یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۳:۴۶Mar 2020 29

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 5 فروردین 1399 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 فروردین 1399 
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۵    
در راستای اقدامات دمشق برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، مقررات منع رفت و آمد در همه مناطق سوریه از تاریخ 25/3/2020 امروز، چهارشنبه به اجرا گذاشته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۹    
پیش از آن که با گردن کج اما زیرپوستی از لایک ها و تحسین ها به خاطر قربانی بودن لذت ببریم، به مسئولیت اجتماعی مان فکر کنیم. آن وقت این همه دیگران مالک زندگی مان نمی شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۳    
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در پی شیوع ویروس کرونا و در راستای عمل به شعار در خانه بمانیم با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به شهروندان خدمات فرهنگی هنری ارائه می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۹    
ایسنا/اصفهان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان با اشاره به نقش اقناع سازی در افزایش سرمایه های اجتماعی، گفت: استفاده از سرمایه های اجتماعی در کنترل کرونا ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۹    
برای اولین بار در دهه های اخیر دستمزد از سال جا ماند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۱    
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از کشف کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال در شهرستان دورود خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۵۳    
دبیر جبهه پیشرفت رفاه و عدالت گفت: تنها راه نجات حوزه اقتصادی و تولید و مباحث صنعت در حقیقت رفع موانع موجود در فرآیندهای اداری و حذف قوانین دست و پاگیر راه کارآفرینان عرصه تولیدی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۵۲    
ایسنا/فارس فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: ارتش تا ریشه کن شدن ویروس کرونا در کنار مردم ایستاده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۵    
طبق اعلام مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی، این سازمان در سال 98 سرمایه خود را از 143 میلیارد به 350 میلیارد تومان رسانده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۳    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: در قالب طرح تماس تلفنی با 2402 نفر از خانواده های شهدا طی اسفند ماه سال 98 تماس تلفنی برقرار شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۴    
ایسنا/قم استاندار قم از طرح پالایش مسافران نوروزی قم خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۴    
ایسنا/یزد مدیر بیمارستان فاطمه الزهرا(س) مهریز اعلام کرد: با راه اندازی دستگاه سی تی اسکن به همت خیران مهریزی، تشخیص بیماری کرونا در بیمارستان این شهرستان سهولت یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۸    
ایسنا/یزد معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان بازتاب بسیار مثبتی را در جهت جذب اعتماد عمومی نسبت به دستگاه قضایی به همراه داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۲    
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۱۵    
ایسنا/گیلان فرماندار بندر مرزی آستارا، ارزش مبادلات تجاری از گمرکات زمینی، دریایی و ریلی این شهرستان را در سال گذشته بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون دلار و مقدار وزنی آن را بیش از یک میلیون و 300 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۴    
شاخص های بورس در جهان به میزان قابل توجهی صعود کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۲    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از پلمب 11 واحد صنفی متخلف در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۸    
ایسنا/ایلام رئیس پلیس راه استان از کاهش 47 درصدی ترددهای جاده ای در تعطیلات نوروزی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۹    
سخنگوی دولت تأکید کرد: بر ترددهای جاده ای و ورود و خروج مسافران به شهرها طبق تصمیم نهایی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا قطعاً محدودیت های بیشتر اعمال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از انسداد ورودی و خروجی پارک ائل گلی با دستور فرماندار تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: محدودیت تردد خودروها در برخی ازمحورهای استان از پنجم فروردین برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اعمال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۰    
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: با توجه به وجود امکانات مناسب در استان و همچنین ظرفیت بیمارستان های نیروهای مسلح، حضور پزشکان بدون مرز در اصفهان به دستور وزیر بهداشت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۴    
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی استان هرمزگان به جز ارگان های خدماتی، درمانی و امدادی تا 15 فروردین ماه سالجاری با حداقل ظرفیت پرسنل خود فعالیت خواهند داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۳    
شهردار منطقه یک از مسدود شدن راه های منتهی به دربند، درکه، دارآباد، کلکچال تا پابان نوروز در راستای قطع زنجیره شیوع کرونا ویروس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۳    
ایسنا/هرمزگان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: در بررسی های اولیه، خسارت سیل روزهای گذشته به زیرساخت های راه و تاسیسات برق استان 100 میلیارد تومان برآورد شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۰    
