یکشنبه ۳۰ دیساعت ۱۰:۵۴Jan 2019 20
 

خبرهای روزنامه جوان آنلاین 28 اسفند 1394 - javanonline.ir

 
روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1393 روزنامه جوان آنلاین 31 فروردین 1394 روزنامه جوان آنلاین 30 اردیبهشت 1394 روزنامه جوان آنلاین 31 خرداد 1394 روزنامه جوان آنلاین 31 تیر 1394 روزنامه جوان آنلاین 31 مرداد 1394 روزنامه جوان آنلاین 31 شهریور 1394 روزنامه جوان آنلاین 30 مهر 1394 روزنامه جوان آنلاین 30 آبان 1394 روزنامه جوان آنلاین 30 آذر 1394 روزنامه جوان آنلاین 30 دی 1394 روزنامه جوان آنلاین 30 بهمن 1394 روزنامه جوان آنلاین 1 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 2 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 8 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 9 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 10 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 11 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 12 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 13 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 14 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 15 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 16 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 17 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 18 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 19 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 20 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 21 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 22 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 23 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 24 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 25 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 26 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 28 اسفند 1394 
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۱    
خطیب موقت نمازجمعه تهران گفت: عربستان 2 میلیون دلار به العربی پول داده که حزب الله را تروریست بخواند چون حزب الله در مقابل دشمن ایستاده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۴    
دادگاه آلمان یک کارمند پیشین دستگاه اطلاعاتی این کشور را به جرم جاسوسی برای آژانس های اطلاعاتی آمریکا و روسیه به هشت سال حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۴    
"دیمیتری پسکوف" روز پنجشنبه گفت: تعیین شکل نظام سوریه فقط منحصر به سوری ها است و باید در روندی مشخص شود که تمام طوایف و اقوام سوری اعم از کرد، شیعه، علوی، سنی، دروز و غیره در آن شرکت داشته باشند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۴    
وزیر دفاع آمریکا در بخشی از اظهاراتش در نشست کمیته امور مسلح سنا گفت که رفتار ایران با تفنگداران بازداشت شده این کشور در جزیره فارسی، خشم برانگیز، غیرحرفه ای و مغایر با قوانین بین المللی بود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۴    
همزمان با برگزاری مذاکرات صلح سوریه کُردهای سوری در شمال این کشور نظام فدرالی اعلام کردند؛ مسأله ای که در شرایط کنونی سوریه بوی جدایی طلبی را به مشام می رساند تا برقراری فدرالیسم.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۶    
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی برای جلوگیری از افزایش وزن در ایام نوروز توصیه کرد مردم اگر می خواهند از آجیل و شیرینی استفاده کنند حتما باید از سهم ناهار و شام کم کنند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۶    
سریال 12 قسمتی مردان سایه محصول سال 2011 فرانسه، در ایام نوروز از شبکه افق پخش می شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۶    
29 اسفند ، نمادهای شهری از جمله برج پل طبیعت، برج میلاد، برج آزادی، گنبد مینا و برج طغرل به مدت یک ساعت خاموش خواهد شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۶    
