شنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۵:۲۵Feb 2018 24

ایستا نیوز (istanews.ir)

  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
ایستانیوز:ممکن است شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که دلشان نمی خواهند برای گوشی های هوشمند خرج زیادی کنند و یا بودجه ی این کار را ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
ایستانیوز:وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات قول انتشار گزارشی از فعالیت شرکتهای ایرانی در زمینه اینترنت اشیاء و بیگ دیتا را داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۵    
ایستانیوز:پس از پیش نمایش های متعدد سرانجام هیوندایی سانتافه 2019 خود را تمام و کمال در کره جنوبی به نمایش درآورد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۵    
ایستانیوز:سانگ یانگ رسما تصاویر یک مدل مفهومی خود با نام "ئی- سیو" را در نمایی سایه روشن منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۰    
ایستانیوز:شهر جدید پرند با 95 هزار واحد مسکن مهر و افق جمعیتی 483 هزار نفری این قابلیت را دارد که بخش مهمی از سرریز جمعیت تهران را به خود جذب کند اما این ظرفیت بنا به دلایلی بدون استفاده مانده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۵    
ایستانیوز:عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه جایگزینی دلار با ارزهای دیگر گفت: ایران می تواند الگوی جایگزینی دلار در مبادلات بین المللی شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۵    
ایستانیوز:عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره بدهی 63 هزار میلیارد تومانی دولت به سیستم بانکی گفت: این بدهی در موارد متعدد بوده و ارقام آن در دولت و بانک مرکزی متفاوت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۰    
ایستانیوز:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه افزایش دستمزد نسبت به نرخ تورم سیاست دولت است، گفت: تاکنون هیچ برنامه و تصمیم خاصی برای حذف یارانه بگیران در سال آینده وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۵    
ایستانیوز:طبق گزارش عملکرد ارایه شده از سوی شاپرک، سهم تراکنش های ناموفق از کل تراکنش ها در دی ماه سال جاری 11.51 درصد بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۵    
ایستانیوز:قائم مقام بانک مرکزی گفت: شعب فیزیکی سنتی بانک ها با شعب مجازی در آینده جایگزین می شود و ازسوی دیگر، حرکت به سمت بانکداری شناختی که مبتنی بر هوش مصنوعی است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۰    
*سیدرضا پاورسی، کارشناس بازار سرمایه
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۰    
ایستانیوز:وزیر اقتصاد با تاکید بر لزوم معرفی ابزارهای جدید برای سیاست گذاری در نظام بانکی، اظهارداشت: وزارت اقتصاد در زمینه تدوین قواعد کسب و کار برای تسهیل فعالیت فین تک ها تلاش می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۵    
ایستانیوز:نادی قمی با بیان اینکه نقدینگی1500 هزار میلیارد تومانی به طور بالقوه می تواند منجر به جهش تورمی شود که زمانبندی دقیق آن مشخص نیست ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۰    
ایستانیوز:رئیس اتاق ایران گفت: با توجه به اینکه مقامات مختلف بارها اعلام کرده اند این مالیات به کالای صادراتی تعلق نمی گیرد و باید مبلغ آن بازگردانده شود اما الان اعلام کرده اند که این بازگشت منوط به ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۰    
ایستانیوز:جبرئیل نوکنده، اظهار کرد: در میان 56 اثر موزه لوور فرانسه که برای اولین بار به ایران آمده تا در تهران به نمایش دربیاید ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۵    
ایستانیوز:در اولین کارگاه آموزشی نحوه واگذاری طرح های دولتی به بخش خصوصی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه، علی عبدالعلی زاده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۵    
ایستانیوز:کلمبیا زمانی ستاره اقتصادی امریکا لاتین بود. اما حالا لیستی بلندبالا از چالش ها دارد و آخرین بحرانش هم پناهندگان ونزوئلایی هستند. ونزوئلایی ها در حال فرار از فاجعه انسانی کشور خودشان هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰    
ایستانیوز:فیس بوک از مدتی قبل تبادل اطلاعات فایل های اشیای سه بعدی را ممکن کرده بود و حالا دسترسی به این خدمات با سهولت بیشتری ممکن است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰    
ایستانیوز:گروهی از متخصصان بین المللی هشدار داده اند که برخی دولت ها و گروه های تروریستی ممکن است از هوش مصنوعی برای بی ثبات کردن دنیا و اجرای حملات سایبری متعدد سوءاستفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۰    
