چهارشنبه ۰۱ شهریورساعت ۰۱:۰۱Aug 2017 23

ایتنا (itna.ir)

مهمترین خبرهای ایتنا بر روی ایمیل شما

  ۴ ساعت پیش    
ایتنا – بنا به گفته تولید کنندگان آن، قادر خواهد بود سیستم دید دنیای روباتیک را بصورت اصولی متحول کند.
  ۷ ساعت پیش    
ایتنا - رئیس سازمان نصر: تشکیل انجمن کسب و کارهای اینترنتی اشتباه تاریخی و بازگشت به عقب است.
  ۷ ساعت پیش    
ایتنا- صنعت فناوری اطلاعات، با زبان های برنامه نویسی و انتخاب زبان مناسب پر شده است ولی تمام این زبان های برنامه نویسی برای یک شغل امن و مداوم نیستند و باید هر زبان را متناسب با حرفه و شغل، آموخت.
  ۹ ساعت پیش    
ایتنا- معاون تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی کشور وظایف و تکالیف تعیین شده در برنامه ششم توسعه برای شورای عالی و مرکز ملی فضای مجازی کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۳:۴۵    
ایتنا – به تازگی سیستم عامل feren که بر پایه هسته سیستم عامل لینوکس طراحی شده است، با یک به روزرسانی جدید روبرو شده است که موجب بهره گرفتن این سیستم عامل از لینوکس مینت نسخه 18.2 می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۷    
ایتنا - ارزیابی شما از عملکرد واعظی، و انتظار شما از جهرمی چیست؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۱    
ایتنا- گوگل شب گذشته و همزمان با خورشیدگرفتگی کامل در آمریکا، از جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید 8 رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۵    
ایتنا - آذری جهرمی: چارچوب کلی برنامه من توانمندسازی مردم و کشور به کمک بهره برداری از فرصت های دیجیتال است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۱    
ایتنا – شرکت علی بابا به تازگی اعلام کرده است که برنامه ریزی ویژه ای برای تبدیل شدن به یکی از بزرگ ترین غول های صنایع ابری در جهان شود و با ارائه آمار و ارقام مربوطه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۹    
ایتنا – مجموعه متفاوتی از اطلاعات شخصی شهروندان به واسطه مشکلی فنی در برخی سرورهای شرکت آمازون به دست افراد غیرمجاز افتاده است، که طبعا بیم سوءاستفاده از این اطلاعات وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۵    
ایتنا- کاربران ایرانی می توانند با مراجعه به سامانه استعلام مربوطه، از تعداد سیم کارت هایی که به نام آنهاست آگاه شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۷    
ایتنا- تراشه های مخفی شده در برخی گوشی ها سرقت اطلاعات از طریق نمایشگرها را ممکن می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۵    
ایتنا- فیروزآبادی: ما نمی توانیم عوارض VPN منفی را به صفر برسانیم، اما می توانیم آن را کاهش دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۰۱    
ایتنا- بالغ بر دو سوم شرکت های بزرگ تجاری در انگلستان به عدم آمادگی و آموزش کارکنان خود در برابر حمله های سایبری اعتراف کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۸:۴۷    
ایتنا - انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی برگزار و اعضای هیئت مدیره انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۸:۱۷    
ایتنا - در این انتخابات، رییس و نواب رییس، در سمت خود ابقا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۹    
ایتنا- واعظی، در اولین روز کاری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات گفت: سعی کنید حوزه ICT بسازید که در شان مردم و نظام باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۹    
ایتنا – به تازگی شرکت کنونیکال از کاربران درخواست کرده است تا به سراغ آزمودن مرورگر وب اسنپ بر روی لینوکس نسخه اوبونتو بروند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۹    
ایتنا – گزارش های مالی شرکت ایسوس خبر از افت درآمد ماهانه و سالانه این غول فناوری می دهند تا سهامداران این شرکت نگران آینده آن باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۴۰    
ایتنا- گویا کمپانی گوگل این بار نام بیسکویت محبوب اورئو را برای اندروید انتخاب کرده که به احتمال زیاد در گوشی های پیکسل برای اولین بار استفاده خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۷    
ایتنا- تابه حال برای شما پیش آمده که بدون اطلاع شما پولی از حسابتان جا به جا شود؟ شاید بدنباشد بدانید که ممکن است قربانی یک تروجان شده باشید!
