدراسیون فوتبال ایران مذاکره با مربیانی که این روزها نام شان در رسانه ها مطرح شده است را، تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۶    
سیدعمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی و رئیس ائتلاف اصلاح و سازندگی عراق، طی بیانیه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی "قدس سره" را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۳    
سفیر ایران در لندن گفت: جمهوری اسلامی ایران در صورت طرح هرگونه شرطی از سوی اروپایی ها، قطعا اصل کانال مالی را نخواهد پذیرفت و اقدام مقتضی درخصوص کل فرآیند را اتخاذ خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۵    
سوسیال دموکرات های اروپا در بیانیه ای از تلاش های انجام شده برای حفظ توافق هسته ای(برجام) استقبال کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به شروطی که اتحادیه اروپا برای گسترش ارتباطات مالی با ایران مطرح کرده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۰    
دولت ونزوئلا اعلام کرد که در روابط دوجانبه خود با هر کشور اروپایی که خوآن گوآیدو را به عنوان رئیس جمهوری این کشور به رسمیت شناخته است، بازنگری خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۰    
وکیل مدافع علی بخشایش، متهم ردیف اول پرونده بانک سرمایه، از آزادی موکلش با تودیع وثیقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۵    
در پایان هفدهمین دوره لیگ برتر تکواندو، هوگوپوشان شهرداری ورامین که در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ، عنوان نخست خود را مسجل کرده بودند؛ برای پنجمین مرتبه کاپ قهرمانی را بالای سر بردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۱۴    
رئیس جمهوری ونزوئلا طی نامه ای از رهبر کاتولیک های جهان خواست برای حل بحران این کشور اقدام کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۴    
جلسه امروز عصر (دوشنبه، 15 بهمن) فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با حضور رییس ستاد اجرایی فرامین امام (ره) فعالیت های این ستاد اجرایی را مورد بحث و بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۳    
وزیر ورزش و جوانان گفت: طی مدت یک ماه و نیم حدود 18 فدراسیون مسابقات ورزشی دهه فجر را برگزار خواهند کرد که بسیاری از این مسابقات در تقویم فدراسیون های جهانی جای گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۳۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: جوانان ما دستاوردهایی در تولید ماهواره داشتند و ماهواره های مختلفی را تهیه کردند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۰    
شیمیدر پیروز جنگ ستارگان لیگ بسکتبال/ نخستین شکست پتروشیمی رقم خورد
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۰    
دبیرکل حزب الله تصریح کرد: اینکه برخی دولت لبنان را دولت حزب الله توصیف می کنند، امری دروغ و توصیف اشتباهی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۸    
صدراعظم آلمان اعلام کرد، مذاکره مجددی درباره توافق بریگزیت در دستور کار کمیسیون اروپا قرار ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۵۵    
مجمع روحانیون مبارز در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۰    
تهیه کننده فرانسوی فیلم یلدا در نشست پرحاشیه این فیلم گفت: برای مخاطب اروپایی تصویر مدرنی که از ایران نشان داده می شود، خیلی تازه است و این اتفاق در فیلم یلدا هم دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۳۷    
دبیرکل حزب الله تصریح کرد: اینکه برخی دولت لبنان را دولت حزب الله توصیف می کنند، امری دروغ و توصیف اشتباهی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۷    
سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری ششمین دور گفت وگوهای سیاسی ایران و فرانسه به پاریس سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۵    
طرح چهل قلم در استان تهران با تجلیل از جعفر ابراهیمی و مجید ملامحمدی، چهره های حوزه ادبیات کودک و نوجوان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۰    
الزام بانک مرکزی به پرداخت حداقل 50 درصد سود سهام و مالیات علی الحساب تا 15 بهمن ماه امروز واکنش رئیس کل بانک مرکزی را به همراه داشت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۱۹    
بازیکن تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در دیدار مقابل تیم پگاه از ناحیه بینی به شدت مصدوم و دقایقی بیهوش شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۵    
به دلیل محرومیت سرمربی سپاهان، دستیارش در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت حاضر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۱    
وقتی یوز آفریقایی به داد یوز آسیایی می رسد، ناگفته های هاشمی از دلواپسان مترو، واکنش پلیس به طرح ترافیکی جایگزین زوج و فرد در تهران ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۸    
مهلت ارسال چکیده مقالات به اجلاس جهانی صدا تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۸    
