چهارشنبه ۰۱ اسفندساعت ۰۱:۱۲Feb 2019 20
 

خبرهای جام نیوز 3 دی 1395 - jamnews.ir

 
جام نیوز 29 اسفند 1393 جام نیوز 29 اسفند 1394 جام نیوز 31 فروردین 1395 جام نیوز 31 اردیبهشت 1395 جام نیوز 31 خرداد 1395 جام نیوز 31 تیر 1395 جام نیوز 31 مرداد 1395 جام نیوز 31 شهریور 1395 جام نیوز 30 مهر 1395 جام نیوز 30 آبان 1395 جام نیوز 30 آذر 1395 جام نیوز 30 بهمن 1395 جام نیوز 1 اسفند 1395 جام نیوز 1 دی 1395 جام نیوز 2 دی 1395 جام نیوز 3 دی 1395 جام نیوز 4 دی 1395 جام نیوز 5 دی 1395 جام نیوز 6 دی 1395 جام نیوز 7 دی 1395 جام نیوز 8 دی 1395 جام نیوز 9 دی 1395 جام نیوز 10 دی 1395 جام نیوز 11 دی 1395 جام نیوز 12 دی 1395 جام نیوز 13 دی 1395 جام نیوز 14 دی 1395 جام نیوز 15 دی 1395 جام نیوز 16 دی 1395 جام نیوز 17 دی 1395 جام نیوز 18 دی 1395 جام نیوز 19 دی 1395 جام نیوز 20 دی 1395 جام نیوز 21 دی 1395 جام نیوز 22 دی 1395 جام نیوز 23 دی 1395 جام نیوز 24 دی 1395 جام نیوز 25 دی 1395 جام نیوز 26 دی 1395 جام نیوز 27 دی 1395 جام نیوز 28 دی 1395 جام نیوز 29 دی 1395 جام نیوز 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۰    
بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی معتقدند نتایج انتخابات آمریکا مانند جنگ های میان خیر و شر در داستان هری پاتر نوشته جی.کی. رولینگ است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۶:۲۷    
به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز ، رستوران ایل دیابلو به روش عجیبی گوشت ها را می پزد. این رستوران از حرارت درون آتشفشان که مابین 450 تا 500 درجه است برای کباب کردن گوشت و ماهی استفاده می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۲    
فرقۀ جدای یا جِداییسم (Jediism) فرقه ای است که از دین تخیّلیِ جدای (Jedi) در فیلم جنگ ستارگان الهام گرفته و پیروان آن از اصول و عقایدی که در این فیلم مشاهده می کنیم تبعیت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۸:۰۰    
حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی با بیان اینکه یکی از اوصاف مومن، غیرت است؛ گفت: ما باید علمی فراهم کنیم که با غیرت ما هماهنگ باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۸:۱۵    
بازماندگان گروه های تروریستی، پیش از خروج از حلب و در آخرین لحظات هم دست از جنایت و کشتار برنداشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۶:۴۵    
سرپرست پلیس راهور خوزستان از توقیف یک دستگاه خودرو پراید با 82 میلیون ریال در حوزه ترافیک شهری در کلانشهر اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۴۷    
به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز ، گربه ای عجیب را ببینید که چند سال بدون رسیدگی به موهایش را گذرانده و حالا تبدیل به حیوانی عجیب و پر مو شده است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۴۴    
به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز ، فیلم سینمایی نفس از آن دسته از آثاری بوده که با حضور پرتعداد بازیگران گیشه پسند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۲    
یک روحانی چینی تبار اقدام به اذان گفتن به زبان چینی در مسجد امام اصفهان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۷:۳۵    
در آخرین رتبه بندی یک شرکت معتبر فناوری که اقدام به رتبه بندی سرعت اینترنت کشور ها به صورت فصلی و سالانه میکند ، کره جنوبی در صدر قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۷:۲۷    
آمریکایی ها می توانند دارو، اقلام پزشکی و کشاورزی به ایران صادر کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۷:۰۷    
نقویان ، در روز 2 دی 1395 در سن 52 سالگی بر اثر عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۲:۴۸    
شمار تلفات مصرف کنندگان یک نوشیدنی گیاهی تقلبی که به عنوان مشروب الکلی ارزان در استان ایرکوتسک روسیه مورد استفاده قرارگرفته بود درحالی به 74 نفر رسیده که همچنان بیش از 30 مصدوم هم در بیمارستان بستری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۰:۳۸    
تصادف شدید تیبا و زانتیا در بزرگراه سعیدی دو مجروح برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۵۴    
