چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۶:۲۳Oct 2019 16

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مهر 1398 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۷    
با انعقاد یک تفاهم نامه محقق شد اجرایی شدن رسوخ نانو فناوری در صنعت نفت/ورود شرکت های دانش بنیان در لیست وزارت نفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۶    
همزمان با فرا رسیدن هفته ملی کودک جشنواره پاییزه بادبادکها با حضور جمع کثیری از خانواده های یزدی به همراه کودکان و نوجوان در شهرستان تفت برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۶    
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از آغاز رقابت 3808 نفر از شرکت کنندگان ورود به حرفه مهندسی در استان گلستان از صبح امروز برای دریافت پروانه اشتغال خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۹    
رئیس هیئت دوچرخه سواری استان، از حضور رکاب زنان زنجانی در اردوی تدارکاتی تیم ملی تریال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۹    
جراحی تعویض مفصل لگن نخستین بار در بیمارستان امام علی (ع) رودان با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۵۹    
پرسه در خیابان - 26 پرسه در خیابان - 19 پرسه در خیابان - 18
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۲    
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد، گفت: پناهگاه سگ های بلاصاحب یزد با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 500 میلیون ریال تا دو ماه آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۳    
همزمان با فرا رسیدن هفته ملی کودک طرح کشوری ارائه یک وعده غذای گرم در روستاها مهدهای شهرستان میبد آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۵    
در آیینی با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و استاندار بوشهر، عملیات اجرایی و بهره برداری از چهار طرح بندری در بوشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۴    
روستای افین واقع در استان خراسان جنوبی یکی از بزرگترین مراکز تولید زرشک است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۱    
سرمایه گذاری بزرگ چند ده میلیون دلاری هوآوی در کشورهای اروپایی سبب ایجاد بیش از 1100 شغل برای متخصصان و پژوهشگران اروپایی شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۲    
معاون آبزی پروری اداره کل شیلات خوزستان گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از 22 میلیون قطعه لارو ماهیان بومی و انواع بچه ماهی در منابع آبی استان رهاسازی شده است .
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۷    
طیفی از اصولگرایان در حالی که برای کنارزدن میانه روهای این جریان از صحنه سیاست و به ویژه مجلس آینده تلاش می کنند هم زمان به فکر جانشین هم هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۷:۵۰    
هر سال در آستانه ایام اربعین و آغاز سفر زائران برای پیاده روی به عراق، این سوال مطرح می شود که آیا استفاده از رومینگ اپراتورهای ایرانی به صرفه تر است یا سیم کارت های عراقی؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۲:۰۶    
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: کمبود کتاب در برخی استان ها به دلیل توزیع کتاب یا نقل و انتقال دانش آموزان بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت: دانشجو محور گام دوم انقلاب است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۰    
خرید موفق خودرو را می توان تجربه ای دلنشین دانست. اما ایجاد رضایت پس از خرید خودرو امری است که در دنیای امروز کمی سخت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۸    
رییس مرکز هیأت امنای وزارت علوم، آیین نامه استخدامی اعضای هیأت علمی به برنامه های آموزش فنی و حرفه ای و وظایف و حقوق اساتید مهارتی و نحوه ارتقای این اساتید در کشورهای مختلف اشاره کرد و از اساتید ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۷    
مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی در گزارشی تاکید کرده که سیاستگذاری در مورد بنزین با هدف اصلاح و کاهش یارانه انرژی در اولویت های بعدی قرار گیرد ضمن آن که 60 درصد مصرف بنزین در اختیار خودروهای سواری ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۶:۰۲    
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه وقتی روستا از توسعه متوازن با مناطق شهری برخوردار باشد، روستایی برای رفع نیازهای خود مجبور نیست به مناطق شهری مهاجرت کند، گفت: یکی از سیاست های راهبردی دولت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۱    
رییس اداره روابط عمومی بانک تجارت از ارائه خدمات 23 دستگاه خودپرداز این بانک به زوار امام حسین (ع) در مسیر پیاده روی مسافران کربلا در شهرهای منتهی به پایانه های مرزی شلمچه، چذابه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۳    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: طی نیمه نخست امسال، 82 مجوز مشاغل خانگی برای متقاضیان فعالیت در حوزه صنایع دستی صادر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۱    
متقاضیان هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور سال 98 تا 18 مهر فرصت دارند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۳    
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری کلاهبردار حرفه ای که با صدور چک های بلامحل اقدام به کلاهبرداری 80 میلیارد ریالی کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۲    
رئیس شورای اسلامی شهرستان شیراز گفت: ارتقاء بخش زرقان به شهرستان در تقسیمات کشوری، نباید مصادره به شخص شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۳    