وقتی گنبد آهنین نمی تواند در برابر راکتهای معمولی مقاومت فلسطین، از امنیت سرزمین های اشغالی محافظت کند ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۶    
وزیر خارجه آمریکا، (گروه تکفیری صهیونیستی) داعش را مسئول نسل کشی در مناطق تحت کنترلش دانست.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اظهارات مبنی بر کناره گیری فوری بشار اسد از مقام رئیس جمهوری سوریه را غیرقانونی و مضحک خواند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۳    
فهرست خودروهای مجاز وارداتی در سال 95 منتشر شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۳    
برای کسب بلند مرتبگی از وطن خود دور شوید و سفر کنید.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۳    
بالاخره برانکو ایوانکوویچ با علی اکبر طاهری و مسئولان باشگاه پرسپولیس تهران به توافق رسید تا بعد از تعطیلات عید نوروز یک سال دیگر قراردادش را با این تیم تمدید کند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۷    
مرکز صبا 8 مجموعه انیمیشن تولید شده خود را برای پخش در اختیار شبکه دو قرار داد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۴    
"ولادیمیر پوتین" گفت: عملیات نظامی در سوریه، هزینه هایی مشخص داشت که بخش اعظم آن، توسط وزارت دفاع تامین شد ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
یکی از مهم ترین حوزه هایی که شتاب توسعه و تقویت آن بحث ها و واکنش های زیادی را برانگیخته، حوزه نظامی و امنیتی چین است که تشکیل ائتلاف نظامی در آسیای مرکزی در همین راستا ارزیابی می شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
تمام محورهای کرج - چالوس، محور قزوین - رشت(محدوده تونل منجیل) و باند شمالی آزادراه کرج - قزوین (محدوده پل فردیس تا بهشت پل حصارک) و آزادراه تهران کرج (باند شمالی از شهرک خاتم تا پل فردیس ) شاهد ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
در طول بخش عمده ای از دوره ای که از قرن پانزدهم تا اکنون را شامل می شود، اروپا مردمان آفریقا را از پشت حجاب منحرف کننده نژادپرستی و تئوری های نژادی مشاهده کرده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
رسانه های آمریکایی می گویند انفجار در باغ وحش ملی واشنگتن به کسی آسیبی نرسانده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
حمید سوریان فرنگی کار وزن 59 کیلوگرم کشورمان در دور نخست رقابت های گزینشی المپیک در قاره آسیا نتیجه را به حریف ژاپنی واگذار کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
در بین آثار درخشان تاریخی استان اردبیل، مجموعه بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی به عنوان تنها اثر ثبت جهانی این استان یادگار تاریخ باشکوه حکومت صفوی است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
با آنکه ریزش مو در زنان نیز دیده می شود اما ریزش مو در مردان بسیار زیاد و چشمگیر است و دلایل زیادی نیز می تواند داشته باشد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
مرکز آمار ایران در اقدامی دیرهنگام و در واپسین روزهای سال آمارهایی را که فعالان اقتصادی مدت ها در انتظار آن بودند، منتشر کرد. طبق این آمار، شاخص ضریب جینی نسبت به سال قبل از آن افزایش یافت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز یکشنبه نخستین روز سال 95 و زمان تحویل سال آسمان استان صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
داگان پس از شرکت در جنگ های شش روزه و یوم کیپور، کسب مقامات متعدد در ارتش صهیونیستی و رسیدن به درجه سرلشکری، ریاست بر موساد، ترور دانشمندان هسته ای ایران و حمله سایبری به تاسیسات هسته ای این کشور ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۸    
در این عکس تصویر قدیمی از آرامگاه فردوسی را می بینید.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۸    
آزادی مهران عملیاتی بود که اتفاقاً سعید، پسر من، مصطفی، پسر آقای ناطق، یاسر و مهدی، پسران آقای هاشمی و آقا مجتبی، پسر آقا، باهم بودند و یک هفته بود که گم شده بودند و از آن ها خبر نداشتیم!
