سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۱:۵۱Jan 2019 22
 

بانک ایران زمین (izbank.ir)

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۹    
مسلم خاک بیز به سمت سرپرست مدیریت امور زیر ساخت بانک ایران زمین منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۹    
با توجه به ارتقای نسخه شتاب بانک ایران زمین، احتمال اختلال در بهره برداری از خدمات کارت در روز دوشنبه مورخ 13 آذر 96 پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۹    
نهمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین، با هدف اطلاع رسانی از فعالیت ها و رویدادهای بانک ایران زمین منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۹    
مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استان های بانک ایران زمین به منظور ارزیابی عملکرد شعب و دوایر ستادی از مدیریت شعب استان گیلان بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۹    
سمینار سراسری بازرسان بانک ایران زمین، با هدف بررسی عملکرد سال جاری، میزان دستیابی به اهداف و تبادل نظر میان بازرسان، با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۹    
جلسه هم اندیشی مدیران بانک ها با محسن مهرعلیزاده، استاندار جدید اصفهان با هدف بررسی نقش بانک ها در توسعه، تولید و اشتغال پایدار این استان تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۹    
مدیر عامل بانک ایران زمین در سمینار بازرسان این بانک در خصوص شرایط جدید نظام بانکی گفت: یکی از ویژگی های شرایط جدید نظام بانکی حذف درآمد بانک ها از واسطه گری وجوه است یعنی بانک ها ضمن حفظ نقش خود در ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۹    
بانک ایران زمین در راستای تاکید بانک مرکزی بر لزوم استفاده از سامانه سپام در استعلام ضمانتنامه بانکی ریالی در فضای شبکه های اجتماعی این امکان را بر روی ربات http://t.me/izbankbot خود راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۹    
بانک ایران زمین در راستای اجرای سیاست های بانکی و استاندارد سازی و افزایش اعتبار چک به سامانه صیاد (سامانه صدور یکپارچه دسته چک) پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۸    
بانک ایران زمین در راستای توسعه خدمت در شبکه های اجتماعی از مشتریان خود دعوت می کند که جهت بهبود فرآیند پاسخگویی و ارائه خدمات بهتر، در نظر سنجی تلگرامی این بانک شرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۳    
بانک ایران زمین در نظر دارد نام ربات تلگرامی خود را از طریق کاربران و مشتریان انتخاب و به بهترین پیشنهاد یک جایزه ویژه 50 میلیون ریالی را اهدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۳    
بانک ایران زمین در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود و همراهی با مردم کشور، ضمن بسیج نیروهای خود در استانهای غربی جهت امداد رسانی به هموطنان آسیب دیده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۰۹:۲۳    
بانک ایران زمین اقدام به نشر آگهی جهت اجاره املاک خود نموده و در نظر دارد املاک ذیل را بر مبنای اجاره بهاء پایه مزایده در معرض اجاره قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۱    
بانک ایران زمین در راستای معرفی ربات تلگرامی خود به مخاطبین اقدام به برگزاری یک مسابقه با نام "عضو شو و جایزه بگیر" کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۱    
درپی جانباختن تعدادی از هموطنان در حادثه زمین لرزه استانهای غرب کشور، محمد رضا ادبی معاون عملیات بانکی و مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استانهای بانک ایران زمین در سفری به این استانها پیام تسلیت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۰    
بانک ایران زمین شماره حسابی را برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۰    
معاون فن آوری اطلاعات بانک ایران زمین در سمینار سراسری کارشناسان این حوزه با بیان این نکته که در حال حاضر سرویسهای ارایه شده از سوی بانک ها شبیه هم شده و نوآوری در آنها وجود ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۳:۲۰    
محمد رضا ادبی معاون عملیات بانکی و مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استانهای بانک ایران زمین صبح امروز در سفر به مناطق زلزله، از این مناطق بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۰    
شعب بانک ایران زمین در استانهای آسیب دیده از زلزله ضمن همدردی با هموطنان آسیب دیده، امروز باز و آماده خدمت رسانی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۰    
