دوشنبه ۲۷ اسفندساعت ۲۳:۱۱Mar 2019 18
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اسفند 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اسفند 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۲:۲۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: وضعیت دفن زباله در رودسر اصلا مناسب نیست و شرایط آن از رشت هم بدتر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۱    
معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی در بیست و هشتمین نشست شورای فناوری پارک علم و فناوری البرز وابسته به جهاددانشگاهی بر تقویت و حمایت از این پارک تاکید کرد و یادآور شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۷    
نقطه عطف داستان هنری فورد چه بود؟
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۹    
به رغم ثبت رقم های امیدوارکننده بارش در سال آبی جاری (ابتدای مهرماه تاکنون)، 6 استان اردبیل، هرمزگان، یزد، کرمان، فارس و سیستان و بلوچستان همچنان بارشی کمتر از متوسط 50 سال گذشته را دارا هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۵    
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، شرایط اسکان دانشجویان در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را در ایام نوروز اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۸    
سفیر کشورمان در تاجیکستان استوار نامه خود را به وزیر امور خارجه این کشور تقدیم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۱    
مدیرکل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: امروز اگر هیئت های دانشجویی نتوانند در فضای دانشگاه ها جریان ایجاد کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۱    
مشاور وزیر کشور در امور روحانیون گفت: ائمه جمعه و جماعت به عنوان نمایندگان مقام معظم رهبری می توانند حرف مردم را به مسئولان انتقال دهند و شایسته است جامعه روحانیت فراجناحی عمل نماید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۴    
معاون تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی از سیاست جدید این صندوق در تأمین مالی شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: در سیاست جدید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۵:۱۱    
رئیس پارک علم و فناوری اردبیل از افتتاح نخستین کمیته فناوران ایثارگر پارک های علم و فناوری کشور در اردبیل خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۲    
در جلسه 165 شورای تحول و ارتقای علوم انسانی به ریاست دکتر غلامعلی حداد عادل برنامه کلی درس "رشته فلسفه رسانه" به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۹    
در آیینی با حضور مسئولین شهرستان دیر و مردم روستای جاشک، اقامتگاه بومگردی جدید این روستا به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۱    
معاون فرهنگی امور استان های حوزه هنری کشور گفت: پروژه دانشنامه تلاش می کند فرهنگ و تمدن کردستان را از منظر تاریخ فرهنگی مورد مطالعه قرار دهد و از این جهت حائز اهمیت است که مجموعه میراث معنوی و فرهنگ ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۹    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی ایام تعطیلات نوروز 98 در محورهای مواصلاتی استان از 25 اسفند ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۸    
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: در توزیع گوشت قرمز و سفید شایسته است با تدبیری مناسب ضمن حفظ شأن و کرامت اهالی استان اردبیل جلوی هرگونه سوءاستفاده گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۲    
مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ما از گردنه های بسیار بزرگی عبور کرده ایم که هر کدام از آنها می توانست یک نظام سیاسی را در هم بکوبد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۷    
مبلغ 10 هزار تومان به ازای هر حساب، بابت کارمزد سالانه ارسال پیامک کسر می شود و مشتریانی که تمایلی به استفاده از خدمات پیامکی در سال آینده ندارند، می توانند با مراجعه حضوری به شعب و باجه های بانکی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۹    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از بازگشت کارخانه رنو به ایران و آغاز تولید خبر داد و گفت: احتمالا هفته آینده بدهی خودروسازان به قطعه سازان به طور کامل پرداخت شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۶    
مدیرکل هواشناسی لرستان از ورورد سامانه بارشی فعال بر روی جو منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۲    
خوزستان به عنوان قهرمانی مسابقات بسکتبال با ویلچر جانبازان کشور دست یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۶    
طبق ابلاغ گمرک، صادرات نئوپان خام آزاد شد و اما صادرات سیب و پرتقال تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۳    
استاندار گیلان با تاکید بر رعایت حقوق مالکان در تملک اراضی آزادراه رشت- قزوین، ابراز امیدواری کرد که با همراهی و همکاری مردم و مجموعه استان این پروژه تا پایان سال 1399 به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۰    
اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از چند ربات و دستگاه امدادگر دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه آتش نشانی و همچنین کمک به معلولان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۲    
دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان گفت: نیاز سیستان و بلوچستان به نفت روزانه سه میلیون و 600 لیتر است که بر اساس برآوردهای انجام شده روزانه حدود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۲    
