یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۹:۱۵Dec 2018 16

خبرهای جام نیوز 18 دی 1395 - jamnews.ir

جام نیوز 29 اسفند 1393 جام نیوز 29 اسفند 1394 جام نیوز 31 فروردین 1395 جام نیوز 31 اردیبهشت 1395 جام نیوز 31 خرداد 1395 جام نیوز 31 تیر 1395 جام نیوز 31 مرداد 1395 جام نیوز 31 شهریور 1395 جام نیوز 30 مهر 1395 جام نیوز 30 آبان 1395 جام نیوز 30 آذر 1395 جام نیوز 30 بهمن 1395 جام نیوز 1 اسفند 1395 جام نیوز 1 دی 1395 جام نیوز 2 دی 1395 جام نیوز 3 دی 1395 جام نیوز 4 دی 1395 جام نیوز 5 دی 1395 جام نیوز 6 دی 1395 جام نیوز 7 دی 1395 جام نیوز 8 دی 1395 جام نیوز 9 دی 1395 جام نیوز 10 دی 1395 جام نیوز 11 دی 1395 جام نیوز 12 دی 1395 جام نیوز 13 دی 1395 جام نیوز 14 دی 1395 جام نیوز 15 دی 1395 جام نیوز 16 دی 1395 جام نیوز 17 دی 1395 جام نیوز 18 دی 1395 جام نیوز 19 دی 1395 جام نیوز 20 دی 1395 جام نیوز 21 دی 1395 جام نیوز 22 دی 1395 جام نیوز 23 دی 1395 جام نیوز 24 دی 1395 جام نیوز 25 دی 1395 جام نیوز 26 دی 1395 جام نیوز 27 دی 1395 جام نیوز 28 دی 1395 جام نیوز 29 دی 1395 جام نیوز 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۷:۲۵    
جسد زن مجهول الهویه ای که توسط فرد یا افراد ناشناس در انتهای شهرک رضویه و در امتداد کمربندی سبز مشهد دفن شده بود در حالی کشف شد که قسمت های زیادی از جسد وی توسط حیوانات درنده خورده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۹    
کاخ سفید یک دختر جوان روسیه را پس از ظن و گمانهایی مبنی بر کمک به مسکو برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری امریکا در فهرست تحریم ها قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۷:۴۳    
بدهی های معوق و دارایی های منجمد بانک ها در حالی دلیل اصلی تنگنای مالی در اقتصاد ایران عنوان می شود که به نظر می رسد معوق سازی تسهیلات بانکی که تا پیش از این در شعب بانکی انجام می شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۷:۱۸    
به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز ، رامبد جوان و نگار جواهریان داوران مسابقه نقد تماشاگران نمایش کلاغ شدند. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۷:۰۷    
مدیر روابط عمومی شرکت فیلمیران در واکنش به رویداد مخدوش شدن سر در برخی از سینماهای نمایش دهنده ی فیلم سلام بمبئی بیانیه ای را انتشار داده ست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۵    
سکه طرح قدیم در بازار آزاد یک میلیون و 183 هزار و 700 تومان و طرح جدید یک میلیون و 115 هزار تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۹    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۳۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۳۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۴۳    
حمید لولایی درباره علت سه سال دوری اش از تلویزیون گفت و درباره سریال "پنچری" توضیح داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۴    
انفجار در منطقه اعزاز واقع در استان حلب سوریه دست کم 60 نفر کشته و 50 زخمی بر جای گذاشت. خبرگزاری ها به نقل از شاهدان عینی اعلام کرده اند که این حادثه بر اثر انفجار خودرویی بمب گذاری شده بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۱    
شماره 8 جدید توضیحاتی مفصلی در خصوص بازیکن و تیم مورد علاقه اش تا رقم قرارداد با ماشین سازی و پرسپولیس ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۶    
طراح چهره پرداز فیلم چراغ های ناتمام گفت: برای رسیدن به چهره مورد نظر کاراکتر جلال که آقای مجید صالحی بازی می کند، طرح هایی زدیم تا از آن قالب آثار طنزی که مردم از ایشان به یاد دارند، دور شویم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۱:۰۲    
معصومه سپهری تازه ترین پست اینستاگرام خود را اختصاص داد به سی امین سالروز جانبازی همسرش.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۴    
باراک اوباما با بیان اینکه رئیس جمهور روسیه قابل اعتماد نیست، از جمهوری خواهانی که ادعای حملات سایبری روسیه را رد می کنند، انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۱    
ناس مخدری گیاهی است که این روزها در جنوب شرق ایران آزادانه به فروش می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۱    
کیانوش عیاری با عصبانیت گفته است: دیگر هیچ فیلم سینمایی نمی سازم که خانمها در آن روسری به سر داشته باشند چه در خلوت خودشان چه در مقابل محارم این کار را نخواهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۹    
بعد از پخش برنامه خندوانه در سه شنبه شب 14 دی، رکورد ثبت نام کارت اهدای عضو شکسته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۴    
پلیس جنایی وارد پرونده مرگ جرج مایکل خواننده 53 شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۴    
سلطان فوتبال ایران از سرمربی کروات پرسپولیس خواست که به مصاحبه هایش علیه سرمربی تیم ملی پایان دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۴    
