جمعه ۰۲ تیرساعت ۰۱:۱۸Jun 2017 23

ایستا نیوز (istanews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۰    
ایستانیوز:ایجاد و ادامه فعالیت موسسات مالی اعتباری خارج از دریافت مجوز و نظارت بانک مرکزی و چارچوب های قانونی، آئینه ای از وضعیت سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۰    
ایستانیوز:بانک او سی بی سی در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که قیمت جهانی طلا در شش ماه دوم 2017 میلادی تحت تاثیر سیاست های پولی سختگیرانه فدرال رزرو آمریکا و تقویت ارزش دلار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۰    
ایستانیوز:به آگاهی هم وطنان عزیز می رساند پیرو فراخوان شرکت ایران خودرو جهت ثبت نام محصولات جدید، درگاه شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد بر روی سایت این شرکت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۰    
ایستانیوز:شاخصه های سرمایه انسانی در صنعت بیمه، هوشمندی در کسب وکار، دید اقتصادی، تحول گرایی، تدین و تعهد است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۵    
ایستانیوز:سقف وامی که هر خانواده دریافت می کند باید تابعی از یارانه آن خانوار باشد تا پرداخت اقساط وام بوسیله یارانه تضمین شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۵    
ایستانیوز:"تاینی برادویک" اهل سانفرانسیسکو، از هواپیما در ارتفاع 3000 فوت به زمین پرید. چتر نجات اختراع پدرش "چارلز برادویک" بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۰    
ایستانیوز:28 بانک، 16 شرکت پس انداز و وام مسکن و 2 شرکت سرمایه گذاری ملی بر اساس لایحه شورای انقلاب در سال 1358 ادغام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۰    
ایستانیوز:استاندار سمنان گفت: با اکثریت مطلق آرای مدیران دستگاه های اجرایی روزهای پنج شنبه در تابستان سال جاری تعطیل و ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از هفت صبح تا 15/45 دقیقه اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۰    
ایستانیوز:مدیرکل نظارت بر بانک های بانک مرکزی گفت: بانکها سپرده ها را به صورت تسهیلات در اختیار مشتریان قرار می دهند، لذا سپرده ها همیشه قابل وصول هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۵    
ایستانیوز:بازار کشوری مسکن مطابق آخرین دریافتی از وضعیت معاملات به خط پایان رکود رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۵    
ایستانیوز:در سال های اخیر به دنبال متداول شدن تجارت الکترونیک پدیده نوین دیگری تحت عنوان دولت الکترونیک مطرح شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۰    
ایستانیوز:رفتار سپرده گذاران تغییر کرده است و با مفهوم ریسک آشنا شده اند و حاضر شده اند تا با نرخ سود مرسوم و پایین تر پول خود را در بانک ها سپرده گذاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۲۰    
ایستانیوز: بانک مرکزی با ابلاغ استانداردهای بین المللی بال 2 به شبکه بانکی، گامی برای مدیریت بهتر ریسک در بنگاه های پولی برداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۲۰    
ایستانیوز: میزان تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته در 2 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 48 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۵    
ایستانیوز:پایین نگه داشتن نرخ بهره بانکی و نیز چاپ اسکناس از سوی بانکهای مرکزی کشورهای دنیا نه تنها رونق اقتصادی را برای کشورها به ارمغان نیاورده بلکه ارزش پول ملی را هم کاهش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۰    
ایستانیوز:شرکت های بیمه عضو سندیکای بیمه گران ایران در تابستان 1396 جهت صدور بیمه نامه برای موتور سیکلت های فاقد بیمه نامه جریمه ای دریافت نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۰    
ایستانیوز:رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران گفت: شبکه بانکی کشور توان تامین مالی و نیازهای نقدینگی بخش معدن را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۰    
ایستانیوز:مدیریت امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، فهرست کوچکترین سهامداران بازار سرمایه را تا پایان اردیبهشت 96منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۵    
ایستانیوز:مدیر سابق نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس،تامین نقدینگی، امکان ادامه پروژه های سود آور برای شرکتها و جلوگیری از فروش سهام های ارزنده توسط سهام دار عمده ر از مزایای اوراق تبعی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰    
