سه شنبه ۱۹ آذرساعت ۰۸:۰۰Dec 2019 10

ایستا نیوز (istanews.ir)

ایستا نیوز 29 اسفند 1394 ایستا نیوز 28 اسفند 1395 ایستا نیوز 29 اسفند 1396 ایستا نیوز 28 اسفند 1397 ایستا نیوز 31 فروردین 1398 ایستا نیوز 31 اردیبهشت 1398 ایستا نیوز 1 خرداد 1398 ایستا نیوز 31 تیر 1398 ایستا نیوز 31 مرداد 1398 ایستا نیوز 31 شهریور 1398 ایستا نیوز 1 مهر 1398 ایستا نیوز 2 آبان 1398 ایستا نیوز 1 آذر 1398 ایستا نیوز 2 آذر 1398 ایستا نیوز 3 آذر 1398 ایستا نیوز 4 آذر 1398 ایستا نیوز 5 آذر 1398 ایستا نیوز 6 آذر 1398 ایستا نیوز 7 آذر 1398 ایستا نیوز 8 آذر 1398 ایستا نیوز 9 آذر 1398 ایستا نیوز 10 آذر 1398 ایستا نیوز 11 آذر 1398 ایستا نیوز 12 آذر 1398 ایستا نیوز 13 آذر 1398 ایستا نیوز 14 آذر 1398 ایستا نیوز 15 آذر 1398 ایستا نیوز 16 آذر 1398 ایستا نیوز 17 آذر 1398 ایستا نیوز 18 آذر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز در صرافی های بانکی با عبور از مرز 13 هزار تومان، برای فروش به 13550 تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس کل بانک مرکزی بااشاره به اهمیت و روندرو به رشد شرکتهای دانش بنیان واستارت آپی در اقتصادکشور گفت:به شبکه بانکی توصیه می کنم برای تقویت این بخش مهم اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:عضو حقوقدان و معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان قانون اساسی، مدیر کل امور انتخابات، اعضای هیات مرکزی نظارت بر انتخابات از شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:تمامی هشت صادرکننده ممتاز کشوری سال 98 که در مراسم روز ملی صادرات تقدیر شدند، مشتری بانک توسعه صادرات ایران هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:امکان دریافت رمز دوم پویا با هدف افزایش امنیت از طریق درگاه های بانک سپه فراهم شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل شرکت تندیس تجارت باختر گفت: پروژه مرمت کاروانسرای وکیل در حال حاضر طبق برنامه زمانبندی در حال اجراست و پیش بینی می شود تا پایان نیمه نخست سال 99 به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۱    
ایستانیوز:مدیر بانک پاسارگاد بدون این که وظیفه ای در قبال نخبگان داشته باشند ما رادر ادامه مسیر تحصیل کمک کردند به گونه ای که توانستیم با حمایت این بانک با دغدغه های مالی کمتری ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۴۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مرکزی به منظور خدمات دهی بهتر به مشتریان، ساعت کار صرافی های بانکی را افزایش داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:مهلت ثبت نام در مسابقه ایده ملت تا پایان آذرماه سال جاری، تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاملات رمزارزی آن قدر در آسیا و در کشورهایی مثل کره جنوبی پیش رفته اند که حتی گوشی موبایل را هم می توان با آنها خرید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه در نشست خبری تشریح لایحه بودجه99 گفت: پیش بینی کردیم در سال 99 روزانه یک میلیون بشکه نفت در روز صادر کنیم که رشد آن منفی 68.4درصد بوده است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:کارشناسان بیمه آسیا در استان سیستان و بلوچستان از پرداخت 5 میلیارد ریال خسارت جعلی جلوگیری کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
ایستانیوز: این شرکت در نظر دارد از سیزدهم آذرماه به مناسب روز بیمه، تخفیفات ویژه ای به بیمه گذاران جدید در رشته آتش سوزی منازل مسکونی و اصناف ارایه نماید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک پاسارگاد بر اساس صورت های مالی مورد تایید حسابرس در 6 ماهه نخست امسال به ازای هر سهم 205 ریال سود محقق کرده است که نسبت به 53 سود ریالی در دوره مشابه قبلی رشد 287 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:بر اساس لایحه بودجه سال 99، دولت مجاز است در قالب افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون مبلغ ده هزار میلیارد 10.000.000.000.000 ریال را از طریق فروش سهام و دارایی های مالی تامین کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر امور اعتباری بانک مسکن در دومین گردهمایی مدیران ارشد این بانک جزییات همکاری بانک مسکن در طرح اقدام ملی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:بندهای "ک" و "ی" تبصره 6 لایحه بودجه 99، وضعیت دریافت مالیات علی الحساب از پزشکان را تعیین تکلیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:مقایسه بودجه سال 99 با سال 98 حاکی از رشد 10.5 درصدی درآمد بانک ها در سال آینده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک صادرات ایران از دارندگان کارت های این بانک خواست تا برای دریافت رمز پویا (یکبار مصرف) رمزساز ریما را نصب و فعال کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:در شرایطی که نرخ اشتغال زایی آمریکا در ماه نوامبر به بالاترین سطح 10 ماه اخیر رسید، شهرهای بزرگ کماکان بار اصلی اشتغال زایی را بر دوش می کشند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:با توجه به محبوبیت گوشی های تاشو در سال جاری میلادی، بسیاری از شرکت های تولیدکننده موبایل به سمت توسعه و تولید این محصولات روی آورده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۳۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بانک سینا با سفر به استان آذربایجان شرقی، با همکاران شعب بانک در این استان دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استانیوز: روز گذشته لایحه بودجه 99 کل کشور از سوی حسن روحانی، رئیس جمهور به مجلس تقدیم شد. لایحه بودجه سال آینده، بالغ بر 1988 هزار میلیارد تومان است که نسبت به سال جاری، 14 درصد افزایش نشان می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:40 هزار میلیارد ریال اوراق منفعت دولت در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس روز گذشته به فروش رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک ملی ایران، حامی کسب و کار و تجارت شما است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:بازار ارز در سومین روز هفته، همچنان شاهد نوسان شاخص ارزی در کانال 13 هزار تومانی می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک سامان با معرفی اپلیکیشن رمزساز رمزینه، به دنبال ارتقای امنیت خریدهای اینترنتی و مقابله با فیشینگ است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: مدیرعامل بانک سپه از تدوین 94 پروژه برای اجرای مطلوب طرح ملی ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۳۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزیر امور اقتصاد و دارایی در نامه ای خطاب به رئیس قوه قضائیه، خواستار تاسیس مجتمع قضایی مستقل دعاوی تجاری در شهر تهران شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون فنی شرکت بیمه کوثر از تمرکز این شرکت برای پذیرش بیمه اتکایی در شش ماهه امسال خبر داد و ابراز امیدواری کرد این روند در سال بعد با موفقیت بیشتری دنبال شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۵۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:با تصویب هیات وزیران، مبلغ 50میلیارد ریال اعتبار به صورت تملک دارایی سرمایه ای به منظور مدیریت منابع آب در برخی از مناطق استان اصفهان ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:سرانه منابع عمومی بودجه در سال 99به میزان 5/8میلیون تومان خواهد بود. این رقم در سال جاری با توجه به رقم 407هزار میلیارد تومانی منابع عمومی بودجه حدود 4/7میلیون تومان بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:22 درصد سود قطعی بیمه معلم به حساب اندوخته بیمه گذاران بیمه زندگی و سرمایه گذاری واریز شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک پاسارگاد در راستای توسعه ی خدمات خود و ایجاد آمادگی برای دانش آموزان جهت بهره مندی از خدمات بانکی به عنوان آینده سازان کشور، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت دانش آموزی افتتاح می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک پاسارگاد برای دوازدهمین سال متوالی ،از نفرات اول تا سوم آزمون سراسری در 5 رشته آزمایشی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:شرکت بیمه "ما" به منظور ارائه خدمات بهینه و متمایز به مشتریان نرم افزار اندرویدی تلفن همراه خود را با نام "همراه ما" بروزرسانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:عملکرد 6 ماه اول سال 98 سود خالص بیمه تعاون مبلغ 60 میلیارد و 718 میلیون ریال محقق شده که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل رشد 74 درصدی را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:شرکت های بیمه موظف شدند در مجموع، 300 میلیارد تومان از منابع حاصل از فروش بیمه شخص ثالث را برای کاهش تصادفات به سازمان های راهداری، اورژانس و ناجا اختصاص دهند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:پروژه