سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۰۶:۴۱Oct 2018 23

ایستا نیوز (istanews.ir)

  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۰    
ایستانیوز:بیش از 500 اقتصاددان در یک نظرسنجی با بیان این که بیشتر اقتصادهای بزرگ دنیا به بالاترین حد رشد خود رسیده اند اعلام کردند تحت تاثیر عواملی مثل جنگ تعرفه ها دورنمای رشد جهانی در سال 2019 برای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۵    
ایستانیوز:رئیس سازمان بورس گفت: اگر فضای بازار ارز به نحوی شود که روی معاملات سکه مدیریت مناسبی صورت گیرد، معاملات سکه آتی ادامه می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۵    
ایستانیوز:مدیریت توسعه بازار مشتقه : از فردا سه شنبه (یک آبان ماه) وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی زعفران به 675 هزار تومان کاهش پیدا می کند. این رقم، پیش از این 695 هزار تومان تعیین شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۰    
ایستانیوز:وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شناسایی اپراتورهای واسطی که اقدام به برقراری تماس بین المللی با مشترکان و قطع سریع آن می کنند را در دستور کار قرار داده زیرا به روش جدید کلاهبرداری و تحمیل ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۰    
ایستانیوز:رئیس سازمان پدافند غیرعامل نسبت به نشر ویروس های اینترنتی هشدار داد و گفت: با چنین ابزارهایی دشمن می تواند سیستم هوشمند کنترل از راه دور بسیاری از تأسیسات را در دست گرفته و در آن ها به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۵    
ایستانیوز:در حوزه معاملات الگوریتمی، انجام معاملات به کامپیوترها، نرم افزارها و به طور مشخص به الگورتیم ها محول می شود. "الگوریتم" توصیف کننده دنباله ای از گام ها برای انجام معاملات توسط کامپیوتر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۵    
ایستانیوز:در شرایط کنونی، همه کشاورزان از طریق تعاونی و تشکلی که عضو آن هستند، می توانند محصول خود را در بورس کالا عرضه کنند چرا که در بورس کالا، زعفران برحسب کیفیت قیمت گذاری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۵    
ایستانیوز:قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی که از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی براساس قیمت های جهانی برای مبادله در بورس کالای ایران اعلام می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۰    
ایستانیوز:هرچند انرژی های نو را می توان به عنوان یک زمینه پرطرفدار برای جذب سرمایه داخلی و خارجی معرفی کرد اما تحقق اهداف در این حوزه هم مثل دیگران، به امنیت اقتصادی نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۰    
ایستانیوز:اقتصاد ایران چرا توانایی استفاده از فرصت های ناشی از گران شدن نرخ ارز را ندارد؟ همیشه پای نفت در میان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵    
ایستانیوز:رئیس اداره نظارت برانتشار اوراق بهادار بدهی سازمان بورس گفت:ارزش اسمی بازار بدهی(بازار اوراق تأمین مالی)در پایان مهر ماه برابر 929هزار و 819میلیارد ریال است و در آستانه 100هزار میلیارد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵    
ایستانیوز:مقاله سیاستی اثرات شیوه های جبران کسری بودجه بر تورم و رشد اقتصادی توسط دو پژوهشگر پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی نگاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵    
ایستانیوز:شروط سه گانه خانه اولی برای متقاضیان حساب مسکن یکم که از ابتدای آبان ماه قصد افتتاح این حساب را دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵    
ایستانیوز:کانون صرافان ایرانیان، نسبت به گذاشتن وثیقه برای اخلال گران بازار ارز از سوی فعالان این بازار هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۰    
ایستانیوز:رئیس جمهور در جلسه هیات دولت، وزیر اقتصاد را موظف کرد که از طریق شورای گفت وگو نظرات بخش خصوصی را به دولت منتقل کند و به وزارت صنعت نیز مأموریت داد در جلساتی با اتاق ایران و تشکل های ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۰    
ایستانیوز:امروز آخرین مهلت برای ثبت شماره شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت سال مالی 95 است و این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۵    
ایستانیوز:نتایج پایش ملی کسب و کار در فصل تابستان نشان می دهد که شاخص های فضای کسب و کار وضعیت نامساعدتری نسبت به فصل بهار پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۰    
ایستانیوز:سرپرست معاونت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با حکم رئیس کل بیمه مرکزی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۰    