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۳    
ایتنا- مدیرعامل شرکت مخابرات: بخش بیشتری از نارضایتی ها مربوط به سرویس های قدیمی اینترنت نامحدود سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه است که برنامه اصلاح این سرویس ها در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۵    
ایتنا – به تازگی دانشمندان توانسته اند تا کوچک ترین روبات جراح جهان را طراحی کنند که می تواند به صورت ویژه ای فرایند جراحی را بهبود بخشیده و روند بهبود یافتن بیماران را به مراتب سریع تر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۵۷    
ایتنا- کمپانی معظم اپل، این بار با همکاری Aetna وارد حوزه خدمات درمانی شده و تجربه متفاوتی را برای کاربرانش رقم خواهد زد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۱    
ایتنا- دولت الکترونیک عبارت است از استفاده سازمان های دولتی از فناوری اطلاعات اعم از شبکه های گسترده، اینترنت و رایانش سیار که توانایی متحول کردن ارتباط با شهروندان با دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۳    
ایتنا- علیرغم اینکه سرویس های پیام رسان نیاز به فرستادن اس ام اس را کمتر کرده، اما هنوز هم این سرویس طرفداران خود را دارد!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۱    
ایتنا- Faketoken در ابتدا یک تروجان بانکی بود اما حالا دیگر اطلاعات کارت های اعتباری کاربران را از برنامه های دیگر به سرقت می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۵    
ایتنا- اینترنت به همان اندازه که می تواند ابزاری سودمند باشد، قابلیت به خطر انداختن امنیت کاربران را هم دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۱    
ایتنا – متخصصان امنیتی معتقدند که داده های دروغین در عصر فناوری امروزی به عنوان بزرگ ترین تهدید ایجاد شده به واسطه این دوره زمانی به حساب می آید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۴:۲۷    
ایتنا – به تازگی تعداد 29 بسته امنیتی برای 15 پکیج قابل پشتیبانی توسط اوبونتو عرضه شده است تا کاربران این سری از توزیع های لینوکس بتوانند ساختار امنیتی سیستم عامل خود را بهبود بدهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۵    
ایتنا- محمدجواد آذری جهرمی با رای نمایندگان مجلس، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۹    
ایتنا- ساعت جدید اپل به درد کاربرانی می خورد که هنگام پیاده روی و ورزش نمی خواهند گوشی آیفون خود را همراه داشته باشند!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۴۱    
ایتنا- این گوشی هوشمند دارای دو دوربین، حافظه نامحدود در گوگل فوتوز و یک صفحه نمایش 5.5 اینچی فول اچ.دی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۵    
ایتنا- معاون وزیر ارتباطات معتقد است کسب وکارهای سنتی در ابتدا با کسب وکارهای اینترنتی مخالفت می کنند، اما درنهایت اینترنتی ها، سنتی ها را تحریک می کنند که به سمت دیجیتالی شدن بروند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۷    
ایتنا- از مهم ترین علائم آلودگی ها می توان به پیغام های خطاهای نامفهوم و کندشدن دستگاه نام برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۲:۳۳    
ایتنا – به تازگی مجموعه ای از شرکت های بزرگ و نامی مانند تویوتا، اینتل و اریکسون با یکدیگر به همکاری ویژه ای دست زده اند که به کمک آن می توان خودروهای در حال حرکت در جاده ها را به کمک سامانه های ابری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۰:۳۴    
ایتنا – به تازگی اخبار منتشر شده خبر از برنامه مخفیانه فیس بوک در زمینه آزمایش یک نرم افزار به نام بادکنک های رنگی در کشور چین می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۰:۳۴    
ایتنا – گزارش های اخیر متخصصان امنیتی حاکی از این هستند که ایمیل های مخرب به شدت در طول چند ماه اخیر به شدت اوج گرفته اند و به یک خطر بسیار جدی تبدیل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۰:۳۲    
ایتنا - صفحه نمایش خودروی مورد بحث، کاملا شفاف و واضح است و زمانی متوجه این وضوح خواهید شد که از اپلیکیشن مپس استفاده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۶    
ایتنا – مدیران پروژه GNOME اعلام کرده اند که نسخه دسکتاپ 3.26 این توزیع لینوکس وارد مرحله عرضه بتا شده است تا یک گام دیگر به عرضه نسخه نهایی آن نزدیک شویم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۸    
