چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۶:۳۴Oct 2019 16

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مهر 1398 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۴    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با بیان اینکه مخزن سد زاینده رود به 454 میلیون مترمکعب رسیده است، گفت: خروجی این سد از روز گذشته کاهش یافته، اما بسته نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۹    
ما ایرانیان علاقه بسیار زیادی به احتیاط نکردن داریم!
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۳    
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان، گفت: در نیمه اول امسال 265 هزار تُن انواع محصولات کشاورزی از مرزهای این استان به خارج از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۴    
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اساتید علوم انسانی و هنر باید نسبت به آخرین دستاوردهای علمی جهان در رشته تخصصی خود، مسلط باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۳    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از برگزاری 300 عنوان برنامه در گیلان به مناسبت هفته ملی کودک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۶    
نماینده مراجع عظام تقلید در استان یزد با بیان این که ناجا نماد امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است، گفت: پلیس، مسئولیت الهی برای پاسداری از دین خدا را بر عهده دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۳    
در مراسمی به مناسبت هفته گردشگری مجتمع فرهنگی، تفریحی و ورزشی "زیتون سبز" با حضور سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان در اهواز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۷    
فرمانده انتظامی خوزستان از کشف دو انبار دپوی کالای قاچاق در اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۳    
به مناسبت روزجهانی کودک نمایشگاه گروهی عکس و نقاشی در فرهنگسرای ارسباران برای بازدید عموم به نمایش درمی آید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۸    
همزمان با هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در هنگ مرزی بندر آستارا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۳    
نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد بر استمرار امنیت و آرامش جامعه با حفظ اقتدار پلیس تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۹:۲۹    
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف یزد تخلف سه ماه دوم صنوف این شهر را قریب چهار میلیارد تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۸:۱۱    
وقتی اسم حسین آقا را می بردند، یک حسین آقا بیشتر نداشتیم؛ شاید صدها حسین در آنجا بودند، اما فقط یک حسین آقا بود. گفتم حسین! چه شده؟ گفت فردا اکبر موسایی پور و بعدش صادقی برمی گردد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۸:۱۱    
فرماندار مهران گفت: لحظه به لحظه و روز به روز به جمعیت زائرانی که مرز مهران را برای مشرف شدن به دروازه عتبات عالیات انتخاب می کنند بیشتر می شود به طوری که جمعیت این عزیزان روز یازدهم مهر نسبت به ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۸:۰۸    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: با تقویت موج دوم سامانه بارشی انتظار می رود تا امروز شنبه بارش های همرفتی در استان ادامه یابد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۷:۵۶    
مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته محل آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه علوم پزشکی سال تحصیلی 98-99 از ساعت 14 امروز شنبه 13 مهرماه با انتشار جدول ظرفیت ها آغاز و فردا با شروع فرآیند ثبت نام ادامه می ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۰:۳۱    
دفتر بین الملل دانشگاه فردوسی در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد با هدف معرفی این دانشگاه به مسافران خارجی و جذب سرمایه گذاران و واقفان علمی افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۲۱:۴۲    
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۱    
واقعیت این است که باید قبول کنیم وقتی تعداد 700 هزار نفر بغ بغوکنندگان تتلو در سال 94 به 16 میلیون در سال 98 رسیده ، یک معادلاتی این وسط غلط از آب درآمده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۲    
با توجه به دستور وزیر بهداشت و مصوبه اخیر شورای سنجش و پذیرش دانشجو شرایط تکمیل ظرفیت رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، دندانپزشکی و داروسازی در مقطع دکتری تخصصی فراهم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۳    
وقتی همراه با عکاس روزنامه وارد سالن شدیم، چشمم در ردیف متهمان زندانی به خسرو گلسرخی افتاد که چند سالی در تحریریه روزنامه با هم دوست و همکار بودیم با دیدنش شوق زده به طرفش رفتم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۰    
معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: جامعه روحانیت می تواند نقش مهمی در فرهنگ سازی در جامعه داشته باشد و با افزایش همکاری جامعه روحانیت و وزارت بهداشت می توانیم فرهنگ بهداشت و سلامت را در ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که هیات های مذهبی دانشجویی کانون مهم تعلیم و تربیت هستند، گفت: در کنار همه راه حل های تربیتی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۲    