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با بیان این که مربیان کانون باید به الزامات جامعه مدرن و امروزی واقف باشند و کودکان را علاوه بر عالم و بصیر بودن باید جسور و نقاد تربیت کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۳    
شهردار منطقه 8 تبریز از تکمیل بازارچه درب استانبول بعد از عملیات نماکاری و جداره سازی سنتی پروژه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۳    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از کاهش قیمت گوشت منجمد ویژه نذورات و مواکب اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۷    
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: در برابر توطئه های دشمنان از توان بازدارندگی و اقتدار برخورداریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۶    
معاون امور مذهبی و تشکل های دینی نماینده ولی فقیه در استان کردستان، گفت: متأسفانه تورم و گرانی موجود در بازار حوزه کتاب و نشر را تحت الشعاع خود قرار داده و بسیاری از بازدیدکنندگان علاقمند به خرید ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۵    
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی درصدد اجرای طرحی برای توقف فعالیت های دولت ترکیه در قدس اشغالی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۹    
مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان گفت:80 دانش آموز هرمزگانی در رشته های پزشکی و دندان پزشکی کنکور سراسری پذیرفته شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۸    
دبیر هیئت ورزش های جانبازان و معلولین هرمزگان گفت: بازی های دور نخست مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر باشگاه های کشور روزهای 18 و 19 مهر در بندرعباس برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۴    
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به حساسیت دوران کودکی در روند رشد و پرورش انسان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از مرمت 18 خانه تاریخی به صورت مشارکتی در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۴    
رئیس سازمان چای کشور گفت: 52درصد برگ های سبر چای امسال درجه یک و بقیه درجه دو است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۹    
رئیس مجمع امید تهران با بیان اینکه پلیس باید در میان مردم و برای مردم باشد، گفت: وضعیت آسیب های اجتماعی در تهران بویژه در برخی مناطق شرم آور است البته گزارش هایی که از سوی نیروی های نظامی و انتظامی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۷    
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: افزایش جمعیت کارآمد و تربیت یافته علاوه بر ایجاد فرصت های مختلف در یک جامعه به تقویت سرمایه های اجتماعی منجر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۸    
وزیرآموزش و پرورش گفت: تربیت انسان هایی با قابلیت ویژه و در تراز جمهوری اسلامی از مهمترین ماموریت های آموزش و پرورش است و باید با کمک هم مشکلات را از روی دوش آموزش و پرورش برداریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۷    
هوآوی در راستای کاهش وابستگی خود به محصولات آمریکایی، تصمیم گرفته، برخی لپ تاپ های خود را همراه با سیستم عامل لینوکس عرضه کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۱    
شهردار بیرجند گفت: 40 نفر در قالب موکب خدماتی، نظافتی، آتش نشانی امام علی (ع) شهرداری بیرجند، عازم شهر کاظمین (باب صاحب الزمانی) شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۴    
رقابت های قهرمانی کشتی فرنگی کشور از فردا (چهارشنبه) به میزبانی بندرامام برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۳    
مدیر حج و زیارت استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت نام بیش از 26هزار برای حضور در مراسم اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۳    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخشی نگری به توسعه کار در اقتصاد مقاومتی جایگاهی ندارد، نگاه کلان و توسعه ای داشته باشیم و با توجه به اقتضای زمان و شرایط باید حرکت کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۷    
رئیس شبکه بهداشت شهرستان زنجان گفت: مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی و عروقی در کشور طی سال های آینده افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۶    
صادرات اسلحه از آلمان می رود که در سال 2019 رکوردی جدید به ثبت برساند. دو خریدار بزرگ امسال مجارستان و مصر هستند. صادرات به امارات هم ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۶    
رئیس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در 18 و 19 مهرماه همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد خبر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۶    
رئیس پلیس امنیت عمومی استان در پی دستگیری متهمی از مال باختگان خواست تا شکایت خود را به نیروی انتظامی اعلام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۶    
مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان از افتتاح اولین کتابخانه مدرسه گیلان به منظور ساماندهی کتابخانه های مدارس با محوریت محله و دانش آموزان در روز پنجشنبه جاری در شهر بندرانزلی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۱    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 172 میلیارد تومان بین دستگاه های استان توزیع شده است که 80 میلیارد تومان آن مربوط به ماده 10 برای جبران بخشی از خسارات وارده ناشی از سیل است که به دستگاه های مربوطه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۹    