های استان خراسان شمالی برای سرمایه گذاری توسط موسسه اعتباری ملل قطعی شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک کشاورزی در 3 شاخص اختصاصی از مأموریت های اصلی خود، به 100 درصد موفقیت رسیده و در 2 شاخص دیگر، امتیازهای خود را به موفقیت کامل نزدیک کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:بنابر اعلام رسمی برگزار کننده رویداد بین المللی MENA Insurance Awards سال 2020، بیمه رازی در جمع چهار نامزد دریافت جایزه Insurer Levant (بیمه گر برتر شرق مدیترانه) قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:کتاب موزه هنرهای اسلامی که توسط پاتریک رینگنبرگ در قالب یک کتاب مصور برای آشنایی کشورهای فرانسوی زبان با این گنجینه ارزشمند ملی ایران مهیا شده ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: لایحه بودجه 98 شرکت های بیمه را مکلف کرد که اطلاعات هویتی، مالی و اقتصادی اشخاص حقیقی و حقوقی درخواست شده را به ترتیبی که سازمان امور مالیاتی مقرر می کند در اختیار آن سازمان قرار دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک ملت به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی، تسهیلات حوادث غیرمترقبه اعطا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:بر اساس تبصره دو لایحه بودجه سال 99، به دولت اجازه داده می شود واگذاری بنگاه های دولتی موضوع جز (2) بند د سیاست های کلی اصل 44 را پس از احزار صلاحیت حرفه ای و اهلیت متقاضی در قالب ETF انجام ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی در یادداشتی با بیان اینکه صنعت بیمه به عنوان یکی از شاخص های توسعه یافتگی مطرح است، بر ضرورت حذف مالیات بر ارزش افزوده از پوشش های بیمه ای تاکید کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مرکز مدیریت راه های کشور از تداوم بارش برف و باران در جاده های 8 استان کشور خبر داده و از رانندگان خواسته برای تردد در جاده های کوهستانی حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 4442 واحد روبرو شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۴۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: لایحه بودجه 99، بانک مرکزی را مجاز کرد که به تدریج بدهی بانک ها و موسسات اعتباری شامل خط اعتباری و اضافه برداشت را وثیقه دار کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:فرابورس ایران از سال 1397، برای بهبود رتبه بندی شرکت های مشاور پذیرش، بررسی کیفی این شرکت ها را در کنار بررسی کمی آنها آغاز کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل شرکت بیمه دانا بیان کرد: خصوصی سازی شرکت های بیمه ای به درستی اجرایی نشده و ذخائر شرکت های بیمه در سنوات گذشته به درستی محاسبه نشده که بخشی از این کسری ذخائر نشأت گرفته از گذشته ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: شرکت تامین سرمایه سپهر در راستای عمل به تامین مالی جمعی نسبت به اصلاح بند 13 اساسنامه خود اقدام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: مالیات شرکت های دولتی 2درصد کل درآمدهای بودجه در سال 99 پیش بینی شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:یک نماینده مجلس گفت: پدیده فساد اقتصادی سال هاست در نظام بانکی رخنه کرده است و هر روز آمار تازه ای از این فساد سیستماتیک منتشر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۴۶ سایت دیگر  
ایستانیوز: تمامی هموطنان می توانند با نصب یا دعوت از دوستان خود برای نصب اپلیکیشن صاپ بانک صادرات ایران در قالب طرح همراهی بدون قرعه کشی از یک میلیارد ریال جایزه این طرح در هر دوره بهره مند شوند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:براساس گزارش به روز شده بنگاه های مشکل دار، 1281 بنگاه با 146 هزار نیروی کار در کشور شناسایی شده که تعداد این بنگاه ها در پنج استان افزایش و در 11 استان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۳۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:در راستای اجرای عملیات بازار باز و اعطای اعتبار در قبال وثیقه، به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اجازه داده می شود به تدریج بدهی بانک ها و مؤسسات اعتباری را وثیقه دار نماید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع سواری های کیاموتورز دست دوم در سطح بازار پایتخت طی آذر ماه 98 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل به همراه اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل و مدیران بیمه آسیا با حجت الاسلام و المسلمین ربانی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۶    
