یکشنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۱:۳۷Feb 2018 18

روزنامه فناوران (itmen.ir)

روزنامه فناوران 28 اسفند 1393 روزنامه فناوران 26 اسفند 1394 روزنامه فناوران 20 فروردین 1395 روزنامه فناوران 17 فروردین 1396 روزنامه فناوران 11 اردیبهشت 1396 روزنامه فناوران 4 خرداد 1396 روزنامه فناوران 6 تیر 1396 روزنامه فناوران 1 مرداد 1396 روزنامه فناوران 31 شهریور 1396 روزنامه فناوران 1 مهر 1396 روزنامه فناوران 1 آبان 1396 روزنامه فناوران 30 آذر 1396 روزنامه فناوران 30 دی 1396 روزنامه فناوران 1 بهمن 1396 روزنامه فناوران 2 بهمن 1396 روزنامه فناوران 3 بهمن 1396 روزنامه فناوران 4 بهمن 1396 روزنامه فناوران 6 بهمن 1396 روزنامه فناوران 7 بهمن 1396 روزنامه فناوران 8 بهمن 1396 روزنامه فناوران 9 بهمن 1396 روزنامه فناوران 10 بهمن 1396 روزنامه فناوران 11 بهمن 1396 روزنامه فناوران 13 بهمن 1396 روزنامه فناوران 14 بهمن 1396 روزنامه فناوران 15 بهمن 1396 روزنامه فناوران 16 بهمن 1396 روزنامه فناوران 17 بهمن 1396 روزنامه فناوران 18 بهمن 1396 روزنامه فناوران 19 بهمن 1396 روزنامه فناوران 20 بهمن 1396 روزنامه فناوران 21 بهمن 1396 روزنامه فناوران 22 بهمن 1396 روزنامه فناوران 23 بهمن 1396 روزنامه فناوران 24 بهمن 1396 روزنامه فناوران 25 بهمن 1396 روزنامه فناوران 27 بهمن 1396 روزنامه فناوران 28 بهمن 1396 
  ۷ ساعت پیش    
فناوران- بانک مرکزی در راستای ایجاد اطمینان در فعالان بازار درخصوص توانمندی مجموعه اقتصادی کشور نسبت به ایجاد آرامش و تامین ارز خارجی مورد نیاز، تدابیری شامل انتشار اوراق گواهی سپرده ...
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در 4 سال اخیر با برنامه های متفاوت، سرمایه گذاری های خوبی روی طرح های فناورانه و اختراعات محققان صورت گرفته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
فارس - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا هفته آینده مجری طرح کودکان در فضای مجازی را همراه با زمان بندی لازم اعلام خواهیم کردیم.
  ۱۰ ساعت پیش    
علی شمیرانی- وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نمایندگی از دولت ظاهرا کار تدوین 5 لایحه حکمرانی الکترونیکی، لایحه تراکنش های الکترونیکی، لایحه شناسه های الکترونیکی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۷    
درباره ظرفیت ها و کارآیی های توییتر طی چند سال اخیر صحبت های زیادی شده است. اما محور این صحبت ها بر انتشار سریع و فراگیری توییتر است که می تواند از آن رسانه ای قدرتمند بسازد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷    
مایکروسافت قصد دارد با استفاده از فناوری نوظهور بلاک چین، ذخیره سازی اطلاعات کاربران را روی سرورها متوقف کند و برای این کار از یک شبکه غیرمتمرکز داده استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷    
شرکت های امنیتی می گویند در هفته گذشته بدافزار تازه ای به منظور سرقت و جمع آوری پول های دیجیتال از گوشی های آندروییدی به کار گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷    
میزگرد تاثیر تغییرات نرخ ارز بر کسب و کارهای فناوری اطلاعات و راهکارهای برون رفت آن، با حضور اعضای کمیسیون شبکه برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷    
با توجه به اینکه اسپیکرهای هوشمند در سال گذشته 2017 میلادی سهم قابل ملاحظه ای از بازار را به خود اختصاص دادند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷    
در حالی که یکی از برنامه های پنج ساله شرکت مخابرات، ادغام همراه اول در آن است، مدیرعامل جدید مخابرات ظاهرا نظر متفاوتی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷    
رییس کل بانک مرکزی با اعلام شروع به کار سامانه جدیدی ارزی از روز شنبه 28 بهمن (امروز) گفت: سامانه جدید ارزی از امروز به صورت آزمایشی شروع بکار خواهد کرد و با استفاده از این سامانه خریداران و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۷    
نشست تخصصی نقش استارت آپ ها در حوزه حمل ونقل جاده ای، چهارشنبه گذشته با حضور حمید آذرمند، پژوهشگر بخش اقتصادی و مدیران استارت آپ های ترابرنت و اوبار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۷    
