دوشنبه ۲۷ اسفندساعت ۲۳:۰۹Mar 2019 18
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اسفند 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اسفند 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۲    
نقدی بر برنامه 90 دربارۀ ماجرای استعفای دسته جمعی بازیکنان تیم ملی فوتبال موضوع یادداشتی از امیر حسن خدیر است که در عین احترام به مرحوم پرویز دهداری چند نکته تاریخی را بازگفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۴    
طرح مرمت و بازسازی گلدسته های حرم مطهر علوی با همت استادکاران ایرانی در مراحل پایانی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۲    
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۱    
با تلاش اعضای ستاد تالیف قلوب استان کرمانشاه، پرونده قتل مردی جوان پس از چهار سال به صلح و سازش منجر شد و قاتل با عفو و بخشش اولیاء دم از چوبه دار رهایی یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۵    
ویدئویی از پشت صحنه سریال نوروزی بر سر دوراهی به کارگردانی بهرنگ توفیقی و با بازی مهراوه شریفی نیا منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۲    
رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از غرس دو اصله نهال میوه : حفظ پوشش گیاهی باید جایگاه واقعی خود را در فرهنگ عمومی پیدا کند
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۲    
رسانه های اصلاح طلب و فعالان سیاسی آنان در شبکه های مجازی تبلیغ می کنند که حکم شلاق سعید مرتضوی با عفو رهبری بخشیده شده است و می گویند او از رهبری عفو گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۷    
یادمان کی عطا طاهری بویراحمدی، نویسنده و پژوهشگر فولکلور استان کهگیلویه و بویراحمد به همت موسسه خانه کتاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۶    
وزیر آموزش و پرورش گفت: تلاش می کنیم تا بخش عمده ای از معوقات آموزش و پرورش در یک سال گذشته تا پایان سال97پرداخت شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۱    
زنان در گروزنی، پایتخت جمهوری چچن در جنوب روسیه به زودی خواهند توانست از تاکسی هایی که فقط مسافر زن سوار می کنند و راننده آنها نیز زن است، استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۵    
دومین جشنواره فیلم تبریز به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۷    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: مسمومیت الکلی 3 بوکانی را به کام مرگ کشاند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۱    
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری 6 نفر از عاملان و مرتبطان حادثه تیراندازی به رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۲    
در جمهوری چک یک مرد 33 ساله خوراک شیر نری شد که در خانه نگهداری می کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۹    
اولین جلسه رسیدگی به اتهام مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و 13 متهم دیگر در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۶    
زباله های سراوان، نیروگاه زباله سوز، آلودگی رودخانه های رشت، قطار شهری از معضلات اساسی شهر رشت است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۳    
احمد زیدآبادی فعال سیاسی اصلاح طلب دلیل حمایت برخی اصلاح طلبان از رئیسی به عنوان رئیس قوه قضائیه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۰    
وزیر بهداشت گفت: وزارت بهداشت بر این باور است که با توسعه مددکاری اجتماعی حرفه ای، می توان بار هزینه های نظام سلامت و مشکلات اجتماعی کشور را کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۰    
سرپرست اداره کل منابع طبیعی مازندران – نوشهر گفت: حدود 8500 هکتار از شمشادهای مازندران به بیماری بلایت و آفت شب پره مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۷    
فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت: سقوط کارگر ساختمانی از طبقه سوم ساختمان در حال احداث منجر به مرگ وی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۴    
مدیرکل انتقال خون هرمزگان با اشاره به اینکه شمار مراجعه کنندگان خون به مراکز اهدای خون کاهش یافته است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۲    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: از ابتدای سال تاکنون 14 میلیارد و 400 میلیون دلار کالای غیرنفتی از هرمزگان صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۲    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: بازرگانان دارای مجوز واردات دام زنده از سازمان دامپزشکی می توانند از کشورهای همسایه مانند هندوستان، عمان، پاکستان و افغانستان و کشورهای دیگر مانند استرالیا ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۶    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سیستان و بلوچستان گفت: وحدت بین شیعه و سنی در استان مرهون ارزش های والای فرهنگی موجود در استان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۷    
رییس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: استان با برخورداری از شرایط اقلیمی متنوع فرصت مناسبی برای ظرفیت کشت بیش از 14 نوع محصول خارج از فصل شامل میوه های های گرمسیری، سبزی و صیفی جات را دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۰۵    
