پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۵:۴۵Jan 2017 19

ایستا نیوز (istanews.ir)

ایستا نیوز 29 اسفند 1394 ایستا نیوز 31 فروردین 1395 ایستا نیوز 31 اردیبهشت 1395 ایستا نیوز 31 خرداد 1395 ایستا نیوز 31 تیر 1395 ایستا نیوز 31 مرداد 1395 ایستا نیوز 31 شهریور 1395 ایستا نیوز 30 مهر 1395 ایستا نیوز 30 آبان 1395 ایستا نیوز 30 آذر 1395 ایستا نیوز 1 دی 1395 ایستا نیوز 2 دی 1395 ایستا نیوز 3 دی 1395 ایستا نیوز 4 دی 1395 ایستا نیوز 5 دی 1395 ایستا نیوز 6 دی 1395 ایستا نیوز 7 دی 1395 ایستا نیوز 8 دی 1395 ایستا نیوز 9 دی 1395 ایستا نیوز 10 دی 1395 ایستا نیوز 11 دی 1395 ایستا نیوز 12 دی 1395 ایستا نیوز 13 دی 1395 ایستا نیوز 14 دی 1395 ایستا نیوز 15 دی 1395 ایستا نیوز 16 دی 1395 ایستا نیوز 17 دی 1395 ایستا نیوز 18 دی 1395 ایستا نیوز 19 دی 1395 ایستا نیوز 20 دی 1395 ایستا نیوز 21 دی 1395 ایستا نیوز 22 دی 1395 ایستا نیوز 23 دی 1395 ایستا نیوز 24 دی 1395 ایستا نیوز 25 دی 1395 ایستا نیوز 26 دی 1395 ایستا نیوز 27 دی 1395 ایستا نیوز 28 دی 1395 ایستا نیوز 29 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۵  
ایستانیوز:رییس جمهوری در حاشیه جلسه هیات دولت، از محصولات تولیدی سه شرکت دانش بنیان در زمینه موتورسیکلت و خودرو برقی بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۶  
ایستانیوز:معاملات بازار جهانی تحت تاثیر نوسانات ارزی مربوط به مواضع رئیس جمهور جدید آمریکا و اظهارات نخست وزیر انگلیس درباره جدایی از اتحادیه اروپا قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳  
ایستانیوز:در جریان مذاکرات هسته ای و بعد از آن توافق برای برجام که حدود یک سال از آن می گذرد، اکنون 22 میلیارد دلار از دارایی های ارزی ایران که طی سال های تحریم بلوکه و خارج از دسترس قرار گرفته بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۰  
ایستانیوز:حجم معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران روز گذشته به 22هزار و 624 قرارداد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۷  
ایستانیوز:معاون نظارت مالی و خزانه داری با اشاره به پرداخت مستقیم حقوق کارکنان از بانک مرکزی از ابتدای سال آینده می گوید از مزایای این روش این است که دیگر دستگاه های اجرایی نمی توانند علی رغم کسر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۴  
ایستانیوز:دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با پایان دوره دو ساله فعالیت خود در سندیکا با این سمت خداحافظی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۴  
ایستانیوز:مشاور اتاق بازرگانی ایران در امور بیمه ای با بیان اینکه اطلاع رسانی به کارفرمایان در خصوص اجرای طرح بخشودگی کارفرمایان خوش حساب بسیار مهم است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۸  
ایستانیوز:بانک مرکزی با ابلاغ بخشنامه ای ضوابط تشویق سرمایه گذاران خارجی اعلام کرد. بر این اساس، شرکتهایی که با مشارکت ایرانی-خارجی در کشور ایجاد می شوند، برای3سال به عنوان ذینفع واحد قلمداد خواهندشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۵  
ایستانیوز:در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر دلار آمریکا با 14 تومان کاهش، به 3820 تومان رسید.سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم، یک میلیون و 182 هزار و 700 تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۶  
ایستانیوز:مرتضی اکبری مدیرعامل و محسن پدرام رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور ارزیابی عملکرد شعب و دوایر ستادی در راستای تحقق اهداف تبیین شده در فرصت پایانی سال به استان بوشهر سفر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۳  
ایستانیوز:شعبه جدید بانک ملی ایران در منطقه ناز ی آباد تهران با نام خیابان شهید اکبر مشهدی از شهدای معزز انقلاب اسلامی توسط برادر این شهید افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۰  