حتما بارها و بارها درباره تکینگی یا سینگولاریتی شنیده اید و این را هم براساس نظریه پردازان و آینده گرایان می دانید که تا این نقطه از زندگی راه درازی در پیش داریم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۷    
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه برند ال جی 17 درصد بازار موبایل را دارد، گفت: از امروز شنبه 28 بهمن ماه تمامی گوشی های این برند که خریداری می شوند باید فرآیند ثبت شناسه گوشی در شبکه را اجرایی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۷    
شورای شهر، بودجه هوشمندمندسازی پایتخت کشور را کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۷    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با مصوبه ای که به زودی ابلاغ می شود مشکل دریافت پیامک های تبلیغاتی ناخواسته برای مشترک حل خواهد شد و این پیامک های سیاه به پیامک های سفید تبدیل می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۴    
فارس- هزاران وب سایت که از پلاگین Browsealoud طراحی شده توسط یک شرکت انگلیسی استفاده می کردند، در روزهای اخیر قربانی یک حمله هکری شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۴    
IDC اطلاعات جدیدی از میزان فروش گوشی های پیکسل و اسنشال فون در سال 2017 منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۴    
مشاور عالی اقتصادی و برنامه ریزی اتاق اصناف ایران با اعلام اجرای طرح فروش ویژه محصولات ایرانی با هدف حمایت تولید داخلی و اشتغال زایی گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۴    
سفیر ایران در مراسم افتتاح نمایشگاه اختصاصی محصولات ایرانی در پایتخت عراق گفت: نمایشگاه دائمی ایران در این شهر به زودی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۴    
صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت های دانش بنیان برای حضور در پنجاه نمایشگاه بین المللی حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۴    
گوگل در حال ایجاد تغییراتی در خدمات نقشه خود است تا در زمان به اشتراک گذاری موقعیت مکانی، امکان به اشتراک گذاری میزان شارژ باتری نیز وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
دولت ژاپن قصد دارد که حضور فناوری ها را در کشورش افزایش دهد تا از این طریق شکاف میان نیروهای کاری و پرستاران را پر کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
به گفته رییس بانک مرکزی روسیه اعلام کرد هکرها بیش از یک میلیارد روبل معادل 17 میلیون دلار از بانک های روسی با استفاده از ابزار آزمایش امنیت Cobalt Strike سرقت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
ال جی نسخه جدید V30 را در کنگره جهانی موبایل معرفی خواهد کرد که طبق شایعات، این گوشی دوربین مجهز به هوش مصنوعی خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
گزارش مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی اتاق ایران از محیط کسب و کار در پاییز 96 نشان می دهد که فضای کسب و کار در این فصل نسبت به فصل گذشته با عقبگرد مواجه شده و فعالان اقتنصادی شرکت کننده در این پایش ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
دلار آزاد دیروز به رقم 4 هزار و 900 تومان رسید و این اتفاق به نیمه تعطیل شدن بازارهای کامپیوتر از اواسط روز گذشته منجر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
یک مقام آگاه در نیروی قدس سپاه می گوید: این نیرو هیچ صفحه، کانال یا سایت خبری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: این ستاد با مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران مرتبط است و در نظر داریم با استفاده از اپلیکیشنی که به تازگی راه اندازی شده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در انقلاب صنعتی چهارم 400 تا 800 میلیون شغل سنتی از میان می رود. از سال 2015 تا به اکنون 800 هزار شغل سنتی در انگلستان از بین رفته است و به جای آن 3 ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
در پی انتقادات مطرح شده به گزارش مرکز ماهر درباره هک سایت های خبری، این مرکز در اطلاعیه جدید اعلام کرد که نظری درباره هویت و ملیت هکرها ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