یک قلاده روباه که وارد ساختمانی در حال ساخت در محدوده تجریش شده بود، به دام افتاد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۵۹    
دردسر مزاحمت های مرد جوان برای یک زن سناریوی انتقام گیری اسیدی را رقم زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۴۹    
اگرچه ترامپ پس از اعلام خبر انعقاد قرارداد ایران و بوئینگ در ماه گذشته تاکنون اظهار نظری در این باره نداشته اما این خریدها تضمین شده نیستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۲۹    
باراک اوباما طرح فهرست برداری و اخراج اعراب و مسلمانان موسوم به سیستم ثبت نام ورود و خروج امنیت ملی را که از سال 2002 تاکنون در این کشور در حال اجرا بود، لغو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۱۴    
بازیکن سرباز تیم فوتبال تراکتورسازی ساعتی پیش در اردوی تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی مقابل سیاه جامگان حاضر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۱۵    
پسری 9 ساله با اسلحه شکاری، پسر خاله 16 ساله خود را به قتل رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۲    
فدراسیون کشتی ایران برای توسعه کشتی در میان زنان به خصوص بانوان مسلمان، شیوه جدیدی از کشتی بانوان با پوشش متفاوت را با عنوان cover- singlet wrestling به اتحادیه جهانی کشتی پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۲    
67 هزار بانوی بی سواد مراکشی با شرکت در طرح یادگیری خواندن و نوشتن در مساجد این کشور با هدف مبارزه با بی سوادی، قرآن کریم را به رشته تحریر درآوردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۹    
شهروندان سعودی در منطقه ضمد شهرستان جازان درحالی به قصد اقامه نماز در مسجد بین راهی این منطقه توقف می کنند که به جای مسجد، شاهد مناره ای بر سر در ایستگاه پمپ بنزین هستند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۴۸    
نیکول کیدمن در فیلم سینمایی "کشتن گوزن مقدس" ساخته "یورگوس لانتی موس" که سال آینده همزمان با جشنواره فیلم کن افتتاح می شود نقش آفرینی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۲:۳۵    
مخدر ناس، از نمونه مواد تخدیری به شمار می رود که مصرف آن در میان افاغنه از دیرباز شایع بوده ،ماده ای که بر اساس گزارشات،سوء مصرف آن برخی جوانان ایرانی را نیز تهدید می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۲:۲۴    
فیلم تازه اصغر فرهادی با انتشار غیرقانونی در فضای مجازی و علیرغم ادامه اکران به زودی در شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۱    
دختران نیمه برهنه در پارتی شبانه آبادان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۱    
پوتین در نامه ای که به مناسبت عید کریسمس به ترامپ ارسال کرده است، خواستار بهتر شدن روابط آمریکا و روسیه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۱۵    
مشاور معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: روز(جمعه، سوم دی) در حالی که معاون پارلمانی رئیس جمهور در پیش خطبه های نماز جمعه یزد از ضرورت وحدت صحبت می کرد، عده قلیلی تلاش کردند سخنان وی را ناتمام بگذارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۰۳    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، که در ادامه سفر منطقه ای خود در حال دیدار از لبنان است، با نبیه بری، رئیس مجلس نمایندگان لبنان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۳۸    
ستاره تیم ماشین سازی پس از درگیری ایجاد شده و محرومیت از حضور در تمرینات، از سرمربی این تیم درخواست بخشش کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۲۴    
کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: به عنوان یک پرسپولیسی از قهرمانی این تیم در نیم فصل خوشحالم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۸:۱۶    
بازیکن تیم جوانان پرسپولیس در دقایق پایانی دیدار امروز تیمش وارد زمین شد تا عنوان جوانترین بازیکن تاریخ این باشگاه را در لیگ برتر به نام خود کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۵۹    
معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: بعد از تصویب کاهش نرخ سود سپرده و تسهیلات توسط شورای پول و اعتبار، بانک مرکزی به حدود 10 بانک برای رعایت نرخ اعلامی این شورا تذکر کتبی داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۵۹    
