یکشنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۴:۳۳Feb 2019 24
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 18 بهمن 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۷:۰۶    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی ایام تعطیلات "سالروز پیروزی انقلاب اسلامی" را در قم اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۰    
بیست و هشت سال پس از ملی شدن نفت در زمستان 1329 این بار و بازهم در فصل زمستان نفت، نقشی تأثیرگذار یافت و اعتصابات کارکنان این صنعت در زمستان سال 1357 تیرخلاصی بود به نیم قرن حکمرانی پهلوی ها بر ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۷:۱۸    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: تغییراتی در ساختار سازمان اوقاف داریم که در راستای احیای موقوفات و کمک به نیروی انسانی این سازمان صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۶:۴۴    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور در خصوص روحیه مطالبه گری در دانشجو گفت: دانشجو باید روحیه مطالبه گری داشته باشد، اما این روحیه همراه با متانت و درک شرایط موجود باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۰    
فرزندان بزرگان انقلاب تا چه اندازه در مسیر پدر حرکت کردند و چه سهمی در آبادانی کشور داشتند؟
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۷    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای راه اندازی کارگروه توسعه بازار و تجاری سازی در دانشگاه با حضور صاحبنظران دانشگاهی و صاحبان صنایع خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۵    
حسین پودینه، استاد زبان شناسی دانشگاه گرند کلمبیا در بوگوتا تنها طرفداری بود که دیروز به دیدار کی روش رفت و البته که ایرانی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۵    
فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از دستگیری سارق مرکبات و کشف 4 تن مرکبات سرقتی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۱    
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست هیئت رئیسه و اعضای هیئت علمی دانشگاه زابل گفت: دسترسی به آموزش عالی در کشور ایران دو برابر متوسط جهانی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۶    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: در حال حاضر 75 درصد از جمعیت ساکن روستاها از آب سالم بهره مند شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۳    
همچنان 5 فیلم در آرای مردمی فیلم فجر با هم رقابت می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۲    
رئیس پلیس راه استان با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ممنوعیت تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محورهای "هراز و سوادکوه " خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۴    
نماینده ولی فقیه در لرستان رسیدگی هرچه بیشتر و تلاش حداکثری برای تأمین خسارات سیل زدگان لرستان را خواستار شد و گفت: در سیل اخیر خسارات بیشتر متوجه وسایل زندگی مردم، اجناس داخل مغازه ها ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۶    
مهم ترین مشکل صنعت پوشاک ما در کدام بخش است؛ طراحی لباس، کیفیت پارچه و یا نبود نیروی متخصص یا نبود صنعت مد و لباس در ایران که مردم را به سمت انتخاب لباس های خارجی و ترک می برد؟
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۷    
پس از آن که یک مقام ارشد ایتالیایی با معترضان جلیقه زرد دیدار و گفتگو کرد دولت فرانسه ضمن اعتراض شدید سفیر خود را از رم فراخوانده و به ایتالیا هشدار داده که از دخالت در امور داخلی این کشور خودداری ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۰    
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی البرز از مرگ پنج نفر در یک چادر در شهرستان فردیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۴۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: زنجیره مشکلات کشور باید در نظامی همه جانبه مورد توجه قرار گیرد و به مشکلات خارجی نیز توجه شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۲۲    
معاون اول رئیس جمهور، روابط ایران و عراق را مستحکم، عمیق و ریشه دار توصیف کرد و گفت: نماد روابط مستحکم دولت ها و ملت های ایران و عراق جابجایی هفت میلیون زائر میان دو کشور ظرف مدت یک سال است و جابجایی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۰۹    
نشست فیلم سینمایی "جان دار" در حالی برگزار شد که عوامل فیلم با سوالات بسیاری درباره ابعاد حقوقی فیلم و همچنین منابع مالی و سرمایه گذار اثر مواجه شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۲:۱۴    
