پنجشنبه ۱۹ تیرساعت ۱۴:۴۶Jul 2020 9

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 1 تیر 1399 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1399 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۰:۱۸    
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری کلاهبردار 17 میلیاردی در پوشش پرداخت تسهیلات کم بهره با اخذ سپرده از شهروندان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۳    
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از کشف 80 دستگاه کولرگازی قاچاق به ارزش 9 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان دورود خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۷:۳۱    
امروز در بازار سکه و طلا در حالی شاهد افزایش قیمت خرید و فروش سکه بودیم که در جریان معاملات بازار ارز هم نرخ فروش دلار افزایش یافت اما نرخ خرید و فروش یورو ثابت ماند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۶    
پیرمردی که چند روز پیش همسر جوانش را مورد ضرب و شتم قرار داده بود، از سوی پلیس بازداشت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۳    
ایسنا/خراسان رضوی مسابقات اسنوکر و ناین بال قهرمانی خراسان رضوی با معرفی افراد برگزیده به پایان رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۹    
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس از اجرای طرح پایلوت سامانه مکان یابی مدارس در2 استان کشور خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۵    
مشتریان منتخب که در لیست رزروی های فهرست ذخیره در طرح پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو با افرادی که تا مهلت تعیین شده، اقدام به واریز وجه خودرو نکرده بودند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۸    
ایسنا/زنجان مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان گفت: سمن ها پرچم داران حفاظت از انفال هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۴    
ایسنا/یزد معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به فعالیت بیش از 200 داروخانه در سطح این استان، گفت: با توجه به ضریب جمعیت، در حال حاضر امکان صدور مجوز جدید در استان یزد وجود ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۶    
آب، خانه ها را برد. زمین های کشاورزی را ویران کرد، گاو و گوسفندان را سرگرداند، ریشه درختان لیمو، پرتقال، انجیر، موز و انار را کشت، قبرها را شکافت و اهالی را آواره کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۵    
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2573 بیمار کووید 19 طی 24 ساعت گذشته در کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۲    
برخی قوانین نیز هستند که حتی با وجود همه ممیزه ها و تفاوت ها باز کسی محمل و دلیلی برای وضع و اجرایشان در هیچ فرهنگ و مسلک و مملکتی نمی یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۵    
سرهنگ پاسدار محمد زهرایی با اعلام جزئیات مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه گفت: مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در سه قسمت ده روزه طی هفته های آتی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۵    
ایسنا/گیلان مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: 31 هزار دانش آموز در هنرستان های استان گیلان مشغول به تحصیل بوده ولی برای رسیدن به برنامه ششم توسعه باید این تعداد دانش آموز به 45 هزار نفر برسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۰    
جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: 10 موزه در حال ساخت است که انتظار داریم تا سال آینده افتتاح شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۶    
ایسنا/قزوین مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: 1500 هکتار از مزارع زیر کشت گندم در استان قزوین امسال با استفاده از پهپادها علیه آفت سن و بیماری ها سم پاشی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۵    
مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب های ایران از امضای سند فاز سوم این طرح برای سالهای 2020 تا 2025 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۷    
ایسنا/یزد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد از 11 درصد مازاد عملکردی درآمدهای استان در سال گذشته خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۳    
اکنون که نه تنها تشتِ رسواییِ قاضی فراری غلامرضا منصوری از بام به زیر افتاده که خود او هم از بالای هتل دوک رومانی به پایین سقوط کرده و مُرده است می توان نکته ای را بازگفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۵    