ایستانیوز:کارشناسان اقتصادی می گویند اگر قرار است قیمت دلار واقعی شود بانک مرکزی باید این سیاست را اول از خودش شروع کند و این شائبه رضایت دولت در خصوص افزایش نرخ ارز را پایان دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۵۸    
ایستانیوز:رئیس اتحادیه قالیشویان با بیان اینکه نبود نرخ مشخص برای قالیشویان طی یک سال گذشته عامل سرگردانی در این بازار بوده است، اعلام کرد: در حال حاضر به دلیل نزدیک شدن به شب عید ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۹    
ایستانیوز:نمایندگان مجلس اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری را برای یکسال دیگر یعنی تا پایان سال 97 تمدید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۹    
ایستانیوز:قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران در حالی کاهش یافت که نرخ دلار و یورو نیز با افت مواجه شد اما نرخ پوند نسبت به روز چهارشنبه تغییری نکرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۴    
ایستانیوز:نمایندگان مردم در خانه ملت مقرر کردند 15 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اشتغالزایی از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یابد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۹    
ایستانیوز:خزانه داری فرانسه وابسته به وزارت اقتصاد این کشور در گزارشی در خصوص مبادلات تجاری فرانسه و ایران در سال 2017 اعلام کرد حجم مبادلات دو کشور در سال گذشته به رقم 3.8 میلیارد یورو رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۹    
ایستانیوز:کارشناسان بانک صادرات ایران با پاسخگویی به بیش از 437 هزار تماس تلفنی در 10 ماه ابتدای سال 96 در مرکز امداد مشتریان (صدای سپهر)، به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۹    
ایستانیوز:قیمت دلار که در چند هفته اخیر با جهش قابل توجهی همراه شده بود، طی روزهای اخیر روند آن نزولی شد، به طوری که طی حدود 10 روز از حدود 4950 تومان به کمتر از 4600 تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۴    
ایستانیوز:سخنگوی دولت اعلام کرد: رقم بودجه از 368 هزار میلیارد تومان پیشنهادی دولت به 385 هزار میلیارد تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۴    
ایستانیوز:بانک ایران زمین با هدف ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان از میان متقاضیان مرد و زن واجد شرایط استخدام می نماید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۴    
ایستانیوز:پرداخت مرحله آخر سود قطعی اوراق مشارکت شرکت پالایش نفت بندرعباس منتشره سال 1389در شعب منتخب بانک ملت آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۴    
ایستانیوز: شرکت کارت اعتباری ایران کیش باردیگر به عنوان شرکت برتر کشوری ازنظر رشد سریع درهمایش شرکت های برتر IMI 100انتخاب شد تا این جایگاه رابرای دو سال متوالی از آن خود کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۹    
ایستانیوز:مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از دریافت 6 هزار میلیارد تومان از مطالبات این سازمان از دولت طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با دریافت این بخش از مطالبات سازمان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۹    
ایستانیوز:بیمارستان تخصصی مهرآیین، به عنوان مجهزترین بیمارستان تخصصی منطقه لواسانات و رودبار قصران، با حمایت بانک آینده، به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۴    
ایستانیوز:نمایندگان مردم در خانه ملت، ماده واحده لایحه بودجه سال 1397 کل کشور را تصویب کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۴    
ایستانیوز:روی کاغذ نه فقط مسئولان بلکه آمارها هم خبر از رونق بازار مسکن می دهند. به نظر می رسد بالاخره بازار مسکن بعد از مهار تورم 38 درصدی ایجادشده در دولت نهم و دهم ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۴    
ایستانیوز:بانک آینده اعلام کرد: 15 اسفند ماه، آخرین فرصت برای استفاده از مزایای طرح زرین 4 بانک است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۹    
ایستانیوز:مدیر کل امور بین الملل بانک مرکزی در سفر به هند گفت: مجوز تاسیس شعبه برای بانک پاسارگاد از سوی مقامات هندی مورد تایید قرار گرفته و بانک سامان هم دفتر نمایندگی خود را در هند افتتاح خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۴    
ایستانیوز:دیگر از آن هیاهو و رفت و آمدها در خیابان فردوسی و مقابل پاساژ افشار(تقاطع فردوسی و منوچهری) خبری نیست ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۴    