بر اساس گزارش معاون وزیر ارتباطات، به دلیل مشکلاتی که برخی از مشترکان تلفن همراه با روشن کردن گوشی های قدیمی خود در طرح رجیستری داشته اند، به زودی پایش اطلاعات گوشی ها آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
عضو کمیسیون ICT اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد؛ باتوجه به بزرگ بودن مناطق کویری کشورمان این ظرفیت در کشور وجود دارد که به جای تولید اسکناس پول دیجیتالی تولید کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴    
با توصیه بالاترین مقام اجرایی کشور به استفاده از واژه اقتصاد دیجیتالی به جای اقتصاد دانش بنیان به نظر می رسد پارادایم گفتمان توسعه در کشور در حال تغییر اساسی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۴    
نمایشگر گوشی Moto Z2 Force، از سیستمی 5 لایه بهره می برد که ظاهرا بخش رویی آن از جدا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۳:۵۴    
مایکروسافت در حال آزمایش نسخه ای از سیستم عامل ویندوز است که در آن خبری از گذرواژه نیست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۳:۲۴    
نتایج انتخابات نمایندگان مدیران واحدهای فرهنگی دیجیتال اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۲۴    
نمایشگاه GMGC بزرگ ترین رویداد حوزه گیم در کشور چین در روزهای سیزدهم و چهاردهم فروردین ماه سال آینده (دوم و سوم آوریل سال 2018) برگزار خواهد شد و پذیرای بازی های مستقل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۰:۲۴    
سازمان قضایی نیروهای مسلح- حجت الاسلام والمسلمین بهرامی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با گلایه از نحوه مدیریت فضای مجازی گفت: فضای مجازی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۰:۲۴    
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: این معاونت راه اندازی شبکه مجازی دانش آموزی را در برنامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴    
رییس صندوق بین المللی پول گفت: قانونمند شدن ارزهای رمزنگار حتمی است و جهان نیازمند قوانین بین المللی و نظارت روی آنها است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴    
روز گذشته تعدادی از مدیران ارشد شرکت های بزرگ فناوری جلسه ای را در حاشیه مجمع دولت های جهان با سران چند کشور خاص برگزار کردند تا در مورد آینده هوش مصنوعی تصمیم بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴    
ویرایش دوم سند الزامات، ضوابط و فرایند اجرایی فعالیت پرداخت یاران پس از دریافت بازخورد متخصصان شبکه پرداخت و انجام اصلاحاتی از سوی بانک مرکزی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴    
کارشناسان امنیتی هشدار می دهند که اکثر برنامه های تلفن همراه ارتقای سلامت و بهداشت مشکلات امنیتی جدی دارند و سازوکارهای مناسب برای حفاظت از اطلاعات حساس کاربران در آنها وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴    
سه پیشنهاد در قالب بودجه سال 97 به نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ارایه شده تا به ترتیب، تسهیلات برای بخش خصوصی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴    
قیمت دلار آزاد در بازار روز گذشته تهران به رقم 4 هزار و 810 تومان رسید. این اتفاق پیش بینی رکود در بازار کامپیوتر شب عید را قوت بخشید و به همین دلیل بسیاری از کسبه بازار در روزهای ابتدایی هفته که بین ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴    
بانک مرکزی دستور به حذف تراکنش های مالی از طریق کد USSD به علت ناامن بودن داده است، اما بررسی ها نشان می دهد که تاکنون هیچ گزارشی از طریق پلیس فتا و مردم برای ناامن بودن این کدها گزارش نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴    
عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از فضای مجازی می تواند راهکار مناسبی برای جبران آسیب تعطیلی مدارس باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۴    
دکتر میچیو کاکو، شاگرد ادوارد تلر، از نظریه پردازان بزرگ فیزیک و از طراحان نظریه ریسمان است. او کتاب های درسی در زمینه نظریه ریسمان و نظریه کوانتومی میدان دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۴    
