یکشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۰:۴۵Dec 2019 8

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 7 آذر 1398 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 آذر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 آذر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۵    
محققان دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به سنتز نانوواکسن لیپوزومی ضدسرطان پستان در مقیاس آزمایشگاهی شدند که قادر است با تحریک سیستم ایمنی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۶    
ایسنا/ایلام نمایشگاه آثار نقاشی هنرمند ایلامی صادق اکبری با عنوان مشکوه در ایلام افتتاح شد و پذیرای نگاه علاقمندان است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۴    
ایسنا/گلستان رییس هیات ورزش کارگری گلستان از برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی کارگران کشور در آق قلا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۰    
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان از تأسیس 5 مرکز نوآوری در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۴    
ایسنا/لرستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون 62 موافقت اصولی در حوزه گردشگری استان صادر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۶    
ایسنا/زنجان مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف و ضبط انواع کالای قاچاق و سوخت در زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۱    
ایسنا/فارس مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به حمایت های ویژه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک برای تامین کسری وثیقه واحد های تولیدی گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۱    
آیین اختتامیه پنجمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی و چهارمین جایزه بین المللی علوم انسانی اسلامی در موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۵    
ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از ناکامی آدم ربایان در اجرای نقشه خود و آزادی پسربچه 10 ساله از دست آن ها با هوشیاری و حضور به موقع پلیس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۳    
سخنگوی اورژانس کشور با اشاره به آمار مسمویت با گاز مونوکسید کربن اظهار کرد: از ابتدای پاییز ( از اول مهر لغایت 8 آذر) تعداد 1663 نفر به دلیل گاز مونوکسیدکربن دچار مسمومیت شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۲    
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه از تشدید نظارت بر جایگاه های عرضه سوخت CNG به دنبال سهمیه بندی بنزین خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۸    
ایسنا/یزد رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر یزد، از کشف 147 کیلو تریاک و 29 کیلو و 600 گرم حشیش در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۲۳:۱۰    
ایسنا/اردبیل به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان و با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، کارگاه آموزشی شعر درمانی در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۸    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی با بیان اینکه مردم همواره با حضور در صحنه، مدافع نظام بوده اند، گفت: یکی از مظاهر حضور مردم در حمایت از نظام، انتخابات است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۶    
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خراسان شمالی از کشف و ضبط 35 عدد سکه تاریخی در شهرستان مانه و سملقان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه فضای فرهنگی و هنری دریچه تنفس روح انسان است، گفت: هم اکنون 621 مجتمع فرهنگی – هنری با وسعت یک میلیون متر مربع در کشور وجود دارد و 278 مجتمع با وسعت 800 هزار ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تسکین از برپایی بازارچه خیریه در تبریز در آستانه شب یلدا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۲    
ایسنا/یزد نماینده ولی فقیه در استان یزد در پنجمین اجلاس استانی نماز با تاکید بر لزوم بازشناسی هویت دینی توسط نسل جوان جامعه، نماز را راه شناخت هویت و موجودیت و شرف و سعادت آن ها دانست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۵    
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۶    
در گردهمایی سینماگران انقلاب و دفاع مقدس از نشان مرحوم رسول ملاقلی پور با حضور خانواده آن هنرمند متعهد رونمایی شد که به گفته مهدی عظیمی میرآبادی قرار است این نشان هرسال به یک نفر که در عرصه سینمای ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۳    
ایسنا/اردبیل بیمارستان قدیمی مشگین شهر که مدت ها است مورد استفاده قرار نمی گرفت به دلایل نامشخص آتش گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۴    
ایسنا/ایلام مدیر پایانه مرزی مهران گفت: با توجه به شرایط کشور عراق این مرز برای هرگونه تردد مسدود است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۶    
یک متخصص روسی ادعا کرد: طولانی بودن خواب برای جبران خستگی و کم خوابی، افسانه ای بیش نیست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۸    
بسیاری از آنهایی که امروز از دولت و مجلس انتقاد می کنند در دولت پیشین و سه مجلس اصول گرا، زبان در دهان گرفته بودند .