تیک تاک طی دو سال توانست خود را به جایگاهی برساند که اکنون از آن به عنوان رقیبی برای اینستاگرام، نت فلیکس، یوتیوب، اسنپ چت و حتی فیسبوک یاد می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کاهش 600 تومانی تعرفه مکالمات برای زائران اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۸    
رئیس اداره ترویج جهاد کشاورزی شهرستان بندرعباس گفت: به فعالان صندوق خرد و مشاغل روستایی تسهیلات پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۴    
استاندار هرمزگان گفت: تا دو هفته دیگر ساخت هزار و 194 واحد ساختمان در بافت های فرسوده استان آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۷    
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای تاکید کرد که با توجه به حجم خشونت های سازمان یافته صهیونیست ها علیه ملت فلسطین ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۱    
رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی استان گیلان از زائران خواست، اخذ گذرنامه و یا تمدید آن را به روزهای نزدیک به اربعین موکول نکنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۰    
فرمانده انتظامی از متلاشی شدن 44 باند مواد مخدر در لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ ابتکاری در عرصه سیاست خارجی از آمریکایی ها ندیدیم، از ایجاد نظام امنیتی جدید در منطقه استقبال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۶    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: گردشگری پل ارتباطی میان ملت ها و فرهنگ هاست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۴:۱۹    
این که تنی چند از نمایندگان مجلس بدون توجه به برخی بدیهیات برای وزیر نامه می نویسند که حواسش به مسابقات فوتبال باشد، بیشتر غم انگیز است تا تعجب آور!
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۰:۴۷    
اگر از من می شنوید یک بار دیگر آیفون خانه اش را بزنید احتمالا می آید می گوید وایستید الان می آیم. خدا را چه دیدی شاید آمد و باز دستکش گلری دستش کرد و جای عزیز ایستاد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۱:۲۰    
آیین بدرقه خادمان و زائران اربعین حسینی، در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۰:۱۲    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کهگیلویه از توقیف سه دستگاه خودرونیسان سایپا حامل چوب جنگلی غیرمجاز و قاچاق در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۰:۱۰    
سرپرست پیش بینی اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از احتمال بارش پراکنده و وزش تندباد لحظه ای طی روز جمعه در ارتفاعات مناطق سردسیری این استان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۳:۵۸    
معاون پژوهشی دانشگاه کردستان، گفت: گردشگری و توسعه در برهه کنونی اهمیت بسیار زیادی دارد و از آن به عنوان صنعت سبز و پاک یاد می شود که می تواند جایگزین صنعت نفت شود و برای کشورها ثروت آفرین باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۳:۵۵    
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۳:۵۱    
دبیر علمی کنفرانس بین المللی گردشگری توسعه گفت: مهم ترین چالش های پنل های ارائه شده، شامل رشد قارچ گونه اقامتگاه های بوم گردی، نیروی انسانی آموزش ندیده و غیر متخصص ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۳:۴۵    
دومین مرحله سی و چهارمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان از منطقه آزاد ارس به شهر خوی به مسافت 180 کیلومتر توسط رکاب زنان حاضر در تور طی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۳:۴۳    
رئیس ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه از فردا مرز خسروی برای تردد زائران باز می شود،گفت: از روز شنبه تردد از مرزها با برگه تردد امکان پذیر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۳:۳۶    
مدیر کل سازمان میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی کردستان، گفت: آموزش گردشگری دغدغه ای است که باید مسئولان و برنامه ریزهای کشور آن را مورد بررسی قرار دهند در واقع قسمت عمده گردشگری یا طبیعت گردی نیاز ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۳:۳۶    
بیمارستان تخصصی 640 تختخوابی کودکان مردانی آذر با حضور نمایندگان اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی توسط بانی خیر آن وقف شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۳:۲۴    
علی ربیعی با انتشار رشته توئیتی به تصویب لایحه اعطای تابعیت به کودکان مادر ایرانی استقبال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۳:۲۰    
مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 8 دستگاه شتابنگار و 3 دستگاه لرزه نگار در این استان نصب خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۳:۱۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با ابلاغ معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور 9 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه احداث تصفیه خانه اضطراری شهر یاسوج ابلاغ ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۳:۰۰    
استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اهتمام جمعی مسئولان برای ارتقای سطح بهداشت محیط در استان و فرهنگ سازی در این خصوص تأکید کرد و گفت: نیازمند برداشتن گام های متفاوت در این زمینه هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۲:۵۸    
