پنجشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۱۰:۵۲Apr 2019 25

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 5 فروردین 1398 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1398 
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: برای تحقق شعار امسال، هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی در قالب وام های با سود پنج تا شش درصد به صاحبان صنایع و تولیدکنندگان استان داده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۵    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستارا گفت: اثر عکاس جوان این بندر مرزی به عنوان یکی از 100 عکس برتر جهان در گالری دیوار خالی Blank Wall Gallery کشور یونان انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۱    
رئیس مرکز تحقیقات گوارش و کبد گفت: خطر شیوع بیماری هپاتیت نوع A و E در رخداد سیل و پس از آن وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۷    
رئیس پلیس راه البرز گفت: از 25 اسفند سال گذشته تاکنون هیچ تصادف منجر به فوتی در جاده های استان رخ نداده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۷    
رئیس پلیس فتای استان قزوین در مورد فعالیت کلاهبرداران فضای مجازی و به بهانه کمک به سیل زدگان کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۸    
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ایجاد 3000 شغل با الگوی توانمندسازی اقتصادی اجتماع محور بنیاد برکت در مناطق سیل زده ی استان گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۴:۵۸    
نماینده مردم همدان در مجلس دهم برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم را ترغیب و تشویق عمومی جامعه به سوی فرهنگ قرآنی دانست و بر حمایت مجلس از این مسابقات و برنامه های قرآنی تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۴:۳۱    
بلیت فروشی بازدید از کاخ نیاوران، فردا سه شنبه تا ساعت 16 انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۸    
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۵    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان تهران گفت: با توجه به شدت بارش ها دبی و حجم آب در رودخانه های استان افزایش یافته اما هیچ کدام از آن ها طغیان نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۵    
در پی تنش ها در نوار غزه، دبیرکل حزب الله لبنان با هیاتی از رهبران حماس دیدار و به گفت وگو درباره تحولات غزه پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۵    
وزیر کشور گفت: به مراجع قضایی و دادستان گفته ام با عوامل که با نشر خبر دروغ و کذب به دنبال بزرگنمایی مشکلات مناطق سیل زده هستند، برخورد قانونی شود تا آرامش عمومی و روانی خسارت دیدگان تامین شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۹    
با وجود وقوع بارش شدید باران و سیل در مازندران، همچنان این استان، مقصد نخست سفرهای نوروزی است، در حالی که مردم شرق مازندران درگیر سیل و مشکلات پس از آن هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۴    
رییس سازمان هواپیمایی اعلام کرد که به دلیل شرایط جوی، درخواست کنسلی بلیت مسافران هوایی تا پایان هفته بدون اخذ جریمه انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۴    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: در پی بارش شدید باران و تعطیلی اسکله های مسافری بندرعباس و قشم در دو روز گذشته 2 هزار مسافر نوروزی ساماندهی و از بندرپهل به بندرعباس ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۸    
فرماندار شهرستان شمیرانات با تاکید بر امادگی تمامی دستگاه های خدماتی و امدادی برای مقابله با سیل احتمالی در شمیرانات از تخلیه شدن تمامی مراکز رفاهی و خدماتی در بستر رودخانه های این شهرستان ظرف ساعات ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۷    
استاندار گیلان گفت: تمهیدات مربوطه اندیشیده شده و آمادگی لازم برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارش ها در استان را داریم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت:شهرداری تهران و شهرداری های تابعه استان با همه ظرفیت ها در شهر آق قلا مشغول خدمت رسانی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۷    
معاون آب و آبفای وزیر نیرو به تشریح وضعیت سدها به ویژه در استانهای شمالی با توجه به سیل های رخ داده اخیر پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: با توجه به بالا رفتن حجم ورودی آب کارون و نامناسب بودن شرایط جوی، فعالیت شناورهای تفریحی در آبراه اروند و کارون تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۲    
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: با توجه به وزش باد شدید و طوفانی شدن دریا، شناورهای سبک و صیادی از فعالیت در محدوده خلیج فارس خودداری کنند و تمهیدات لازم نیز در بنادر استان صورت گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۱    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: براساس بررسی های به عمل آمده مردم این استان جزو کم تحرک ترین جمعیت کشور هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۸    
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: دستگاه قضایی این استان در برخورد قاطع و بدون اغماض با متخلفان تخریب محیط زیست به ویژه در حریم و بستر دریا، هیچ گونه خط قرمزی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۰    
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران در حادثه ناگهانی سیل شیراز را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۱    
