چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۲:۱۵Apr 2020 1

روزنامه فناوران (itmen.ir)

 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مهندسان دانشگاه کلمبیا ادعا می کنند یک بازوی مکانیکی ساخته اند که بدون برنامه ریزی و هیچ گونه دستوری به طور خودکار فعالیت هایی را انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیته دانش بنیان سندیکای صنعت برق گفت: بحث اقتصاد دانش بنیان در ایران سابقه ای کمتر از 10 سال دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۴    
بررسی ها نشان می دهد که اهالی جنوب شرق آسیا، بیش از سایر مناطق به اینترنت معتادند و در این بین، اهالی فیلیپین، با میانگین 10 ساعت و دو دقیقه، سرآمد همه جهان در ساعات استفاده از اینترنت قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
پاناسونیک دو دوربین تازه به نام های لومیکس اس 1 و اس 1 آر را به بازار معرفی کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
بازار موبایل با وجود آزاد شدن واردات و همچنین تزریق گوشی های در گمرک مانده با تغییر قابل توجهی مواجه نشده و به نظر می رسد دلیل اصلی آن کنترل عرضه و تقاضای طبیعی بدست واردکنندگان از طریق رویه رجیستری ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۴    
مدل OMEN 17–AN100–H ازنوت بوک های حرفه ای و گران قیمت اچ پی در بازار ایران است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با توصیف نقش گسترده این شرکت در توسعه زیرساخت های مخابراتی کشور و همگامی با فناوری در تمام عرصه ها گفت: وجود 110 میلیون مشترک تلفن ثابت و همراه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر پیشنهادی بهداشت با بیان وعده تکمیل پرونده الکترونیکی سلامت تا بهار 98 گفت: اگر بتوان پرونده الکترونیکی سلامت را به عنوان ریل اصلی اطلاعاتی برای نظام سلامت تکمیل کرد از تقاضاهای القایی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا تهران از دستگیری سه مرد جوان خبر داد که با ایجاد یک درگاه جعلی در پی نصب اپلیکیشن های موبایلی در فضای مجازی اقدام به خالی کردن حساب طعمه هایشان می کردند .
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
در ادامه توجه ویژه همراه اول به موضوعات فرهنگی و هنری و حمایت از این بخش، نظرسنجی مردمی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از سوی اپراتور اول کشور انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۴    
رییس اپراتور شبکه علمی ایران (شعا) در نشست اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای با وزیر مخابرات افغانستان بر همکاری دو کشور در حوزه توانمندسازی زنان کارآفرین و شبکه علمی ایران تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۳    
بر اساس گزارش های مالی از بخش موبایل ال جی در سه ماهه چهارم سال 2018 این بخش بازهم زیان ده شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بررسی دانشگاه های استنفورد و نیویورک نشان می دهد که ترک کردن فیس بوک می تواند افراد را شادتر کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یک روبات راهنمای تور کاخی شده که وینستون چرچیل سیاستمدار و نویسنده بریتانیایی در آن به دنیا آمده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تعطیلی دولت دونالد ترامپ در آمریکا که طولانی ترین تعطیلی دولت این کشور در تاریخ نام گرفت، هر چند به پایان رسید؛ اما به غیر از مشکلات کمبود نیرو و خدمات رسانی در بخش های دولت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
مهر - سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: چاپخانه ایران اعلام کرده که تا پایان بهمن ماه صدور کارت های هوشمند ملی داخلی را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از انتشار گزارش کاهش درآمد و سودآوری شرکت اپل در سه ماهه آخر 2018 میلادی، مدیر ارشد اجرایی این شرکت از احتمال کاهش قیمت آیفون سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون حمایت قضایی و مالکیت فکری اتاق ایران در نشست با هیاتی از کره جنوبی که مسوول اجرای پروژه KSP در ایران هستند به بیان مشکلات و کمبودها در این بخش پرداختند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با همتای افغانستانی خود تأکید کرد که باید به صورت ویژه روی بهبود ارتباطات میان ایران و افغانستان کار کرد تا مردم دو کشور از ارتباطات باکیفیت و البته ارزان قیمت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
علی شمیرانی- می گویند یک دست صدا ندارد، اما در ایران گاها تعداد دست ها از یک حد خاصی که می گذرد، باز هم صدایی ندارد!
