جمعه ۱۵ آذرساعت ۲۱:۴۹Dec 2019 6

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 2 آذر 1398 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 آذر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۸    
اگر هر روز پیاده روی می کنید و نتیجه خاصی را شاهد نیستید، هنگام انجام این فعالیت به اندازه کافی کالری نمی سوزانید تا در یک وضعیت کمبود کالری قرار بگیرید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۹:۰۹    
بازار طلا و سکه بر خلاف روز گذشته که کاهش قیمت را تجربه کرد، امروز افزایشی بود اما بازار ارز ثبات تقریبی داشت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۵    
پنجمین همایش ملی حل و فصل اختلافات در صنعت انرژی، دهم و یازدهم آذر ماه جاری با مشارکت مؤسسه مطالعات حقوق انرژی دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۹    
ویژه نامه آسمان در قاب در آستانه چهلمین روز درگذشت مرحوم حجت الاسلام مصطفی آژینی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۵    
ایسنا/لرستان امام جمعه بروجرد گفت: مدیریت بسیجی کشور را نجات می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۲    
قائم مقام بانک صادرات ایران در بازدید از شعب آسیب دیده بانک در استان البرز، از بازسازی و آمادگی این شعب برای تسریع در خدمات رسانی به مردم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۳    
ایسنا/سمنان مدیر آب وخاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از افزایش بهره وری آب در اراضی کشاورزی میامی خبر داد و با اشاره به فعالیت های جهادی این مدیریت در مناطق محروم گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۶    
ایسنا/گیلان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه بسیجیان بساط فتنه و فتنه گران را درهم پیچیدند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۹    
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: ساخت مسکن های ملی در طرح اقدام ملی تأمین مسکن باید با توجه به نیاز شهرها و آمار متقاضیان آن شهر باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۶    
ایسنا/گلستان دبیر علمی جشنواره ققنوس گفت: پنجمین جشنواره هنری ققنوس در استان گلستان ویژه دانشگاهیان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۹    
ایسنا/فارس مدیرکل آموزش وپرورش فارس گفت: گردهمایی مسئولان طرح نماد 6 استان جنوب کشور به میزبانی شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۴    
ایسنا/لرستان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: مساجد باید فکر و اندیشه جوانان را در برابر دشمن حفظ کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۱    
روند توسعه صنعتی پایدار از صنایع مادر همچون فولاد آغاز می شود؛ تجربه ای که در کشورهای کره جنوبی و پیش از آن در ژاپن به اثبات رسیده و البته چین را می توان مهم ترین کشوری به شمار آورد که نبض تولیدات ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۴    
ایسنا/ایلام مدیرکل هواشناسی استان ایلام گفت: میزان بارش باران استان در آذرماه در حد نرمال و کمتر از نرمال پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۸    
ایسنا/ایلام مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از برنامه ی این اداره کل برای تبدیل بیمارستان کوثر به هتل بیمارستان با میزان سرمایه گذاری 800 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۶    
ایسنا/آذربایجان غربی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: در 7 ماهه امسال 1429 فرصت شغلی برای مددجویان استان ایجاد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۲    
عضو هیئت مدیره همراه اول گفت: مدل بلوغ دیجیتالی را به صورت علمی در اپراتور اول توسعه دادیم و اکنون در حال استفاده از آن هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۷    
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به قطعی به وجود آمده در اینترنت بین الملل در چند روز گذشته، در کشور گفت: اعتبار مشترکین اینترنت پرسرعت مخابرات افزایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شنبه شب در ارتباطی ویدیویی از عموم مردم به دلیل قطع اینترنت و مشکلات ناشی از آن در یک هفته اخیر عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۹    
ایسنا/لرستان مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: مساجد مکان هایی برای رفع خطر و نقشه های دشمنان هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۹    
ایسنا/قزوین سرپرست تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: در هشت ماهه نخست سال جاری، به بیش از 5000 هزار پرونده متخلفین اقتصادی رسیدگی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۰    
اردوی آزادکاران منتخب ایران جهت اعزام به تورنمنت روسیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۴    
ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر گفت: نظام از حرف منطقی واهمه نداشته و همواره از اعتراض های منطقی مردم به ویژه نسبت به مشکلات اقتصادی استقبال می کند ولی اعتراض هر وقت منجر به تخریب اموال مردم شود ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۸    
میزان خروجی آب از سدهای کشور طی دو ماه اخیر با افزایش 100 درصدی نسبت به سال گذشته از مرز هفت میلیارد مترمکعب گذشته و ظرفیت مناسبی از مخزن سدهای کشور به کنترل و تسکین سیلاب های احتمالی اختصاص یافته ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۱    
مشاور امنیتی پیشین ترامپ در نخستین توییت خود در دو ماه گذشته نوشت که کاخ سفید دسترسی او به حساب توییتری اش را قطع کرده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۶    