رئیس سازمان اورژانس 115 استان بوشهر خبر داد: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری در محور اهرم-بوشهر، نرسیده به شهر جدید عالیشهر 2 تن کشته شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۴:۳۷    
رئیس سازمان بهزیستی با ارسال بخشنامه ای بر ضرورت آمادگی مدیران بهزیستی سراسر کشور برای همراهی با سیل زدگان تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۳:۵۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی وقوع سیل در استان فارس و جان باختن تعدادی از هموطنان در این حادثه را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۳:۱۴    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 50 تیم عملیاتی امداد و نجات و سیلاب در استان فراخوان و در آماده باش هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۱:۵۶    
شهردار یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت ادامه و شدت بارندگی ها وضعیت شهر یاسوج بحرانی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۱:۴۵    
شهردار دوگنبدان گفت: بارش شدید باران منجر به آبگرفتگی برخی از معابرو منازل و خیابان های این شهر شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۱:۱۶    
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز در آماده باش کامل قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۱:۰۴    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تشکیل کمیته ای در استان گلستان برای بررسی و تصمیم گیری درباره خسارات ناشی از سیل خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تا 8 روز آینده واحدهای صنعتی این استان به تدریج ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۰    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران گفت: در تمام نقاط کشور به ویژه مناطق آسیب دیده ناشی از حوادث طبیعی سوخت به صورت مستمر و منظم ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۰:۳۸    
سرپرست استانداری گلستان گفت: با توجه به شرایط جوی، مردم شهر گمیشان و سیمین شهر در طبقه های بالای منزل اسکان پیدا کنند و با هوشیاری در منزل شب را سپری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۰:۳۴    
استاندار بوشهر دوشنبه شب در نشست ستاد بحران استانداری بوشهر اظهار داشت: با توجه به پیش بینی احتمال وقوع سیل ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۰:۲۳    
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از قطع آب 40 روستا در شهرستان های گیلانغرب و سرپل ذهاب در پی طغیان آب در این دو شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۹    
شهردار لواسان گفت: احتمال وقوع سیل در لواسان وجود دارد، پس همه باید آماده باشند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۳    
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور با ابلاغ بخشنامه ای به شهرداران کلانشهرها و مراکز استان ها ضمن اشاره به جلسه روز دوشنبه 5 فروردین شورای ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۳:۵۵    
معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به هشدارهای هواشناسی درباره وقوع یک بارش شدید در تهران طی روزهای اخیر ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۳:۵۲    
محمد جواد ظریف، در توییتی به اعتبار بخشی های دورغین ترامپ طعنه معناداری زد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۳:۵۰    
رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: طبق تحقیقات اولیه مشخص شد رودخانه منتهی به دروازه قرآن لایروبی نشده و علی رغم هشدارهای سازمان هواشناسی متولیان امر در شهرداری پیش بینی و اقدامات پیشگیرانه لازم در این ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۲    
سخنگوی وزارت کشور ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های جانباختگان و بازماندگان حادثه تلخ شیراز با انتشار تصاویری از این شهر پس از وقوع سیل ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۲    
محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گوی تلفنی با سردار مرتضی کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، خواستار پشتیبانی از حضور گروه های جهادی در مناطق سیل زده این استان شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۳:۲۱    
دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرداری بندر بوشهر از آمادگی کامل این ستاد جهت اسکان اضطراری مسافران و گردشگران نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۳:۱۷    
دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به منظور دلجویی از حادثه دیدگان حادثه تلخ سیل امروز ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۳:۱۲    
آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور اطلاعیه ای ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان حوادث ناشی ازسیل اخیر کشور خواستار بسیج همه امکانات کشور برای کمک های بیشتر به آسیب دیدگان و ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۳:۰۹    
مدیرعامل آب منطقه ای استان بوشهر گفت: بر اساس بررسی های انجام شده از امشب رودخانه های این استان با ورود آب های روان دیگر استان ها سیلابی می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۲:۴۴    
در پی وقوع حادثه تلخ سیلاب در شهر شیراز و کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان مان، برنامه های نوروزگاه های تهران امروز و امشب(دوشنبه 5 فروردین) لغو شد و فردا هم پخش موسیقی و نمایش های شاد و مفرح از ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۲:۳۹    