سمینار هم اندیشی کارکنان ستادی استان های خراسان رضوی و شمالی با حضور مدیر و پرسنل منطقه در ساختمان مرکزی این مدیریت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۰    
مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استانهای بانک ایران زمین، در سفری دو روزه به استان سیستان و بلوچستان از شعب این استاد بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۰    
بانک ایران زمین در راستای معرفی ربات تلگرامی خود به مخاطبین اقدام به برگزاری یک مسابقه با نام "عضو شو و جایزه بگیر" خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۰    
با ذخیره شماره پیامک بانک ایران زمین در بین مخاطبین خود، پیامک های دریافت و پرداخت های ارسالی از طرف بانک را به سهولت پیدا کنید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۰    
شعب بانک ایران زمین در سه استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان در روزهای منتهی به اربعین حسینی آمادگی کامل جهت خدمت رسانی به زائرین خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۹:۲۱    
با حضور مدیریت شعب استان خراسان بانک ایران زمین و جمعی از مسئولین استانی و خبرنگاران دفتر موسسه خیریه حمایت از کودکان با ناهنجاری های مادرزادی در محل مجمع خیرین سلامت این استان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۲۱    
قائم مقام بانک ایران زمین در شورای مدیران این بانک با اشاره به رشد روز افزون استفاده از شبکه های اجتماعی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۷:۲۱    
همایش روسای شعب و مدیران واحدهای ستادی استان گلستان با حضور مدیر، مسئولین واحدهای ستادی ، رؤسا ، معاونین و عضو ارشد شعب با محوریت بررسی عملکرد شعب و تعیین اهداف در محل سالن همایش این مدیریت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۲    
ربات بانک ایران زمین، در راستای ارائه خدمات بر بستر شبکه های اجتماعی، این بار اسکن بارکد را برای شما در بستر تلگرام راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۲    
بانک ایران زمین شعب خود را در سه استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان آماده خدمت رسانی مطلوب به زائرین عتبات عالیات در اربعین حسینی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۷    
بانک ایران زمین، در راستای ارائه خدمات در شبکه های اجتماعی، اقدام به راه اندازی خدمت شناسایی نزدیکترین شعبه به شما کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۷    
دوره آموزشی اخلاق حرفه ای با هدف توسعه و ارتقا کارکنان بانک ایران زمین در مدیریت های استانی این بانک در کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۷    
بانکها و موسسات خصوصی توانسته اند نقش خود در کمک به رشد و توسعه تولید و اقتصاد کشور را به خوبی ایفا نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۷    
مدیر شعب استانهای غرب کشور در گردهمایی معاونین شعب گفت: بانک ایران زمین در استانهای غرب، همگام با طرح ضربتی بانک مرکزی در پرداخت وام ازدواج بسیار خوب عمل کرد و در حال حاضر متقاضی در صف وام ازدواج این ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۷    
سرپرست مدیریت امور حقوقی بانک ایران زمین منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۷    
عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین، در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به فعالیت این بانک در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۷    
نتایج گزارش ارزیابی فعالیت بانک ها در شبکه اجتماعی تلگرام نشان می دهد در سه ماهه دوم سال 96 بانک ایران زمین توانسته است رتبه هفتم را در میان بانکها کسب کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۷    
محمدرضا سبزواری مدیرشعب استانی بانک ایران زمین با هدف تعامل سازنده با اصحاب رسانه با هیات رئیسه کانون صنفی روزنامه نگاران استان دیدار و نقش روزنامه نگاران و اصحاب رسانه را برای بالا بردن فرهنگ آحاد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۷    
جلسه هم اندیشی و تبادل نظر روسا و معاونین شعب استانهای فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد بانک ایران زمین با حضور مدیر، معاون، روسا و معاونین شعب تحت پوشش این مدیریت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۷    
ششمین جلسه هم اندیشی ماهیانه واحدهای ستادی مدیریت استان خراسان رضوی و شمالی با حضور مدیر شعب و کارکنان دوایر منطقه در ساختمان مرکزی این مدیریت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۷    
بانک ایران زمین براساس آنالیزهای دوره ای بانکتاک که از فعالیت بانکهای ایرانی در رسانه اجتماعی اینستاگرام انجام شده است، رتبه ششم را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۷    