آیا نباید رئیس جمهور محترم نگاهی دقیق تر به مشاوران و برخی از سایه روشن های اطراف خود داشته باشند و از فتنه احتمالی دیگری پیشگیری کنند؟!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۳    
پروین بهمنی تنها خواننده ای است که اجرایش در جشنواره موسیقی فجر ویژه بانوان نیست. هر چند وی سرپرست گروه حاوا عنوان شده است اما تجربه کارهای گروه او نشان از خوانندگی وی همراه با یک مرد به زبان قشقایی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۰    
این دولت تا هفت برجام را خواب دیده بود اما در همین برجام اول هم نتوانستند کاری کنند و به همین دلیل به دنبال ایجاد دوقطبی در جامعه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۳    
من عاشق زن ایرانی هستم و مطمئن باشید او را نکشته ام.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۹    
وکیل آرش صادقی از انتقال موکل خود به بیمارستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۴۴    
یکی از نظامیان ارتش عربستان سعودی با انتشار ویدیویی از خود، اعلام کرد که به دلیل جنگ این کشور در یمن و جنایاتی که علیه مردم این کشور می شود، از ارتش عربستان جدا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۸    
گروهی از سیاستمداران مسلمان اندونزی در پارلمان این کشور خواستار ممنوعیت کامل تولید، توزیع و مصرف مشروبات الکلی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۲    
مهاجم گلزن آبی ها از قطر پیشنهاد دارد و درخواست رضایت نامه اش از باشگاه استقلال را ارائه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۲۳    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمان نیم فصل شده ام، پس مشکلی ندارم که بخواهم به تیم ملی گره بزنم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۰۵    
ایران جزو 20 کشوری است که توصیه می شود در سال 2017 حتماً از آن بازدید شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۰۲    
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز ، وزارت نفت دلیل عدم ادامه مذاکرات از سوی ایران را بی نیازی کشورمان از واردات گاز از ترکمنستان اعلام می کند و تاکید دارد به احتمال قوی این قرارداد فسخ خواهد شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۰۱    
دولت و بانک مرکزی در ابتدای امسال اعلام کردند ارز تا پایان سال جاری تک نرخی خواهد شد و تمامی بازارهای موازی قیمت گذاری از جمله ارز آزاد، ارز مبادله ای و .. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۵۵    
رئیس شورای تأمین کنندگان دام زنده کشور گفت: با آغاز عرضه گوشت گوسفند پیش بینی می شود قیمت هر کیلو گوشت گوسفند به 28 هزار تومان کاهش یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۵۲    
سفیر چین در عشق آباد گفت: با توجه به قطع صادرات گاز ترکمنی به ایران، پکن به تنها واردکننده گاز طبیعی و بزرگترین شریک اقتصادی و انرژی ترکمنستان تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۵۲    
به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز ، مجری قدیمی رادیو و تلویزیون، عکسی یادگاری از خود، علی دایی و احمدرضا عابدزاده را در اینستاگرام منتشر کرد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۵۲    
دلار آمریکا در چند وقت اخیر به بالاترین میزان بازده خود در 14 سال اخیر رسیده است و اکنون دیگر دیدن شاخص دلار روی عدد 103 چیز عجیبی نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۵۲    
در حالی که گفته می شود تیموریان در آستانه قرارداد با استقلال است، ابهامات و سوالات مختلفی در این رابطه مطرح است. ابهاماتی که شاید به زودی پاسخ آنها مشخص شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۴۶    
پیامک های جدیدی در روزهای گذشته تحت عنوان حذف یارانه به برخی خانوارها ارسال شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۴۱    
بر این اساس خودروی سیمبل برای جذب بازار بیشتر به روش اقساطی در جشنواره نوروزی و با شعار پرداخت به سلیقه شما عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۴۱    
شرکت مدیران خودرو فروش فوری اقساطی سال جدید خودروی X 33 S CVT و X 33 S Sport CVT را به صورت منعطف با بهره گیری از ماشین حساب فروش آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۱    
در پی بالا گرفتن اعتراض ها در تالار معاملات بورس اوراق بهادار تهران و کشیده شدن آن به مقابل ورودی این تالار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۱    
در آخرین شرایط فروش اعلام شده از سوی ایران خودرو، پژو 207i با دو طرح مجزا پیش فروش می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۲۸    
امید علومی خواننده پاپ به تازگی تک آهنگ جدید منتشر کرده است که در آن از صدای همسر صاحب نامش هم استفاده کرده است؛ سحر قریشی که اتفاقا هوادار بسیاری در سینمای ایران دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۲۴    