اداره کل هواشناسی استان فارس با صدور اطلاعیه ای برای فارس خصوصا شمال شرق و غرب این استان، از احتمال بارندگی شدید و آبگرفتگی معابر، کاهش شدید دما و ... خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۹    
رئیس پلیس آگاهی هرمزگان از دستگیری فردی که همسرش را با ضربات چاقو در بندرعباس به قتل رسانده بود پس از چهار ساعت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۴    
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از مجازات سه نفر از قاتلان شهید محمد نایبی و شهید هادی کاردیده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۴    
مرکزپژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی به زیر و بم موضوع اجرای قانون تغییر ساعت و ارائه پاسخ هایی به آن پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۶    
وزارت دفاع افغانستان با صدور بیانیه ای اعلام کرد، دست کم پنج سرباز ارتش این کشور در حمله هوایی آمریکا در ولایت اروزگان جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۰    
از رفتار، نشست و برخاست و نیز صحبت ها و برخوردهای شهید احساس عجیبی به انسان دست می داد. هنگامی که من با ایشان روبرو می شدم بی اختیار خود را ملزم به رعایت ادب و احترام در مقابل او می دیدم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۷:۳۲    
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: ما مرکز نوآوری دانشگاه را داریم که مملو از شرکت ها و دفاتر شرکت های مختلف است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۲:۰۶    
کارگاه مشترک ایران و اتحادیه اروپا در حوزه ایمنی هسته ای، با تمرکز بر کنوانسیون مشترک سوخت مصرفی و پسماند رادیواکتیو، با حضور مسئولین و کارشناسانی از دو طرف، در وین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۲:۰۲    
معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت دو بازیکن مصدوم آبی پوشان توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۰:۳۵    
39 فیلم های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن پنج شنبه و جمعه (23 و 24 اسفند ماه) از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۳:۲۹    
رئیس جمهوری سفر رسمی سه روزه خود به عراق را نقطه عطفی در روابط دو کشور دانست و تاکید کرد: هیچ قدرت و کشور ثالثی قادر نیست بین دو دولت و دو ملت بزرگ ایران و عراق تفرقه ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۳:۱۲    
وزارت امور خارجه چین امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، رفتار برخی از کشورهای دور از منطقه که وضعیت را در دریای چین جنوبی بدتر می کنند، غیرمسئولانه است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۳:۰۹    
قانون گذاران انگلیسی که پیش تر با طرح اصلاح شده ترزا می برای بریگزیت مخالفت کرده بودند، امشب (چهارشنبه) نیز به خروج بدون توافق کشورشان از اتحادیه اروپا رأی مخالف دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۵۸    
قانون گذاران انگلیسی که پیش تر با طرح اصلاح شده ترزا می برای بریگزیت مخالفت کرده بودند، امشب (چهارشنبه) نیز به خروج بدون توافق کشورشان از اتحادیه اروپا رأی مخالف دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۴۷    
سریال شش قهرمان و نصفی با موضوع حمایت از کالای ایرانی در ایام نوروز از شبکه پنج روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۴۷    
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۳۱    
تیم های ایرانی با پیروزی مقابل رقبای خود همچنان پیشتاز رقابت های بسکتبال جام باشگاه های غرب آسیا هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۱۰    
وزارت دفاع افغانستان با انتشار بیانیه ای از کشته شدن دست کم 31 عضو گروه تروریستی القاعده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۰۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور تاکید کرد: برنامه ریزی و تلاش های زیادی برای تأمین کالاها انجام شده است و کالای اساسی به اندازه کافی در بازار وجود دارد اما باید خلأ و کاستی ها ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۱:۴۱    
به گفته یک منبع آگاه در پدافند هوایی شیء ناشناس در آسمان تهران، یک بالن ارتباطی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۲    
شهرام ناظری در کنسرت خود که در یکی از شب های نزدیک به سال نو برگزار شد، گفت که باید به کسانی که در ترافیک نزدیک عید به کنسرت می آیند، جایزه داد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۱:۲۴    
سخنگوی کرملین در واکنش به ابتکارعمل جدید برخی قانون گذاران آمریکایی علیه روسیه گفت که انتظار رفتار عاقلانه ای از سوی این قانون گذاران نداشته زیرا سیاست خصمانه مبتنی بر روسیه هراسی در آمریکا همچنان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۱:۰۰    
رئیس جمهوری اسلامی ایران پس از انجام سفری سه روزه به عراق و دیدار و گفت وگو با مقام های بلندپایه این کشور و مراجع عظام تقلید در نجف، عازم تهران شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۴۷    
یک مقام سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد: فرآیند بازگشت آوارگان سوری به کشورشان به طور تدریجی در حال انجام است اما مشکلات زیرساختی از جمله فقدان شرایط انسانی مناسب در این کشور این فرآیند را با دشواری ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۳۶    
پیمان قانع که طراحی دکور برنامه ماه عسل را عهده دار بوده است، از طراحی دکورهای سریال هیولا و همچنین برنامه دورهمی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۳۵    
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۲    