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
شهزاد گل آریوبی وزیر ارتباطات افغانستان در نشست مشترک با اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای ایران از امضای تفاهم نامه ای با سازمان نصر ایران برای برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت هنگ کنگی هانسون روباتیک با موفقیتی که پس از توسعه روبات سوفیا به دست آورد، از یک روبات جدید که هدف آن آموزش یارانه به کودکان است، رونمایی کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مرکز داوری اتاق بازرگانی تهران با برگزاری یک نشست به بررسی الزامات حقوقی پرداخت که استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان و فعال در حوزه فناوری های نوین باید برای حفاظت از کسب وکار خود رعایت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مرکز ماهر در گزارشی تکان دهنده اعلام کرد میلیون ها گوشی ایرانی به بدافزار پوشفا آلوده شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مجری پروژه سامانه پرداخت های نوین در آزادراه های کشور گفت: پرداخت نقدی عوارض در 28 آزادراه کشور به طور کلی جمع و روش های پرداخت غیرحضوری جایگزین آن می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت خدمات انفورماتیک گفت: شرکت خدمات انفورماتیک برای پیشبرد فناوری بلاک چین با طراحی مدل جدیدی از کسب و کار در این حوزه، گام هایی نو در این فناوری برداشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سامانه سنجینه روز دوشنبه در یک مراسم رسمی با حضور مدیران ارشد بانک مرکزی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و اپراتورهای تلفن همراه کشور در جمع خبرنگاران رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی به منظور انتظام بخشی به فعالیت های در جریان و فراهم آوردن امکان برنامه ریزی برای فعالان حوزه رمزارزها ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۵۳ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی اتفاقات مهم در حوزه نظام های پرداخت از جمله برداشت مستقیم ، ارز رمزها ، ارتقای استاندارد کارت ها و فناوری زنجیره بلوک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم افتتاح هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت از آماده بودن زیر ساخت سیستم شاهکار برای بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۹۰ سایت دیگر  
سرپرست مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: واگذاری کارت به فروشندگان و اعلام رمز به معنای افتادن در دام اسکیمرها است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۸    
خودروهای خودران هنوز هم در رانندگی دچار اشتباه می شوند، زیرا در ابتدا باید هوش مصنوعی این خودروها مرحله آزمون و خطای خود را بگذرانند و این مستلزم آموزش به هوش مصنوعی است و این یعنی هوش مصنوعی باید ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۸    
پنجشنبه گذشته، در هتل اسپیناس تهران، ایسوس و شرکت رهنمون فناوری اطلاعات که توزیع کننده اختصاصی محصولات سرور ایسوس است، میزبان فروشندگان برتر تجهیزات سرور و ورک استیشن ایسوس بودند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دولت آمریکا همچنان از کشورهای هم پیمان خود درخواست می کند که از ادامه فعالیت شرکت چینی هواوی برای نصب تجهیزات و راه اندازی شبکه اینترنت 5G جلوگیری کنند و در آخرین سلسله فشار این کشور و متحدانش به این ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۸    
رییس هیات مدیره سپیدار سیستم و عضو هیات مدیره همکاران سیستم در مراسم رونمایی از نسخه های جدید نرم افزار دشت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
در یک هفته اخیر بیش از 9 هزار سیم کارت شخصی که اقدام به ارسال پیامک های تبلیغاتی می کردند قطع شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۷۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به اظهارات یک نماینده مجلس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۸    
کمیته جهانی آینده کار در آخرین گزارش خود به مساله تغییر در فرصت های شغلی و جایگزینی روبات با انسان در آینده پرداخته است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۸    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به مجلس شوری اسلامی رفت و با اعضای کمیسیون صنایع مجلس دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیراداره نظام های پرداخت بانک مرکزی از طرح این بانک برای الزامی شدن احراز هویت در تراکنش های موبایلی در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در نشست خبری خود با موضوع رویکردهای جدید صندوق در حمایت از شرکت های دانش بنیان گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۵۲ سایت دیگر  