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحدهای مسکونی در بلوار مرزداران تهران طی آذر ماه 98 است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:بر اساس لایحه بودجه 99، درحالی که درآمدهای مالیاتی 195 هزار میلیارد تومان درنظر گرفته شده است، اعتبار حقوق و مزایای کارکنان در سال 99 مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:رینگ بین الملل بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه گازوئیل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:تالار محصولات صنعتی و معدنی بوس کالای ایران روز یکشنبه 17 آذرماه میزبان عرضه انواع محصول است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک تجارت در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1398، به ازای هر سهم خود 45 ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش 55 درصدی در زیان مشاهده می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:براساس تبصره 4 لایحه 99، به بانک های عامل اجازه داده می شود در سال 1399 از محل منابع در اختیار نسبت به اعطای تسهیلات ارزی- ریالی به موارد اعلام شده اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:وال استریت ژورنال به نقل از مرکز مطالعات بازار نفت امریکا متوسط قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال را در سال 2020 میلادی برابر با 61.95 دلار اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:کشاورزان سویای آمریکایی در این میان بیشترین ضربه را احساس کردند. قبل از اینکه چین اقدامات متقابل در برابر تعرفه های امریکا در نظر بگیرد، بزرگ ترین بازار این محصول امریکایی بود ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس جمهور گفت: بودجه سال 99 مانند بودجه سال جاری بودجه ایستادگی و استقامت در برابر تحریم است، این بودجه به دنیا اعلام می کند که با وجود تحریم ما کشور را اداره خواهیم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:استراتژی جدید ایران فروش نفت خام از طریق بخش خصوصی و بورس انرژی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:دولت در لایحه بودجه سال 1399 به شرکت های تابعه وزارتخانه های نفت و نیرو اجازه داده تا ماهانه مبلغی را در چارچوب قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) از هر واحد مسکونی و تجاری اخذ کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:دولت در لایحه بودجه 99 سقف تسهیلات تامین مالی خارجی (فاینانس) برای طرح های دولتی و غیردولتی را علاوه بر باقیمانده سهمیه سال های قبل، معادل ریالی 30 میلیارد دلار تعیین کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:بر اساس گزارش مالی منتهی به مهرماه 1398، مطالبات غیرجاری بانک کارآفرین طی 7 ماه گذشته کاهش چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر عامل بیمه تجارت نو درجمع تعدادی از سیاستگذاران، مدیران عامل و دیگر فعالان صنعت بیمه خواستار درک نقش کلیدی شبکه فروش و بازاریاب ها در این صنعت شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۴۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:سقف معافیت مالیاتی حقوق در لایحه بودجه سال 99 معادل 360 میلیون ریال اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:براساس تبصره 14 لایحه بودجه 99، سهم یارانه نقدی غیرنقدی خانوارها 428 هزار میلیارد ریال و سهم طرح حمایت معیشتی خانوارها، 310 هزار میلیارد ریال تعیین شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:دولت جزئیات منابع و مصارف بانک ها طی سال آینده را در بودجه 99 تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:طبق لایحه بودجه 99 تقدیمی دولت به مجلس شورای اسلامی سقف بودجه کل کشور در سال 99 اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۶۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:روزانه 10 میلیون تراکنش با رمز دوم توسط مشتریان بانک ملی ایران انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۰۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:دولت در لایحه بودجه سال 99 مبلغ وام ازدواج را 30 میلیون تومان برای هر یک از زوجین تعیین کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:متن کامل لایحه بودجه 99 کل کشور