رئیس جمهوری اسلامی ایران در ادامه برنامه های سومین روز سفر به عراق، مسجد کوفه و حرم های مطهر واقع در این مسجد را زیارت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۱۹    
کامبیز درم بخش درباره برگزاری نمایشگاه از کجا به کجا اظهار کرد: این نمایشگاه یک ورک شاپ برای مردمی است که معمولاً اطلاعی از چگونگی خلق یک اثر ندارند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۱۷    
وزیر امور خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود درباره وضعیت حقوق بشر در ایران، مدعی شد وضعیت حقوق بشر در کشورمان بدتر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۰۳    
سخنگوی کرملین امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، روسیه بر این باور است که اتحاد کریمه با این کشور یک رویداد تاریخی بسیار مهم تلقی می شود و از این رو ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۴۱    
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: تا کنون 162 میلیارد تومان به فدراسیون های ورزشی پرداختی داشتیم در حالی که کل تعهداتمان 153 میلیارد بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۳۸    
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در سال 1397 با وفاق و انسجام حداکثری میان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک ورزش قهرمانی ایران کارنامه درخشانی داشته است و باور داریم اخلاق هدف غایی در ورزش است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۳۳    
رئیس جمهور عصر چهارشنبه با آیت الله العظمی بشیر نجفی، آیت الله محمدسعید حکیم و آیت الله العظمی محمداسحاق فیاض، از مراجع عظام تقلید در نجف اشرف دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۳۰    
بیانیه پایانی ششمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری دوره پنجم منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۷    
وزیر امور خارجه آمریکا گفت که دیداری با نماینده رئیس جمهوری خودخوانده ونزوئلا داشته و درباره آخرین تحولات در حوزه انرژی در این کشور با او رایزنی کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۲    
با توجه به انعکاس برخی از ابهامات توسط گمرکات اجرایی جهت ترخیص خودروهای سواری، اصلاحاتی صورت گرفت و ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۹    
بر اساس یک نظرسنجی که در روزنامه "ال پائیس" منتشر شد، حمایت ها از حزب راستگرای افراطی "ووکس" اسپانیا در آستانه انتخابات 28 آوریل این کشور رو به افزایش بوده و این در حالی است که حزب حاکم همچنان از ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۳    
سفیر آلمان در ایران از اعمال مجازات های آمریکا علیه شرکت های اروپایی که با ایران تجارت می کنند، انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۳    
دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه شورای اداری استان آذربایجان غربی طی سخنانی ناکام سازی دشمن را راهبرد جمهوری اسلامی ایران در جنگ اقتصادی دانست و تاکید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۱    
مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه به صورت شفاف اذعان می کنم که مردم استان کرمان به دلیل عدم هماهنگی سه دستگاه هزینه دو برابری شکر پرداخت می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۰۸    
حدود 40 درصد از کارمندان حقوق کمتر از سه میلیون تومان دریافت می کنند و بررسی ها نشان از آن دارد که تصمیم مجلس برای آن ها آنچنان هم بد نشد اما همچنان در رده درآمدی پایین قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۰۲    
ساز و کار اجرایی بسته تسهیل واردات مواد اولیه و واسطه ای بخش تولید از محل ارز حاصل از صادرات ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۵۸    
وزیر امور خارجه کشورمان در توییتی اظهار کرد که با رهبران مذهبی، آکادمیک و عشایری عراق ملاقات داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۴    
پکن اعلام کرد، تلاش های صورت گرفته برای جلوگیری از تحقق هدف اعمال کنترل چین روی تایوان مانند دراز کردن دست برای متوقف کردن یک خودرو است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۵۱    
دستگاه دیپلماسی ژاپن امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، توکیو نسبت به اقدام روسیه در راستای انجام مانور نظامی در جزایر مورد مناقشه میان دو طرف اعتراض کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۴۸    
نماینده ویژه وزارت امورخارجه آمریکا در خصوص ایران در کنفرانس سراویک مدعی شد عرضه مازاد جهانی نفت به ایالات متحده اجازه می دهد برنامه هایش برای به صفر رساندن صادرات ایران را تسریع کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۴۷    
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به سفر سه روزه حسن روحانی به عراق و مقایسه این سفر با سفر اخیر رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا به این کشور اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۳۷    
مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم مهندس مصطفی زال نژاد با روایتگری حاج حسین الله کرم و حجت الاسلام حاج مهدی طائب برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۳۵    
وزیر خزانه داری آمریکا با تاکید بر اینکه معافیت از تحریم های نفتی ایران موقتی است، از کشورهای برخوردار از معافیت خواست تا به خرید نفت از ایران پایان دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۳۱    
هفتادودومین شماره مجله سینما و ادبیات ، ویژه نوروز 98 به سینمای آمریکا و کارگردان و بازیگر آن، وودی آلن اختصاص دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۷    