ایستانیوز:بانک سینا در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و ترویج فرهنگ استفاده از این خدمات، نسبت به صدور کارت خانواده اقدام می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۰  
ایستانیوز:لوح و تندیس کارآفرین برجسته در همایش چشم انداز کسب و کار و کارآفرینی در افق 1404 به دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۲  
ایستانیوز:فناوری ارتباطی میدان نزدیک یا اصطلاحا NFC در سراسر دنیا برای اتصال دستگاه ها به هم و پرداخت هزینه از طریق برقراری ارتباط نزدیک کارت بانکی یا تلفن همراه به دستگاه مترو، اتوبوس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۶  
ایستانیوز:در آغاز هفتمین سال فعالیت بانک گردشگری، همایش سراسری دو روزه مدیران ستاد و شعب آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۰  
ایستانیوز:مایکروسافت در حال اعمال تغییراتی در فروشگاه آنلاین ویندوز 10 موسوم به ویندوز استور است که خرید کتاب را هم از طریق آن ممکن می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۰  
ایستانیوز:اتحادیه اروپا، تحریم شعبه لندن بانک صادرات ایران ،شرکت مهم نفتی "اوپیک" که برنامه واگذاری 5 زیرمجموعه را در بازار سهام دارد به همراه دو شرکت دیگر را لغو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۷  
ایستانیوز:معامله گران بازار سهام امروز نظاره گر تقویت تقاضا در گروه معدنی ها و فولادی ها با تحرک سهامداران اغلب حقوقی بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۸  
ایستانیوز:مایکروسافت به طور جدی به کاربران ویندوز 7 هشدار داده که این سیستم عامل دارای مشکلاتی است و کاربران باید هر چه سریع تر از این سیستم عامل به سیستم عامل های جدیدتر مهاجرت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۸  
ایستانیوز:شرکت گوگل امروز اعلام کرد نسخه فعلی شبکه اجتماعی خود موسوم به گوگل پلاس را از تاریخ 24 ژانویه بازنشسته خواهد کرد و رابط کاربری جدید و جذابی برای آن طراحی خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۸  
ایستانیوز:کارشناسان امنیتی از اجرای حملات تازه فیشینگ علیه کاربران اینترنت و به خصوص کاربران خدمات پست الکترونیک جیمیل خبر می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۹  
ایستانیوز:قرار است با استفاده از پلتفورم اندروید وان گوگل گوشی های ارزان قیمت مجهز به سیستم عامل اندروید تهیه و در بازار عرضه شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۹  
ایستانیوز:سود هر سهم گزارش قبل 38 ریال بود که در گزارش جدید سود هر سهم با 26 درصد افزایش به 48 ریال رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۹  
ایستانیوز:شرکت پتروشیمی مبین در مدت 9 ماه منتهی به 30 آذر ماه 95، با تحقق 566 ریال سود به ازای هر سهم، معادل 71 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۳  
ایستانیوز:بانک رفاه با نماد "ذرفاه" در سامانه پس از معاملات شرکت سپرده گذاری اوراق گواهی سپرده درج شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۰  
ایستانیوز:عضو موظف هیات مدیره کارگزار بانک مسکن و استاد دانشگاه در خصوص راهکارهای افزایش سهم تامین مالی از طریق بازار سرمایه در اقتصاد ایران گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۷  
ایستانیوز:شرکت داروسازی زهراوی در دوره 9 ماهه سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 1395، به هر سهم مبلغ 2 هزار و 167 ریال سود اختصاص داد؛ که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۷  
ایستانیوز:شرکت کالسیمین در مدت 9 ماه منتهی به 30 آذر ماه 95، با شناسایی 329 ریال سود به ازای هر سهم، معادل 77 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۱  
ایستانیوز : آنچه در زیر می آید قیمت پرفروش ترین انواع تبلت های با قابلیت پشتیبانی 4G در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۱  
ایستانیوز:به نظر می رسد پس از گذشت مدتی از انتشار حواشی و مشکلات پیرامون شرکت سامسونگ، این شرکت قصد دارد با رونمایی از دو محصول جدید، کابران قدیمی خود را هیجان زده کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۱  
