شنبه ۱۶ فروردینساعت ۰۹:۳۴Apr 2020 4

ایستا نیوز (istanews.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزارت جهاد کشاورزی پیشنهاد تعیین کالای ذرت و جو برای عرضه در بورس کالای ایران را برای بررسی به دولت ارسال کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:سرپرست معاونت برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، گفت: سرمایه بانک کشاورزی با حمایت وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی، 20 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:اخذ مالیات از سود سپرده های بانکی یکی از منابع درآمدی مهم و یکی از ابزارهای اصلی هدایت منابع به سمت تولید در بسیاری از کشورهای توسعه یافته و حتی برخی از کشورهای همسایه مانند ترکیه و ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از روز دوشنبه سامانه بارشی تازه از شمال غرب وارد کشور می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:در جریان معاملات پنجشنبه، برخی از ارزهای مختلف در برابر دلار در موقعیت صعودی قرار گرفتند و دلار به عقب رانده شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:یکی از شرکت های مطرح مشاوره مدیریت جهان با اشاره به شیوع و همه گیری ویروس کرونا در جهان ابراز داشته که بانک ها باید درس هایی که از این بحران می گیرند را به درستی ثبت کنند و میزان انعطاف ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:در حالی که به دلیل شیوع ویروس کرونا از بیش از یک ماه پیش تاکنون سطح معاملات و تقاضا برای سکه و طلا در بازارهای داخلی به شدت کاهش یافته است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: بازار سرمایه از سال 96 تحت تاثیر برخی از عوامل مانند تورم و افزایش نرخ ارز وارد فاز صعودی شد که این روند تا پایان سال 98 ادامه داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۱۸   + ۹۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: معاون اول رییس جمهوری، دستورالعمل اختصاص کارت اعتباری یک و دو میلیون تومانی به چهار میلیون خانوار از اقشار آسیب پذیر را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:با پیگیری های بعمل آمده از سوی وزارت اقتصاد، کمک 500 هزار دلاری صندوق اوپک برای توسعه جهانی (OFID) به ایران برای خرید و توزیع تجهیزات بسیار ضروری بیمارستانی مورد نیاز جهت مقابله با ویروس ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:پیش بینی می شود که مجموع بدهی های جهان شامل بدهی های دولت، شرکت ها و بدهی های خارجی تا پایان سال جاری به حدود 270 تریلیون دلار برسد که در طول تاریخ بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۸   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:تعداد ثروتمندان آمریکایی و چینی بیشتر از تعداد ثروتمندان سایر کشورهاست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۳   + ۴۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک آینده همگام با آخرین تصمیمات مراقبت از سلامتی سرمایه انسانی فعال در شعب و نیز مشتریان محترم به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، ساعات کاری شعب و ادارات مرکزی خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور با 0.4 درصد کاهش به 1584 دلار و 50 سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز چهارشنبه 1.2 درصد صعود کرده بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:آخرین ماه از سال 1398 بازار مسکن رونق چندانی نداشت و معاملات نسبت به بهمن ماه 24 درصد کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بیمه سینا از ابلاغ دستورالعمل نحوه تمدید بیمه نامه های شخص ثالث تا 15 اردیبهشت ماه بر اساس بخش نامه بیمه مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: قرعه کشی سه مرحله باقیمانده جشنواره بیشتراکنش (جشنواره پایانه های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت)به دلیل شیوع ویروس کرونا به زمان دیگری موکول شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز: در راستای سلسله اقدامات انجام شده از سوی بانک ملی ایران برای مقابله با بیماری کرونا، تمامی واحدهای خارج از کشور این بانک آمادگی دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:مقامات صندوق بین المللی پول می گویند در صورتی که اقتصاد برخی کشورها به واسطه اختلال طولانی مدت ناشی از کرونا دچار