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت جان باختن شماری از هم میهنان در سیل اخیر در شماری از استان های کشور،ضمن دستور به وزیر کشور برای رسیدگی سریع به حادثه شیراز ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۲:۳۴    
پزشکی قانونی استان فارس از شناسایی13 نفر از قربانیان سیل در شیراز و صدور جواز دفن برای آنان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۲:۱۹    
معاون اول رئیس جمهوری امشب در جلسه ستاد مدیریت بحران استان تهران حضور یافت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۲:۱۰    
معاون اول رئیس جمهور در جلسه ستاد مدیریت بحران کشور با بیان اینکه اولویت اصلی دولت حفظ جان مردم در برابر سیل است، تاکید کرد: همه دستگاه ها، سازمان ها، استانداران ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۷    
مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بارش شدید باران در سطح استان و قطع شدن برق 30 روستا در روز دوشنبه پنجم فروردین ماه گفت: برق این روستاها وصل شده و مشکلی وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۴    
فرمانده پلیس راه استان بوشهر گفت: تمامی محورهای ارتباطی استان با همکاری نیروهای پلیس راه و راهداری باز بوده و عبور و مرور نیز به شکل روان در حال انجام است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۱    
زنگ خطر برای ایران زمین! سد کبار
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۰    
رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: باتوجه به ورود سیلاب به گمیشان چهار منطقه امن برای اسکان اضطراری مردم در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۶    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کهگیلویه از بازگشایی محور دهدشت_ قلعه ریسی خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۱:۱۹    
فرماندار دیلم اظهار داشت: با توجه به هشدار اداره کل هواشناسی مبنی بر طوفانی شدن دریا، دریاروی تمام شناورهای صیادی و تفریحی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۱:۱۱    
فرماندار شهرستان ورامین گفت: با توجه به افزایش میزان بارش باران و ورود سامانه های بارشی به شهرستان، اعضای ستاد مدیریت بحران این شهرستان برای امداد رسانی در حوادث احتمالی به حالت آماده باش درآمده اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۷    
مدیر کل هنرهای نمایشی به مناسبت هفتم فروردین روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی تئاتر، ضمن تبریک این روز، تقارن روز ملی هنرهای نمایشی با نوروز ایرانی را جلوه قابل تأمل ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۶    
فیلم سیلاب لرستان و آخرین خبرهای استان/رانش زمین در " کپرگه" بروجرد
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۰    
رئیس جهاددانشگاهی استان فارس از آماده سازی یکی از مجتمع های این نهاد برای اسکان اضطراری مسافران نوروزی در ایام بارندگی در شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۵۸    
فرمانده سپاه ورامین گفت:با اعلام نیاز از سوی مسئولین امر در مناطق سیل زده، بسیجیان شهرستان ورامین به صورت منظم به مناطق مورد نیاز اعزام خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۵۲    
استاندار فارس با صدور پیامی، درگذشت تعدادی از هموطنان در سیل شیراز را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۵۰    
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر شیراز آخرین اقدامات امدادی انجام شده از سوی این سپاه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۴۵    
رئیس نجات غریق و غواصی جنوب غرب کشور از آماده باش تیم های ویژه در استان های جنوب غرب کشور برای مواجهه با سیل احتمالی خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۹    
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از رصد مداوم مسیل ها، روددره ها و رودخانه های پایتخت به دنبال بارش باران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۸    
فرماندار بهبهان با اشاره به تخلیه دو روستا در شهرستان به دلیل احتمال وقوع سیلاب گفت: سد مارون در حال حاضر حدود 250 میلیون متر مکعب ظرفیت خالی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۵    
هشت روز پس از جاری شدن سیل در استان های گلستان و مازندران، امروز (5 فروردین) استان های غربی و جنوب غربی کشور نیز با سیلاب روبرو شدند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۵    
ظهر امروز به دلیل بارش ناگهانی و شدید، مناطق زیادی در شهر شیراز درگیر سیلاب شدند. این سیل تاکنون 17 کشته و 74 مصدوم برجای گذاشته است. به گفته مسئولان شهری شیراز، در حال حاضر وضعیت تحت کنترل است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۳    
مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: احتمال آبگرفتگی شدیدتر و سیل در سطح استان وجود دارد و مردم هوشیار و به هشدارها توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۲    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مرگ 19 نفر در جریان وقوع سیلاب های امروز در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۰    
استاندار لرستان گفت: مدیران ویژه بحران برای شهرستان های خرم آباد و پلدختر انتخاب شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۷    
شهردار تهران از آماده باش نیروهای خدمات شهری به دنبال بارش باران در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۰    
