شنبه ۲۸ دیساعت ۰۳:۳۲Jan 2020 18

ایتنا (itna.ir)

مهمترین خبرهای ایتنا بر روی ایمیل شما

ایتنا 29 اسفند 1393 ایتنا 27 اسفند 1394 ایتنا 28 اسفند 1395 ایتنا 29 اسفند 1396 ایتنا 29 اسفند 1397 ایتنا 1 فروردین 1398 ایتنا 1 اردیبهشت 1398 ایتنا 1 خرداد 1398 ایتنا 31 تیر 1398 ایتنا 31 مرداد 1398 ایتنا 31 شهریور 1398 ایتنا 30 مهر 1398 ایتنا 28 آبان 1398 ایتنا 30 آذر 1398 ایتنا 1 دی 1398 ایتنا 2 دی 1398 ایتنا 3 دی 1398 ایتنا 4 دی 1398 ایتنا 5 دی 1398 ایتنا 6 دی 1398 ایتنا 7 دی 1398 ایتنا 8 دی 1398 ایتنا 9 دی 1398 ایتنا 10 دی 1398 ایتنا 11 دی 1398 ایتنا 12 دی 1398 ایتنا 13 دی 1398 ایتنا 14 دی 1398 ایتنا 15 دی 1398 ایتنا 16 دی 1398 ایتنا 17 دی 1398 ایتنا 18 دی 1398 ایتنا 19 دی 1398 ایتنا 20 دی 1398 ایتنا 21 دی 1398 ایتنا 22 دی 1398 ایتنا 23 دی 1398 ایتنا 24 دی 1398 ایتنا 25 دی 1398 ایتنا 26 دی 1398 ایتنا 27 دی 1398 
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا- اینستاگرام در پی سیاست های فیس بوک برای مبارزه با اخبار جعلی عکس های فتوشاپ شده را با عنوان اطلاعات نادرست برچسب زنی کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۰    
ایتنا- کمپانی فیس بوک رابط کاربری جدید نسخه دسکتاپ خود به نام فیس بوک جدید را برای برخی از کاربران منتشر کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایتنا - کارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی سنسور تاور به تازگی با انتشار گزارشی اعلام کردند که تعداد دانلود اپلیکیشن توسط کاربران 9.1 درصد در سال 2019 میلادی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - گزارش ها حاکی از آن است که کمپانی فیس بوک از برنامه های خود برای نمایش تبلیغات در پلتفرم پیام رسان واتس اپ منصرف شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۶    
ماموریت کاوشگر خورشیدی پارکر نخستین بار در سال 2009 اعلام شد، و این فضاپیمای فوق العاده و استثنایی توسط دانشگاه جان هاپکینز ساخته شد ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ایتنا - چندی پیش خبری منتظر شد مبنی بر اینکه گزینه ویرایش به توییت ها اضافه می شود و این در حالی است که کاربران توییتر بارها لزوم وجود این گزینه را گوشزد کرده اند!
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایتنا - گوگل قصد دارد با توسعه یک الگوریتم جدید برای معرفی لباس های محبوب در فروشگاه های اینترنتی به کاربران کمک کند تا لباس دلخواه خود را هر چه زودتر بیابند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایتنا - ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی و اینترنت اشیا، خطرات بسیاری در حوزه سایبری به همراه دارند و پیش بینی می شود با گسترش داده ها در سال 2020، این خطرات نیز افزایش یابند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایتنا - این آمار نشان می دهد تیک تاک در رده بندی پر دانلودترین اپلیکیشن های جهان توانسته جایگاه فیس بوک و مسنجر را از آن خود کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۳۰ سایت دیگر  
ایتنا - آسیب پذیری جدیدی در ویندوز کشف شده که امکان شنود ارتباطات را برای مهاجمان فراهم می کند و به همین دلیل توصیه شده کاربران این سیستم عامل، سریعا اقدام به به روزرسانی کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۶:۱۳    
ایتنا- کمپانی ال جی اولین ایربادهای وایرلس خود به نام تون فری را با برچسب قیمتی 200 دلار برای بازار ایالات متحده عرضه کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایتنا - یک شرکت چینی از تولید گوشی جان سخت تازه ای به نام دوگی خبر داده که در صورت ضربات شدید و رها شدن زیر شیر آب باز هم به خوبی کار می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایتنا - کارشناسان برآورد و اعلام کرده اند که 20 درصد از گوشی های میان رده در جهان به قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G مجهز خواهند بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایتنا - گوگل قابلیت قفل هوشمند خود را برای استفاده از طریق سیستم عامل آی.او.اس اپل به روز کرده تا کاربران بتوانند از آیفون به عنوان کلید امنیتی محصولات و خدمات گوگل هم استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
ایتنا - حمله ای که به سایت وزارت ارتباطات اتفاق افتاده بود، از نوع دیفیس (Deface) بود؛ یعنی حالتی که در آن فرد مهاجم ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
ایتنا - این شکاف امنیتی به مهاجمان اجازه می دهد امضای دیجیتالی که به قطعات نرم افزاری وابسته است را جعل کنند و در نتیجه یک کد ناسازگار و مخرب به عنوان یک نرم افزار قانونی نشان داده می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