ایستانیوز: بانک معتبر گلدمن ساش پیش بینی کرده است که فدرال ررزو آمریکا تا پایان سال 2019 میلادی 5 بار دیگر نرخ بهره را افزایش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۰    
ایستانیوز:با هدف ایفای مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه حامی هجدهمین همایش بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران در تبریز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۵    
ایستانیوز:نخستین همایش حسابرسی داخلی بانک ها به همت شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی در هتل المپیک تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۰    
ایستانیوز:عضو هیئت مدیره بانک سپه از پرداخت 700 میلیارد ریال جایزه به برندگان حساب های قرض الحسنه در قرعه کشی مهرماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۵    
ایستانیوز:یک مقام ارشد مگا اینترنشنال کامرشال بانک تایوان اعلام کرد که این بانک در پاسخ به تحریم های آمریکا بر علیه ایران، فورا مکانیزم نقل و انتقال مالی خود با ایران را قطع می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۵    
ایستانیوز:در برخی از شبکه های مجازی خبری مبنی بر وجود مشکل در پیام رسان بله برای خرید ارز زیارتی اربعین منتشر شده بود که منابع آگاه در بانک ملی وجود هرگونه خطا از سوی این پیام رسان را تکذیب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۵    
ایستانیوز:برنامه جدید بانک مرکزی برای تعادل در بازار ارز در جلسه غیرعلنی مجلس تشریح شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۰    
ایستانیوز:معیار بانک مرکزی در بررسی ویرایش ثبت سفارش، تغییر در تعرفه و مبلغ کالاهای پرونده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۰    
ایستانیوز:بانک ملی با خدمت بانک آفیسر خود در هر مکان و هر زمان، در کنار مشتریان قرار دارد و تمام نیازهای بانکی مشتری از مشاوره تا رسیدگی به امور بانکی، بدون مراجعه حضوری به شعبه انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۰    
ایستانیوز:مسئول بخش گروه دوستی فرانسه - ایران در پارلمان فرانسه گفت: اروپا به دنبال اتصال حداقل یک بانک ایرانی به نظام بانکداری بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۰    
ایستانیوز:دبیر کانون بانک های خصوصی از انتخاب کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان به عنوان عضو اصلی هیات انتظامی بانک ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۵    
ایستانیوز:بانک پاسارگاد پیرامون هشدار پلیس آگاهی ناجا به هم میهنان اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۵    
ایستانیوز:شرکت به پرداخت ملت در بین 150 شرکت بزرگ بین المللی حوزه پرداخت الکترونیک، با فعالیت خود طی سال 2017 رتبه شانزدهم جهان را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۵    
ایستانیوز:عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: بانک ها علاوه برتاثیرگذاری براقتصاد می توانند بر زندگی افراد جامعه نیز تاثیر داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۵    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک ملت اعلام کرد: بانک ها مرکز ثقل اقتصادی کشور هستند که دشمن با هدف ضربه زدن به کشور، این سیستم را مورد هدف قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۰    
ایستانیوز: دانشگاه خاتم با همکاری دانشگاه پلی تکنیک میلان و همچنین اساتید و معماران مطرح کشور، اقدام به برگزاری سمپوزیوم بین المللی معماری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۰    
ایستانیوز: بانک مرکزی در راستای رفع برخی ابهامات و شفافیت بیشتر شیوه فعالیت پرداخت یارها، توضیحاتی را در این باره ارائه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۰    
ایستانیوز: خسارت 20میلیارد تومانی شرکت چاپ تبریز پاک آذربایجان واقع در آذربایجان شرقی از سوی بیمه ایران پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۰    
ایستانیوز:چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک با هدف گسترش فرهنگ ورزش و تقویت روحیه همکاری و همدلی در اعضای خانواده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۶    
ایستانیوز:حجت اله صیدی گفت: بانک صادرات با همت کارکنانش از وضعیت پیچیده سال های 95 و 96 بیرون آمده و وقتی به پشت سر نگاه می کنیم، می توان گفت که موفق بوده و جلو آمده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۶    
ایستانیوز:در آستانه اربعین حسینی (ع) و برای سومین سال متوالی، نظام بانکی کشور خدمت رسانی خود را به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در مرزهای غربی کشور آغاز کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۱    