ایسنا/کردستان معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با اشاره به وجود 84 هزار و 143 واحد صنفی در استان گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۲    
با تصویب هیات وزیران، مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در سال 1399 افزایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۳    
بازگشت علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال قیافه بسیاری از اهالی فوتبال را به زل زدن های کیانوش در برره شبیه کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۲    
سرانجام به قزاق ها دستور شلیک داده می شود. آنها با توپ به خانه ظل السلطان که مقر اصلی انجمن آذربایجان است حمله می کنند و مجاهدین را فراری می دهند. به سرعت اوضاع به نفع اردوی محمدعلی شاه تغییر می کند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۱    
ایسنا/زنجان رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: نقشه راه تجارت خارجی، طی سال های پیش رو می تواند طیف وسیعی از پتانسیل های مغفول مانده صنایع استان و استعدادهای کمتر دیده شده سایر صنایع را در برگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۷    
دکتر علی رفیعی یادآور شد: عباس کیارستمی می گفت اصل هنر در نگاه است اما ما ایرانی ها نگاه می کنیم اما نمی بینیم درحالیکه بین دیدن و نگاه کردن تفاوت زیادی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۶    
تاریخ برگزاری انتخابات فدراسیون همگانی 25 تیرماه خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۵۶    
رئیس اداره کل بازاریابی و ارتباط با مشتریان بانک توسعه تعاون از پرداخت تسهیلات این بانک به خریداران محصولات شرکت های دانش بنیان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۹    
ایسنا/کردستان نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی اکنون وارد چهل سالگی فعالیت خود و بلوغ فکری شده و امیدواریم با بکارگیری شیوه های متنوع در سطح شهر و روستا با توانمندی و نشاط ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۷    
ایسنا/کردستان رئیس حوزه هنری بیجار گفت: تبادل نظر و همکاری دوجانبه در زمینه هنر دینی و انقلابی می تواند زمینه اعتلای هنر متعهد در شهرستان را فراهم کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۸    
ایسنا/فارس نماینده ولی فقیه در فارس با تاکید بر اینکه نهادینه شدن فرهنگ مصرف آب نیازمند بازگشت به اخلاق است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۶    
معاون اول رییس جمهور مصوبه اصلاح یکی از مواد آیین نامه اجرایی مربوط به اسناد خزانه اسلامی را ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۳    
سخنگوی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین از وجود فشارها بر عباس جهت از سرگیری ارتباط با آمریکایی ها درخصوص طرح الحاق بخش هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۱۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با خانواده مبینا مولای دختر 13 ساله تبریزی که اعضای بدنش به 9 نفر زندگی بخشیده است، دیدار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۹    
ایسنا/اردبیل مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه دفترچه های تأمین اجتماعی به صورت آنی استعلام می شود، گفت: پزشکان و مراکز درمانی می توانند با استفاده از 6 روش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در اولین روز تابستان 1399، تعداد 26 بیمار مبتلا به کووید 19 در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستند و از شروع اپیدمی در استان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۵    
ایسنا/زنجان مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: امسال فقط 36 هزار تن زیتون در استان تولید خواهد شد، در حالی که در شرایط عادی 50 هزار تن زیتون در استان تولید می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۲    
محققان مرکز تحقیقات نانومواد دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری دانشگاه های رایس آمریکا و موناش استرالیا موفق به ارائه روش القایی در چاپگرهای سه بعدی سیمانی شدند که به گفته آنها این روش موجب افزایش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۷    
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: آموزش و پرورش باید با اعزام بازرسان نامحسوس و با حفظ آبروی افراد، اقدام های ویژه ای در زمینه نظارت بر دریافت شهریه های بی ضابطه برخی از مدارس غیرانتفاعی در استان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۶    
ایسنا/خراسان رضوی شهردار مشهد گفت: نمی دانم چرا انقدر برای ارتفاعات جنوب از همه طرف کتک می خوریم؛ حتی فکرش را هم نمی کردم شورا تا این حد فشار بیاورد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۶    
امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با سردار سرتیپ قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۳    
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: حدود 390 مگاوات با شکستن رکورد مصرف برق ایران فاصله داریم لذا لازم است برای تامین برق پایدار و گذر بدون خاموشی از تابستان، به مساله مدیریت مصرف توجه شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۲    
ایسنا/مازندران لاریجان آمل یکی از مناطق مهد تولید گیلاس در مازندران محسوب می شود به طوری که امسال صادرات خوبی به کشورهای روسیه، امارات، حاشیه دریای خزر و خلیج فارس صورت گرفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۱    
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی از بررسی طرح ها و نقشه های پیشنهادی برای مرمت و احیای راسته های نخجوانی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۷    
ایسنا/یزد رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به اهمیت مشارکت پرشور خیرین یزدی برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۷    
ایسنا/هرمزگان فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: تعداد مراکز تست کرونا از روز شنبه هفته جاری از 8 مرکز به 17 مرکز افزایش یافته است و بصورت غیرحضوری و الکترونیکی نوبت دهی انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۵    
ایسنا/یزد فرماندار مهریز از ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم عزاداری در فضاهای بسته به دلیل خطر انتقال بیماری کرونا به شرکت کنندگان در مراسم خبر داد و اعلام کرد: مساجد مجوز برگزاری مراسم ترحیم را ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۵۸    
ایسنا/ایلام مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام گفت: در شش ماهه ی اول سال و برای شروع سال تحصیلی جدید تعداد23 پروژه آموزشی، تحویل آموزش و پرورش داده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۵۴    
ایسنا/اصفهان شهردار اصفهان با اشاره به مثلثی با اضلاع "سلامت و بهداشت"، "تربیت و تزکیه" و "سلامت جسمی"، گفت: حوزه ورزش، رسالتی بسیار عظیم است و قانون اساسی در بند 3 اصل سوم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۱    
ایسنا/یزد عضو فقهای شورای نگهبان با بیان این که جمهوری اسلامی ایران ریشه در اعماق دل های مردم دارد گفت: نیروی انتظامی یکی از ارکان مهم مقابله با دسیسه های دشمن است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۲۶    
ایسنا/کرمانشاه امام جمعه کرمانشاه گفت: سلامت و صلابت در کار قضاوت از اهمیت بالایی برخوردار است، بگونه ای که مردم به محض ورود به محاکم قضایی باید احساس آرامش کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۲۲    
ایسنا/ایلام مدیرعامل آبفای استان ایلام از افزایش 20 درصدی مصرف آب در ایلام خبر داد و گفت: با توجه به میانگین مصرف دوبرابری در شهر ایلام و سه برابری در روستاهای استان نسبت به استانداردهای کشوری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۷    
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل گفت: هیچ تعاونی مسکن حق سوء استفاده از نام دستگاه اجرایی را ندارد و هرگونه خرید و فروش اراضی خارج از محدوده شهرها غیرمجاز اعلام شده است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۳    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی بر توجه جدی عموم مردم به دستورالعمل های بهداشتی تاکید کرد و گفت: اگر مردم ضوابط بهداشتی را نادیده بگیرند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۷:۵۶    
ایسنا/خراسان شمالی یکی از صنایع دستی سنتی و زیبای خراسان شمالی، چادرشب بافی نام دارد، چادرشب، دست بافته دستگاهی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۷:۵۰    
ایسنا/کرمان رییس سازمان نظام مهندسی معادن کشور گفت: یکی از مشکلات عدیده بخش معدن، صدور مجوزهای معدنی است همچنین خدماتی است که دستگاه های مرتبط به بخش معدن می دهند که باعث کُند شدن فرآیند ها و عدم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۷:۴۷    
در ششمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات مجوز 21 نشریه دانشجویی این دانشگاه صادر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۷:۰۱    
ایسنا/کرمان هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فراوری و تجهیزات وابسته و ششمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راه سازی با حضور فعالان و سرمایه گذاران بخش معدنی و صنعتی در استان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۶:۵۹    
ایسنا/کرمان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: تولید 28 میلیون تن گندله، 10 میلیون تن آهن اسفنجی و 10 میلیون تن شمش برای استان کرمان برنامه ریزی شده و بیش از 28 ابرکارخانه (واحدتولیدی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۶:۵۴    