ایتنا - اپراتورها برای جلوگیری از سوءاستفاده از خرید سیم کارت، موظف هستند تنها در دفاتر منتخب خود به کسانی که سیم کارتی به نامشان نیست ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا – شاید پرتاب سکه برای تعیین یکی از دو حالت که "شیر یا خط" شناخته می شود را بتوان امری تصادفی دانست ولی یک نرم افزار هوشمند کامپیوتری توانسته است ثابت کند که این امر به هیچ عنوان یک رویداد ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
ایتنا - یکی از راه های برخورد با اشخاصی که در فضای مجازی توهین می کنند، گزارش رفتار سوء آن ها به ارائه دهنده های شبکه های اجتماعی است، با این وجود ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۵:۱۴    
ایتنا- کمپانی VRgineers در نمایشگاه CES از هدست واقعیت مجازی 8K خود که با هدف استفاده های تجاری و سازمانی ساخته شده است، رونمایی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا- کمپانی مرسدس بنز در نمایشگاه CES از طرح مفهومی خودروی بسیار جذابی رونمایی کرد که ایده ساخت آن از فیلم آواتار گرفته شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۲    
ایتنا- اینستاگرام در توییتی اعلام کرده است که قابلیت ها و افکت های تصویری جدیدی را به ویژگی منسوخ شده و تکراری بومرنگ اضافه کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایتنا - اپل تنها در کشورهایی از جهان که تحت پوشش سراسری شبکه 5G قرار گرفته اند و امکان دسترسی به نسل جدید شلکه اینترنت همراه برای شهروندان آنها وجود دارد، می خواهد گوشی های 5G را عرضه کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
ایتنا - اپل در حال برنامه ریزی برای افزودن قابلیتی به نوت بوک های مک بوک پروی خود موسوم به " پرو مد" است که سرعت آنها را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ایتنا - در روزهایی که اینترنت جهانی قطع شده بود و کاربران تنها قادر به استفاده از شبکه و سایت های داخلی بودند، این موضوع به ذهن ها متبادر شد که مقصود از ایجاد شبکه ملی اطلاعات ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۴    
ایتنا- دولت روسیه اعلام کرده است که قصد دارد در رابطه شیوه های انحصارگرایانه انجام تجارت وب سایت Booking.com تحقیق کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۳:۱۴    
ایتنا- کمپانی کلگیت از مسواک برقی جدیدی رونمایی کرد که می تواند میزان پلاک های باقی مانده روی دندان کاربران را تشخیص بدهد و سلامت دهان و دندان افراد را به حداکثر برساند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا- خودروی بی.ام.و 745e با بهره گیری از فناوری رده بالای این کمپانی و طراحی بسیار لوکس به یکی از گزینه های اصلی مشتریان این خودروساز تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۲    
غذاهای یونانی تحت تاثیر آشپزی ترکی، عربی و خاورمیانه قرار گرفته و تنوع خوشمزه ای از غذاهای این مناطق را می توانید در این کشور مشاهده کنید ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۰    
ایتنا- گسترش ارتباطات در روستاها یکی از وظایف اپراتورهای ارتباطی کشور است. خواسته وزارت ارتباطات نیز این است که تمامی روستاهای کشور به شبکه متصل شوند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایتنا - مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام رفع قطعی ارتباطات در برخی مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان، اعلام کرد که وضعیت ارتباطات حال حاضر این استان ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا- گزارش ها حاکی از آن هستند که کمپانی جبرا به تازگی نسخه ورزشی جدیدترین ایربادهای بی سیم خود به نام Elite Active 75t را معرفی کرد
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - نتایج یک بررسی نشان می دهد امنیت فرایند ترابرد سیم کارت در میان پنج اپراتور تلفن همراه آمریکا بسیار پایین است و هکرها می توانند از این وضعیت سوء استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۰    
ایتنا - میزان درآمد اپل از ایرپاد در سال 2019 میلادی نسبت به سال 2018، با 54 درصد رشد و افزایش مواجه شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایتنا - این تصویر نشان می دهد دستگاه دارای 4 دوربین پشتی است و نام S20 برای این دستگاه و همچنین نسخه 5G آن مشخص شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۸    
ایتنا- گزارش ها حاکی از آن هستند که نسخه جدید مرورگر کروم یافتن فایل های با قابلیت دسترسی آفلاین در نرم افزارهای وب را بسیار آسان خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۸    
