جمعه ۰۱ تیرساعت ۱۲:۱۳Jun 2018 22
 

ایستا نیوز (istanews.ir)

  ۲۶ دقیقه پیش    
ایستانیوز:در حالی که لایحه آزادسازی سهام عدالت در قالب صندوق های تخصصی به مجلس ارائه شده، رئیس اتاق تعاون ایران معتقد است این پیشنهاد با اصل 44 قانون اساسی و فلسفه واگذاری شرکت ها منافات دارد.
  ۳۶ دقیقه پیش    
ایستانیوز:معاون وزیر کار درباره آندسته متقاضیان وام اشتغال روستایی که به دلیل داشتن چک های برگشتی و بدهی سررسید شده، موفق به دریافت وام اشتغال نشدند، توضیحاتی ارائه کرد.
  ۳۶ دقیقه پیش    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک رفاه کارگران اعلام کرد که بانک های عامل حدود 200 هزار میلیارد تومان از منابع داخلی خود را صرف طرح اشتغال فراگیر خواهند کرد.
  ۴۱ دقیقه پیش    
ایستانیوز:دادستان کل کشور با اشاره به ورود دستگاه قضایی به پرونده واردات قاچاقی 424 خودرو به کشور، آخرین وضعیت پرونده موسسات غیرمجاز را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۷    
ایستانیوز:رییس کل دادگستری استان فارس از دستگیری 97 نفر به دلیل ارتباط با بازار ارز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۷    
ایستانیوز:سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان اعلام کرد: ثبت قیمت کالاها و خدمات بهره مند از نرخ ارز رسمی در سامانه 124 این سازمان الزامی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۲    
ایستانیوز:قیمت سکه طرح جدید در بازار امروز تهران با افزایش به 2 میلیون و 553 هزار تومان رسید، با این حال سایر انواع سکه روند کاهشی داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۰۷    
ایستانیوز:وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در سفر یکروزه به اسلواکی به بررسی زمینه های همکاری مشترک میان تهران و براتیسلاوا پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۰۲    
ایستانیوز:معاونان فنی، منابع اصلی حوزه فنی و تخصصی مدیران عامل و شرکت های بیمه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۷    
ایستانیوز: مدیرعامل فرابورس در بیست و هشتمین همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی خواستار همکاری منسجم تر سه بازار بورس، بیمه و بانک در جهت هم افزایی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۷    
ایستانیوز: مدیرکل بیمه های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه 20درصد از مستمری بگیران کمتر از حداقل دستمزد مصوب مستمری می گیرند، گفت: 77درصد مستمری بگیران زیر خط فقر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۷    
ایستانیوز:بانک پارسیان در اطلاعیه ای چگونگی تعیین تکلیف سپرده های ثامن الحجج تا سقف 3 میلیارد ریال به منظور بازپرداخت سپرده های این تعاونی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۱    
ایستانیوز:وزیر امور خارجه کشورنمان در واکنش به ادعای چندی پیش مایک پامپئو و خواسته های 12گانه او از ایران فهرستی از مطالبات ایران از آمریکا را منتشر و تأکید کرد کشوری که برجامِ مورد تأیید شورای امنیت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۱    
ایستانیوز:اشمید در دیدار با علی اکبر صالحی از برنامه 100 شرکت اروپایی برای سرمایه گذاری در ایران خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۶    
ایستانیوز : آنچه در زیر می آید قیمت جدیدترین انواع موبایل های هوآوی در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۶    
ایستانیوز : آنچه در زیر می آید جدول قیمت انواع تلویزیون های زیر 4میلیون تومان در سطح بازار تهران است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۱    
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان کلنگی در تهران طی خرداد ماه 97 است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۱    
ایستانیوز:رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر تهران با اشاره به کاهش قیمت جهانی طلا اظهار کرد: افزایش قیمت ارز و تقاضا در هفته جاری مهم ترین عامل نوسانات طلا و سکه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۱    
ایستانیوز:هیات ایرانی روزی به منظورمذاکره و با هدف لغو تحریم ها عازم ژنو شد که دموکرات های ایالات متحده بر ایران تحمیل کرده بودند و تیم قبلی به سرپرستی سعید جلیلی با آن درگیر بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۱    
ایستانیوز:سرمایه گذار بودن برای بسیاری از افراد یک رؤیای دور و دست نیافتنی است. این افراد به این دلیل که فکر می کنند سرمایه گذاری نیاز به پول زیادی دارد از آن دوری می کنند، اما این تصور اشتباه است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۶    