نارسایی شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص بورس رشد قابل توجهی را در سال 98 تجربه کرده است اما این هراس همواره در دل سهامداران وجود دارد که دوران سقوط نیز سربرسد و شرایط تغییر کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:محاسبه نقطه به نقطه درصد بازدهی سکه در 11 ماهه سال 98 نشان می دهد که 13 درصد سود برای نگهداری سکه در این مدت به دست سرمایه گذاران رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:بازدهی بازار ارز در 11 ماهه سال 98 به 12 درصد برسد. نوسان 12 درصدی قیمت از ابتدای سال تا ابتدای اسفند نشان می دهد که این بازار جذابیت لازم را برای سرمایه گذاران نداشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:4 لایحه از سوی دولت به طور هم زمان به مجلس فرستاده شد که به لوایح چهارگانه بانکی مشهور شد. اصلاح قانون تأمین مالی تروریسم، اصلاح قانون مبارزه با پولشویی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:ضریب نفوذ بیمه به عنوان نسبت کل حق بیمه تولیدی به تولید ناخالص داخلی بر حسب قیمت جاری نشان می دهد که این شاخص از 1.93 درصد در سال 1393 با یک روند صعودی به 2.38 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:ندری، استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) معتقد است: دولت سال 1399 با کسری بودجه مواجه خواهد شد؛ تنها راه ممکن برای دولت انتشار اوراق بدهی و انواع اوئراق مالی خواهد بود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاید بیشترین توقف در مسیر رشد طی 3 دهه پس از جنگ، در این دهه رقم خورده باشد. به دهه نود، دهه گم شده اقتصاد ایران نیز می گویند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:روحانی، رئیس جمهوری در جلسه امروز هیات دولت گفت: با وجود تحریم، سختی و مشکلات، حدود 10 میلیارد دلار برای رفع موانع کسب وکارهایی که دچار مشکل شدند در نظر گرفتیم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون اول رئیس جمهوری گفت: تمرکز اصلی دولت این است که منابع ارزی و ریالی برای نیازهای سال 99 را تامین کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:یک عضو اتاق بازرگانی تهران معتقد است که پس از اولویت اصلی حفظ جان و سلامت مردم، کاهش نگرانی ها از تبعات اقتصادی شیوع ویروس کرونا، دومین اولویت جدی کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:معامله طلای آب شده در بورس در سال 1398، وعده ای بود که اواسط تابستان سال گذشته توسط مسئولان داده شد اما این وعده به دلایل مختلف از جمله اینکه گفته شد استاندارد مشخصی برای ارزیابی طلا در ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک گلدمن ساکس پیش بینی خود در مورد تأثیرات منفی شیوع کرونا بر اقتصاد آمریکا را اصلاح کرد و اعلام کرد پیش بینی می کند این تأثیرات از آن چه قبلاً گمان می رفت بدتر باشند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:رئیس کل بانک مرکزی تصمیمات روز گذشته بانک مرکزی در چارچوب سیاست های پولی، اعتباری و ارزی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:قائم مقام ایمیدرو با بیان اینکه فرایند تولید الکترود گرافیتی در داخل کشور کامل می شود، گفت: ایمیدرو برنامه انتشار اوراق بهادار به پشتوانه طلا را در دستور کار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزارت امور اقتصادی و دارایی، در سال 1398 در مجموع بالغ بر 2998 میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی واگذارکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:رئیس جمهور در تماس تلفنی با وزیر اقتصاد، بر ضرورت تدوین برنامه ای عملیاتی در تسهیل و تسریع امور گمرکی و استفاده از فرصت بازار سرمایه، در واگذاری شرکت ها و دارایی های دولت تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت طلا در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها 15.3 دلار افزایش یافت و به 1592.4 دلار رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:حمایت های اقتصادی برای مقابله با بیماری کرونا در 4 محور از سوی دولت با اعتباری بالغ بر 100 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:دادگاه منطقه ای منهتن نیویورک روز گذشته به تبرئه هالک بانک ترکیه در موضوع نقض تحریم های ایران رأی داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:طبق بخشنامه سازمان اداری و