پنجشنبه ۱۹ تیرساعت ۱۶:۲۶Jul 2020 9

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 2 تیر 1399 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1399 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۷:۱۴    
آیین نامه اجرایی حمایت از توسعه صادرات نرم افزار و خدمات فناوری اطلاعات به پییشنهاد کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران و اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران با همکاری وزارت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۷:۰۶    
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم از در مرحله هشدار بودن این شهرستان خبرداد و با بیان اینکه برگزاری میهمانی و دورهمی و سفر به نقاط آلوده از علل وضعیت کنونی این شهرستان است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۱    
ایسنا/اصفهان با هدف همکاری متقابل در پیشبرد موثر اکتشافات ذخایر معدنی، به ویژه سنگ آهن و ایجاد زمینه مشارکت در ارتقاء فعالیت های اکتشافی و استفاده از دانش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۵:۰۲    
ایسنا/یزد فرماندار مهریز با تاکید بر استفاده از ظرفیت های فضای مجازی در برنامه های فراغتی تابستان، اظهار کرد: باید به جای اعمال محدودیت در استفاده از فضای مجازی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۴۹    
پای محیط بان هادی پور را دوباره تراشیدند، سه سانتی متر کوتاه تر از زانو.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال تدوین و تولید 50 عنوان کتاب خاطره، زندگینامه، پژوهش، نمایشنامه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۷    
آموزگار جوانی در راه فرار از کرونا جان باخت. گوشی همراه این معلم 32 ساله در حین مکالمه آتش گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۶    
رئیس حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی عروج شهادت گونه سرتیپ دوم پاسدار محسن پاکیاری را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۷    
ایسنا/گیلان رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت گفت: واحدهای سیار عرضه خوراک و گاری کبابی های شهر رشت ساماندهی می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۹    
مادر شهیدان خدامراد و ترکی بختیاری به دلیل کهولت سن به فرزندان شهیدش پیوست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۸    
ایسنا/قزوین مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین با اشاره به کاهش نرخ جمعیت، گفت: تمایل به فرزندآوری در بین افراد تحصیل کرده و نخبه کشور کمتر از سایر افراد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۸    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از فردا به تدریج تا روز پنجشنبه افزایش دما در تمامی مناطق استان به ویژه مناطق گرمسیری بین 3 تا 6 درجه پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش استانداری ها در تنظیم روابط بین دستگاه های استانی، بر افزایش اختیارات استانداران در حوزه های مختلف تأکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۶    
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه سمنان گفت: تکمیل پروژه های عمرانی این دانشگاه نیازمند 1500میلیارد ریال اعتبار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۴    
ایسنا/زنجان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان، از برخورد جدی و قانونی با متخلفان برگزارکننده تورهای گردشگری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۱    
ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف انبار دپوی کالای قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در شهر بوشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۰    
ایسنا/کرمان مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمان ضمن تشریح فعالیت های این ستاد در استان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۹    
چهل و یکمین شعبه بانک توسعه تعاون در استان تهران در منطقه پونک با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک گشایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۸    
اوضاع درآمد و هزینه خانوارهای شهری از این حکایت دارد که با متوسط درآمد 54 میلیونی در سال، میزان درآمد آنها حدود شش میلیونی بیش از هزینه هایشان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۲    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از اقدام هنرمند متعهد و نوجوان هادی احمدی تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۱    
