دوشنبه ۲۷ اسفندساعت ۲۳:۱۱Mar 2019 18
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اسفند 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اسفند 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۸    
مدیر مرکز آموزش نجوم ادیب اصفهان گفت: هجدهمین دوره ماراتن نجومی "مِسیه'" با حضور منجمان سراسر کشور در روزهای 16 و 17 اسفند ماه جاری در شهر زواره اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۴    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: هزار و 400 هکتار از باغ های استان به کشت کُنار اختصاص دارد که هزار و 100 هکتار آن بارور و بقیه نابارور است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۳    
مجلس در مصوبه ای کاهش اعتبارات برنامه های پژوهشی توسط دستگاه های اجرایی را ممنوع کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۴    
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون و شش نفر از مرتبطین وی در پرونده، امروز در شعبه 1057 مجتمع قضایی کارکنان دولت به ریاست قاضی عالیشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۸    
ترکیب ابتدایی استقلال برای دیدار با ذوب آهن مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۳    
نمایندگان مجلس بندی از لایحه بودجه را حذف کردند که در آن دولت مکلف شده بود به ازای هر نخ سیگار مبلغ 5 ریال اضافه دریافت کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۴    
نشست هندسه، حکمت و معرفت؛ بررسی آراء و نظرات خواجه نصیرالدین توسی در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۷    
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: مهم ترین هدف از برگزاری این اردوها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۴    
دولت مصوبه ای جدید درباره واریز مابه التفاوت ریالی نرخ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن عبارت "نرخ ارز در روز بازپرداخت مابه التفاوت/ روز ترخیص کالا" به عبارت "نرخ مبادله ای زمان ترخیص" اصلاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۴    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور با اشاره به افزایش وام ضروری بازنشستگان از چهار به پنج میلیون تومان و افزایش 100 نفری در تعداد، گفت: امسال 20 درصد به ظرفیت های رفاهی و خدماتی این مجموعه اضافه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۳:۱۹    
رییس اتحادیه نانوایان یزد گفت: با توجه به تمایل مردم یزد به استفاده از نان های حجیم، 60 درصد نانوایی های یزد دارای سیستم پخت تنوری هستند در حالی که نان تولیدی از این طریق علاوه بر تماس مستقیم با آتش ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۱:۲۱    
بسیاری از افرادی که اقدام به خرید یک خانه و یا ساختمان می کنند و شاید در نگاه نخست، ظاهر زیبای ساختمان آنان را جذب کند اما چگونه اطمینان می یابند که در باطن این خانه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۰:۱۸    
او جوان ترین سنگ تراش استان یزد است؛ این هنر را از یکی از قدیمی ترین سنگ تراشان یزد، یعنی پدربزرگش به ارث برده و حالا در تلاش است علاوه بر ایجاد فرم های جدید در این هنر مانند کاسه ها و بشقاب های ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۴    
تلاش چند تن از نمایندگان مجلس برای استیضاح رئیس جمهور و اظهارنظرهایی که در این میان رد و بدل شده بحث داغی را در فضای سیاسی کشور ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۷    
بعد از خروج خودروسازان چینی از ایران، اکنون خودروهای روسی قصد دارند وارد بازار ایران شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۱    
ساعت و مکان بازی های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۸    
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۴    
معاون امور شهری سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: قرارداد مطالعات پدافند غیرعامل برای 22 شهر امضاء شده که در آن مواردی همچون برنامه ریزی برای کاهش آسیب پذیری ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۱    
مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی، ششم اسفند ماه در محل بنیاد ایران شناسی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی تولید آثار مشترک هنری توسط هنرمندان جمهوری آذربایجان و آذربایجان شرقی برای ارائه در عرصه های جهانی را خواستار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۵    
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه دانشجویان سرمایه های آینده این کشور هستند که باید سلامت روح و جسم آنان در اولویت باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۲    
نخستین حضور این برند در هشتمین جشنواره ملی مد و لباس در تهران در جایگاه، در ویترین ملی بود که نمایشی قدرتمند از تولیدات ایرانی را به تماشای مراجعان گذاشت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۷    
رییس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت گفت: در سال 95 حدود 54 بیمارستان در مراکز استان ها برای ارائه خدمات به بیماران سکته مغزی تحت عنوان کد 724 تجهیز شدند که در سال 96 با افزایش 23 ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۶    