ایتنا- شایعه شده است که سامسونگ قرار است تا تلویزیون جدیدی را بدون هیچ حاشیه و لبه ای در چهار طرف صفحه نمایش به بازار عرضه کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایتنا - مدیر سازمان اطلاعات داخلی انگلیس معتقد است همکاری با شرکت هواوی چینی به رابطه اشتراک گذاری اطلاعات میان انگلیس و آمریکا خسارتی نمی زند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۶   + ۵۱ سایت دیگر  
ایتنا - کاربران درصورت مواجهه با پیامک هایی که به ارسال پیامک های تبلیغاتی با شماره شخصی اقدام می کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۴:۱۴    
ایتنا- کمپانی سونی به جای رونمایی کامل از پلی استیشن 5 تنها به نمایش لوگوی این محصول و تائید برخی از ویژگی های آن در CES اکتفا کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۲۳:۳۴    
ایتنا- برنامه های آینده کمپانی خودرو سازی فولکس واگن نشان از ان دارد که این کمپانی قصد دارد تا در اینده ای نه چندان دور بازار خودروهای برقی را در دست بگیرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایتنا - شرکت امنیتی روسی کسپرسکی از تغییراتی اساسی و مهم در تاکتیک های گروه هکری لازاروس خبر داد که نشانه علاقمند شدن آنها به سرقت ارزهای دیجیتال است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - سایت های پخش زنده فیلم و موسیقی روز به روز محبوب تر می شوند و محبوبیت این صنعت به طور کلی نسبت به سال قبل 12 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - اینستگرام امکانات موجود از طریق بومرنگ را بیشتر کرده و برخی از جلوه های بصری و امکانات ویرایشی جدید را به آن افزوده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
ایتنا - در پی تداوم روند برخورد با سیم کارت های شخصی ارسال کننده پیامک های مزاحم تبلیغاتی، حدود 20 هزار سیم کارت طی دو ماه گذشته مسدود شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایتنا - هواوی به تازگی اعلام کرده که در ماه 100 هزار دستگاه گوشی هوشمند تاشو می فروشد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۳    
ابعاد سوله ها با توجه به نوع کاربرد با هم فرق می کنند. سازه های برای پوشش دهانه های بزرگ در ساختمان های صنعتی و کشاورزی از جمله کارخانه ها، انبارها، تعمیرگاه ها، آشیانه هواپیماها، مرغداری، پارکینگ ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۱    
ایتنا- گزارش ها حاکی از آن هستند که کمپانی گوگل دسترسی برخی از مرورگرهای لینوکسی به خدمات این کمپانی را مسدود کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ایتنا - رندرهایی از آیفون SE2 منتشر شده که نشان می دهد این دستگاه شبیه آیفون 8 نمایشگر کوچک تری دارد و در آن از اسکنر اثر انگشت استفاده شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - محققان امنیتی این آسیب پذیری را در اکثر توزیع ها و سیستم عامل های لینوکس مانند لینوکس ، FreeBSD ، OpenBSD macOS ، iOS و اندروید مشاهده کرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
ایتنا - آمازون تعدادی از کارمندانش را به دلیل فاش کردن اطلاعات مشتریان برای شرکت های پیمانکار اخراج کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۹    
ایتنا- دولت برزیل برای بار دیگر اقداماتی را در جهت ایجاد سیاست های عمومی مرتبط با استفاده از هوش مصنوعی در این کشور به انجام رساند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایتنا - گروهی از محققان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات سامانه ای برای رتبه بندی سایت ها ارائه کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایتنا - آخرین آمار منتشر شده توسط سازمان تنظیم مقررات ارتباطات نشان می دهد که نصب تلفن ثابت در 6 ماهه اول امسال در کشور با تقاضایی همراه نبوده اما 23 میلیون سیم کارت در این بازه زمانی فعال شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۴:۱۳    
ایتنا- گزارش های به دست آمده نشان از آن دارد که کمپانی سونی سعی داشته تا طراحی دسته های بازی خود را تغییر داده و در همین راستا نمونه اولیه دسته های جدید خود را ثبت اختراع کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۳:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
ایتنا - وان پلاس 8 از جمله محبوب ترین گوشی های تولیدی شرکت چینی وان پلاس است که قرار است تولید و عرضه مدل سازگار با شبکه های نسل پنجم آن به زودی آغاز شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
ایتنا - چین از عرضه قریب الوقوع ارز دیجیتالی خود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا- گزارش های عرضه شده توسط کمپانی فورد نشان می دهد که خریداران موستانگ اچ.ای نسخه مجهز به باتری قوی تر این خودرو را ترجیح می دهند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۷۳ سایت دیگر  