ایستانیوز:مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در مجمع سالیانه بانک مهر اقتصاد استان اصفهان بر جذب منابع و وصول مطالبات در روز های پایانی سال تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۴    
ایستانیوز:سامانه مدیریت اشتهای ریسک بانک ملت با حضور رییس کل بانک مرکزی و مدیرعامل این بانک، به صورت رسمی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۷    
ایستانیوز:با تصویب مجلس، بانک ها مکلف به پذیرش اوراق اسناد مالی اسلامی از پیمانکاران عمرانی به عنوان ضمانت تسهیلات پرداختی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۲    
ایستانیوز:نظام بانکی به فعالیت های جدید آی تی، آی سی تی و شبکه های اجتماعی که تولید و شغل را دربر دارند، ورود نکرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۷    
ایستانیوز:چنانچه اگر نرخ ارز اصلاح نشود و با دخالت بانک مرکزی در بازار، نرخ ارز سرکوب شود، پس از مدتی تفاضل انباشته شده تورمداخلی و خارجی به انبار باروتی تبدیل می شود که دیر یا زود و با یک تلنگر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۲    
ایستانیوز:سال آینده، برای اقتصاد ایران در شرایطی سال خوبی ست که اصلاحات اقتصادی با تکامل دیدگاه جامعه اقتصادی از بخشی به فرابخشی دنبال شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۷    
ایستانیوز:ضرورت شناسایی مشاغل جدید خانگی، اعلام نرخ بیکاری پاییز، مخالفت با واریز منابع درمانی تامین اجتماعی به خزانه و آخرین آمار تعداد بیکاران در کشور و فراهم شدن مقدمات تاسیس مدارس تعاونی از ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۷    
ایستانیوز:به تازگی فهرستی از 10 کشوری که بیشترین کاربران اینستاگرامی در جهان را دارند، منتشر شده است که در آن نام ایران نیز به چشم می خورد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۷    
ایستانیوزشرکت فنلاندی نوکیا به عنوان یکی از اپراتورهای مطرح جهان، در تلاش است تا تجهیزات و زیرساخت های لازم برای توسعه شهرهای هوشمند و اینترنت اشیاء را فراهم بیاورد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۲    
ایستانیوز:اخیرا و با رشد استفاده از ارزهای رمزنگاری شده مبتنی بر سیستم زنجیره بلاک چین ها، استخراج این ارزها به حوزه ای سودآور برای برخی تبدیل شده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۲    
ایستانیوز:قیمت یک مدل خودروی وارداتی کاهش و دو مدل افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۷    
ایستانیوز:حجم معاملات تالار پتروشیمی بورس کالا در بهمن با افزایش 42 هزار و 754 تنی به 384 هزار و 346 تن رسید، در همین حال ارزش معاملات تالار پتروشیمی در بهمن ماه، بیشترین رقم در سال 96 را تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۷    
ایستانیوز:گروه ویژه اقدام مالی (FATF) خروج ایران از لیست سیاه را برای بار دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۲    
ایستانیوز:گزارش های جدید نشان می دهد گردش مالی بخش مسکن در 9ماهه امسال 5605هزارمیلیارد تومان و میانگین قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در پایتخت در پاییز امسال 4 میلیون و 840 هزار تومان بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۷    
ایستانیوز:سی امین نشست صبحانه کاری بازارسرمایه با محوریت نقش بیمه در توسعه بازارسرمایه با حضور و سخنرانی دکتر عبدالناصر همتی، رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۷    
ایستانیوز:یک کارشناس بازار سرمایه گفت: معاملات آخرین هفته بهمن ماه عمدتا تحت تأثیر تصمیم بانک مرکزی در راستای افزایش نرخ سود قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۲    
ایستانیوز:سامانه های سبای مشتریان حقیقی و حقوقی بانک ملی ایران در روز جمعه دچار اختلال موقت در سرویس دهی خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۲    
ایستانیوز:از کلیه سهامداران محترم شرکت اعتباری کوثر مرکزی (سهامی عام) دعوت می نماید تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مربوط به سال مالی منتهی به 1395/12/29 ساعت 15 روز یک شنبه مورخ 1396/12 ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۷    
ایستانیوز:نمایندگان مردم در خانه ملت، ضمن موافقت با اختصاص وام ازدواج به مبلغ 15 میلیون تومان در سال 97 به زوج های جوان، بانک ها را موظف کردند پرداخت آن را در اولویت نخست قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۷    