به گفته رییس اتحادیه دستگاه های مخابراتی و تلفن همراه، حدود 30 هزار دستگاه گوشی آیفون پس از اجرای طرح رجیستری قطع شد؛ اما بیش از نیمی از این تعداد دوباره به شبکه برگشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۴    
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و پست بانک ایران به منظور موضوع اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۴    
سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: حملات اخیر به این سایت ها از نوع سطحی و دیفیس بوده و تنها صفحه نخست سایت ها را مورد حمله قرار داده و هکرها نتوانستند به عمق سرورها نفوذ پیدا کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۴    
افزایش 26 درصدی قیمت دلار که از مردادماه سال جاری کلید خورد و کماکان ادامه دارد، دردسرهای بسیاری برای فعالان اقتصادی ایجاد کرده و التهابات ناشی از آن ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۲۴    
رییس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه دولت ها به درآمدهای نفتی معتاد شده اند، گفت: اگر رشد قیمت دلار در چند ماه اخیر طی 2 سال انجام می شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۳    
سال 2017 همچون یک ترن هوایی، صنعت فناوری را گاه به اوج و گاه به حضیض برد: مثلا در این سال بود که اپل آیفون ایکس را وارد بازار کرد و بسیاری از غول های فناوری محصولات نوستالژیک شان را روانه خانه ها و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۳    
آخرین گزارش ها نشان دهنده کاهش روند رشد کاربران اینترنت در جهان به استثنای خاورمیانه و افزایش کاربران موبایلی رسانه های اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۳    
گزارش ها حاکی است که شیائومی قصد دارد گوشی Mi 7 را به عنوان پرچم دار 2018 با 8 گیگابایت رم و نمایشگر 5/6 اینچی راهی بازار کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۳    
پیش نویس اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کمیسیون ICT اتاق بازرگانی بررسی و پیشنهادهایی برای اصلاح آن ازسوی اعضای این ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۳    
اگر چه تبلت های معمولی در سال های اخیر با کاهش سهم فروش در بازار مواجه شده اند؛ اما این روند با رشد محبوبیت تبلت های هیبریدی در سال های اخیر شدت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۳    
علی اصلان شهلا- تئوری های اقتصاددانان نئوکلاسیک که منتقدان شان آنها را اقتصاددانان سرمایه داری می خوانند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۳    
رییس سازمان فضایی ایران در تلاش است تا مقدمات تشکیل شورای عالی فضایی کشور با حضور رییس جمهور پس از یک دهه فراهم آید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۳    
شرکت ارتباطات زیرساخت فراخوان پژوهشی برای ارایه راهکارهایی برای تحریک بازارهای ICT داخلی و بین المللی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۱:۵۲    
برای همه ما احتمالا پیش آمده که به همایش ها و نمایشگاه های مختلف دعوت شویم که در این رویدادها به شکل کلی به همه مدعوین و مراجعه کنندگان بسته و هدایایی تبلیغاتی ارایه شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۱:۵۲    
در هفته گذشته خبر فعالیت انحصاری یک استارت آپ با سازمان تاکسیرانی در خصوص پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی، سروصدای زیادی به پا کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۱:۵۲    
5 لایحه حکمرانی الکترونیکی، تراکنش های الکترونیکی، شناسه های الکترونیکی، مسوولیت ارایه دهندگان خدمات فناوری اطلاعات و حمایت از داده ها و حفاظت از اطلاعات شخصی در فضای مجازی اسفندماه رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۱:۵۲    
محمدعلی نجفی شهردار تهران طی جلسه مشترکی با سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران اعلام کرد برای حل مشکلات شرکت های رایانه ای در زمینه رفع محدودیت استقرار این شرکت ها در اماکن مسکونی اقدام خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۱:۵۲    