آزادی شهر حلب سوریه و تحولات اخیر در منطقه که از دستاوردهای مهم محور مقاومت و هم پیمانی ایران و متحدان آن بود تاثیر زیادی در روند تحولات منطقه و جهان خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۵۳    
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان در نامه ای به شهرداری تهران گفت: دستور فرمایید اذان در اوقات سه گانه صبح، ظهر و شب بالاخص صبح از بلندگوهای میادین و بوستانهای بزرگ اعلام شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۳۷    
امید حاجیلی خواننده پاپ شب گذشته با حضور در خندوانه لحظه های شادی را ایجاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۳۲    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و رایزنی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۳۲    
دو خودرو دنا و جک J5 با قرار گرفتن در یک کلاس از لحاظ فنی و امکانات شباهت های بسیاری دارند که به مقایسه این دو خودرو پرداخته ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۳۲    
به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز ، شرکت خودروسازی لامبورگینی از جدیدترین مدل سری ابرخودروی پرچم دارش رونمایی کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۲۷    
مدیرعامل جدید مخابرات استان تهران از واگذاری سرویس ADSL مخابرات استان تهران به بیش از یک میلیون و 300 هزار مشترک خبر داد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۲۲    
یکی از مسافران شرکت هواپیمایی به خاطر آن چه شاهدین اظهارات خشمگینانۀ وی در مقابل دختر رئیس جمهور توصیف کرده اند، از هواپیما اخراج شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۲۲    
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم گفت که موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان شنبه(چهارم دی) در دستور کار مجلس قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۲۲    
وزیر صنعت دو روز پیش رسماً شکست طرح کارت "خرید کالای ایرانی" که مهرماه 94 توسط آقای رئیس جمهور در قالب بسته دوم خروج از رکود مطرح شده بود را اعلام و البته بانک مرکزی را مقصر این شکست معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۱۷    
دولت که بزرگترین بدهکار بانکی محسوب می شود و تاکنون نتوانسته از بدهی انباشته شده خود طی سال های اخیر کم کند، هربار تکلیف و سفارش تازه ای هم برای بانک ها دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۱۷    
در حالی که بازار مسکن همچنان دوران رکود خود را سپری می کند، گزارش ها از بخش مسکن حاکی است که هزینه های ساخت و ساز روز به روز بالا رفته و این موضوع تأثیر بسزایی بر قیمت تمام شده مسکن گذاشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۱۷    
دیروز صبح تصادف خودروی سمند با کامیونت هیوندا در جاده خوی یک تن کشته و 4 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۱۲    
بسیاری از پروازهای دیگر نیز مسیر خود را تغییر داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۰۷    
وال استریت ژورنال با اشاره به بلاتکلیفی قرارداد 18 میلیاردی فروش ایرباس به ایران در سایه ورود ترامپ به کاخ سفید نوشت: حداقل یکی از هواپیماهای ایرباس قبل از مراسم تحلیف ترامپ تحویل ایران خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۰۷    
دختر جوان وقتی دید با یک متجاوز روبرو است با نامزدش تماس گرفت و شنید باید از ماشین بیرون بپرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۰۷    
مدافع ملی پوش تیم استقلال خوزستان گفت: مشکل مالی تیم تمرکز بازیکنان را به هم ریخته بود و تیم را شوکه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۰۲    
کرمان موتور فروش اقساطی لیفان X60 ویژه دی ماه را آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۷:۰۲    
قانون هدفمندی یارانه ها تاکنون در دو فاز توسط دولت های وقت به اجرا در آمده و با وجود تورم های موجود در جامعه، هزینه های هنگفتی روی دست دولت گذاشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۶:۵۲    
روسیه در پی ترور سفیر روسیه در آنکارا، زنگ خطر را برای همه کشورهای منطقه به صدادرآورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۶:۵۲    