ایسنا/ایلام رییس راه اندازی واحد الفین شرکت پتروشیمی ایلام از راه اندازی این واحد در اواسط مرداد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۴    
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران گفت: رسیدگی به 12 فقره پرونده مهم و ملی که گرانفروشی و عدم ایفای تعهدات ارزی را در بر داشت، در ماه های آغازین سال اجرایی شده که 242 میلیارد ارزش ریالی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۸    
ایسنا/بوشهر با حضور معاون امور عمرانی استاندار، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و مدیرکل بحران استان بوشهر موارد و گلایه مردم روستاهای شهرستان عسلویه نسبت به وضعیت آبرسانی بررسی و طرح های مهمی اجرا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۲    
ایسنا/اصفهان رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان و مدیرکل صدا و سیما بر ضرورت همکاری و مساعدت بیشتر رسانه ملی و معاونت های دانشگاه تاکید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۵    
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهردارای تهران با اعلام اینکه در 245 میدان و بازار میوه و تره بار پایتخت، روزانه 4 هزار تُن انواع محصولات در گروه های کالایی میوه جات، سبزیجات و صیفی جات ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۵    
ایسنا/فارس مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: طرح قاضی در مدرسه یکی از طرح های مؤثر در حوزه پیشگیری و مراقبت از آسیب های اجتماعی است که با هدف ارائه جذاب مسائل حقوقی به دانش آموزان در 30درصد مدارس دوره ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۱    
معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست بر ضرورت انجام برنامه ریزی و پیش بینی امکانات برای مهار آتش سوزی های جنگل ها و مراتع در حداقل زمان ممکن و استفاده از ظرفیت دوستداران محیط زیست ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۴    
موسسه خیریه محک، روشی دیجیتال را برای همدلی از راه دور با کودکان مبتلا به سرطان رونمایی کرد تا ضمن حمایت از این کودکان، در روزهای سخت با آنها همراهی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۲۲    
وزیر علوم، با صدور پیامی خطاب به رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، درگذشت دکتر جمشید پژویان عضو هیئت علمی این دانشگاه را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۸    
ایسنا/سیستان و بلوچستان دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: پرونده مدیران متخلف سیستان و بلوچستان از جمله معاونان سابق امنیتی و انتظامی و امور اقتصادی استانداری، فرمانداران سابق شهرستان های هیرمند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۸    
ایسنا/هرمزگان سرپرست شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: با توجه به کاهش ساعت کار ادارات استان، در صورتی که اداره ای پس از پایان ساعت کاری، در مصرف برق صرفه جویی نکنند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۷    
ایسنا/کردستان معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کردستان با تاکید بر اینکه سلامت مشمولان اعزام به خدمت مقدس سربازی برای ما در اولویت است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۳    
ایسنا/مازندران پروژه زیرگذر مسجدرسول کمربندی شمالی مسیر ملی قائم شهر این شهر که حدود یک ماه از آغاز اجرای آن می گذرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۲    
ایسنا/هرمزگان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از فوت نوزاد یازده ماهه هرمزگانی بر اثر کرونا خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۸:۵۹    
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان گفت: برخورد مرگبار یک دستگاه خودروی سمند با کامیون بنز در محور زاهدان-بم دو کشته برجای گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۸:۵۱    
ایسنا/همدان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: بیش از 500 اثر از 27 استان و چند کشور همسایه به دبیرخانه جشنواره مجازی ملی کاریکاتور ارسال شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۴    
جلسه ترخیص کالاهای اساسی و نهاده های دامی از بنادر کشور روز گذشته به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۸:۳۶    
معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم حاج عبدالحسین مقدم پدر شهیدان سرافراز فریده، حمیده، هانی، مصطفی و حبیب مقدم و همسر شهیده معزز زهرا عساکره را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۸:۳۴    