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۷    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: گذر فرهنگ و هنر مجموعه ای از کسب و کارهای فرهنگی را در کنار خلاقیت و رویدادهای فرهنگی گرد هم می آورد تا بستری برای توسعه گفت وگو و معرفی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۰    
معاون وزیر نفت ضمن تشریح مطالعات و عملیات اجرایی هفت طرح ذخیره سازی گاز طبیعی، از انتخاب مجری طرح توسعه مخزن ذخیره سازی گاز شوریجه به روش BOT خبر داد و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۸    
ایسنا/خراسان رضوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما حلقه مفقوده و نقطه خلائی را در حوزه فرهنگ و هنر حس می کنیم و این است که کشش تقاضا و مصرف فرهنگی و هنری ما در خانوارهای ایرانی بالا نیست ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۲    
همزمان با اعلام وضعیت اضطرار اقلیمی از سوی پارلمان اروپا، بانک سرمایه گذاری اروپا نیز روز گذشته (پنجشنبه) در گزارشی تاکید کرد که با یک نظرسنجی دریافته است بیش از نیمی از ساکنان این قاره از تغییرات ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۱    
آنفلوآنزای معده با نام تخصصیِ "گاستروانتریت ویروسی" با علائمی چون حالت تهوع، گرفتگی شکم، از دست دادن آب بدن، لرز، خشکی دهان، سردرد، کاهش اشتها و تب خود را نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۱    
ایسنا/گیلان مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: 66 مدرسه آموزش از راه دور با سه هزار و 621 دانش آموز دختر و پسر در استان تحصیل می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۹    
معاون عملیات ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اهمیت دریا برای کشورمان گفت: قدرت اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران در دریا بی نظیر است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۹    
مشاور ارشد پادشاه اردن با رئیس رژیم صهیونیستی در لندن دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۴    
رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی از تعامل و همکاری های خوب این پژوهشگاه با دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۸    
ایسنا/هرمزگان دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور قایقرانی بادبانی سبک optimist در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 6 و 7 آذر با حضور ورزشکاران دختر و پسر در بندرلنگه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۳    
ایسنا/هرمزگان مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از آغاز برداشت محصولات صیفی از 400 هکتار گلخانه های هرمزگان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۱    
ایسنا/کرمان رویداد ملی شتاب تخصصی خرما توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۱:۲۷    
ایسنا/گیلان مدیرعامل هلال احمر گیلان از برگزاری طرح دادرس جمعیت هلال احمر گیلان خبر داد و گفت: اجرای این طرح عامل کاهش خطرپذیری در مدارس است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۰:۰۶    
ایسنا/لرستان نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم مقابله با افراطی گری در حوزه فرهنگ و هنر، گفت: فعالیت های فرهنگی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۰:۰۴    
ایسنا/لرستان فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: اعتمادبه نفس و خودباوری یکی از اولویت های مصونیت سازی در درون کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۵۵    
ایسنا/قم برتری ارزشمند شاگردان اسلامی تعداد پیروزی های آنها را به عدد پنج رساند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۴۶    
منچستریونایتد برابر آستانه قزاقستان متحمل شکستی دور از انتظار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۴۲    
سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام با بیان اینکه برای رییس کمیته مسابقه ها متاسف است گفت: وقتی با او صحبت می شود با اهانت جواب می دهد من مدیریت بازی با مهرام را درست نمی بینم و امیدوارم داوران ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۳۶    
بیست و چهارمین اجلاس کنفرانس سالانه کشورهای عضو کنوانسیون سلاح های شیمیائی در جلسه پنجشنبه خود، عضویت کشورهای جمهوری اسلامی ایران، فیلیپین ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۳۰    
غلامحسین دهقانی معاون وزیر خارجه کشورمان در حاشیه بیست و چهارمین کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون سلاح های شیمیایی با فرناندو آریاس مدیرکل سازمان منع سلاح های شیمیایی ملاقات کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۲۵    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء گفت: اگر شهدای مدافع حرم نبودند وضعیت ایران بدتر از وضعیت عراق و سوریه می شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۱۹    
ایسنا/مازندران مسابقات جام چهلمین سالگرد تاسیس بسیج سازندگی در رشته کشتی آزاد و فرنگی ویژه نیروهای پنج گانه سپاه پاسداران به میزبانی مازندران در بابلسر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۱۷    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از چینی ها دعوت کرد تعطیلات سال نو را در ایران که ارزان ترین مقصد سفر در جهان معرفی شده است، سپری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۰۹    
ایسنا/گیلان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا شهدا را به مثابه ژن خوب دانست و عنوان کرد: عزت و اقتدار امروز کشور مرهون صبر و استقامت خانواده های شهداست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۰۹    