ایستانیوز:مدیر امور شعب تهران بانک ملی از کاهش 10 درصدی تعداد شعب این بانک در استان تهران ظرف یک سال اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۱    
ایستانیوز:رییس کل بانک مرکزی عبدالمهدی ارجمند نژاد را به سمت مدیر کل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری و حمید رضا غنی آبادی را به سمت مدیر کل مقررات مجوز های بانکی و مبارزه با پولشویی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۱    
ایستانیوز:موکب امام خمینی (ره) متشکل از گروه درمانی بیمارستان بانک ملّی ایران در مسیر زائران اربعین حسینی (ع) مستقر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۱    
ایستانیوز:گوگل قصد دارد از تولیدکنندگان موبایل در اروپا به دلیل نصب پیش فرض اپلیکیشن های اختصاصی خود نظیر پلی استور و گوگل کروم 40 دلار به ازای هر دستگاه بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۱    
ایستانیوز:سرانجام تیم کوک، مدیرعامل اپل به خبر حمله هکرهای چینی به سرورهای شرکت های آمریکایی اپل و آمازون واکنش نشان داد و از بلومبرگ خواست تا این گزارش را حذف کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۵    
ایستانیوز:بررسی عملکرد بازار ثانویه نشان می دهد در حالی که روز گذشته به صورت میانگین حدود 69میلیون یورو انواع ارز صادراتی به بازار ثانویه تزریق شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۵    
ایستانیوز:اولین پیک آپ داستر از کارخانه های داچیا و رنو خارج نشد، بلکه این خودرو محصول کارخانه رومانیایی Romturingia است که در اکتبر سال 2014 یک نمونه از این پیک آپ را بر پایه شاسی داستر را به جهان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۰    
ایستانیوز:موسسه "برند فایننس" اعلام کرد برند ایرانی در رده چهل و چهارم باارزش ترین برند جهان قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۰    
ایستانیوز:امروز سهام شاخص ساز و بزرگ بیشترین تاثیر را روی معاملات بازار سهام داشتند به طوری شاخص کل بر خلاف شاخص کل هم وزن با رشد مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۵    
ایستانیوز:مرکز ماهر از افزایش چشمگیر پیام های فریبنده در فضای مجازی با موضوع ترغیب کاربران به نصب یا اجرای برنامه هایی با قابلیت استخراج رمزهای ارزپایه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۵    
ایستانیوز:نایب رئیس اتاق ایران از لغو حضور رئیس کل بانک مرکزی در نشست هیات نمایندگان این اتاق گلایه کرد و گفت که دولتمردان نباید با فعالان بخش خصوصی اینگونه برخورد کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۰    
ایستانیوز:سکه طرح جدید بهار آزادی امروز در بازار تهران با 100 هزار تومان افزایش 4 میلیون و 300 تومان و دلار بدون تغییر 13 هزار و 800 تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۰    
ایستانیوز:قیمت برخی خودروهای تولید داخل در بازار تهران مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۵    
ایستانیوز:در بخشی از اصلاحیه بند 5 مصوبه 29 مرداد به وزارت صنعت اختیار داده شده است که مواردی که در کد اچ اس قرار ندارند امکان بازنگری داده شود تا از معافیت برخوردار شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۵    
ایستانیوز:غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در چهلمین نشست هیات نمایندگان اتاق ایران تاکید کرد: از بانک مرکزی که ابزارهای سیاست گذاری پولی را در اختیار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۰    
ایستانیوز:مدیرعامل بورس انرژی که مهمان نشست بیست و چهارم کمیسیون انرژی بود تداوم بقای بورس را منوط به همکاری بخش خصوصی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۳    
ایستانیوز:گروه خودروسازی سایپا توانست برای نهمین بار عنوان صادرکننده نمونه در کشور را از آن خود کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۸    
ایستانیوز:معاون اول رییس جمهور با اشاره به تحریم های موجود و پیش رو اظهار کرد: نمی گویم راه سختی در پیش نیست بلکه راه دشواری پیش رو داریم اما بدانید خیلی طولانی نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۳    
ایستانیوز: مدیرعامل بانک مسکن، توافقنامه سازمان برنامه و بودجه با موضوع تامین منابع مورد نیاز بازآفرینی شهری را حرکت رو به جلو در نوسازی بافت های فرسوده سراسر کشور توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۳    
ایستانیوز: مدیرعامل پست بانک از امضای تفاهم نامه ای با سندیکای صنعت مخابرات ایران با هدف ارائه خدمات مالی و بانکی به شرکت های عضو این سندیکا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۸    
ایستانیوز:سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در نشست شورای معاونین، از انتخاب احتمالی دکتر محمد شریعتمداری عضو هیأت امنای این سازمان به عنوان وزیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۸    
