جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۲:۰۳Dec 2018 14

ایستا نیوز (istanews.ir)

ایستا نیوز 29 اسفند 1394 ایستا نیوز 28 اسفند 1395 ایستا نیوز 29 اسفند 1396 ایستا نیوز 31 فروردین 1397 ایستا نیوز 31 اردیبهشت 1397 ایستا نیوز 31 خرداد 1397 ایستا نیوز 31 تیر 1397 ایستا نیوز 30 مرداد 1397 ایستا نیوز 31 شهریور 1397 ایستا نیوز 30 مهر 1397 ایستا نیوز 30 آبان 1397 ایستا نیوز 1 آذر 1397 ایستا نیوز 2 آذر 1397 ایستا نیوز 3 آذر 1397 ایستا نیوز 4 آذر 1397 ایستا نیوز 5 آذر 1397 ایستا نیوز 6 آذر 1397 ایستا نیوز 7 آذر 1397 ایستا نیوز 8 آذر 1397 ایستا نیوز 9 آذر 1397 ایستا نیوز 10 آذر 1397 ایستا نیوز 11 آذر 1397 ایستا نیوز 12 آذر 1397 ایستا نیوز 13 آذر 1397 ایستا نیوز 14 آذر 1397 ایستا نیوز 15 آذر 1397 ایستا نیوز 16 آذر 1397 ایستا نیوز 17 آذر 1397 ایستا نیوز 18 آذر 1397 ایستا نیوز 19 آذر 1397 ایستا نیوز 20 آذر 1397 ایستا نیوز 21 آذر 1397 ایستا نیوز 22 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۵۰    
ایستانیوز:رییس سابق فدرال رزرو هشدار داد که با بزرگ شدن حباب وام های شرکتی و ضعف نظارت قانونی، امکان وقوع یک بحران مالی دیگر در آمریکا وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۳۵    
ایستانیوز: صدها عامل در تحقق رشد اقتصادی مثبت و منفی در اقتصاد ایران نقش دارد بنابراین هیچ کس، نه من و نه تحلیل گران دیگر نمی توانند رشد اقتصاد ایران را به طور دقیق پیش بینی کنند یا بگویند که به طور ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۳۵    
ایستانیوز:اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با اشاره به فعالیت دائمی هکرها و ایجاد صفحات جعلی متعدد در پرداخت های آنلاین، با صدور اطلاعیه ای به اعضای خود در این مورد هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۳۰    
ایستانیوز:علی صلاحی نژاد مدیر عامل بیمه ملت شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۳۰    
ایستانیوز:با عملیاتی شدن سامانه پرداخت الکترونیک عوارض خروج از کشور در باجه های مرزی و شعب غیر مرزی بانک ملی ایران، از روز شنبه 24 آذرماه عوارض خروج از کشور به صورت نقدی و سنتی دریافت نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۲۵    
ایستانیوز:چند ماه قبل بود که دلار موفق به فتح قله 19 هزار تومانی شد. این در حالی است که ارزش آن در روزهای اخیر تقریباً تا 50 درصد آن برهه کاهش یافته است. راز آن فراز چه بود و رمز این فرود چیست؟
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۲۵    
ایستانیوز:یک نماینده مجلس سنای آمریکا در واکنش به ادعای رئیس جمهور این کشور که گفته بود برجام 150میلیارد دلار در اختیار ایران گذاشت استدلال کرد این توافق هسته ای پولی در اختیار ایران قرار نداده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۲۰    
ایستانیوز:بانک رفاه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف کمک به بهبود زیر ساخت های علمی – آموزشی کشور، در روستای جعفر آباد از توابع شهرستان تربت حیدریه آموزشگاه سه کلاسه افتتاح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۲۰    
ایستانیوز:یک شرکت زراعی دیگر به تابلو بازار فرابورس آمد و با قیمت 3150 ریال کشف قیمت شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۱۵    
ایستانیوز:مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می کنند در حال حاضر پر تقاضا ترین متراژ در بین گروه های مختلف، آپارتمان های 50 تا 70 مترمربع هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۱۵    
ایستانیوز:دنیای اقتصاد در جدول زیر تازه ترین قیمت خودروها در بازار را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۳    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک توسعه تعاون با تشریح عملکرد تسهیلاتی این بانک، رویکرد اصلی بانک را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۳    
ایستانیوز:مرحله اول قرعه کشی جشنواره پذیرندگان بانک کشاورزی با نام آوای زرین با همکاری شرکت فن آوا کارت صبح امروز برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۳    