سرمربی صنعت نفت آبادان می گوید تیمش پتانسیل مالی تیم هایی مانند پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی را ندارد و نمی تواند به راحتی منشا را جذب کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۷    
شرکت هواپیماسازی ایرباس اروپا به تازگی اعلام کرده است که به اطلاعات کارمندان و مهندسان این شرکت حمله سایبری شده و داده های محرمانه بسیاری از ایرباس به سرقت رفته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۳    
سند برادری انسانی امروز (دوشنبه) با حضور رهبر کاتولیک های جهان و شیخ الازهر در ابوظبی امضا شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۲    
سرمربی پارس جنوبی می گوید تیمش می توانسته مقابل فولاد پیروز شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۲    
ما به دنبال هر فقدانی سوگواری می کنیم اما این مسئله بعد از دست دادن یک عزیز بسیار مهم تر است. ما غالباً برای کسی که مدت ها می شناخته ایم سوگواری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۴    
در نشست کتاب های جریان ساز در انقلاب اسلامی درباره تأثیر آثار آیت الله مطهری، دکتر شریعتی و مهندس بازرگان در جریان پبروزی انقلاب سخن گفته شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۴    
شرکت خودروسازی نیسان موتورز اعلام کرده است که قبل از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا قصد دارد تولید یکی از مدل های جدید خودروی ایکس تریل خود در این کشور را متوقف کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۳    
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه موضوع محرومیت زدایی در مناطق مرزی را در دستور کار دارد و در این زمینه اقدام می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۰    
دبیرکل اتحادیه عرب امروز (دوشنبه) گفت که توافق نظر عربی برای بازگشت سوریه به اتحادیه عرب وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۹    
امروز با وجود افزایش 1385 تومانی قیمت هر گرم طلا، به غیر از سکه تمام طرح جدید و سکه یک گرمی، قیمت سایر سکه ها رو به کاهش بود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۳    
سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام گفت: مقابل تیم شیمیدر در حد خودمان ظاهر نشدیم و از الان برای پیش بینی فینالیست های لیگ زود است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۱    
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز سهم ما در مشهد نسبت به فضای کتابخانه عمومی فاصله دارد و با قطع نظر از کتابخانه های خصوصی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۱    
تابلو نقاشی مسیح(ع) که توسط هنرمند هلندی دوره رنسانس کشیده شده بود، بعد از قرن ها در زیر نقاشی دیگر کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۵    
یکی از رویدادهای مهم پیش از پیروزی انقلاب، تحصن روحانیون در مسجد دانشگاه تهران در اعتراض به دولت بختیار بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۳    
رئیس دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در حکمی دکتر مهدی قدمی را به عنوان معاون پشتیبانی نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۱    
این طور که به نظر می رسد از وقتی که سردار نقدی دیگر رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیست، خیلی راحت تر از قبل نظراتش را بیان می کند و احتمالاً به همین دلیل هم هر چند وقت یک بار اظهار نظرهای جالبش مورد توجه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۹    
کادر فنی تیم ملی بسکتبال لیست تیم ملی را برای حضور در پنجره ششم جام جهانی چین اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۶    
باند شرکت هرمی در رامسر که با وعده استخدام افراد در یکی از شرکت های خصوصی، سوژه های مورد نظر را انتخاب و آنان را وادار به عضویت، سرمایه گذاری و عضوگیری برای این شرکت می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۶    
مدیرعامل سازمان اتکا با اشاره به اینکه امسال سه برابر مصرف سال گذشته ثبت سفارش واردات گوشت داشته ایم، اظهار کرد: به زودی قیمت گوشت کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۵    
رئیس شورای عالی استان ها گفت: قانون مدیریت یکپارچه شهری در قالب یک طرح که شورای عالی استان ها و تعدادی نمایندگان پیگیری می کنند، بتدریج در حال آماده شدن به منظور طرح در صحن مجلس است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۰    
دیدار تیم های پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان با تساوی بدون گل به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۸    
سرمربی استقلال خوزستان درباره دلایل شکست تیمش مقابل ماشین سازی توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۷    
مراسم تجلیل از مدال آوران و قهرمانان رشته های ورزشی بسیج برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۶    
در پایان مهم ترین بازی هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال، تیم شیمیدر به برتری رسید تا نخستین شکست پتروشیمی صدرنشین رقم بخورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۶    
