شنبه ۰۶ خردادساعت ۱۴:۲۴May 2017 27

بانک ایران زمین (izbank.ir)

  ۳ ساعت پیش    
بانک ایران زمین در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تاکیدات دولت محترم، اقدام به نشر آگهی جهت فروش املاک مازاد بر نیاز خود با شرایط ویژه و استثنایی نموده است.
  ۴ ساعت پیش    
بانک ایران زمین، در راستای گسترش خدمات دیجیتالی اقدام به راه اندازی خدمت جدیدی به نام "کارپوشه" کرده است، که امکان انجام عملیات مالی توسط اشخاص حقوقی و حقیقی مشترک را فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۵    
همایش سراسری بازرسان با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیرامور بازرسی و کلیه بازرسان این بانک از سراسر کشور، در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۵    
سید یحیی حسینی فر مدیر اعتبارات و نظارت بانک ایران زمین به همراه کرم سلیمانی کارشناس این مدیریت، با همکاران شعب تحت پوشش استان های غرب کشور از نزدیک دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۵    
معاون اعتبارات بانک ایران زمین بیان داشت: جلب رضایت مشتریان به همراه تکریم ارباب رجوع استراتژی اصلی و موثر بانک ایران زمین است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵    
مسئولان مدیریت شعب استان کرمان بانک ایران زمین طی نشستی مشترک با اسلامی مدیرعامل شرکت پرستوی جنوب شرق استان در محل ساختمان مدیریت دیدار و پیرامون گسترش تعامل و همکاری های دو جانبه گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵    
با معرفی "ربات هوشمند بانک ایران زمین" به دوستان، ضمن دریافت 5 امتیاز تشویقی در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین از جوایز جشنواره "معرفی ربات" برخوردار شوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
براساس حکمی از سوی عبدالمجیدپورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین، غلامرضاچیذری به سمت مشاور در امور سازمان و توسعه سیستم این بانک منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۵    
با مشارکت بانک ایران زمین و حضور وزیر جهاد کشاورزی آیین افتتاح گلخانه سبزی و صیفی جات به همراه طرح بهینه سازی انرژی در دهاقان استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۵    
بانک ایران زمین در راستای ایجاد تحول دیجیتالی و بهره گیری از فضای مجازی برای اطلاع رسانی مطلوب و سریع، دومین ربات پیام رسان خود و جامع ترین ربات پیام رسان شبکه بانکی را راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۵    
مراسم اهدای جوایز طرح علمی (بیشتر بدانیم-بهتر بتوانیم) ، با حضور مدیر شعب استانهای اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری و جمعی از پرسنل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۵    
به مناسبت هفته معلم مدیرشعب استان گلستان در دیدار با وطنی مدیرکل آموزش و پرورش این استان آمادگی بانک ایران زمین را برای ارائه خدمات بهینه به این سازمان اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۵    
معاون فن آوری اطلاعات بانک ایران زمین در سومین کنفرانس بین المللی وب پژوهی در خصوص بانکداری دیجیتال گفت: بانکداری دیجیتال یک پروژه نیست، بلکه نوعی بانکداری جدید است و تنها مکانیزه کردن یک بانک نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۵    
مراسم رونمایی از دومین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۵    
سمینار بررسی عملکرد سال 95 و تبیین برنامه های سال 96، مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری، با حضور مدیر و روسای شعب این استانها در محل ساختمان مرکزی این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۵    
جلسه بررسی عملکرد شرکت های psp با حضور جمشیدی مدیریت استان، شعبان نژاد معاون اجرائی و مهربان مسئول انفورماتیک با پور عسکر مدیر استانی شرکت فن آوا و کارشناسان این شرکت در محل مدیریت شعب استان گیلان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۵    
با اعلام همکاری باشگاه مشتریان بانک ایران زمین و سایت تخفیف نت برگ، از این پس اعضای این باشگاه می توانند در صفحه کاربری خود از تخفیفات بیشتری برخوردار شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۵    
عبدالمجیدپورسعید گفت: نرخ سود سپرده ها باید متناسب با شرایط بازار و در نظر گرفتن برخی عوامل تاثیرگذار تعیین شود تا بتواند از شوک های احتمالی در اقتصاد جلوگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۴    