ایستانیوز:در پنج روز کاری گذشته معاملات بورس تهران، قیمت پایانی اکثر سهم ها روند نزولی به خود گرفت و شاخص کل 729 واحد افت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۵    
ایستانیوز:رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به اینکه ما در تلاشیم در شرایط آرام تصمیمات بهینه بگیریم و نگذاریم تصمیمات عجولانه دوباره صنعت بیمه را دچار تنش کند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۵    
ایستانیوز:طبق پیش بینی صورت گرفته تا پایان سال جاری فروش صنعت خودرو و قطعه ایران مجموعا به حدود 20 میلیارد دلار خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۰    
ایستانیوز:لپ تاپ SONY مدل Pro 13 SVP با پردازنده i5 در بازار به قیمت چهار میلیون و 200 هزار تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۰    
ایستانیوز:آیفون تصویری تک نما برای ساختمان های 7 واحدی مدل D43 با سه سال ضمانت نامه در بازار به قیمت یک میلیون و 643 هزار و 500 تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۵    
ایستانیوز:با عبور امواج ضعیفی از شمال غرب کشور، در برخی مناطق شمالی استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و اردبیل، رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۵    
ایستانیوز:خودرو Peugeot 2008 تیپ 1.6 FWD کلاس Compact SUV مدل 2017 در بازار دبی به قیمت 69 هزار درهم است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۵    
ایستانیوز:در این گزارش استفتاء مقام معظم رهبری در خصوص زمان پرداخت فطریه را بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۰    
ایستانیوز:مدیرعامل صندوق تامین خسارت بدنی کشور از آغاز مرحله دوم طرح ملی بخشودگی 100 درصدی جریمه نداشتن بیمه نامه شخص ثالث برای موتورسیکلت ها و ارائه تسهیلات خرید این بیمه نامه از روز اول تیرماه خبر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۰    
ایستانیوز:رئیس سازمان خصوصی از تصویب افزون بر 500 میلیارد تومان سود برای دوره مالی سال 95 (ویژه مشمولان سهام عدالت) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۰    
ایستانیوز:گروه ویژه اقدام مالی (FATF) قرار است بزودی درباره محدودیت های معاملاتی با ایران تصمیم گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۵    
ایستانیوز: طی 12 ماهه اول 1395، شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور به بیش از 35 هزار زوج جوان بالغ به 7195 میلیارد ریال وام ازدواج و جهیزیه پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۰    
ایستانیوز:رئیس هیات مدیره بانک تجارت از برنامه های این بانک برای ارتقاء استانداردهای شفافیت مالی خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۱۵    
ایستانیوز:پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده بانک دی و انتخاب اعضای جدید هیات مدیره، مدیرعامل بانک دی تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۰    
ایستانیوز:دستور قضایی توقف فعالیت شعب موسسه حافظ به نیروی انتظامی ارسال شد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۵    
ایستانیوز:تفاهمنامه همکاری با هدف اعطای تسهیلات خرد قرض الحسنه به کارکنان ناجا در سراسر کشور میان بانک قرض الحسنه مهر ایران و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منعقد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۰۵    
ایستانیوز: گروه ارتباطات ماهواره ای سامان موفق به کسب "تقدیرنامه دوستاره" از جایزه تعالی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۰    
ایستانیوز:صادق فرامرزی مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش از مشارکت دانشگاه تهران وشرکت ایران کیش برای راه اندازی یک گرایش جدید در رشته MBA با عنوان پرداخت الکترونیک خبرداد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۵    
ایستانیوز:بانک پاسارگاد به منظور تأمین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود، با شرایط زیر دعوت به همکاری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۰    
ایستانیوز:دومین دوره جشنواره باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به مدت شش ماه از یکم تیر لغایت سی ام آذر 1396 برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۰    
ایستانیوز:عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با توجه به شرایط کشور به هیچ عنوان سوالی از رئیس جمهوری درباره موسسه کاسپین مطرح نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۰    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک ملی گفت: چندین گروه نخبه با حمایت بانک ملی ایران در حال عملیاتی کردن استارتاپ های خود در حوزه فناوری اطلاعات هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۰    