ایسنا/خوزستان پتروشیمی بندرامام در هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور برابر مهرام شکست خورد و پالایش نفت آبادان به برتری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۰۵    
ایسنا/مازندران استاندار مازندران از گازرسانی به 7 روستای هزار جریب بهشهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۰۳    
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز وزش باد گرم در ارتفاعات و دامنه ها، گفت: دمای هوای گیلان در این مدت بین چهار تا هشت درجه سانتی گراد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۰۳    
ایسنا/خوزستان سرمربی تیم بسکتبال مهرام گفت: امروز بازی سختی با پتروشیمی داشتیم و ما در شرایطی که توپ خوب برایمان چرخید، بازی را بردیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۲:۵۹    
فیلمبرداری فیلم سینمایی خروج با اضافه شدن کامبیز دیرباز در روزهای پایانی به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۲:۵۵    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: روز گذشته در منطقه حفاظت شده سبزکوه از توابع شهرستان لردگان استان چهارمحال بختیاری دو نفر از محیط بانان سازمان حفاظت محیط زیست به ضرب گلوله شکارچیان متخلف زخمی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۲:۴۳    
دیدار دو جانبه آژانس های ایران و چین درحالی برگزار شد که تا آغاز سال نو چینی کمتر از دو ماه دیگر باقی مانده است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۲:۴۰    
رییس جمهور آمریکا در سفری از پیش اعلام نشده وارد افغانستان شد و با نظامیان کشورش در افغانستان دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۳    
ایسنا/یزد مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: شهدا بهترین الگو برای جامعه هستند که همیشه باید حضور و تجلی آن ها در زندگی ما حس شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۳    
ایسنا/مازندران فرمانده سپاه کربلا مازندران از راه اندازی مرکز آموزشی مهارتی سپاه کربلا تحت عنوان دهکده اقتصاد مقاومتی در ساری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۲:۲۱    
ایسنا/یزد مانور زلزله امسال مدارس ابرکوه در حالی متفاوت از سال های گذشته با هدف فرهنگ سازی و آموزش برگزار شد که به جای دستگاه های اجرایی، دانش آموزان و مدیران آموزشگاه ها ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۲:۱۰    
مهاجم برزیلی که امروز قرارداد خود را فسخ گفت: بخاطر احترامی که برای پرسپولیس قائلم فقط حقوق ماهیانه ام را گرفتم و این حس را دارم که روزی دوباره به ایران برمیگردم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۶    
ایسنا/لرستان فرماندار مرکز لرستان می گوید: داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز ثبت نام از همراه آوردن افراد زیاد خودداری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۵    
ایسنا/یزد یک هنرمند یزدی در اولین جشنواره گلدسته های سرو در رشته عکاسی رتبه اول کشوری را کسب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۸    
مراسم تشییع پیکر سیف الله یزدانی، روزنامه نگار و از مدیران رسانه ای جمعه (8 آذر ماه) برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۱:۳۵    
همایش نکوداشت همسران شهدای مدافع حرم با تجلیل از 127 همسر شهید و رونمایی از کتاب دلم پرواز می خواهد در امام زاده روح الله الحسنی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۱:۲۲    
دکتر محسن شکوه بنیانگذار مکتب زبان انگلیسی شکوه و مرد بزرگ عرصه علم و فرهنگ درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۳    
نمایندگان کاراته مردان و بانوان ایران حریفان خود را در مرحله نهایی لیگ جهانی کاراته وان در سال 2019 شناختند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۱:۰۶    
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء(ص) گفت: ارزش های والایی که مدافعان حرم انجام دادند برکسی پوشیده نیست، شهدای مدافع حرم توطئه های دشمنان را خنثی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۵۳    
ایسنا/البرز رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نظرآباد از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در این شهرستان خبر داد و گفت: این حادثه 29 زخمی و یک کشته بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۴۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز از آغاز طرح شناسنامه دار کردن گوشت های استحصالی روزانه سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز خبر داد و گفت: این طرح ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۴۵    
ایسنا/خراسان رضوی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی گفت: اکنون 726 کلاس درس در استان خراسان رضوی در حال احداث است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۴۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: اکثر گره های ترافیکی در شریان های اصلی و حیاتی شهر تبریز ناشی از مراجعات کاربری های مختلف است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۴۴    
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان عزیز و کریم شوقی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۴۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی بر بی طرفی کامل بازرسان انتخابات تاکید کرد و گفت: دست اندرکاران انتخابات با هر گرایش و سلیقه سیاسی، حق ندارند به نفع یا ضرر افراد یا جریان ها عمل کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۹    
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه در سفر به دالاهو، با حضور در منزل حافظ قشقایی نایب قهرمان مسابقات جهانی وزنه برداری 2019 تایلند، از او تقدیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۷    