به منظور تعامل بیشتر و معرفی خدمات بانک، مدیرشعب استان گلستان بانک ایران زمین با رئیس مجامع امور صنفی این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۴    
باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به منظور توسعه فضای کسب و کار دیجیتال و در راستای همکاری با شرکت های دانش بنیان و استارتاپی، وب سرویس باز خود را راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۶:۰۴    
اولین کنفرانس ملی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری در حوزه صنعت خراسان جنوبی با محوریت دانشگاه صنعتی بیرجند و حمایت تعدادی از بانک ها و سازمان ها از جمله بانک ایران زمین در منطقه ویژه اقتصادی استان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۴    
پنجمین دوره قرعه کشی جشنواره مشتریان شتابی بانک ایران زمین با حضور عبدالمجید پورسعید مدیرعامل، مدیران ارشد بانک و نیز خبرنگاران روز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۴    
امکان ثبت مشخصات دارندگان کارت های بانک ایران زمین در سامانه پیوند بانک مرکزی برای استفاده از امکانات USSD فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۴    
خواجوئی مدیرشعب استان کرمان بانک ایران زمین در راستای افزایش تعاملات با همتی مدیر عامل شرکت همت بنیاد قشم دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۴    
در راستای راه اندازی سامانه نهاب (نظام هویت سنجی الکترونیکی(، کلیه مشتریان بانک ایران زمین لازم است با مراجعه به شعب این بانک در سراسرکشور، از صحت ثبت اطلاعات شناسنامه ای خود اطمینان حاصل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۴    
دارندگان سهام عدالت می توانند با معرفی شماره شبای حساب خود در بانک ایران زمین از سود سهام یادشده بهره مند شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
معاون مدیریت شعب استان های بانک ایران زمین به اتفاق پسندیده مدیر شعب استانهای البرز، قزوین و زنجان از شعب تحت پوشش این مدیریت بازدید بعمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
نقش تأمین مالی در بهبود یا افت عملکرد بخش واقعی اقتصاد آنچنان پررنگ و جدی است که تصور برداشتن گامی اثرگذار در مسیر اصلاح ساختاری اقتصاد بدون تعیین سازوکاری موفق در حوزه تأمین مالی ناممکن است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۴    
مراسم معارفه مدیران امور " سازمان و توسعه سیستم"و " برنامه ریزی" بانک ایران زمین، روز چهار شنبه 30 فروردین 96 با حضور مدیرعامل ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۴    
رئیس اداره دبیرخانه هیات مدیره بانک ایران زمین با حکمی از سوی مدیریت عامل بانک منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۴    
دوره آموزشی رعایت نکات ایمنی مربوط به انواع کلاهبرداریها با حضور روسای شعب تهران، توسط مدیریت آموزش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۴    
جلسه معارفه مدیر امور مهندسی زیرساخت بانک ایران زمین شنبه 26 فروردین 95 در ساختمان مرکزی این بانک با حضور مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل، معاون فن آوری اطلاعات و جمعی از مدیران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۴    
طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک ایران زمین، مدیرامور زیرساخت این بانک منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۴    
بانک ایران زمین در راستای دسترسی آسان و ارائه خدمات بهینه به مشتریان منطقه یک، شعبه ولنجک خود را با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران و مشتریان افتتاح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۵    
جلسه ای مشترک با حضور خواجوئی مدیریت شعب استان کرمان و مدیرعامل شرکت کوکاکولا کیش تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۵    
نشست صمیمی مدیریت شعب بانک سپه استان اصفهان و مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال بختیاری بانک ایران زمین پیرامون موضوعات بانکی، وضعیت منابع و مصارف برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۵    
مدیریت شعب استان کرمان با حضور در دفتر شرکت خدمات صنعتی این استان با مدیرعامل این شرکت مهندس ابراهیمی دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۵    
باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به مناسبت ولادت با سعادت امام علی (ع) و روز پدر، جشنواره ویژه ای را برای اعضای خود (آقایان) در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل بانک ایران زمین روز پنج شنبه 17 فروردین ماه طی مراسمی با پرسنل شعب استان تهران دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۵    