ایستانیوز:بعد از اجرای سیاست یکسان سازی نرخ ارز از بیست و یکم فروردین ماه سال جاری، دولت بدون لحاظ کردن اولویت بندی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۶    
ایستانیوز:حباب سکه، طلا و ارز هنوز از بین نرفته بود که ناگهان حبابی بزرگتر دور بازار خودرو را فرا گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۱    
ایستانیوز:بررسی های میدانی نشان می دهد حجم معاملات مسکن در بازار تهران با کاهشی قابل توجه در دو هفته اخیر روبرو شده است . کاهشی که اعضای صنف مشاوران املاک از آن به عنوان رکود این بازار یاد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۶    
ایستانیوز:یک کارشناس صنعت خودرو معتقد است: تا زمانی که فاصله معناداری در قیمت کارخانه و بازار وجود دارد، خروج سفته گری غیرممکن است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۱    
ایستانیوز:معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور، از صدور دستورالعمل تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی به رسمی در صورت احراز شرایط تعیین شده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۶    
ایستانیوز:مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران اظهار داشت: باید با اجرای سیاست های نظارتی و کنترلی دقیق در بازار ارز با محوریت بانک مرکزی نسبت به مهار نوسان ها اقدام شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۱    
ایستانیوز:در جهت ارائه خدمات مطلوب الکترونیکی از طریق میز خدمت، فاز اول سامانه ثبت الکترونیکی اعتراضات و شکایات مودیان سازمان امور مالیاتی کشور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۶    
ایستانیوز:دادستان تهران گفت: پرونده موسسه های مالی در مرحله تحقیقات قرار دارد و 9 متهم این پرونده در بازداشت هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۶    
ایستانیوز:سازمان تامین اجتماعی راه های پرداخت حق بیمه کارفرمایی و شرط دریافت تسهیلات مشاغل خانگی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۱    
ایستانیوز:در راستای ارتقای شفافیت مالی، رعایت قوانین و دستورالعمل های ابلاغی بانک مرکزی و الزامات افشای سازمان بورس، صورت های مالی بانک اقتصادنوین برای سال مالی منتهی به پایان اسفند 96 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۱    
ایستانیوز:مدیر عامل بانک رفاه درباره وضعیت آینده نرخ سود اظهار داشت: با توجه به مجموعه عواملی که در اقتصاد ما بر نرخ سود اثرگذار است، انتظار داریم در آینده نرخ سود جهت گیری رو به بالا داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۶    
ایستانیوز:رییس کل بانک مرکزی در دیدار با وزیرتجارت و اقتصاد خارجی سوریه ضمن استقبال از گسترش روابط بانکی دو کشور، پیشنهاد کرد با همکاری دو طرف بانک مشترک ایران و سوریه تشکیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۶    
ایستانیوز:بانک آینده، در سه ماه نخست سال 1397، بیش از 2 (دو) هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج، به متقاضیان اعطا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۱۵    
ایستانیوز:رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در نامه ای از دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۱۵    
ایستانیوز:رئیس سازمان بورس گفت: سرمایه گذاران حتماً چند سهم مختلف را با هم بخرند که اگر سهمی کاهش یافت بقیه آن را جبران کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۵    
ایستانیوز:رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از پرداخت 230 میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار از محل ردیف 14 بودجه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۵    
ایستانیوز:ضوابط و شرایط بهره مندی اعضاء از خدمات بیمه درمان تکمیلی سال جاری، از تیرماه در تارنمای صندوق اعتباری هنر اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۰    
ایستانیوز: صیادان کشور برای نخستین بار در کشور تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان بیمه سرمد قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۰    
ایستانیوز:همه کارکنان وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه ایران قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۵    
ایستانیوز:بانک صادرات ایران از ابتدای سال 96 تا پایان اردیبهشت 97، در همکاری تنگاتنگ با سازمان های حمایتی، نزدیک به 13 هزار فقره وام قرض الحسنه اشتغالزایی و مشاغل خانگی در اقصی نقاط کشور پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۰    