سفارت جمهوری اسلامی افغانستان، فرا رسیدن دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۲:۱۰    
سرمربی پرتغالی پس از امضای قرارداد با فدراسیون فوتبال کلمبیا با رسانه ها سخن گفت و تأکید کرد که تلاش می کند به بهترین شکل عمل کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۲:۰۵    
گروهی از دانشجویان دختر رشته مهندسی در سال تولید ملی با عرضه کالاهای ایرانی در گالری پرشه دستاوردهای خود را در حوزه طراحی لباس و زیورآلات به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۲:۰۳    
وزیر اطلاعات با بیان اینکه "امروز ایران لبخند پیروزی بر لب دارد"، گفت: ملت ایران سختی ها و فشارها را می پذیرد و همچنین گرانی های ناشی از توطئه های دشمن را تحمل می کند، اما برابر دشمن زانو نمی زند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۵۶    
علی آشتیانی پور با بیان اینکه آخرین آمار فیلمهای مردمی 21 بهمن ماه اعلام می شود، گفت: آرا بلیت هایی که در اختیار صاحبان آثار قرار دارد در محاسبه نتیجه آرای مردمی قرار نمی گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۴۵    
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران، رسماً هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۳۸    
وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مسابقات کشتی جام جهان پهلوان تختی در کرمانشاه گفت: رویکردمان برای میزبانی کرمانشاه از مسابقات مختلف ورزشی مثبت است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۲۴    
تیم فوتبال الغرافه قطر در دیداری که در آن طارمی دو گل به ثمر رساند، با نتیجه سه بر دو تن به شکست داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۱۷    
استقلال 4 - پیکان صفر/ آتش بازی آبی ها با رونمایی از زوج آفریقایی
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۱۶    
وزیر امور خارجه کشورمان اوایل هفته آینده به لبنان سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۰۱    
رئیس قوه قضائیه با تاکید بر پاسداری از استقلال قضات و دستگاه قضائی طی حدود 10 سال گذشته، تاکید کرد: در طول این سال ها در برابر فشارها و توصیه ها از استقلال قوه قضائیه عقب نشینی نکرده ام و از سوی دیگر ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۸    
یک استاد دانشگاه علوم قضایی معتقد است در روزگار کنونی کسی که اصول آیت الله شاهرودی را نخوانده باشد مجتهد نیست .
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۰:۰۰    
مرسدس بنز sl سال 90 میلادی به تازگی ها در بازار 1,5 میلیارد تومان قیمت خورده است. پیکان سال 46 این روزها در بازار چیزی حدود 70 تا 80 میلیون تومان قیمت دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۸    
تشکل ها و سازمان های دولتی و غیردولتی، در بخش تجلی اراده ملی به ارزیابی محتوایی فیلم های به نمایش درآمده در سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر می پردازند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۸    
روزنامه فایننشال تایمز در گزارشی به مناسبت قیام های موجود در کشورهای عربی علیه دیکتاتورها، میزان دارایی های خارج کرده از سوی دیکتاتورهای فراری از کشورهای مختلف را بررسی و اعلام کرد: محمدرضا پهلوی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۶    
آئین میهمانی لاله ها و عطرافشانی گلزارهای مطهر شهدا در سراسر کشور و در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۷    
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۶    
در مراسمی با حضور فرمانده کل سپاه در کارخانه زیرزمینی تولید موشک های بالستیک نیروی هوافضای سپاه، از موشک بالستیک هوشمند زمین به زمین دزفول رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۲    
فینالیست های رقابت های کشتی آزاد جام تختی مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۱    
بهرام رادان با اشاره به اینکه همواره در انتخاب نقش هایش سعی کرده به شعور مخاطب احترام بگذارد، گفت: با این حال هیچ گاه از خودم راضی نیستم و اگر چنین روزی برسد، روز مرگ هنری من است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۴    
گام اول برای اصلاح ساختاری بودجه پایه ریزی یک نظام تازه بر پایه بودجه بندی عملیاتی یا صفر خواهد بود. در این سیستم این توجیه پذیرفتنی نیست که پارسال این قدر می گرفتیم و امسال به اندازه نرخ تورم زیاد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۴    
کارگردان مستند "همه چیزهایی که جایشان خالی ست" با انتقاد از شرایط حضور فیلمهای مستند در جشنواره ی فیلم فجر معتقد است که به زور نمی شود، کسی را پای دیدن یک فیلم مستند نشاند!