ایستانیوز:عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: بانک رفاه به عنوان نخستین بانک اجتماعی کشور با تمام توان و ظرفیت خود در کنار تمامی آحاد جامعه و به ویژه حوزه ورزش است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۱    
ایستانیوز:براساس بخشنامه بانک مرکزی، تاسیس و انحلال نهادهای پولی و اعتباری فقط با اخذ مجوز از بانک مرکزی امکان پذیر خواهد بود و مبلغ جریمه بانکهای متخلف به 50 میلیون تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۶    
ایستانیوز:بانک تجارت نرخ حق الوکاله سپرده ها را برای سال جاری 3 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۶    
ایستانیوز:رئیس هیات مدیره بانک شهر با انتقاد از راه اندازی شایعات و اخبار بی اساس در خصوص شبکه بانکی کشور، بر ضرورت مدیریت آرامش در این شبکه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۶    
ایستانیوز:بانک مرکزی متوسط قیمت خرده فروشی 11 گروه مواد خوراکی در هفته پایانی خردادماه سال جاری را اعلام کرد که بر این اساس قیمت 2 گروه افزایش، 6 گروه دیگر کاهش و 3 گروه ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۶    
ایستانیوز:درپی انتشار نامه ای جعلی از سوی گروه مالی ملت در فضای مجازی، قائم مقام بانک ملت گفت: نامه منتشره منتسب به گروه مالی ملت جعلی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۱    
ایستانیوز:بانک محلی بریتانیا، ویزا کارت را کنار گذاشت و به جای آن دبیت، مسترکارت را در سال 2018 منتشر خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۱    
ایستانیوز:تفاهم نامه همکاری شرکت لیزینگ اقتصادنوین با شرکت واگن پارس به منظور اعطای تسهیلات به خریداران واگن های مسافربری و باربری امضاء گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۱    
ایستانیوز:گروه مالی ملت طی اطلاعیه ای نامه منتسب به این شرکت که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، را جعلی عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۶    
ایستانیوز:به موجب قانون، خرید و به همراه داشتن بیمه نامه شخص ثالث برای تمامی رانندگان اتومبیل و راکبان موتورسیکلت ها ضروری و الزامی است و نداشتن یا عدم تمدید بموقع آن علاوه بر تحت پوشش نبودن وسیله ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۶    
ایستانیوز:در دنیای کنونی که نهادها و دستگاه ها بخش زیادی از وظایف را بین خود تقسیم کرده اند، دیگر انسان مجبور نیست همه مسئولیت های زندگی خود را به طور شخصی بر عهده بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۶    
ایستانیوز:صحبت های اخیر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر قطعی نبودن توقف خط تولید پراید و پژو 405 در دی ماه سال 1395 حاکی از این است گویا که قرار نیست این دو خودرو هیچ وقت از رده خارج شوند!
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۶    
ایستانیوز:طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر ضعیف شدن ارزش دلار و عقب نشینی بازارهای سهام اندکی افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۱    
ایستانیوز:در حالی تازه ترین آمار از سهم 10 درصدی موسسات غیرمجاز از نقدینگی حکایت دارد که در این شرایط به نظر می رسد حدود 120 هزار میلیارد تومان نقدینگی در غیرمجازهای بانکی بلوکه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۶    
ایستانیوز:گروه ویژه اقدام مالی (FATE) نشست 6 روزه خود را در اسپانیا آغاز کرده است. در نشست سال گذشته، ایران به مدت 12 ماه از لیست سیاه تعلیق شد تا اقداماتی در جهت اصلاح فرایندهای بانکی انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۶    
ایستانیوز:معاون مرکز آمار گفت: بخش مسکن به تنهایی حدود 30 درصد از هزینه های خانوارهای شهری را به خود اختصاص داده و با توجه به اینکه هرگونه تغییر قیمت در این بخش اثر معناداری بر روی شاخص دارد، مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۱    
ایستانیوز:رئیس بخش بازرگانی سفارت نروژ در تهران از تسریع در روند صدور ویزا برای تجار ایرانی و توافق میان بانک های ایرانی و نروژی برای برقراری روابط بانکی و تاسیس شعبه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۶    
ایستانیوز:ریس فدرال رزرو شیکاگو درخواست کرد با توجه به اینکه نرخ تورم به هدف پیش بینی شده نرسیده است،بانک مرکزی آمریکا نرخ بهره را بصورت تدریجی افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۶    