مدیرکل امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان از حل مشکل ورود زوار پاکستانی به داخل خاک عراق خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۷    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون بیش از 23 هزار نفر زائر اربعین حسینی در استان ثبت نام کرده اند که نسبت به سال قبل بیش از 140درصد افزایش دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۴    
مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: 14هزار کودک در 500 روستا مهد استان تحت پوشش طرح یک وعده غذای گرم قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۴    
فرماندار شهرستان قرچک گفت: دغدغه سازمان های مردم نهاد در قرچک طولانی شدن پروسه اخذ مجوز است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۲    
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در گرامیداشت هفته روستا 53 پروژه مختلف در نقاط عشایری استان با افزون بر 20 میلیارد ریال اعتبار افتتاح و کلنگ زنی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۱    
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه حقیقتا مسئولیت ناجا مسئولیتی مهم ، سنگین و قابل توجه در کشور است، افزود: همه دستگاه های کشور موظف به حمایت از نیروی انتظامی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۷    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از شناسایی 301 نفر تبعه بیگانه غیرمجاز در واحدهای مختلف صنفی و کارگاهی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۶    
جانشین فرمانده ناجا با بیان این که امروز راهبرد نیروی انتظامی توسعه امنیت با مشارکت مردم است، گفت: قطعا با کمک و حمایت های مردم ماموریت های خود را بهتر از گذشته انجام خواهیم داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۴    
امام جمعه بخش مرکزی یزد با اشاره به ارتباط نزدیک پلیس و اصناف،گفت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر باید در سطح بازار جدی تر گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۳    
پدر شهیدان حسین و علی معتمدی پس از تحمل سالها دوری از فرزندان حماسه آفرینش به شهیدانش پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۸    
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: باید از تمامی ظرفیت های دستگاه های اجرایی این استان برای ترویج فریضه نماز و ارتقای جایگاه آن استفاده شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۲    
فرماندار شهرستان ورامین با اشاره به اینکه تا پیش از سال 97ظرفیت پذیرش بیمار در بیمارستان شهید مفتح 2هزار نفر در ماه بوده است، گفت: پذیرش بیمار در این بیمارستان به 8 هزار نفر در ماه رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۰    
مدیرکل دفترفرهنگی اجتماعی استانداری تهران با اشاره به اینکه ارائه اطلاعات صحیح برای عمل به اسنادبالادستی بهتراست، گفت: دستگاه های اجرایی استان تهران آمار دقیق ازمسائل اجتماعی ارائه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۳۷    
معاون حج و زیارت هرمزگان گفت: تا ظهر امروز 42 هزار هرمزگانی برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی نام نویسی کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۸    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه بررسی مستمر آخرین وضعیت پروژه های مصوب سند پیشرفت جزیره هرمز ضروری است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۶:۴۹    
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: حدود 13 هزار خانوار روستایی و عشایری تحت حمایت این نهاد هستند که با توجه به اقدامات گسترده کمیته امداد در مناطق محروم و کم برخوردار، در اولویت رسیدگی قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۰:۲۹    
وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ترکیه دوشنبه شب در تماسی تلفنی در خصوص آخرین تحولات شمال شرق سوریه گفتگو کردند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۰:۱۵    
هیأت رئیسه شورای عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح طلبان با اعضای مجمع روحانیون مبارز دیدار وگفتگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۰:۰۶    
نخستین خط کشتیرانی باری-مسافری بوشهر-دوحه، در شرایطی به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تا پایان آبان ماه افتتاح می شود که این پروژه اگر مجدادا به زمان دیگر موکول نشود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۳:۴۷    
دادستان اهواز از منطقه محروم کوی مدرس (خروسیه) بازدید و برای رفع مشکلات این منطقه مهلت 48 ساعته تعیین کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۳:۲۰    
مسئول ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان نهاد مقام معظم رهبری با اشاره به فعالیت های این ستاد به مناسبت اربعین حسینی گفت: با تلاش هایی که مسئولان وزارت خانه های علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۳:۱۸    
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان از برگزاری نخستین دوره مسابقات ملی ربات های کشاورزی در رشت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۳:۱۷    
یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید از تهیه طرح تشکیل هیات هماهنگی و نظارت بر زندان ها و ارائه آن به هیأت رییسه مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۳:۰۲    
شامگاه امروز (دوشنبه) با حضور شهردار تهران، وزیر امور خارجه ایران، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر تهران از تمبر تهران رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۹    
