یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۹:۴۰Mar 2020 29

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 7 فروردین 1399 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 فروردین 1399 
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۲:۰۹    
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۲    
مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: با موافقت "محمد شریعتمداری"، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی پروانه کار اتباع خارجی تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۸    
ایسنا/خراسان رضوی با توجه به شیوع بیماری کرونا، دانشگاه فردوسی مشهد با تشکیل کارگروه هایی اقدام به کنترل و پیشگیری از شیوع این بیماری کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۲    
ایسنا/آذربایجان غربی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مشارکت مردم برای تحقق طرح فاصله گذاری اجتماعی یک اصل اساسی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۳۳    
ایسنا/فارس رئیس اداره نظارت بر تعاونی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اشاره به اهمیت اتحادیه ها در حوزه تعاونی، از تلاش برای تقویت نقش هدایت و راهبری اتحادیه ها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۸    
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۰    
ایسنا/خوزستان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از پلمب 987 واحد صنفی غیرضروری در سراسر استان که به دستورالعمل تعطیلی اصناف عمل نکردند، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۱    
ایسنا/البرز معاون سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرج گفت: علی رغم تعطیلی برخی از صنوف، بازارروزها با رعایت اصول بهداشتی و ضوابطی که از سوی ستاد کرونای استان تعیین شده باز هستند و در ساعات مشخص ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۷    
ایسنا/بوشهر دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی 63 بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: سه نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۵    
جانشین فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای قطع زنجیره انتقال کرونا برای حفظ سلامت مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۶    
ایسنا/لرستان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان لرستان گفت: مربیان کانون استان در اجرای طرح پیک امید مجازی همچنان فعال هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۳    
ایسنا/زنجان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: در محل های پرتردد با هشدارهای صوتی از مردم خواسته می شود در خانه بمانند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۳    
ایسنا/زنجان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: بنا به تشخیص پزشک در مراکز درمانی، از بیماران سرپایی نیز تست کرونا گرفته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۹    
ایسنا/هرمزگان 117 میلیارد ریال اعتبار از محل سفر ریاست جمهوری به هرمزگان برای مرمت بناهای تاریخی این استان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۰۳    
ایسنا/سمنان استاندار سمنان خواستار بخشودگی جرایم بانکی، مالیاتی و بیمه ای واحدهای صنفی، تولیدی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۱۱    
ایسنا/کردستان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری سنندج، با اشاره به اینکه یکی از ویژگی های شهرهای خلاق، دیپلماسی شهری و فرهنگی است، گفت: ما زمانی کە بە شبکە شهرهای خلاق دنیا ملحق شدیم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۳    
به دنبال دستور وزیر بهداشت به دبیر ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، در خصوص ورود متخصصان طب ایرانی به حوزه پیشگیری و درمان کرونا، دکتر فتاحی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۸    
با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، بزودی 500 راس دام زنده بین دامداران خسارت دیده استان های جنوبی توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۶    
ایسنا/لرستان مدیرکل آموزش وپرورش لرستان گفت: مدارس استان در شبکه شاد بازگشایی خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۲    
ایسنا/آذربایجان غربی استاندار و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در راستای دعوت مردم برای همکاری جدی جهت غلبه بر کرونا بیانیه مشترک صادر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۲    
ایسنا/کردستان استاندار کردستان گفت: با هرگونه موارد تخلف زمینه ساز شیوع کرونا با قاطعیت برخورد می شود لذا همه باید با همکاری هم در این مدت زمانی پیش بینی شده بتوانیم از شیوع بیماری در سطح استان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۸    
ایسنا/هرمزگان فرمانده انتظامی استان با اشاره به قاطعیت پلیس در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از کلیه مسافران نوروزی خواست با پایان دادن به سفر خود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۶    
ایسنا/فارس رئیس اورژانس فارس گفت: با فوت یکی دیگر از مصرف کنندگان الکل در استان، آمار جانباختگان مسمومیت الکلی به 75 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۴    
ایسنا/فارس معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: سیل، طوفان، تگرگ پنج هزار و 230 میلیارد ریال به زیر بخش های کشاورزی استان فارس خسارت وارد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۹    