بانک ایران زمین در راستای ارتقاء فرهنگ محیط زیستی و همراه نمودن اقشار مختلف در این امر از ربات محیط زیستی خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۵    
رئیس هیئت مدیره بانک ایران زمین در ایام نوروز ضمن بازدید از شعب کیش طی جلسه ای با تمامی همکاران دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۱:۰۵    
با تصمیم اعضای هیئت مدیره بانک ایران زمین، مجید شایسته به عنوان رئیس و هادی قدیمی به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره این بانک انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۰    
بانک ایران زمین در راستای گسترش فرهنگ محیط زیستی و کاهش مصرف کاغذ از تقویم دیجیتال خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۰    
طبق مجوز بانک مرکزی در روزهای پایانی سال و در ایام نوروز سقف برداشت از خودپردازهای بانک ایران زمین تا 500 هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۰    
صدای قدم های بهار به گوش می رسد. فصل ها عوض می شوند و نوبت به بهار می رسد. ما به استقبال سال نو می رویم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۰    
محیط زیست انسان وپاکیزه نگه داشتن آن از جمله مهمترین و موثرترین عواملی است که در زندگی فردی و اجتماعی ، جسم و روان انسان را تحت تاثیر قرار می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۰    
به مناسب نوروز 1396 برنامه های باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به شرح ذیل اعلام می شود:
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۹    
با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان و مدیران آی تی بانک ایران زمین از وب سایت جدید این بانک رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۹    
با همکاری مدیریت شعب غرب کشور در مرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه روزی سالمندان مهرورزان کرمانشاه سفره 7 سین نوروزی با اجرای موسیقی سنتی برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۹    
به گزارش روابط عمومی: عبدالمجیدپورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین طی حکمی عطیه کیان راد را به عنوان مشاور در امور پایگاه داده منصوب کرد. متن حکم پورسعید به شرح زیر است: سرکار خانم عطیه کیان راد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۹    
بانک ایران زمین در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تاکیدات دولت محترم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۹    
عضو هیات مدیره بانک ایران زمین در مراسم رونمایی از پویش محیط زیستی همین یک زمین گفت: هیات مدیره بانک ایران زمین به این اصل اعتقاد دارد که یکی از وظایف اصلی اش به عنوان یک بنگاه اقتصادی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۹    
الهام شایسته کارشناس اعتبارات بانک ایران زمین در نخستین کنگره ملی زنان موفق گواهینامه آموزش دیپلماسی در امور حقوقی بین الملل دریافت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۹    
بانک ایران زمین به منظور ارزش آفرینی هرچه بیشتر برای مشتریان گرامی، اسامی شعب کشیک این بانک در تعطیلات نوروز 1396 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۹    
مدیران بانکی مدیریت شعب استان کرمان بانک ایران زمین پای صحبت های ناظر پولی این استان نشستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۹    
نشست مشترک مدیریت شعب استان اصفهان و شهردار منطقه 3 این استان با هدف بررسی مسائل و مشکلات شهری شعب این بانک برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۹    
بانک ایران زمین به منظور رفاه حال مشتریان و سرویس دهی مطلوب تر، ساعت کار شعب خود را در روزهای پایانی سال افزایش داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۹    
جلسه ای با حضور مدیران اموربانکداری مدرن بانک ایران زمین با نمایندگان شرکت فن آوا محمود زارع ملکی معاونت عملیاتی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۰    
مدیریت شعب استان اصفهان بانک ایران زمین با مشاور مدیرعامل بیمه آرمان این استان دیدار و از نزدیک با هم به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۰    
مراسم روز درخت کاری در نخستین روز از هفته منابع طبیعی و روز ملی درختکاری، مراسم مشترکی با همکاری مدیریت شعب بانک ایران زمین استان فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۰    