استخدامی، همچنان یک سوم کارکنان در محل کار حاضر و بقیه دورکاری کرده یا به مرخصی می روند و مرخصی آنها جزو مرخصی استحقاقی محسوب نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:شیوه نامه اجرایی دستورالعمل مشترک معاونت روابط کار و سازمان تامین اجتماعی که با شماره 248473 در تاریخ 98/12/27 ابلاغ شده بود از سوی معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:سخنگوی طرح حمایتی معیشتی در تشریح آخرین ارزیابی های انجام شده برای افزایش تعداد گیرندگان یارانه معیشتی در سال 99 اظهار کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت دلار در روزهای اخیر روند صعودی داشته و برخی کانال های تلگرامی قیمت هایی در سطح 16 هزار تومان را منتشر کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مر کزی سامانه ثبت شکایات احتمالی مشتریان بانکی دارای تسهیلات قرض الحسنه را راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک ها و موسسات اعتباری با 23 هزار و 903 میلیارد ریال داد و ستد، در میان 5 صنعت با ارزش فرابورس در آخرین ماه سال گذشته قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:هیئت عامل بانک مرکزی درباره موضوعاتی همچون نحوه تامین 750 هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی تصمیم گیری کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرکل مقررات بانک مرکزی از تاکید دوباره سیاستگذار پولی بر غیرقانونی بودن کسر اقساط وام قرض الحسنه از حساب مشتریان و ضامنین خبر داد وگفت: مردم تخلفات را به اداره رسیدگی به شکایات اعلام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس بانک مرکزی از مشخص شدن ساز وکار پشتیبانی از طرح بزرگ تأمین 75 هزار میلیارد تومانی برای حمایت از کسب وکارهای آسیب دیده از شیوع کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۴۰   + ۴۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:با شیوع ویروس کرونا دولت مصوبات متعددی را برای حمایت از اقشار آسیب پذیر و کسب و کارها در نظر گرفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:ساعت کاری بانک قرض الحسنه رسالت در ستاد، بانکداری اجتماعی و شعب از 1399/01/16 تا 1399/01/21 تغییر یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۰   + ۸۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون سازمان امور مالیاتی، از تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان 98 تا پایان فروردین برای همه مودیان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:یک کارشناس بازار سرمایه پیش بینی کرد به دلیل رکود سنگین حاکم بر سایر بازارها و نیز تداوم حضور نقدینگی در بازار سهام ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:شیوع ویروس کرونا عواقب بسیار مخرب اقتصادی در ایران به همراه خواهد داشت، در شرایطی که طی دو سال اخیر دولت با کسری بودجه دست و پنجه نرم می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل بورس تهران امروز نیز مانند روز گذشته افزایشی بود و با 2هزار و 12 واحد رشد به 547هزار و 661 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:کارگروه مدیریت آثار و پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا چگونگی اختصاص بسته 100 هزار میلیارد تومانی برای ارائه تسهیلات را بررسی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:در حالی که موج نقد کردن دارایی ها برای جبران زیان های به بار آمده در بازارهای بورس بر تلاش های بانک های مرکزی جهان برای مهار تبعات اقتصادی ویروس کرونا سایه افکنده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران طی صدور اطلاعیه ای از آغاز فعالیت خزانه بانک ملت جهت تحویل گرفتن سکه تمام بهار آزادی در سال جدید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون عملیات و نظارت بر بازار بورس کالای ایران اقدامات بورس کالای ایران در جهت تسهیل معاملات در همه ابعاد و همراهی با ذینفعان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل فرابورس ایران با اشاره به اینکه در سال جدید باید زمینه های لازم برای ورود شرکت هایی را که در زنجیره ارزش بازار سرمایه قرار دارند به بازارهای بورس و فرابورس فراهم کنیم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:نایب رییس اتاق بازرگانی ایران معتقد است که شعار سال 98 به دلیل برخی از مقررات محدود کننده تحقق