ایستانیوز:طبق بخشنامه سازمان مالیاتی، هزینه ناشی از تنزیل اوراق بهادار اسلامی صرفاً برای اشخاص دریافت کننده اوراق از دولت و حداکثر معادل سود مورد انتظار عقود مشارکتی به عنوان هزینه قابل قبول محسوب می ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۸    
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید قیمت جدیدترین انواع موبایل های هوآوی در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۸    
ایستانیوز:شرکت بیمه تعاون جزییات افزایش سرمایه 1.010.000.000.000 ریالی و زمان برگزاری جلسه هیات مدیره برای تصمیم گیری در این خصوص را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۳    
ایستانیوز:در میان محصولات الکتریکی و هوشمند سال 2018، تولیداتی هم وجود دارند که به تناسب اندام و سلامت کاربران کمک می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۳    
ایستانیوز:هر روز بر تعداد کاربران اینترنت در جهان افزوده می شود و با تلاش کمپانی های بزرگ و غول های فناوری برای رساندن اینترنت به دورافتاده ترین نقاط جهان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۸    
ایستانیوز:عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تقدیر از اقدامات انجام شده در حوزه استفاده از انرژی های سبز و جلوگیری از هدررفت انرژی در ساختمان های بانک ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۸    
ایستانیوز:بخش خصوصی به دلیل شرایط سهل تر و فرآیند کوتاه تر استفاده از اوراق سلف استاندارد موازی در بورس کالا و بورس انرژی، تمایل بیشتری به تامین مالی از طریق این اوراق دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۸    
ایستانیوز:فرصت ارسال اثر به جشنواره عکس نگاه به آینده تا جمعه 23 آذرماه 1397 تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۳    
ایستانیوز:شرکت سایپا مرحله جدید فروش محصولات خود را از فردا 22 آذر با شرایط جدید استارت می زند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۳    
ایستانیوز: روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد با توجه به روند مساعد بازار ارز کشور، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و صادرکنندگان می توانند ارز در اختیار خود را علاوه بر صرافی ها ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۸    
ایستانیوز:رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: SPV در دو یا سه هفته آینده اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۸    
ایستانیوز:سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: با توجه به اینکه فرایند ساماندهی سهام عدالت به صورت الکترونیکی انجام می شود، هیچ گونه نیازی به استمرار فعالیت شرکت های تعاونی سهام عدالت نمی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۸    
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان در پاسداران تهران طی آذر ماه 97 می باشد. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می باشد:
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۳    
ایستانیوز:مجلس شورای اسلامی در حالی می خواهد طرحی برای ساماندهی پیام رسان ها تصویب کند که شورای عالی فضای مجازی سال گذشته با بررسی این موضوع ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۳    
ایستانیوز:روز گذشته گزارشی منتشر شد که نشان می داد طبق بررسی های اخیر درباره اپلیکیشن های مخرب در فضای مجازی و مارکت های ایرانی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۳    
ایستانیوز:صبح امروز تعدادی از مشتریان دو شرکت رامک خودرو و نگین خودرو روبروی وزارت صنعت، معدن و تجارت تجمع کرده و خواستار پاسخگویی به مشکلات خود شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۳    
ایستانیوز:یک کارشناس اقتصادی گفت: تورم سال گذشته افغانستان یک دهم درصد بود که امسال به دو دهم درصد افزایش یافته است اما تورم در عراق با آن همه مشکلی که دارند از دو دهم درصد به یک دهم درصد در امسال ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۳    