ایستانیوز:نمایندگان مردم در خانه ملت، بانک مرکزی را مکلف به پرداخت 20 هزار میلیارد ریال به کمیته امداد و سازمان بهزیستی در جهت اشتغالزایی مددجویان کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
ایستانیوز: به نظر می رسد در این مقطع زمانی، بازتعریف ماموریت سیاست ارزی کشور نسبت به هر زمان دیگری از اهمیت بیشتری برخوردار باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
ایستانیوز: در میان موضوعات اشتغال زنان گرچه آزارها و مزاحمت ها ی جنسی بیشترین توجه تبلیغاتی را به خود اختصاص داده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
ایستانیوز:شهرداران موفق جهان برای غافلگیر نشدن در روزهای برفی و همچنین دچار نشدن به توجیه ناکامی های احتمالی عوامل برف روب، به سبک خاصی از اداره شهرها در فصل زمستان متعهد و پایبند هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۷    
داوود هرمیداس باوند-استاد روابط بین الملل در روزنامه شرق نوشت: دولت ترکیه با ارتش خود وارد خاک سوریه شده و به عفرین حمله کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۷    
ایستانیوز:مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۲    
ایستانیوز:این انسان دیجیتال که صورتی شبیه انسان دارد، قرار است پس از آزمایش حسن رفتار در بانک نت وست نیز به خدمت گرفته شود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۷    
ایستانیوز:مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۲    
ایستانیوز:با تصویب نمایندگان مجلس، سقف پاداش پایان خدمت بازنشستگان در سال 97 تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۷    
ایستانیوز:رئیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های گسترده همکاری در ایران و اسپانیا، بر ضرورت تلاش در راستای توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات دو کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۷    
ایستانیوز:نمایندگان مجلس دریافت سود از حساب های بانکی دستگاه های اجرایی شامل حساب های جاری پشتیبان، سپرده گذاری کوتاه مدت و بلندمدت را ممنوع کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۷    
ایستانیوز:نمایندگان مردم در مصوبه ای، شرایط بازخرید کارکنان رسمی و غیررسمی در سال 97 را مشخص کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۲    
ایستانیوز:در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر دلار با 40 تومان کاهش به 4517 تومان رسید، ضمن اینکه یورو نیز 115 تومان ارزان شد و نرخ آن به 5528 تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۲    
ایستانیوز:پیش بینی می شود در سایت سانحه ATR از ظهر پنج شنبه بارش باران و برف همراه با وزش باد و در ارتفاعات، کولاک برف آغاز شود که تا پایان روز ادامه می یابد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۷    
ایستانیوز:مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان غربی با ارسال لوح سپاسی از مدیرعامل بانک ملت قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۲    
ایستانیوز:قائم مقام بانک مرکزی از ساماندهی قریب به 5500 نهاد پولی فاقد مجوز شامل تعاونی های آزاد، تعاونی های صنفی، صندوق های قرض الحسنه، صرافی ها و شرکت های واسپاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۲    
ایستانیوز:فرابورس بزرگترین گردهمایی استارت آپ ها و فعالان فین تک را با هدف رفع نیازهای فناورانه بازارهای مالی کشور برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۷    
ایستانیوز:با همت و تلاش مدیران و کارکنان بانک انصار در راستای بهبودعملکردمالی این بانک ضمن حضور هرساله در ارزیابی های تخصصی دردبیرخانه جایزه مدیریت مالی ایران ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۷    
ایستانیوز:تصویری از درشکه سواری در خیابان های تهران در دهه 40 را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۷    
ایستانیوز:تصویری از اسکناس های رایج کره شمالی، وون واحد پولی رسمی در کره شمالی می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۷    
ایستانیوز:سومین نشست از سلسله نشست های عدالت اجتماعی؛ از آرمان تا واقعیت روز دوشنبه 30 بهمن 96 با حضور محمدرضا واعظ مهدوی مدیرعامل صندوق روستاییان و عشایر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۷    
ایستانیوز:وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پیاده سازی اولین ارز دیجیتال کشور به صورت آزمایشگاهی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۲    
ایستانیوز: سرپرستی بیمه کوثر استان کردستان در پی حادثه رانندگی 6میلیارد و 163میلیون ریال به زیان دیدگان پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۲    