ایستانیوز: قائم مقام مدیر عامل بیمه دانا، تقسیم مجدد کار، تغییر برخی ساختارها،پیگیری مجدانه امور و توجه اصلی به شهر تهران را از محورهای اصلی و اولویت های اساسی خود برای رفع مشکلات و افزایش نقدینگی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۳    
ایستانیوز: اولویت اصلی راه آهن واگذاری حداکثری امور به بخش خصوصی است و در این راستا تضمین کافی برای امنیت سرمایه گذاری به آنها را می دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۸    
ایستانیوز:مدیر عامل بانک دی معتقد است تصویب تمامی بخش های FATF می تواند بهانه را از غربی ها بگیرد وگرنه چندین سال است که اقتصاد ایران از سوی استکبار جهانی تحریم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۸    
ایستانیوز:نمایندگان مردم در خانه ملت با مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون بودجه به مدت 6 ماه موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۳    
ایستانیوز:حدود 1.4 میلیون فقره چک به ارزشی حدود 156 هزار میلیارد ریال در شهریور 97 در کل کشور برگشت داده شده که نسبت به ماه قبل از نظر تعداد و مبلغ به ترتیب 10.8 درصد و 20 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۳    
ایستانیوز:مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران عنوان کرد که وزارت اقتصاد و مجمع عمومی بانک های دولتی به تازگی موضوع حاکمیت شرکتی در بانک های دولتی را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۸    
ایستانیوز:بانک کارگشایی در شش ماه نخست سال جاری بیش از 247 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۸    
ایستانیوز:اسامی برندگان دومین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک سینا اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۸    
ایستانیوز:هجدهمین مدرسه بانک اقتصادنوین با نام "مهر نوین" در روستای نگر پایین شهرستان جاسک استان هرمزگان مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۸    
ایستانیوز:رئیس کانون بانک های خصوصی گفت: بانک مرکزی دید اگر بخواهد نرخ سود بانکی را افزایش دهد، نرخ سود تسهیلات هم رشد قابل توجهی خواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۳    
ایستانیوز:حضور خودروی "Chevrolet C10" تواید سال 1966 میلادی در خیابانهای تهران
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۳    
ایستانیوز:تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری تی دی اس بر این باورند که کاهش بیشتر ارزش سهام آمریکا می تواند در نهایت موجب افزایش قیمت طلا به 1280 دلار در هر اونس شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۳    
ایستانیوز:مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در دومین همایش مدیران عالی بانک در سال97 که با حضور معاونین و مدیران کل حوزه مرکزی و روسای ادارات امور شعب استانهای بانک برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۳    
ایستانیوز:رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این که تسهیلات مسکن باید برای یک زوج حداقل باید 300 میلیون تومان باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۵    
ایستانیوز:رییس کل سازمان مالیاتی با اعلام شناسایی مودیان پُرریسک، گفت: یک نفر در 167 شرکت مدیر عامل بود و از یک نفر نیز به اندازه یک میلیون و 700 هزار نفر مالیات وصول کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۵    
ایستانیوز:جلسه بررسی عملکرد شش ماه نخست سال 97 مدیریت شعب استان های اصفهان،قم،مرکزی وچهارمحال و بختیاری به صورت ارتباط مستقیم از طریق ویدئو کنفرانس توسط مدیریت شعب استان ها برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۰    
ایستانیوز:عضو هیات رییسه مجلس از ارسال نامه رییس جمهور و معرفی 4 وزیر پیشنهادی به مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۵    
ایستانیوز:اقتصاددانان گلدمن ساکس اعلام کردند پیش بینی خود مبنی بر 5 بار افزایش نرخ بهره تا پایان 2019 را تغییر نمی دهند. این درحالیست که بازارهای مالی خود را برای 3 بار افزایش نرخ بهره آماده کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۰    
ایستانیوز:مدیر عامل سابق شرکت بورس گفت: هر چند گاهی به ناچار ملاحظات مدیریتی وجود داشت ولی تمام سعی خود را کردم تا هر کاری در بازار سرمایه بر مدار علم پیش رود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۰    
ایستانیوز:رئیس اسبق سازمان بورس در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار به سال های ابتدایی مدیریت قالیباف اصل اشاره کرد و گفت: زمانی که آقای قالیباف کار را شروع کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۵    