ایستانیوز:هیئت وزیران به استانداران منتخب استان های البرز، تهران و سمنان رأی اعتماد داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۳    
ایستانیوز:فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری بدهکار بانکی 1000 میلیارد ریالی در شهرستان بابل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۸    
ایستانیوز:علی رغم اینکه صرافی های بانکی معاملات امروز خود را با نرخ 10 هزار و 100 تومانی برای خرید آغاز کردند، اما اندکی پس از شروع معاملات، نرخ اکنون وارد کانال 9000 تومانی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۳    
ایستانیوز:ساندار پیچای رئیس گوگل ادعاهای طرح شده در مورد غرض ورزی سیاسی این شرکت و دستکاری نتایج جستجو بر علیه جمهوری خواهان را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۳    
ایستانیوز:معامله گران بورس تهران در آخرین روز معاملاتی هفته جاری معاملات کم حجم و بی رونق را به نظاره نشستند که انگیزه نوسان گیری و به بهانه تجدید ارزیابی شرکت های کوچک زیان ده باعث شد تا بورس بازها ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۳    
ایستانیوز:مدیر عامل فرابورس با تشریح دلیل اختلال ایجاد شده در هسته معاملات این بازار طی امروز و دیروز گفت:با رفع این مشکل در روز جاری ، ارزش معاملات امروز فرابورس به حدود 520 میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۲۳    
ایستانیوز:شرکت بیمه سامان به عنوان نخستین شرکت بیمه ای، توانست اساسنامه خود را مطابق با استانداردهای جدید ابلاغی تصویب کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۱۸    
ایستانیوز:تأخیر در تخلیه بار کشتی های حامل کالاهای اساسی به دلیل مشکلات ارزی، هزینه های مضاعفی بابت دموراژ (معطلی بار) به تجار و درنهایت مصرف کنندگان تحمیل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۱۸    
ایستانیوز:قیمت دلار به مرز 10 هزار تومان رسیده و هر یورو 12 هزار تومان معامله می شود. سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم به 3 ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۱۸    
ایستانیوز:دیروز اختلال سامانه معاملات فرابورس به لغو همه معاملات این بازار و عذرخواهی مدیرعامل آن ختم شد اما این اتفاق که تقریباً به موضوعی عادی تبدیل شده به معامله گران ضرر و زیان می رساند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۱۳    
ایستانیوز:اگر به بررسی مسائل روز علاقه مند هستید و می خواهید سرنوشت آن را در امروز و روزهای آینده جست وجو کنید، خواندن این مقاله به شما توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۸    
ایستانیوز:در هر مرحله از رشد کسب وکار شما، عواملی در انتخاب سرمایه گذار مناسب وجود دارد که کارآفرینان کمتر به آن توجه می کنند. این عوامل کدام است؟
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۸    
ایستانیوز:هوش مصنوعی کاربردی را می توان در چهار موج طبقه بندی کرد که به صورت هم زمان رخ می دهند اگر چه نقطه آغازشان یکی نیست و سرعتشان هم متفاوت است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۳    
ایستانیوز:سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت بیست و ششمین سال فعالیت بانک مهر اقتصاد پیامی بدین مضمون صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۳    
ایستانیوز:تأسفانه بیشترین پرونده های فساد که در سال های گذشته اتفاق افتاده به نظام بانکی بازمی گردد یا یک سرخط آن به بانک ها می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۳    
ایستانیوز:یک دادگاه در کانادا، منگ وانژو، مدیر مالی هواوی این غول تلکام را با قید وثیقه آزاد کرد. در حالی که قرار بود او به ایالات متحده تحویل داده شود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۸    
ایستانیوز:بانک ملی ایران در راستای سیاست های خود برای آشنایی بیشتر نسل آینده ساز کشور با مفاهیم اقتصادی و تاریخچه بانکداری، بازدید از موزه این بانک را برای کاربران کانون جوانه ها رایگان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۸    
ایستانیوز:در مسابقه عکاسی محرم ایران زمین که از تاریخ 24 شهریور لغایت 8 آبان ماه 1397 برگزار شد، حدود 500 نفر با ارسال 3000 تصویر با موضوع محرم ما را همراهی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۸    