رتبه بندی 100 شرکت برتر ایرانی در سال مالی 1396 در حالی اعلام شد که شرکت مخابرت ایران جایگاه یازدهم خود را حفظ کرد و شرکت ارتباطات سیار با 5 پله صعود به رتبه چهاردهم پرفروش ترین شرکت سال رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از کاربران خدمات تحت وب آفیس 365 و مایکروسافت 365 در اروپا از عدم امکان دسترسی به ایمیل و برخی خدمات دیگر اظهار نارضایتی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شرکت هوواوی برنامه ریزی کرده که تا سال آینده با کنار زدن سامسونگ به بزرگ ترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۹   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس کل گمرک با بیان اینکه مهلت ثبت سفارش کالا از این هفته از سه ماه به شش ماه افزایش خواهد یافت، آخرین وضعیت خودروهای وارداتی که در اماکن گمرکی و غیر گمرکی متوقف هستند را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۹    
در پی معرفی کروم بوک های جدید اچ پی که مصارف آموزشی دارند، دو شرکت رقیب یعنی دل و ایسر نیز کروم بوک های تازه خود را برای رقابت در فصل خرید مدارس معرفی کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۹   + ۴۶ سایت دیگر  
رضوانی فر، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی طی حکمی سعید کریم زاده را به عنوان سرپرست شرکت خدمات ارتباطی رایتل منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در دیدار مسوولان دفتر تبلیغات اسلامی، توصیه هایی در خصوص حضور جریان ساز در فضای مجازی و آسیب شناسی مقوله تبلیغ بیان کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۹    
ساحره چمنی- روز گذشته رییس کل گمرک کشور بدون اعلام عدد و رقم مشخصی، مدعی ترخیص “بخش زیادی” از گوشی های توقیف شده در گمرک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۹   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه بنا نداریم در سال 98 نرخ پهنای باند اینترنت را افزایش دهیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بهزاد اقبال خواه شهریورماه امسال به عنوان عضو جدید هیات مدیره شرکت پست معرفی شد. او 36 ساله است و پیش از این یک کسب و کار خصوصی در حوزه حمل و نقل و پست را مدیریت می کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جف بیزوس، بنیان گذار آمازون در روزهای ابتدایی سال جاری اعلام کرد که او و همسرش، مکنزی بیزوس، از هم جدا می شوند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۱:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره پاساژ کامپیوتر رضا با اعلام اینکه وضعیت کسب و کار فعالان بازار کامپیوتر مطلوب نیست، گفت: تزریق کالا به بازار کامپیوتر به دلیل مشکلات وارداتی اعم از نوسان نرخ ارز، ثبت سفارش ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نشست روسای اتحادیه های صنفی با امیراصغری مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت( ستاد) صبح دیروز در محل مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برگزار شد و ایرادات و اشکالات این سامانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه های آمریکا که تاکنون از تجهیزات فنی و حمایت های مالی تحقیقاتی هواوی و سایر شرکت های چینی بهره می بردند، با شدن گرفتن فشار ترامپ، این شرکت ها را بایکوت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۵۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره برخی انتقادها درباره سامانه ارزی نیما، گفت: ممکن است برخی مشکلات در این باره وجود داشته باشد اما در شرایطی که کشور با تنگناهایی در خصوص ورود ارز به کشور مواجه است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
چین به عنوان یکی از بزرگ ترین بازارهای گوشی هوشمند دنیا 40 درصد از 101 میلیارد دلار هزینه هایی را که مشتریان برای نرم افزارها در سراسر جهان می پردازند، به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مشکل بزرگ صادرکنندگان که به کندی کار و عدم بازگشت ارز حاصل از صادرات انجامیده ناشی از آیین نامه ایی است که از سوی بانک مرکزی صادر می شود اما سازمان ها در مورد اجرای آن هماهنگ عمل نمی کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰    
یو اس بی نوع سی، علاوه بر اینکه یک درگاه ارتباطی پرسرعت است، امکانی است برای یکپارچه سازی شارژرهای تجهیزات الکترونیکی شامل موبایل، تبلت و لپ تاپ ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات - جعفرپور دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات درباره جذب امریه سربازی در این وزارتخانه گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه معتقد است باید تشکیلاتی نظیر این کمیته یا شورای عالی فضای مجازی به تصمیم گیری در حوزه فضای مجازی ورود کنند ولی فعلا قوه قضاییه این کار را انجام می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰    
