جمعه ۳۰ تیرساعت ۱۴:۵۸Jul 2017 21

ایستا نیوز (istanews.ir)

ایستا نیوز 29 اسفند 1394 ایستا نیوز 28 اسفند 1395 ایستا نیوز 31 فروردین 1396 ایستا نیوز 31 اردیبهشت 1396 ایستا نیوز 31 خرداد 1396 ایستا نیوز 1 تیر 1396 ایستا نیوز 2 تیر 1396 ایستا نیوز 3 تیر 1396 ایستا نیوز 4 تیر 1396 ایستا نیوز 5 تیر 1396 ایستا نیوز 6 تیر 1396 ایستا نیوز 7 تیر 1396 ایستا نیوز 8 تیر 1396 ایستا نیوز 9 تیر 1396 ایستا نیوز 10 تیر 1396 ایستا نیوز 11 تیر 1396 ایستا نیوز 12 تیر 1396 ایستا نیوز 13 تیر 1396 ایستا نیوز 14 تیر 1396 ایستا نیوز 15 تیر 1396 ایستا نیوز 16 تیر 1396 ایستا نیوز 17 تیر 1396 ایستا نیوز 18 تیر 1396 ایستا نیوز 19 تیر 1396 ایستا نیوز 20 تیر 1396 ایستا نیوز 21 تیر 1396 ایستا نیوز 22 تیر 1396 ایستا نیوز 23 تیر 1396 ایستا نیوز 24 تیر 1396 ایستا نیوز 25 تیر 1396 ایستا نیوز 26 تیر 1396 ایستا نیوز 27 تیر 1396 ایستا نیوز 28 تیر 1396 ایستا نیوز 29 تیر 1396 ایستا نیوز 30 تیر 1396 
  ۳ دقیقه پیش    
ایستانیوز: مدیرکل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی ادعای برخی در خصوص دخالت بانک مرکزی در حسابرسی صورت های مالی بانک ها را رد کرد و گفت ...
  ۱۸ دقیقه پیش    
ایستانیوز:ارزش یورو در برابر دلار آمریکا در بازار معاملات ارزی جهان، با 3 دهم درصد افزایش به بیشترین رقم در 2 سال اخیر رسید.
  ۳۸ دقیقه پیش    
ایستانیوز:با وجودی که دو ماه از ابلاغیه بانک مرکزی مبنی بر پرداخت تسهیلات با ضمانت یارانه می گذرد اما بسیاری از بانک اقدام جدی برای اجرایی کردن آن نکرده اند.
  ۴۸ دقیقه پیش    
ایستانیوز:معاملات فرابورس ایران در هفته منتهی به 30 تیرماه با دادوستد 992 میلیون ورقه بهادار به ارزش 6 هزار و 330 میلیارد ریال دنبال شد.
  ۵۳ دقیقه پیش    
ایستانیوز:شرکت به پرداخت ملت در خردادماه سال جاری موفق شد مانند گذشته بیشترین سهم بازار از نظر تعداد و مبلغ تراکنش ها را به خود اختصاص دهد.
  ۱ ساعت پیش    
ایستانیوز:سازمان خصوصی سازی اعلام کرده سود سهام عدالت کودکان دارنده سهام تنها به حساب بانکی خودشان واریز و از طریق حساب والدین صورت نخواهد گرفت.
  ۱ ساعت پیش    
ایستانیوز:یک واحد اداری 83 متری در تهران نو 348 میلیون 600 هزارتومان قیمت گذاری شده است.
  ۱ ساعت پیش    
ایستانیوز:لیست قیمت انواع قلم نوری موجود در بازار برای شما آماده شده است.
  ۱ ساعت پیش    
ایستانیوز:خودرو کیا اپتیما JF فول مدل 2017 اتاق جدید GT به همراه رادار در بازار به قیمت 193 میلیون تومان به فروش می رسد.
  ۲ ساعت پیش    
ایستانیوز:برخی از کارشناسان معتقدند که عدم حمایت دولت از تولیدکنندگان مسکن و انبوه سازان و پرداخت نکردن تسهیلات کافی به سازندگان، باعث کاهش میزان صدور پروانه های ساختمانی طی چند سال گذشته شده است.
  ۲ ساعت پیش    
ایستانیوز:بر اساس گزارش بانک جهانی، در ایران 18طرح و صندوق بازنشستگی فعال است که در مجموع 76درصد از کل جمعیت شاغل را پوشش می دهند.
  ۲ ساعت پیش    
این روزها ارزهای مجازی یا بیت کوین گرانترین ارزهای موجود هستند. دلیل آن ساده است: تقاضا برای پنهانکاری تغییری نکرده است٬ حال آنکه نظام جهانی بانکداری به سوی شفاف سازی پیشرفته است.
