دوشنبه ۲۳ تیرساعت ۱۵:۵۹Jul 2020 13

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 3 تیر 1399 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 تیر 1399 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۲۰:۲۹    
ایسنا/یزد اولین گردهمایی اعضای انجمن نمایش ابرکوه تحت عنوان نشست صحنه 2 با هدف برنامه ریزی فعالیت های آینده این انجمن در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۳    
کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۹:۲۲    
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی رشته مهندسی عمران آب دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) از تدوین و بارگذاری برنامه علمی آب در سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۳۵    
ایسنا/ایلام معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای آمادگی دارد تا مرکز فنی و حرفه ای را در جوار مجتمع ان جی ال دهلران ایجاد کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۳۰    
ایسنا/اصفهان سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: بازرسی از اصناف در دوران کرونا ضروری است و از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون، حدود 900 هزار واحد صنفی، تولیدی و صنعتی استان بازرسی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۴:۵۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان گچساران گفت: در ماه گذشته بیش از 130 فقره انشعاب غیرمجار آب در سطح شهرها و روستاهای گچساران جمع آوری و به انشعاب مجاز تبدیل شد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۱    
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش از والدین خواست با رعایت محدوده بندی ثبت نام در مدارس نزدیک محل سکونت، دانش آموزان ابتدایی نیاز به استفاده از سرویس پیدا نکنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۵۶    
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: 285 پروژه فعال در کشور در بخش های صنعت و معدن، پتروشیمی و صنایع دریایی توسط قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در حال اجرا است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۵۲    
در چند سال گذشته و بخصوص در 5 سال گذشته که نظام بانکی با مشکلات فراوانی دست به گریبان بود و بسیاری وارد رقابت های ناسالم در جذب منابع شدند بانک ها و مؤسسات مالی ای بودند که هرگز درگیر این بازی ها ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۷    
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: نرخ کرایه سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید در هرمزگان 35 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۸    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: آمار 15 روز گذشته مشخص کننده این است که 60 درصد از کل مبتلایان جدید استان، در نشست های خانوادگی مبتلا شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۱    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت:با توجه به شرایط فعلی باید از تهدید کرونا فرصتی بسازیم تا هر خانه به یک پایگاه اوقات فراغت تبدیل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از پیش بینی صادرات یک میلیارد دلاری محصولات فولادی در سال جهش تولید خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری جایگاه نمایندگان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۵    
ایسنا/فارس مشاور مدیرکل آموزش و پرورش فارس در امور بانوان گفت: دختران برای حضور موثر در جامعه باید به عزت و اعتماد به نفس کافی دست یابند و این زمینه رشد و پیشرفت و دستیابی آنها به خواسته ها و ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۳    
ایسنا/فارس فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی فارس گفت: در 3 ماه نخست امسال 137 قطعه اشیاء عتیقه و بدل در استان کشف و ضبط شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۶    
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزبانان هنگ مرزی و مرزبانی درجه یک تایباد موفق شدند طی یک هفته گذشته 219 کیلو و 350 گرم مواد مخدر از نوع تریاک ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۴    
همسرم مجبور شد طلاهایش را بفروشد تا بتوانیم پولش را روی وام ازدواج و مابقی پس اندازمان بگذاریم و خانه ای 70 متری 15 سال ساخت در محله جمالزاده اجاره کنیم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۹    
ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس دانشگاه سیستان وبلوچستان گفت: کارگاه تولید ماسک N95 با ظرفیت تولید روزانه 1000 ماسک در دانشگاه سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۱    
عباس کیارستمی خوب می دانست که در چه زمانی چه فیلمی بسازد تا دیده شود و موفق شود. یعنی او بیرون از قاب سینما هم برای خود موفقیت می ساخت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز از موافقت شورای اسلامی شهر با لایحه شهرداری مبنی بر حمایت از کارگران به ویژه پاکبانان شاغل در مشاغل سخت و زیان آور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی عضو کمیسیون عمران حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی گفت: وزارت کشور در حال تلاش برای حذف کد آبادی روستاهای الحاقی به تبریز است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۳    
رشته زبان شناسی شناختی در مقطع کارشناسی ارشد با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تدوین شد و در شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۱    