عکسی که از گرفتار شدن یک مار و طعمه اش در فضای مجازی منتشر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۲۴    
شرکت BMW در نمایشگاه CES 2017 خودروی مفهومی ارائه داده است که قابلیت های آن، چنان خیره کننده است که به سختی می توان باور کرد که این محصول واقعا یک خودوی سواری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۲۴    
به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز ، محمدرضا شریفی نیا در صفحه اینستاگرام تصویری از دورهمی خود در کنار اکبر عبدی و امیر نوری در منزل خود منتشر کرد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۲۲    
ورود می باخ 2016 به ایران این خودروی مرسدس بنز اس 500 از نوع می باخ، چند روزی است وارد جزیره کیش شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۲۱    
مریم معصومی بازیگر 30 ساله عکس هایی از خودش قبل و بعد از آرایش را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۱۶    
مدیر شبکه بهداشت و درمان نوشهر از اشتباه نبودن عمل چشم یک بیمار اهل این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۱۶    
بر اساس دستور جدید سازمان امور مالیاتی، اعطای هرگونه تسهیلات یا ایجاد تعهدات نظیر گشایش اعتبارات اسنادی (ال سی) یا صدور ضمانت نامه بانکی اعم از ارزی و ریالی توسط بانک ها و موسسات اعتباری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۱۳    
رئیس اتحادیه چلوکباب و چلوخورشت گفت: در برخی نقاط شهر شاهد عرضه هر پرس کوبیده به قیمت 5 هزار تومان و یا دو هزار تومان هستیم که با پوست مرغ تهیه می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۱۱    
بررسی سبد هزینه خانوارها در سال های قبل و بعد از هدفمندسازی یارانه ها حاکی از این است که رفاه خانوارها در سال های پس از اجرای آن در سطح ملی کاهش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۱۱    
این روزها بحث بر سر تعیین حداقل دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار در محافل کارگری گرم شده و طبق روال هر سال، شورای عالی کار نشست هایی را با حضور نمایندگان کارگران، دولت و کارفرمایان برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۱۱    
پرونده قربانی آزار و اذیت که پس از شکایت به زندگی خود پایان داده بود، با صدور حکم مرگ برای پسر آزارگر وارد مرحله تازه ای شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۰۵    
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز ، باراک اوباما رئیس جمهور امریکا، طی مراسمی که در پایگاه نظامی "میر هندرسون" در "آرلینگتون" برگزار شد با نیروهای مسلح ایالات متحده وداع کرد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۰۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حذف خانواده های پردرآمد از شمول افراد یارانه بگیر منابع آزاد شده را به توانمندسازی و پرداخت مستمری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۰۵    
ناراحتی و بی تابی اسب در مراسم عزاداری صاحبش موجب شگفتی دهها شرکت کننده در تشییع جنازه یک مردم برزیلی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۰۰    
برگزاری مراسم خواستگاری پسربچه 7 ساله از دخترعموی 4 ساله اش در مصر، جنجالی گسترده در شبکه های اجتماعی به پا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۷:۰۰    
با نزدیکی به پایان هر ماه اخبار مربوط به زمان واریز یارانه نقدی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و در این میان نگرانی افراد برای حذف شدن از لیست دریافت یارانه نیز بیشتر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۶:۵۹    
در ادامه سه نفر حاضر در دیگری نیز دستگیر شده و در نهایت متهمان به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۵۴    
برای مشاهده جلد روزنامه ابرار ورزشی در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۵۴    
هافبک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز برای دریافت رضایت نامه خود طلبش را می بخشد و احتمالا 24ساعت دیگر آبی پوش می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۶    
سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران اعلام کرد: دلیل استعفایم مخالفت های همیشگی توسط سرمربیان باشگاه ها با برنامه های فدراسیون و سرمربی تیم ملی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۵۴    
برای مشاهده جلد روزنامه پیروزی در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۴    
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: مصلح همین الان این توانمندی را دارد که سمت چپ تیم ملی شایستگی هایش را به نمایش بگذارد، او حتی می تواند در بهترین تیم های اروپایی هم بازی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۳۶    
"ارتش و کمیته های مردمی یمن همچنین امروز به پیروزی های جدیدی در رویارویی با نظامیان سعودی در شهر عسیلان در استان شبوه دست یافتند."