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر گفت: یکی از راهکارهای جهش در تولید، توجه به بنگاه های اقتصادی کوچک است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۷    
ایسنا/کردستان استاندار کردستان، با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان "جهش تولید" از سوی مقام معظم رهبری، از فرمانداران خواست شعار گونه با این موضوع برخورد نکنند بلکه تحقق آن را با جدیت پیگیری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۵    
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: روز گذشته چند ساعتی توسط مسئولین محلی، محدودیت ترددی در مرز دوغارون ایجاد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۶    
تفاهم نامه همکاری بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت کشور به مدت سه سال منعقد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۷    
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش جزئیات برنامه های دوره ابتدایی در شبکه شاد را اعلام و اظهار کرد: در شبکه شاد، معلم محور اصلی کار و حلقه وصل خواهد بود و والدین شرکای آموزشی ما هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۶    
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اهمیت افزایش دایره مشارکت های مردمی در عرصه مدرسه سازی، گفت: باید این موضوع را به عموم جامعه تعمیم دهید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۶    
بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسابقه سراسری سین هشتم در پنج محور و یک بخش ویژه برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۴    
سرپرست مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش جزئیات چگونگی برگزاری کلاس های مجازی از طریق شبکه اجتماعی دانش آموزان شاد را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۹    
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ایجاد شبکه اجتماعی شاد برای دانش آموزان جهش بزرگی در آموزش و پرورش محسوب می شود،گفت: امیدوارم بتوانیم در طی دو هفته آینده این سامانه را در تمام سطوح گسترش دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۷    
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از کاهش نزدیک به 50 درصدی تردد وسایط نقلیه از محورهای ارتباطی استان در چهار روز نخست سالجاری خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۳    
با توجه به این که اخیرا در بعضی از سایت ها و شبکه های اجتماعی مواردی پیرامون توصیه به مداخلات طب سنتی در درمان بیماری COVID19 مطرح و مورد بررسی و نقد قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۲۰    
در ایام شیوع کرونا، رعایت نکات بهداشتی جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری برای همگان لازم و ضرروی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۲    
ایسنا/همدان مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از ادامه روند کاهشی مصرف بنزین و ثبت رکورد مصرف در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۱    
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: قرارگاه ارتش در غرب کشور کنترل مبادی ورودی و خروجی و ضد عفونی شهرستان های چرداول، سیروان، ایوان و هلیلان را بر عهده گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۰۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی شرکت توزیع نیروی برق تبریز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: قرائت کنتورهای برق در تبریز به صورت غیرحضوری و توسط مشترکان انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۵۹    
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: سال گذشته برای سفر ریاست محترم جمهوری به استان قریب 21 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه آماده شد که ظرف یکی دو ماه آینده این میزان با به ثمر رسیدن پروژه مهم الفین به بیش ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۵۸    
ایسنا/همدان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر از توزیع بسته های حمایتی عیدانه به همت جامعه فوتبالیست ملایر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۳۴    
همزمان با آنکه دونالد ترامپ ابراز تمایل کرده که محدودیت های قرنطینه ای هرچه زودتر برداشته شوند، فرماندار نیویورک هشدار داده که میزان ابتلا در این ایالت بیش از آن خواهد بود که پیشتر برآورد می شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۶:۵۰    
ایسنا/لرستان مدیرکل بهزیستی لرستان از ارائه خدمات موبایل ون و موبایل سنتر در مناطق پرخطر استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۴:۱۴    
ایسنا/خوزستان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: کالاهای اساسی با نرخ تنظیم بازار در تمام شهرستان های استان در حال عرضه است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۲:۴۷    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار سبزوار گفت: با توجه به افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان ناشی از شیوع ویروس کرونا وضعیت این شهرستان قرمز اعلام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۱:۰۴    
پارکینگ ها و بوفه های پارک طبیعت پردیسان، برای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا از پنج شنبه هفتم فروردین تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۱:۰۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: باید تلاش کرد با پیشگیری و مقابله همگانی جلوی شیوع کروناویروس را گرفت و زنجیره انتقال این ویروس را قطع کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۴۶    