ایسنا/هرمزگان رییس کل دادگستری استان هرمزگان از رفع تصرف اراضی ملی و دولتی به مساحتی بالغ بر 350 هزار مترمربع واقع در روستای تورگان جزیره قشم به ارزش تقریبی 3 هزار و 500 میلیارد ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۸:۳۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار اهر از ثبت نام 2170 واحد صنفی آسیب دیده از بیماری کرونا در سامانه کارا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۸:۲۵    
ایسنا/یزد استاندار یزد با بیان این که زمان اتمام کرونا مشخص نیست، گفت: تدوین ساز و کار جدید برای تشدید نظارت ها بر اجرای پروتکل های بهداشتی در استان ضروری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۷:۵۱    
ایسنا/کردستان استاندار کردستان گفت: در صورت آزاد شدن صادرات دام باید نفع و سود آن به طور مستقیم به تولید کننده داده شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۷:۵۰    
ایسنا/خراسان شمالی معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: آثار و بناهای تاریخی استان با هفت زبان مختلف و از طریق ویدئو کلیپ های تولیدشده، معرفی می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۷:۴۴    
ایسنا/کردستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان پیشنهاد کرد کە دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت الکترونیکی برگزار شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۳:۵۰    
شورای اجرایی جمعیت نهضت علمای اندونزی، طرح رژیم صهیونیستی برای الحاق اراضی فلسطینی در کرانه باختری را به شدت محکوم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۲:۳۷    
وزیر نیرو گفت: وقوع خاموشی در کشور ارتباط مستقیمی با مصرف برق دارد؛ تاجایی که اگر مصرف متعادل باشد گرفتار خاموشی نخواهیم شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۲:۰۲    
شورای امنیت ملی افغانستان اعلام کرد که طالبان در هفته گذشته با انجام 422 عملیات نظامی در 32 ولایت این کشور خونین بارترین هفته را در 19 سال گذشته رقم زده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۱:۱۸    
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: جلسه وکلای مربوط به پرونده سرمربی سابق تیم ملی با سرپرست فدراسیون برگزار شد و تیم حقوقی با قدرت به فعالیت خود در این پرونده ادامه خواهد داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۵    
ایسنا/قم آیین تعویض پرچم گنبد مطهر حرم حضرت فاطمه معصومه (س) شامگاه دوشنبه با حضور خادمان آستان های مقدس کشور در قم برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۸    
ایسنا/قم اعضای شورای عالی حوزه های علمیه تاکید کردند: زیرساخت های لازم برای استفاده مبلغان از فضای مجازی در جهت ترویج و تبلیغ احکام و عقاید دینی توسط نهادهای تبلیغی و مدیریت حوزه های علمیه فراهم شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۸    
ایسنا/مازندران رییس دادگستری شهرستان بابل تاکید کرد که، از زمانی که به دستگاه قضا در بابل آمدم تلاش شد تا از نفوذ افراد بانفوذ در دادگستری این شهرستان جلوگیری کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۱    
ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: بانک های عامل و دستگاه های اجرایی در پرداخت و تسهیل شرایط به متقاضیان در بخش گردشگری اهتمام ویژه دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۰    
ایسنا/لرستان مدیر جهاد کشاورزی چگنی گفت: سالانه 12 هزار تن انواع آلو از سطح 480 هکتار باغات بارور شهرستان تولید می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۳    
رئیس جمهوری آمریکا باری دیگر با انتشار توییتی به مشاور امنیت ملی پیشین خود تاخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۷    
ایسنا/گیلان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: با توجه به ذخیره مطلوب سد سفیدرود و همچنین افزایش دما فعلا نوبت بندی آب نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۶    
وزارت حج عربستان از برگزاری مراسم حج امسال با حضور تعداد محدودی از شهروندان و خارجی های مقیم این کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۴    
پاکستان که سه ماه پیش مرزهایش را به خاطر شیوع کرونا بروی افغانستان بسته بود، امروز (دوشنبه) دوباره این مرزها را رسما گشود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۱    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار تایباد گفت: در شهرستانی که بالغ بر 85 درصد اقتصاد مردم بر پایه کشاورزی و دامپروری است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۵    