ایسنا/فارس مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی فارس اعلام کرد که حجم گندم تولیدی در استان از 640 هزار تن عبور کرده و تا پایان فصل برداشت حدود 2 برابر خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۷    
ایسنا/اصفهان محققان دانشگاه کاشان موفق به تلقیح موفقیت آمیز داروی لانزوپرازول با پلیمرها از طریق فناوری دی اکسید کربن فوق بحرانی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۸    
وزیر بهداشت درباره هزینه های تشخیص و درمان گفت: در مواردی که ما تشخیص دهیم لازم است یک نفر تست کرونا بدهد، هزینه رایگان خواهد بود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۲    
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به افزایش آمار فوتی های بیماری کووید19 در فارس طی 2 روز گذشته ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۵    
مدیرکل تعزیرات شهر تهران در واکنش به انتقادی درباره عملکرد تعزیرات در برخورد با قاچاق در واحدهای صنفی گفت: تفاوتی میان کالای قاچاق در انبار و مغازه قائل نیستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۳    
هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر سه شنبه به ریاست محسن رضایی دبیر مجمع تشکیل جلسه داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۰    
ثبت نام جدید و ویرایش آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال جاری امروز چهارم تیر ماه پایان می پذیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۷    
ایسنا/یزد رئیس پلیس فتا استان یزد از شناسایی فردی خبر داد که در پیج اینستاگرامی خود اقدام به پخش زنده مصادیق مجرمانه و مخالف با شئونات اسلامی می کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۶    
وزیر خارجه عمان ضمن تاکید بر اینکه باید از تکرار سناریوی سوریه در لیبی ممانعت کرد، گفت، در خصوص اهمیت راهکار سیاسی در لیبی نوعی اجماع وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۲    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف 26 میلیارد ریال جعل و کلاهبرداری از حساب یک شرکت دولتی و دستگیری 6 نفر در این رابطه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۲    
ایسنا/زنجان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تراز تجاری استان مثبت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۹    
ایسنا/زنجان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان گفت: 153 روستا در استان با بیش از 18 هزار و 734 واحد مسکونی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۱۷    
ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: ساخت 2000 واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند استان از مهرماه سال گذشته در دستور کار قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۱۴    
معاون شعب و بازاریابی بانک توسعه تعاون کارکردهای تعاون در راه جهش تولید را قابل ملاحظه اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۵    
ایسنا/همدان مدیر تعاون روستایی استان همدان از آغاز خرید توافقی جو در این استان خبر داد و گفت: با آغاز عملیات برداشت محصول جو از مزارع خرید توافقی این محصول از کشاورزان آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۰    
ایسنا/هرمزگان مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نصب و راه اندازی اولین قایق نجات استاندارد جهت اجرای دوره های آموزشی شناور بقا در استان، همزمان با روز جهانی دریانورد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۴    
روند افزایش آمار مبتلایان به بیماری کووید-19 که تاکنون در 213 کشور و منطقه در جهان شیوع یافته، ادامه دارد و این بیماری همچنان در دنیا قربانی می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از پلمب 13 واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۸:۳۴    
ایسنا/کرمانشاه رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: بانک ها نباید خودشان نسبت به ارزش گذاری واحدهای تولیدی در قبال بدهی های بانکی اقدام کنند و در این راستا باید از وجود کانون کارشناسان استفاده کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۸:۱۹    
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس امور آموزش عالی، تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دانشگاه سیستان وبلوچستان یکی از مهمترین مراکز علمی کشور است و پیشرفت آن برای سازمان برنامه و بودجه از ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۸:۰۵    
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از صادرات 240 هزار 990 تن کالا توسط 9هزار و 906 دستگاه کامیون از پایانه های مرزی میرجاوه و میلک در ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۸:۰۲    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میرجاوه سیستان وبلوچستان گفت: بیش از دوهزار تن زردآلو از سطح 300هکتار اراضی کشاورزی شهرستان مرزی میرجاوه برداشت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۲:۱۵    
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: با توجه به ضرورت اجرای پروتکل رعایت فاصله گذاری اجتماعی در برخی از حوزه های امتحانی از تعداد صندلی های الکترونیک کاسته و همزمان آزمون کاغذی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۱:۱۴    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: مرکز نوآوری ترشیز باید پس از حمایت صاحبان ایده های خلاق و تشکیل و استقرار هسته های نوآور ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۰:۳۱    
ارتش آمریکا در حال استقرار شمار بی سابقه ای نیرو در منطقه آسیا و اقیانوسیه است؛ اقدامی که به اعتقاد رئیس مؤسسه ملی مطالعات دریای چین جنوبی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۵۱    