در پی هک چند سایت خبری و انتشار اخبار کذب درباره سلامت مقام معظم رهبری، مرکز ماهر درباره نحوه وقوع این حمله و اقدامات صورت گرفته توضیح داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۲    
دانشمندان با کمک یک محقق ایرانی با نام مهدی سعادت و با الهام از فلس کوسه موفق به طراحی پهپاد، هواپیما و توربین شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۲    
فناوران_ حمید یزدانی عضو هیات مدیره سازمان با اعلام این خبر گفت: پیروی آغاز همکاری های میان سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و شرکت مخابرات ایران ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۷:۲۲    
سال هاست توییتر دچار بحران اقتصادی و زیاندهی مداوم است. این زیاندهی موجب بازگشت دورسی به توییتر شد تا با مدیریت خود این کمپانی را نجات دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۶:۵۲    
گوگل به مناسبت روز ولنتاین، امکان جدیدی به سرویس عکس خود اضافه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۸:۰۲    
رییس مرکز توسعه دولت الکترونیکی وزارت کشور اعلام کرد: به زودی دریافت کپی شناسنامه و کارت ملی در ارایه خدمات دولتی در کشور حذف می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۲    
شرکت سامسونگ الکترونیکس بیش از 4 هزار گوشی ویژه المپیک پیونگ چانگ 2018 (نسخه ای خاص از گوشی گلکسی نوت 8) را به کمیته بین المللی المپیک و کمیته برگزاری المپیک 2018 تحویل داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۳    
در یکی دو روز گذشته، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه گوشی های گلکسی نوت 8 نسخه ویژه المپیک (که سامسونگ به ورزشکاران این رویداد ورزشی در پیانگ چینگ کره اهدا کرده) به بهانه تحریم ها به ورزشکاران ایران و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۱:۳۳    
پیش بینی آینده روزبه روز دشوارتر می شود. شتاب روزافزون پیشرفت انواع فناوری ها و اثر متقابل آن ها بر سرعت دادن به پیشرفت یکدیگر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۰:۳۳    
بانک سرمایه به عنوان بیستمین بانکی که پات امکان کارت به کارت برای آن را فراهم کرده است به این نرم افزار پیوست .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۰:۰۳    
وحید حجه فروش- چندی پیش مصاحبه ای کردم با امیر هامونی، مدیرعامل فرابورس ایران. هامونی در آن گفت وگو نکته جالبی مطرح کرد که در همان لحظه با خودم فکر کردم ای کاش در ایران این یک جمله و فقط همین یک جمله ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۳۳    
رمان جیک یا داستان توییتری یا twitter-novel یک ژانر ادبی مهم در دنیای ادبیات و رسانه های اجتماعی است که به تازگی در زبان فارسی نیز مورد توجه واقع شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۳    
ویکی پدیا هم اکنون به درجه ای از اجتهاد علمی رسیده است که حتی به سوالات کم اهمیت تری مثل کشور سرچشمه رود نیل هم پاسخ می دهد؛ چه برسد به سوالات کاملا علمی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۳    
مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک از آمادگی این شرکت برای افزایش حجم تراکنش ها در روزهای پایانی سال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۳    
آمارها نشان داده که نوقا 7.0 پراستفاده ترین نسخه آندرویید در گوشی های مبتنی بر سیستم عامل گوگل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷    
معاون فنی صندوق ضمانت صادرات ایران در نشست خبری همایش تامین مالی صادرات گفت: صندوق ضمانت صادرات بر اساس مصوبه ای، نوسان نرخ ارز را تا 30 درصد برای صادرکنندگان پوشش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷    
5 سال بود که مایکروسافت با عرضه سرفیس پرو به عنوان تبلت ویندوزی مطرح این خانواده، توجه ها را به خود جلب کرد و
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷    
سازمان فضایی ایران با توضیح آخرین وضعیت نقاط مداری ماهواره های ایران، درباره شائبه های پیش آمده در حذف نقاط مدار فرکانسی ماهواره زهره–1 و زهره–3 شفاف سازی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: ارایه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات با استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات در سازمان تامین اجتماعی دنبال می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۵:۱۷    