ایسنا/زنجان مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: تشکل های مردم نهاد و پویش های مردمی باید برای جمع آوری کمک های مردمی مجوز بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۵    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون در نامه ای به وزیر بهداشت از تلاش ها و فداکاری های پزشکان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۵    
ایسنا/البرز رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در البرز گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا طبق مصوبه ستاد ملی در البرز از روز جمعه هشتم فروردین اجرایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۵    
نهضت تنباکو چه تأثیراتی در ایجاد تفکر مشروطه داشت؟
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: همزمان با فعالیت 121 گروه جهادی بسیج اصناف و 6 واحد صنعتی بزرگ استان توان تولید روزانه ماسک های بهداشتی به بیش از 130 هزار عدد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۴    
ایسنا/قم بانوی 90 ساله قمی پس از چند روز بستری در یکی از مراکز درمانی قم صحت کامل خود را به دست آورد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۰    
ایسنا/هرمزگان فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: برای حفظ سلامتی مردم، از روز جمعه 8 فروردین دستفروشان در بازار قدیمی ماهی فروشان بندرعباس اجازه فعالیت ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۷    
ایسنا/هرمزگان معاون هماهنگ کننده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه گفت: رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی شهدای مدافع سلامت همزمان با سراسر کشور در هرمزگان نیز آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۶    
ایسنا/گیلان فرماندار رشت گفت: در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا از ورود خودروها و افراد غیر بومی به شهرستان رشت جلوگیری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۱    
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی، محدودیت های شدید در راستای جلوگیری از مسافرت و ترددهای غیرضروری با هدف کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا و تأمین سلامت مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۵    
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام کرده که هیچ برنامه ای برای تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت در کشور وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۶    
ایسنا/مازندران مدیرکل فرودگاه های مازندران از لغو پروازهای فرودگاه های رامسر و نوشهر خبر داد و گفت: براساس تصمیم شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی تمام پروازهای فرودگاه نوشهر تا 9 فروردین و پروازهای ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۸    
جدیدترین مقاله منتشره در مجله معتبر نیچر نشان می دهد که شیوع کرونا با همدستی یک جانور دیگر به نام پانگولین بوده و از طریق این حیوان به انسان منتقل شده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۸    
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: پیش بینی های لازم برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان اندیشیده شده و این طرح از امروز(جمعه) با قاطعیت اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۶    
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه، استاندار و رئیس کل دادگستری لرستان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال آن بیانیه مشترکی صادر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۱۳    
ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: برخورد با محتکران و گرانفروشان اولویت کار پلیس در سال جدید و تا زمان کنترل و مهار کامل بیماری کرونا خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۸:۳۴    
چه مجلس آینده و چه هر نهاد دیگری تا وقتی که بخواهد به مسائل کلان کشور نگاه سیاسی داشته باشد، هیچ مشکلی حل نمی شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۶:۴۵    
این نوشته نه پاسخ که متنی است به بهانۀ پرسش مدیر روزنامه جمهوری اسلامی که بعد از سرنگونی رژیم شاهی و استقرار نظام جمهوری اسلامی مگر باز هم در ایران ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۰    
ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: دستگاه های استان آمادگی لازم را برای وقوع سیل داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۵۶    
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل خواستار اعمال فشار بین المللی برای پایان دادن به محاصره انسانی غزه و جنایت علیه فلسطین شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۵۲    
ایسنا/لرستان استاندار لرستان از قطع تأسیسات مراکز تفرجگاهی استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۵۱    
ایسنا/همدان فرماندار همدان گفت: از روز جمعه 8 فروردین، هیچ خودروی غیربومی حتی خودروهای پلاک شهرستان های دیگر استان تا 20 فروردین اجازه ورود به همدان را ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۵۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام قرنطینۀ شدید و اعمال محدودیت های سراسری و موقت را تنها راه برای مقابله با ویروس کرونا دانست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۹    
ایسنا/قزوین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی و اعمال سختگیری بر رفت و آمدها از ساعت 12 بامداد جمعه هشتم فروردین ماه در قزوین همزمان با سراسر کشور اجرا می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه عاشورا از آغاز رزمایش دفاع بیولوژیک در تبریز از فردا، هشتم فروردین ماه با همکاری سه هزار نفر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۲۵    