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: مردان در همه گروه های سنی از کودک و نوجوان تا میانسال و سالمند، نسبت به زنان در معرض عوامل خطر بیشتر و در نتیجه مرگ بالاتری هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان متقاضی برای شرکت در آزمون سراسری دکترای تخصصی، می توانند روز 4 اسفندماه خود را به مراکز آموزش تعیین شده معرفی کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۳    
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در آئین شکرانه بهره برداری از 41 هزار اشتغال مستقیم که در محل نمایشگاه دستاوردهای ستاد اجرایی برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۱    
مهرنوش قربانعلی می گوید: شعر در سرزمین ما با اندکی تسامح می تواند معادل فرهنگ قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۰    
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: 6 اسفندماه جاری، جشنواره منطقه ای "شعر ابن حسام" با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۳    
معاون سرمایه گذاری، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: 10 درصد اعتبارات توسعه اشتغال روستایی در بخش گردشگری و بوم گردی هزینه شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۱    
مدیرعامل ایرانسل تغییر کرد و بیژن عباسی آرند به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۹    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: هر جا توانستیم روستایی را توسعه دهیم و اشتغالی ایجاد کنیم؛ این امر منجر به مهاجرت معکوس خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۹    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به عملکرد مطلوب جامعه دانشگاهی طی 40 ساله گذشته، گفت: نهادینه شدن فرهنگ مراجعه به دانشگاهیان و استفاده از کارشناسان حوزه های مختلف ضروری است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۱    
مدیرعامل شرکت توانیر کشور گفت: توسعه نیروگاههای برق سیستان و بلوچستان در اولویت وزارت نیرو قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران با بیان اینکه وظیفه ماست که فرهنگ ایثار دفاع مقدس را با مصادیق روز پیوند بزنیم، گفت: اگر فرهنگ ایثار را در دفاع مقدس بلوکه نکنیم و در زندگی مردم بیاوریم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۶    
با گذشت اولیای دم، یک زندانی محکوم به قصاص در زندان مرکزی شهرستان اراک در آستانه اجرای حکم به زندگی بازگشت .
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۵    
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از هرمزگان به عنوان پیشانی کشور یاد کرد و گفت: عملکرد شهرداری های این استان طی سال های اخیر بی نظیر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۷    
رئیس هیئت نجات غریق فریدونکنار از ناپدید شدن یک صیاد در دریای این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: کشاورزی استان با تغییر کاربری ها در حال تهدید است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۱    
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: فردی که به مجتمع مسکونی قضات و کارکنان دادگستری شهرستان گچساران تیراندازی کرده بود، دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۰    
استاندار هرمزگان گفت: باید توسعه گردشگری دریایی در دستورکار شهرداری های شهرهای ساحلی به ویژه بندرعباس قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۶    
فرمانده انتظامی خوزستان از اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز و کشف 342 قبضه سلاح شکاری و جنگی و دستگیری 272 نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز در سطح استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۰    
مجتمع پرورش ماهیان خاویاری پلدختر با حضور وزیر جهاد کشاورزی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۳:۱۸    
حسن تفتیان در اولین مسابقه خود در سال 2019 میلادی در ماده 60 متر تور جهانی آلمان ششم شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۳:۰۵    
منابع خبری از احضار سفیر پاکستان در کابل در ارتباط با تأثیر مسأله کشمیر بر روند مذاکرات صلح افغانستان خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۹    
سویا با پیروزی برابر لاتزیو توانست به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا صعود کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۹    
سفیر ایران در ترکمنستان گفت: مسیر گردشگری سلامت کشور ترکمنستان، از ایران به هندوستان تغییر یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۷    
وزیر دفاع ترکیه فردا (پنج شنبه) در صدر یک هیأت عالی رتبه عازم آمریکا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۹    
سفیر ایران در عراق، چهار اولویت تهران در جریان تعامل با دولت اقلیم کردستان عراق را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۵    
وزیر راه و شهرسازی گفت: امید است احداث کنارگذر ساوه در نیمه نخست سال آینده به اتمام برسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۲    