ایسنا/لرستان معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: محور بروجرد- اراک با 3 هزار و 713 وسیله نقلیه بیشترین سهم را در ترددهای وسایل نقلیه در چهارم فروردین 99 به خود اختصاص ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۴۶    
ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: خودروهای دارای پلاک غیربومی در سطح شهر تردد نکنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۱۷    
ایسنا/خوزستان معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان از اجرای محدودیت های سختگیرانه ی جدیدی در خصوص مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۱۴    
وزیر امور خارجه روسیه در گفت وگو با وزیر امور خارجه ایران از درخواست روسیه از آمریکا برای برچیدن تحریم های ایران که مانع مبارزه این کشور با اپیدمی کرونا می شود خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۹    
ایسنا/سمنان مدیرکل جذب و سرمایه گذاری استانداری سمنان با اشاره به آغاز به کار سامانه فروش آنلاین اقلام بهداشتی و توزیع آن از سوی اداره کل پست استان از توزیع روزانه یک هزار سبد اقلام بهداشتی با هدف ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۶    
معاون اول ریس جمهور، درگذشت همسر حاج محمود لولاچیان از بازاریان خوشنام تهران و پدرهمسر میثم خامنه ای را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۳    
کمیته بین المللی المپیک با ارسال نامه به کمیته ملی المپیک کشورها تعویق بازی ها و دلیل آن را اطلاع داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۶    
ایسنا/لرستان مدیرکل استاندارد لرستان از انجام 960 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و خدماتی استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۶    
ایسنا/لرستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: بیش از 380 هزار نفر در استان مورد تست غربالگری قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۵    
رئیس اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه ای توضیحاتی را در مورد روند جدید مسابقات انتخابی کسب سهمیه المپیک توکیو ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۳    
ایسنا/مازندران رییس پلیس راه مازندران از مسدود بودن آزاد راه چالوس_مرزن آباد خبر داد و گفت: چهار آزاد راه مسیر چالوس-مرزن آباد و بالعکس از ساعت 19 امروز سه شنبه 5 فروردین ماه تا 7 روز بعد به دلیل ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گفت: تعداد مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی چهار رقمی شده و به 1005 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۲۱    
ایسنا/سمنان مدیرکل جدید امور اداری و مالی استانداری سمنان درآیینی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان معارفه و از مدیرکل پیشین اداری مالی استانداری تقدیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۲۱    
ایسنا/گیلان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: حدود 85 درصد گیلانیان در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری شده اند که 78 درصد آن از طریق خود اظهاری بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۱۲    
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار بستن جاده ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۰۵    
ایسنا/ایلام فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان با بیان اینکه ستاد استانی مبارزه با کرونا جهادی پای کار است، از رسانه ها خواست در این زمینه به ستاد کمک کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۰۴    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت همسر آقای حاج محمود لولاچیان را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۰۰    
ایسنا/قزوین سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا امروز پنجم فروردین 734 قزوینی به کرونا مبتلا شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۲:۴۹    
غلامرضا شافعی دبیر و نایب رییس هیأت مدیره مجمع وزیران ادوار جمهوری اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور پیشنهاداتی درباره مبارزه با کرونا ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۲:۴۹    
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت : بیشتر افراد غیربومی که در این ایام وارد استان می شوند از کارکنان و متخصصان شاغل در پروژه های نفت و گاز و سایر صنوف بوده و برخی نیز کالاهای مورد نیاز استان را وارد می ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۲:۴۲    
ایسنا/اصفهان دستیار ویژه استاندار اصفهان با اشاره به امکانات بیمارستان شهید بهشتی اردستان گفت: امکانات بخش ای سی یو اردستان در حد بیمارستان های استان است و از این بابت کمبودی وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۲:۱۰    
ایسنا/گیلان فرمانده پلیس راه استان گیلان از کاهش 73 درصدی ورود خودرو به استان گیلان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: ظرف هفته اول اجرای طرح نوروزی 133 هزار و 788 خودرو وارد استان شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۲:۰۷    
ایسنا/مرکزی فرماندار ساوه گفت: ادارات این شهرستان فردا و پس فردا تعطیل خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۵۶    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری از پیگیری ها برای صدور پروانه بهره برداری رسمی برای بیمارستان پارسیان شهرکرد خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۴۵    