ایسنا/گلستان سرپرست شرکت آب منطقه ای گلستان از به پایان رسیدن احداث بیش از 6 کیلومتر دایک و 400 متر لایروبی زهکش در مجاورت روستاهای یلمه خندان و قرنجیک در شهرستان آق قلا برای جلوگیری از ورود سیلاب به ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۲۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تخریب یک چاه قدیمی و گرفتار شدن فردی در آن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۱۳    
ایسنا/گیلان فرماندار رودبار گفت: تاکنون 70 هزار ماسک به صورت خودجوش و با کمک خیرین در شهرستان رودبار تولید و توزیع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۰۹    
ایسنا/گیلان معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت گفت: طرح گندزدایی معابر و اماکن عمومی با استفاده از همه ظرفیت های موجود ادارات و بخش خصوصی به صورت مستمر در سطح شهرستان تداوم می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۰۲    
ایسنا/لرستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از برخورد پژو با پراید در تنگ بره واقع در پنج کیلومتری پایگاه امدادجاده ای رومشگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۵۷    
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار زابل گفت: تمامی جایگاه های سوخت و پمپ های بنزین همچون قبل به ارائه خدمات دهی به شهروندان مشغولند و هیچ جایگاهی تعطیل نمی باشد و مردم به شایعات توجه نکنند و می توانند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۵۰    
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: طی دو عملیات جداگانه 138 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در شهرستان رشت کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۴۴    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار کاشمر گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، تا کنون عملیات غربالگری 125 هزار نفر در شهرستان کاشمر انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۷    
ایسنا/خراسان جنوبی معتمدیان گفت: بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا، این محدودیت ها از ساعت صفر جمعه 8 فروردین شروع شده تا ساعت 24 جمعه 15 فروردین ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۴    
ایسنا/بوشهر رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی مدیریت و مقابله با ویروس کرونا، و به منظور قطع موثرتر زنجیره انتقال آن ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۲    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در طرح غربالگری تا کنون 175 هزار و 432 خانوار غربال شده اند که معادل 71 درصد کل خانوارهای استان است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۲۷    
ایسنا/تهران مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران گفت: تولید بدون وقفه ادامه خواهد داشت و صیانت از سلامت کارگران واحدهای تولیدی اولویت اول ماست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۲۵    
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان وبلوچستان گفت: ترددها در نیمه دوم فروردین در جاده های استان یکی از مهمترین نگرانی های ما در حیطه انتشار مجدد ویروس کروناست
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۲۳    
مقداری اقلام بهداشتی و درمانی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از ترکیه به ایران ارسال شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۱۸    
وزیر امور خارجه با اشاره به اعمال تحریم های جدید از سوی آمریکا علیه ایران در زمانی که ایران در حال مبارزه با شیوع ویروس کروناست ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۱۷    
ایسنا/قم رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم از طراحی سامانه سلامت ویژه اتباع ساکن در قم خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۱۴    
ایسنا/کرمان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با تاکید بر اینکه در حال نزدیک شدن به شرایط غیرعادی هستیم گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۱۲    
ایسنا/بوشهر رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از اختصاص تعداد 93 هزار ماسک سه لایه و N95 جهت توزیع رایگان در مراکز بهداشتی و درمانی استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۱۱    
دکتر سیمایی، دبیر هیت دولت در یادداشتی نوشت: ویروس کرونا ضمن ایجاد تغییرات در سبک زندگی مردم، بر رفتار مذهبی و دینی آنان تاثیر گذاشته و سوال های زیادی را در حوزه الهیات ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۰۷    
ایسنا/گلستان استاندار گلستان با اشاره به ابلاغ طرح ملی کاهش زنجیره انتقال کرونا از سوی وزارت کشور، گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۰۵    
ایسنا/تهران فرماندار شهرستان ورامین گفت: ورودهای فرعی منتهی به ورامین مسدود و تنها خودروهای پلاک ورامین حق ورود به شهر را دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۰۵    
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تجهیز 700 تخت نقاهتگاهی به منظور ارائه خدمات جداسازی به بیماران کرونایی ترخیص شده از بیمارستانها در سراسر استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۵۳    
ایسنا/خراسان رضوی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی نسبت به سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها طی هفته آینده هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۸    
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون کل وزارت بهداشت گفت: رویکرد فاصله اجتماعی (Social Distance) و غربالگری غیر حضوری برای شناسائی افراد علامت دار، پی گیری، تشخیص ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۳    