ایسنا/لرستان مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از تولید بالغ بر 7800 تن گیلاس و آلبالو در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۲:۰۳    
ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کشف بیش از 41 میلیارد ریال انواع کالاهای قاچاق در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۰:۵۵    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از صدور رای پرونده مفاسد اقتصادی در یکی از شهرهای استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۲:۱۲    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از دستگیری 2 سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو با اعتراف به 30 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک مجتمع تجاری واقع در خیابان فداییان اسلام خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۲    
نخست وزیر اردن امروز، یکشنبه نسبت به تدابیر الحاق اراضی کرانه باختری و غور اردن به اسرائیل هشدار داد و گفت: این اتفاق به درگیری ختم خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۴۸    
عربستان بر اساس حکومت سلطتنی بنا شده و باید یکی از پسران پادشاه موسس سعودی یعنی "عبدالعزیز بن عبدالرحمان الفیصل آل سعود" و فرزندان فرزندان او از طریق بیعت با اصلح آنها قدرت را در این کشور به دست ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۴۴    
تیم فوتبال پرسپولیس در جریان دیدار تدارکاتی مهمانش شهر خودرو را شکست داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۴۳    
رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: اکنون شاهد هستیم که در کشورمان برخی فکر می کنند با ایجاد حصار و قطع ارتباط می توانند ارتباط مردم را با جهان قطع کنند در حالی که این تفکر محکوم به شکست است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۶    
ایسنا/خراسان شمالی متخصص تغذیه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تاکید کرد: مصرف تنقلات بی ارزش (جانک فودها) نظیر چیپس و پفک به منظور حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری ها ممنوع است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۰    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: با هدف حفظ سلامت والدین و دانش آموزان، سامانه نوبت دهی در سایت این اداره کل، برای ثبت نام اولیه و دریافت نوبتِ حضور در مدارس ایجاد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۲۸    
ایسنا/گلستان استاندار گلستان با اشاره به تفاهم نامه منعقده میان وزارت نیرو و وزارت میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: شرکت آب منطقه ای و اداره کل میراث فرهنگی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۱۹    
محمد حنیف اتمر، سرپرست وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی افغانستان پیش از ظهر روز یکشنبه مورخ 1399/4/1 در راس هیاتی بلند پایه مرکب از 45 نفر از مقامات عالیرتبه دولت افغانستان جهت یک دیدار رسمی دو روزه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۱۷    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد در این اداره کل ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۰۲    
ریاست جمهوری ترکیه با بیان اینکه نگرانی های مصر را درباره امنیت مرزهایش با لیبی درک می کند، گفت، اما قاهره در ادامه حمایتش از "ارتش ملی لیبی" به رهبری خلیفه حفتر اشتباه می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۵۰    
ارتش و کمیته های مردمی یمن بر جبهه "قانیه" در استان بیضاء تسلط یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۴۱    
ارتش پاکستان امروز (یک شنبه) اعلام کرد، شبه نظامیانی که برای یکی از خودروهای ارتش پاکستان در یکی از پایگاه های سابق طالبان و القاعده در نزدیکی مرز افغانستان کمین کرده بودند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۴۰    
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به نقش پلیس راه در حوادث جاده ای عنوان کرد: استان کرمان در تعداد پلیس راه سی امین استان کشور است لذا استان کرمان در این زمینه بدترین استان کشور محسوب ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۶    
دبیرخانه اتحادیه عرب مقرر کرد وزیران خارجه عرب فردا (دوشنبه) درباره لیبی تشکیل جلسه دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۴    
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: قوه قضائیه باید هر سال آورده جدید داشته باشد که این مهم با برنامه ریزی و تحول ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۴    
ایسنا/لرستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان از خرید بالغ بر 61 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۲    
ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: روزانه 30 هزار نفر از استان های همجوار در بروجرد تردد می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۱    
دادگاهی در مصر امروز (یکشنبه) احکام نهایی تا 25 سال حبس را در حق 16 متهم در پرونده معروف به "جبهه النصره" صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۰    
ایسنا/لرستان رئیس بیمارستان آیت الله العظمی بروجردی(ره) گفت: کمبود منابع مالی، تجهیزات و پرسنل مشکلات این بیمارستان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۲۹    
ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: در سال جاری حذف نقاط حادثه خیز در همه نقاط استان در اولویت کارهای مدیران و دستگاه های مربوطه باشد و دفتر فنی استانداری بر این کار نظارت لازم داشته باشد و انتظار داریم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۲۶    
ایسنا/لرستان شهردار بروجرد گفت: درآمد شهرداری در ایام کرونا به صفر رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۲۶    
ایسنا/لرستان جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: 10 هزار بسته معیشتی در بین خانوارهای نیازمند و آسیب دیده از کرونا در شهرستان توزیع شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۲۵    
ایسنا/لرستان مسئول کنترل بیماریهای واگیر شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: 93 درصد از بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان بهبود یافته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۲۴    
ایسنا/لرستان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: 1200 واحد صنفی متخلف در شهرستان پلمب شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۲۳    
ایسنا/لرستان معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: استفاده از ماسک باید در بین مردم نهادینه شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۶    
دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی بیانیه ای خطاب به اساتید و دانشمندان بسیجی، ضمن تاکید بر ضرورت بازشناسی دانشمند و سردار بزرگ الهی و انقلابی شهید مصطف چمران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۰۷    
ایسنا/فارس نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه نمی توان به یکباره جهت دهی اقتصاد را به سمت یک بخش نظیر بورس سوق داد، نگرانی اصلی را نبود برنامه در سطوح مدیریت عالی برای اقتصاد دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۸    
ایسنا/گیلان سرپرست سازمان ادبیات و تاریخ بنیاد حفظ آثار گفت: کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۵    
ایسنا/مرکزی امام جمعه ساوه با تاکید بر اینکه رسانه ها تریبون افکار عمومی باشند، افزود: برای جلوگیری از اختلاف و حفظ وحدت که شرط توسعه جامعه است، باید جلوی پرونده سازی های مغرضانه گرفته شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۰    
رئیس جمهوری روسیه امروز (یک شنبه) با اشاره به اظهارات جنجالی همتای اوکراینی خود تأکید کرد، رئیس جمهوری اوکراین با کم اهمیت جلوه دادن خدمات اوکراینی هایی که به پیروزی جماهیر شوروی در جنگ جهانی دوم کمک ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۴۱    
ایسنا/مرکزی سرپرست دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه گفت: همچنان در موج اول کرونا هستیم و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، امکان اعمال محدودیت های سختگیرانه در این شهرستان جدی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۹    
ایسنا/خراسان رضوی رییس انجمن دارت خراسان رضوی از استقبال خوب ورزشکاران آماتور در مسابقات محلات مشهد خبر داد و گفت: 20 هزار شرکت کننده در مسابقات محلات مشهد حضور خواهند داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۴    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با مصوبه جدید هیات دولت به باشگاه های بدون بیمه نیز وام اعطا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۴    
عضو روابط عمومی حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) اعلام کرد، طی یک هفته بمباران ترکیه در شمال عراق شش عراقی کشته و ساکنان 10 روستا کوچ کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۲۸    
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هرگونه سرمایه گذاری زیرساختی در بندر چابهار و سایر بنادر در منطقه باید با چشم انداز بلندمدت و افق نقل و انتقال 86 میلیون تن بار در سال برنامه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۲۴    
موی شما به واسطه از بین رفتن ملانین که نوعی رنگدانه است، خاکستری یا سفید می شود. هر چه ملانین کمتری داشته باشید، رنگ موی شما روشن تر است ...