ایتنا - مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری از توقف فروش سیم کارت های شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سراسر کشور از امروز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
در جشنواره زمستانی پکیج های پُرتخفیف پارس پک، تخفیف های متنوعی بر روی انواع سرویس های هاست، سرور، دامنه ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایتنا - در پی ایجاد اختلال در شبکه دیتای تلفن های ثابت سید مجید صدری مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود قول برخورد جدی را با مسببان این اختلال داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایتنا - اپل تأیید کرده که برخی قاب های هوشمند باتری های آیفون دارای ایراداتی هستند و این شرکت به رایگان آنها را تعویض می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایتنا - در این راستا، پژوهشگرانی از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به انجام پژوهشی پرداخته اند که در آن به ارتباط استفاده آسیب زا از اینترنت با خواب آلودگی روزانه دانشجویان پرداخته شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایتنا - شرکت چینی ریل.می از عرضه گوشی جدید و ارزان خود با چهار دوربین و باتری قدرتمند به نام 5 آی خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
ایتنا - گزارش ها حاکیست که نامگذاری گوشی های پرچمدار و جدید شرکت سامسونگ در سال 2020 میلادی تغییر خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
ایتنا - طبق این لایحه که S.212 نامیده می شود، هر فرد کمتر از 21 سال که از موبایل استفاده می کند یا صاحب آن است، با جریمه ای هزار دلاری و تا یک سال زندان روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا- طراحی دوربین افشا شده سامسونگ گلکسی اس 11 پلاس از وجود چهار لنز که در دو ستون کنار یکدیگر قرار گرفته اند خبر می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا- کمپانی تسلا بعد از ماه ها انتظار برای دریافت تاییدیه دولت چین سر انجام خودروی مدل 3 خود را که در کارخانه گیگافکتوری 3 در شانگهای ساخته شده است رونمایی می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۳    
ایتنا- کمپانی چینی تی.سی.ال اعلام کرده است که قرار است تا جدیدترین تلویزیون مینی ال.ای.دی خود را به نمایشگاه CES 2020 بیاورد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
ایتنا - فیس بوک همچنان در برابر فشار برای ممنوعیت تبلیغات سیاسی مقاومت می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۷    
ایتنا- کمپانی الفنت روباتیکز به تازگی روبات جدیدی ساخته است که با تقلید از حرکات یک گربه خانگی واقعی با صاحب خود تعامل می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایتنا - دبیر انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی از کاهش واردات مسافری از از یک میلیون و 200 هزار دستگاه در اردیبهشت ماه امسال، به 150 هزار دستگاه تا پایان آذرماه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا- کمپانی خودروسازی هوندا اعلام کرده است که در CES 2020 بالاخره از دستیار هوشمند درون خودروی خود به صورت کامل رونمایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۷:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
ایتنا - عوامل مختلفی از جمله هزینه حمل و نقل و گمرک، بازرگانی و خدمات پس از فروش، سود عمده فروشی، سود خرده فروشی و مالیات بر ارزش افزوده می تواند بر قیمت گوشی اثر بگذارد که بخشی از آن به دولت و بخشی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ایتنا - توییتر در نمایشگاه CES 2020 از افزودن ویژگی جدیدی خبر داد که امکان پاسخ دهی به توئیت ها را مسدود یا محدود می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایتنا - پیام رسان سیگنال به قابلیت نابودی عکس ها و ویدئوهای ارسالی مجهز شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۲    
ایتنا - اگرچه فروش اسمارتفون در سال های اخیر تا حدود زیادی به ثبات رسیده است، ولی به نظر می رسد که تولیدکنندگان مصممند تعداد مداما فزاینده ای از دوربین ها را در گوشی هایشان تعبیه کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۰    
ایتنا - نقص امنیتی جدید نسخه اندروید توییتر موجب دسترسی هکرها به حساب کاربری افراد و امکان ارسال توییت ها و پیام های خصوصی به جای آنها شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
