پنجشنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۵:۰۰Mar 2019 21
 

ایستا نیوز (istanews.ir)

  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۴    
ایستانیوز:طبق گزارش مرکز پژوهش های مجلس، واگذاری سهام متقاطع شرکت های خودروساز و به نوعی ادغام آنها به صورت یک کلاف پیچ در پیچ باعث ایجاد فضای رانتی و غیررقابتی در صنعت خودرو کشور شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۴    
ایستانیوز:بانک ملت در دومین حضور خود در سومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتال، همزمان با شب تحول دیجیتال ایران موفق به کسب تندیس زرین زُبدگی دیجیتال شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۹    
ایستانیوز:نخستین جلسه کارگروه سواد رسانه ای، اقتصاد و برندسازی در واپسین روزهای اسفند ماه به میزبانی بانک سرمایه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
ایستانیوز:تعداد تراکنش های انجام شده در بانک ملی ایران با گذشت از مرز 64 میلیون در 27 اسفند ماه رکورد تازه ای را ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
ایستانیوز:نایب رییس انجمن تولید کنندگان فولاد با اشاره به اینکه فعالان صنعت فولاد و معدن از توسعه ابزارهای مالی در بورس کالای ایران استقبال می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
ایستانیوز:معاون سرمایه گذاری و جلب مشارکت های سازمان ملی زمین و مسکن از آغاز روند آماده سازی و اجرای عملیات احداث 100 تا 130 هزار واحد مسکونی از محل صندوق های زمین و ساختمان در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
ایستانیوز:حمیدرضا صالحی می گوید سال 1398 در صورتی می تواند برای مردم و فعالان اقتصادی بخش خصوصی خوشایند باشد که پارادایم و روش اداره اقتصاد کشور تغییر کند و اصلاح شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
ایستانیوز:چهار خدمت جدید خدمات گردشگری ، خدمات پس از فروش ایران خودرو ، خدمات پس از فروش سایپا و صدور بیمه نامه آنلاین به خدمات قبلی اپلیکیشن صاپ اضافه شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
ایستانیوز:محمد لاهوتی اقتصاد ایران در سال آینده را وابسته به تصمیم گیری درباره FATF خواند و عنوان کرد که اگر FATF تصویب شود و اینستکس راه بیفتد می توان امیدوار بود که سال آینده شرایط نسبت به امسال ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
ایستانیوز:کلنگ زنی یک باب مدرسه در استان خراسان جنوبی با مشارکت بانک ملی ایران آیین کلنگ زنی احداث یک مدرسه در شهر اسدیه از توابع شهرستان درمیان با حضور مسئولان بانک ملی ایران و مسئولان استانی و محلی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
ایستانیوز:سال جاری باهمه سختی هایی که از سوی بدخواهان این مرز و بوم بر ملت ایران تحمیل شد، درس های بسیاری برای سیاستگذاران داشت و امروز که در پایان سال قرار داریم بی تردید با کوله باری از تجربه و عمل ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
ایستانیوز:واردات بعضی اقلام دارویی که مشابه ساخت داخل دارد، ممنوع شده است. عرضه بی مشکل این اقلام منوط به تامین نقدینگی تولیدکنندگان داروست ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۴    
ایستانیوز: یک فروند کشتی تجاری در حالی که صدها کانتینر بار همراه خود داشت، ساعتی پیش در یکی از اسکله های بندر شهید رجایی بندرعباس غرق شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۴    
ایستانیوز:قیمت پالادیم روز سه شنبه تحت تأثیر نگرانی ها نسبت به کمبود عرضه، به رکورد بالای جدیدی صعود کرد و طلا نیز با انتظارات برای عدم تغییر سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا، افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۹    
ایستانیوز: شرکت بیمه سامان در روزهای ابتدایی سال جدید خدمت رسانی به مشتریان را با قوت ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۴    
ایستانیوز:معاونت بررسی های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران در گزارشی به آخرین وضعیت ایران در بین سایر کشورهای براساس شاخص های بین المللی و منابع انتشار آنها پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۹    
ایستانیوز:شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با نماد تاصیکو در فهرست بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۴    
ایستانیوز:اسامی بزرگترین صنایع بورسی و فرابورسی از نظر ارزش معاملات در پایان بهمن سال 97 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۴    
ایستانیوز:آخرین مرحله تسویه اوراق بهادار اسلامی دولت در سالجاری امروز انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۹    
