جمعه ۰۸ اردیبهشتساعت ۰۱:۰۱Apr 2017 28

ایتنا (itna.ir)

مهمترین خبرهای ایتنا بر روی ایمیل شما

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۶    
ایتنا - یک سوم این سازمان ماهی یکبار با این حملات مواجه می شوند و 13 درصد آنها روزی یک بار چنین مشکلاتی را تجربه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۴    
ایتنا - شما به عنوان یک کاربر اینترنت سکیورتی کسپرسکی برای مک بوک برنده جایزه تضمین حفاظت چند لایه برای عملیات بانکی و مالی آنلاین خود شده اید. به این عملیات Safe Money می گویند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۸    
ایتنا- واعظی: دستور فیلتر تماس صوتی تلگرام از سوی قوه قضاییه بود و دولت مشکلی با تماس های اینترنتی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۲    
ایتنا- صدوقی: افزایش مصرف دیتای مشترکان نشان دهنده این است که نیاز بیشتر از ظرفیت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۸    
ایتنا- گوگل تصمیم دارد با شناسایی محتوای جعلی آنها را حذف کند تا به عنوان نتایج نمایش داده نشوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۲    
ایتنا- Webroot قسمت هایی از ویندوز را به عنوان مشکل امنیتی تلقی می کند و با پاک کردن این فایل ها موجب از کار افتادن سیستم عامل یاد شده می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۸    
ایتنا- گوگل فناوری جدیدی ساخته که جایگزین کپی و پیست خواهد شد. این فناوری به طور هوشمند مطالبی که کاربر می خواهد پیست کند را پیش بینی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۴    
ایتنا- طرح شناسنامه دار کردن کالاهای ICT، به بیشتر از 10 سال گذشته باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۲    
ایتنا- صنعت نرم افزار در سطح کلان فاقد استراتژی عملیاتی صحیح مدل کسب و کار درآمدزایی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۸    
ایتنا - وقتی زنگ درب منزل به صدا در می آید فرد در هرکجا که باشد، می تواند چهره و صدای او را از طریق گوشی هوشمند خود دریافت کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۲    
ایتنا - خدمات جدید آی.بی.ام Watson Marketing Insights نام دارد و شرکت هاجاری و بازاریاب ها با استفاده از آن قادر به درک رفتار مشتریان و فهم نحوه تاثیرگذاری بر آنها به منظور موفقیت کسب و کار خود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۷    
ایتنا - در سال های اخیر، مراکز پزشکی و بیمارستان ها به طور فزاینده ای با خطرات سایبری مواجه شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۱    
ایتنا- مدیران اوبر به برخی ادعاها علیه این شرکت در مورد تداوم ردگیری کاربران حتی بعد از پاک کردن برنامه موبایلی اوبر پاسخ دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۱    
ایتنا- سامسونگ اعلام کرد که دیگر از برنامه مخصوص پخش موسیقی خود استفاده نخواهد کرد و از برنامه گوگل پلی موزیک به عنوان برنامه پیش فرض برای موسیقی بر روی گوشی های خود استفاده خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۵    
ایتنا- یک مجموعه از عملیات پیچیده، عرضه کنندگان را به تولیدکنندگان و سپس آنها را به عمده فروش ها و در نهایت عمده فروش ها را به خرده فروش ها متصل می کند و سرانجام محصول در اختیار مشتری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۵    
ایتنا- با اتصال منازل به شبکه فیبر نوری، سرعت دسترسی به 100 مگابایت خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۷    
ایتنا - مارس گذشته Redstone 2 برای کاربران عرضه شد و همان زمان منابع آگاه اعلام کردند سپتامبر پیش رو به روزرسانی Redstone 3 عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۵    
ایتنا- در حال حاضر، بین شرکت های بزرگ گوگل، مایکروسافت و ای.دبلیو.اس جنگ قیمت درگرفته است و مجدداً در حال کاهش قیمت های خود هستند و این بار در زمینه های مختلف از قیمت های خود می کاهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۱    
ایتنا - ایلان ماسک شرکت جدیدی با نام Neuralink تاسیس کرده است که در آن می کوشد دستگاه های الکترونیکی را با مغز انسان سازگار کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۵    
ایتنا- واعظی: غیر از آنچه که غیراخلاقی و علیه امنیت کشور باشد سایر حقوق مربوط به ارتباطات را حق مردم می دانیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۱    