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: برای توسعه کیفی دانشگاه ها در گام دوم انقلاب برنامه ریزی کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۷:۲۴    
گردهمایی سالانه ائمه جماعات مساجد استان تهران، با هدف تبیین برنامه های امور مساجد در سال98 برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۶:۲۲    
سرمربی تیم شنای اریس اصفهان گفت: مهم ترین برنامه ما برای آینده و دوره بعد تأمین بودجه برای تیم است زیرا انتظارها از تیم بالا رفته و مجموعه بزرگ تر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۶:۰۵    
رئیس دانشگاه شیراز به تمرکز این دانشگاه بر توسعه حوزه علوم انسانی اشاره و بیان کرد: معتقدیم که باید پیوست دانشی مبتنی بر ورودی و خروجی های مشخص در این حوزه ایجاد شود که جز با به کارگیری دانش های روز ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۳:۳۳    
رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به آغاز تحقیقات کمیته قضائی مجلس نمایندگان آمریکا درباره اتهامات نسبت داده شده به وی، مخالفان دموکرات خود را دیوانه خواند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۳:۲۰    
رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد که استان فارس در تعداد شرکت های دانش بنیان، سهم اقناع کننده ای ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۰:۳۶    
رئیس دفتر رئیس جمهور با تأکید بر اهتمام جدی دولت بر عمران و آبادانی روزافزون استان گیلان، اظهار کرد: برای آبادانی و توسعه هر چه بیشتر استان گیلان علاوه بر اجرای طرح های استانی و ملی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۰:۳۳    
رئیس دفتر رئیس جمهور در دیدار با فعالان سیاسی استان گیلان، تقویت وحدت، انسجام و همبستگی را برای عبور از گردنه جنگ اقتصادی ضروری دانست و اهمیت توجه به شایسته سالاری و استفاده از تمام ظرفیت ها را برای ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۳:۵۵    
سرمربی الدحیل از عملکرد شاگردانش برابر استقلال راضی و خوشحال است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۳:۴۹    
بلاروس پس از اختلافات با روسیه و کاهش کمک های مالی مسکو به این کشور، اکنون در تلاش است تا روابط خود با کشورهای غربی را بهبود بخشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۴۳    
تیم های فوتبال الهلال و الاهلی عربستان موفق شدند در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا حریفان اماراتی و قطری خود را شکست دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۴۱    
رییس بنیاد مستضعفان گفت: کشور با افکار، مغزها و دستان مردم است که اداره می جامشود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که در هر حوزه ای که فناوری و نوآوری ایجاد شد، زندگی مردم راحت شده و رفاه برای آن ها به وجود آمده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۲۱    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان هرمزگان از فوت یک تندر پی وقوع آتش سوزی در یکی از کمپ های ترک اعتیاد شهرستان بندرعباس خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۸    
سرمربی تیم ملی آلمان اعلام کرد، سه بازیکن این کشور دیگر به تیم ملی دعوت نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۳۸    
سرپرست پرسپولیس معتقد است نباید به حواشی فوتبال دامن زد و پرداختن به اظهارات اسماعیل حسن زاده موجب ضرر مردم و فوتبالیست ها می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۳۳    
کاپیتان پرسپولیس معتقد است تیمش کار سخت تری برای نتیجه گرفتن در لیگ قهرمانان آسیا دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۲۶    
سرمربی استقلال ایران از دلایل شکست 3 بر صفر تیمش مقابل الدحیل قطر صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۲۵    
نوید مظفری می گوید کمک داور اول دیدار پرسپولیس و پاختاکور در حد لیگ نونهالان هم نبود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۱۲    
افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن با قابلیت تبدیل به فروش اقساطی در بانک های تجاری و بانک مسکن توسط شورای پول و اعتبار تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۸    
وزیر خارجه ترکیه گفت، برخی از کشورهای عربی که از ایالات متحده هراس دارند، بر اردن و فلسطین اعمال فشار می کنند تا صدایشان را بیشتر از حد لازم بلند نکنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۲    
سرمربی پاختاکور می گوید جو ورزشگاه آزادی در بازی تیمش مقابل پرسپولیس زیبا بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۸    
سرمربی پرسپولیس از عملکرد شاگرانش مقابل پاختاکور راضی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۴    
بازیکن تیم پاختاکور می گوید تیمش نمایش خوبی مقابل پرسپولیس داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۴    
استاندار فارس تأکید دارد که تولید کالاهای دانش بنیان و سهم این کالاها در تولید ناخالص ملی از ویژگی های مهم اقتصاد مقاومتی محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۱    
پس از نشست افشین داوری با محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان، اعضای کادرفنی این تیم مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۱    