وزیر امور خارجه کشورمان به ادعای اخیر وزیر خارجه آمریکا درباره پایان تحریم تسلیحاتی ایران در توییتی طعنه آمیز پاسخ داد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۴۷    
وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد که واشنگتن اجازه انقضای تحریم های تسلیحات متعارف علیه ایران در ماه اکتبر را نخواهد داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۴۶    
کشورهای اتحادیه اروپا به دلیل عملکرد ضعیف آمریکا در مقابله با کرونا تمایل به تعلیق روند ورود مسافران ایالات متحده به خاک این کشورها را دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۳۸    
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: نگاه دوگانه غربی ها به حقوق افراد و ملت بیانگر این است که در بحث حقوق بشر موضوع را جدی دنبال نمی کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۳۴    
رویترز با توجه به شمار بالای افراد مبتلا به کرونا در انگلیس اعلام کرده که تخمین می زند که آمار قربانیان در این کشور از مرز 54 هزار تن فراتر خواهد رفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۳۱    
هافبک تیم فوتبال سپاهان قراردادش را با این تیم تمدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۳۱    
رئیس سازمان بازرسی کشور خبر داد که این سازمان در حال پیگیری یک پرونده 200 میلیون دلاری، بابت تعهدات ارزی ایفا نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۲۴    
ایسنا/قم مدیرکل پزشکی قانونی استان قم گفت: در سال 98 فوتی های ناشی از تصادفات 9درصد و نزاع های خانوادگی 28درصد کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۲۱    
گروهی از قانونگذاران جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا از دونالد ترامپ خواسته اند تا در تصمیم خود برای کاهش تعداد سربازان آمریکایی در آلمان تجدیدنظر کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۲۱    
قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گفت: انتظار ما این است که دانشگاه ها بر اساس ماموریت گرا شدن، بر اساس شاخص های بازنگری شده مورد ارزیابی قرار گیرند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۱۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی خواستار حمایت وزارت نفت از صنایع پایین دستی پتروشیمی در کهگیلویه و بویراحمد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۱۲    
ایسنا/قم آیت الله العظمی مکارم شیرازی بیان کرد: هرگونه خدمت به قم خدمت به امام زمان(ع) و تشیع است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۱۰    
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) خواستار تحرک فوری برای مقابله با طرح الحاق کرانه باختری فلسطین شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۰۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: داروخانه ها از ارائه بدون نسخه دگزامتازون خودداری کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۰۳    
ایسنا/اردبیل رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با اشاره به اینکه بی ثباتی قیمت ارز به صلاح مردم و دولت نیست ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۸    
ایسنا/لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان گفت: مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی لرستان باید توسعه پیدا کرده و به مرکز توریسم درمانی تبدیل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۶    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اهمیت تأمین امنیت غذایی کشور تأکید کرد: در شرایط اعمال ظالمانه ترین تحریم ها از سوی آمریکا علیه ملت ایران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول کمیته درمان کرونا در آذربایجان شرقی گفت: دگزامتازون، علت بیشتر فوتی های آنفلوانزا در سال گذشته بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: زنان خانه دار 28 درصد از موارد مثبت بیماری کرونا در آذربایجان شرقی را تشکیل می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۲    
عضو شورای سیاسی انصارالله یمن به المیادین گفت، عملیات توازن بازدارندگی در چارچوب حق دفاع از خود است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۴۶    
چهار نخست وزیر سابق لبنان از حضور در نشستی که رئیس جمهوری برای روز پنج شنبه در کاخ بعبدا تدارک دیده عذرخواهی کردند و گفتند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۴۴    
ایسنا/قم با حضور مسئولان استان و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، اولین فاز شهربازی بوستان علوی قم افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۴۱    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: بروجرد شهری مستعد برای کارآفرینی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۴۱    
ایسنا/لرستان مدیر آموزش وپرورش بروجرد گفت: پروژه مهر نماد تحول گرا و آماده سازی به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی محیط های آموزشی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۴۱    
ایسنا/لرستان مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: اولین سیستم جامع هواشناسی کشاورزی دیتا لاگرها در شهرستان بروجرد راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۳۹    
ایسنا/قم شهردار قم از افتتاح اولین خط مترو تا پایان سال جاری خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۲۴    
ایالات متحده به دنبال گسترش همکاری ها و توافقنامه کنترل تسلیحات هسته ای با روسیه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۲۰    
وزارت خارجه لیبی امروز (سه شنبه) از معیارهای دوگانه معمول در اتحادیه عرب انتقاد کرد و سطح نمایندگی خود در نشست این اتحادیه را کاهش داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۱۲    