رئیس کمیسیون اجتماعی فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه نباید به نام توسعه و پیشرفت شهر از جان تهران مایه بگذاریم، گفت: قرار نیست شهر را توسعه دهیم اما از زندگی کردن در آن لذت نبریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۲    
سخنگوی قوه قضاییه درخصوص سازوکار نظام مندتر شدن درخواست اعاده دادرسی از دیوان عالی کشور توضیحاتی ارایه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۱    
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۳۸    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری درمان را اولویت اصلی در مسئله چنارمحمودی دانست و گفت: اولویت اول در چنین شرایطی این است که همه متمرکز بشوند این گرفتاری را محدود کنند و همه باید روی راه درمان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۳۴    
رئیس جمهور عراق از تشکیل کمیته ای برای بررسی بحران اخیر در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۳۴    
در مراسمی به مناسبت هفته ملی کودک، جوایز فعالان تولید، پخش و اکران سینمای کودک و نوجوان در سال 97 به برگزیدگان اهدا شد و یادگاران شهدای مدافع حرم تجلیل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۲۴    
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: پیش بینی می شود تا پایان سال واحدهای احداثی بعد از سیل را 100 درصد به اتمام برسانیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۱۶    
با حضور معاون اول رییس جمهور، تمبر یادبود ششمین همایش روز ملی روستا و عشایر در خراسان جنوبی رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۱۱    
سازمان ملل امروز (دوشنبه) خواستار خویشتن داری تمام طرف ها در شمال شرق سوریه شد. نیروهای آمریکایی امروز عقب نشینی خود از این منطقه را آغاز کردند و در پی این موضوع ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۰۹    
مدیرعامل استقلال درباره صدور رای CAS و قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام بر اساس رای این دادگاه توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۰۵    
شهردار تهران هفته تهران را فرصتی برای یادآوری آنچه در گذشته داشتیم و ترمیم آینده روشن شهر خواند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۰۳    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از تصویب گزارش این کمیسیون درباره سیل های اخیر در کشور خبر داد و گفت که بر اساس جمع بندی صورت گرفته دخالت های انسانی مهمترین عامل این حوادث بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۵۹    
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم ثبت ملی توچال گفت: اگر توچال ثبت ملی نشود در معرض آسیب قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۵۰    
رئیس کمیته امداد کشور با بیان اینکه توانمندسازی در صدر برنامه های کمیته امداد است، افزود: در خراسان جنوبی سال گذشته سه هزار اشتغال ایجاد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۸    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ظرف یک تا سه هفته آینده قسمت ثانویه راکتور اراک راه اندازی می شود که بخش عمده ای از فرایندها در این بخش انجام می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۸    
کره شمالی امروز (دوشنبه) هشدار داد اگر "اقدامات پدافندی" این کشور در شورای امنیت سازمان ملل به بحث گذاشته شود، "بیکار نخواهد نشست". این بیان می تواند اشاره ای به آزمایشات موشکی اخیر این کشور باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۷    
نماینده عشایر در خراسان جنوبی گفت: دسترسی عشایر به ویژه زنان به خدمات عمومی بهداشتی درمانی در مناطق عشایر باید تسهیل شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۴    
در ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر، هشت تفاهم نامه همکاری با حضور معاون اول رئیس جمهوری در بیرجند امضا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۴    
وزیر امور اقتصادی و دارایی از بازگشت 27 میلیارد دلار ارز حاصل از صادراتی غیرنفتی در 18 ماه گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۳    
استاندار گیلان بکارگیری فناوری های نوین در راستای بهبود فضای آموزشی را بسیار موثر و نتیجه بخش دانست و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۲    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: همانطور که در سالهای گذشته استکبار نتوانسته در مقابل ملت ایران موفقیت کسب کند، در 40 سال دوم انقلاب هم این دشمن خار و شکست خورده خواهد بود و متحمل شکست ها ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۳۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ظرف یک تا سه هفته آینده قسمت ثانویه راکتور اراک راه اندازی می شود که بخش عمده ای از فرایندها در این بخش انجام می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۲۳    
در پایان مبارزات هفته دوم لیگ برتر تکواندو مردان، تیم دانشگاه آزاد اسلامی صدر جدول رده بندی را به خود اختصاص داد، لوازم خانگی کن در رده دوم قرار گرفت و پاس قوامین سوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۲۳    
ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر با حضور جهانگیری معاون اول رییس جمهور در خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۲۲    
مرگ جوان هم حکایتی ست در فصل زرد برگ ریزان، در میانه روزهایی که سردی خزان خودی نشان داده و زمین خود را برای غربت و سرمای فصل پاییز و زمستان آماده می کند...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۱۳    
پنتاگون اعلام کرد عملیات نظامی ترکیه در سوریه را تایید نکرده و از آن حمایت نمی کند.