ایتنا- شبکه دسترسی بر پایه فیبر نوری (FTTH) تحت عنوان (تانوما) در هشت استان به صورت رسمی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۳    
ایتنا- زاویه دار بودن این صفحه کلید باعث می شود که محصول مذکور کاملا با زاویه طبیعی دست انسان سازگاری داشته باشد و خمیدگی های دکمه های آن نیز به این سازگاری کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۳    
ایتنا- بر این اساس با شبکه شدن گیت وی های بین الملل، سطح کیفیت و پایداری خدمات افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۷    
ایتنا- در این رایانه ها از تراشه Snapdragon 835 استفاده می شود که با معماری تراشه های ARM سازگاری کامل دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۷    
ایتنا- گوگل قابلیت جذابی را به دستیار صوتی هوشمند خود موسوم به گوگل هوم افزوده که باعث می شود این ابزار قادر به تشخیص صدای افراد مختلف از یکدیگر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۵    
ایتنا- هکرها این بار برای اشیای متصل به اینترنت دنبال قربانی هستند!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۵    
ایتنا - رایانه رومیزی Apple-1 با شماره سریال 01-0073 یکی از اسناد به جا مانده از تاریخ صنعت فناوری محسوب می شود که نخستین بار در نوامبر 1976 توسط یک کاربر خریداری شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۷    
ایتنا- پیشرفت های فناوری، روز به روز زندگی را آسان تر می کند. خودروها یکی از بخش های اصلی در زندگی بشر امروز هستند که با حضور هوش مصنوعی در آ ن، تحولی نوین در عملکرد خودروها به وجود آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۵    
ایتنا – سال 2015 یک سال عالی برای جذب سرمایه بود اما در سال 2016، ارزش سرمایه جذب شده از سوی شرکت های چینی با افت پنجاه درصدی روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۵    
ایتنا - فهرست روی صفحه اصلی گروه مهاجم Large Collider نشان می دهد که در باز کردن تعداد زیادی از کیف ها، موفقیت هایی داشته است؛ اگرچه از میان آنها، تنها سه کیف در درون خود بیت کوین داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۱    
ایتنا - مدیرعامل اوراکل می گوید: ما می توانیم از پس آمازون و مایکروسافت بر بیاییم؛ آن هم با تعداد مراکز داده به مراتب کمتر!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۱    
ایتنا- یاهومیل سرویسی رایگان و محبوب برای پست الکترونیکی می باشد که توسط شرکت یاهو ایجاد شده است و یکی از گسترده ترین ارائه دهندگان خدمات ایمیل محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۷    
ایتنا- یکی از مسائلی که ذهن فروشندگان مختلف را مشغول کرده است، مسئله بازاریابی است. در صورتی که بازاریابی به نحوه احسن، انجام شود، ثمرات بسیار خوبی به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۱    
ایتنا - روتر مسافرتی چیست و چرا به آن نیاز پیدا خواهید کرد؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۳    
ایتنا- توسعه دولت الکترونیک و عرضه خدمات الکترونیکی و 10 برابر کردن محتوای دیجیتال از مهم ترین برنامه ششم توسعه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۹    
ایتنا- شیائومی گوشی قدرتمند Mi 6 را به بازار عرضه کرده که مجهز به پردازنده Snapdragon 835 بوده و بر مبنای فناوری 10 نانومتری FinFET ساخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۳    
ایتنا-تعریف کاربر اینترنت به فردی اطلاق می شود که حداقل در 3 ماه گذشته از اینترنت استفاده کرده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۱    
ایتنا- با اجرای پروژه فیبر نوری به منازل ، به جای کابل مسی، فیبر نوری به کاربران خانگی، ادارات و موسسات ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۳    
ایتنا- سرویس تماس صوتی تلگرام که پیش بینی می شد در ایران با استقبال مواجه شود، همان اول راه متوقف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۷    
ایتنا- فیس بوک در کنفرانس توسعه دهندگان اف8 2017، به قابلیت های جدید خود اشاره نمود و بیشتر تمرکز خود را بر قابلیت هایی گذاشت که مورد پسند جامعه جهانی بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۵    
ایتنا- طبق نظرسنجی که اخیرا انجام شد، فقط 41 درصد از شرکت ها، استراتژی رمزگذاری سازگار و 37 درصد از کنترل کامل کلیدها و فرآیندهای رمزگذاری به ارائه دهندگان فضای ابری واگذار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۹    
