جمعه ۲۸ تیرساعت ۱۸:۵۳Jul 2019 19

ایستا نیوز (istanews.ir)

ایستا نیوز 29 اسفند 1394 ایستا نیوز 28 اسفند 1395 ایستا نیوز 29 اسفند 1396 ایستا نیوز 28 اسفند 1397 ایستا نیوز 31 فروردین 1398 ایستا نیوز 31 اردیبهشت 1398 ایستا نیوز 1 خرداد 1398 ایستا نیوز 1 تیر 1398 ایستا نیوز 2 تیر 1398 ایستا نیوز 3 تیر 1398 ایستا نیوز 4 تیر 1398 ایستا نیوز 5 تیر 1398 ایستا نیوز 6 تیر 1398 ایستا نیوز 7 تیر 1398 ایستا نیوز 8 تیر 1398 ایستا نیوز 9 تیر 1398 ایستا نیوز 10 تیر 1398 ایستا نیوز 11 تیر 1398 ایستا نیوز 12 تیر 1398 ایستا نیوز 13 تیر 1398 ایستا نیوز 14 تیر 1398 ایستا نیوز 15 تیر 1398 ایستا نیوز 16 تیر 1398 ایستا نیوز 17 تیر 1398 ایستا نیوز 18 تیر 1398 ایستا نیوز 19 تیر 1398 ایستا نیوز 20 تیر 1398 ایستا نیوز 21 تیر 1398 ایستا نیوز 22 تیر 1398 ایستا نیوز 23 تیر 1398 ایستا نیوز 24 تیر 1398 ایستا نیوز 25 تیر 1398 ایستا نیوز 26 تیر 1398 ایستا نیوز 27 تیر 1398 ایستا نیوز 28 تیر 1398 
  ۳ ساعت پیش   + ۹۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس جمهور تبادل از طریق اینستکس همزمان با ورود پول فروش نفت از این طریق را در راستای استمرار تلاش ها برای حفظ برجام دانست و خاطرنشان کرد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:یک کارشناس بازار طلا و سکه با بیان اینکه بازار در روز چهارشنبه با افزایش تقاضای سوداگرانه مواجه شد، گفت: کاهش ارزش دلار در هفته گذشته ارزش طلا و انواع سکه را به شدت کاهش داده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: بدهی کشورهای نوظهور با رسیدن به رقم 69تریلیون دلار، رکورد جدیدی را به ثبت رساند.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل سرمایه گذاری سپه ضمن بیان اینکه افت و خیز شاخص ذات بازار سرمایه است، گفت: حرکت شاخص در هفته گذشته تحت تاثیر مجموعه ای از سیگنال های سیاسی، نرخ ارز ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بیمه تجارت نو با اشاره به نقش و اهمیت دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در تحولات صنعت بیمه بر لزوم برقراری تعاملات مناسب با سه قوه مجریه ...
  ۳ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:بلومبرگ اعلام کرد : ارزش ریال ایران با وجود تحریم های آمریکا 30 درصد بالا رفته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:از ابتدای امسال تاکنون در مدت 75 روز معاملاتی، بالغ بر 321 میلیارد سهم و حق تقدم به ارزش بیش از 966 هزار میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار معامله شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک ملت اطلاعات عملکرد فروش املاک مازاد در سه ماهه نخست سال 98 و همچنین تعداد املاک مازاد فروخته شده سه ماهه اول 4 سال اخیر و مبلغ فروش آن در دوره یاد شده را به شرح زیر است:
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:هر چند می توان برای امهال بانکی روش های مُجازی در فقه و حقوق اسلامی پیدا کرد، اما وجود امکان امهال به معنی مُجاز بودن انباشت پیوسته بدهی در بانکداری بدون ربا نیست.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر نظارت بر اولیه سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص انتخاب کارشناسان رسمی در افزایش سرمایه های ناشی از تجدید ارزیابی دارایی های شرکت های حقوقی جزئیاتی را بازگو کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:فرابورس معاملات هفته جاری را با تغییر مالکیت 8 هزار و 329میلیون ورقه بهادار به ارزش 40 هزار و 44 میلیارد ریال به پایان رساند که در مقایسه با هفته قبل کاهش 18 و 15 درصدی حجم و ارزش معاملات ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: با تجهیز پنج شعبه دیگر بانک دی به سامانه خدمات بانکی روشندلان ، امکان ارائه خدمات به نابینایان در هشت شعبه این بانک امکان پذیر شد.