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درخواست بررسی موضوع واگذاری یکصد هکتار از اراضی موسوم به شیخمیری سادات و فیال شهرستان بروجرد به دانشگاه آیت الله بروجردی را به دولت ارسال کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۴    
پنجمین کنگره بین المللی علوم انسانی - اسلامی با حضور رییس قوه قضاییه صبح امروز(یکشنبه) سوم آذرماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۳    
بانک مرکزی پیشنهادی را در قالب عنوان لایحه دریافت کارمزد استعلامات دستگاه های دولتی از سوی شبکه بانکی کشور را به هیئت وزیران ارائه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۲    
ایسنا/خراسان جنوبی رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در حال حاضر 13 واحد فرآوری و بسته بندی زرشک با ظرفیت 9 هزار و 370 تن در استان فعال هستند که کنسانتره زرشک، آب و شربت زرشک تولید می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۵    
ایسنا/یزد رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان یزد از کاهش 12 درصدی موجودی پرونده های دادگستری یزد در شش ماهه اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۲    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد از تشکیل پرونده احتکار به ارزش 6میلیارد و 770 میلیون ریال برای یک انبار کالای غیر مجاز به اتهام احتکار مواد شیمیایی کشاورزی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۱    
ایسنا/سیستان و بلوچستان حجت الاسلام مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و احمد علی موهبتی استاندار در پیامی مشترک از حضور حماسه ساز مردم ولایی استان در حمایت از امنیت و اقتدار کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۶    
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرکنسول قزاقستان در بندرعباس با معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۰    
ایسنا/ایلام رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: به طور منطقی تازمانی که کیفیت ناوگان حمل و نقل عمومی مطابق استاندارهای روز ارتقا پیدا نکند نمی توان انتظار استفاده گسترده از این بخش را داشت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۶    
ایسنا/هرمزگان معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان از شناسایی 572 واحد صنفی متخلف در هرمزگان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۶    
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر جشنواره ملی خوشنویسی رضوی از برگزاری کارگاه نقاشی خط "خط ها و نقش ها به ساعت اکنون" در بیرجند خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۲    
ایسنا/سیستان و بلوچستان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اعلام این مطلب گفت: بند پایان زهرآگین طیف وسیعی از حشرات، عقربها و حتی عنکبوت ها را شامل می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۶    
ایسنا/یزد جشنواره ملی شعر در امتداد فجر با حضور شاعران کشوری و استانی به میزبانی یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۱    
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان از توزیع 768 تن برنج پاکستانی با نرخ مصوب دراستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۱    
ایسنا/ایلام رئیس پلیس فتا استان ایلام با بیان اینکه نامزد سابق عامل انتشار تصاویر خصوصی از آب در آمد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۰۷    
ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی به میزبانی استان در مسابقات باشگاه های جهانی کشتی فرنگی و آزاد در اواخر آذرماه اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۱:۴۲    
ایسنا/لرستان معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان از اضافه شدن بند خاکی خروسان ازنا، به مناطق شکار و صید ممنوع این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۰:۵۰    
محمود صادقی با استناد به اصل شفافیت آراء خواستار انتشار مشروح مذاکرات جلسات دبیرخانه شورای هماهنگی سران قوا شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۳:۱۹    
منچستر سیتی در دیدار حساس هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس توانست با نتیجه دو بر یک برابر چلسی به پیروزی دست پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۳:۰۱    
بنیامین نتانیاهو پنجشنبه به طور رسمی به ارتشاء، تقلب و نقض تعهد متهم شد. این تازه ترین تحول در ماجرای حقوقی حدودا سه ساله ای است که می تواند برکناری طولانی مدت ترین نخست وزیر اسرائیل را به دنبال ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۳:۰۱    
وزارت رفاه از سرپرست خانوارهایی که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده اند و خود را واجد شرایط می دانند خواست شماره ملی خود را به کد دستوری #6369* ارسال کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۹    
ایسنا/خراسان جنوبی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با صدور پیامی از مردم برای حضور حماسی در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۴    
دو تیم میلان و ناپولی در ادامه هفته سیزدهم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۲:۴۹    
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: شهرداری ها اطلاعات آژانس های تحت نظارت خود را جهت دریافت یارانه سوخت تا 5 آذر در پورتال اتحادیه ثبت نمایند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۲:۲۹    