ایتنا- یک عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت که تصمیم گیری درباره فیلترینگ تماس صوتی تلگرام باید در این کارگروه انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۱    
ایتنا-رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در حال برنامه ریزی و امضای تفاهم نامه مشترک با وزارت ارتباطات درزمینه بازیافت وسایل الکترونیک مانند تلفن های همراه و باطری هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۷    
ایتنا- دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: اپراتورها می توانند مدل های جدید کسب و کار را با رویکرد ایجاد اشتغال مطرح کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۵    
ایتنا - برنامه های اندروید Google در دسترس کاربران ایران قرار خواهند گرفت
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۱    
ایتنا- دبیر شورای عالی فضای مجازی از بررسی قطع تماس صوتی تلگرام در جلسه آینده این شورا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۵    
ایتنا- رابط های کاربری رایانه ای به افرادی که دچار آسیب های مغزی ناشی از سرطان، سکته و .. شده اند امکان می دهد تا توان ارتباطی خود را احیا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۵    
ایتنا - بدافزارهای رمزنگار مدت بسیار زیادی است که علاوه بر کاربران معمولی، بلای جان شرکت ها و کسب و کارها هم شده اند و هدف های خود را گسترده تر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۵    
ایتنا- شرکت اپل اعلام کرده برای حفظ محیط زیست از مواد 100 درصد بازیافتی در آیفون، مک بوک و تمام محصولات دیگرش استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۱    
ایتنا- یکی از اسناد ایمنی و بهداشت فاش شده اپل نشان می دهد این شرکت درحال فعالیت برای ساخت عینک واقعیت مجازی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۹    
ایتنا - نرم افزار قفل خانوادگی Family Link به والدین این امکان را می دهد تا بتوانند روی استفاده فرزند خود از گوشی اندروید، محدودیت های مشخصی وضع نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۱    
ایتنا - می توانیدگوشی های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس را به رایانه های رومیزی برای انجام امور شخصی و اداری مبدل کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۵    
ایتنا- آمازون، ابزارهای جدیدی را معرفی می کند که به والدین کمک می کند که بتوانند بر تبلت فرزندانشان نظارت داشته باشند و از کارهایی که با تبلت خود انجام می دهند، آگاهی کامل داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۹    
ایتنا - هم اکنون از طریق سامانه استعلام شماره سریال گوشی های تلفن همراه وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۹    
ایتنا - افرادی که در چند سال اخیگوشی آیفون، آیپد یا رایانه های مک خریداری کرده باشند می توانند برخی از اپ های پرطرفدار اپل را دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۹    
ایتنا- با راه اندازی این سه فاز، معماری اصلی و ساختار تکنیکی شبکه ملی اطلاعات شکل خواهد گرفت و در دوره های بعد، گسترش آن در دستور کار خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۷    
ایتنا- سامسونگ ابزاری به نام DeX طراحی کرده که با استفاده از آن می توان گوشی های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس را به رایانه های رومیزی برای انجام امور شخصی و اداری مبدل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۵    
ایتنا- اگر در آخرین اتصال به اینترنت تصاویر و دیتا بارگزاری شده باشند، در حالت آفلاین نیز می توانید از اینستاگرام استفاده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۹    
ایتنا- رفع انحصار نسل سوم اینترنت از اقداماتی بود که به تاکید دولت روحانی، عملی شد و فضای رقابتی در این زمینه را برای اپراتورها فراهم شذ.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۷    
ایتنا- بدون شک گوگل کلود یک مدعی جدی در فضای ابری عمومی است. در چند سال گذشته، گوگل تلاش خود را روی فضای ابری متمرکز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۳    
ایتنا - در اوایل سال 2016، تیم کوک (مدیرعامل اپل) در اجلاس سالیانه سهامداران این شرکت، در مورد توسعه خودرو پرسشی مطرح کرد که خودش نیز پاسخ دوپهلویی به آن داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۱    