به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز ،زوج معروف هالیوود برای خوشحال کردن کودکان بیمار با لباس بابانوئل به دیدار آنها رفتند. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۶:۴۲    
به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز ، آزاده نامداری مجری کشورمان عکس جدیدی از چهره بامزه گندم عبادی دخترش که بر روی مجله اید ه آل چاپ شده است، را منتشر کرده است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۶:۲۷    
شورای امنیت سازمان ملل متحد روز جمعه قطعنامه ای را با اکثریت آرا تصویب کرد که خواستار پایان شهرک سازی اسرائیل در اراضی مورد ادعای فلسطینی ها می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۶:۰۱    
دبیر کل جبهه یاران انقلاب اسلامی گفت: سال 92 احمدی نژاد اشتباه کرد که در انتخابات دخالت و از کسی حمایت نکرد لذا بخشی از سبد رأی احمدی نژاد به سوی روحانی رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۴:۳۰    
مذاکرات پرسپولیسی ها با هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی به جاهای خوبی رسیده و باید کار این بازیکن با پرسپولیس را تمام شده دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۴۸    
فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز از دستگیری کلاهبردار 40 میلیاردی و کلاهبرداران فروش احشام توسط ماموران آگاهی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۰:۳۷    
چندی پیش رئیس شرکت کنترل کیفیت هوا خبر داد به زودی میزان "کربن سیاه" در هوای پایتخت اندازه گیری می شود. کربن سیاه ذره ای کوچکتر از 2 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۰:۳۲    
یک امریکایی سیاه پوست از ایالت تنسی با ارائه دادخواستی به دادگاه خواستار دریافت یک میلیون دلار خسارت بابت گذراندن 31 سال زندان بر اثر اشتباه قاضی به خاطر گناه ناکرده شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۱۰    
برای مشاهده جلد روزنامه گل در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۰۹    
زننده گل دوم پرسپولیس در راهروهای ورزشگاه آزادی صحنه ماندگار خلق کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۰:۰۴    
پروین که از حامیان طاهری است بلافاصله با او تماس گرفت و سرپرست باشگاه پرسپولیس را از تصمیمش منصرف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۵۷    
تحقیقی که روز جمعه منتشر شد نشان می دهد بیش از نیمی از زنان برزیلی که در سن باروری هستند، به علت بیماری زیکا که از سال 2015 در این کشور شیوع پیدا کرده است، تلاش می کنند از بارداری جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۵۷    
هافبک پرسپولیس اعلام کرد: اگه جایگاه تیم پایین تر بود بعضیا خیلی خوشحال تر بودن. اینا پرسپولیسی نیستن اینا دنبال اینن که تیم نتیجه نگیره به یه پستی برسن.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۴۹    
برای مشاهده جلد روزنامه خراسان ورزشی در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۴۹    
برای مشاهده جلد روزنامه نود در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۴۹    
برای مشاهده جلد روزنامه هدف در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۴۹    
دو گردشگر تبعه استرالیا در اندونزی به اتهام دزدی با گردن آویز " من دزد هستم" ، توسط پلیس در خیابان های جزیره "جیلی تراوانگان " گردانده شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۴۸    
گزارشگر مطرح فوتبال کشورمان در آخرین بازی نیم فصل اول پرسپولیس، باز هم روز پرحاشیه ای داشت و حسابی چهره بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۲۳    
جشن تولد مدافع تیم فوتبال پرسپولیس امروز و در ضیافت شامی که مدیران باشگاه ترتیب داده بودند برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۱۰    
برای مشاهده جلد روزنامه خبر ورزشی در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۰۳    
کارگر 22 ساله به قتل مرد موبایل فروش برای پنهان ماندن راز سرقت هایش اعتراف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۲    