ایستانیوز:اولین غرامت یکی از فوت شدگان تبریزی سانحه تصادف قطار تبریز-مشهد در محل شعبه بیمه نوین در این شهر پرداخت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۸  
ایستانیوز:با وجود قیمت بالایی که خریداران برای گوشی های آیفون پرداخت می کنند، ولی حاشیه امنیت این برند برای مصرف کنندگان نهایی ایران با اما و اگرهای متعددی همراه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۸  
ایستانیوز : آنچه در زیر می آید قیمت قیمت پرفروش ترین موبایل های 5 اینچ و بزرگتر موجود در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۵  
ایستانیوز:موسسه بین المللی یورومانیتور در گزارشی جدید همزمان با یک سالگی برجام و رفع تحریم های بین المللی ضمن بررسی اوضاع صنعت و تجارت ایران پیش بینی کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۹  
ایستانیوز:پیش بینی جذب 50 میلیارد دلار سرمایه خارجی در بخش معدن در طول برنامه ششم توسعه در حالی است که تدوین یک برنامه استراتژیک در این حوزه لازمه تحقق این امر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۶  
ایستانیوز:گزارش بانک مرکزی از گشایش های ایجادشده در حوزه بانکی بعد از لغو تحریم ها تشریح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۴  
ایستانیوز:اوایل هفته جاری با تشکیل جلسه ای در وزارت صنعت با عنوان بررسی وضعیت صندوق فروشگاهی نسبت به عقد قرار داد و خرید صندوق های فروشگاهی از تولیدکنندگان داخلی با اولویت شرکت کنتور سازی ایران و دو ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۹  
ایستانیوز:شرکت ملی صنایع مس ایران پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 95 را با سرمایه 50 هزار میلیارد ریال به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۳  
ایستانیوز:تالار صادراتی بورس کالای ایران امروز چهارشنبه 29 دی ماه شاهد عرضه 20 هزار تن گندم خوراکی استان های خوزستان و فارس است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۷  
ایستانیوز:تویوتا موتور اعلام کرد آزمایش خودرو هیدروژنی خود را در امارات متحده عربی آغاز می کند تا قابلیت آلایندگی صفر این خودرو را در شرایط آب و هوایی گرم و خشک بیازماید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۴  
ایستانیوز:به دنبال انتقاد ترامپ از شرکت های خودروسازی مبنی بر انتقال کارخانجات خودروسازی خود به خارج از آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۱  
ایستانیوز:موسسه سرمایه گذاری ام کی اس سوییس در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد که سیاست احتمالا مهمترین عامل موثر بر قیمت جهانی طلا و ارزش دلار در سال 2017 میلادی خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۵  
ایستانیوز:محمد جواد ظریف، بامداد روز چهارشنبه راهی داووس شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۲  
ایستانیوز:وزارت اقتصاد گزارش 30 روزه شاخص های کلان اقتصادی در بازارهای جهانی و داخلی را ارائه کرد که طی آن هر یورو در آذرماه نسبت به ماه قبل از آن 4,9 درصد رشد یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۹  
ایستانیوز:وزیر خارجه آمریکا در اظهاراتی روز سه شنبه هشدار داده که خروج کشورش از توافق هسته ای چندجانبه با ایران صدمات جبران ناپذیری به اعتبار واشنگتن در دنیا وارد خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۴  
ایستانیوز: روزنامه دنیای اقتصاد به نقل از گاردین نوشت:بسیاری از مخالفان در مورد دولتی که با ثروتمندان افسانه ای پر شده و کاری برای کمک به طبقه کارگر آمریکا انجام نمی دهند، هشدار داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۱  
ایستانیوز:تحقیقات شرکت سامسونگ الکترونیک درباره آنچه که باعث آتش گرفتن برخی از گوشی های گلکسی نوت 7 شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۸  
ایستانیوز:در حال حاضر استفاده اغلب کاربران از اینترنت به داده های ویدیویی مربوط است، با این حال در ایران هنوز هم اینترنت های ثابت و همراه به صورت حجمی ارائه می شوند و کاربران همچنان باید آمار حجم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۸  