ایسنا/البرز شهردار فردیس گفت: فاز اول پروژه جاده کشتارگاه فردیس تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۰    
حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مرتضوی مقدم رییس دیوان عالی کشور، همزمان با دومین روز از هفته قوه قضاییه از مجتمع قضایی غدیر بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۵۷    
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور سوریه گفت که کشورش نمی خواهد بشار اسد کناره گیری کند بلکه بیشتر خواهان آن است که او رفتارش را تغییر دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۲    
ایسنا/گیلان مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: ویژه برنامه های دهه کرامت با عنوان آهوانه ها در مراکز فرهنگی و هنری، گروه ها و انجمن های مجازی این نهاد برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۷    
رئیس کل دادگستری استان تهران امروز از مجتمع شماره یک شورای حل اختلاف بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۰    
ایسنا/فارس یک سروان ارتش جمعی تیپ 55 هوابرد با اهدای اعضای بدنش پس از مرگ به 5 هموطن امید زندگی دوباره بخشید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۲    
ایسنا/کرمان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از پیشنهاد وزیر میراث فرهنگی برای احداث زائرسرا در گلزار شهدای کرمان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۰    
ده ها فلسطینی با برگزاری تجمع خواستار مداخله اروپا برای توقف اقدامات اسرائیل در قدس شرقی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۱۵    
رییس قوه قضاییه گفت: ما هیچ منطقه ممنوعه ای در قوه قضاییه نداریم جز یک نکته و آن این است که به قضات گفتیم که خط قرمز شما بی استناد حکم و نظر دادن است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۰۹    
برای اولین بار عملیات تعویض سوخت سالیانه و تعمیرات دوره ای تجهیزات اصلی نیروگاه اتمی بوشهر به دست توانای متخصصان این مرکز پیشرفته هسته ای انجام پذیرفت و این نیروگاه پس از انجام موفقیت آمیز تست های ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۰۶    
عفو بین الملل امروز (دوشنبه) اعلام کرد: برنامه هایی که گروه تکنولوژی NSO اسرائیل توسعه داده، برای جاسوسی از یک خبرنگار مراکشی هم استفاده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۰۴    
رییس قوه قضاییه گفت: ما هیچ منطقه ممنوعه ای در قوه قضاییه نداریم جز یک نکته و آن این است که به قضات گفتیم که خط قرمز شما بی استناد حکم و نظر دادن است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه برخی از اخبار منتشر شده مبنی بر انتخاب سید عباس عراقچی به عنوان سفیر ایران در یکی از کشورهای اروپایی را رد کرد و گفت: آقای عراقچی قصد عزیمت به ماموریت را ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۲    
نخست وزیر اسبق قطر درباره نشست آتی اتحادیه عرب درباره آخرین تحولات لیبی اظهارنظر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۴۳    
نماینده دایم سوریه در دفتر سازمان ملل متحد در ژنو تاکید کرد که اقدام اتحادیه اروپا در تمدید تحریم های اقتصادی یک جانبه علیه سوریه همزمان با گسترش ویروس کرونا و اجرای قانون آمریکایی موسوم به "سزار" ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۵    
سخنگوی دولت گفت: آرامش نسبی امروز جامعه و حفظ خط پاندمی کرونا در ایران، محصول فداکاری های کادر درمان در موقعیت پرخطر مبارزه با ویروس کرونا است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از تخفیف 70 درصدی طرح ترافیک برای خودروهای حمل آرد در تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۰    
ایسنا/کرمان اولین پایگاه اطفاء حریق یگان حفاظت منابع طبیعی در منطقه چهارگنبد بخش بلورد سیرجان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۸    
سفیر عربستان در یمن اعلام کرد دولت مستعفی و شورای انتقالی جنوب (مورد حمایت امارات) به توافق آتش بس و آغاز مذاکرات برای اجرای توافق صلح دست یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۴    
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه در مجالسی همچون عروسی و عزا افراد در مکان هایی مسقف، در زمان های نسبت طولانی و با حداقل فاصله اجتماعی در کنار یکدیگر قرار می گیرند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۲    
نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی اظهار کرد: الحاق مناطق کرانه باختری به اسرائیل فاجعه ای برای اسرائیلی ها و فلسطینی ها خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۷    