ایستانیوز:عملکرد شعب جزیره کیش بانک ایران زمین در سال جاری با حضور مدیراستان و کارکنان این شعب مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۸    
ایستانیوز:دریافت های یک پژوهش مبتنی بر داده های Bankscope به عنوان یکی از معتبرترین منابع اطلاعاتی بانکداری نشان می دهد بانک ملی در رتبه دوم بانک های دارنده بیشترین سهم از کل دارایی های بانک های ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۳    
ایستانیوز:بر اساس تأکید بانک مرکزی مبنی بر کنترل سقف مبالغ تراکنش انتقال کارتی (اعم از شتابی و داخلی) و تراکنش خرید، سقف برداشت کارتی درگاه های الکترونیک بانک سپه تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۳    
ایستانیوز:یک بار مصرف شدن رمز دوم کارت های بانکی از ابتدای آذرماه امسال آغاز شده و رمزهای ثابت از خردادماه سال آینده حذف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۳    
ایستانیوز:در راستای رشد و توسعه اقتصادی کشور و افزایش ظرفیت ها به منظور توسعه صادرات غیر نفتی کشور، بانک رفاه و صندوق ضمانت صادرات در زمینه توسعه همکاری های فی ما بین تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۳    
ایستانیوز:رییس کل بیمه مرکزی با بین اینکه شرکت های بیمه باید سودده باشند، گفت: صدور بیمه نامه حادثه به زودی از سوی یکی از شرکتهای بیمه عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۸    
ایستانیوز:بانک رفاه با هدف حمایت از نظام سلامت کشور یک دستگاه دندانپزشکی سیار به همراه خودرو یدک کش به مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام اهدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۸    
ایستانیوز:صندوق توسعه ملی در نیمه اول امسال حدود 4500 میلیارد تومان از منابع خود را به ریال تبدیل و در بانک ها سپرده گذاری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۸    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک سامان در نامه ای به رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی به 6 سوال مختلف درباره صورت های مالی حسابرسی شده این بانک در سال 1396 پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۸    
ایستانیوز:سامانه موبایل بانک رفاه تحت سیستم عامل اندروید به روز رسانی و نسخه جدید برروی پورتال بانک قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۳    
ایستانیوز: بانک صادرات ایران در هشت ماه نخست سال 97 با پرداخت 13 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، 86 هزار نفر را روانه خانه بخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۳    
ایستانیوز:واحد بانکداری شرکتی بانک گردشگری روز چهارشنبه 21 آذرماه با هدف ارائه خدمات متمایز و تعامل هدفمند با مشتریان ویژه در محل شعبه مرکزی این بانک افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۳۳    
ایستانیوز:یک کارشناس اقتصادی گفت: ارزش پول ملی بر اثر شوک از ناحیه تحریم ها و همچنین تورم و ضعف اقتصادی کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۳۳    
ایستانیوز:از ابتدای سال جاری تاکنون در قالب طرح رونق تولید به 2141 واحد تولیدی کوچک و متوسط، رقمی معادل 3 هزار و هشت میلیارد و 347 میلیون تومان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۸    
ایستانیوز:امروزه با گسترش اینترنت همراه و گوشی های هوشمند از یک طرف و افزایشمشغله های زندگی و دغدغه های مختلف زندگی روزمره مردم از طرف دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۸    
ایستانیوز:نمایندگان بخش خصوصی در اتاق بازرگانی تهران در نشست آذر ماه میزبان رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی بودند و در مورد مسایل مربوط به این صندوق به گفت وگو نشستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۸    
ایستانیوز:مدیر مالی هواوی که در کانادا بازداشت شده بود، با قرار وثیقه 7.5 میلیون دلاری و الزام به پوشیدن پابند الکترونیک، به صورت مشروط آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۳    