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۸    
دانشمندان دریافتند که مصرف نمک منجر به مصرف بیش از اندازه غذاهای چرب و در نهایت اضافه وزن می شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۸    
در شرایطی که رکود بخش قابل توجهی از بازار را در برگرفته بود، موج تازه ای از خرید شب عید، بخصوص از سوی کارمندان و کارگران که در انتظار عیدی به سر می بردند، بازار را فرا گرفت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۸    
قانونگذاران آمریکایی در مجلس سنا طرحی در دست بررسی دارند که خواستار اعمال تحریم علیه ایران به بهانه برنامه موشک بالیستیک این کشور است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۵    
در لیست جدید وزنه برداری نصیر نواب شلال هم حضور دارد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۵    
همسر شهردار آلپ در آستانه بهار یاد خبرنگار خبرگزاری تسنیم را گرامی داشت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۵    
مطالعه محققان نشان می دهد با افزایش وزن، ریسک بروز آسم هم افزایش می یابد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۵    
اگر قصد خرید کرم ضد چروک دارید دست نگه دارید اول این مطلب را بخوانید تا بدانید چگونه بهترین کرم یا محصول زیبایی را انتخاب کنید.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۲    
مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تا پایان فصل نمی تواند تیمش را در لیگ برتر همراهی کند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۲    
طبق مطالعه اخیر محققان، کاهش وزن در دوران میانسالی ممکن است نشانه احتمال ابتلا به دمانس یا زوال عقل در سال های بعد باشد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۲    
یک محقق طب اسلامی طرز تهیه یک هضم کننده مفید برای غذا را مطرح کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۲    
دمنوش پوست سیب و دارچین و زنجبیل، انرژی بخش و سرشار از ویتامین است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۲    
امیر تاجیک خواننده نسل اول موسیقی پاپ موسیقی پاپ، با درج پیامی در صفحه اینستاگرامش از از حضور در آلمان خبر داد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۲    
احساس سوزش در قسمت تحتانی قفسه سینه همراه با ترش کردن را "سوزش سر دل" می گویند،به این بیماری، "بازگشت اسید معده به مری" یا "رفلاکس معده" نیز گفته می شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۹    
سلیم الجبوری رئیس مجلس عراق پیشنهاد شماری از نمایندگان برای قرائت بیانیه حمایت از حزب الله لبنان را رد کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۹    
گروه تروریستی داعش، برای تاب آوردن دربرابر حملات ارتش عراق، مزدورانی آفریقایی را در خط مقدم درگیریها در الحویجه اجیر کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۶    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز پنج شنبه مدعی شد تمام جامعه بین الملل خواستار کنار رفتن بشار اسد از قدرت در سوریه هستند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۶    
رئیس موسسه مطالعات راهبردی پاکستان با اشاره به اهمیت فوق العاده سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری اسلامی ایران به پاکستان در زمینه های اقتصادی، تجاری، سیاسی و منطقه ای ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۶    
شماری زیادی از تروریست های داعش در پی حملات ارتش سوریه به صحرای "تدمر" به طرف مقرشان در ناحیه "عقیربات" در حومه منطقه "سلمیه شرقی" گریختند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۶    
ساختمان شیشه ای ساخته شده به عنوان نمایشگاه استفاده می شود و بنای اصلی آن دارای دو طبقه می باشد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۶    
نخست وزیر عراق بار دیگر با تأکید بر نقش نیروهای الحشد الشعبی در آزادسازی موصل، وعده داد که به زودی پرچم عراق در این شهر برافراشته خواهد شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۶    
نماینده صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف) در یمن، امروز- پنجشنبه- در بیانیه ای حمله خونین روز سه شنبه ائتلاف سعودی به بازار مستباء در استان حجه یمن را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۶    
فیروز زنوزی جلالی که به علت عفونت ریه در بیمارستان مسیح دانشوری بستری بود با تشخیص پزشکان مرخص شد تا سه هفته دیگر دوباره در بیمارستان روند درمان وی پیگیری شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۳    
در آخرین پنجشنبه سال هزار وسیصد ونودوچهار مردم تهران با حضور در بهشت زهرا(س) و گلزار شهدا، یاد و خاطره درگذشتگان خود را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۳    
فرستاده ویژه سازمان ملل در سوریه اعلام کرد: رایزنی های خود را با هیأت دولت سوریه و معارضان، ادامه می دهد و دو طرف در مورد مسائل اصلی توافق دارند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۳    