پس از آنکه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات حاضر به تایید صحت سرمایه گذاری خارجی در مجموعه دیجی کالا و سرآوا نشد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۵:۱۷    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به موضوع الزامی بودن یا نبودن استفاده از آنتی ویروس پادویش در دستگاه های دولتی گفت: ابلاغ استفاده از ضد بدافزار بومی یک دستور حاکمیتی برای بخش دولتی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۵:۱۷    
حسن روحانی رییس جمهوری در نشست خبری دیروز خود گفت: دیگر دوره فیلتر کردن و بستن گذشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۴:۴۷    
پس از اجرای طرح ثبت و شناسه دار کردن گوشی های موبایل بسیاری از گوشی ها از کار افتاده و غیرفعال شده اند. اما اکنون برخی بازاریان مدعی هستند که راه هایی برای دور زدن رجیستری یافته اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۰:۱۷    
مهر - نایب رییس اتاق بازرگانی ایران، با اعلام نتایج رتبه بندی تشکل های اقتصادی در هفته های آینده گفت: از موازی کاری تشکل ها جلوگیری می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۰:۱۷    
فناوران - علاقه مندان به صنعت بازی های رایانه ای می توانند از طریق پیامک بهترین بازی ایرانی سال را در هفتمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران و از میان 172 اثر رسیده انتخاب کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۰:۱۷    
بخش اعظم جواهراتی که در بازار یافت می شوند تنها دارای زیبایی ظاهری هستند، اما یک شرکت تجاری جواهراتی تولید کرده که کارکرد امنیتی هم دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۷    
وزارت فاوا- راسخ معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و امور هماهنگی وزارت ارتباطات با بیان اینکه با انتصاب 3 خانم در سطح مدیریت ارشد، سد ارتقای زنان در سطوح مدیریتی شکسته شد گفت: در انتصابات اصل ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۷    
رییس کلانتری 161 ابوذر گفت: فردی که با درج آگهی دروغین نسبت به فروش کالاهای لوکس ارزان قیمت در سایت دیوار از 300 نفر کلاهبرداری کرده بود، در قرار صوری پلیس به دام افتاد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۷    
سال هاست شایعاتی در مورد تشدید احتمال ابتلا به سرطان در صورت استفاده مداوم از گوشی تلفن همراه شنیده می شود، اما ظاهرا این شایعات چندان جدی نیستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۷    
فارس - مهدی جعفری رییس مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی (متنا) گفت: به هزار و یک دلیل قائل به حرکت به سمت تولید بازی های کنسولی نیستیم چرا که منابع و فرهنگ مدیریتی مناسب و حمایت جدی در این ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۷    
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران گفت: اصولا شوک وارد کردن به بازار و در مدت زمان کوتاه تغییر ناگهانی و نوسان ارز چه به سمت بالا و چه پایین فطعا می تواند زیان ده باشد و ضررهای بسیاری برای بخش های مختلف ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۷    
مشترکان شبکه های اینترنت خانگی مانند ADSLها تصور می کنند که به صرف گذاشتن یک رمز روی شبکه وای فای خود دیگر به طور کامل زمینه را برای سوءاستفاده های احتمالی بسته اند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۷    
زمانی که استیو وزنیاک، یکی از بنیانگذاران اپل، جوان بود، برای خودش تعریفی از موفقیت در زندگی داشت و این تعریفی است که باعث شده بعد از 50 سال کار ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۷    
فناوران - بر اساس اجرای ماده 11 نظامنامه کمیته ملی استانداردهای ایزو و با توجه به ماده 7 آیین نامه اجرایی آن به منظور تبیین نحوه تشکیل و فعالیت کمیته های فنی متناظر با کمیته های فنی سازمان جهانی ...
مشاهده نتایج بیشتر...