مشتریان بانک ایران زمین از این پس می توانند از طریق این اپلیکیشن به سایت باشگاه مشتریان این بانک دسترسی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۴:۱۷    
"کارپوشه" اینترنت بانک حقوقی، اقدامی نوین است که تسهیلاتی برای کاربران اینترنتی را فراهم می کند و جهت ارائه سرویس به مشتریان حقوقی و دارندگان حساب های مشترک طراحی و ارائه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۴    
خدمات بانک ایران زمین به دلیل تغییر ساعت رسمی کشور دو ساعت قطع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۴    
همزمان با فرارسیدن ماه محرم بانک ایران زمین برای سومین سال متوالی اقدام به برگزاری مسابقه فرهنگی تحت عنوان محرم ایران زمین در قاب تصویر اقدام نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۴    
بانک ایران زمین با هدف ثبت خاطرات دانش آموزان در اولین روز بازگشایی مدارس، یک مسابقه عکاسی اینستاگرامی با نام "مهر ایران زمین" برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۴    
عبدالمجید پورسعید مدیر عامل بانک ایران زمین در سفر به شیراز جایزه برنده خوش شانس "جشنواره مشتریان شتابی" را که به یکی از مشتریان شیراز تعلق گرفته بود، اهدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۴    
در راستای ارایه خدمات مناسب به مشتریان شهر شیراز، شعبه جدید بانک ایران زمین، 15 شهریور ماه با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد بانک افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۴    
سمینار سراسری پرسنل استان فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد بانک ایران زمین با حضور مدیر عامل و هیئت همراه در حضورکلیه پرسنل تحت پوشش این مدیریت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۴    
با حضورپورسعید مدیر عامل و مدیرن ارشد بانک ایران زمین، شعبه ستارخان این بانک در شیراز افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۴    
بانک ایران زمین و موسسه توسعه فناوری نخبگان با امضاء تفاهم نامه همکاری ارائه خدمات و حمایت از نخبگان کشور را در دستور کار قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۴    
در آستانه عید سعید غدیر خم هفت شعبه منتخب بانک ایران زمین در شهر تهران به مشتریان پول نو می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۴    
تنها شعبه بانکی دیجیتال ایران توسط بانک ایران زمین در تهران آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۴    
بانک ایران در مراسمی به مناسبت روز خبرنگار از زحمات بی دریغ اهالی رسانه در اطلاع رسانی شفاف و همراهی همیشگی تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۴    
حسن رضایزدانی مدیر شعب بانک ایران زمین خراسان جنوبی با حضور در تحریریه روزنامه امروزخراسان جنوبی و دیدار با مدیران و خبرنگاران روزنامه خراسان، روز خبرنگار را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۴    
تیم نوجوانان بانک ایران زمین بیرجند با 60 امتیاز موفق به کسب رتبه نخست در گروه پرس سینه مسابقات قهرمانی باشگاهی شرق و جنوب شرق کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۵    
سی صد و سی یکمین شعبه بانک ایران زمین، در شهر آبادان با حضور اعضای شورای شهر آبادان، فعالان اقتصادی، همکاران سایر بانک ها و مردم متعهد این شهر و مسوولان این بانک افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۵    
دومین انتخابات شورای اطلاع رسانی و تبلیغات نظام بانکی با حضور مدیران روابط عمومی بانک های کشور در محل بانک مرکزی برگزار شدو در این جلسه مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین نیز عضو شورای اطلاع رسانی و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۵    
اولین جشنواره رسانه های مکتوب و مجازی استان اصفهان به مناسبت روز خبر نگار، با حمایت مالی و معنوی بانک ایران زمین، با حضور جمع کثیری از خبرنگاران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۰:۵۵    
معاون اداری مالی و کارشناسان استان های اصفهان، قم ، مرکزی و چهارمحال وبختیاری بانک ایران زمین، با هدف تعامل و بررسی نیازهای کارگاه های تولیدی استان، از مجموعه قنادی های لاله صحرای استان مرکزی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۵    
همایش شعب استان البرز با حضور مدیران ارشد بانک ایران زمین با حضور ادبی معاون عملیات بانکی،مدیر امور شعب استانها و پرسنل مدیریت و شعب استان البرز در سالن آمفی تئاتر پردیس کشاورزی دانشگاه تهران در ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۵    