ایتنا - نتایج سه ماهه دوم نشان می دهند که توییتر در سه ماهه دوم ضرر خالصی معادل با 116 میلیون و 500 هزار دلار داشته و درآمد آن نیز برای اولین بار در تاریخ خود، با افت روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۶    
ایتنا – شرکت تایوانی TSMC اعلام کرده است که قصد دارد تا نسل جدید پردازنده های 12 نانومتری خود یعنی سری FinFET را در سه ماهه پایانی سال 2017 میلادی به بازار عرضه کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۶    
ایتنا- پیشرفت امروزه هکرها ناشی از اکسپلویت هایی است که در گذشته از نرم افزارهای رسمی و قانونی داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۸    
ایتنا – شرکت گوگل به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد تا هزینه استفاده کاربران از خدمات انباره اطلاعات ابری از نوع SSD را کاهش بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۸    
ایتنا- اپراتور اول در اطلاعیه ای به مشترکین خود هشدار داد که سیم کارت همراه اول را فقط از درگاه های معتبر فروش، خریداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۴    
ایتنا- ورژن های اخیر چندین افزونه کروم به خاطر گسترش تبلیغات مخرب به خطر افتاده است. مهاجمان از توسعه دهندگان به عنوان راهی برای به خطر انداختن افزونه های کروم استفاده کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۰    
ایتنا- تعبیه 2 دوربین 13مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین 13مگاپیکسلی در جلو با لنز زیس، قدرت بی نظیر دوربین این گوشی را نشان می دهد!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۸    
ایتنا- داود زارعیان: پروسه حذف قطعی قبوض کاغذی تلفن ثابت از مرحله مطالعات از اکنون شروع شده و تا پایان سال به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۰    
ایتنا- از مهم ترین تهدیدات امنیتی در سال گذشته میلادی، باج افزارها بودند که البته هنوز هم تهدیدی جدی به شمار می روند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۲    
ایتنا- باتوجه به مالیات اپراتورها، به نظر می رسد اقدام مسدود کردن سرویس صوتی به درخواست اپراتورها انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۳۸    
ایتنا- یک بدافزار مشابه ویروس واناکری به مراکز خدمت رسانی یک شرکت فناوری در کره جنوبی حمله کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۸    
ایتنا- کمپانی نوکیا با هدف رقابت با اپل و سامسونگ، این بار نوکیا 8 را روانه بازار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۶    
ایتنا- اخیرا جنجال هایی درباره انتقال سرورهای تلگرام ایجاد شده بود. از یک سو اظهارات مدیران داخلی و از سوی دیگر مدیر تلگرام، اظهارات ضد و نقیضی در خصوص انتقال سرورها به داخل کشور ارائه کرده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۵    
ایتنا - البته ساز و کار استخراج ارزش اطلاعاتی از این تصاویر خام، به واسطه فناوری هوش مصنوعی یا تحلیل داده های عظیم تعریف می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۳    
ایتنا - این فناوری بنیادی و اساسی می تواند باعث ارائه گجت های بسیار بهتر و سودمندتری شود و خدمات جالبی را در اختیار کاربران خود بگذارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۱    
ایتنا - آقای مهندس آذری جهرمی از مدیران خوشنام، پاکدست و قانونمدار وزارت اطلاعات و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۴۹    
ایتنا- لاینوس تروالدز معتقد است که هسته 4.13 لینوکس بدون روبرو شدن با هیچ گونه تاخیری در زمانی که از پیش تعیین شده است به کاربران این سیستم عامل عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۳    
ایتنا- تنها راهکار حل تهدید علیه دامنه های اینترنتی ایرانی، ایجاد یک ثبت کننده بین المللی دامنه های GTLD ویژه ایرانیان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۷    
ایتنا- در نخستین روزهایی که اینترنت وارد زندگی مردم شده بود، مردم فقط چند رمز عبور داشتند که یکی از آنها برای ایمیل، یکی برای کارهای بانکی و چند رمز دیگر که به چند کار مهم دیگر اختصاص داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۳    
ایتنا-به تازگی یک هکر کاملا حرفه ای توانسته است بیش از هزاران اپلیکیشن مخرب را به برنامه های شخص ثالث و فروشگاه پرطرفدار گوگل پلی بیافزاید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۱    
ایتنا – نسخه 47 مرورگر اوپرا برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده است و قابلیت های بسیار مناسبی را برای کاربران این مرورگر به همراه می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۵    