استقلال شکست سنگینی در لیگ قهرمانان آسیا و برابر الدحیل قطر متحمل شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۹    
رئیس سازمان سینمایی از یازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران بازدید و درباره سیاست های جدید سازمان سینمایی در حمایت از انیمیشن صحبت کرد و خبر داد که بودجه سال 98 را در فروردین رسما اعلام می ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۷    
سرمربی پاختاکور می گوید جو ورزشگاه آزادی در بازی تیمش مقابل پرسپولیس زیبا بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۷    
پرسپولیس در حالی برابر پاختاکور به تساوی رضایت داد که آمار بهتری نسبت به حریف خود داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۶    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: هم اینک در کشور بیش از چهار هزار و 200 شرکت دانش بنیان در حال فعالیت است که معاونت از این شرکت ها به طور جدی حمایت می کند و تسهیلاتی برای آنان در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۴    
سردار صابر خواجه اف بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس و پاختاکور شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۱    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با بیان این که فرهنگ خام فروشی، نابودی نیروی انسانی را به دنبال دارد و به سهم خود زیرساخت های فرهنگی را از بین می برد، گفت: کسی که به مفت خوری عادت کند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۳۷    
پلیس انگلیس از پیدا شدن بمب هایی در دو فرودگاه و یک ایستگاه قطار در لندن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۳۳    
وزیر کشور گفت: الگوی توسعه ما الگویی نامتوازن و نامتعادل است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۳۳    
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس که با مصدومیت به بازی برگشت، توسط هواداران با غیرت خطاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۲۹    
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که ماهواره ها شرایط فاجعه باری را که ساکنان اردوگاه الرکبان در آن به سر می برند، رصد کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۳۴    
نیمه نخست دیدار استقلال ایران و الدحیل قطر با تساوی بدون گل به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۵    
تماشاگران پرسپولیسی میان تشویق یا هو کردن بازیکنان پاختاکور مردد ماندند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۱    
وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای تأیید کرد که روسیه هیچ تماسی با رهبر مخالفان ونزوئلا ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۸    
دو تیم فوتبال پرسپولیس و پاختاکور در پایان نیمه اول به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۷    
دو فیلم سینمایی پیشونی سفید 3 به کارگردانی سیدجواد هاشمی و زهر مار به کارگردانی سیدجواد رضویان هم به گزینه های اکران نوروزی اضافه شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۲    
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: راه آهن قزوین- رشت فردا چهارشنبه 15 اسفند با حضور رییس جمهور افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید و بدین ترتیب بیست و دومین مرکز استان به دست توانمند مهندسان ایرانی به شبکه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۲    
شانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر به پاس 62 سال آفرینش تصاویر ماندگار در هنر ایران از کامبیز درم بخش در مراسمی با عنوان در ستایش تصویر تجلیل می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۰    
عبدالرضا رحمانی فضلی بر اهمیت نگاه منطقه ای و محلی در برنامه ریزی ها تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۰۵    
دست ساخته های دختران و زنان روستای کلپورگان در سیستان و بلوچستان برای ساخت هنرستانی در این روستا در نمایشگاهی به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۰۴    
دادستان ترکیه اعلام کرد یکی از پلیس هایی که به جمعی از پناهجویان ایرانی در مقابل دفتر پناهندگی در شهر دنیزلی ترکیه، اسپری فلفل زده بودند، موقتا از کار تعلیق شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۴    
تیم دانشجویی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران جایزه "Citation Award " و رتبه سوم مسابقه بین المللی "Architecture At Zero " را در کالیفرنیای آمریکا کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۹    
"استقبال کمالی از رایگان شدن مترو و اتوبوس برای سربازان ، آماده باش پلیس در چهارشنبه آخر سال، امکان تهیه داروهای تک نسخه ای در هلال احمر با ارز دولتی، آغاز نمایشگاه های بهاره تهران ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۶    
تفاهم نامه پرداخت تسهیلات برای پوشش های بیمه ای مورد درخواست شاغلین و بازنشستگان قوه قضاییه در قالب طرح مهر دانا امروز بین قوه قضاییه، بانک قرض الحسنه مهر ایران و بیمه دانا منعقد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۲    
روند کاهش نرخ ارز در بانک ها و صرافی ها امروز نیز ادامه داشته و دلار نسبت به روز گذشته 300 تومان کاهش قیمت دارد. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم به چهار میلیون و 540 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۱    