معترضان ضد دولتی در بولیوی امروز (شنبه) در آستانه مذاکرات با دولت موقت جینین آنی یز که هدفش پایان دادن به ناآرامی است، موانع برخی از مسیرها را پاکسازی کرده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۸    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی گفت: دانشگاه در مباحث علم و فناوری پرچمدار این حوزه محسوب می شود و نه تنها دانشگاه پرورش دهنده نیروی خلاق ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۳    
رئیس جمهوری آمریکا امروز (شنبه) در پیامی توییتری نوشت: حمایتی از طرح استیضاح در اینجا وجود ندارد. گمان می کنم دموکرات ها باید با طرح بازی جدیدی وارد شوند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در کشور ما اقتصاد هم مانند سیاست باید تابع ولایت فقیه باشد تا همانند عرصه امنیتی و دفاعی در عرصه اقتصادی نیز به موفقیت برسیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۸    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از ارایه اطلاعات جدید درباره رهبران تجمعات اخیر در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۸    
ایسنا/کردستان استاندار کردستان، با اشاره به سهمیه سوخت در استان، بیان کرد: برخی از محدویت های نادرست باعث شده که کردستان با مشکل مواجه شود لذا باید در جلسات بعدی به طور جد سهمیه سوخت مورد بررسی و ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۳۷    
ایسنا/لرستان رئیس خانه احزاب کشور گفت: جای خالی نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه احزاب استان احساس می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۳۶    
ایسنا/لرستان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد از مرگ تمام اعضای یک خانواده بر اثر استنشاق گاز کربن مونوکسید در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۳۲    
سربازان پیشین رژیم صهیونیستی در یک نمایشگاه عکاسی جنجالی در تل آویو، جزئیات سوء رفتارهایی که شاهد بوده یا خودشان علیه شهروندان فلسطینی مرتکب شده اند، بازگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۳    
بهترین جایگاه نمایندگان ایران در بخش انفرادی جام جهانی شمشیربازی سابر جوانان تهران، مقام دوازدهم بود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۰    
اسامی فیلم های منتخب بخش مسابقه ملی مستندهای کوتاه (تا 40 دقیقه) سیزدهمین دوره ی جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۱۶    
آئین اختتامیه سومین جشنواره ملی فانوس با معرفی برگزیدگان این جشنواره در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با معرفی برگزیدگان و قرائت پیام رئیس ستادکل نیروهای مسلح برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۹    
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: جوانمردی رهبری برای حمایت از طرح افزایش قیمت بنزین قابل توجه بود که نشان داد مملکت بی صاحب نیست و مجموعه نظام پشت این طرح است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۷    
ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: رعایت بی طرفی در انتخابات اصل اساسی ماست که از اتاق من شروع شده و ادامه پیدا خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۸    
دیوان عالی آمریکا با رسیدگی به درخواست استیناف دولت ترامپ در رابطه با پرونده مرتبط با سه شهروند مسلمان آمریکایی موافقت کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۷    
ایسنا/گیلان مدیرکل منابع طبیعی گیلان با بیان اینکه همایش ملی درختکاری را در 14 آذرماه برگزار خواهیم کرد، گفت: از 14 آذر به پیشواز روز درختکاری در 15 اسفند می رویم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۳    
لیورپول در دیدار حساس برابر کریستال پالاس توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کند تا یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی در نیم فصل نزدیک شود. آرسنال بحران زده هم برابر ساوتهمپتون متوقف شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۶    
ایسنا/گیلان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آستارا از افزایش تقاضای سرمایه گذاری برای ایجاد واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: کمبود زمین در شهرک صنعتی این بندر مرزی از معضلات موجود است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۰    
ایسنا/کرمانشاه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از رشد حدود 12 درصدی تولید گوشت قرمز و سفید در استان طی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۱    
ایسنا/گیلان فرماندار آستارا بر دعوت اصحاب قلم و رسانه ها از مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۱۳    
یوونتوس در شبی که کریستیانو رونالدو را در ترکیب خود نداشت توانست با درخشش ایگواین در خانه آتالانتا به پیروزی دست پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۱۱    
بایرن مونیخ در ادامه روند خوب خود با هانز فلیک این بار دوسلدورف را با چهار گل از پیش رو برداشت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۱۱    
ایسنا/کرمان مدیرکل دامپزشکی استان کرمان با تاکید بر اینکه دارندگان طیور در صورت دیدن موارد مشکوک به آنفولانزای فوق حاد پرندگان ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۹    
واشنگتن در بهبود تنش های روزافزون با برخی کشورها، به تقویت حضور نظامی خود در منطقه خاورمیانه ادامه می دهد و همچنین سه هزار نیروی دیگر زمینی و همچنین سامانه های دفاع هوایی به عربستان می فرستد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۸    