ایتنا - ابزار آنتی بنر کسپرسکی یکی از زیر شاخه های AdCleaner ( یا همان پاک کننده تبلیغات) است. این ابزار بنرهای تبلیغاتی آنلاین را در آیفون و آیپد مسدود میکند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۷    
ایتنا- پیش بینی هایی که تاکنون در مورد هوش مصنوعی صورت گرفته، نشان می دهد که هوش مصنوعی تا سال 2029 از هوش انسان پیشی می گیرد و این موضوع نه تنها تهدیدی برای بشریت نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۱    
ایتنا-با ابداع ابزاری موسوم به Caffe2 می توان هوش مصنوعی و توان یادگیری را به گوشی ها، تبلت ها و رایانه های عادی اضافه کرد تا آنها به طور خودکار محتوای عکس ها و ویدئوها را شناسایی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۹    
خدمات الوپیک به صورت آنلاین و از طریق سیستم عامل اندروید یا iOS و همچنین از طریق نسخه تحت وب برای کاربران در هر ساعت از شبانه روز دسترس است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۱    
ایتنا-شماره جدید ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات، ویژه فروردین ماه 1396منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۹    
ایتنا - به سادگی و تنها با استفاده از یک حساب کاربری در گوگل قابل استفاده است. کاربران با آپلود رزومه خود در این سایت می توانند شانس خود برای یافتن فرصت های شغلی را آزمایش کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۳    
ایتنا - اپل گروهی از مهندسان بیوپزشکی را از شرکت های مختلف به کار گرفته تا نوعی محصول پوشیدنی قادر به کنترل و بررسی میزان قند خون در افراد مبتلا به دیابت را تولید کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۹    
ایتنا- استفاده نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیردولتی از پیام رسان های اجتماعی برخط خارجی برای مکاتبات و خدمات اداری ممنوع اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۳    
ایتنا- مدیرعامل ارتباطات زیرساخت:هدف اولیه این طرح افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی سازمان های جاسوسی نبوده است بلکه هدف اصلی پیشرفت اقتصاد در زمینه ICT بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۷    
ایتنا- رباتیک، گام های بلندی در مسیر پیشرفت برداشته است و بیشتر شرکت ها، ربات ها را به نیروی کار خود افزوده اند. از این رو مدیران آی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۷    
ایتنا- واعظی: تماس صوتی حکم قضایی که به اپراتورها ابلاغ شده، مسدود شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۵    
ایتنا - در ابتدا با تلگرام صحبت کردیم و مجوز ارائه خدمات تماس صوتی رایگان را دادیم که از روز جمعه این سرویس راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۵    
ایتنا - مردم کشور آمریکا در 88 درصد از سفرهای خود با استفاده از اتومبیل حداقل یک بار از گوشی خود استفاده کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۳    
ایتنا - اولین بار موتور جستجوی روسی یاندکس بر ضد گوگل در این کشور شکایت کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۳    
ایتنا- خبرها حاکی از تصمیم اپل برای در اختیار گرفتن بخش قابل توجهی از سهام کسب و کار تراشه حافظه شرکت توشیبا است. البته گفته می شود که احتمالاً دولت ژاپن با عقد این قرارداد مخالفت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۷    
ایتنا - هم اکنون ساکنان شهر اهواز به عنوان هشتمین شهر کشوردر کنار شهرهای تهران، کرج، ری، کیش، مشهد، قم و ارومیه می توانند از خدمات اینترنت پرسرعت خانگی بی سیم ثابت بهره مند شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۵    
ایتنا- برندها، هوش دیداری را به عنوان یک بخش کلیدی و مهم از استراتژی هوش مصنوعی می دانند و بر این باورند که هوش دیداری، تأثیر زیادی بر فرآیند بازاریابی می گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۱    
ایتنا-وزیر ارتباطات در مورد مسدود شدن سرویس پیام صوتی شبکه اجتماعی تلگرام گفت: این سرویس با حکم قضایی، مسدود شده و دلایل آن را باید از قوه قضاییه بپرسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۹    
ایتنا- همکاری گوگل و Levi منجر به تولید کت هوشمندی شده که با لمس پارچه آن می توانید جواب تلفنتان را بدهید!