بهرام قاسمی تایید کرد که به زودی سمت سخنگویی وزارت امور خارجه را ترک می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۸    
فرمانده ناجا با صدور احکام جداگانه ای روسای جدید پلیس راهور، پلیس فتا، سازمان وظیفه عمومی و معاون بهداد ناجا را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۱    
وقتی یک جوان شهرستانی که تازه به تهران آمده و مشهور شده، علیه وزیر حرف می زند یا از زمین و زمان صحبت می کند باید در یک برنامه کالبدشکافی شود.. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۹    
طبق اعلام نشریه معتبر بنکر (The Banker)، بار دیگر بانک پاسارگاد به عنوان تنها بانک ایرانی بین 500 برند برتر بانکی دنیا در سال 2019 با اخذ رتبه 256 انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۹    
دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور در آستانه فرارسیدن سالروز تأسیس این شورا از ساماندهی کسب و کارهای فضای مجازی با امضای تفاهم نامه با سازمان تأمین اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۸    
وزارت خارجه پاکستان اعلام کرد، این کشور بلوکه کردن و تصرف دارایی های افرادی را که با تحریم های سازمان ملل روبرو هستند، آسان تر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۸    
امروزه قیمت یک محصول بهترین راهنما برای خرید محصولات ارزان می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۵    
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت سخنور توانا و دین باور، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی صالحی خوانساری، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، علّو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسألت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۳    
دلایل بسیاری برای افزایش قیمت مسکن هم چون عدم تخصیص تسهیلات بانکی برای ساخت وساز، تصمیم گیری های غیرکارشناسی در سیاست کلان، سودجویی افراد در این آشفته بازار و .. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۰    
ترکیب الدحیل مقابل استقلال در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۹    
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج ذبیح الله رضوان مدنی؛ پدر بزرگوار شهیدان والامقام حشمت الله، حسن و هاشم رضوان مدنی و پدر همسر شهید مسعود امیری، از درگاه خداوند متعال برای ایشان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۸    
این روزها بسیاری از ما با احساس ناامیدی دست به گریبان هستیم و مدام منتظر روزی هستیم که یک خبر خوش یا اتفاق خوش بیفتد. مدام منتظریم یک اتفاق بیفتد تا ناامیدی مان را داد بزنیم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۶    
مراسم اهدای معتبرترین جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایرانبا حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست سازمان توسعه تجارت برگزار شد و شرکت بوتان برای دومین بار پیاپی گواهینامه و تندیس برند برتر کشور را ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۴    
تعطیلات نوروز 98 فرصت خوبی است تا راهی سفری بی دغدغه شویم، سفری که بدون شک کوله باری از خاطرات خوب و تجربه برای ما به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۳    
فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: تیپ 25 به عنوان تیپ مادر همانند تیپ 65 نیرو مخصوص خاستگاه و پرورشگاه فرماندهان بزرگ ارتش است و باید در همه حوزه ها با آمادگی رزمی بالا پاسخ دندان شکنی به دشمنان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۵    
رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: براساس شاخص ها و مولفه ها به لیستی از 31 شهرستان رسیدیم که در آنها توسعه پایین و آسیب های اجتماعی بالا بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۳    
یک ساعت مانده به شروع بازی پرسپولیس و پاختاکور حدود 15 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۳    
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد: براساس برنامه ریزی و ابلاغ های صورت گرفته مقرر شد تا شش ماه آینده همه دام های سبک و سنگین پلاک دار و داری هویت شوند که در کنار دیگر تدابیر اندیشیده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۰    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ترکیب ابتدایی تیمش در مصاف با پاختاکور را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۰    
در نشست هم اندیشی و سیاستگذاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی منابع پیشنهادی و انتخابی در چهار بخش به بحث گذاشته شد و از میان 29 اثر برگزیده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۷    
سفیر اتریش در کشورمان با اشاره به بازدید خود از مرز دوغارون، تاکید کرد که ایران از قاچاق مواد مخدر، تسلیحات و انسان به اروپا جلوگیری می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۷    
صلاحیت آرش میراسماعیلی پر افتخارترین جودوکار ایران برای حضور در انتخابات فدراسیون جودو تایید شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۴    
سی ونهمین عصر علوم انسانی با موضوع خواندن متون ادبی به چه کار علوم انسانی می آید؟ برگزار می شود.