رییس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تبلیغات فرهنگی در کاهش تصادفات رانندگی موثر است،گفت: هدف از اعمال جریمه رانندگی بازدارندگی است و قرار نیست از افزایش جریمه ها پولی نصیب کشور شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۳    
مقامات مصر محمد الظواهری برادر سرکردۀ القاعده را آزاد کردند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۰    
روزنامه نیویورک تایمز، نوشت: عربستان، خطرناک ترین سلاحش را به سمت شقیقه خود نشانه رفت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۰    
هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۰    
گروه تروریستی داعش 6 عراقی را در شهر فلوجه اعدام کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۰    
ویژه برنامه نوروزی 90 از ساعت 23 فردا شب روی آنتن شبکه سوم سیما خواهد رفت. برنامه ای متفاوت که قرار است عروسک محبوب برنامه خندوانه را به عنوان مهمان ویژه در کنار خود داشته باشد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۰    
قانونگذارن جمهوری خواه پنجشنبه طرحی به مجلس سنا ارائه می کنند که خواستار تحریم سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و شرکت هواپیمایی ماهان است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۰    
وزارت کشور عربستان از اعدام یک سعودی و یک یمنی خبر داد تا بدین ترتیب تعداد اعدام ها در این کشور از آغاز سال جاری میلادی به 75 نفر برسد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۰    
شبکه خبری بلومبرگ مدعی شده شرکت ایرباس در حال انجام رایزنی هایی با ایران است که به موجب آن طرف ایرانی احتمالاً برای این شرکت هوا و فضا قطعات یدکی تولید می کند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۰    
مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: اکنون در محورهای هراز و فیروزکوه بارش شدید برف و کولاک وجود دارد و دستگاه های امدادرسان شهرستان دماوند برای مقابله با حوادث احتمالی در حالت آماده ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۰    
یکی از مهمترین اقدام هایی که می توانیم برای جلوگیری از مسموم شدن انجام دهیم، آن است غذا را در دمای اتاق نگذاریم، به این دلیل که باکتری در درجه حرارت 5 تا 60 درجه سانتیگراد بالای صفر رشد می کند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۷    
معاون ادارۀ مبارزه با افراط گرایی در وزارت کشور روسیه اعلام کرد که این وزارتخانه، مسألۀ سلب تابعیت از شهروندانی را که برای داعش می جنگند بررسی می کند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۷    
سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس روز چهارشنبه از دروازه بان اسبق سرخ پوشان عیادت کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۷    
عناصر تروریستی با دیدن پرچم عراق در مناطقی از شمال استان صلاح الدین شوکه شدند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۷    
رئیس جمهور آمریکا در نشستی با حضور حامیان مالی حزب دموکرات، رقابت انتخاباتی سندرز با کلینتون را رو به پایان دانسته و خواستار حمایت از وزیر خارجه سابق آمریکا شده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۷    
کشورهای غربی به حمایت نظامی و اطلاعاتی از عربستان سعودی در جنگی، که این رژیم با تشکیل ائتلافی عربی علیه یمن راه انداخته است را متوقف کرده اند و این امر بر توانمندی های این ائتلاف در رویارویی های ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۷    
رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: سهم ایران از درآمد گردشگری جهان تنها نیم درصد است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۷    
پورشه یکی از مدل های خاص خود را به صورت سفارشی برای رونالدو تولید کرده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۲    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تمرین امروز تیمش با همه بازیکنان و عوامل این تیم دیده بوسی کرده و از آنها خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۲    
محققان انگلیسی از کبوتر برای تعیین کیفیت هوای لندن استفاده کردند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۲    
"میدان دایریه"، اولین خبرنگار خارجی حاضر در استان رقه پس از اشغال آن توسط عناصر تروریستی داعش گفت: پیش از اشغال عراق، اردن هدف ابتدایی داعش بود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۲    
رئیس جمهور روسیه با اشاره به باقی ماندن سامانه های دفاعی اس 400 و پانتسیر تأکید کرد که در صورت ضرورت ارتش این کشور می تواند ظرف چند ساعت هواپیماهای خود را در سوریه مستقر کند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۹    
مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید برای دو بازی آتی مقابل هلند و روسیه به اردوی تیم ملی فرانسه دعوت نخواهد شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
بشار اسد رئیس جمهور سوریه صبح امروز سنگ بنای یک پروژه مسکونی جدید به نام تنظیم 66 در منطقه الرازی در قلب دمشق را بنا نهاد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