  ۲ ساعت پیش    
ایستانبوز: عملیات احداث نیروگاه انرژی خورشیدی اردکان یزد با اعتباری بالغ بر 52 میلیارد تومان و با سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) آغاز شد.
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:معاون اتاق بازرگانی ایران از ابطال دو هزار کارت بازرگانی یکبار مصرف از سوی وزارت صنعت و گمرک ایران خبر داد و گفت: کارتهای بازرگانی یکبار مصرف، تنها یک درصد از کارتهای موجود را تشکیل می دهند.
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:شبکه کانون های تفکر ایران در نامه ای به رئیس جمهور ضمن ابراز نگرانی از بحران کنونی نظام بانکی و برشمردن شواهد آن ...
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:این روزها برخی، سپرده های بانکی را پول های تنبلی می خوانند که حاضر نیستند به کار و تولید بروند و بیشتر استراحت در بانکها و موسسات اعتباری را ترجیح می دهند؛ به خصوص اگر سودش هم بالا باشد.
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به تکمیل نشدن زنجیره تولید فولاد در کشور، همچنان بخشی از سنگ آهن تولیدی صادر می شود.
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:یک کارشناس ارشد بازارهای مالی گفت: با جایگزینی سیاست قیمت تضمینی به جای خرید تضمینی، سنگینی بار تامین مالی که برای خرید تضمینی محصولات بر شانه دولت بود کاهش می یابد واین امر موجب روان سازی ...
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: با اینکه تعدادی از نمایندگان از امضای خود برای سؤال از رئیس جمهور در مورد مؤسسه مالی و اعتباری کاسپین انصراف داده اند، هنوز بیش از 100 نفر بر امضای خود اصرار دارند.
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:بورس تهران در هفته گذشته پس از یک عرضه اولیه توانست مقداری رونق بگیرد. در این مدت شاخص کل بازده نقدی و قیمتی به تراز 80 هزار و 162 واحدی رسید.
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:رییس کل بانک مرکزی در پیامی تلگرامی درباره حل مسائل نهادهای پولی غیرمجاز اعلام کرد: این بانک برای تسریع در امکان دسترسی هموطنان به بخشی از سپرده خود ...
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:شرکت تولید و صادرات ریشمک با سرمایه 11.4 میلیارد تومانی و برنامه افزایش سرمایه 161 درصدی از دو محل جذاب در بازار دوم معاملات فرابورس، درج و در نوبت عرضه اولیه ایستاد.
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:طرح سهام عدالت به زودی و با مشخص شدن سود سهام شرکت های سرمایه پذیر تعیین تکلیف و به گفته علی طیب نیا وزیر اقتصاد آزاد خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: با توجه به اینکه بانک مرکزی در سال های گذشته آرامش را به بازار ارز برگردانده است معتقدم که سیاست تک نرخی کردن ارز در دولت دوازدهم اجرایی می شود.
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به روند مناسب ساماندهی موسسات غیرمجاز پولی و برنامه حذف کامل اینگونه موسسات از بازار پولی کشور ،گفت: سپرده های مردم در بانک ها از تضامین کافی برخوردار است.
  ۳ ساعت پیش    
سید مجید حسینی؛ صاحب نظر پولی و بانکی
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:بسته بودن نماد بانک ها در بورس نه تنها اجازه خرید و فروش از بانک ها را سلب کرده بلکه باعث شده تا بانک ها قادر به افزایش سرمایه هم نباشند.
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:بانک مرکزی با اعلام شرایط جدید ارائه دسته چک، اعلام کرد تحویل دسته چک به مشتری دارای سابقه چک بر گشتی، بدهی غیر جاری و یا مشمولین موضوع ماده 7 قانون صدور چک، ممنوع است.