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: در یک هفته اخیر انتخابات 5 فدراسیون برگزار شده و به زودی انتخابات 5 فدراسیون دیگر نیز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۳    
وزیر ورزش و جوانان در آخرین نشست مشترک رؤسای فدراسیون های ورزشی در سال 1397 گفت: سعید ملایی ظرفیت خوب جودوی کشور است و انتظار و باور ما این است که می توانیم سعید ملایی را ضمن کسب سهمیه بر روی سکوی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۰    
عضو آلمانی ناظر بر اینستکس از حمایت قاطع سه کشور موسس سازوکار مالی اروپا با ایران از اس پی وی استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۸    
آیت الله سعیدی گفت: پیامبر(ص) هیچ یک از اصحاب خود را به خاطر سلایقشان طرد نکرد با اینکه هر کدام سلیقه های مختلفی داشتند، پیامبر(ص) از همه دیدگاه ها و ظرفیت ها استفاده می کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۵    
نمایش رادیویی قصر خوشبختی با بازی ثریا قاسمی 23 اسفند ماه از رادیو نمایش پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۳    
یک رسانه هندی به نقل از سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا از احتمال ادامه معافیت خریداران نفت ایران از تحریم های آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۳    
فرمانده قرار حمزه سیدالشهدا گفت: شهدا راه مجاهدت و مبارزه را بر آیندگان گشودند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۹    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با تاکید بر اینکه بنزین سوپر به صورت مستمر عرضه خواهد شد گفت: پیش بینی می شود میزان مصرف بنزین در سال 98 با 10.2 درصد رشد به 97 میلیون لیتر در روز برسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۹    
طی مراسمی با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی لرستان و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان، شش عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۸    
همزمان با 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا استاندار سمنان، نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه به همره معاونین استاندار و فرماندار سمنان در منزل شماری از خانواده های معظم شهدای این استان حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۵    
امارات از آزادی چند شهروند خود که در ایران زندانی بودند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۴    
وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه شهادت عامل عزت، سربلندی و کرامت یک ملت است خاطرنشان کرد: اگر انقلاب اسلامی برای مردم ایران عزت به ارمغان آورده، این عزت از رهگذر شهادت و به برکت خون شهدا حاصل شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۲    
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با استقبال استاندار هرمزگان وارد بندرعباس شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۱    
مدیر اجرایی دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل در مراسی نوروز را جشن گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۳    
پایگاه اینترنتی آیت الله سیستانی بخش هایی از صحبت های این مرجع بزرگ شیعه با رئیس جمهور کشورمان را در دیدار امروز دو طرف منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۳    
در آستانه سال نو، جمعی از شخصیت های فرهنگی، هنری و سیاسی، دست اندرکاران صنعت طلا و جواهرسازی و نیز علاقه مندان به هنر-صنعت طلا و جواهر ایران گرد آمدند تا آئین رونمایی از کلکسیون جدید پارتیه مظفریان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۳    
اولین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ایرانشهر، برگزاری 8 نشست تخصصی در جشنواره وارش، رونمایی از پوستر پیشونی سفید 3 ، اجرای ویژه سالگشتگی و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۸    
در سفرهای هوایی، خرید بلیط هواپیما یکی از اولین و مهم ترین دغدغه های مسافران محسوب می شود و هزینه های متفاوتی که توسط ایرلاین های مختلف در ساعات و روزهای متفاوت ارائه می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۵    
شطرنج بازان ایران در دور هشتم مسابقات قهرمانی جهان مقابل تیم آذربایجان به تساوی رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۵    
مجید اخوان از طراحان صحنه و لباس و طراح پوستر سینمایی در سن 62 سالگی در 22 اسفند ماه بر اثر سرطان درگذشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۴    
مستند نفوذی تازه ترین ساخته جواد موگویی مستندساز و تاریخ پژوه است که روایتگر گوشه ای از زندگی مسعود کشمیری عامل ترور شهیدان رجایی و باهنر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۲    
عوامل فیلم سینمایی متری شیش و نیم با انتشار سکانسی از فیلم از مردم درخواست کردند از گرفتن فیلم و عکس از روی پرده سینماها خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۲    
برای ایرانی های دوستدار سفر، پیدا کردن راهی برای ارزان مسافرت کردن یک معامله برد – برد تلقی می شود. برای این کار ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خودم به ذهنم رسید. هنرش را داشتم و این شیوه را در ذهنم طراحی کردم. فکر نمی کنم کس دیگری باشد که با این شیوه سرقت کند. این شگرد فقط مختص خودم است و در واقع سبک جدیدی در سرقت محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۳۱    
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به طرح آمایش سرزمینی،اظهار کرد: بر اساس این طرح، دانشگاه های دولتی که دارای ظرفیت و امکانات مناسب هستند باید حفظ شوند و ارتقا یابند.