مسئولان نظامی رژیم صهیونیستی می گویند با توجه به تغییرات کنونی در سوریه ارتش این رژیم در مرز با این کشور در حالت آماده باش قرار گرفته است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه می گوید که مذاکرات بین المللی درباره سوریه شاید تنها فرصت برای حل بحران این کشور باشد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
"ابو تحسین"، که نیروی داوطلب ارتش عراق است، 62 سال دارد و بیشتر با نام مستعار "تک تیرانداز نقره ای" شناخته می شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
وزیر دفاع آمریکا در سخنانی جدید مدعی شد ایران با اقدامات خود منطقه را بی ثبات کرده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
شبکه افق با مجموعه ای از سریال، فیلم ها، مستندها و مجموعه های تلویزیونی به استقبال نوروز 95 می رود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
قائم مقام معاون سیما گفت: برای نوروز سال 1395سریال بیمار استاندارد، زعفرانی و قرعه تدارک دیده شده اند و حدود 60 فیلم جدید هم در این دوران به روی آنتن می روند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
به نظر می رسد کابوس حزب الله خواب و قرار را از سعودی ها و رسانه های وابسته به آنها ربوده و این رسانه ها برای تخریب وجهه این جنبش مردمی و مقاوم به انواع خبرسازی ها و انتشار خبرهای دروغ و بی اساس متوسل ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
وزیر نیرو گفت: در برخی نقاط کشور وارد شانزدهمین سال خشکسالی شده ایم و این خشکسالی هم خشکسالی اقلیمی را شامل می شود و هم خشکسالی هیدرولوژیکی.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
علی ضیا تصویری از خودش در کنار کارلوس کروش مربی پرتغالی تیم ملی منتشر کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با دفع حملات مزدوران وابسته به عربستان سعودی در استان تعز، شمار زیادی از آن ها را کشتند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
فرنگی کار وزن 59 کیلوگرم کشورمان حریفان خود را رقابت های گزینشی المپیک در قاره آسیا شناخت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۶    
رسانه های عربستان سخنان وزیر ورزش و جوانان کشورمان را درباره رأی نهایی AFC در اختلافات فوتبالی ایران و این کشور پوشش داده و آن را عناد و سرکشی مسئولان ایران دانستند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۸    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام گزارش عملیات طرح ملی امداد و نجات نوروزی در 24 ساعت گذشته، گفت: بیش از 1800 مسافر نوروزی از خدمات امدادی در 24 ساعت گذشته بهره بردند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
ترکیه در واکنش به اعلام حکومت فدرال کرد در سوریه توسط کُردها تأکید کرد که با ایجاد هر گونه موجودیت سیاسی جدید در سوریه مخالف است و نباید بر پایه نژاد، اقدامات یک جانبه انجام داد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
مجله مهر در آستانه نوروز به وزارت بهداشت رفت تا برای یک گپ و گفت خواندنی با وزیر بهداشت هم کلام شود و درباره خودش، حواشی سیاسی و مالی آقای وزیر و خبرساز بودنش بیشتر بدانیم.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
سرانجام تلاش و جنجال سازی سعودی ها برای بازی نکردن در خاک ایران جواب داد و کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری بازی ها در کشور ثالث موافقت کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
خواهر وزیر ارتباطات قطر با حضور در برنامه تلویزیونی فاش کرد: نهادهای دولتی به ویژه نهادهای امنیتی قطر از یک پایگاه نظامی آمریکایی هدایت می شوند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
حقوق بازنشستگان کشوری، ظرف دو تا سه روز آینده پرداخت می شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری مطرح آمریکایی خبر داده که وزیر خارجه این کشور اسنادی درباره نسل کشی داعش علیه مسیحیان، ایزدی ها و شیعیان در اختیار دارد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
پنج نفر از زندانیان ایرانی در جمهوری آذربایجان روز پنجشنبه به مناسبت عید نوروز مورد عفو الهام علی اف رئیس جمهوری این کشور قرار گرفتند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
رییس پلیس راه استان البرز گفت: محور کرج چالوس که عصر امروز برای بار دوم با بارش شدید برف بسته شده بود، مجددا بازگشایی شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
اتحادیه اروپا ضمن انتقاد از اقدام اخیر رژیم صهیونیستی به مصادره بیش از دو هزار دونم از اراضی فلسطینی در دره رود اردن ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۲    
رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا در نشستی در کنگره به تشریح آنچه تهدیدات ایران برای ایالات متحده خواند، پرداخت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۲    
رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید ؛ این جمله حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان مهمترین و به یادماندنی ترین جمله رهبر انقلاب اسلامی در سال 94 از نگاه مردم انتخاب شد.
  • ۱