  ۳ ساعت پیش    
ایستانیوز:سازمان امور مالیاتی طی بخشنامه ای آخرین فرصت تسلیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 95 املاک اجاره ای را پایان آخرین روز تیرماه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۰    
ایستانیوز:مجامع عمومی عادی سالیانه و عادی به طور فوق العاده بانک ملت در روز 31 تیرماه سال جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۰    
ایستانیوز:مشاور آموزشی و پژوهشی معاونت اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگان کشوری و فرزندان آنها بر اساس تفاهمنامه امضا شده بین صندوق بازنشستگی کشوری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۰    
ایستانیوز:رویترز اعلام کرد: قیمت طلا با ادامه سیاست های بانک مرکزی اروپا باعث تضعیف یورو در برابر دلار شد و قیمت طلا را 2.1 دلار کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۵۰    
ایستانیوز:نه سال بعد از ایجاد بازار بین بانکی، موافقان و مخالفان این بازار همچنان بانک مرکزی را در پیامدها و آثاری که این بازار بر بخش پولی کشور گذاشته هم مذمت می کنند و هم تشویق.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۴۵    
ایستانیوز:روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین از پرداخت6 هزار میلیارد ریال خط اعتباری به این موسسه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۴۵    
ایستانیوز: مبلغ بازخرید 540نفر از بیمه گذاران بیمه های عمر و پس انداز شرکت بیمه توسعه به حساب آنها واریز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۴۵    
ایستانیوز:مدیر عامل شرکت داده ورزی سداد اعلام کرد: بهره برداری رسمی از نخستین اپلیکیشن ایرانی پرداخت و درخواست پول از طریق شبکه اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۳۰    
ایستانیوز:همزمان با سفر دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به یزد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۲۰    
ایستانیوز:اظهارات غیرمنتظره خانم یلن به عنوان رییس کل بانک مرکزی آمریکا درمورد احتمال تغییر سیاست و آمارهای اقتصادی ناامیدکننده به خصوص تورم، موجب شد تا برخلاف انتظار دلار در برابر سایر تضعیف شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۱۰    
ایستانیوز:پست بانک ایران درکنار سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۰۰    
ایستانیوز:مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان از راه اندازی سرویس کارت به کارت در اپلیکیشن تاپ برای کاربران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۵    
ایستانیوز:اگرچه بر اساس یک قانون نانوشته،اوج رونق بازار مسکن در فصل تابستان رقم می خورد،اما قریب به 5 سال است که گرمای این فصل نیز نتوانسته یخ کسادی این بازار را مرتفع کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۵    
ایستانیوز:یک واحد 250 متری واقع در ستارخان 2 میلیارد و 250 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. آخرین قیمت ها از وضعیت مستغلات در تهران+جدول
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۵    
ایستانیوز:خودرو چری تیگو 5 جدید (Luxury ) در بازار با قیمت 92 میلیون تومان و در نمایندگی با قیمت 95 میلیون و 400 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۰    
ایستانیوز:کیف اداری چرمی انزو رسی مدل 11007 در بازار با قیمت یک میلیون و 390 هزار تومان به فروش می رسد. قیمت کیف چرمی مردانه
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۵    
ایستانیوز :دوربین دیجیتال کانن مدل EOS 700D Kit 18-55mm IS STM با قیمت 2 میلیون تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۰    
ایستانیوز:چین با کمبود شدید خر مواجه شده است؛تقاضای فراوان برای یک داروی سنتی به نام ای جی یائو که از جوشاندن پوست خر بدست می آید، علت این کمبوداست که موجب شده قیمت این حیوان به 4 برابر افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۵    
ایستانیوز:با ابلاغ معاون اول رئیس جمهور، ذرت و جو در کل کشور و برنج (صرفاً در استان های مازندران و گیلان)، در بورس کالای ایران عرضه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۵    
ایستانیوز:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور، اقدامات انجام شده در خصوص رسیدگی به وضعیت بازماندگان و کارگران آسیب دیده معدن زمستان یورت آزادشهر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۵    
ایستانیوز:بنا بر توضیحات مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی در طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج به متقاضیان 10 بانک و یک صندوق قرض الحسنه حضور دارند که سهمیه ای بیش از 500 هزار فقره را تقبل کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۵    
ایستانیوز:کلک ها و نکات زیادی در این باره هست که می شود خودروی رنگ شده را از سالم تشخیص داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۰    
ایستانیوز:واتس آپ با دستور قضایی از کافه بازار حذف شد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۰    
ایستانیوز:به تازگی انگشتری ساخته شده که کاربر می تواند با کمک آن به تماس های تلفنی خود پاسخ دهد و نوتیفیکیشن های موبایل خود را کنترل کند. برای این کار کافی است کاربر انگشتش را کنار گوش قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۰    