  ۴ ساعت پیش    
ایستانیوز:بر اساس اطلاعیه رسمی منتشر شده در سامانه کدال، در مجمع بانک خاورمیانه سود نقدی به ازای هر سهم به مبلغ 200 ریال تصویب شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک صادرات اعلام کرد : در حادثه آتش سوزی در میدان حسن آباد تهران، بانک صادرات در آن محل فاقد صرافی بوده و آتش سوزی صرافی تکذیب می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:برخی سایت ها و کانال های خبری با اعلام شروع به کار بازار متشکل ارزی از روز شنبه 29 تیرماه 1398 با یک نرخ مشخص ارز، اخبار نادرستی را منتشر کرده اند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهران در توصیه ای به مردم گفت: توصیه بنده به مردم این است که همیشه لباس فصل را بر تن کنند ...
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس کمیته پولی و بانکی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هم اکنون انباشت سود مرکب از گذشته یک مسئله است، چراکه برخی از مردم از قبل با این موضوع درگیر هستند و بدهی های سنگین ایجاد ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: قیمت هر اونس طلا در معاملات اولیه امروز ابتدا تا 1452 دلار و 60 سنت بالا رفت، اما بعدا با 0.2 درصد کاهش به 1442 دلار و 56 سنت رسید.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:تعداد و ارزش چک های برگشتی یکی از شاخص های مهم در اقتصاد است؛ شاخصی که یکی از نشانه های اعتماد و همچنین رونق بازار محسوب می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت : علی رغم همه مشکلاتی که در روند فعالیت بانک ها وجود دارد، فعالیت بانک رفاه از دو منظر حائز ویژگی های مطلوبی است .
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک انصار یکی از بانکهای ادغامی در بانک سپه با ارسال پیامک به سهامداران ، لغو برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه را در 30 تیر اعلام و زمان برگزاری را به بعد موکول کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک رفاه در راستای ارتقاء شفافیت و پاسخگویی و به منظور ارتباط مستقیم مدیر امور اعتباری بانک با مشتریان و مخاطبان در مرکز پاسخگویی و اطلاع رسانی این بانک (فراد)، نشست تلفنی برگزار خواهد کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:حسین رحمتی عضو هیأت مدیره بانک رفاه همزمان با سفر استانی ریاست جمهوری و هیأت دولت به استان خراسان شمالی، از این استان بازدید کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:پس از سقوط دلار به زیر 12 هزار تومان، دیروز بازار آزاد شاهد نوسان این ارز در کانال 11 هزار تومان بود، به طوری که ابتدا از 11 هزار و 760 تومان تا 11 هزار و 230 تومان در میانه روز کاهش یافت.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: وزیر صنعت، معدن و تجارت اشاره به روند صعودی بیکاری، بر اهمیت رونق تولید در رفع مشکلات بیکاری و معیشت تاکید کرد و از کاهش 22 درصدی واردات در سال گذشته خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: پلیس فتا به 80 میلیون ایرانی در خصوص سو استفاده از کارت های بانکی هشدار داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از طریق برنامه اشتغال و طرح نوآفرین تا سال آینده 68 هزار شغل ایجاد می شود تا رویای تحقق ایران هوشمند به واقعیت تبدیل شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک از تغییر در ساختار گمرک جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: مدیر عامل پست بانک اعلام کرد : کاهش شکاف دیجیتال بین شهر و روستا و برقراری عدالت اجتماعی در برخورداری از خدمات بانکی با حمایت از فعالان و استارت آپ های حوزه مالی و بانکی محقق می شود.