کارشناس شبکه کمیسیون فنی اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران، گفت: خدمات در حوزه شبکه بسیار گسترده بوده و تکنولوژی ها در این بخش روز به روز درحال تغییر است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۴۷ سایت دیگر  
دبیر کل بانک مرکزی گفت: مطالعات و بررسی ها درباره تکنولوژی بلاکچین، انجام و نظاماتی هم تعریف شده که در حال نهایی شدن است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عملکرد سامانه الکترونیکی سلامت استان ماندران در بابلسر بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اسناد داخلی فیس بوک که به عنوان بخشی از یک شکایت گروهی منتشر شده، نشان می دهد این شرکت از بازی کردن کودکان در بخش Facebook games میلیون ها دلار درآمد زایی داشته و کودکان بی اطلاع ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: دلالان و سوداگران با فعالیت در سایت های اینترنتی و قیمت گذاری مدام و بالاتر از قیمت روز، به دنبال فضاسازی جدید و ایجاد تلاطم اقتصادی در بازار مسکن هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۹    
Galaxy S10 قرار است در قالب چهار عضو تازه از خانواده گلکسی اس و البته پرچمدار امسال این غول کره ای به خانواده سامسونگ وارد شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
فناوران- هوش مصنوعی علم برنامه ریزی ماشین و کامپیوتر به منظور بازسازی یا شبیه سازی فرایندهای انسانی مثل یادگیری و تصمیم گیری است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اولین نمایشگاه آنلاین کار به همت ایران تلنت از 29 دی ماه شروع به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور رادیویی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: متقاضیان تأسیس و بهره برداری از شبکه های رادیویی اختصاصی بایستی طرح دقیقی از شبکه رادیویی مورد نظرشان مبتنی بر نرم افزارهای محاسباتی و ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل رایتل استعفای خود را به رییس هیات مدیره این شرکت ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
علی شمیرانی- کلاهبرداری قدمتی به اندازه تاریخ دارد. بسیاری از مردم تصور می کنند کلاهبرداران صرفا افرادی هستند که با ترفندهای متعدد، پول آنها را به سرقت می برند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فناوران- شرکت سامسونگ، بیشترین سهم را از بازار تلفن همراه در دنیا در اختیار دارد. در ایران نیز این شرکت مقتدرانه در جایگاه نخست پرفروش ترین گوشی ها قرار داشته و برخی آمارها نشان می دهد سامسونگ بیش از ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
شرکت آمازون از دیروز در واشنگتن به آزمایش روباتی پرداخت که کالاهای خریداری شده توسط مشتریان را به دستشان می رساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات روز پنج شنبه در توییتی اعلام کرد: با بی توجهی به اخطارهای مربوط به فروش غیرقانونی سیم کارت، مجوز 30 دفتر خدمات ارتباطی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی لغو شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه هنوز نحوه حمایت از دو پیام رسان بومی منتخب ازسوی مرکز ملی فضای مجازی اعلام نشده است، گفت: با این حال بحث تعیین مدل حمایتی از آنها را در جلساتی آغاز کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۹    
نشست اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و وزیر ارتباطات عراق با هدف معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های ایرانی در محل مرکز نوآوری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
دومین شماره نشریه تخصصی حوزه فناوری همکاران سیستم، آیند، با تمرکز بر موضوع ERP منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مقامات فرانسه غول اینترنتی گوگل را به دلیل تخلف از قواعد اتحادیه اروپا در محافظت از داده های شخصی به پرداخت 50 میلیون یورو جریمه نقدی محکوم کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سامسونگ در حال برنامه ریزی است تا گوشی جدیدش با نام گلکسی S10 را به زودی معرفی کند. بر این اساس هر از گاهی اطلاعاتی این گوشی منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
در نشست مشترک مجمع تشکل های دانش بنیان ایران با کارگروه چرخه نوآوری مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پیشنهاد شد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