ایسنا/بوشهر جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک محموله بزرگ دوچرخه قاچاق به ارزش 12 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۹:۵۵    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نباید فرصت طلایی توجه دولت به خراسان جنوبی را از دست داد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۹:۴۶    
ایسنا/خراسان شمالی ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری خراسان شمالی عصر امروز در محل استانداری راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۹:۲۸    
معترضان جلیقه زرد فرانسوی امروز (شنبه) برای راهپیمایی جدیدی در پاریس جمع شدند که این تحول یک هفته پس از یکسالگی جنبش ضد دولتی آن ها در فرانسه رخ می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۹:۲۷    
پنل تخصصی اعلام نیاز صنایع مرتبط با حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست برگزار می شود تا شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و واحدهای فناور برای رفع این نیاز با راهکارهای فناورانه به میدان بیایند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۹:۲۷    
ایسنا/فارس نماینده ولی فقیه در فارس، بسیج را یک ظرفیت عظیم و تاثیرگذار دانست و بر ضرورت ورود اقشار بسیج به عرصه های مختلف علمی و اجرایی کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۴    
معاون رئیس جمهوری آمریکا امروز (شنبه) در جریان سفر به عراق، کردهای عراقی را بار دیگر از حمایت آمریکا مطمئن ساخت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۳    
معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: هزینه گاز سوز کردن خودرو حدود سه تا پنج میلیون تومان بسته به کیفیت تجهیزات است و هم اکنون امکان تبدیل روزانه 22 تا 30 هزار خودرو بنزینی به گازسوز در ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۹    
نیروی انتظامی از دستگیری 180 نفر از لیدرهای اصلی ناآرامی ها و اغتشاشات اخیر در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۴    
ایسنا/اصفهان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه وارد نشدن خسارت به اموال عمومی شهرستان شاهین شهر و میمه در اغتشاشات اخیر را مدیون حضور بسیجیان در صحنه دانست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۹    
رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه امروز (شنبه) گفت، واشنگتن در درگیری های خشونت آمیز که باعث تغییر دولت در بولیوی شد، دست داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۸    
ایسنا/کرمانشاه فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: اغتشاشگران در حوادث بنزینی اخیر برای براندازی نظام آمده بودند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۲    
ابراهیم معمارزاده مجسمه ساز و نقاش قدیمی و نام آشنای کشورمان ساعاتی پیش به علت کهولت سن در سن 87 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۱    
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: هزار میلیارد تومان برای راه آهن کرمانشاه هزینه شده و باید بهتر از این پروژه مهم و حیاتی استفاده کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۹    
ایسنا/گیلان استاندار گیلان شناسایی و اهتمام به رفع موانع و تنگناهای مرتبط با رونق اقتصادی را یک تکلیف ملی خواند و از همگان خواست نسبت به انجام این امر، بطور جدی احساس مسئولیت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۹    
وزیرآموزش و پرورش از احداث 170هزار واحد مسکونی ویژه فرهنگیان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۰    
سرمربی ذوب آهن می گوید به مدیران سبزپوشان اصفهانی قول داده است که در 5 بازی پیش رو، 10 امتیاز به دست آورد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۰    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شورای شهر برای همکاری با شورای تامین در زمینه تعیین مکان تجمعات عمومی اعتراضی آمادگی دارد تاکید کرد: تعیین مکان اجتماعات اعتراضی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر این که در اغشتاشات اخیر بخشی از موارد در اثر بی تدبیری و کج سلیقگی ها صورت گرفت، اما کارگردانی اساسی در پشت این جریانات وجود داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۴    
رئیس جمهوری سابق برزیل که به تازگی از زندان آزاد شده است، وعده داد که با دولت راست افراطی این کشور به ریاست ژایر بولسونارو به مبارزه می پردازد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۹    
الهام فخاری با 15 رای از 15 نفر حاضر به عنوان رئیس شورای اسلامی استان تهران باقی ماند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۷    
علیذضا جهانبخش در دیدار تیمش برابر لسترسیتی کار را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۶    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان این که سه میلیون و 500 هزار زن سرپرست خانوار داریم گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۶    
تاتنهام در نخستین دیدار خود با هدایت ژوزه مورینیو توانست وستهام را از پیش رو بردارد و 8 پله در جدول رده بندی صعود کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۷:۵۳    
ایسنا/قم مدیرکل مجمع خیرین سلامت استان قم با تاکید بر نقش پررنگ روحانیت و علما در عرصه سلامت گفت: همایش تجلیل از روحانیون فعال در حوزه سلامت با سخنرانی علما و دبیرکل مجمع خیرین در قم برگزار خواهدشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۹    
سرمربی فولاد خوزستان می گوید مارک ویلموتس یکی از مربی های بزرگ دنیاست و کارنامه مشخصی دارد و ارزش امثال این مربی ها معلوم نمی شود.