چهارشنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۸:۵۹Sep 2017 20

بانک ایران زمین (izbank.ir)

  ۷ ساعت پیش    
همزمان با فرارسیدن ماه محرم بانک ایران زمین برای سومین سال متوالی اقدام به برگزاری مسابقه فرهنگی تحت عنوان محرم ایران زمین در قاب تصویر اقدام نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۴    
بانک ایران زمین با هدف ثبت خاطرات دانش آموزان در اولین روز بازگشایی مدارس، یک مسابقه عکاسی اینستاگرامی با نام "مهر ایران زمین" برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۴    
عبدالمجید پورسعید مدیر عامل بانک ایران زمین در سفر به شیراز جایزه برنده خوش شانس "جشنواره مشتریان شتابی" را که به یکی از مشتریان شیراز تعلق گرفته بود، اهدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۴    
در راستای ارایه خدمات مناسب به مشتریان شهر شیراز، شعبه جدید بانک ایران زمین، 15 شهریور ماه با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد بانک افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۴    
سمینار سراسری پرسنل استان فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد بانک ایران زمین با حضور مدیر عامل و هیئت همراه در حضورکلیه پرسنل تحت پوشش این مدیریت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۴    
با حضورپورسعید مدیر عامل و مدیرن ارشد بانک ایران زمین، شعبه ستارخان این بانک در شیراز افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۴    
بانک ایران زمین و موسسه توسعه فناوری نخبگان با امضاء تفاهم نامه همکاری ارائه خدمات و حمایت از نخبگان کشور را در دستور کار قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۴    
در آستانه عید سعید غدیر خم هفت شعبه منتخب بانک ایران زمین در شهر تهران به مشتریان پول نو می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۴    
تنها شعبه بانکی دیجیتال ایران توسط بانک ایران زمین در تهران آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۴    
بانک ایران در مراسمی به مناسبت روز خبرنگار از زحمات بی دریغ اهالی رسانه در اطلاع رسانی شفاف و همراهی همیشگی تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۴    
حسن رضایزدانی مدیر شعب بانک ایران زمین خراسان جنوبی با حضور در تحریریه روزنامه امروزخراسان جنوبی و دیدار با مدیران و خبرنگاران روزنامه خراسان، روز خبرنگار را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۴    
تیم نوجوانان بانک ایران زمین بیرجند با 60 امتیاز موفق به کسب رتبه نخست در گروه پرس سینه مسابقات قهرمانی باشگاهی شرق و جنوب شرق کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۵    
سی صد و سی یکمین شعبه بانک ایران زمین، در شهر آبادان با حضور اعضای شورای شهر آبادان، فعالان اقتصادی، همکاران سایر بانک ها و مردم متعهد این شهر و مسوولان این بانک افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۵    
دومین انتخابات شورای اطلاع رسانی و تبلیغات نظام بانکی با حضور مدیران روابط عمومی بانک های کشور در محل بانک مرکزی برگزار شدو در این جلسه مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین نیز عضو شورای اطلاع رسانی و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۵    
اولین جشنواره رسانه های مکتوب و مجازی استان اصفهان به مناسبت روز خبر نگار، با حمایت مالی و معنوی بانک ایران زمین، با حضور جمع کثیری از خبرنگاران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۰:۵۵    
معاون اداری مالی و کارشناسان استان های اصفهان، قم ، مرکزی و چهارمحال وبختیاری بانک ایران زمین، با هدف تعامل و بررسی نیازهای کارگاه های تولیدی استان، از مجموعه قنادی های لاله صحرای استان مرکزی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۵    
همایش شعب استان البرز با حضور مدیران ارشد بانک ایران زمین با حضور ادبی معاون عملیات بانکی،مدیر امور شعب استانها و پرسنل مدیریت و شعب استان البرز در سالن آمفی تئاتر پردیس کشاورزی دانشگاه تهران در ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۵    
معاون عملیات بانکی، بانک ایران زمین روز گذشته با حضور در دوره آماده سازی تیم المپیاد بانک، ضمن تقدیر از همکاران آنها را به تلاش بیشتر در جهت اعتلای نام بانک ایران زمین تشویق کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۵    
مدیر شعب استانهای مازندران و سمنان در اولین آموزش ضمانت نامه کارگاهی ضمن تشریح اهمیت آموزش گفت: آموزش و یادگیری به عنوان نیاز حیاتی کارکنان هر سازمانی است و باید سرلوحه کار همکاران قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۵    