ایستانیوز:مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران به همراه رئیس و اعضای هیات مدیره بانک طی پیامی 22 آذر ماه، یازدهمین سالروز فعالیت "بانک قرض الحسنه مهر ایران" را تبریک گفتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۸    
ایستانیوز:خروج ایران از لیست اقدام متقابل FATF مستلزم تصویب لوایح چهارگانه ازجمله CFT است که هنوز اماواگرهایی در این باره وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۳۸    
ایستانیوز:نگاهی به تحولات بازار مسکن از آبان ماه سال 96 تا آبان سال 97 نشان می دهد، مناطق 5، 4 و 2 در زمره پرطرفدارترین مناطق پایتخت برای خرید و فروش مسکن بوده اند و حتی جهش قیمت مسکن از ابتدای سال ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۳۸    
ایستانیوز:تسهیلات خرید دین بانک ملی ایران این امکان را فراهم می کند تا چک و اوراق و اسناد تجاری را پیش از موعد سر رسید نقد کنید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۳۳    
ایستانیوز:هنگام مصاحبه کاریا پسر دو ساله اش از فرط درد سنگ دو میلیمتری کلیه در آغوش پدر آرام و قرار ندارد و مدام چنگ به چهره شکسته استخوانی مهندس کولبر می زند، کیوان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۲۸    
ایستانیوز:رئیس هیات روابط پارلمان اروپا با ایران گفت: اتحادیه اروپا در حال حاضر با هدف مقابله با تحریم های آمریکا در نظر دارد سازوکار ویژه مالی برای ارتباط با ایران را هرچه زودتر نهایی کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۲۸    
ایستانیوز:کارشان این است که هر روز وسایلی که 10ها کیلو وزن دارد را از کوه بالا ببرند. یکی از آنها می گوید که مشکلات زندگی طوری کمرش را خم کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۱۸    
ایستانیوز:کنار یکی از ستون های بزرگ ترین پل عابرپیاده تهران یعنی میدان رسالت که دید چندانی برای مردم رهگذر ندارد، یک کارتن خواب زندگی می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۱۳    
ایستانیوز:ترانه علیدوستی به درخواست شاپرک شجری زاده برای تحریم ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۱۵    
ایستانیوز:نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، چالش های اساسی صنعت بیمه را ناشی از برخی مقررات حاکم بر این صنعت دانست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۵    
ایستانیوز:مهدی بهروزی 102 ساله بیش از 40 سال است که در بازار سرمایه ایران فعال است، وی بازنشسته شرکت قند مرودشت است و سال ها قبل برای خرید سهام این شرکت کد سهامداری دریافت کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۰    
ایستانیوز:بیمه سامان صورت های مالی میان دوره ای 6 ماهه سال مالی منتهی به 29 اسفند 97 را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۵۵    
ایستانیوز:هیات وزیران مصوب کرد، هزینه ناشی از تنزیل اوراق بهادار اسلامی که توسط دولت منتشر و بازپرداخت آن بر عهده دولت است صرفاً برای اشخاص دریافت کننده اوراق و حداکثر معادل سود مورد انتظار ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۵    
ایستانیوز: مدیر بیمه های اتومبیل بیمه نوین اظهار داشت: شرکت بیمه نوین طی سال گذشته با انجام یک مطالعه علمی و نیازسنجی از مشتریان و مراجعه کنندگان خود اقدام به طراحی و ارائه محصول جدید در بخش ارائه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۵    
ایستانیوز: عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات گفت: این بانک در مهلت قانونی با توجه به در اختیار نداشتن سهام مازاد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۰    
ایستانیوز:با هدف توسعه و ساماندهی فروش بیمه های عمر انفرادی، مرکز تخصصی بیمه های زندگی شرکت بیمه نوین آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۰    
ایستانیوز: مدیریت منابع انسانی شرکت بیمه دی برنده تندیس برنزین c3، در دومین دوره جایزه مدل 34000 (بلوغ فرآیندهای منابع انسانی) در کشور گردید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۰    