هفته دوم دور گروهی لیگ اروپا با پیروزی اسپانیول و تساوی منچستر، آاس رم و خنت شروع شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۲:۴۷    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: برای داشتن جامعه ای پویا باید امنیت را در جامعه ایجاد کنیم که لازمه برقراری امنیت وجود عدالت در کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۲:۴۶    
استاندار گیلان گفت: گیلان به طور کامل آمادگی دارد تا در مسیر اجرای سیاست های دولت برای گسترش روابط با کشورهای CIS گام بردارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۲:۴۳    
فرمانده سپاه عاشورا گفت: شعر آیینی به نیازهای جامعه خود پاسخ می دهد که یکی از برترین نیازمندی ها، بصیرت و معرف افزایی است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۲:۲۴    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از احتمال تشکیل کمیته حقیقت یاب در مورد انتشار بیماری ایدز دربین مردم محروم چنارمحمود لردگان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۱:۵۸    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره یکصد و ده شهید طلبه روحانی و تجلیل از مقام علمای منطقه رستمکلا در اجتماع روحانیون و مردم مازندران گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۱:۴۲    
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف هفت کیلو گرم هروئین از یک دستگاه خودروی سواری جک در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۱:۱۷    
شهر چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد دقایقی پیش لرزید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۱:۱۵    
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قشم از دستگیری سارق 20 میلیارد ریالی تجهیزات پزشکی بیمارستان جی جیان این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۰:۵۳    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در جای جای این کشور پروژه های مختلفی در دست اجرا است که با تصویب رهبر معظم انقلاب 1.5 میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی برداشت و به ریال تبدیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۰:۵۲    
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ساخت ساختمان های غیر ضروری در حریم 60 متری دریا، واگذاری زمین های بسیار به پرورش میگو در بندرعباس از مسائلی هستند که جای تردیدها و بحث های بسیاری در جامعه علمی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۰:۴۲    
السیلیه در شبی که کریم انصاری فرد را در ترکیب اصلی خود داشت برابر الدحیل تن به شکست داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۰:۲۶    
رسانۀ آمریکایی اُپن سیکرت (مرکز سیاست پاسخگو) که به طور تخصصی به مسئله ورود پول های با منشاء مشکوک به امور سیاسی در آمریکا می پردازد، طی گزارشی از پرداخت مبلغ 1 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۰:۲۱    
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی حل مشکلات مردمی را منوط به توجه اکید بر قانون عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۰:۰۸    
دبیرستان 12 کلاسه کوثر با اعتباری بالغ بر 29 میلیارد و 500 میلیون تومان با حضور وزیر آموزش و پرورش در اندیمشک افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۵۱    
رئیس کل دادگستری استان فارس تاکید دارد که شرایط امروز کشور، جنگ اقتصادی است و قوانین نیز باید متناسب با این شرایط باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۵۰    
سرمربی شاهین بوشهر گفت: ما در کل خطوط مشکل داریم و یکی از دلایل اصلی روحیه است. یک بزرگ نیست تیم را جمع کند و تحلیل روحیه بعد از دریافت گل را اصلاح کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۱    
نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: در مطالب ارائه شده مربوط به سند پیشران توسعه فارس، رویکرد به عدالت مشهود است اما نمود آن چندان قوی نیست و باید به نوعی برجسته تر شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۰    
نامزد سلواک ریاست آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید که ایران تاکنون مزایای خاصی برای پایبندی اش به برجام دریافت نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۹    
رئیس شورای استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خراسان رضوی گفت: اساسا دانشگاه ها باید از حیطه دخالت و نظارت سیاسی دولت ها بیرون بیاید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۸    
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان در نخستین روز از هفته ناجا ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهداء گفت: نیروی انتظامی استان کرمان 575 شهید تقدیم امنیت مردم کرده است که 313 نفر آنها در حوزه مبارزه با ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۵    
علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جمهوری اسلامی ایران که به منظور شرکت در سومین نشست وزرای گردشگری کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی (اکو) به تاجیکستان سفر کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۱۵    
رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی گفت: از مدیران دانشگاه درخواست دارم در حوزه های پژوهشی، کارکرد و کیفیت فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان را با سایر معلمان در دستور کار قرار دهند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۱۴    