ایستانیوز:وزیر اقتصاد جهت شرکت در اجلاس وزرای صندوق اوپک، صبح امروز در راس هیاتی وارد وین، پایتخت اتریش شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۰    
ایستانیوز:مدیر گروه بانکداری اسلامی پژوهشکده پولی و بانکی بر لزوم اتخاذ سیاست های پولی با نگاه بلندمدت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۰    
ایستانیوز:رییس پژوهشکده بیمه با اشاره به شاخص های بیمه گفت:برای ثبات مالی در شرکت های بیمه باید شاخص سال سن حق بیمه در نظر گرفته شود و بر اساس آن می توان تا شرکت های به سوی سلامت حرکت کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۰    
ایستانیوز:رییس کل بیمه مرکزی پیامی را به مناسبت چهل و هفتمین سالگرد تشکیل بیمه مرکزی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۵    
ایستانیوز:تمام ساختمان ها، جاده ها، پل ها، پارکینگ ها، حتی سطل های زباله و دریچه های فاضلاب این شهر به شبکه هوشمند متصل خواهند بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۰    
ایستانیوز:از الان شنیده شده که بعضی از طرف های تجاری بین المللی ایران نه تنها در فولاد که در فلزات دیگر مثل مس، آلومینیوم و.. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۰    
ایستانیوز:به گفته کارشناسان رویکرد متضاد ترامپ در اقتصاد و روابط با چین شرکت ها را دچار شک و تردید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۵    
ایستانیوز:فرهاد نیلی، اقتصاددان و نماینده ایران در بانک جهانی در سی و نهمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۰    
ایستانیوز:با امضای برجام، روابط ایران و سوئیس هم تقویت شد. تنها چند هفته بعد از اجرایی شدن توافق هسته ای ایران با قدرت های بزرگ، یوهان اشنایدر امان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۰    
ایستانیوز:در مقاله اقتصاددان به مثابه لوله کش ، استر دوفلو، اقتصاددان آمریکایی لوله کش و لوله کشی را در تبیین نقش حساس اقتصاددانان به کار برده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۵    
ایستانیوز:اپل انتظار دارد مدل های ارزان قیمت و مقرون به صرفه گوشی های آیفون 2018 از محبوبیت و استقبال بی نظیری برخوردار شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۵    
ایستانیوز:یک تحلیل گر بازارهای مالی از افراد خواست در شرایط کنونی و هیجانی بازار بورس از سرمایه گذاری کوتاه مدت در این بازار خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۰    
ایستانیوز:دلایلی مانند بدهی خط موبایل و عدم اقدام به پرداخت صورتحساب می تواند به سلب امتیاز از سیم کارت های اعتباری و دائمی منجر شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۰    
ایستانیوز:متخصصان امنیتی از خطر انتشار بدافزار به سرویس های اینترنتی پخش آنلاین و مستقیم بازی های جام جهانی 2018 روسیه به کاربران هشدار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۵    
ایستانیوز:تصاویر جدیدی منتشر شده است که نشان دهنده محافظ نمایشگر سه مدل آیفون 2018 اپل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۵    
ایستانیوز:گزارش ها حاکی است که تراشه و پردازنده های اینتل بار دیگر گرفتار آسیب پذیری و ضعف های امنیتی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۵    
ایستانیوز:باید بدانید شرکت های فناوری مشتاق اطلاعات هستند و علاقه آنان در کسب اطلاعات شخصی بیشتر از هر چیزی دیگری است و با استفاده از این داده ها بازار تجهیزات خود را رونق می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۰    
ایستانیوز:در طی روزهای گذشته قیمت اوراق تسهیلات مسکن با شیب ملایمی در حال افزایش بوده به طوری که قیمت تسه فروردین ماه سال جاری به آستانه 70 هزار تومان رسیده است در حالی که چند روز پیش این اوراق حدود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۵    
ایستانیوز:تسهیلات پرداختی بانک ها به بخش های اقتصادی در دو ماه ابتدایی سال 1397 مبلغ 689.5 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل 21 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۵    
ایستانیوز:معاون اقتصادی رئیس جمهور، موسسات مالی غیرمجاز را عامل برهم زننده برنامه های دولت در کاهش نرخ سود دانست و خاطرنشان کرد: دولت برای حل مسائل ارزی برنامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۰    
ایستانیوز:مدیرعامل یک شرکت تامین سرمایه از برنامه های گسترده بازار سرمایه برای بهبود شرایط کنونی حوزه ریلی و ارتقاء صنعت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۰    