یک عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهوری خواست شخصاً مدیریت بحران های اخیر را بر عهده گیرد تا هم کارآمدی مدیریت بحران ارتقا یابد و هم آلام آسیب دیدگان تسکین یابد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۰    
معاون بهداشت وزارت بهداشت از آماده باش نیروهای بهداشتی در استان های غربی، جنوبی و مرکزی خبر داد و ضمن رد شایعات در مورد آلودگی آب در شیراز در پی سیل امروز گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۱۰    
رئیس مجلس در گفتگو با استانداران لرستان و فارس آخرین وضعیت این دو استان با توجه به بارش های اخیر را پیگیری کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۰۶    
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با انتشار تصاویری از دروازه قرآن، دیگر آثار تاریخی و وضعیت اسکان مسافران در شیراز، از عادی شدن شرایط پس از وقوع سیل خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۰:۰۴    
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احتمال تکرار سیل و آبگرفتگی در شیراز وجود دارد، از مردم خواست هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۹    
پس از اخطارهای پلیس راهور، سازمان هواشناسی و دفتر حمل و نقل وزارت کشور درباره توقف سفرهای نوروزی در دو روز آینده، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۷    
رئیس سازمان حج و زیارت در پیامی از مدیران و همکاران این سازمان خواست نسبت به جمع آوری و ارسال کمک های خود و بویژه کمک های نقدی به سیل زدگان استان گلستان مساعدت لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۰    
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: بودجه سال 98 شهرداری ها بودجه خوبی است و امیدواریم با پشتیبانی های لازم از سوی سازمان دهیاری ها و شهرداری های کشور سال آینده سال رونق تولید باشد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۸    
مدیرکل هواشناسی استان مرکزی با اشاره به ادامه بارش ها تا فردا شب در استان گفت: احتمالی سیلابی شدن مسیل رودخانه های استان وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۸    
شرکت آب منطقه ای فارس در خصوص شایعه شکسته شدن سد در این استان اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۵    
استاندار مرکزی گفت: از هیچ کمکی به سیل زدگان لرستان، گلستان و مازندران دریغ نخواهیم کرد و ما این قابلیت را داریم که در صورت بروز مشکل، به استان های مجاور خدمات کاملی ارائه کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۱    
شهردار شیراز گفت: مجموعه شهرداری از روزها قبل در تلاش برای ممانعت از مواجهه با مشکل بود اما حجم بارندگی امروز، همه را غافلگیر کرد، اگرچه بدور از حاشیه ها خدمت رسانی صادقانه را در اولویت قرار داده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۸    
استاندار کرمان گفت: از همه فرمانداران و بخشداران اکیداً خواسته ایم مسیل ها را چک و کنترل و اگر در مسیلی مانعی وجود دارد، برداشته شود تا اگر بارندگی در منطقه ای صورت می گیرد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۸    
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار از پرداخت مقرری بیمه بیکاری به کارگران و بنگاه های آسیب دیده بر اثر سیل خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۵    
شبکه های سیما به منظور آگاهی بخشی، پیشگیری و به حداقل رساندن خسارات شرایط جوی علاوه بر باکس های خبری مقرر در جدول پخش، در دیگر ساعات نیز اطلاعات لازم را در اختیار شهروندان قرار خواهند داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۵    
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: با توجه به حجم بارش ها شرایط در استان های خوزستان، لرستان و کهگیلویه و بویراحمد فوق بحرانی است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۲    
رقابت های دوومیدانی انتخابی تیم ملی بزرگسالان مردان با قهرمانی امیر مرادی در ماده 800 متر، حسن تفتیان در دوی 100 متر و کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع پایان یافت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۵    
رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاهد بارش شدید باران همراه با وزش شدید باد در محورهای مواصلاتی استان هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۲    
فرماندار اسفراین گفت: مردم نگران سد بیدواز بر اثر جاری شدن سیل نباشند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۰    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کرمان از آماده باش مدیران سدهای استان برای تنظیم ورودی و خروجی آب سدها خبر داد و بیان کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۱۵    
مدیرکل میراث فرهنگی و رئیس ستاد اسکان قزوین از تجهیز ده مسجد، حسینیه و امامزاده برای اسکان اضطراری مسافران ورودی به این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۱۴    
نماینده مردم تهران در مجلس ضمن اعلام آمادگی ستادهای مدیریت بحران گفت: پیش از هر اتفاق از همه مردم می خواهیم از حضور در مکان های پرخطر و کنار رودخانه خودداری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۱۱    
فرمانده پلیس شرق استان تهران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیز به صورت سنگین در جریان است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۹    
ارتش آمریکا اقدام به خرید یک نوع پوشش محافظ جدید موسوم به "GuardianTM XO" برای نیروهای خود کرده است که برای سربازان حرکت سریع تر به همراه قدرت و ایمنی بیشتر را فراهم می کند.