بانک ایران زمین اولین دوره جشنواره بازی آنلاین "نگهبان جنگل" را با رویکرد حفاظت از جنگلها و محیط زیست از 12 مرداد مصادف با شب ولادت امام رضا (ع)، لغایت 31 مرداد برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۸:۵۵    
جمعی از کارشناسان استان مازندران بانک ایران زمین، در روز اهدا خون با حضور در محل دفتر مدیر کل انتقال خون استان مازندران، این مناسبت را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۸:۵۵    
مدیر شعب استان گلستان بانک ایران زمین و تیم همراه با حضور در مرکز جراحی کاپری ضمن دیدار از این مرکز در نشستی با مسئولان آن بر گسترش همکاری با مراکز درمانی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۵    
مدیران مدیریت شعب استان یزد بانک ایران زمین طی نشستی با مدیرعامل کاشی EEFA سرام اردکان در خصوص تعامل دو جانبه و حمایت بانک از طرح های تولیدی شرکت دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۵    
بانک ایران زمین در راستای پاسخگویی مناسب به درخواست های مشتریان طرح " تسهیلاتی امید ایران زمین" را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۵    
مدیریت شعب استان های اصفهان، قم ، مرکزی و چهارمحال و بختیاری بانک ایران زمین در راستای رسیدگی به مسائل حوزه بهداشت و درمان از مجموعه کلنیک سلامت سپاهان از بخش های مختلف بازدید و از نزدیک در جریان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۵    
به منظور ایجاد ارتباطات و همکاری بیشتر بین بانک ایران زمین و سازمان تامین اجتماعی استان خراسان جنوبی جلسه ای با حضور مدیران استانی دو سازمان در دفتر مدیرکل سازمان تامین اجتماعی برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۵    
بانک ایران زمین به عنوان عاملیت پرداخت سود سهامداران (حقیقی) شرکت سرمایه گذاری نیرو منتهی به سال مالی 1395/12/30 معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۵    
بانک ایران زمین در دوازدهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی که با همت انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار، موفق به کسب دو رتبه برتر این انجمن شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۵    
بانک ایران زمین در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و تسهیل خدمات رسانی و افزایش امنیت ضمانتنامه ها، مشتریان خود را دعوت به استفاده از بخش استعلام ضمانتنامه ها در ربات تلگرامی خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۵    
مجمع عمومی عادی سالانه بانک ایران زمین برای سال مالی منتهی به 1395/12/30، در روز شنبه مورخ 96/04/31 تشکیل نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۰    
مصطفی زه تابیان به سمت مشاور در امور بورس و اوراق بهادار بانک ایران زمین منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۰    
مدیر عامل بانک ایران زمین طی حکمی معاون عملیات بانکی را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۹    
اسامی برندگان دومین دوره مسابقه پویش " همین یک زمین " که با هدف ترویج و آشنایی با محیط زیست و افزایش حساسیت مردم نسبت به این موضوع، همزمان با آغاز سال 96 برگزار شده بود، اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۹    
زباله های پلاستیکی یکی از بزرگ ترین معضلات زیست محیطی در جهان امروز هستند. این مصنوعات دست بشر به علت قابلیت های فراوان و قیمت ارزان به شکل های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۹    
مجمع عمومی عادی سالانه بانک ایران زمین برای سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 1395، رأس ساعت 9:00 روز شنبه مورخ 31 تیر ماه 1396 در محل سالن اجتماعات بانک تشکیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۸    
بانک ایران زمین در راستای اجرایی مسوولیت اجتماعی و اشاعه فرهنگ محیط زیستی از جشنواره روز بین المللی جنگلبان حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۸    
طی مراسمی شعبه مقدس اردبیلی بانک ایران زمین با حضور مدیران ارشد این بانک افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۸    
منوچهر ثقفی مدیر امور سرمایه انسانی و آموزش و اصغر امیر شکری مدیر آموزش بانک ایران زمین با حضور در ساختمان مدیریت شعب استان گلستان با همکاران دوایر ستادی از نزدیک دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۶:۰۳    
نایب رییس هیات مدیره بانک ایران زمین گفت: نهادهای حاکمیتی مسئول در قبال شبکه بانکی و بازار پول به ویژه شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی باید نقشه راه خود را برای بازسازی و تصحیح ساختار نظام بانکی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۳    