ایسنا/خراسان رضوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: امروز مدیران ما باید همانند دوران دفاع مقدس به این سمت بروند که در خدمات رسانی از هم سبقت بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۰۹    
وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد: از امضای توافق سوچی تاکنون 998 عضو پ.ک.ک/ی.پ.گ هنگام تلاش برای نفوذ به منطقه عملیاتی "چشمه صلح" از پای درآمده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۰۸    
دکترمحمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در حکمی حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا قاسمیان را به ریاست کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس منصوب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۰۴    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: با وجود بستری شدن 24 مادر باردار در ICU و بستری شدن شش مادر هیچ فوتی به دلیل ابتلا به کرونا در میان مادران نداشتیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۰۰    
ایسنا/خوزستان رئیس اتاق بازرگانی اهواز گفت: موانع بر سر راه تولیدکنندگان بسیار زیاد است و زمانی که موانع حذف شوند، می توانیم شاهد رونق تولید در کشور و استان خوزستان باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۵۹    
وزارت امور خارجه هند اعلام کرد، از پاکستان خواسته تعداد کارمندان سفارتش در شهر دهلی نو را به دلیل انجام فعالیت های مشکل دار من جمله جاسوسی از جانب دیپلمات هایش به نصف کاهش دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۵۸    
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از کشته شدن سه نفر در حادثه برخورد قطار و پژو خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۵۷    
ایسنا/خوزستان رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه افرادی از مشکلات تولیدکنندگان سوءاستفاده و داد و ستد می کنند، گفت: فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۵۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه تبریز، برنامه ها و اقدامات اخیر این دانشگاه درحوزه دانشجویان غیرایرانی را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۵۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: با رعایت همه اصول بهداشتی به روابط اجتماعی خود ادامه دهید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۵۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: بعد از پروژه مهر مهم ترین مطلب عدم اخذ وجه اجباری از اولیا است و در هر مقطع زمانی چه صدور کارنامه و چه ثبت نام هیچ مدیری حق دریافت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۵۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نسبت به افزایش فوتی های کرونا در آذربایجان شرقی به 6 نفر در روز هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۴۹    
یک نظرسنجی جدید برای روزنامه واشنگتن پست نشان داد دو سوم آمریکایی ها معتقدند بازنگری جدید در روابط کنونی آمریکا و اسرائیل امری قانونی و مورد قبول آنهاست و آنها مخالفتی با این مساله ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۴۰    
مرکز ملی لرزه نگاری و هشدار سونامی ایالات متحده از وقوع یک زمین لرزه به بزرگی 7/4 ریشتر در مکزیک خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۳۳    
نخست وزیر اقلیم کردستان عراق امروز (سه شنبه) بر لزوم به جریان انداختن سازوکار هماهنگی مشترک بین ارتش عراق و پیشمرگ به منظور احیای امنیت و ثبات در مناطق کردنشین خارج از اداره دولت اقلیم تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۲۹    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری عامل فروش نوزادان در فضای مجازی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۲۵    
ایسنا/البرز معاون استاندارو فرماندار کرج با ابراز نگرانی نسبت به افزایش روزانه آمار ابتلا به کرونا در این کلانشهر با صدور دستور ویژه ای به شهرداران از آنها خواست تا ضدعفونی معابر شهری را از سربگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۱۸    
در میان نگرانی ها از بابت فروپاشیدن روابط منطقه ای یک مسؤول ارشد دولت ترامپ اظهار کرد، نشست این هفته در واشنگتن راه هایی را بررسی خواهد کرد که به زعم آنها احتمالا منجر به "افزایش حاکمیت اسرائیل تا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۱۸    
دبیرکل ناتو ضمن ابراز نگرانی از افزایش فعالیت های روسیه در لیبی اعلام کرد که اعضای ناتو بر پیگیری تحولات اخیر در این کشور تأکید کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۱۱    
ایسنا/اردبیل مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: کارکرد فرهنگی و دینی مساجد باید به شکل واقعی احیا شود تا در قواره یک نهاد تاثیرگذار مساجد نیز بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۱۱    
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری عامل فروش نوزادان در فضای مجازی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۰۸    
شورای امنیت سازمان ملل قرار است روز چهارشنبه جلسه ای را برای رایزنی در خصوص قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران برگزار کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۰۰    
یکی از قضات دادگاه ولایت کاپیسا در افغانستان بر اثر یک حمله مسلحانه کشته شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۰:۵۶    
یک سرباز آمریکایی به خاطر طراحی یک حمله مرگبار به یگان نظامی خود و ارسال اطلاعات به یک گروه نئونازی به جرایم تروریستی متهم شده است.