پیدا نکرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: بخش قابل توجهی از منابع دولت در بودجه سال آینده از طریق افزایش مالیات ها که چیزی در حدود 198 هزار میلیارد تومان است، تامین خواهد شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل بورس تهران امروز نیز مانند روز گذشته افزایشی بود و با 2هزار و 12 واحد رشد به 547هزار و 661 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:به گفته جبل عاملی تحلیلگر بازار بورس، برای شرکت های بزرگ تعمیق بازار بدهی و تامین سرمایه در گردش طرح های نیمه کاره و برای شرکت های کوچک و متوسط توسعه ابزارها و روش های جدید در فرابورس ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:امین شاکری، رئیس مجمع عالی کارآفرینان معتقد است: جهش تولید قطعاً نیازمند اصلاح ساختار اقتصادی کشور و مقررات زدایی به منظور بهبود فضای کسب و کار است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:اعضای هیات مدیره شرکت بیمه کوثر افزایش سرمایه 83درصد از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ثابت را به مجمع عمومی فوق العاده پیشنهاد کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به استقبال گسترده مشتریان از سامانه احراز هویت سجام در بیش از 260 شعبه این بانک ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۴۵   + ۷۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر عامل بانک مسکن بسته جهش تولید در سال 99 که برای رونق بخشی به بازار مسکن و ساختمان تدوین شده است را رونمایی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:با همکاری مشترک بانک گردشگری و بیمه آرمان ، مشتریان بانک گردشگری به آسانی و با تخفیفات ویژه می توانند از خدمات صدور بهنگام و الکترونیک انواع بیمه بهره مند شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:به منظور اجتناب از تردد غیرضروری و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بانک پاسارگاد در اقدامی هماهنگ با نظام بانکی کشور، نحوه ی فعالیت شعبه های خود را در روزهای 16 تا 20 فروردین اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۰    
ایستانیوز:وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با برنامه "رهیافت" رادیو اقتصاد با موضوع "فرصت های اقتصادی تحریم" گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۰   + ۶۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزیر امور اقتصادی و دارایی طی گفتگویی با رادیو تهران، افزایش 25 درصدی نرخ بیمه شخص ثالث را ناشی از افزایش نرخ دیه و خارج از اختیار وزارت اقتصاد و بیمه مرکزی خواند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۲۵   + ۵۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک سامان و بیمه سامان در راستای مسئولیت های اجتماعی خود اقدام به حمایت از طرح ملی درمان بیماران کرونایی با پلاسمای خون کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرفناوری اطلاعات بانک صادرات ایران با اشاره به اهمیت خدماتی که از سوی شرکت های فین تکی و استارتاپی در حوزه بانکی و مالی در شرایط امروز شیوع بیماری کرونا ارائه می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای، فرآیند تحویل قراردادهای آتی زیره سررسید فروردین ماه 99 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون فناوری سازمان امور مالیاتی از آماده شدن بستر الکترونیکی ثبت شکایات مودیان به شورای عالی مالیاتی به منظور کاهش مراجعات مردم و تکریم آنها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:اگرچه دو سال گذشته برای ارزهای دیجیتالی در ایران با نوسان همراه بود، اما بالاخره تصمیم به قانونی بودن استخراج مشروط به پرداخت نرخ برق صادراتی گرفته شد و همچنین تلاش هایی برای راه اندازی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:پیگیری ها حاکی از آن است که منابع ارزی مسدودشده ایران در خارج از کشور هنوز آزادسازی نشده و در اختیار ایران قرار نگرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:در سال 1398، حدود 822 هزار کد صادر شد تا پرونده این بازار با 11 میلیون و 665 هزار کد بسته شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: خبرهای جعلی و شایعه قبل از دوره اینترنت هم وجود داشتند؛ اما همه گیر شدن استفاده از این جهان مجازی به هر شایعه ای مجال بروز