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۹    
ایتنا - در روسیه شرکت یاندکس 64 درصد از کل بازار جستجوی اینترنتی را در اختیار دارد و گوگل را به حاشیه رانده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۱    
ایتنا - بانداژ هوشمند مجهز به نانو سنسور می شود و به وسیله اتصالات نسل پنجم تلفن همراه، اطلاعات بیمار را به مرکز پزشکی یا پزشک مربوطه منتقل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۹    
ایتنا - تقریبا تمام قسمت جلوی آیفون 8 توسط صفحه نمایش پوشانده شده است و تنها 4 میلی متر حاشیه در 4 گوشه صفحه به چشم می خورد و حاشیه های کناری گوشی نیز خمیده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۱    
ایتنا- ارائه سرویس تماس صوتی تلگرام در ایران با حاشیه هایی همراه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۱    
ایتنا- شاید یکی از راه های جلوگیری از اتمام زودهنگام بسته های اینترنتی، غیرفعال کردن دانلود خودکار فایل های ویدئویی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۹    
ایتنا - اقدامات کاربران در شبکه های اجتماعی بر خط بر عهده کاربران است و در نتیجه نمی توان با شکایت خصوصی یا به خاطر رفتار یک کاربر، کل یک شبکه اجتماعی را فیلتر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۷    
ایتنا- اتودرایو یکی از آزمایش های هوش مصنوعی گوگل است که امکان کار با پلتفرم ها را برای تمامی افراد و با صرف نظر از استعداد هنری آنها فراهم می کند و باعث می شود که افراد به سرعت بتوانند چیزی را خلق ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۳    
ایتنا - عادات و رفتار کاربران آنلاین را در کشورهای دیگر مشاهده کنید می توانید ما را در این مقاله همراهی کنید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۷    
می توان ATR را بزرگترین کمپانی تولید هواپیماهای منطقه ای تا سقف 90 صندلی برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۱    
ایتنا – منابع آگاه به تک کرانچ اعلام کرده اند که اپل سرگرم توسعه حسگرهای نوری است که برای سنجش میزان گلوکوز، بر پوست نور می تاباند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۹    
ایتنا - با توسعه فعالیت های جدید راهکارهای VMware IoT با خدمات وسیع تر ارایه می شود تا صنایع اتومبیل سازی خدمات اینترنت اشیا را به صورت گسترده تر مورد استفاده قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۵    
ایتنا - رابرت تیلور در سال 1961 به ساخت موس های مدرن کامپیوتری کمک کرد و در سال 1966 اتصالات شبکه ای به لینک آرپا را محقق کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۹    
ایتنا - حریم خصوصی در فضای مجازی باید جزیی از حقوق بشر باشد که متأسفانه توسط دولت ها ازجمله دولت ترامپ در حال نقض شدن است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۳    
ایتنا - آلودگی از طریق یکی از کامپیوترهای سازمان به سیستم قربانی نفوذ می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۱    
شرکت میزبان فا با شعار خرید هاست مطمئن یعنی شروع یک تجارت مطمئن، مدت نسبتا زیادی است که فعالیت خود را در زمینه ارائه سرویس های شگفت انگیز میزبانی وب برای اولین بار در ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۹    
ایتنا - قابلیت مکالمه صوتی تلگرام که از بستر اینترنت استفاده می کند با استفاده از مصرف حجم پایین اینترنت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۱    
ایتنا- رئیس اتحادیه صنف رایانه از جمع آوری کارتهای نامعتبر گارانتی در راستای ساماندهی خدمات پس از فروش محصولات و کالاهای بازار دیجیتال و اقلام کامپیوتری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۹    
ایتنا - این مدل خرید، مانند فروش بستنی به سبک قدیمی، بسیار مورد استقبال قرارگرفته و قرار است به زودی در شهرهای بزرگ جهان ازجمله لندن نیز افتتاح شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۹    
ایتنا - دمیتری روگوزین معاون نخست وزیر روسیه ویدئویی از یک ربات مسلح ساخت این کشور موسوم به F.E.D.O.R را در حساب خود در توییتر منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۹    
ایتنا - Edge حدود 31 درصد کمتر از مرورگر کروم نسخه 57 ، 44 درصد کمتر از مرورگر فایرفاکس موزیلا نسخه 52 برق مصرف می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...