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۱۲    
کشمکش ها بر سر تداوم صید ترال در آب های جنوبی ایران ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۵۷    
شاه از هر ایرانی و خارجی می پرسد، ماجرای {امام} خمینی چیست؟ غلامحسین صدیقی ، وزیر کشور مصدق که پیش از شاپور بختیار برای پست نخست وزیری دولت موقت دعوت شده اما آن را رد می کند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۲    
بازیکن استقلال می گوید مهم نیست که چه مهاجمی برای استقلال بازی می کند چون همه برای موفقیت استقلال تلاش می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۰    
نفرات راه یافته به دیدارهای نیمه نهایی مسابقات کشتی آزاد جام تختی مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۴    
بازیکن استقلال می گوید تیمش هنوز شانس قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۴    
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: ثبات در تصمیم گیری ها حال تولید را بهبود می بخشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۰    
سرمربی پیکان معتقد است توپ های زیادی که بازیکنانش در این دیدار از دست دادند باعث شد که گل های زیادی دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۸    
مدافع استقلال از حضور مهاجم نیجریه ای سابق پرسپولیس در تیمش خوشحال است و می گوید این بازیکن در اینده به درد آبی ها خواهد خورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۱    
مهاجم جدید استقلال حضار نشد درباره سرمربی پیشین خود در پرسپولیس صحبتی انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۸    
سرمربی استقلال می گوید از گل زنی مهاجمانش خوشحال است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۸    
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید که این فدراسیون توانایی پرداخت حقوق مربیان بزرگ را دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۷    
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در سالجاری 10 میلیارد تومان اعتبار صرف نوسازی و تجهیز ساختمان های دانشگاه محقق اردبیلی کردیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۱    
رئیس دانشگاه المهدی مهر اصفهان گفت: وجود مهدی نمازی زاده در عرصه های مختلف علم و تجربه، ایران را به یکی از ویژگی های شاخص در پیشرفت علم و تکنولوژی تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۹    
روز نخست مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور در مواد مختلف برگزار شد و با قهرمانی قنبرزاده و خدیور به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۲    
سرمربی استقلال می گوید از گل زنی مهاجمانش خوشحال است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۲    
رئیس دانشگاه فرهنگیان کردستان، گفت: انقلاب ما دستاوردهای وزینی داشته و همه ما به آن افتخار می کنیم، اما این باعث نمی شود که چشم را بر کاستی ها ببندیم و برای رفع کمبودها تلاش نکنیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۶    
دفتر همکاری های بین واحدی پژوهشکده گیاهان دارویی و گروه فرآوری مواد فلزی جهاددانشگاهی در اسفراین افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۳    
یک دیپلمات ارشد روس در دیدار با نمایندگان طالبان برحمایت مسکو از عقب نشینی آمریکا از افغانستان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۷    
هافبک استقلال معتقد است هر دو مهاجم تیمش پس از به میدان آمدن عملکرد خوبی داشتند و توانستند پایه گذار گل سوم استقلال باشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۱    
دادگاهی در آلمان، رئیس مشترک جبهه-حزب آزادی بخش خلق انقلابی ترکیه (DHKP-C) را به شش سال و 9 ماه حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۴    
عبدالباری عطون معتقد است: اینکه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با پیمودن راه هم پیمان خود یعنی دونالد ترامپ ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۶    
شهریار حیدری مدیرکل امور مرزی و دبیر امور گذرنامه وزارت کشور از کاهش مدت زمان صدور گذرنامه مفقودی شهروندان از 6 ماه به 20 روز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۶    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: آمریکا بر روی سناریوی تغییر قدرت در ونزوئلا با شیوه های نظامی کار می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۳    
سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو گفت با پیگیری های انجام شده و مساعدت فرمانداری مشهد و شورای تامین دیدار تیم های پدیده شهر خودرو و استقلال خوزستان به صورت رایگان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۱    
تیم صدرنشین گل گهر سیرجان در خانه با تساوی یک بر یک مقابل مهمان خود متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۲    
منابع نزدیک به نخست وزیر رژیم صهیونیستی از پیروزی وی در انتخابات مقدماتی حزب لیکود خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۱    
یک مسئول عراقی از کشته شدن 11 تن از اعضای گروه تروریستی داعش در جریان یک عملیات امنیتی در استان صلاح الدین در شمال شرقی عراق خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۰    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری پلیس زاهدان با اشرار مسلح در این شهر خبر داد و گفت: در این درگیری 2 شرور مسلح به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۷    
رکورد ورودی کیانوش رستمی در کاپ وزنه برداری تایلند 380 کیلوگرم اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۵    