داد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر عامل بورس انرژی ایران بحث تامین مالی را به عنوان اصلی ترین گلوگاه در فعالیت های تولیدی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:محسن پورکیانی مدیر عامل بیمه البرز و نایب رییس هیات مدیره به اتفاق عضو هیات مدیره و معاون توسعه منابع و پشتیبانی صبح روز شنبه نهم فروردین ماه از مدیریت امور مالی بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: در سازمان تامین اجتماعی، روش مالی تامین مستمری ها و پرداخت تعهدات و ارائه خدمات مختلف بیمه ای و درمانی سازمان در قبال بیمه شدگان و مستمری بگیران، مدل "pay as you go" است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:هیئت مدیره شرکت با در نظر گرفتن شرایط مناطق محروم استان خراسان جنوبی و نیاز شبکه بهداشت و درمان به تجهیزات تشخیص و مقابله با کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به ضرورت کمک و همیاری همه بخش ها برای برون رفت از بحران کروناویروس ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران با صدور پیامی اعیاد ماه شعبان را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک صادرات ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی سهامداران حقیقی شرکت کوشاپیشه با نماد کوشاپیشه می توانند از روز پنج شنبه 15 اسفند ماه 98 به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکت در سال ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:بیمه نوین با خرید اوراق گواهی نیکوکاری کرونا 1 به کمپین مردمی بازار سرمایه ایران برای مقابله با کرونا پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره این شرکت در پیامی فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و جانباز را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک و دیجیتال بانک ملی ایران، در خانه می مانیم تا مراقب سلامتی خود و عزیزانمان باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:یک سوم شعب بانک مسکن از شنبه تا چهارشنبه مورخ 1399/01/09 لغایت 1399/01/21 از ساعت 8:30 تا 12:30 آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۳۰   + ۱۴۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه حقوق بازنشستگان تا سقف 2 میلیون و 800 هزار تومان افزایش خواهد یافت، از افزایش 700 هزار تومانی حقوق برخی بازنشستگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: نگاه ها در کشور باید تولید محور و صادرات محور باشد و به یک معنا تغییر و تحول در نگاه بسیار مهم است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:در راستای ابلاغیه بانک مرکزی مبنی بر مساعدت و حمایت از تسهیلات گیرندگان آسیب دیده از شیوع کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی از فاز جدید طرح رمز دوم پویا خبر داد که در آینده نزدیک اجرایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۷۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:ساعت کاری بانک ها برای ارائه خدمات به مشتریان، همچون شرایط فعلی تا 21 فروردین ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:با توجه به شیوع ویروس کرونا و با تصمیم شورای هماهنگی بانک ها، شیوه جدید فعالیت و ساعت کاری شعب بانک رفاه تا 21 فروردین ماه سال جاری اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:عملکر صنعت بیمه در 11 ماه منتهی به بهمن 1398، از این حکایت دارد که اعتبار، حوادث راننده، درمان و شخص ثالث- مازاد نسبت خسارتی بالاتر از بازار بیمه داشته اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:درصورتی که چکی گم شود برای جلوگیری از اقدامات غیر قانونی باید راهکارهای قانونی را طی شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:تامین کنندگان طلا در پی شیوع ویروس کرونا در جهان که به توقف سفرهای هوایی منجر شده است، سرگرم مذاکره هستند تا محموله هایی که پیش از این با پروازهای تجاری حمل می شدند از طریق پروازهای چارتری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:هنوز آمار تسهیلات پرداختی بانک ها به بخش های اقتصادی در سال گذشته از سوی بانک مرکزی اعلام نشده، اما آمار 9 ماهه حاکی از رشد 30 درصدی تسهیلات پرداختی نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل بورس تهران امروز با 13هزار و 135 واحد رشد در ارتفاع 545هزار و 661 واحدی ایستاد.
مشاهده نتایج بیشتر...