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از غربالگری 182 هزار نفر از جمعیت شاهرود و میامی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۲    
ایسنا/لرستان استاندار لرستان از ساماندهی تامین و توزیع ماسک در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۱    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از رونمایی از محصولات جدید دفاعی در سال 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۳۵    
ایسنا/کرمان فرماندار رفسنجان گفت: جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مبادی ورودی شهرستان تحت نظارت است و تاکنون 407 خودرو با پلاک غیر بومی از ورودی های این شهر برگشت داده و از ورود آنها به شهرستان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۳۲    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای پیاده سازی تصمیمات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، پلیس استان همزمان با سایر استان ها از صبح جمعه هشتم فروردین ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۳۲    
ایسنا/گیلان فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: ورودی غربی استان گیلان در تونل حیران از بامداد روز جمعه (8 فروردین) به روی خودروهای سواری متردد در محور آستارا - اردبیل و بالعکس مسدود می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۳۰    
روابط عمومی زندان های استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: اخباری که در مورد ناآرامی در زندان مرکزی تبریز در فضای مجازی منتشر شده، کذب است و صحت ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۲۶    
ایسنا/کرمان استاندار کرمان اعلام کرد: با ابلاغ نهاد ریاست جمهوری، طرح ملی کاهش زنجیره انتقال کرونا ویروس از جمعه هشتم فروردین ماه در استان کرمان آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۱۵    
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: بر اساس آمارهای موجود تاکنون 19 نفر در این استان بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته اند که این نرخ بالاتر از نرخ کشور و جهان است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۵۸    
ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از کاهش 49درصدی تردد در محورهای استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۵۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: ایران از هر ابتکاری که توقف جنگ و رفع محاصره مردم یمن را به همراه داشت باشد، استقبال می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۵۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور اعضای ستاد استانی مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا از طرق ویدئو کنفرانس با فرمانداران هشت گانه و مسئولان شبکه بهداشت و درمان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۵۰    
معاون بهداشت وزارت بهداشت از غربالگری بیش از 50 میلیون نفر از هموطنان در بسیج ملی مقابله با کرونا تا امروز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۴۵    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ظهر امروز پنج شنبه 7 فروردین 99 تعداد 11 هزار ماسک تولیدی قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح استان کهگیلویه و ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۴۴    
ایسنا/آذربایجان شرقی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به بارش شدید باران و برف در برخی استان ها، با صدور اطلاعیه ای نسبت به احتمال وقوع سیل، بالاآمدن آب رودخانه ها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۴۴    
با اعلام رده بندی برترین های فوتسال جهان، کاندیدهای ایرانی در بین رتبه های ششم تا هشتم جای گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به همت مددجویان تحت حمایت این نهاد کارگاه تولید ماسک در مرکز نیکوکاری ابوالفضل کمیته امداد این استان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۲    
کارگردان فیلم قصرشیرین که پیش از این هم پخش فیلم هایش همچون خیلی دور، خیلی نزدیک ، به همین سادگی ، یک حبه قند و دختر نیز از تلویزیون با ممیزی روبه رو شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۱    
ایسنا/گیلان معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه افراد بومی شهرهای گیلان از طریق شماره ملی، شماره پلاک و بیمه خودرو شناسایی خواهند شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۲۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار هشترود از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در این شهرستان از بامداد روز جمعه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۲۲    
ایسنا/کرمان مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان گفت: تنها راه چهار روستای استان کرمان بسته است که منطقه صعب العبور هستند اما این روستاها وضعیت اضطرار ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۰۳    
ایسنا/قم فرماندار قم از کاهش 80 درصدی ورود و خروج به استان قم نسبت به سال گذشته خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۰۰    
ایسنا/خوزستان بخشنامه استانداری خوزستان در مورد نحوه حضور پرسنل ادارات، شرکت ها، سازمان ها و نهادها در محل کار تا 20 فروردین ماه ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۵۸    
کمیته اطلاع رسانی و مدیریت فضای روانی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تشکر از فعالیت مستمر و 24ساعته تمام رسانه ها و فعالان فضای مجازی در موضوع شیوع ویروس کرونا در کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۴۳    
ایسنا/قم سومین روز کتابخوانی در قرنطینه در گفتاری با فاطمه دولتی از نویسندگان جوان کشورمان سپری شد.