معاون عملیات بانکی، بانک ایران زمین روز گذشته با حضور در دوره آماده سازی تیم المپیاد بانک، ضمن تقدیر از همکاران آنها را به تلاش بیشتر در جهت اعتلای نام بانک ایران زمین تشویق کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۵    
مدیر شعب استانهای مازندران و سمنان در اولین آموزش ضمانت نامه کارگاهی ضمن تشریح اهمیت آموزش گفت: آموزش و یادگیری به عنوان نیاز حیاتی کارکنان هر سازمانی است و باید سرلوحه کار همکاران قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۵    
بانک ایران زمین اولین دوره جشنواره بازی آنلاین "نگهبان جنگل" را با رویکرد حفاظت از جنگلها و محیط زیست از 12 مرداد مصادف با شب ولادت امام رضا (ع)، لغایت 31 مرداد برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۸:۵۵    
جمعی از کارشناسان استان مازندران بانک ایران زمین، در روز اهدا خون با حضور در محل دفتر مدیر کل انتقال خون استان مازندران، این مناسبت را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۸:۵۵    
مدیر شعب استان گلستان بانک ایران زمین و تیم همراه با حضور در مرکز جراحی کاپری ضمن دیدار از این مرکز در نشستی با مسئولان آن بر گسترش همکاری با مراکز درمانی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۵    
مدیران مدیریت شعب استان یزد بانک ایران زمین طی نشستی با مدیرعامل کاشی EEFA سرام اردکان در خصوص تعامل دو جانبه و حمایت بانک از طرح های تولیدی شرکت دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۵    
بانک ایران زمین در راستای پاسخگویی مناسب به درخواست های مشتریان طرح " تسهیلاتی امید ایران زمین" را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۵    
مدیریت شعب استان های اصفهان، قم ، مرکزی و چهارمحال و بختیاری بانک ایران زمین در راستای رسیدگی به مسائل حوزه بهداشت و درمان از مجموعه کلنیک سلامت سپاهان از بخش های مختلف بازدید و از نزدیک در جریان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۵    
به منظور ایجاد ارتباطات و همکاری بیشتر بین بانک ایران زمین و سازمان تامین اجتماعی استان خراسان جنوبی جلسه ای با حضور مدیران استانی دو سازمان در دفتر مدیرکل سازمان تامین اجتماعی برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۵    
بانک ایران زمین به عنوان عاملیت پرداخت سود سهامداران (حقیقی) شرکت سرمایه گذاری نیرو منتهی به سال مالی 1395/12/30 معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۵    
بانک ایران زمین در دوازدهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی که با همت انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار، موفق به کسب دو رتبه برتر این انجمن شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۵    
بانک ایران زمین در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و تسهیل خدمات رسانی و افزایش امنیت ضمانتنامه ها، مشتریان خود را دعوت به استفاده از بخش استعلام ضمانتنامه ها در ربات تلگرامی خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۵    
مجمع عمومی عادی سالانه بانک ایران زمین برای سال مالی منتهی به 1395/12/30، در روز شنبه مورخ 96/04/31 تشکیل نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۰    
مصطفی زه تابیان به سمت مشاور در امور بورس و اوراق بهادار بانک ایران زمین منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۰    
مدیر عامل بانک ایران زمین طی حکمی معاون عملیات بانکی را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۹    
اسامی برندگان دومین دوره مسابقه پویش " همین یک زمین " که با هدف ترویج و آشنایی با محیط زیست و افزایش حساسیت مردم نسبت به این موضوع، همزمان با آغاز سال 96 برگزار شده بود، اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۹    
زباله های پلاستیکی یکی از بزرگ ترین معضلات زیست محیطی در جهان امروز هستند. این مصنوعات دست بشر به علت قابلیت های فراوان و قیمت ارزان به شکل های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۹    
مجمع عمومی عادی سالانه بانک ایران زمین برای سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 1395، رأس ساعت 9:00 روز شنبه مورخ 31 تیر ماه 1396 در محل سالن اجتماعات بانک تشکیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۸    
بانک ایران زمین در راستای اجرایی مسوولیت اجتماعی و اشاعه فرهنگ محیط زیستی از جشنواره روز بین المللی جنگلبان حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۸    
طی مراسمی شعبه مقدس اردبیلی بانک ایران زمین با حضور مدیران ارشد این بانک افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۸    