ایستانیوز:در بازار سرمایه، امروز شاخص با افت 105 واحدی در کانال 78 هزار واحدی باقی ماند و به 78 هزار و 761 واحدی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۱    
ایستانیوز:گوگل از امروز جستجوگر مشاغل تازه ای را راه اندازی کرده که یافتن شغل را با استفاده از فناوری هوش مصنوعی تسهیل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۱    
ایستانیوز:رئیس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی اعلام کرد شبکه بانکی کشور تحت نظارت دستگاه های نظارتی به خوبی کار خود را انجام می دهد و مردم در این خصوص نگران سپرده های خود نباشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۱    
ایستانیوز:وجه حق تقدم استفاده نشده سهام داران شرکت بیمه کوثر از اول تیرماه پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۱    
ایستانیوز: آیین معارفه معاونین فنی بیمه های اموال، مالی و اقتصادی،توسعه و برنامه ریزی، مدیر امور مالی و رییس شورای فنی بیمه آسیا با حضور نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۱    
ایستانیوز: مدیرعامل سمات از طراحی و تولید درگاه الکترونیکی ناشران بازار سرمایه(دانا) خبر داد و گفت: با راه اندازی این درگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۶    
ایستانیوز:تحلیلگران اقتصادی ای ان زد معتقدند که قیمت جهانی طلا طی سال های آینده تحت تاثیر عوامل مهم و تاثیرگذاری با افزایش چشمگیری روبرو خواهد شد و سرمایه گذاران باید بخش مهمی از سرمایه و دارایی خود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۶    
ایستانیوز: بر مبنای این آمار، از ابتدای شروع فرآیند تسهیلات دهی به متقاضیان خانه اولی خرید مسکن (خرداد 94) تا پایان سال 95 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۶    
ایستانیوز: شورای پول و اعتبار در مهر 1394 مصوبه ای گذراند که به موجب آن سقف تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن از 35 به 60 میلیون تومان افزایش یافت که با احتساب 10 میلیون تومان تسهیلات جعاله قابل پرداخت به ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۱    
ایستانیوز:بانک مرکزی در ابلاغیه ای ضوابط و شرایط ارائه خدمت "انتقال کارت به کارت دوجانبه بدون حضور کارت " را به تمامی بانک ها و موسسات مالی مجاز ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۶    
ایستانیوز:حضور "BMW i8" یک میلیارد تومانی و "Mercedes-Benz SLS AMG" پنج میلیارد تومانی در یکی از نمایشگاه های تهران را مشاهده می کنید
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۶    
ایستانیوز:انتشار گزارش و عکس هایی که در آن نشان می داد، جیرجیرک سرخ شده همراه تخم مرغ در منو غذایی بخشی از مردم سیرجان واقع در استان کرمان قرار دارد باعث حیرت برخی از مردم شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۱    
ایستانیوز:تالار صادراتی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 31 خردادماه میزبان عرضه 66 هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۵۱    
ایستانیوز:معاون ارزی بانک مرکزی گفت: تا پایان سال به شرایط لازم برای برقراری روابط کارگزاری با بانکهای دنیا خواهیم رسید و آنگاه می توانیم یکسان سازی نرخ ارز را عملیاتی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۶    
ایستانیوز:امروز، پایان زمانی که است بانک مرکزی برای بخشش سود برخی تسهیلات بانکی در نظر گرفته بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۶    
ایستانیوز:کارشناسان پولی و بانکی معتقدند که مردم نباید نگران سپرده های خود باشند و البته راه موسسات اعتباری غیرمجاز را هم در پیش نگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۱    
ایستانیوز:طحانی با تاکید بر اینکه صنعت پر بازده زمانی امن و گزینه مناسب برای سرمایه گذاری است که در افق بلند مدت و از لحاظ بنیادی شرایط خوبی داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۱    
ایستانیوز:روابط عمومی تعاونی وحدت خبر داد که با توجه به پیش آمدهای یک ماهه گذشته مؤسسه اعتباری آرمان (تعاونی وحدت) روز گذشته جلسه ای با هدف پاسخگویی به سپرده گذاران با حضور مدیران وحدت در سالن همایش ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۱    
ایستانیوز:معاون پشتیبانی بانک ملی ایران اعلام کرد: این بانک قصد دارد با انتقال شعب استیجاری خود به مناطق جدید، امکان استفاده هموطنان از خدمات این بانک را بیش از پیش فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۱    