نخست وزیر لبنان تاکید کرد که مرحله آتی در لبنان مرحله کار و فعالیت است و بیروت به قطعنامه 1701 شورای امنیت درخصوص جنگ 2006 لبنان- اسرائیل پایبند است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۱    
وزارت خارجه لهستان اظهارات منسوب به وزیر خارجه این کشور با روزنامه اشپیگل مبنی بر درخواست جهت استقرار موشک های هسته ای آمریکا در اروپا را تکذیب کرده و عنوان داشت تیتر این خبر منعکس کننده محتوای این ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۸    
هوادارن استقلال با شعار جالبی به استقبال مهاجم نیجریه ای جدیددشان رفتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۴    
پرویز هادی و مهدی علیاری به عنوان کشتی گیران برتر سال 97 ایران انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۰    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: توانمندسازی جوامع محلی، عمران روستایی و ایجاد بیش از 10 هزار فرصت شغلی در پنج سال اخیر از اقدامات سازمان منطقه آزاد انزلی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۷    
عنوان قهرمانی انفرادی مسابقات بدمینتون دهه فجر به تایلند رسید و اندونزی هم قهرمان جدول دونفره شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۶    
به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله مبارک فجر و 22 بهمن جمع زیادی از محکومان دادگاه های عمومی و انقلاب ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۵    
صنعت نفت یکی از صنایعی است که طی 40 سال گذشته و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در هر شرایطی از جنگ تا تحریم سرپا مانده و نه تنها به حیات خود ادامه داده، بلکه روند صعودی نیز در پی گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۰    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: 6 میلیون گردشگر خارجی در 9 ماهه امسال وارد کشور شدند؛ در حالی که در سال گذشته و در مدت مشابه 5 میلیون و 100 هزار گردشگر ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۶    
دونالد ترامپ در تازه ترین توییت خود تحقیقات تازه کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا درباره تبانی وی با روسیه را در راستای اعمال فشار و ارعاب نامحدود رئیس جمهور ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۵    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی نظام بودجه ریزی در کشور را نیازمند یک انقلاب اساسی دانست و گفت: کشور ما گران اداره می شود و باید تا می توانیم هزینه های جاری را کاهش دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۴    
یک نمایشگاه در نزدیکی شهر بازل سوئیس آثار دوران جوانی پیکاسو زمانی که در جست و جوی هویتش به عنوان یک نقاش بود را به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۴    
نیمه نخست دیدار استقلال و پیکان با پیروزی شاگردان شفر به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۱    
آیت الله جوادی آملی با تاکید بر لزوم خودکفایی در زمینه پزشکی به ویژه دارو، بیان کرد: "اعتقاد" است که می تواند طب را بالا ببرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۹    
وزیر بهداشت با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت با قوت و شدت ادامه می یابد گفت: در توسعه زیرساخت ها متناسب با نیازها و اولویت ها برنامه های خوبی داریم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۶    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه در زمینه مسکن محرومان کارهای خوبی در منطقه آزاد انزلی صورت گرفته و در این راستا به توافقات جدیدی هم رسیدیم، گفت: طبق توافقات صورت گرفته ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۹    
پس از دو ماه بلاتکلیفی حالا جبار قوچان نژاد به عنوان جدی ترین گزینه برای دبیر کلی فدراسیون والیبال مطرح شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۵    
آیت الله سعیدی گفت: عناد و دشمنی بدخواهان انقلاب اسلامی، در مسئله برجام و نقض عهدی که در برابر ایران داشتند، کاملاً قابل ملاحظه است؛ به هرحال جمهوری اسلامی امروزه افتخار می کند که به هیچ کشوری ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۴    
مشاور امنیت ملی آمریکا گفت، چنانچه افسران ارشد ارتش ونزوئلا رهبر اپوزیسیون کاراکاس را به عنوان رهبر مشروع این کشور به رسمیت بشناسند، واشنگتن پیشنهاد کاهش تحریم ها علیه آنها را ارائه می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۲    
استاندار گیلان، با بیان اینکه بهره برداری از سدهای لاستیکی کمک جدی به تامین آب کشاورزی می کند، متذکر شد: با لایروبی آب بندان ها 400 میلیون مترمکعب آب تنظیمی به آب های استان اضافه می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۱    
رییس ستاد دهه فجر استان تهران مسیرها و سخنرانان راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان های این استان را اعلام کرد و گفت: مردم ایران اسلامی در 22 بهمن پاسخی دندان شکن به دشمنان خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۷    
رئیس پلیس راهور استان فارس گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه آمبولانس با یک دستگاه وانت نیسان در چهار راه سپاه شهرستان جهرم یک نفر کشته و 4 نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۴    
رهبر جریان حکمت ملی و رئیس ائتلاف اصلاح و سازندگی عراق در جریان دیدار با نماینده سازمان ملل در امور عراق توصیه های مرجعیت عالی این کشور را نقشه راه مهار بحران کنونی قلمداد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۳    
یکی از اعضای شورای چهارم شهر شیراز براساس حکمی قطعی از سوی دادگاه تجدید نظر، محکوم به جزای مالی شد.