ایستانیوز:کمپانی سامسونگ در زمینه تلفن همراه به یکی از غول های قدرت مند تبدیل شده و نمی توان بازار تلفن های همراه را بدون این کمپانی قدرت مند تصور کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۵    
ایستانیوز:در حالی که پیاده شدن علی طیب نیا از قطار دولت در ایستگاه یازدهم قطعی شده است، شنیده ها حکایت از آن دارد که رئیس دفتر رئیس جمهوری جایگزین او خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۰    
ایستانیوز:معاونت امور اقتصادی وزارت اقتصاد، همزمان با افتتاح نمایشگاه الکامپ 1396، بانک داده های اقتصادی و مالی را دسترس عموم قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۵    
ایستانیوز:معاون امور شعب و فناوری موسسه اعتباری کاسپین اعلام کرد: بررسی حساب های منتقل نشده در دستور کار معاونت امور شعب و فناوری قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۵    
ایستانیوز:کانون نهادهای سرمایه گذاری در نامه ای خطاب به رئیس مجلس، با اشاره به مشکلات موجود در طرح الحاق دو ماده به قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۰    
ایستانیوز:برنامه بانک مرکزی این است که به تدریج آن بخش از فعالیت های حوزه فناوری های نوین بانکی را که بخش خصوصی در آن از انگیزه و توان لازم برخوردار است را متناسب با فضا و شرایط روز به بازار و بخش ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۰    
ایستانیوز:مدیرعامل بیمه سامان از انعقاد قرارداد این شرکت با مونیخ ری بزرگترین شرکت بیمه اتکایی دنیا در زمینه بیمه های عمر و زندگی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۵    
ایستانیوز:مدیر عامل موسسه اعتباری کاسپین که چندی پیش به این سمت منصوب شده بود، برکنار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۵    
ایستانیوز:وب سایت میدل ایست آنلاین در گزارشی با اشاره به تحریم های جدید آمریکا علیه برنامه برنامه موشکی ایران نوشت: ایران تحریم های آمریکا علیه برنامه موشکی اش را با تحریم پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۵    
ایستانیوز:309 امین شعبه بانک پارسیان در شیراز افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۵    
ایستانیوز: تفاهم نامه همکاری بین بیمه ملت و گروه صنعتی رامک خودرو بعنوان یکی از بزرگترین شرکتهای واردکننده خودرو در ایران به امضا رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۰    
ایستانیوز:روزنامه نیویورک تایمز آمریکا از رخدادهای شب 20 ژوئن شب خلع محمد بن نایف از ولیعهدی پرده برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۰    
ایستانیوز:مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور از ممنوعیت ورود خودروهای کاربراتوری به محدوده LEZ از شهریورماه سال جاری خبر داد و افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۰    
ایستانیوز:جایزه ملی سرامدان اقتصاد ایران و نخبگان اقتصادی در صنعت بیمه به مجید مشعلچی فیروزآبادی اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۵    
ایستانیوز:آی سیما اپراتور ارائه دهنده IPTV،VOD،در نمایشگاه الکامپ امسال در سالن 7 میزبان بازدیدکنندگان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۵    
ایستانیوز: دبیر بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه با اعلام اختصاص عنوان بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه به "مدیریت ریسک و بیمه: الزامات، چالش ها و راهکارها" ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۵    
ایستانیوز: رییس فدراسیون کشتی کشور گفت: سازمان مدیریت کشتی کشور، همواره و در تمام فراز و نشیب ها، حضور گرم، مثبت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۰    
ایستانیوز: مجمع عمومی بانک صادرات که پیشتر اعلام شده بود در روز شنبه 31 تیرماه برگزار خواهد شد، لغو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۰    
ایستانیوز:برخی واگذاری ها به بانک ها برای رد دیون دولت و استفاده از منابع بانکی برای پروژه های دارای هزینه بالا و سودآوری پایین، باعث فشار بر شبکه بانکی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۵    
ایستانیوز:مرغ منجمد روز چهارشنبه 28 تیر ماه اولین عرضه اوراق سلف موازی استاندارد مرغ منجمد به منظور تامین مالی صنعت طیور و تامین سرمایه در گردش از بورس کالای ایران انجام شد که با توجه به مزیت های این ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۰    
ایستانیوز:بانک ملی استان گلستان به پاس حمایت از واحدهای تولیدی استان مورد تقدیر قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۰    
ایستانیوز:رییس هیات مدیره بانک دی در جمع مدیران عامل شرکت های گروه مالی دی بر ضرورت توسعه همکاری بین شرکت ها و بانک دی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۰    
ایستانیوز:اصلاح ترکیب پرتفو و رشد مناسب رشته های زندگی، مسئولیت و مهندسی بیمه کوثر در سه ماهه اول سال96 تحقق یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۵    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک تجارت از برنامه این بانک برای بهبود وضعیت صورت های مالی و افزایش منافع سپرده گذاران و سهامداران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۵    