نرخ حق الوکاله دریافتی بانک ایران زمین از سپرده گذاران در سال1396، معادل 3درصد تعیین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۳    
به موجب قرارداد منعقده، بانک ایران زمین از تاریخ بیست و یکم خرداد ماه جاری در شمار بانک های عامل صندوق توسعه ملی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۰۵    
اولین مرحله از پیش آزمون المپیاد علمی بانکها و موسسات خصوصی، با حضور بیش از 350 نفر از پرسنل بانک ایران زمین بصورت مجازی در مدیریتهای ستادی، استانها و شعب سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۵    
مدیریت شعب استان های کرمان و هرمزگان بانک ایران زمین از شرکت کیش گوشت فارس بازدید کرد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۵    
دومین دوره جشنواره باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به مدت شش ماه از یکم تیر لغایت سی ام آذر 1396 برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۵    
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، مراسم جشن گلریزان ستاد مردمی دیه و کمک به زندانیان نیازمند با هدف آزادی زندانیان جرائم مالی و غیر عمد با حضور مدیران ارشد بانک های استان کرمان در محل تالار استانداری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۵    
اعضاء باشگاه مشتریان بانک ایران زمین می توانند با استفاده از اپلیکیشن کتابراه همیشه و همه جا به یک کتابخانه بزرگ دسترسی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۷:۰۵    
همزمان با ضیافت افطار استان تهران بانک ایران زمین مراسم افطاری در استان های خراسان رضوی و شمالی، گلستان و گیلان با حضور کلیه مدیران و پرسنل این استانها برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۵    
ضیافت افطاری پرسنل بانک ایران زمین با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران و کلیه پرسنل دو استان البرز و تهران در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۵    
ساعت کار ستاد مرکزی، ستاد مناطق و شعب بانک ایران زمین در ایام پرفیض شبهای قدر با دو ساعت تاخیر شروع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۵    
اعلام آمادگی سهامداران حقیقی داوطلب عضویت در دوره آتی هیات مدیره بانک
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۵    
مشتریان بانک ایران زمین در شهر مشهد می توانند یک کد تخفیف 5 هزار تومانی از اپلیکیشن درخواست خودرو چیتکس دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۵    
پیش آزمون المپیاد هماهنگ بانک های خصوصی با حضور کارکنان بانک ایران زمین روز پنج شنبه 25 خرداد 96 به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۵    
در این جلسه که با حضور مدیر خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با مدیر شعب بانک ایران زمین برگزار شد، حاضران در مورد موضوعاتی همچون ارائه خدمات بانکی و پرداخت الکترونیکی قبوض هم اندیشی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۵    
بخش ویژه"بسته های غیر نقدی"باشگاه مشتریان بانک ایران زمین در راستای معرفی کسب و کارهای اینترنتی و ارائه خدمات و محصولات متنوع به اعضاء باشگاه راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۵    
به اطلاع می رساند، سهامداران محترمی که تاکنون جهت دریافت سود سهام عملکرد سال مالی منتهی به 1392/12/29 مراجعه ننموده اند، می توانند از طریق فرم پیوست اطلاعات خود را جهت دریافت وجه ارسال نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۵    
بانک ایران زمین با هماهنگی های صورت گرفته با بانک مرکزی ج.ا.ا، در راستای پرداخت وام قرض الحسنه و کمک به ازدواج آسان جوانان امکان پذیرش متقاضیان جدید را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۵    
با اعلام همکاری باشگاه مشتریان بانک ایران زمین و فروشگاه البسه مدیسه و فروشگاه اینترنتی مواد غذایی چکاو، از این پس اعضای این باشگاه می توانند در صفحه کاربری خود از تخفیفات بیشتری برخوردار شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۵    
به مناسبت حلول ماه پر فیض رمضان پنجمین دوره قرعه کشی آنلاین چرخ گردون اعلام می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۵    
سومین جلسه مسئولان استانی بانک ایران زمین و شرکت فن آوا در استان اصفهان با هدف هماهنگی و برنامه ریزی و ارتقاء عملکرد سطح کیفی و توسعه پایانه های فروشگاهی با حضور مدیرشعب این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۵    
سمینار سراسری بازرسان بانک ایران زمین، با حضور مجید شایسته رییس هیات مدیره، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل، هادی قدیمی نایب رییس هیات مدیره، علی آعبدالله عضو هیات مدیره ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۵    