با جمع منابع 1988 هزار میلیارد تومان و بودجه عمومی 484 هزار میلیارد تومانی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:راهکارهای توسعه استمرار و تسهیل روابط بانکی و تجاری بین تهران و مسقط در دیدار رییس کل بانک مرکزی با وزیر صنعت و تجارت عمان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۵۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: تلاش کوتاه مدت ما این است که با وضع مالیات سنگین بر 2.5 میلیون واحد خالی، حوزه مسکن را از موضوع سرمایه گذاری خارج کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:همایش دی در مسیر تعالی با هدف ایجاد آمادگی و یکپارچگی بین واحدهای مختلف بانک دی برای شرکت در جایزه ملی تعالی سازمانی و هماهنگی در فرآیندها برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۱    
ایستانیوز:بانک صادرات ایران با نماد وبصادر و سرمایه 175.353 میلیارد و 972 میلیون ریال، گزارش عملکرد یک ماهه خود را در مقطع منتهی به 30 آبان ماه 98 منتشر کرد که بر اساس آن، تسهیلات فروش اقساطی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:به منظور رضایت مشتریان، مهلت زمانی پرداخت تسهیلات در قالب طرح ربیع رفاه تا پایان اسفند ماه سال 1399 تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:با گرامیداشت روز ملی بیمه و برگزاری بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه از سیستم بیمه گری الکترونیک بیمه حکمت با عنوان باب نو رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:کانال رسمی اطلاع رسانی بانک ملت در اپلیکیشن جامع روبیکا راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:در مراسم اختتامیه بیست و ششمین همایش بیمه و توسعه، از روابط عمومی بیمه آسیا با اهدای تندیس و لوح تقدیر، قدردانی شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:شعبه بیمه آسیا در شهرستان ورامین همزمان با ولادت با سعادت امام حسن عسکری(ع) و با حضور نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره ، معاونان مدیر عامل و مدیران بیمه آسیا افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع خودروهای کره ای در سطح بازار پایتخت طی آذر 98 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۶    
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه 1 تهران طی آذر ماه 98 است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:لایحه بودجه در راه مجلس شورای اسلامی است و احتمال دارد پیش فرض هایی این لایحه و روش تامین منابع دولت، بر بازار سهام تاثیر گذار باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۹۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بانک سپه از تدوین 94 پروژه برای اجرای مطلوب طرح ملی ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح خبر داد
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:مرکز پژوهش های مجلس در ارزیابی اقدامات دولت و مجلس در زمینه مدیریت نقدینگی و مهار تورم، اقدام بانک مرکزی در ثبات بخشی به بازار ارز و طلا را مهم ترین اقدام حاکمیت در این زمینه عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:چهارمین جایزه مالی اسلامی در حاشیه پنجمین همایش مالی اسلامی در دانشگاه الزهرا(س) به دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران اهدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:شرکت بیمه اتکایی امین در اطلاعیه ای اعلام کرد که سرمایه این شرکت با نظر حسابرس و از محل منابع در اختیار، از 300 میلیارد تومان به 330 میلیارد تومان افزایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:محدود کردن تولید نفت توسط اوپک و روسیه تا حدی زیادی برای حمایت از قیمت ها بوده است، اگرچه در سال 2018، قیمت هر بشکه نفت زیر سطح 70 دلار در هر بشکه بوده است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:74درصد از کل صادرات ایران در 7 ماه نخست امسال به 6کشور چین 25درصد، عراق 21درصد، امارات 12درصد، ترکیه 11 درصد و افغانستان 5درصد اختصاص داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:میانگین نرخ دلار در بازار آزاد شهر تهران هم تا مهر سال گذشته 9700 تومان بود که تا مهر امسال به 12700 تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:دفتر سخنگوی دولت با صدور اطلاعیه ای در خصوص نرخ دلار در بودجه سال آینده اعلام کرد: منظور سخنگوی دولت دلار با نرخ 4200 تومان بوده است.
مشاهده نتایج بیشتر...