ایسنا/کرمان مسئول برگزاری همایش بررسی آرا و اندیشه های تفسیری آیت الله جوادی آملی جزئیات برگزاری این همایش را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۶    
ایسنا/اصفهان یک استاد آب دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: اگر یکی از بیلبوردهای شهرداری به زاینده رود اختصاص پیدا کند تا روند مصرفی آب و حجم آب پشت سد برای مردم شفاف سازی شود ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۰۶    
ایسنا/لرستان امام جمعه بروجرد گفت: نقش بازار در همه عرصه ها بی بدیل است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۸    
با حکم ابراهیم داروغه زاده، دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، اعضای هیات انتخاب بخش مستند معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۴    
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: نباید نسخه ای واحد برای رفع معضل حاشیه نشینی در کشور تجویز شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۹:۲۷    
باشگاه پرسپولیس از فسخ قرارداد بازیکن برزیلی خود خبر داد و عنوان کرد به زودی مهاجم جدیدی جذب خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۵۹    
ایسنا/کرمانشاه شصت و چهارمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها به میزبانی کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۵۶    
سرمربی نفت مسجد سلیمان در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن گفت: تمام تیم ها به علت نتایج خوبمان حساب دیگری روی ما باز کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۵۲    
ایسنا/لرستان رئیس پلیس راه لرستان از برخورد سواری سمند با پراید در محور خرم آباد – بروجرد با 6 نفر کشته و یک مجروح خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۱    
ایسنا/کرمان رییس دیوان عالی کشور گفت: به دو امر مهم در کشور نیاز داریم تا بتوانیم عدالت را اجرا و به وظیفه خودمان عمل کنیم که آن امنیت و سلامت تشکیلات اداری است
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۷    
وزیر امورخارجه عراق بر تعهد دولت متبوع خود برای حفاظت از اماکن دیپلماتیک و دیپلمات های ایرانی حاضر در کشورش تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۶    
ایسنا/اصفهان انجمن دوستداران اصفهان، تندیس نماد اصفهان را در دهمین دوره از همایش نکوداشت این شهر، به محمد صیرفیان، خسرو احتشامی، کیقباد بذرافشان، مهدی مقدری و همچنین، فصلنامه زنده رود ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۵    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اگر برای پایبندی به برجام تحریم می شویم، باید رویکردمان را تغییر دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۵    
سرمربی ذوب آهن اصفهان دیدار فردای تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان را "دشوار و مهم" خواند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۳    
ایسنا/بوشهر رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اگر در سال های آینده با کمبود بنزین و ضرورت واردات آن مواجه شویم ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد پدر شهیدان علی مردان و علی محمد چک نزاد به پسران شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۱    
ایسنا/اصفهان تیم های والیبال ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران در هفته نخست لیگ برتر والیبال به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به سود تیم ذوب آهن اصفهان به پایان رسید تا سبزپوشان اصفهانی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۹    
ایسنا/اصفهان سرمربی تیم والیبال ذوب آهن اصفهان گفت: باید قوی تر از این بازی می کردیم، اما به دلیل اینکه اولین بازی بود و هیچ مسابقه تدارکاتی نداشتیم، حدود 70 درصد از انتظارم برآورده شد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۸    
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه با وزیر آموزش عالی اقلیم کردستان عراق دیدار و رایزنی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۶    
ایسنا/مازندران وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروزه به دلایل مختلفی قدرت خرید مردم کاهش یافته است و امسال استان های شمالی نقش کمرنگی در صادرات داشتند بنابراین این صادرات ها روابط استراتژیک کشور نبوده ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۶    
ایسنا/اصفهان سرمربی والیبال بانوان پیکان تهران گفت: هدف اصلی همه ما جوانگرایی برای بازیکنان آینده دار جوان و بها دادن به آنان است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۶    
ایسنا/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: ظرفیت عظیم مردمی و نخبگان جامعه می توانند قوه قضائیه را در راستای تحول و مبارزه با فساد کمک کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۰    
ایسنا/البرز نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: همواره بدنبال کسب رضایتمندی مردم هستیم و از دستگاه های اجرایی استان نیز خواسته ایم در این راستا هر تدبیری با نسخه های بومی امکان پذیر باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۷    
ایسنا/اصفهان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هشت هزار و 100 تخت بیمارستانی در حال افتتاح است که در تاریخ کشور بالاترین میزان افتتاح تخت در سال چهار هزار و 500 عدد بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۷    
تیم بسکتبال شیمیدر قم توانست با نتیجه قاطع برابر تیم نیروی زمینی ارتش به برتری برسد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۵    
ایسنا/مرکزی به مناسبت هفته بسیج سردیس حمیده دریابیگی مادر شهید علیرضا شاملو توسط فرماندهی سپاه استان و مادر بزرگوار شهیدان سید مهدی و سید مجتبی موسوی در اراک رونمایی شد.