ایتنا - موضوع تولید گوشی ایرانی مدتی است که مطرح شده است اما در حال حاضر چهار تولید کننده وجود دارند که هر کدام در مراحل مختلفی هستند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایتنا - فرید فولادی مدیر عامل: همکاران سیستم درآینده همه ی محصولاتش را بر بستر ابر عرضه خواهد کرد. محصولات آینده ی همکاران سیستم بر بستر ابر، مطمئن تر ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایتنا - یکی از اعضای کمیسیون فدرال تجارت آمریکا در پنلی در CES2020 به مدیران ارشد اپل و فیس بوک گفتند شیوه های فعلی برای حفظ حریم شخصی افراد غیر قابل دفاع و ناکافی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۲    
ایتنا - گوگل می گوید از نظر معیارهایی مانند ساختار جمله و دستور زبان 12 درصد بر دقت افزوده شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۰    
ایتنا- فیس بوک در نظر دارد که با انجام مذاکره با شرکت های پخش موسیقی بتواند مجوز پخش موزیک ویدیو کامل در این شبکه اجتماعی را از آن ها دریافت کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۸    
ایتنا- دولت چین با تصویب قانون جدیدی از کمپانی دهندگان ارائه دهنده اینترنت خواست تا الگوریتم های خود را برای ترویج محتوای مثبت تغییر بدهند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایتنا - رمز دوم پویای پیامکی در برخی از درگاه های پرداخت اینترنتی اجرایی شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - نمایشگاه علم و فناوری CES 2020 از یک مسواک هوشمند رونمایی کرده که مبتنی بر هوش مصنوعی است و به شما اطمینان می دهد که دندان هایتان کاملا تمیز شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایتنا - به تازگی تصاویری از گوشی جدید گوگل، پیکسل 4 در فضای مجازی منتشر شده که موجب انتقادات شدیدی از سوی کاربران و کارشناسان شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایتنا - سامسونگ مدل جدیدی از لپ تاپ کروم بوک گلکسی خود را در نمایشگاه سی ای اس 2020 در معرض دید علاقمندان قرار می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
ایتنا - افرادی که کارت خوان ایرانی فعال در خارج از کشور داشته باشند، شناسایی می شوند و تمامی درگاه های پرداخت الکترونیکی به نام آن ها نیز غیرفعال خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۵:۱۴    
ایتنا - با توجه به عرضه فزاینده مدل های تمام برقی (EV) و هیبریدی از سوی خودروسازان مختلف، می توان انتظار داشت که قیمت این خودروها به سمت مقرون به صرفه شدن حرکت کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
ایتنا - وزیر ارتباطات گفت: با رفع فیلتر توییتر برای این که کاربران بتوانند نظرات خود را در مورد مسائل اخیر در این فضا منتشر کنند، موافقم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا- گزارش های به دست آمده نشان می دهند که سامسونگ قصد دارد تا نسخه 5G تبلت گلکسی تب اس 6 را به زودی به بازار عرضه کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۷:۱۲    
ایتنا - برخی از کاربران به این تغییر اعتراض داشته اند که باعث شده حساب مهندسی توییتر توضیحاتی ارائه کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۷:۰۸    
ایتنا- گزارش ها حاکی از آن هستند که یوتیوب در به روزرسانی جدید خود پیروی از قوانین کپی رایت را برای سازندگان آسان تر کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۸    
پرکاربردترین ماساژی که بیشتر افراد جامعه به آن نیاز دارند ماساژ ریلکسی است. ماساژی که فقط هدف آن ایجاد حس راحتی و دور کردن استرس ها از بدن است ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۰    
ایتنا - اگر به تازگی دوربین خریده اید و می خواهید با مهارت ثبت عکس های زیبا و چشم نواز آشنا شوید، این مطلب را بخوانید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - SWIFT 360 به طور خاص برای آموزش و بازی های رایانه ای به طور حرفه ای ساخته شده است. این نمایشگر 24.5 اینچی با وضوح 1080 پیکسل و پردازشگر G-Sync است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۳    
ایتنا- نوید فروش دستگاه های جدید واقعیت مجازی ازیک طرف و پایان صبر و تحمل کاربران برای تکمیل این فناوری از طرف دیگر موجب شده است که سال 2020 را بتوان سالی سرنوشت ساز برای واقعیت مجازی دانست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۹    
ایتنا- گزارش ها حاکی از آن است که اطلاعی نظیر نام، شماره تلفن و شناسه کاربری بیش از 267 میلیون کاربر فیس بوک به صورت آنلاین افشا شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایتنا - بلومبرگ طی گزارشی نوشت: جنگ دیجیتالی، ممکن است یکی از گزینه های ایران برای انتقام از آمریکا به دلیل شهادت سردار سلیمانی باشد.
مشاهده نتایج بیشتر...