ایتنا- وزیر پیشنهادی ارتباطات فناوری اطلاعات گفت: سالی 100 هزار شغل در حوزه فناوری ارتباطات ایجاد می شود و مشکل اینترنت روستاها را حل می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۷    
ایتنا- دولت الکترونیک به کاهش حجم دستگاه عریض و طویل بوروکراسی اشاره دارد. امری که اگر محقق شود حتی روی ترافیک خیابان ها و کاهش آلودگی نیز تاثیر می گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۳    
ایتنا- به تازگی یک نرم افزار جاسوسی بسیار خطرناک بر روی سیستم عامل اندروید یافته شده است که می تواند تمامی اطلاعات شخص ارتباطی کاربر را به سرقت ببرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۱    
ایتنا – دبیان به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد تا با اتمام پشتیبانی از TLS نسخه 1.0 و 1.1 به سراغ اعمال لایه امنیتی وب TLS 1.2 برود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۷    
بهتر است قبل از شروع فعالیت رسمی، شرکت و برند خود را ثبت کنید!!! چون ممکن است بعدا ضرر جبران ناپذیری را متحمل شوید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۷    
ایتنا- در حال حاضر سافاری و گوگل کروم به صورت پیش فرض روی اکثر دستگاه های موبایل نصب است؛ لیکن گزینه های دیگری هم وجود دارد که از جمله آنها می توان به مرورگر منحصربه فرد سامسونگ اشاره کرد که در آخرین ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۹    
ایتنا- گوشی جدید سامسونگ ضدآب و ضد گرد و غبار خواهد بود و احتمالا قیمت آن در بازار اروپا 1000 یورو خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۷    
ایتنا- رئیس جمهوری در دفاع از وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به بیان سیاست ها و برنامه های اتخاذ شده برای این وزارتخانه پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۳    
ایتنا- فیروزآبادی: تلگرام هنوز خود را در ایران ثبت نکرده است و بنابراین با توجیه مسائل اقتصادی نمی توان امکان ارائه خدماتی را به آن داد که اپراتورها در داخل با پرداخت مالیات ارائه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۷    
ایتنا- در ویندوز 10 به علت تدابیر امنیتی پیغام تمدید لایسنس تا زمانی که کاربر برای تجدید آن یا حتی خرید و تغییر در لایسنس خود اقدام نکند، بر روی صفحه نمایش باقی خواهد ماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۳    
ایتنا- رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اعلام کرد: تاکنون بیش از 12 هزار کانال تلگرامی در سامانه مربوطه، ثبت و هویت ادمین هایشان، احراز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۹    
ایتنا- سید مرتضی موسویان: در فضای مجازی با عقب ماندگی ناشی از نبود قوانین و مقررات مواجه هستیم
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۴    
ایتنا - هیات مدیره ضمن تشریح دلایل تاسیس این انجمن، بارها تاکید کردند که قصد رقابت با هیچ تشکلی را نداشته و دست دوستی به سوی آنها دراز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۲    
ایتنا- معاون رگولاتوری: بیشترین تمرکز بر این است که با تعریف بسته های ترکیبی، قیمت مکالمات موبایل کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۲    
ایتنا – به تازگی نخستین وصله امنیتی برای لینوکس تحت ویندوز 10 برای کاربران این سیستم عامل متن باز عرضه شده است که به تعدادی از مهم ترین آسیب پذیری های این سیستم عامل رسیدگی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
ایتنا – به تازگی شرکت مایکروسافت برنامه های بسیار ویژه ای را برای نرم افزارهای ضدویروس مطرح کرده است تا به درخواست و ادعای شرکت کسپرسکی رسیدگی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۴    
ایتنا- وزیر پیشنهادی ارتباطات با تاکید بر اینکه اصول و دکترین من تنها رهبری و مقام بالادستی است، گفت: هیچگاه خلاف نظر رهبری عمل نخواهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۸    
ایتنا- مراقب اپلیکیشن هایی که نصب می کنید باشید! برخی از آنها آلوده به بدافزارها هستند!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۶    
ایتنا- آیفون 8 قرار است گران قیمت ترین آیفون عرضه شده تا به امروز باشد!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۰    
ایتنا- پژوهشگران دانشگاه کاشان پوشش های نانوکامپوزیتی آزمایشگاهی را سنتز کرده اند که در تولید ابرخازن ها کاربرد دارند و موجب بهبود عملکرد آن ها خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۸    