ایستانیوز:با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی، فاز نخست طرح پرورش ماهی در قفس واقع در سد رئیس علی دلواری بوشهر عصر روز سه شنبه 27 تیر سال جاری با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۵    
ایستانیوز:معاون سازمان امور مالیاتی معافیت مالیاتی شرکت های تعاونی تولید روستایی و اتحادیه های آنها را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۵    
ایستانیوز:بانک کشاورزی طی چهار سال دوران فعالیت دولت تدبیر و امید، بالغ بر 18 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به واجدان شرایط پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۵    
ایستانیوز:قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه در بازار تهران یک میلیون و 204 هزار و 300 تومان قیمت خورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۰    
ایستانیوز:دیگر هیچ شک و شبه ای وجود ندارد که SUV رولزرویس در راه است، اما جدیدترین گزارش ها حکایت از این دارد که این لوکس ساز انگلیسی جدیدترین ساخته خود را در اوایل سال آتی معرفی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۰    
ایستانیوز:یکی از مهم ترین عوامل در تصمیم گیری خریداران خودرو، ایمنی است. در سال 2017، تمامی محصولات مزدا، بالاترین امتیاز ایمنی را از مؤسسه بیمه و ایمنی بزرگراه های آمریکا به دست آورده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۵    
ایستانیوز:تأمین اعتبار ارزی و ریالی 286 طرح تولیدی و اشتغالزا توسط بانک صادرات ایران در استان کرمان برای 1018 نفر شغل ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۵    
ایستانیوز:با احتساب جمعیت 80 میلیونی کشور باید گفت که تعداد کل کارتهای صادره شبکه بانکی 3.5 برابر جمعیت ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۵    
ایستانیوز:معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از افزایش دو برابری تسهیلات اعطایی به واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای طرح رونق تولید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰    
ایستانیوز:تخلف در بازار گارانتی کالاهای دیجیتال بخصوص موبایل، ابعاد تازه ای یافته است؛ علاوه بر آن که برخی کارت های گارانتی، اعتبار و اصالتی ندارند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰    
ایستانیوز: محمد جواد جهرمی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به درخواست مجموعه دانشگاهی، از رایزنی با دادستانی برای رفع فیلتر دو سرویس بلاگ اسپات (یکی از محبوب ترین سرویس های نوشتاری جهان) و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰    
ایستانیوز:مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر امروز از خانم شریعت آویزه 101ساله که مسن ترین مستمری بگیر این اداره کل است، عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۵    
ایستانیوز:سومین هفته از اولین ماه تابستانی برای بازار کامپیوتر همراه با ثابت ماندن بازار در وضعیت چند ماه گذشته بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۵    
ایستانیوز:بسیاری از مردها دوست ندارند برای ساعات طولانی همسران خود را به منظور خرید در مراکز خرید بزرگ و چند طبقه همراهی کنند و حالا فناوری به کمک حل این مشکل آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۰    
ایستانیوز:نوکیا 8 اندرویدی با دو دوربین عقب از نوع زیس قرار است یکی از بهترین اندرویدی های امسال باشد که به قیمت 600 یورو راهی بازار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۵    
ایستانیوز:استعلام ضمانتنامه های ریالی از طریق سپام در وب سایت بانک ملی ایران، آنی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۵    
ایستانیوز:هارددیسک اینترنال وسترن دیجیتال سری آبی مدل WD20EZRZ ظرفیت 2 ترابایت در بازار با قیمت 298 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۵    
ایستانیوز:ویلا چوبی با استخر در چابکسر دارای 2 اتاق خواب و 2 طبقه در گیلان با قیمت 315 میلیون تومان به فروش می رسد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۰    
ایستانیوز:گبه دستبافت نیم متری طوفان در بازار با قیمت 380 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۰    
ایستانیوز:خودرو لکسوس IS 300C با کلاس بدنه convertible مدل 2016 فول آپشن در بازار جهانی به قیمت 59 هزار دلار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۰    
ایستانیوز:مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی با اشاره به آغاز اجرای طرح 2 ماهه و ضربتی اعطای وام ازدواج از اول مرداد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۵    
ایستانیوز:سفیر جمهوری اندونزی از همکاری یک بانک اندونزیایی با 10 بانک ایرانی و گشایش ال سی تا سقف 200 میلیون دلار برای تجار دو کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۵    
ایستانیوز: بانک مرکزی نرخ انواع ارز را برای دادوستد های امروز چهارشنبه 28تیر ماه سال 96اعلام کرد که قیمت دلار با افزایش مواجه ولی نرخ 11 ارز با کاهش مواجه شدند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۰    
ایستانیوز:معاون وزیر اقتصاد تامین مالی و پوشش ریسک را دو بال مهم فعالیت صنعت بیمه در اقتصاد عنوان کرد و گفت: تعاملات شرکت های بیمه ایرانی باید با کشورهای منطقه افزایش پیدا کند.
مشاهده نتایج بیشتر...