صدا و سیما - جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: از یک هفته پیش برخورد با پیامک های تبلیغاتی تشدید شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با وزیر ارتباطات عراق با بیان دستاوردهای فضایی و ماهواره های سنجشی، این دستاوردها را زمینه مناسبی برای همکاری مشترک با عراق عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پلاگزی نام گجتی است که می تواند اسپیکر معمولی کاربر را بدون آن که تغییر یا افتی در کیفیت صدا صورت بگیرد به یک اسپیکر بلوتوث تبدیل کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۶    
کاربران زیمبابوه از 14 ژانویه تاکنون چند روزی است که دیگر به اینترنت دسترسی ندارند. دلیل این امر، اعتراضات گسترده مردم به افزایش قیمت سوخت است که در پی آن نیز دولت این کشور چهار اپراتور اصلی ارتباطات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۶    
مهلت ثبت نام کاندیداهای انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران 19 دیماه به پایان رسید و بر اساس اعلام هیات اجرایی برگزاری انتخابات صنفی اتاق اصناف ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۶   + ۸۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه اعلام کرد 600 هزار دستگاه گوشی توقیف شده از هفته آینده در بازار توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
پس از فعالیت گسترده همراه اول در روبیکا ، ایرانسل نیز در پیام رسان گپ سرمایه گذاری کرد تا زورازمایی و رقابت دو اپراتور کشور به حوزه پیام رسان ها نیز گسترش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۶   + ۸۹ سایت دیگر  
مدیرکل حقوقی سازمان فناوری اطلاعات در واکنش به نامه ای جنجالی مبنی بر اجبار انتقال سرور کسب و کارها به داخل کشور گفت: با توجه به نبود قانونی برای این اجبار، چنین موضوعی منتفی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فیس بوک روز یکشنبه گذشته اعلام کرد که در دوره ای پنج ساله 7/5 میلیون دلار به پروژه ای پژوهشی در مونیخ آلمان در زمینه اخلاق در حوزه هوش مصنوعی کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گزارش ها حاکی است که گلکسی اس 10 سامسونگ در نسخه های متعددی راهی بازار می شود و یکی از آنها مبتنی بر شبکه های نسل پنجم 5G است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون صادرات ایران معتقد است هرچند پیمان سپاری ارزی در قوانین بالادستی منع شده بود، اما در ماه های گذشته دوباره به اجرا درآمد و البته نتیجه مدنظر دولت را به همراه نداشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
پس از اختلافاتی که بین اپل و کوالکام درگرفت حالا این تراشه ساز آمریکایی ادعا کرده است که اپل بدون همکاری این شرکت توانایی تولید گوشی را نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۶    
هنگامی که بحث از شفافیت می شود، ناخودآگاه حقوق شهروندی به ذهن متبادر می شود، مواد 68، 69، 70، 71 و 72 ازجمله موادی هستند که به بحث شفافیت در قانون حقوق شهروندی پرداخته اند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
7 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطالبه مردمی ثبت شده در فارس من توسط خریداران سکه ثامن را با تهیه و تدوین سوالی از رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت پی گیری می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به درخواست بازی سازان کشورمان، مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران برای آخرین بار، تا دهم بهمن ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس جمهور با انتقاد صریح نسبت به پیامک های تبلیغاتی و آزار و اذیت هایی که برای مردم به وجود آورده است، گفت: وزارت ارتباطات باید جلوی این کار را بگیرد؛ چرا وقت مردم را تلف می کنیم؟!
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نیمه تیرماه سال جاری، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با استناد به ماده 5 بخشنامه بانک مرکزی در خصوص تامین ارز خرید لایسنس تجهیزات و نرم افزارهای کاربردی و مهندسی توسط وزارت ارتباطات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۶    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: براساس مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی، بخشی از درآمد اپراتورها از جمله مخابرات که باید به خزانه دولت واریز شود، صرف سرمایه گذاری و توسعه توسط خود این شرکت ها خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین همایش React ایران، یازدهم بهمن ماه در تالار علامه دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...