ایستانیوز:یک کارشناس بازار سرمایه با رد هرگونه شکل گیری حباب در بازار سهام عنوان کرد: خرید سهام شرکت های زیان ده با نگاه به ارزش جایگزینی سهام و همچنین تورم انتظاری از سوی برخی معامله گران انجام شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۰    
ایستانیوز:معامله گران بورس تهران در ادامه رکوردشکنی شاخص، امروز نیز شاهد ثبت رکورد جدیدی برای شاخص کل بورس و گذشتن ارزش معاملات از 700 میلیارد تومان بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۰    
ایستانیوز:طبق بررسی میدانی از پایتخت، قیمت انواع میوه در مغازه های سطح شهر بین 8 تا 15 هزار تومان بسته به منطقه متفاوت است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۵    
ایستانیوز:ماموران گمرک دو غارون ایران موفق به کشف یک محموله شامپو تریاک شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۵    
ایستانیوز:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: التهابات و هیجانات اخیر در حوزه اقتصادی دلایل اقتصادی واقعی ندارد و بخش عمده ای از این التهابات ناشی از فضای روانی و سیاسی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۰    
ایستانیوز:مشتریان عضو سامانه بام بانک ملی ایران می توانند سیم کارت ایرانسل خود را از طریق این سامانه به صورت خودکار شارژ کنند و از هدیه اینترنت رایگان بهره مند شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۰    
ایستانیوز:قائم مقام بانک مرکزی گفت: نگرانی بزرگی برای مسئولان بانک مرکزی وجود دارد که لایحه در مجلس چه کُنش و واکنش هایی را ایجاد می کند و قانونی که از مجلس بیرون می آید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۰    
ایستانیوز:بانک ملی ایران در راستای حمایت از زیرساخت های بهداشت و درمان کشور، دو دستگاه آمبولانس به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اهدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۰    
ایستانیوز:مدیرکل سابق حوزه نظارتی بانک مرکزی می گوید تا زمانی تصمیم گیران به این اجماع نرسیده اند که سپرده گیری بدون مجوز بانک مرکزی یک عمل مجرمانه است، زخم موسسات غیرمجاز باز می ماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۰    
ایستانیوز:دیواندری با تاکید بر اینکه بخش مالی باید هدایت کننده اقتصاد باشد، گفت: ثبات مالی موضوعی فراتر از نظام بانکی بوده و برای تحقق آن، اجراء نظام مالی با شبکه بانکی باید هماهنگ باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۲۵    
ایستانیوز:رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال نامه از همراهی مدیرعامل بانک سپه و کارکنان این بانک به دلیل تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۲۰    
ایستانیوز: فرنقی زاد مدیر امور هماهنگی حوزه مدیریت پست بانک ایران در دیدار با مدیر و کارکنان اداره کل روابط عمومی این بانک با تأکید بر لزوم بهره گیری از ابزارهای اطلاع رسانی متنوع گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۲۰    
ایستانیوز:در دومین جلسه کارگروه #حمایت_از_کالای_ایرانی بانک سامان، شناسایی تولیدکنندگان ایرانی و بررسی توانمندی ها و ظرفیت های آنها در تولید تجهیزات فناوری اطلاعات به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۵    
ایستانیوز:در ادامه بازدیدهای استانی شعب، دکتر کاتب با حضور در محل شعبه همدان، با کارکنان و نمایندگان این استان دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۵    
ایستانیوز: عضو هیئت مدیره گفت: طرح اشتغال روستایی به دلیل مرتفع نمودن مشکلات ناشی از چالش های روانی، اجتماعی و جامعه اولویت نخست برنامه بانک توسعه تعاون است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۵    
ایستانیوز:ایجاد شرایط سردرگمی و نااطمینانی در بازار ارز که تصمیمات دفعتی و یکباره دولت نیز بر شدت آن افزوده است، فعالان اقتصادی حوزه غذای کشور اعم از تولیدکنندگان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۵    
ایستانیوز:وزیران نفت کشورهای عضو اوپک روز جمعه در حالی برای تصمیم گیری در خصوص تداوم طرح فریز نفتی و یا افزایش سطح تولید خود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۰    
ایستانیوز:روند کار ترخیص و انجام تشریفات گمرکی در گمرکات حالت عادی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۱۵    
ایستانیوز:سخنگوی دولت درباره وضعیت ارزی کشور گفت: از تخصیص ارز به کالاهایی که در داخل تولید می شود و یا واردات آن ضروری نیست جلوگیری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۵    