منوچهر ثقفی مدیر امور سرمایه انسانی و آموزش و اصغر امیر شکری مدیر آموزش بانک ایران زمین با حضور در ساختمان مدیریت شعب استان گلستان با همکاران دوایر ستادی از نزدیک دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۶:۰۳    
نایب رییس هیات مدیره بانک ایران زمین گفت: نهادهای حاکمیتی مسئول در قبال شبکه بانکی و بازار پول به ویژه شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی باید نقشه راه خود را برای بازسازی و تصحیح ساختار نظام بانکی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۳    
نرخ حق الوکاله دریافتی بانک ایران زمین از سپرده گذاران در سال1396، معادل 3درصد تعیین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۳    
به موجب قرارداد منعقده، بانک ایران زمین از تاریخ بیست و یکم خرداد ماه جاری در شمار بانک های عامل صندوق توسعه ملی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۵    
اولین مرحله از پیش آزمون المپیاد علمی بانکها و موسسات خصوصی، با حضور بیش از 350 نفر از پرسنل بانک ایران زمین بصورت مجازی در مدیریتهای ستادی، استانها و شعب سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۵    
مدیریت شعب استان های کرمان و هرمزگان بانک ایران زمین از شرکت کیش گوشت فارس بازدید کرد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۵    
دومین دوره جشنواره باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به مدت شش ماه از یکم تیر لغایت سی ام آذر 1396 برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۵    
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، مراسم جشن گلریزان ستاد مردمی دیه و کمک به زندانیان نیازمند با هدف آزادی زندانیان جرائم مالی و غیر عمد با حضور مدیران ارشد بانک های استان کرمان در محل تالار استانداری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۵    
اعضاء باشگاه مشتریان بانک ایران زمین می توانند با استفاده از اپلیکیشن کتابراه همیشه و همه جا به یک کتابخانه بزرگ دسترسی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۷:۰۵    
همزمان با ضیافت افطار استان تهران بانک ایران زمین مراسم افطاری در استان های خراسان رضوی و شمالی، گلستان و گیلان با حضور کلیه مدیران و پرسنل این استانها برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۵    
ضیافت افطاری پرسنل بانک ایران زمین با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران و کلیه پرسنل دو استان البرز و تهران در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۵    
ساعت کار ستاد مرکزی، ستاد مناطق و شعب بانک ایران زمین در ایام پرفیض شبهای قدر با دو ساعت تاخیر شروع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۵    
اعلام آمادگی سهامداران حقیقی داوطلب عضویت در دوره آتی هیات مدیره بانک
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۵    
مشتریان بانک ایران زمین در شهر مشهد می توانند یک کد تخفیف 5 هزار تومانی از اپلیکیشن درخواست خودرو چیتکس دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۵    
پیش آزمون المپیاد هماهنگ بانک های خصوصی با حضور کارکنان بانک ایران زمین روز پنج شنبه 25 خرداد 96 به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۵    
در این جلسه که با حضور مدیر خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با مدیر شعب بانک ایران زمین برگزار شد، حاضران در مورد موضوعاتی همچون ارائه خدمات بانکی و پرداخت الکترونیکی قبوض هم اندیشی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۵    
بخش ویژه"بسته های غیر نقدی"باشگاه مشتریان بانک ایران زمین در راستای معرفی کسب و کارهای اینترنتی و ارائه خدمات و محصولات متنوع به اعضاء باشگاه راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۵    
به اطلاع می رساند، سهامداران محترمی که تاکنون جهت دریافت سود سهام عملکرد سال مالی منتهی به 1392/12/29 مراجعه ننموده اند، می توانند از طریق فرم پیوست اطلاعات خود را جهت دریافت وجه ارسال نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۵    
بانک ایران زمین با هماهنگی های صورت گرفته با بانک مرکزی ج.ا.ا، در راستای پرداخت وام قرض الحسنه و کمک به ازدواج آسان جوانان امکان پذیرش متقاضیان جدید را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۵    
با اعلام همکاری باشگاه مشتریان بانک ایران زمین و فروشگاه البسه مدیسه و فروشگاه اینترنتی مواد غذایی چکاو، از این پس اعضای این باشگاه می توانند در صفحه کاربری خود از تخفیفات بیشتری برخوردار شوند.
مشاهده نتایج بیشتر...