ایسنا/کرمان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: با همکاری شهرداری کرمان گذر فرهنگ و هنر از میدان ارگ به سمت بازار ایجاد خواهد شد که فرصت مناسبی برای عرضه و معرفی صنایع دستی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۶    
رئیس جمهوری آمریکا با انتشار توئیتی ضمن طرح اظهاراتی مداخله جویانه، تأکید کرد که همواره علیه سوسیالیسم و در کنار آنچه مردم ونزوئلا قلمداد کرد، خواهد ایستاد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۲    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: برای آزادسازی 250 هکتار تصرفات رودخانه ای در کل استان برنامه ریزی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۴    
ایسنا/البرز مدیرکل بازرگانی فرودگاه پیام گفت: از چهارشنبه پرواز های مسافری فرودگاه پیام به مقصد اهواز آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۱    
سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی از نشست برخی اعضای این کمیسیون با نهادهای نظارتی برای بررسی اعتبارنامه منتخب گچساران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۰    
وزیر خارجه آمریکا امروز (دوشنبه) از چین خواست دو شهروند کانادایی بازداشت شده را که متهم به جاسوسی شده اند، فورا آزاد کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری دشمنان نمی توانند جنگ نظامی راه بیندازند، حتی از جنگ نرم و امثال آن نیز باز مانده اند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۷    
آیا در پی روش هایی برای خلاص شدن از بوی بد پای خود هستید؟ اگر این گونه است باید بدانید که شما تنها فردی نیستید که در جهان از این مشکل رنج می برد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۱    
وزیر بهداشت عراق امروز (دوشنبه) در سخنانی با اشاره به افزایش آمار مبتلایان جدید به کرونا، اعلام کرد، این مسأله نشانه ای بر ورود عراق به یک مرحله همه گیری خطرناک است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۲۰    
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: فلسفه وجودی نظام مهندسی ساختمان ارائه خدمات کیفی به مردم است تا ساخت و ساز ایمن و قابل سکونت برای مردم اجرایی و عملیاتی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۹    
سخنگوی کرملین امروز (دوشنبه) گفت: ارزیابی های صورت گرفته مشاور امنیت ملی سابق آمریکا از رئیس جمهوری روسیه در کتاب جدیدش را نمی توان به صورت کامل درست دانست چون این احتمال وجود دارد که با برخی از آنها ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۷    
ایسنا/لرستان خانه های تاریخی ازآنجایی که هنوز حال و هوای زندگی گذشتگان را دارند و اثری از تکنولوژی زندگی امروزی در آن ها به چشم نمی خورد، با بازدید از آن ها به هر صاحبدلی حس آرامش دست می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۶    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: اولین سینمای کودک استان و چهارمین سینمای کودک کشور در مجموعه آزادی شهرستان ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۴    
ایسنا/لرستان مدیرکل پزشکی قانونی لرستان گفت: 60 درصد پرونده های معاینات سرپایی استان مربوط به مصدومین حوادث رانندگی و نزاع است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۴    
رئیس قوه قضاییه گفت: امروز نقطه قوت قوه قضاییه جمهوری اسلامی این است که اگر فردی در گوشه ای از این دستگاه عریض و طویل مرتکب تخلف شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۳    
رئیس هیئت یونیفل در جنوب لبنان امروز (دوشنبه) اعلام کرد، تعدی ها به حاکمیت لبنان و نقض قطعنامه 1701 به تنش دامن می زنند و به وقایعی منجر می شوند که آتش بس را در معرض خطر قرار می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۰    
آیین گشایش نمایشگاه عکس دکتر مصطفی چمران با عنوان از امل تا عمل در خانه موزه شهید چمران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۵    
ایسنا/همدان رئیس دادگستری شهرستان نهاوند گفت: مهمترین محورهای سند تحول قضایی در شهرستان رفتن به سمت صلح و سازش و کاهش اطاله دادرسی در پرونده های معوقه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۷    
وزیر خارجه ایتالیا امروز (دوشنبه) با دعوت به راه حلی داخلی بین گروه های لیبیایی گفت، کشورش به منظور اجتناب از هرگونه تلاش برای تقسیم لیبی به دلیل درگیری های نظامی کنونی تلاش خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۷    
ایسنا/مرکزی رییس شورای شهر اراک گفت: شهردار خود را مکلف به پاسخگویی به شورا نمی داند به همین دلیل شوراباور نبوده، نیست و نخواهد بود.