رییس سازمان برنامه و بودجه از افزایش 100درصدی اعتبار همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال جاری خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۸    
ایسنا/مرکزی فرماندار ساوه گفت: اجرای طرح تشدید غربالگری و بیماریابی در ساوه، دلیل افزایش آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۷    
ایسنا/لرستان پدر محسن قاسمی می گوید: پسرش پس از نزدیک به دو ماه از کما خارج شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۳    
ایسنا/اصفهان یک فوق تخصص گوارش گفت: زمانی که وعده های غذایی در ایام نوروز نظم درستی نداشته باشند، فرصتی برای هضم غذا وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۹    
ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان می گوید: محور دورود- سه راهی چالانچولان بیشترین سهم را در ترددهای نوروزی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۳    
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: نیروی انتظامی با کسبه ای که مورد نیاز مردم نیست، اما فعالیت می کنند و باعث تجمع می شوند، برخورد می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۰    
ایسنا/مرکزی استاندار استان مرکزی گفت: در کنار فعالیت قرارگاه مبارزه با کرونا، باید قرارگاه حل مشکلات تولید تا قبل از آغاز رسمی فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۱۸    
معاون دفتر رئیس جمهوری با انتشار تصویری از چهره یکی از پرستاران کشور، از تلاش های کادر درمانی در مبارزه با کرونا قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۱۱    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از کاهش سفرهای نوروزی تا حدود 53 درصد خبر داد و گفت: انتظار داریم کاهش این سفرها به بیش از 80 درصد برسد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۵    
ایسنا/هرمزگان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به تشریح آخرین جزئیات مقابله با کرونا پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۱    
بازی های بوندسلیگا تا سی ام آوریل به دلیل بحران ویروس کرونا در اروپا برگزار نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۵۶    
سربازان گمنام امام زمان(عج) موفق به کشف و شناسایی 68000 لیتر الکل متانول شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۵۴    
ایسنا/یزد مدیر کل سابق میراث فرهنگی استان یزد با تاکید بر ضرورت حمایت دولت از بخش خصوصی فعال در حوزه گردشگری با هدف جبران حداقلی بخشی از خسارت های وارده ناشی از شیوع کروناویروس ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۵۱    
ایسنا/گیلان مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا گفت:9 واحد صنفی متخلف، به دلیل عدم توجه به هشدارهای کارشناسان بهداشت محیط در شهرستان آستارا پلمب شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۴۶    
سرپرست خدمات اجتماعی شهرداری تهران در مورد چرایی افزایش تعداد معتادان در شهر تهران توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۴۰    
ایسنا/البرز رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از برنامه این سازمان برای راه اندازی سامانه فروش اینترنتی میادین میوه و تره بار و بازار روزهای تحت پوشش این سازمان خبر ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۸    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر تخلفات شهری خدمات شهرداری زاهدان افزود: یکی از دلایل اصلی افزایش میزان ابتلا به بیماری کرونا ازدحام مردم و تجمعات آن ها در بازارها و مراکز تجاری پرتردد می باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۸    
رییس کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که جان انسان ها در اولویت قرار دارد و به همین خاطر با موافقت مسئولان ژاپنی تصمیم گرفته شد المپیک 2020 توکیو را به تعویق بیندازند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۶    
ایسنا/یزد اعضای جبهه فرهنگی ندای بهشت در ابرکوه با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و معرفی کتاب های به روز و پرفروش، با اجرای طرح کرونا کتاب ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۲    
ایسنا/البرز سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس از مرگ چهار نفر از اعضای یک خانواده بر اثر مسمومیت با گاز مونواکسید کربن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۶    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از کاهش 41 درصدی مجموع تردد های ورودی، خروجی و درون استانی در محورهای مواصلاتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۳    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: متأسفانه مسمومیت بر اثر ترکیب مواد شوینده و پاک کننده در استان جان 3 نفر از هم استانی های ما را گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۲    
ایسنا/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه سرکنسول ایران در گوانگجوی چین 200 هزار ماسک به استان اهدا نمود گفت: این محموله روز گذشته به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۲    
ایسنا/مازندران استاندار مازندران با بیان اینکه بازارها در سطح این استان تا پایان 15 فروردین ماه بسته است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۱۸    
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: طی یک ماه گذشته 4000 بسته بهداشتی در بین خانواده معظم شهدا و ایثارگران توزیع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۱۸    
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حفظ وحدت و همبستگی و یکپارچگی در جامعه رمز بقای انقلاب اسلامی است.