11 ماه زمان نیاز بود تا آنچه دو طرف در بهمن سال گذشته در پاریس نهایی کرده بودند در تهران به امضا برسانند؛ امضایی که به گواه آن ایران ایر بزرگترین خرید خود پس از چهار دهه را به ثبت می رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۲    
مهاجم اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس برای حضور در آسیا نیاز به تقویت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۵۲    
برای مشاهده جلد روزنامه صدای سپاهان در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۲۹    
مدافع پرسپولیس گفت: دفاع وسط نسبت به دفاع چپ، پست حساس تری است و به تمرکز و تجربه بیشتری دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۲۹    
پیشکسوت استقلال و پرسپولیس گفت: هر بازیکنی می خواهد سرباز شود به تراکتورسازی می رود. این موضوع به باشگاه های دیگر ضربه می زند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۲۷    
نکته جالب و مهم درباره یتیم خانه ایران، روند فوق العاده صعودی فروش این فیلم در شهرستان ها و شهرهای فاقد سینماست که استقبال از این اثر را در هفته های اخیر به شدت بالا برده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۹    
تازه ترین پست اینستاگرام داریوش فرضیایی به تصویری از خود و سارا خوئینی ها به عنوان همکار تازه وی اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۹    
برای مشاهده جلد روزنامه ایران ورزشی در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۳    
سرمربی شاندونگ لوننگ چین گفت: اگر پیشنهادی از سوی باشگاه استقلال به دست من برسد حتما آن را بررسی خواهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۳    
رئیس بیمارستان پاستور بم گفت: در حادثه روستای جهان آباد شهرستان فهرج 15 نفر به بیمارستان منتقل شد که 5 مصدوم بلافاصله تحت درمان و احیا قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۰۹    
دبیرکل حزب الله عصر امروز و یک روز پس از اعلام رسمی آزادسازی حلب و پیروزی بزرگ ارتش سوریه و متحدان آن سخنان مهمی درباره اوضاع حلب و سوریه و نیز وضعیت سیاسی لبنان ایراد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۸    
بسیاری از قاتلان بعد از دستگیری مدعی می شوند در حالت عادی نبوده و دست به ارتکاب جنایت زده اند و اگر حالشان خوب بود، هیچگاه به خاطر مسائل پیش پا افتاده دست به قتل نمی زدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۵۲    
برای مشاهده جلد روزنامه ابرار ورزشی در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۴۷    
عابربانک پرسپولیس اعلام کرد: ما باید مقتدرانه در آسیا حاضر شویم و نتیجه مطلوب و مورد قبول کسب کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۳۷    
هافبک سرباز پرسپولیس اعلام کرد: بازیکن نمی تواند تعیین کند محل خدمتش کجا باشد. مگر کسی که سرباز می شود یگان محل خدمتش را خودش مشخص می کند؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۲۷    
برای مشاهده جلد روزنامه پیروزی در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۲۲    
برای مشاهده جلد روزنامه همشهری ورزشی در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۱۶    
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان یکی، یکی به اتاق احمد می رفتند و از او می خواستند تیم را ترک نکند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۰۹    
مدیرکل بدهی های وزارت اقتصاد با بیان اینکه بدهی های دولت به بانک ها در هر دوره بر اساس گزارش سازمان حسابرسی مشخص می شود گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۱:۰۹    
تخلیه تروریست ها از حلب همچنان ادامه دارد. حلب پس از چهار سال، همزمان با خروج تروریست ها از این شهر شاهد بارش برف است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۵۶    
تئوریسین شادی های پس از گل پرسپولیسی ها، در بازی امروز مقابل سیاه جامگان نیز عملکرد قابل قبولی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۴۱    
سرپرست تیم نفت تهران گفت: امیر قلعه نویی مربی کار بلدی است ولی ما می خواهیم با برد در این بازی نیم فصل را در بالای جدول به پایان برسانیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۴۱    
ساقط شدن پهپاد که مشغول تصویربرداری نامجاز بر فراز تهران بود، بازتاب وسیعی در رسانه های عربی داشت.