ایستانیوز:برنامه قفل صفحه نمایش شرکت مایکروسافت موجب صرفه جویی در عمر باتری گوشی های هوشمند اندرویدی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۵  
ایستانیوز:بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی، شاخص فروش شرکتهای ایران نسبت به سال 93 از افت برخوردار بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۹  
ایستانیوز:اداره اعتبارات بانک مرکزی افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر از 30 میلیون تومان به 40 میلیون تومان را به بانکهای عامل ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۶  
ایستانیوز:بررسی و تعیین مزد منطقه ای برای سال 96 که از محورهای نشست دیشب شورای سه جانبه ملی در وزارت کار بود به طور کامل منتفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۳  
ایستانیوز:5 درصد از سهام غیرمدیریتی شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان با قیمت پایه هر سهم 11 هزار و 750 ریال روز شنبه 2 بهمن 95 در بازار دوم فرابورس ایران عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۹  
ایستانیوز:شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با همکاری شرکت سلامت فرتاک ایرانیان به عنوان حامی ورزشکاران نسبت به صدور اولین کارت تخصصی ویژه مراکز آبی با عنوان "استخر کارت پارسیان" اقدام نموده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۹  
ایستانیوز:میراث احمدی نژاد به زخمی کهنه برای اقتصاد ایران تبدیل شده که هر بار با افزایش رقم، سر باز می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۶  
ایستانیوز:جمشید پژویان می گوید: افزایش بدهی بانک ها به بانک مرکزی در ایجاد نقدینگی موثر بوده و دلیل آن است که بانک ها میزان اعتبارات اعطایی را افزایش دادند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۳  
ایستانیوز:روز گذشته احمد مسجد جامعی عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران استعفای خود را به صورت کتبی تقدیم مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران کرد، اما در دقایق پایانی جلسه شورای شهر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۳  
ایستانیوز:تحریم های اتحادیه اروپایی علیه شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت و دو شرکت دیگر لغو شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۳  
ایستانیوز:آقای وزیر بهداشت در روزهای گذشته مطلب مهمی را اعلام کرد و گفت: سن امید به زندگی زنان ایران به 80,5 سال و سن امید به زندگی مردان به 79 سال رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۷  
ایستانیوز: دولت یازدهم با دستور کار قرار دادن سیاست تثبیت نرخ ارز، قیمت دلار را به طور اسمی و نه واقعی در محدوده 3500 تومان نگاه داشته بود. اما فنر دلار منتظر یه تلنگر بود تا آزاد شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۴  
ایستانیوز:باشگاه مشتریان شرکت کارت اعتباری ایران کیش یکساله شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۱  
ایستانیوز:سایپا 111، سایپا 132، سایپا 131، تیبا، تیبا هاچ بک، ام وی ام S 110، پژو پارس، سمند، پژو 405، لیفان X60 و ام وی ام 550 در پایین ترین سطح کیفی قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۸  
ایستانیوز:مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۸  
ایستانیوز:بررسی های اخیر در مورد چالش های رشد اقتصادی حاکی از آن است که در کنار عامل فقدان سرمایه گذاری ؛ یکی از گلوگاه های رشد اقتصاد ایران کمبود پس انداز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۵  
ایستانیوز:مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۱  
ایستانیوز:کیا پیکانتو 2016 ، به مبلغ 75 میلیون تومان در بازار معامله می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۱  