ایستانیوز: معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست با صباغی عضو هیات مدیره پست بانک ایران از عملکرد این بانک قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۷    
ایستانیوز: رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی در انتقاد به واریز منابع درمانی سازمان تامین اجتماعی به خزانه کشور، حذف بند "ز" تبصره 7لایحه بودجه سال 97را خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۷    
ایستانیوز: در بیستمین دوره رتبه بندی و معرفی 500 شرکت برتر، بانک تجارت جایگاه دومین شرکت برتر ایران در شاخص دارایی ها و رتبه سوم بالاترین میزان فروش بین بانکهای کشور را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۲    
ایستانیوز: ابلاغ این بسته ضد التهاب بازار سفته بازی را از رونق خارج می کند براین اساس هدف اولیه این بسته تعادل در بازار ارز است که به تناوب این تعادل در دیگر بازارها از جمله پول و سرمایه و مسکن نیز ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۷    
ایستانیوز:ونزوئلا پیش فروش ارز دیجیتال اختصاصی خود به نام پترو را که مبتنی بر درآمدهای نفتی این کشور است از روز گذشته آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۲    
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو، رانا و روآ دربازار تهران به شرح زیر است:
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۲    
ایستانیوز:بانک انصار تندیس زرین پنجمین دوره جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی را به خود اختصاص داد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۲    
ایستانیوز:استقبال از حضور فعال تر شرکت های هلندی در ایران و تاکید بر ضرورت تقویت همکاری های بانکی/ هیچ مانعی در روند روابط رو به رشد ایران و هلند نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۲    
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در استان اصفهان در بهمن ماه 96 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه بازار املاک ایران می باشد:
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۷    
ایستانیوز:رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان این که سیاست بانک مرکزی مبنی بر پیش فروش سکه در بازار موثر بوده است، گفت: به دلیل نزدیک شدن به پایان سال و افزایش تقاضا، قیمت سکه کاهش نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۲    
ایستانیوز:وقتی بانک ها با نرخ 20 درصد سپرده گذاری می کنند حتما باید افزایش نرخ سود سپرده های را از جایی تامین کنند و آن هم حتما افزایش نرخ سود تسهیلات خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۷    
ایستانیوز:معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از وارد شدن مفاهیم بیمه و تأمین اجتماعی به کتابهای درسی مدارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۷    
ایستانیوز:روز یکشنبه و دوشنبه هفته جاری در مجموع بیش از 96 هزار قطعه سکه به صورت قطعی با روش جدید در واحدهای بانک ملی ایران پیش فروش شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۲    
ایستانیوز:چهارمین دوره مسابقات خیریه اسکی اتاق بازرگانی ایران و سوئیس 5 اسفند 1396 با حمایت بانک سامان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۲    
ایستانیوز:قیمت برخی خودروهای داخلی در بازار افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۲    
ایستانیوز:مجردهای تهرانی برای گرفتن وام مسکن60 میلیون تومانی باید حدود 9 میلیون تومان صرف هزینه خرید اوراق کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۷    
ایستانیوز:معامله گران بورس تهران امروز معاملات کم حجم و متعادل را در به نظاره نشستند و در سهم های پیشرو بازار از جمله فلزات اساسی، پالایشی ها ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۲    
ایستانیوز:بلوک 19.53 درصدی سهام مدیریتی غیر کنترلی شرکت آلومینیوم ایران به قیمت هر سهم 200 تومان روز سه شنبه 15 اسفند ماه روانه میز فروش بازار دوم بورس تهران می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۷    
ایستانیوز:سازمان خصوصی سازی پس از سه نوبت ناکامی در واگذاری بلوک کنترلی حفارس در اردیبهشت 95 این سهام را به قیمت هر سهم 3602 ریال به احیا گستر هرمز واگذار کرد، با توجه به تسویه کمتر از 10 درصد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۲    
ایستانیوز:مدیر اداره ریالی و نشر بانک مرکزی اعلام کرد: با همکاری وزارت امور اقتصادی و دارایی، حساب های درآمدی استان ها که حدود 40 هزار حساب است، سال آینده به بانک مرکزی منتقل می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...