ایستانیوز:ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی با ارسال نامه از تلاش های مدیرعامل و مجموعه بانک سپه به دلیل نقش آفرینی در بازار بین بانکی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۱    
ایستانیوز:معاون نظارتی بانک مرکزی با اشاره به اینکه برای پاسخگویی بهتر به مشتریان، از امروز تعداد شعبه های موسسه کاسپین افزایش می یابد، گفت: ادغام هیچ بانکی در دستور کار نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۱    
ایستانیوز:رئیس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از تغییر قدرت دولت در پمپاژ ارز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۶    
محمدحسن حقیقی؛ کارشناس اقتصادی
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۱    
دکتر فرخ قبادی
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۱    
ایستانیوز:محمد بن سلمان با فرمان پادشاه عربستان به عنوان ولیعهد انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۱    
حسین راغفر؛ اقتصاددان
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۶    
ایستانیوز:مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۶    
ایستانیوز:مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۶    
ایستانیوز:اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) در آخرین تحقیقات خود درباره ارتباط کمپین انتخاباتی ترامپ با روسیه به فردی به نام "بیژن کیان" برخورد کرده که پیشتر شریک تجاری "مایکل فلین" مشاور امنیت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۵    
ایستانیوز:برخی رسانه ها روز گذشته از انتشار فهرست بانک ها و موسسات اعتباری مجاز از جانب بانک مرکزی خبر داده و به گونه ای القا کرده بودند که این لیست به تازگی منتشر شده این در حالی است که اسامی بانک ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۰    
ایستانیوز:جغد عقابی جنگلی که الگوی روی پرهایش شبیه قلب است جیغی که این پرنده هنگام خطر تولید میکند شبیه جیغ انسان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۰    
ایستانیوز:دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری دو نفر از عاملان قتل رئیس یکی از شعب موسسه اعتباری آرمان در کرج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۰    
ایستانیوز:شرکت به پرداخت ملت با هدف ترویج و ترغیب فرهنگ پرداخت الکترونیک و تکریم و قدردانی از هموطنان، جشنواره ای تحت عنوان"روبه راه باشید" را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۵    
ایستانیوز:معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور خبرداد: صاحبان مشاغل (اشخاص حقیقی) به منظور بهره مندی از مشوق های قانونی نرخ صفر و یا هرگونه تسهیلات دیگر، باید ارائه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۵    
ایستانیوز:رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: صاحبان مشاغلی که مجموع فروش کالا و خدمات آنان درسال 1395 حداکثر 10 برابر معافیت ماده 84 است تا پایان خردادماه، نسبت به پرداخت مالیات مقطوع اقدام نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۰    
ایستانیوز: آخرین فرصت سپرده پذیری و تکمیل اطلاعات حساب برای شرکت در سی و هفتمین دوره قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن ، 31 خرداد ماه می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۰    
ایستانیوز: معاون امور مطبوعات اظهار کرد: خبرنگاران از قواعد بیمه رسانه های خود آگاه باشند و در این زمینه به ما کمک کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۰    
ایستانیوز:بورس تهران امروز در حالی با بازارسازهای نوبتی برخی حقوقی ها و هلدینگ های سرمایه گذاری شاهد حمایت از نماگرهای بورس تهران بود که فرصت دوباره ای برای نوسان گیری در برخی نمادهای معاملاتی بازار ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۵    
ایستانیوز:با وجود اخبار متفاوت و پراکنده ای که در رابطه با ادغام موسسه اعتباری کوثر، ثامن و بانک مهر اقتصاد مطرح می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۵    
ایستانیوز:یک مقام مسئول با بیان اینکه هر گونه تحرک در بازار آزاد ارز به سیاست اقتصادی دولت جدید بستگی خواهد شد، هر گونه جابه جایی نقدینگی از بازار سهام به سمت بازار ارز در روز های اخیر را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۰    
ایستانیوز:طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی یک روز پس از این که به پایین ترین قیمت در پنج هفته گذشته صعود کرد تحت تاثیر ابهامات سیاسی مورد حمایت قرار گرفت و اندکی افزایش یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...