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در دوره جدید دولت در تلاش هستیم تا بستر نهادها و هسته های پیشروی دانش بنیان با تکیه بر ظرفیت فنی در کشور توسعه پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۴    
تعداد 6 هزار و 977 درخواست، تاکنون در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات به ثبت رسیده که از این میان به 6 هزار و 170 درخواست پاسخ داده شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۲    
سرمربی ماشین سازی تبریز معتقد است فوتبال ایران نتوانست به خوبی از توانایی های کی روش استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۰    
همزمان با اکران فیلم سینمایی "23 نفر" در پردیس سینمایی ملت، بیست و سه آزاده دوران دفاع مقدس به همراه بازیگران نقش 23 نفر فردا به پردیس ملت (سینمای رسانه ها) می آیند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۹    
معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر از افتتاح خوابگاه اختصاصی با عنوان دوستی ملل با ظرفیت 80 نفر برای دانشجویان خارجی این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۷    
نمایش کالاندولا به کارگردانی احمد سلگی برای دومین بار به صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۷    
سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز طی مراسمی از صادرکنندگان نمونه این استان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار البرز، مقامات و صنعتگران صاحب نام کشور، تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۱    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: در سال 57 ضریب اشتغال تخت های بیمارستانی 48 درصد و در ابتدای سال جاری 73 درصد بوده که نشان از فراهم بودن خدمات با رعایت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۰    
وزیر امور خارجه سوریه، فردا با وزیرامورخارجه کشورمان دیدار و رایزنی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۸    
سفیر واشنگتن در مسکو اظهار کرد، در صورتی که روسیه به پیروی قابل راستی آزمایی از محدودیت های مشخص شده در پیمان منع موشک های هسته ای میان برد (آی ان اف) بازگردد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۷    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی عصر دوشنبه از نمایشگاه توانمندی های بهداری رزم نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۶    
رئیس دانشگاه خواجه نصیر با تاکید بر اینکه نوسانات ارزی و تحریم ها تاثیر بسیار منفی بر فعالیت های بین المللی گذاشته است گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۹    
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 از موافقت مقام معظم رهبری با برداشت یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای تقویت بنیه دفاعی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۸    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا راه اندازی قرارگاه ابوذر، گشت های رضویون، استفاده از ظرفیت موسسات حفاظتی و مراقبتی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۱    
وزیر دادگستری گفت: کارهای بسیار فوق العاده و قابل تحسینی در زمینه قرآنی، حرفه آموزی و اشتغال در زندان ها انجام شده است که این فعالیت ها باید توسعه یابد تا بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۷    
رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با تاکید بر این که تجربه تلخی در تملیک ساختمان سوهانک و پروژه تجمیع واحدهای دانشگاه در منطقه سوهانک داشتیم و اجرای این پروژه در دقیقه 90 اتفاق نیفتاد گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۴    
رئیس کمیته دائمی کتابخانه های عمومی ایفلا گفت: کتابخانه ها منعکس کننده جامعه ای هستند که در آن قرار گرفته اند و همین طور مردمی که این خدمات را دریافت می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۲    
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان از آمادگی تعزیرات برای استقرار و افتتاح شعب در شهرستان ها با همکاری مسئولان استانی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۱    
نخستین دیدار از دور برگشت نیم فصل نخست با پیروزی ماشین سازی تبریز همراه بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۱    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که وزیر امور خارجه در جلسه این کمیسیون اینستکس را گام مثبت و اولیه از سوی اتحادیه اروپا برای حفظ منافع ایران در برجام دانست و تاکید کرد که ارتباط ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۰    
اولین اجلاسیه استانی عتبات عالیات ظرفیت ها و فرصت ها به همت بسیج اساتید دانشگاه و مراکز آموزش عالی استان در دانشگاه ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۸    
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: محققان راکتور تحقیقاتی خنداب توانسته اند اکسیژن 18 را با خلوص 97 درصد با ظرفیت حدود 60 کیلو در سال تولید کنند ...