ایستانیوز:دبیرکل کانون نهادهای سرمایه گذاری، ساختار کلی اقتصاد و نهاد قدرت در کشور را از اصلی ترین موانعی دانست که اجرای قانون شفافیت شبه دولتی ها را با کندی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۱  
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع خودروهای ژاپنی در سطح بازار پایتخت است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد؛
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۸  
ایستانیوز: خودروساز آلمانی BMW از محصول جدید خود Series 4 Convertible مدل 2018 رونمایی کرد./منبع
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۸  
ایستانیوز:رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور طی بخشنامه ای بهای خودروهای تولید داخل و ارزش گمرکی خودروهای وارداتی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۵  
ایستانیوز:رییس جمهور تأکید کرد: به ملت بزرگ ایران می گویم همه تحریم های هسته ای بعد از اجرا شدن برجام در 27 دی سال گذشته برداشته شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۲  
ایستانیوز:مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک قرار است در دادگاهی در دالاس در مورد یک پرونده شکایت دو میلیارد دلاری توضیح دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۲  
ایستانیوز:امروز نگاهی به دو تلفن هوشمند اندرویدیSamsung Galaxy S7 Edge و Huawei Mate 9 می کنیم و با مقایسه آنها امیدواریم کسانی که قصد خرید یکی از این دو گوشی را دارند با ضعف ها و نقاط قوت انتخاب خود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۹  
ایستانیوز:یک شرکت مدیریت کلمه رمز در آمریکا اعلام کرده در سال 2016 میلادی 123456 هنوز هم یکی از پرمصرف ترین کلمات رمز در سال گذشته میلادی بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۹  
ایستانیوز : آنچه در زیر می آید قیمت جدیدترین انواع دوربین فیلمبرداری در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۶  
ایستانیوز:آخرین آمار جدول توزیع اندروید نشان می دهد که نسخه Froyo اندروید که می 2010 توسط گوگل منتشر شد، در لیست وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۶  
ایستانیوز:سرانجام مشخص شد که گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ 15 آوریل روانه بازار می شود. این شرکت امیدوار است با عرضه گوشی یاد شده خاطره تلخ آتش سوزی گوشی گلکسی اس 7 را از اذهان بزداید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۴  
ایستانیوز:مدیرعامل صرافی بانک توسعه صادرات اعلام کرد که به عنوان یک صرافی منتخب بانک مرکزی جمهوری اسلامی برای عرضه اسکناس دلار به متقاضیان آمادگی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۶  
ایستانیوز:عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن گفت: برجام فرصتی تاریخی برای استانداردسازی مناسبات مالی بر اساس متد های روز دنیا و ورود به سیستم بانکی بین الملل پس از دوران تحریم است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۳  
ایستانیوز:مدیر عامل بانک مسکن با حضور در جمع مدیران و کارکنان این بانک در مراسم هفتاد و هشتمین سالگرد تاسیس بانک مسکن، از تدوین برنامه 5 ساله برای بانک مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۰  
ایستانیوز:شرکت های بیمه کشتیرانی در جهان راهی یافته اند تا از ماه آینده میلادی تقریبا به طور کامل محموله های نفتی صادراتی ایران را بیمه کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۷  
ایستانیوز:معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تا کنون 160 هزار نفر برای دریافت وام خانه اولی ها پس انداز کرده اند که از این طریق 2 هزار و 600 میلیارد تومان در بانک مسکن سپرده گذاری شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۷  
ایستانیوز:شرکت اپل در تلاش برای تولید یک مدل جدید از لپ تاپ مک بوک پروی خود است که از نظر سخت افزار قدرتمندتر بوده و امکانات بیشتری دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۴  