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تولید کربن جامد از زباله با مشارکت بخش خصوصی در شهر اردبیل پیگری می شود که امیدواریم تا پایان امسال زمینه اجرایی آن فراهم آید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۱۳    
وزیر کشور گفت: باید تعارف را کنار گذاشت، عدد و رقم یکطرف، اراده به انجام کار هم یکطرف، اگر اراده کار وجود نداشته باشد، هزاران سند هم بنویسیم و تصویب کنیم، کار جلو نمی رود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۱۰    
فرماندار نظرآباد گفت: هیچگاه به دنبال جابجایی روسای ادارات نبوده و نیستیم مگر با دیدن بی نظمی در عملکرد آنها، سهل انگاری در عمل به مصوبات جلسات مربوط به اداره خود و.. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۰۸    
رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: سهم ما از تجارت جهانی در حوزه گردشگری، کمتر از نیم درصد است و این آمار به خوبی عقب ماندگی ما در این حوزه را نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۰۲    
با حضور وزیر کشور، سند پیشران توسعه استان فارس در بیش از 60 بند رونمایی و ابلاغ شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۸    
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می گوید امیدوار است تیمش بازی خوبی برابر ماشین سازی انجام بدهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۳    
با حضور وزیر آموزش و پرورش آیین کلنگ زنی یک سالن همایش و افتتاح مدرسه بزرگ کودکان استثنایی پگاه پریدار در شهرستان دزفول برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۳    
ماجرای مجادله جعفر کاشانی با صادق خلخالی، حاکم شرع دادگاه های ایران در تابستان سال 1361 هم ماجرای متفاوتی است که درباره اش زیاد صحبت نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در خصوص برنج های وارد شده به کشور، برنجکاران داخلی نگران نباشند، تدبیر لازم اندیشیده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۱    
وزیر امور خارجه روسیه تاکید کرد که ایران بر خلاف آمریکا، به دعوت دولت دمشق در این کشور حضور دارد. سوال اصلی این است حال که عوامل اصلی داعش در سوریه شکست خورده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات اگر دانشجو در فضای دانشگاه اشتباه و خطایی انجام می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۷    
سرمربی ماشین سازی امیدوار است داوری در بازی تیمش مقابل نساجی مازندران اشتباه نکند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۳    
استاندار خراسان رضوی گفت: 100 میلیون تومان به هر ورزشکاری که سهمیه رقابت های المپیک را کسب کند، پاداش داده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۲    
شهردار اردبیل گفت: سالانه 35 میلیارد تومان برای جمع آوری، حمل و دفن زباله در شهر اردبیل هزینه می شود که این کار با مشارکت بخش خصوصی در حال انجام است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۱    
استاندار گیلان از تشکیل دبیرخانه اوراسیا در ایران با مرکزیت رشت در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۳۶    
رئیس انجمن کلیمیان تهران گفت: امام حسین(ع) و حضرت موسی(ع) هر دو قدیس و قهرمانان اخلاقی زمان خود بودند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۹    
نماینده ولی فقیه در گیلان بر تقویت واحدهای تولیدی داخلی تاکید کرد و گفت: شرایط داخلی و خارجی بستر را برای افزایش تولید در داخل فراهم کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۸    
نشست خبری سرمربیان تیم های شهرخودرو خراسان و پرسپولیس تهران لغو شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۶    
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران قوه قضائیه گفت: انتظار می رود مجلس و دولت با احساس نیاز از وکلا، کارشناسان و حقوقدانان در پیشبرد امور جامعه استفاده کرده و زمینه بهره گیری از تخصص آنها را به وجود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه فعال کردن 2 هزار واحد تولیدی از برنامه های وزارت صمت در سال جاری است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۴    
مدیر و موسس حوزه علمیه و امام جمعه شهرستان آق قلا گفت: اربعین و امام حسین(ع) نماد وحدت جامعه اسلامی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۹    
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه خوزستان رنگین کمانی از گویش ها است، گفت: باید بودجه ویژه ای برای مناطق دارای دانش آموزان دو زبانه در نظر گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۹    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان صنایع غذایی ایران اعلام کرد که بسیار دوست دارد که دونالد ترامپ هم در استیضاح احتمالی شکست نخورد و هم برنده انتخابات بعدی آمریکا باشد تا پنج سال دیگر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۷    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در دنیای کنونی و شرایط فعلی جامعه، بیش از پیش به گسترش قرآن و فهم و نگاه قرآنی نسبت به مسائل نیاز داریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۷    
شب دوشنبه هشتم مهرماه اتفاقی در ورزشگاه انقلاب کرج اتفاقی رخ داد که چندان خوشایند ورزش استان البرز نبود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۳    
رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه مشکلی در کشورمان وجود ندارد که نتوانیم حل کنیم، تصریح کرد: به طور حتم دستگاه قضایی از مدیر شجاع ...