بانک ایران زمین در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تاکیدات دولت محترم، اقدام به نشر آگهی جهت فروش املاک مازاد بر نیاز خود با شرایط ویژه و استثنایی نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۵    
بانک ایران زمین، در راستای گسترش خدمات دیجیتالی اقدام به راه اندازی خدمت جدیدی به نام "کارپوشه" کرده است، که امکان انجام عملیات مالی توسط اشخاص حقوقی و حقیقی مشترک را فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۵    
همایش سراسری بازرسان با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیرامور بازرسی و کلیه بازرسان این بانک از سراسر کشور، در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۵    
سید یحیی حسینی فر مدیر اعتبارات و نظارت بانک ایران زمین به همراه کرم سلیمانی کارشناس این مدیریت، با همکاران شعب تحت پوشش استان های غرب کشور از نزدیک دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۵    
معاون اعتبارات بانک ایران زمین بیان داشت: جلب رضایت مشتریان به همراه تکریم ارباب رجوع استراتژی اصلی و موثر بانک ایران زمین است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵    
مسئولان مدیریت شعب استان کرمان بانک ایران زمین طی نشستی مشترک با اسلامی مدیرعامل شرکت پرستوی جنوب شرق استان در محل ساختمان مدیریت دیدار و پیرامون گسترش تعامل و همکاری های دو جانبه گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵    
با معرفی "ربات هوشمند بانک ایران زمین" به دوستان، ضمن دریافت 5 امتیاز تشویقی در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین از جوایز جشنواره "معرفی ربات" برخوردار شوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
براساس حکمی از سوی عبدالمجیدپورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین، غلامرضاچیذری به سمت مشاور در امور سازمان و توسعه سیستم این بانک منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۵    
با مشارکت بانک ایران زمین و حضور وزیر جهاد کشاورزی آیین افتتاح گلخانه سبزی و صیفی جات به همراه طرح بهینه سازی انرژی در دهاقان استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۵    
بانک ایران زمین در راستای ایجاد تحول دیجیتالی و بهره گیری از فضای مجازی برای اطلاع رسانی مطلوب و سریع، دومین ربات پیام رسان خود و جامع ترین ربات پیام رسان شبکه بانکی را راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۵    
مراسم اهدای جوایز طرح علمی (بیشتر بدانیم-بهتر بتوانیم) ، با حضور مدیر شعب استانهای اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری و جمعی از پرسنل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۵    
به مناسبت هفته معلم مدیرشعب استان گلستان در دیدار با وطنی مدیرکل آموزش و پرورش این استان آمادگی بانک ایران زمین را برای ارائه خدمات بهینه به این سازمان اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۵    
معاون فن آوری اطلاعات بانک ایران زمین در سومین کنفرانس بین المللی وب پژوهی در خصوص بانکداری دیجیتال گفت: بانکداری دیجیتال یک پروژه نیست، بلکه نوعی بانکداری جدید است و تنها مکانیزه کردن یک بانک نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۵    
مراسم رونمایی از دومین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۵    
سمینار بررسی عملکرد سال 95 و تبیین برنامه های سال 96، مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری، با حضور مدیر و روسای شعب این استانها در محل ساختمان مرکزی این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۵    
جلسه بررسی عملکرد شرکت های psp با حضور جمشیدی مدیریت استان، شعبان نژاد معاون اجرائی و مهربان مسئول انفورماتیک با پور عسکر مدیر استانی شرکت فن آوا و کارشناسان این شرکت در محل مدیریت شعب استان گیلان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۵    
با اعلام همکاری باشگاه مشتریان بانک ایران زمین و سایت تخفیف نت برگ، از این پس اعضای این باشگاه می توانند در صفحه کاربری خود از تخفیفات بیشتری برخوردار شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۵    
عبدالمجیدپورسعید گفت: نرخ سود سپرده ها باید متناسب با شرایط بازار و در نظر گرفتن برخی عوامل تاثیرگذار تعیین شود تا بتواند از شوک های احتمالی در اقتصاد جلوگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۴    
به منظور تعامل بیشتر و معرفی خدمات بانک، مدیرشعب استان گلستان بانک ایران زمین با رئیس مجامع امور صنفی این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۴    
باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به منظور توسعه فضای کسب و کار دیجیتال و در راستای همکاری با شرکت های دانش بنیان و استارتاپی، وب سرویس باز خود را راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۶:۰۴    
اولین کنفرانس ملی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری در حوزه صنعت خراسان جنوبی با محوریت دانشگاه صنعتی بیرجند و حمایت تعدادی از بانک ها و سازمان ها از جمله بانک ایران زمین در منطقه ویژه اقتصادی استان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۴    
پنجمین دوره قرعه کشی جشنواره مشتریان شتابی بانک ایران زمین با حضور عبدالمجید پورسعید مدیرعامل، مدیران ارشد بانک و نیز خبرنگاران روز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۴    
امکان ثبت مشخصات دارندگان کارت های بانک ایران زمین در سامانه پیوند بانک مرکزی برای استفاده از امکانات USSD فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۴    
خواجوئی مدیرشعب استان کرمان بانک ایران زمین در راستای افزایش تعاملات با همتی مدیر عامل شرکت همت بنیاد قشم دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۴    
در راستای راه اندازی سامانه نهاب (نظام هویت سنجی الکترونیکی(، کلیه مشتریان بانک ایران زمین لازم است با مراجعه به شعب این بانک در سراسرکشور، از صحت ثبت اطلاعات شناسنامه ای خود اطمینان حاصل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۴    
دارندگان سهام عدالت می توانند با معرفی شماره شبای حساب خود در بانک ایران زمین از سود سهام یادشده بهره مند شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
معاون مدیریت شعب استان های بانک ایران زمین به اتفاق پسندیده مدیر شعب استانهای البرز، قزوین و زنجان از شعب تحت پوشش این مدیریت بازدید بعمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
نقش تأمین مالی در بهبود یا افت عملکرد بخش واقعی اقتصاد آنچنان پررنگ و جدی است که تصور برداشتن گامی اثرگذار در مسیر اصلاح ساختاری اقتصاد بدون تعیین سازوکاری موفق در حوزه تأمین مالی ناممکن است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۴    
مراسم معارفه مدیران امور " سازمان و توسعه سیستم"و " برنامه ریزی" بانک ایران زمین، روز چهار شنبه 30 فروردین 96 با حضور مدیرعامل ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۴    
رئیس اداره دبیرخانه هیات مدیره بانک ایران زمین با حکمی از سوی مدیریت عامل بانک منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۴    
دوره آموزشی رعایت نکات ایمنی مربوط به انواع کلاهبرداریها با حضور روسای شعب تهران، توسط مدیریت آموزش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۴    
جلسه معارفه مدیر امور مهندسی زیرساخت بانک ایران زمین شنبه 26 فروردین 95 در ساختمان مرکزی این بانک با حضور مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل، معاون فن آوری اطلاعات و جمعی از مدیران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۴    
طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک ایران زمین، مدیرامور زیرساخت این بانک منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۴    
بانک ایران زمین در راستای دسترسی آسان و ارائه خدمات بهینه به مشتریان منطقه یک، شعبه ولنجک خود را با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران و مشتریان افتتاح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۵    
جلسه ای مشترک با حضور خواجوئی مدیریت شعب استان کرمان و مدیرعامل شرکت کوکاکولا کیش تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۵    
نشست صمیمی مدیریت شعب بانک سپه استان اصفهان و مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال بختیاری بانک ایران زمین پیرامون موضوعات بانکی، وضعیت منابع و مصارف برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۵    
مدیریت شعب استان کرمان با حضور در دفتر شرکت خدمات صنعتی این استان با مدیرعامل این شرکت مهندس ابراهیمی دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۵    
باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به مناسبت ولادت با سعادت امام علی (ع) و روز پدر، جشنواره ویژه ای را برای اعضای خود (آقایان) در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل بانک ایران زمین روز پنج شنبه 17 فروردین ماه طی مراسمی با پرسنل شعب استان تهران دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۵    
بانک ایران زمین در راستای ارتقاء فرهنگ محیط زیستی و همراه نمودن اقشار مختلف در این امر از ربات محیط زیستی خود رونمایی کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...