ایستانیوز: اسامی شعب کشیک و زمان فعالیت بانک سینا در ایام نوروز 98 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۴    
ایستانیوز:رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون: نیروهای شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون ضمن داشتن منزلت دارای ارزش والایی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۹    
ایستانیوز:عید نوروز ایرانیان آدابی دارد و یکی از این رسوم، میهمانی رفتن و میهما ن داری است. قدما گفته اند میهمان حبیب خداست و پذیرایی از میهمانان در عید نوروز نیز جزئی جدانشدنی از وظایف خانواده های ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۹    
ایستانیوز:رئیس اداره منابع انسانی سرباز نیروهای مسلح گفت: سهمیه سرباز معلم سال 98 به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۹    
ایستانیوز:مهم ترین اتفاقات بانکی سال جاری را بازار ارز رقم زد و در این سال افزایش قیمت ارز عاملی بود که تأثیر مستقیم بر معیشت مردم داشت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۴    
ایستانیوز:وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه تجارت و صنعت نقشی حیاتی و مهم در توسعه روابط چین و ایران ایفا می کند تاکید کرد هیچ محدودیتی در روابط دو کشور وجود ندارد و ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۴    
ایستانیوز:شورای عالی کار بعد از 9ساعت مذاکره حداقل دستمزد کارگران برای سال آینده را یک میلیون و 516هزار و 882تومان تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۹    
ایستانیوز:زمان مزایده شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران که قرار بود در روز 22 اسفندماه توسط سازمان خصوصی سازی برگزار شود به 28 اسفندماه جاری تغییر کرد، اما این مزایده دقیقه نودی هم لغو شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۹    
ایستانیوز:در روزهای پایان سال که شعب بانک ها با افزایش حضور مشتریان رو به رو هستند، بانک ملی ایران برای افزایش سرعت خدمت رسانی از دستیار ویژه ای بهره گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۴    
ایستانیوز:مشاوران املاک می گویند تنها روزنه امید خانه اولی ها این است که بتوانند در گروه سنی آپارتمان های 10 تا 20 سال ساخت، واحدهای مسکونی تا 60 مترمربع بیابند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۴    
ایستانیوز:دویست و شصتمین شماره مجله بانک ملی ایران به صورت ویژه نامه نوروزی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۴    
ایستانیوز:مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت در روز شنبه مورخ 1397/12/26 رأس ساعت 15 با حضور 27.15 درصد از سهامداران در سالن همایش هتل بزرگ سیمرغ برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۹    
ایستانیوز:پیش بینی قیمت خودروهای داخلی در سال 98 با توجه به نوسانات بازار ارز که یکی از مولفه های خودروسازان برای تأمین مواد اولیه و قطعات است، کمی دشوار به نظر می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۳    
ایستانیوز:شرکت سرمایه گذاری سایه گستر سرمایه هزینه هدایای تبلیغاتی پایان سال خود را به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۸    
ایستانیوز:خزانه جواهرات ملی روز سه شنبه 28 اسفند ماه تعطیل است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۸    
نقدینه- اپلیکیشن پرداخت صاپ در هر ماه به قید قرعه به یک نفر از مشتریان و دارندگان کارت های بانکی که نسبت به نصب و انجام پرداخت های الکترونیکی از طریق اپلیکیشن صاپ اقدام کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۳    
ایستانیوز:شرکت بیمه امید در یک فقره خسارت جرحی در استان گیلان بیش از 13 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۳    
ایستانیوز:معاون بازارهای خارج از بورس در فرابورس گفت: اصلاح مقررات بازار پایه فرابورس به صورت پیوسته ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۳    
ایستانیوز:بانک مسکن از پرداخت 9 هزار و 860 میلیارد تومان تسهیلات خرید مسکن از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۳    
ایستانیوز:موزه بانک ملی ایران در ایام نوروز ملی روزهای دوم تا یازدهم فروردین ماه سال 98 از ساعت 11 تا 16 میزبان گردشگران و بازدیدکنندگان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۸    
ایستانیوز:با کاهش رشد اقتصادی چین، نگرانی از گسترش بحران به شرکای بزرگ تجاری این کشور تشدید شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۸    
ایستانیوز:یک روز مانده به پایان روز کاری سال 1397 فعالان بازار سهام شاهد رشد قیمت اغلب گروه ها هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۸    