ایستانیوز:مدیرعامل جدید شرکت بورس اوراق بهادار تهران با اشاره اقداماتی که در دوره مدیرعامل سابق شرکت بورس صورت گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۰    
ایستانیوز:یک کارشناس اقتصادی با اشاره به اینکه مطابق طرح مالیات بر عایدی سرمایه در مسکن، هر فرد برای هر دوسال یکبار به تعداد یک واحد معاف است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۵    
ایستانیوز:در چه اقتصادهایی می توان روی فرصت های افزایش نرخ ارز حساب کرد؟ کارشناسان از اقتصاد دلاریزه می گویند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۰    
ایستانیوز:یکی از معدود جگوار "F-type" های ایران در جزیره ی کیش که به تازگی هم کاور هفت رنگ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۰    
ایستانیوز:موسسه فریزر در گزارش اخیر خود در سپتامبر 2018 با استفاده از گزارش ها و مشاوره های اتاق بازرگانی تهران، رتبه ایران در این شاخص را اصلاح کرد و از 149 به 130 ارتقا داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۵    
ایستانیوز:نماینده مردم ملکان در مجلس گفت: خوشبختانه بانک صنعت و معدن در راستای اعطای تسهیلات برای ایجاد اشتغال و رونق بخشی به تولید و محیط کسب و کار اقدامات بسیار مثبت و ارزنده ای انجام داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۵    
ایستانیوز:بانک اقتصادنوین با همراهی شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین و با راه اندازی باجه خدمات کارگزاری بورس در شعب منتخب خود در سراسر کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۰    
ایستانیوز:پست بانک ایران در راستای سیاست های بانک مرکزی درخصوص تأمین موردنیاز متقاضیان مصارف ارزی غیربازرگانی، ارز مصارف غیربازرگانی(مسافرتی) متقاضیان را تأمین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۰    
ایستانیوز:بانک انصار پرداخت وام قرض الحسنه 10 میلیارد تومانی بانک انصار به دستور مدیرعامل این بانک را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۵    
ایستانیوز:بانک مرکزی موظف به ارائه پیشنهادات اجرایی برای اصلاح نظام بانکی به جلسه سران شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۰    
ایستانیوز:دبیر علمی نشست ارز رمز در ITE 2018، گفت: در این نشست فرصت ها و چالش های استفاده از ارز رمزها در شرایط تحریم کشور بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۵    
ایستانیوز : رئیس اداره کل پیگیری و وصول مطالبات بانک صادرات ایران از وصول بیش از 51 هزار میلیارد ریال از مطالبات کلان این بانک از ابتدای فروردین تا 24 مهرماه سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۵    
ایستانیوز: این اجلاس با حضور بیش از 300 مدیر ارشد و خبرگان صندوقهای ضمانت صادرات 80 کشورجهان با سخنرانی مسئولان وزارت خزانه داری و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات فرانسه (BPI France) گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۶    
ایستانیوز:گروه صنعتی ایران خودرو اقدام افراد و یا شرکتهای متفرقه مبنی بر داشتن قرارداد با ایران خودرو و فروش خودرو به متقاضیان را غیر قانونی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۶    
ایستانیوز:در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، هر دو گروه کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران پیش بینی کردند قیمت طلا در هفته جاری برای چهارمین هفته متوالی افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۱    
ایستانیوز:رئیس مرکز آمار ایران با اشاره به تفاوت آمارهای ارائه شده از سوی بانک مرکزی و مرکز آمار از شاخص های واحد اقتصادی این مساله را به دلیل تفاوت نمونه آماری ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۱    
ایستانیوز:سرپرست تیم سازنده مورسیه لاگوی داخلی می گوید توان تولید سالی 150 لامبورگینی ایرانی را داریم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۶    
ایستانیوز:بورس تهران اولین روز کاری هفته را با رشد قیمت سهام شروع کرد. در این بازار بار دیگر صف های فروش در خودرویی ها به صف های خرید بدل شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۱    
ایستانیوز:در جریان معاملات بازار آزاد تهران، امروز 28مهرماه قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به 4 میلیون و 250 هزارتومان رسید و سکه طرح قدیم 4 میلیون و 150 هزارتومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۱    
ایستانیوز:تفاهم نامه همکاری های بانک سامان و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای ارائه خدمات پولی و بانکی به اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه ها به امضا رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...