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۲    
مهاجم جدید تیم فوتبال ماشین سازی گفت: خوشحالم که با مربی بزرگی مثل فرهاد کاظمی کار می کنم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۱    
برای مشاهده جلد روزنامه خراسان ورزشی در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۰    
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال گفت: همه اهالی این رشته نباید غلام حلقه به گوش کی روش باشند و اجازه بدهند این سرمربی خارجی هر توهینی که می خواهد به فوتبال ایران بکند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۰    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار دوستانه تیمش مقابل پاراگ تهران از عملکرد بازیکنان ملی پوش خود به شدت شاکی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۵۷    
برای مشاهده جلد روزنامه گل در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۵۷    
برای مشاهده جلد روزنامه ایران ورزشی در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۰    
اهم خروجی رسانه های برون مرزی در موضوعات "ایران" که محصول رصد گروه مانیتورینگ جام طی 24 ساعت اخیر می باشد، در قالب اخبار کوتاه از منظرتان می گذرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۳۶    
مهاجم استقلال به خاطر صحبت های سخنگوی سابق این باشگاه قصد جدایی از این تیم را دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۳۶    
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، گفت: پرونده مسکن مهر 10 استان اولویت دار کشور باید تا اردیبهشت سال 96 بسته شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۳۶    
بررسی دوربین های پمپ بنزین، سه مرد شیطان صفت را که در پوشش مسافربر زن جوانی را ربوده و پس از سرقت اموالش او را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، گرفتار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۲۱    
برای مشاهده جلد روزنامه صدای سپاهان در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۲۱    
این دو شهرک شیعه نشین در 10 کیلومتری شمال ادلب از 28 مارس 2015 به محاصره کامل تروریست ها درآمدند و از آن زمان بارها هدف حمله خمپاره ای تروریست ها قرار می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۲۱    
برای مشاهده جلد روزنامه همشهری ورزشی در اندازه واقعی روی آن کلیک بفرمایید 109
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۰۱    
جنگنده های ائتلاف بین المللی، 10 خودروی حامل سوخت متعلق به شهروندان عراقی را هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۶    
این بیانیه خطاب به آمریکایی ها هشدار داده است که به مواضع النجباء نزدیک نشوند و اطمینان داده که نیروها در آمادگی برای هرگونه مواجه قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۶    
روزبه چشمی به بازی با السد می رسد ولی کادر فنی استقلال نمی تواند زیاد روی این بازیکن ریسک کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۵    
دو طرف موضوعات حیاتی موردعلاقه دو کشور و افق های همکاری در تمامی زمینه ها و امکان پی ریزی و پیشبرد روابط راهبردی و سیاسی و اقتصادی تحقق بخش منافع دو کشور را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۹    
کارلوس کی روش روز گذشته در دیدار با مهدی تاج استعفای کتبی خود را به رئیس فدراسیون تقدیم کرده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۳۰    
نزاع دسته جمعی بیش از 10 جوانان در حادثه بامداد روز گذشته، منجر به کشته و زخمی شدن چند نفر شد که در پی آن دو نفر کشته و چند نفر دیگر را راهی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۳۰    
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می گوید زمانی که هدایت تیم ملی را به عهده داشت یک هفته هم لیگ را تعطیل نکرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۲۳    
ارتشی که عربستان از میان هواداران دولت قانونی یمن در این کشور تشکیل داده است، برای همیشه حوثی ها و همپیمانان را از صحنه یمن دور خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۱۳    
مهاجم جدید باشگاه الشحانیه قطر گفت: امیدوارم در فوتبال این کشور پیشرفت کنم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۱۰    
در ادامه سناریو سازی های غرب علیه ایران،آلمانی ها مدعی بازداشت جاسوس اجیر شده از سوی ایران در این کشورشدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۱۰    
ملی پوش ذوب آهن در اردوی تیم ملی در امارات مصدوم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۱۰    
آتش سوزی مغازه در لوشان باعث سوختگی صاحب مغازه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۷    
هافبک ملی پوش فوتبال کشورمان به شایعه پرسپولیسی شدنش واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۰    
کاپیتان اسبق استقلال گفت: رحمتی و خرمگاه را تا سه چهار روز دیگر اشتی می دهم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۰    
صبح امروز 5 دانش آموز رودانی که از روستای برنطین این شهرستان قصد عزیمت به مرکز شهر را به منظور روانه شدن به مدرسه داشتند در محور آبنما به مرکز شهرستان رودان دچار حادثه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۴۴    
مظنون سوری که پس از تقاضای دریافت 180 هزار یورو از واسط داعش دستگیر شد، ادعا می کند که به همکاری با داعش تظاهر می کرده و می خواسته این مبلغ کلان را برای درمان پدر بیمارش در دمشق هزینه کند.