شطرنج بازان ایران در پایان دور نخست رقابت های ایروفلوت روسیه به چهار تساوی، یک پیروزی و دو شکست رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۲:۱۸    
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: دشمن می خواهد سرمایه های روستاییان را به طرق مختلف به تاراج ببرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۲:۱۶    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رتبه 18 ایران در تولید آلومینیوم جهان، اظهار کرد: با افتتاح کارخانه آلومینیوم لامرد، رتبه ایران به 14 ارتقا می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۲:۱۲    
عملیات اجرایی طرح انتقال آب شیرین از دریا به شهرستان لامرد در استان فارس با حضور وزرای اطلاعات، نیرو و صمت در منطقه ویژه اقتصادی لامرد آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۱:۵۸    
حیدر سلیمانی معتقد است پنالتی استقلال به دلیل خروج زودتر رحمان احمدی باید تکرار می شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۱:۵۱    
مهاجم پارس جنوبی می گوید داور در نتیجه دیدار تیمش برابر استقلال تاثیرگذار بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۶    
کاپیتان پارس جنوبی ج به قضاوت داور دیدار تیمش برابر استقلال اعتراض کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۱    
مدافع استقلال به اظهارات گزارشگر دیدار تیمش برابر پارس جنوبی اعتراض کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۸    
پزشک تیم استقلال به شایعات مختلف پیرامون بحثش با اصغر حاجیلو و احضار شدن از سوی مدیرعامل باشگاه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۷    
کاپیتان استقلال گفت: من هم از اینکه همه به سمت داور هجوم می برند راضی نیستم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۴    
نتایج بخش هایی از نتایج طرح ملی سنجش فرهنگ سیاسی مردم ایران نشان می دهد میل به خشونت در بین مردم ایران کم است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۴    
مدافع استقلال می گوید هدفش از انتشار مطلب در صفحه مجازیش، پرداختن به مشکلات و دغدغه مردم بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۱:۱۵    
بازیکن استقلال می گوید این تیم برای جبران شکست مقابل تراکتورسازی و رسیدن به صدر جدول باید همه بازی هایش را ببرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۶    
مدافع چپ استقلال معتقد است تیمش نسبت به بازی با تراکتورسازی بهتر عمل کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۵    
مدیرعامل پارس جنوبی جم می گوید اعتراض بازیکنان به داور مسابقه کار بدی است چرا که فشار را بر آن ها زیاد می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۹    
هافبک استقلال امیدوار است در بازی های بعدی گل های بیشتری برای تیمش به ثمر برساند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۸    
معاون ورزشی باشگاه می گوید پاتوسی بازیکن با کیفیتی است و قانون هم به دنبال فراهم کردن شرایط جذب بازیکنان باکیفیت است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۰    
یک وکیل مدافع در دادگاه فرجام و قانون اساسی مصر ابلاغیه ای را به دادستان کل مصر علیه محمد البرادعی به اتهام "تحریک علیه دولت مصر" تقدیم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۳    
معاون ورزشی باشگاه می گوید پاتوسی بازیکن با کیفیتی است و قانون هم به دنبال فراهم کردن شرایط جذب بازیکنان باکیفیت است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۳    
نشست معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری ها و شهرداران مراکز استان ها همزمان با همایش و نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی با حضور معاونان وزارت کشور، استاندار هرمزگان، معاون وزیر راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۱    
سرمربی پارس جنوبی جم می گوید گل های استقلال روی اشتباهات فردی بازیکنان این تیم بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۷    
در دقایق پایانی دیدار استقلال و پارس جنوبی جم، مرتضی تبریزی بابت پاس نداد ایسما به او اعتراض کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۴    
سرمربی استقلال از نمایش تیمش مقابل پارس جنوبی جم تمجید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۱    
میگرن تنها یک سردرد ساده نیست، بسیاری از اوقات با علائم مختلف و آزاردهنده همراه است که عملکرد و فعالیت های روزانه فرد را مختل می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۲۹    
استقلال با دو گل پارس جنوبی را شکست داد و شکست مقابل تراکتورسازی را فراموش کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۸    
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: تلاش می کنیم در دهه پنجم تحولی در شهرداری های سراسر کشور داشته باشیم و گام دوم را محکم برداریم تا بتوانیم دغدغه های مقام معظم رهبری را که در ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۱    
تیم منتخب وزارت علوم در بین 12 تیم باشگاهی با کسب 109 امتیاز بعد از تیم های مشهد و البرز به مقام سوم دست یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۰    