ایتنا- این یک واقعیت است که اگر مشترکان اینترنت احساس کنند سایت ها و شبکه های داخلی نیاز آنها به "مصرف اطلاعات" را تامین نمی کنند به سراغ استفاده از فرصت های خارجی می روند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۳۶    
ایتنا – به تازگی سیستم یادگیری عمقی ماشینی شرکت آی بی ام توانسته است تا در طی یک فرایند 7 ساعته، رکوردی که پیش ازاین متعلق به مایکروسافت بوده است را بشکند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۴    
مدیریت تصمیم در کسب وکار به صراحت به دنبال مشخص نمودن و بهبود دادن تصمیمات عملیاتی است و به منظور خودکارسازی آن ها، در سطح وسیعی از تکنولوژی های پیشرفته مدیریت تصمیم، مانند مدیریت قوانین تجارت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۲    
nova2Plus محصول جدید HUAWEI طی مراسمی روز شنبه 21 مرداد ماه در سالن همایش هتل پارسیان آزادی در حضور رسانه های معتبر کشور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیران شرکت هوآوی رونمایی شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۰    
ایتنا – به تازگی شرکت سامسونگ توانسته است تا نخستین تراشه های حافظه یک ترابایتی نوع V- NAND را تولید کرده و برنامه عرضه رسمی آن ها را به بازار اعلام کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۸    
ایتنا- شایعاتی با رویکرد و هدف های خاص مبنی بر اینکه شرکت ارتباطات زیرساخت در فعالیت تلگرام اختلال ایجاد کرده که این شایعات قویا تکذیب می شود و این پیام رسان فعالیت عادی خود را دارد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۲    
ایتنا – چندی پیش یک افزونه ویژه مرورگر گوگل کروم توسط هکرها مورد حمله قرار گرفته و کنترل کامل این افزونه به دست هکرهای افتاده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۴۶    
ایتنا- تحقیق یک دانشجوی ایرانی نشان می دهد کاربران سه پیام رسان واتس آپ، فیس بوک مسنجر و وایبر در معرض خطر هک اطلاعات و کلاهبرداری سایبری قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۴    
ایتنا- سرویس هایی هستند که به دلیل مسدود بودن پیامک هایشان، باعث افزایش هزینه های شما درپرداخت قبوض می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۲    
ایتنا- شاید بتوان گفت بک آپ گرفتن از اطلاعات و داده ها، بهترین و موثرترین راه برای محافظت از باج افزارها است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۲    
ایتنا- وزیر پیشنهادی روحانی برای پست وزارت ارتباطات، شاید یکی از پرحاشیه ترین وزرای پیشنهادی با توجه به سوابق ایشان باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۵:۱۲    
ایتنا- رشد تعداد کاربران اسنپ، مدام در حال کاهش است، لیکن تبلیغ کنندگان به این موضوع اهمیتی نداده و روند سابق خود در ارائه آگهی را مثل گذشته دنبال می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۱:۱۲    
هر چند از تولید نرم افزارهای کاربردی هوش تجاری ده ها سال می گذرد، لیکن هنوز افرادی درگیر این موضوع هستند که چگونه باید هوش تجاری را در شرکت خود راه بیندازند .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۴    
ایتنا – محققان امنیتی معتقدند که روش های حملات بدافزاری در حال تغییر کردن هستند ولی شرکت ها و سازمان ها برای مبارزه با آن ها همچنان بر روی راهکارهای تاریخ گذشته حساب باز می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۲    
ایتنا – نتایج تحقیقات جدید نشان از آن دارند که محاسبات ابری در حال تغییر رویکرد کسب وکارها در جهان هستند و با روش های کاری خود روزبه روز به پیشرفت صنایع کمک می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۲    
ایتنا-شرکت موتورولا مدل جدیدی از گوشی های سری موتو ایکس موسوم به Moto X4 را با دوربین دوگانه به زودی روانه بازار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۴:۲۴    
ایتنا – به تازگی رقابت های استارت آپ ویژه سال 2017 در کشور تایوان برگزار شد و در این رقابت ها فناوری هایی مانند چاپ سه بعدی، واقعیت مجازی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۴:۲۴    
ایتنا- فقط یک نگاه کافی است که زنگ هشدار آیفون 8 قطع شود!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۲    
ایتنا- با استفاده از خدمات جدید گمرک می توان از قیمت واقعی، برند و کشور سازنده تمامی کالاهای وارداتی با خبر شد و کالای مشابه اصلی یا تقلبی و گران را نخرید.
مشاهده نتایج بیشتر...