ایستانیوز:وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پس از مسائل تحریم، حل مسائل بانکی و تسهیل در حمل و نقل دریایی و هوایی با قاره آفریقا، اولویت نخست دولت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۴  
ایستانیوز:از پانزدهم بهمن ماه سال جاری، دوراظهاری صادرات منوط به ثبت فاکتور فروش الکترونیکی در سامانه فاکتور به آدرس www.factor.irica.co است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۴  
ایستانیوز:سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: صدور هرگونه آگهی پیش فروش خودرو، بدون اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۱  
ایستانیوز:تله های الکترونیکی گمرک برای مبارزه با قاچاق کالا با اتصال الکترونیکی بارنامه به سامانه جامع امور گمرکی تکمیل و تبادل الکترونیکی اطلاعات میان انبارهای سازمان بنادر و گمرک آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۶  
ایستانیوز:بانک مرکزی وضعیت 5 شاخص مهم اقتصادی ایران را اعلام کرد که بر این اساس، کارنامه اقتصادی ایران در یکسالگی برجام منتشر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۰  
ایستانیوز:به دنبال اعلام خبر مستثنی شدن خدمات و تسهیلات شرکت های لیزینگ در پیش نویس لایحه قانون دایمی مالیات بر ارزش افزوده سهام این شرکت در بازار سهام با اقبال مواجه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۰  
ایستانیوز:مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی از افزایش تحرک سرمایه گذاران خارجی و رشد 5 برابری ارزش معاملات این گروه در بازار سرمایه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۴  
ایستانیوز:در جریان معاملات امروز سه صنعت خودرو، شیمیایی و فلزات اساسی امروز با بیشترین حجم و ارزش معاملات در صدر برترین گروه ها قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۴  
ایستانیوز:روز گذشته اعضای هیئت مدیره کانون کارگزاران بورس به اتفاق آرا روح الله میرصانعی را برای دو سال دیگر به عنوان دبیر کل کانون کارگزاران انتخاب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۱  
ایستانیوز:مسلما نهادینه سازی روش ثبت سفارش در عرضه های اولیه در بورس های اوراق بهادار به جای روش های قبلی، علاوه بر اینکه اثربخشی بیشتری را به همراه دارد، بسیاری از حاشیه ها، مشکلات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۸  
ایستانیوز:به گفته یک کارشناس بازار ارز راه اندازی بازار آتی ارز در شرایط فعلی می تواند موقعیت مناسبی برای اقتصاد ایران فراهم آورد و اگر این بازار راه اندازی شود فضای جدید برای بازار ارز و در نتیجه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۵  
ایستانیوز:شرکت بیمه "ما" در راستای تحقق یکی از سیاست های اصلی خود در خصوص مشتری مداری و پرداخت به موقع و دقیق خسارت، در یک پرونده بالغ بر دو میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۲  
ایستانیوز:استاندار مرکزی با ارسال نامه ای به دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، خواستار قدردانی از بانک کشاورزی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۲  
ایستانیوز:تعداد کاربران کانون جوانه های بانک ملی ایران در پایان آذر ماه امسال، با رشد 46 درصدی از مرز 790 هزار نفر گذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۹  
ایستانیوز:در جریان معاملات امروز(سه شنبه) بازار آزاد تهران، نرخ هر دلار آمریکا با 52 تومان کاهش، به 3862 تومان رسید، همچنین هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز، 2300 تومان گران شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۹  
ایستانیوز:شهردار کرج با اعلام اینکه پروژه محتشم کاشانی یکی از بزرگ ترین پروژه های شهری پس از ساخت بزرگراه طبقاتی صدر است، گفت: از آنجائی که بانک شهر تنها بانک حامی پروژه های شهری کلانشهرها است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۹  
ایستانیوز:استاندار کرمان در دیدار با مدیرعامل بانک سپه گفت: بانک سپه در کرمان یک مگاسرمایه گذار است و این بانک از واحدهای مختلف اقتصادی در این استان حمایت می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...