ایستانیوز:وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: میزان تولید خودرو دو خودروساز اصلی کشور بیش از 4 هزار دستگاه در روز است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۸    
ایستانیوز:پتنت هایی که در فضای مجازی منتشر و مشاهده شده است، نشان می دهد که شرکت گوگل نیز درحال توسعه، طراحی و تولید یک گوشی هوشمند تاشو مجهز به نمایشگر انعطاف پذیر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۸    
ایستانیوز:نیویورک بار دیگر به عنوان برترین مرکز مالی در جهان معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۸    
ایستانیوز:سال گذشته 195 نفر برای اولین بار طعم داشتن ثروت یک میلیارد دلار و بالاتر را چشیدند که از این میزان، 71 درصد این افراد میلیاردرهای خودساخته بودند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۸    
ایستانیوز:قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه تحت تاثیر صعود بازارهای سهام که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد، کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۸    
ایستانیوز:امروز برای آخرین بار در سال 1397 و همچنین طی هفتمین مرحله، نفت خام سبک در بورس انرژی عرضه می شود. این عرضه ها در سال 1398 هم ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۳    
ایستانیوز:نتایج تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که ساعت های هوشمند اپل واچ قادر است به حفظ سلامتی کاربرانش کمک کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۸    
ایستانیوز: 'فرهاد دژپسند' وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران عصر روز دوشنبه در راس یک هیات اقتصادی برای حضور در اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و چین، وارد پکن شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۳    
ایستانیوز:در جریان معاملات امروز صرافی های بانکی، نرخ هر دلار آمریکا برای خرید 12840 تومان و برای فروش 12890 تومان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۳    
ایستانیوز: واگذاری سهام بانک های انصار، قوامین، موسسه اعتباری کوثر و مهر اقتصاد از 18 فروردین ماه 98 آغاز می شود و اشخاص حقیقی و حقوقی غیروابسته به نیروهای مسلح می توانند نسبت به واگذاری سهام خود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۸    
ایستانیوز:مرغ نه تنها در ایران بیشترین سهم مصرف گوشت را به خود اختصاص داده، بلکه در جهان هم همین وضعیت را دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۸    
ایستانیوز:رئیس سازمان هواشناسی با بیان اینکه در ایام نوروز در اغلب شهرها برف و باران خواهیم داشت، گفت: روز تحویل سال در نوار شمالی کشور و مشهد مقدس بارش باران و کاهش قابل ملاحظه دما پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۸    
ایستانیوز:رئیس فراکسیون امید با ابراز امیدواری از اینکه مجمع تشخیص مصلحت نظام لوایح مرتبط با FATF را بر اساس منافع ملی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار دهد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۸    
ایستانیوز:همزمان با تصویب قانون جدید بازار اوراق بهادار در سال 84 دغدغه سازمان بورس همواره این بوده که هرگونه طراحی و ابزارسازی جدید بازار سرمایه، منطبق بر مبانی شرع مقدس اسلام باشد و از این رو ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۳    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک ملت در آیین بزرگداشت روز شهدا اظهارداشت: تکریم خانواده شهدا وظیفه و افتخار من و همه مسوولان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۳    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک ملت در سفر به استان خراسان رضوی از دو شرکت داروسازی در این استان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۸    
ایستانیوز:شرکت های تامین سرمایه طی سالهای اخیر نقش پررنگی در تامین مالی واحدهای تولیدی از یکسو و جذب سپرده برای بانکها از سوی دیگر طی سالهای اخیر ایفا نموده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۸    
ایستانیوز:در گذشته به کررات بیان شد که بانک مرکزی دو نوع پول خلق می کند که فارغ از علت خلق آن، دو مصرف کننده کلی دارد. بانک ها و اشخاص
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۸    
ایستانیوز:افول ارزش پول ملی همزمان به دلیل افزایش نرخ برابری با دلار و همچنین افزایش حجم نقدینگی در اقتصاد از اوایل سال جاری آغاز شد و باعث شد نرخ تورم حالا بر اساس آمارهای مرکز آمار از مرز 23 درصد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۳    