مدیر استانی بانک ایران زمین و هیئت همراه با حضور در جمع مسئولین و مدیران شهری اصفهان در آیین روز درختکاری و تجدید میثاق با مقام شامخ شهدا شرکت و تعدادی درخت با گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۰    
طی حکمی از سوی مدیر عامل بانک ایران زمین، مدیرامور مهندسی نرم افزار این بانک منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۰    
به گزارش پایگاه خبری اعتبار، ابراهیم مقدم ، مدیر عامل بانک ایران زمین در آیین افتتاح این شعبه اظهار داشت گشایش شعبه در ستاد مرکزی و در قطب تجاری منطقه میرداماد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۰    
اعتبار- بانک ایران زمین در تاریخ 20 اسفند ماه سال جاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۰    
اعتبار- با تصویب هیات مدیره بانک ایران زمین و تایید بانک مرکزی، محمد ابراهیم مقدم نودهی به سمت مدیر عامل بانک ایران زمین منصوب شد. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۷:۳۰    
بانک ایران زمین به منظور ترغیب و تشویق و در راستای ایجاد شرایط مساعد و اعطای مشوق به مشتریان بدهکار، طرح بخشودگی جرائم تاخیر تادیه را تا پایان اسفند 1395 تمدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۰    
نشست صمیمی مدیران ارشد بانک ایران زمین با اصحاب رسانه10اسفندماه در هتل بزرگ تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۰    
جلسه معارفه مدیر امور منابع انسانی و آموزش بانک ایران زمین با حضور مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره، عضو هیئت مدیره ، اعضای هیات عامل و مدیران ستادی در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۰    
جلسه ای مشترک با حضور خواجوئی مدیریت شعب استان کرمان و مدیرعامل شرکت خدمات صنعتی این استان تشکیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۰    
همایش سراسری پیاده روی خانوادگی کارکنان بانک استان زنجان با حضور مدیران و جمع کثیری از کارکنان و اعضاء خانواده ایشان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۰    
جلسه مدیریت شعب استان های فارس، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد با حضور مسئولین شرکت فن آوا، محمود زارع ملکی معاونت عملیاتی شرکت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۰    
کمیسیون کارشناسان حقوقی و اعتباری سیستم بانکی استان خراسان جنوبی در ساختمان مدیریت شعب بانک ایران زمین برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۰    
نمایندگان منتخب شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری در نخستین آزمون جامع پولشویی شرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۰    
جلسه کمیسیون مدیران شبکه بانکی استان خراسان جنوبی به میزبانی بانک ایران زمین با حضور مدیران بانکهای استان و مدیر کل دادگستری استان در محل سالن کنفرانس مدیریت شعب این استان تشکیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۰    
کارکنان مدیریت شعب استان خراسان حنوبی بانک ایران زمین در مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاه های شرق کشور با کسب مدال طلا ی این دوره از مسابقات خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۰    
در هفتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور که با شعار کنترل های داخلی-بهبود عملکرد شعب برگزار شد، سه تن از روسای شعب موفق بانک ایران زمین توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران تجلیل شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۰    
به گزارش روابط عمومی: همانطور که مشتریان ارجمند بانک ایران زمین اطلاع دارند، رسید دستگاه های خود پرداز و پایانه های فروش امکان دسترسی به حساب های بانکی را به افراد سودجو می دهد به این دلیل که برخی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۰    
هادی قدیمی عضو هیات مدیره بانک ایران زمیندر خصوص بانکداری الکترونیک و خدمات شبکه بانکی که ارائه می شود، گفت: لازم است به مسئله هزینه های ارائه این خدمات به جامعه نیز توجه داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۰    
مجتبی شیروانی عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک ایران زمین در سمینار سراسری مدیران این بانک گفت: چشم انداز بانک در سال 1400، رسیدن به رتبه اول در بین بانکهای کشور در حوزه بانکداری دیجیتال است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۰    
عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین در سمینار سراسری مدیران این بانک با اشاره به اهمیت ارائه خدمات ارزی به مشتریان گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۰    
همایش پیاده روی خانوادگی بانک ایران زمین استان کرمان با حضور کارکنان و جمعی از خانواده آنها در محل کوه های صاحب الزمان کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۰    
مجتبی شیروانی هرندی به عنوان قائم مقام مدیرعامل بانک ایران زمین انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۰    
طی حکمی از سوی عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین علی اصغر نوری به عنوان مشاور اجرایی امور بین الملل منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۰    
معاون فن آوری اطلاعات بانک ایران زمین در جریان رونمایی از 10 محصول پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گفت: در حال حاضر بزرگترین مشکل بانک ها این است که نوآوری در سیستم بانکی وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۰    
بدلیل به حد نصاب نرسیدن مجمع عمومی عادی سالانه مورخ 95/04/31، مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم) برای سال مالی منتهی به 94/12/29 ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۰    
مدیر شعب استان های خراسان رضوی و شمالی بانک ایران زمین به اتفاق معاون شعبه سرخس و کارشناس بازاریابی استان به منظور معرفی خدمات این بانک با مدیران شهرستان سرخس دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۰    
محسن ملکی معاون مدیر شعب استان های بانک ایران زمین از شعب استان همدان بازدید و با کارکنان این شعب دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۰    
محمدتقی بهشتی مدیر شعب استان گلستان بانک ایران زمین با حضور در دفتر فرمانداری با دکتر حسینی فرماندار و بخشدار مرکزی این استان دیدار و پیرموان مسائل بانکی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۶:۳۰    
بزرگترین دوره آموزشی با موضوع مبارزه با پولشویی بصورت همزمان در سراسر کشور با استفاده سیستم ویدئو کنفرانس با حضور 50 نفر از کارکنان مدیریت و شعب استان تهران به صورت حضوری و 225 نفر از کارکنان مدیریت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۰    
در مراسمی با حضور سید محمد حسین استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین، دکتر رویا طباطبایی یزدی، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران و مهندس ناصر مقدسی، قائم مقام رییس سازمان جنگل ها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۰    
بانک ایران زمین با ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی پاساژ پلاسکو، شرایط بخشودگی جرایم و تنفس و سپس تقسیط بدهی بانکی کسبه این پاساژ را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۰    
خواجوئی مدیر شعب بانک ایران زمین استان کرمان با آقای هروی مدیرعامل شرکت تولید و صادرات فرش هروی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۹    
در نشست مشترک مسئولان شعبه بانک ایران زمین و بیمه آرمانِ اصفهان، مسائل بانک و بیمه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۹    
محسن ملکی طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک ایران زمین به عنوان معاون مدیر شعب استان های این بانک منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۸    
پنجمین شماره ماهنامه ارتباط ایران زمین، با هدف اطلاع رسانی از فعالیت ها و رویدادهای بانک ایران زمین منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۲    
مدیریت شعب استانی بانک ایران زمین از کارخانه کاشی باستان میبد بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۲    
رئیس اداره اطلاعات اعتباری بانک ایران زمین منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۰    
اولین دوره جشنواره باشگاه مشتریان بانک ایران زمین همزمان با ششمین همایش بانکداری الکترونیک با چهار سبد هدیه نقدی پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۶    
بانک ایران زمین به منظور ترغیب و تشویق و در راستای ایجاد شرایط مساعد و اعطای مشوق به مشتریان بدهکار، طرح جدید بخشودگی جرائم تاخیر تادیه را راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۳    
اکنون سرویس های پرداخت الکترونیک در ایران با سرعت قابل توجهی در فضایی رقابتی میان بانک ها شکل و توسعه یافته است و تأمین این هزینه برای بانک ها به معنای بالا رفتن قیمت تمام شده تسهیلات است ...
مشاهده نتایج بیشتر...