آرین غلامی که مدعی بود از تیم ملی شطرنج خط خورده است اکنون برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان به ترکیب تیم ملی ایران اضافه شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۹    
رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت ایجاد تحول و نوآوری برای تعمیق روابط و همکاری های تهران - آنکارا، گفت: باید با همکاری و هماهنگی های همه جانبه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۸    
سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد گفت: برنامه ریزی فشرده برای بازی های مرحله پلی آف لیگ برتر از سوی مسئولان سازمان لیگ، برای تیم های شهرستانی خوب نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۸    
شیرهای بدون چربی و کم چرب و ماست های طعم دار نه تنها به اندازه همتایان پر چرب خود در ایجاد احساس سیری و رضایت از غذا خوردن موفق نیستند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۴۱    
قطار ورامین - تهران صبح امروز در میانه راه و در اطراف قرچک دچار مشکل شد و مسافران مجبور شدنددر کمربندی قرچک تهران برای مدتی پیاده شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۹    
کلانشهرهای ایران در زمستان امسال روزهای به مراتب پاک تری را نسبت به سال های قبل تجربه کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۸    
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد که بر خلاف ادعاهای مطرح شده از سوی یک کارآفرین در برنامه زنده تلویزیونی هیچ رانت و انحصاری در واردات گوشت قرمز به کشور وجود ندارد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۲۹    
نیمه نخست دیدار استقلال و پارس جنوبی با پیروزی آبی پوشان به اتمام رسید که این نیمه حواشی ای را در بر داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۲۵    
در دیدار مصطفی اویسی - سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس - با الکساندر کانیوک - دادستان کل بلاروس - درباره راه های توسعه همکاری های دوجانبه در حوزه قضائی بحث و تبادل نظر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۹    
نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: تمام مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران وظیفه دارند در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۹    
سه نماینده محافظه کار پارلمان انگلیس در اعتراض به نحوه مدیریت خروج کشورشان از اتحادیه اروپا از این حزب جدا شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۲    
سرمربی تیم والیبال گنبد به برنامه فشرده مرحله پلی آف معترض است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۷    
رئیس خانه کشاورز آذربایجان غربی گفت: قاچاق، صنعت دامداری استان را در معرض خطر قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۹    
رئیس جمهور لبنان نسبت به مواضع برخی از کشورهای بزرگ که دست به هیچ تلاشی برای بازگرداندن آوارگان سوری نمی زنند و می خواهند مانع از تحقق این بازگشت شوند، ابراز تعجب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۸    
رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: امسال در 6084 نقطه جغرافیایی کشور عملیات اجرایی حوزه های آبخیزداری شروع شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۵    
مدیر دفتر حفاظت آب منطقه ای یزد بر حفظ منابع آبی به عنوان یکی از عوامل تهدیدکننده امنیت کشور تاکید کرد و خواستار مشارکت بیش از پیش بهربرداران در حفظ آن شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۱    
رقابتهای انتخابی رده های پایه پسران امروز چهارشنبه اول اسفند ماه در سالن تختی تهران برگزار شد تا تکلیف نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی مشخص شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۹    
معاون وزیر ورزش و جوانان می گوید: موضع کشور ما نسبت به رژیم صهیونیستی مشخص است و نیازی نیست در مورد آن صحبت کنیم، ضمن اینکه رویارویی با آنها خط قرمز ماست
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۶    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان با اشاره به افزایش قیمت گوشت سفید و قرمز در ماه های اخیر گفت: متاسفانه درخصوص قیمت مرغ ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۸    
در پی افزایشی شدن قیمت خودرو در بازار، وزیر صنعت اعلام کرد که اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می آید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۲    
کشف تریاک فرنگی در تره بار، آغاز پرداخت عیدی مستمری بگیران تأمین اجتماعی، فروکش موج اول آنفلوآنزا و واکنش پلیس به پیامک های تهدیدآمیز در مورد پالرمو سرتیتر خبرهای اجتماعی ایسنا در اولین روز از آخرین ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۰    
سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: اگر صادقانه بگویم، دلیل اعتراضات و درخواست زیاد ویدئو چک برای ایجاد وقفه در بازی بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۹    
در حالی که در برخی خبرها ادعاهایی مبنی بر خالی شدن سیلوهای گندم و انبارهای آرد مطرح شده است، معاون وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد که به هیچ وجه این اظهارات درست نیست.