ایستانیوز:تازه ترین آمارها نشان می دهد که 11 هزار میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد برای تامین مالی فعالیت های شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی عرضه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۸    
ایستانیوز:برایان اکتون، یکی از بنیان گذاران واتس اپ، خطاب به کاربران اعلام کرده است که حساب کاربری خود را در فیس بوک حذف کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۳    
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید قیمت روز برخی خودروهای صفر کیلومتر دوگانه سوز داخلی کشور در سطح بازار تهران طی اسفند ماه 97 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد؛
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۳    
ایستانیوز:رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا، از افزایش 15 درصدی نقل و انتقال خودروها و کاهش 39 درصدی شماره گذاری خودروهای نوشماره در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۳    
ایستانیوز:150 شعبه کشیک بانک تجارت در راستای خدمت رسانی مطلوب به مشتریان در تعطیلات نوروز به مراجعین خدمات بانکی ارائه می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۸    
ایستانیوز:بازار مسکن که سال ها فعالان خود را در انتظار ورود به دوره رونق گذاشته بود، سرانجام در سالجاری به این انتظار پایان بخشید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۸    
ایستانیوز:طرح فروش فوری خودروهای سایپا در امروز دوشنبه 27 اسفند از ساعت 10 صبح آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۳    
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در مناطق مختلف شهری تهران طی اسفند ماه 97 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه رسمی املاک می باشد:
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۸    
ایستانیوز:یکصد و یازدهمین جلسه شورای عالی استاندارد امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۳    
ایستانیوز:نگاهی اجمالی به بیلان عملکرد اقتصاد ایران و برندگان و بازندگان آن در سال 1397 نشان می دهد که در واقع چه رویدادها و اتفاقاتی در عرصه اقتصاد ایران به وقوع پیوسته و تحریم ها مستمسک و توجیه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۳    
ایستانیوز:بازار در آستانه بهار به آرامش رسید. خیلی از کالاها که تا دو هفته پیش از سبد خرید مردم خارج شده بود بواسطه فروش های دولتی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۳    
ایستانیوز:رئیس جمهور، افتتاح 4 فاز پارس جنوبی در یکروز را افتخار ملی دانست و با بیان اینکه توسعه صنعت گاز، برای تولید، محیط زیست و زندگی مردم بسیار مهم است، تصریح کرد: بدون برجام ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۳    
ایستانیوز:به گفته قاضی مسعودی مقام رأی دادگاه برای مدیران بانک سرمایه صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۸    
ایستانیوز:برخی فرهنگیان می گویند 500 هزار تومانی که در طرح "معلم تمام وقت" مشمول آنها شده به هیچ عنوان افزایش حقوق نیست بلکه همان ساعات حق التدریس آنهاست ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۹    
ایستانیوز: تمامی شعب صدور و خسارت بیمه آرمان در ایام تعطیلات نوروز 98فعال خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۹    
ایستانیوز: اداره های صدور و خسارت مدیریت های بیمه های اتومبیل (شخص ثالث و حوادث راننده و بدنه) ، درمان و شعبه های منتخب بیمه آسیا درتهران و46مرکز استان و شهرستان، روزهای 29اسفند سال1397و دوم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۹    
ایستانیوز: براساس برنامه ریزی های به عمل آمده و در راستای تسریع و تسهیل در ارائه خدمات مورد نیاز به بیمه گذاران گرامی خاصه مسافران نوروزی که در ایام تعطیلات نوروز نیاز به خدمات بیمه ای در بخش صدور و ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۴    
ایستانیوز: دربسیاری ازکشورهای پیشرفته،صادرات محوراصلی توسعه بوده واهمیت بسیاری درحضورآن کشوردربازارهای جهانی دارداهمیت وضرورت حضورکالاهای ساخت یک کشوردربازارجهانی وفضای اقتصادبین الملل ازمهمترین ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۴    
ایستانیوز: مدیر شعب بانک صادرات استان اردبیل گفت: دارندگان سپهر کارت بانک صادرات ایران برای استفاده از امکانات اقامتی و آب درمانی منطقه گردشگری سرعین از 25 تا 35 درصد تخفیف برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۹    
ایستانیوز:موسسه اعتباری کوثر با صدور اطلاعیه ای رسمی در کدال اعلام کرد که سهامداران این بانک می توانند از روز 18 فروردین سال 98 نسبت به فروش سهام خود اقدام کنند و جزییات آن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۴    