ایستانیوز:مزایده بلوک های دولتی دو شرکت بیمه البرز و بیمه اتکایی امین در حالی روز گذشته در بورس و فرابورس برگزار شد که خریداران باز هم به این دو شرکت بیمه ای اقبالی نشان ندادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۰    
ایستانیوز:رییس کل بانک مرکزی در جلسه دیروز شورای پول و اعتبار ، گزارشی از آخرین وضعیت تخصیص و تامین ارز مورد نیاز کشور از زمان اجرای سیاست جدید ارزی ارایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۰    
ایستانیوز:رییس پژوهشکده پولی و بانکی گفت: معتقدم مشکلات سیستم بانکی با نشستن در جلسه حل نخواهد شد و برخوردهایی که با مشکلات می شود نشان از عدم درک درست مسئله اصلی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۵    
ایستانیوز:عناوین روزنامه های امروز
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۲۴    
ایستانیوز:مدیر گروه پول و ارز پژوهشکده پولی و بانکی تاکید کرد: عدم تعادل بین رشد پولی و نرخ سپرده های بانکی تاثیر منفی بر نرخ تورم خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۲۴    
ایستانیوز:یک کارشناس اقتصادی با اشاره به تاثیر بالای استقلال بانک مرکزی در کنترل نرخ تورم گفت: البته این مسئله به تنهایی تورم را کنترل نمی کند اما باید بانک مرکزی به صورت نهاد مستقل فعالیت کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۹    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران در حاشیه مراسم انعقاد تفاهمنامه با کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) بیان داشت: این بانک در راستای توان بخشی و توسعه اشتغال مددجویان کمیته امداد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۴    
ایستانیوز:هنوز دو مرحله از جشنواره پیش بینی کن، جایزه بگیر بانک ملی ایران باقی است گرچه حجم زیادی از مخاطبان بانک ملی ایران در فضای مجازی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۴    
ایستانیوز:پاکت های مزایده 3 سیلو و یک کشتارگاه دولتی روز گذشته در سازمان خصوصی سازی باز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۹    
ایستانیوز:دفترچه های بیمه تأمین اجتماعی تا پایان سال در کل کشور حذف می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۹    
ایستانیوز: معاون اول رییس جمهور اعلام کرد: ستاد اقتصادی دولت مکلف شد با توجه به نظر صاحبنظران اقتصادی راهکارهای هدایت نقدینگی کشور به سمت تولید و بازار سرمایه را بررسی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۹    
ایستانیوز: بورس اوراق بهادار، روز پر رفت و آمد ناشران بورسی را تجربه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۴    
ایستانیوز: تبریک می گم! شما برنده سفر عتبات شدید. کلاهبرداری های تلفنی روز به روز با روش های جدیدتری به سراغ قربانیانش می رود و کلاهبرداری امروز رنگ و بوی مذهبی به خود داده تا با دخیل کردن عواطف و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۱    
ایستانیوز:امروز افزایش بی سابقه حرکت صعودی شاخص بازار سرمایه در حالی ادامه داشت که نفتی ها و خودرویی ها با کاهش قیمت مواجه شدند و شاخص کل هم وزن با افت همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۶    
ایستانیوز:امروز حسین فهیمی برای اولین بار بعد از ریاستش در شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در نشست خبری درباره میزان معاملات سهامداران خارجی در بازار ایران توضیحاتی را داد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۲    
ایستانیوز: مراسم تودیع و معارفه معاون جدید امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور دکتر کرباسیان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۷    
ایستانیوز:مدیرعامل سازمان بیمه سلامت درباره چگونگی بیمه شدن افراد فاقد بیمه در هنگام نیاز به دریافت خدمات درمانی بستری در بیمارستان، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۷    
ایستانیوز:همزمان با هفدهیمن سالگرد تاسیس بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی ایران ، این بانک ششمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۷    
ایستانیوز:به منظور تسهیل مسافرتهای خارجی هموطنان ، بانک تجارت در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان نیز نسبت به پرداخت ارز مسافرتی به متقاضیان اقدام می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۲    
ایستانیوز:معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در برنامه گفتگوی 18,30 شبکه خبر که موضوع صنفی کامیون داران مورد بررسی قرار گرفت، حضور یافت و در خصوص مسائل بیمه ای این گروه توضیح داد.
مشاهده نتایج بیشتر...