  ۴ ساعت پیش    
ایستانیوز: صورت های مالی دوره 12 ماهه منتهی به 29 اسفند ماه 97 بیمه میهن شفاف شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: در پی تصمیم کمیته بانکی سنای آمریکا برای تشدید نظارت بر بازار ارزهای رمزنگاری شده یا دیجیتال ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز: امروز در تهران هر دلار آمریکا با قیمت 11هزار و 490 تومان، یورو با قیمت 13 هزار و 397 تومان و درهم امارات با نرخ 3 هزار و 292 تومان عرضه شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز: رئیس کل بانک مرکزی برای دیدار و گفت و گو با همتای ترکیه ای خود صبح امروز وارد آنکارا شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۶۶ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک مرکزی نرخ 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 24 ارز مانند یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت 12 واحد پولی کاهش و نرخ دلار و 10 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۵۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی 5 نکته بازار ارز را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز: مجمع عمومی شرکت بانک مهر اقتصاد برای سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 97 لغو شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: معاون وزیر اقتصاد گفت: طبق مصوبه هیأت واگذاری تا کنون سهام دولتی در سه شرکت بزرگ در بورس و فرابورس عرضه شد و آگهی چهار شرکت دیگر نیز در بورس منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره بانک دی در جریان بازدید از شعبه بیرجند بر ضرورت تخصیص بهینه منابع توسط شعب تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۵۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: برخی سایت ها و کانال های خبری با اعلام شروع به کار بازار متشکل ارزی از روز شنبه 29 تیرماه 98 با یک نرخ مشخص ارز، اخبار نادرستی را منتشر کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز: وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد تا به حال فقط چند میلیون دلار پرداخت از طریق مکانیزم محاسبات بین اتحادیه اروپا و ایران موسوم به اینستکس انجام شده که در واقع ناچیز و هیچ است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد : سرمایه گذاری در بازار دلار، سکه، مسکن و خودرو ریسک بالایی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: مجمع عمومی شرکت بانک دی برای سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 97 لغو شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایستانیوز: بررسیها نشان می دهد، تا زمانی که طرح عملیاتی برای کاهش هزینه های افزایش یافته درمان ارائه نشده، هرگونه اصلاح یارانه سلامت می تواند تبعات اقتصادی و اجتماعی خاص خود را در پی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: مجمع عمومی عادی سالانه بیمه نوین صبح روز چهارشنبه 26 تیرماه جهت بررسی و تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به 29 اسفند 1397 و تصمیم گیری در خصوص تقسیم سود با حضور بیش از 72 درصد سهامداران ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک ملت به صورت فعال در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) حضور پیدا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:هیات مدیره صندوق بین المللی پول طی بیانیه ای از قبول استعفای رییس کنونی این صندوق خبر داد و اعلام کرد: در حال بررسی برای انتصاب رییس جدید هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شده و به منظور قابل اجرا شدن لزوم سوخت گیری با کارت سوخت شخصی از 20مردادماه سال جاری ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۱   + ۴۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در دیدار با رئیس قوه قضاییه بر ضرورت تشکیل هر چه سریع تر دادسراهای مالیاتی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۱   + ۴۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک صادرات ایران با انتشار گزارش عملکرد 3 ماهه خود با کاهش شدید زیان عملیاتی همراه شد و این امر نشان داد بانک در مسیر رو به رشدی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک ملی ایران تا کنون ارز مورد نیاز بیش از 31 هزار نفر از حجاج اعزامی به سرزمین وحی را پس از تامین توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: قیمت سکه امروز در بازار تهران با کاهش 140هزار تومانی مواجه شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:اگر شما هم نیازمند دریافت وام هستید می توانید از طرح تسهیلاتی یاس بانک سینا که ویژه بانوان است و نیاز به سپرده گذاری یا میانگین حساب ندارد، استفاده کنید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک الکامپ با حضور فعال اپراتور سامانتل برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:لایحه اخذ مالیات از فعالیت های اختلال زا با رویکردی نوآورانه و با هدف بارز سرکوب فعالیت های اقتصادی غیرمولد و محتکرانه تنظیم شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۵۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:در بازار آزاد امروز، قیمت طلای 18عیار با 20هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته به گرمی 374هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۵۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:برای پاسخ به این سوال که بیت کوین ها چگونه استخراج می شوند باید گفت استخراج ارزهای دیجیتال اینگونه است که دستگاه های استخراج کننده (ماینرها) برای حل جواب معادله ای که پاداش آن همان بلاک چین ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید قیمت جدیدترین انواع موبایل های هوآوی در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:تحقیقات و نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که هنوز بالغ بر یک پنجم ادارات و شرکت های بزرگ در جهان از ویندوز 7 استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز : آنچه در زیر می آید قیمت انواع پرفروش ترین تبلت های موجود در سطح بازار تهران است؛ پرفروش ترین تبلت
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:به طور کلی موضوع واگذاری اموال مازاد بانک ها به آن صورت که بر آن تاکید می شود اهمیتی ندارد اما مشکل تملک اموال توسط بانک ها این است که اگر بانک به این کار بپردازد امکان تسهیلات دهی اش کم می ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:اروپایی ها نقشی کلیدی در دستیابی به توافق هسته ای ایفا کردند اما اکنون برای حفظ آن کار بسیار سختی دارند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به کاهش چشمگیر قیمت طلا در روزهای اخیر تاکید کرد: کسی در بلند مدت در سرمایه گذاری طلا ضرر نخواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با اشاره به حمایت از صادرکنندگان گفت: در راستای کاهش ریسک تجاری و سیاسی صادرکنندگان به عراق و افغانستان این صندوق دفاتر خود را در دو کشور مذکور به زودی راه ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون عملیات در بورس کالا گفت: پتروشیمی های موظفند که کالای خود را در بورس کالا عرضه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون سازمان امور مالیاتی در رابطه با نحوه دریافت استعلام های الکترونیکی صدور، تمدید و تجدید پروانه کسب و کار بخشنامه صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: پست بانک ایران درکنار سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:خودروساز فرانسوی رنو اعلام کرد فروش این شرکت در آفریقا، غرب آسیا و هند، به علت خروج از ایران در سال 2018 و تهدید آمریکا به تحریم، 27.7 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در جریان معاملات روز سه شنبه و همزمان با ادامه نزول قیمت دلار در بازار آزاد ارز بیش از 7 هزار واحد سقوط کرده که این اتفاق دستاویز گزارش ویژه یورونیوز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با 522 واحد افزایش در ارتفاع 246 هزار واحدی ایستاد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به روند کاهشی نرخ ارز در هفته های گذشته و انتظار تداوم این شرایط تاکید کرد که انتظار داریم قیمت کالاها متناسب با کاهش نرخ ارز، پایین بیاید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به آغاز به کار دفتر حمایت از نوآوری بانک تجارت در صندوق نوآوری و شکوفایی از ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان در 1500 شعبه بانک تجارت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:با تایید حسابرس قانونی و احتساب افزایش سرمایه 390 درصدی بانک تجارت، کاهش 91 درصدی زیان این بانک تایید شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: یک کارشناس بازار سرمایه گفت: دلار به قیمت های پیش بینی شده و به کمتر از 11 هزار تومان نمی رسد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۸۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:براساس آمار اتحادیه املاک از ابتدا تا بیست و چهارم تیرماه 1398 فقط 4636 فقره خرید و فروش مسکن در شهر تهران انجام شده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 67 درصد کاهش نشان می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه تحت تاثیر رشد ارزش دلار که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد، با کاهش روبه رو شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت دلار امروز چهارشنبه 26 تیر ماه 98 در صرافی های بانکی باز هم کاهش را تجربه کرد و قیمت آن برای خرید به 11550 و برای فروش به 11,650 تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:هر روز بر تعداد مزارع استخراج بیت کوین در کشور افزوده می شود اما مسئولان همچنان در قانون گذاری برای ارزهای دیجیتال تعلل می ورزند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۴۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: برای واگذاری سه شرکت بیمه البرز، شرکت پالایش نفت شیراز و شرکت پالایش نفت لاوان مشتری پیدا نکردیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:روابط عمومی بانک ملی ایران تندیس زرین سرآمدی را دریافت کرد در هشتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، روابط عمومی بانک ملی ایران تندیس زرین سرآمدی را دریافت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۹۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک ملی ایران در راستای حفظ منافع مشتریان، نسبت به شگردهای جدید کلاهبرداران از طریق ارسال پیامک های تلفن همراه مبنی بر این که یارانه شما قطع شده است، هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:شرکت ایران خودرو در دوره 12 ماهه منتهی به 29 اسفند ماه 1397، به ازای هر سهم خود 5 هزار و 553 ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به گزارش خسابرسی نشده، افزایش 4 درصدی زیان مشاهده می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:روز گذشته، سومین افت بزرگ بورس تهران در سال 98 با ریزش هفت هزار واحدی شاخص کل به ثبت رسید. در این شرایط ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: طبق مصوبه هیأت واگذاری تا کنون سهام دولتی در سه شرکت بزرگ در بورس و فرابورس عرضه شد و آگهی چهار شرکت دیگر نیز در بورس منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:امروز چهارشنبه 26 تیر 98 کالاهای ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا، سی اس او پالایش نفت شازند (عرضه توسط شازند) ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۳۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و چین معتقد است همانطور که در زمان افزایش قیمت دلار باید نسبت به عملکرد بانک مرکزی با تردید برخورد کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون فرابورس ایران گفت: عرضه 20 درصد سهام دولتی پالایشگاه نفت لاوان که امروز در فرابورس انجام شد، به عنوان دومین عرضه بلوکی سهام دولتی مشتری نداشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۶۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: رئیس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی فهرست 150نفری از صادرکنندگانی که در مجموع حدود 4میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات داشته اند و به کشور بازنگرداندند را به قوه قضاییه ارسال کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری( عام)، از روز پنج شنبه 27 تیر ماه تا پایان روز کاری چهارشنبه دوم مرداد ماه سال جاری در شعب بانک کشاورزی عرضه و به فروش خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:عضو شورای عالی بیمه می گوید دریافت سهام و املاک سایپا به جای بدهی این شرکت به شرکت های بیمه مشروط به عدم مغایرت آن با آئین نامه های 60 و 97 سرمایه گذاری شورای عالی بیمه است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس مجلس گفت: در بحث بازگشت ارز صادراتی پیشنهاداتی از بخش های مختلف ارائه شده، به طور مثال محرومیت از معافیت مالیاتی می تواند برای صادرکنندگانی که ارز صادراتی را پس نمی دهند، اعمال شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۶۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:حدود 617 هزار فقره چک به ارزشی حدود 94 هزار میلیارد ریال در خردادماه 98، در کل کشور برگشت داده شده که نسبت به ماه قبل از نظر تعداد 6.1 درصد کاهش و از نظر مبلغ 1.2 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:حجت اله مهدیان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون: توسعه بخش تعاون از مسیر همدلی و تعاون میسر است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و بانک صادرات ایران با هدف ارائه انواع خدمات مالی و بانکی به اعضای اتاق تهران، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بانک تجارت مجهز به یک شبکه گسترده و فراگیر در داخل و خارج از کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران درهمایش بررسی عملکردسه ماهه ادارات امورشعب منطقه یک کشوربانک برلزوم سرلوحه قرار دادن رفتارحرفه ای با مشتری و رعایت مشتری مداری به عنوان عامل موفقیت سازمانی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:خداوند رحمان را سپاسگزاریم که فرصت خدمت، تلاش جهت رونق اقتصاد و گسترش چتر حمایتی بیمه را برای ما مقدر نمود تا با کمال افتخار در پیشگاه حضرتش ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۵۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:رئیس کل بانک مرکزی گفت: خوشبختانه به سمت بهبود در حرکت هستیم و شرایط بانک ها باثبات تر شده است و بانک مرکزی نیز نظارت و کنترل لازم را بر این نهادهای پولی اعمال می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:صد و یکمین مرحله یارانه نقدی بامداد امشب (چهارشنبه 26 مرداد ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۷:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا با حضور 91 درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بیمه آسیا، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:به دعوت هیات مدیره شرکت بیمه رازی، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت، برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1397 ...
مشاهده نتایج بیشتر...