ایستانیوز: شهر هوشمند شهری است که داده های مختلفی از شهروندان، دستگاه ها، منابع شهری و ... توسط سنسورهای مختلفی جمع اوری وسپس داده های کلان جمع اوری شده تحلیل می شوند و از نتایج تحلیل ها برای مدیریت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۰    
ایستانیوز: "بیمه زندگی خاورمیانه" بعنوان تخصصی ترین شرکت بیمه زندگی در کشور، موفق به دریافت نشان تعالی منابع انسانی در جایزه استاندارد 34000 گردید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۳۵    
ایستانیوز:مشتریان بانک سامان با اتصال وین کارت خود به کارت سوخت تا پایان آذرماه، 500 امتیاز دریافت می کنند تا در قرعه کشی وین از شانس بیشتری برای برنده شدن بهره مند شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۲۰    
ایستانیوز:با حکم حجت الله مهدیان رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون سعید معادی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۵    
ایستانیوز:قیمت سکه و طلا در بازار امروز هم روند کاهشی داشت؛ به گونه ای که به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۵    
ایستانیوز: آمریکا، چین و اروپا قوانین اطلاعاتی متفاوتی دارند. این مسئله، دردسر بزرگ شرکت ها در سال 2019 است. استفاده دولت ها در امریکا، اروپا و چین از اطلاعات و تنظیم آن متفاوت است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۰    
ایستانیوز:بانک ها امروز نرخ خرید دلار را بیش از 200 تومان کاهش دادند و این نرخ به 10 هزار و 600 تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۵    
ایستانیوز:سازمان نظارت بر فعالیت های مخابراتی روسیه ، گوگل را به دلیل عدم رعایت قوانین نظام اطلاعات کشوری به پرداخت 500 هزار روبل محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۰    
ایستانیوز:دکتر علی صحرائی از آغاز به کار قراردادهای آتی سبد سهام طی هفته آینده در بورس اوراق بهادار تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۵    
ایستانیوز:اگرچه تلاش ها برای نجات اوراق تسهیلات مسکن از سقوط قیمتی ادامه دارد، اما به دلیل کاهش شدید معاملات مسکن، اقبال سرمایه گذاران به این اوراق به شدت کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۵    
ایستانیوز:مقاله "نقش فناوری اطلاعات در کاهش تقلبات و تخلفات بیمه ای" به عنوان مقاله برتر وهفت مقاله دیگر به صورت پوستر در همایش ملی بیمه و توسعه انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۰    
ایستانیوز:در شانزدهمین دوره مسابقات المپیاد ورزشی شبکه بانکی کشور، تیم شنای بانوان بانک ملی ایران به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و بانوان شطرنج باز بانک نیز مقام سوم را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۰    
ایستانیوز:رییس موسسه فرهنگی اکو با تاکید بر اینکه موزه ها همواره مهم ترین میراث دار مشترک فرهنگی میان کشورهای عضو اکو هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۰    
ایستانیوز:معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: ارائه رمز دوم یکبار مصرف با هدف کاهش جرایم مالی از اول آذرماه در شبکه بانکی عملیاتی و از خردادماه سال 98 الزام آور شده همچنین ارائه رمز دوم ایستا متوقف ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۰    
ایستانیوز:بانک مهر اقتصاد با انتشار یک شفاف سازی مالی در سامانه کدال، آخرین وضعیت سهام خود را شفاف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۵    
ایستانیوز:سخنگوی کمیسیون اصل "90" مجلس شورای اسلامی از جلسه هفته آینده این کمیسیون با حضور وزیر صنعت و دستگاه های نظارتی برای بررسی موضوع افزایش قیمت خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۰    
ایستانیوز:در حالی که گفته می شود اقبال مردم به بیمه نامه های آتش سوزی که خطراتی تبعی مانند سیل و زلزله را پوشش می دهد چندان زیاد نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۰    
ایستانیوز:طرح تسهیلاتی عقیق بانک انصار با سقف 10میلیارد ریال و اقساط 100ماهه درحال اجراست و مشتریان بانک ، صاحبان کسب وکار و عموم مردم می توانند براساس عقد مرابحه از آن استفاده کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...