ایستانیوز:بانک ملی ایران در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و تاکید بر حمایت از کالاهای تولید داخلی و همچنین سیاست های دولت برای رونق بازار تولید و کسب و کاراز بازار کالای داخلی حمایت کرد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۴    
ایستانیوز:رییس بانک توسعه صادرات شعبه زنجان گفت: پرداخت 12میلیون یورو برای طرح توسعه تولیدترانسفورماتور وارائه تسهیلات برای ایجاد پایانه باربری بین المللی ازجمله موارد تامین مالی این بانک در استان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۴    
ایستانیوز:اپلیکیشن بله با هدف ارائه خدمات مالی و اجتماعی با استانداردهای جهانی به کاربران سراسر کشور مبتنی بر فرهنگ ها و قومیت های محلی، زبان آذری را به زبان های خود اضافه کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۴    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک سپه با صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۹    
ایستانیوز:سی وسومین نشست مشترک مدیران عامل نظام بانکی کشور با حضور سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۹    
ایستانیوز:وزیر راه و شهرسازی گفت: مصوبه شورای پول و اعتبار درباره وام 100 میلیون تومانی ساخت مسکن به بانک مسکن ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۹    
ایستانیوز:بانک انصار در اطلاعیه ای شرایط خرید سهام بانک انصار با نماد "وانصار" را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۴    
ایستانیوز:رئیس کل بانک مرکزی با کنایه به کسانی که همصدا با ترامپ و پمپئو با حساس کردن مردم به FATF بدنبال ایجاد تنش در بازار ارز هستند، گفت: الحمدالله بازار ارز حساسیت خود به FATF را از دست داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۹    
ایستانیوز:در پی محدودیت شرکت اپل برای برخی اپلیکیشن های ایرانی، مشتریان ios بانک ایران زمین می توانند این نرم افزار را به روش اعلام شده نصب یا آپدیت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۹    
ایستانیوز:رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که قیمت مسکن قرار نیست بعد از عید به طور عجیب و غریبی بالا برود و نهایتاً معادل تورم خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۹    
ایستانیوز:مدیریت بانکداری خرد بانک سامان فهرست شعب فعال بانک سامان در ایام نوروز 1398 اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۹    
ایستانیوز:بانک ملی اعلام کرد: براساس اعلام سازمان امور مالیاتی تعرفه پرداخت عوارض خروج از کشور سالانه متناسب با نوع سفر (سیاحتی، زیارتی، زمینی و هوایی)و تعداد تردد مسافر در همان سال تعیین می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۴    
ایستانیوز:دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی گفت که در نشست مشترک مدیران عامل نظام بانکی با وزیر آموزش و پرورش آمادگی بانک ها برای کمک به ساخت و تجهیز مدارس کشور اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۴    
ایستانیوز:برندگان مسابقه طراحی الگوی معماری ساختمان های بانک ملی ایران معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۴    
ایستانیوز:بانک ملی ایران، پویش اینستاگرامی #ریتم_امنیت را با هدف گسترش فرهنگ حفظ امنیت سرنشینان خودرو در سفرهای نوروزی، با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۹    
ایستانیوز:رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 10 استان کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۴    
ایستانیوز:بورس تهران در واپسین روزهای باقی مانده تا پایان سال جاری شاهد تکاپوی خریداران در گروه پتروشیمی ها، خودرویی ها، سرمایه گذاری و تک سهم های دارویی، زراعت، رایانه و محصولات غذایی و ساختمانی بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۴    
ایستانیوز:در آخرین سه شنبه امسال دو بانک تجارت و ملت به ترتیب بلوک های 2.46 درصدی و 5.74 درصدی شرکت ملی صنایع مس ایران را به قیمت های 4115 ریال و 4500 ریال به ازای هر سهم روانه میز فروش بازار اول ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۴    
ایستانیوز:مرحله چهارم پرداخت سود سهام عدالت گروه های مختلف مشمولان از امروز (یکشنبه) آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۹    
ایستانیوز:تصویری تاسف برانگیز در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد در مراسم تجلیل از شهردار برازجان، پاکبانان را روی زمین و جلوی پای مسئولان کت و شلوارپوش نشانده اند!
مشاهده نتایج بیشتر...