شنبه ۲۴ آذرساعت ۱۹:۴۷Dec 2018 15

خبرهای روزنامه جوان آنلاین 2 دی 1395 - javanonline.ir

روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1393 روزنامه جوان آنلاین 28 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 31 فروردین 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 اردیبهشت 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 خرداد 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 تیر 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 مرداد 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 مهر 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 آبان 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 آذر 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 اسفند 1395 روزنامه جوان آنلاین 1 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 2 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 3 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 4 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 5 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 6 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 7 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 8 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 9 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 10 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 11 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 12 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 13 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 14 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 15 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 16 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 17 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 18 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 19 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 20 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 21 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 22 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 23 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 24 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 25 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 26 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 27 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 28 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 29 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۲۹    
شهردار تبریز با تاکید بر این که شهر برای رسیدن به شکوفایی، باید همواره بستر تقویت فرهنگی باشد، گفت: این ضرورت مهم، به خصوص در قشر و کودک و نوجوان، از اهمیت و تاثیرگذاری بیشتری برخوردار است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۲۹    
بودجه تعلق می گیرد اما به حساب کسانی ریخته می شود که ذی نفع تئاتر نیستند و عقیده دارند تئاتر اهمیتی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۲۳    
سرپرست راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با هدف احیا و بهسازی بافت های فرسوده و تاریخی در شهرهای استان اردبیل برای یک هزار و 500 واحد تسهیلات بانکی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۲:۵۶    
نمایشگاه آثار برگزیده عکس با عنوان آیین های سرور و شادمانی ملی و مذهبی در نگارخانه شماره دو فرهنگسرای گلستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۲:۵۶    
نمایشگاه خوشنویسی سلوک قلم با نمایش آثار محمدرضا مقدم به مدت یک هفته در نگارخانه شماره یک فرهنگسرای گلستان آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۲۵    
ترکیه اعلام کرده است که قاتل سفیر روسیه در آنکارا هفته گذشته مأموریت حفاظت سفارت روسیه را در آنکارا بر عهده گرفته بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۳    
رئیس سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران با اشاره به راه اندازی شبکه تعاملی در آینده نزدیک گفت: شبکه های استانی باید به معرفی هوشمندانه ظرفیت ها و استعدادها و فرصت های سرمایه گذاری موجود در کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۳    
رئیس جمهور که برای سفری سه روزه به آسیای میانه سفر کرده بود، پس از بازدید از کشورهای قزاقستان و قرقیزستان روز جمعه به تهران بازگشت. وی پیش از این نیز در روز چهارشنبه به ارمنستان رفته بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۰    
سخنگوی وزارت خارجه امریکا: جان کری اولین کسی است که درباره ناامیدی اش از نتایج سیاست های امریکا در سوریه حرف می زند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۰    
روز دوشنبه قبل آندری کارلوف سفیر روسیه در ترکیه هنگام سخنرانی در نمایشگاه هنری در شهر آنکارا به دست مولوت مرت آلتینتاش 22 ساله که خود را محافظ شخصی سفیر روسیه جا زده بود، ترور شد...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۲    
سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان در جلسه فوق العاده شورای وزیران بودجه سال 2017 این کشور را اعلام کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۰۸    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه ما در تحولات منطقه بیشترین سهم را داریم، گفت: پیروزی های حلب و موصل دستاورد دفاع مقدس است
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۶:۳۵    
کارشناس مسائل بین الملل معتقد است که تحولات منطقه و آزادسازی حلب بر آینده نظام جهانی تاثیرگذار است و ایران و روسیه می توانند با حذف تروریسم از منطقه، هژمونی جهان را در هم شکنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۶:۱۷    
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین گفت: تور زمستانی طبیعت گردی و برف نوردی در شهرستان سرعین استان اردبیل با هدف توسعه گردشگری زمستانی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۶:۱۱    
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: تا پایان سال، رئیس جمهور برای افتتاح پنج پروژه بزرگ مقیاس به آذربایجان غربی سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۵:۲۰    
دبیر هجدمین جشنواره ی کتاب کودک و نوجوان وضعیت کتاب و مطالعه را در کشور خوب ارزیابی کرد و گفت این شرایط اصلا نگران کننده نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۵:۱۷    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر خود به ارمنستان و پیرو امضای تفاهم نامه در حوزه گردشگری با وزیر اقتصاد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۹    
رئیس انجمن علمی دیابت ایران گفت: بر اساس برآورده های صورت گرفته 12 درصد از جمعیت ایران که شامل 8 میلیون نفر می شوند، به بیماری دیابت مبتلا هستند در حالی که نیمی از آنان از بیماری خود اطلاع ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۰    
یک دندانپزشک عمومی در حوزه زیبایی با انتقاد از تبلیغات تلویزیونی در مورد خمیردندان های سفیدکننده گفت: خمیردندان هایی که ادعا می شود سفیدکننده است حتی در برخی موارد باعث حساس کردن دندان ها می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۴    
اگر طول عمر باتری گوشی شما پایین است می توانید با این ترفند آن را افزایش دهید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۱    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راههای کشور با اشاره به آخرین وضعیت راه های کشور، گفت: هم اکنون در باند شمالی آزاد راه تهران - کرج ترافیک نیمه سنگین است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۱۶    
امسال و تا به امروز خبری از برگزاری کنگره اهدا نشان جهادگر عرصه فرهنگ و هنر نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۵۷    
آمارها وقتی به سلامت ایرانیان می رسد، نگران کننده می شود؛ یعنی درست همان جایی که میزان شیوع بیماری های قلبی - عروقی و تنفسی، سرطان ها و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۵۱    
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان آذربایجان شرقی گفت: مونوکسید کربن به سرنوشت سه تن پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۲    
یک مطالعه جدید نشان داده است که فقدان خواب همراه با مرحله حرکت سریع چشم (REM) ، منجر به افزایش مصرف غذاهای ناسالم، به ویژه قند و چربی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۵    
پزشک اطفال و کودکان گفت: استراحت و ایجاد فضای آرامش یکی از ملزومات زندگی انسان است و در این رابطه کودکان از حساسیت زیادتری برخوردارند و در کل باید گفت خواب برای کودک همانند تغذیه لازم و ضروری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۹    
ویژه برنامه نغمه عشاق ، آیین پاسداشت و تکریم خانواده شهدا با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره هشت سال ایثارگری و رشادت حماسه آفرینان دفاع مقدس پنج شنبه دوم دی ماه در فرهنگسرای گلستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۷    
نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: یکشنبه 31 خرداد 88 مجددا با آقای هاشمی دیدار کردم در آن دیدار آقای هاشمی نسبت به مواضع رهبری در نماز جمعه ابراز خرسندی کرد و از مواضع رهبری خوشحال بود و قرار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۴    
یک پژوهشگر طب سنتی گفت: شست وشوی زیاد بینی با آب نمک موجب از بین رفتن حس بویایی و ابتلا فرد به فشار خون می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۴    
زگیل نوعی بیماری ویروسی است که در ابتلا به برخی سرطان ها نقش دارد و برای جلوگیری از آن باید استرس های خود را کاهش دهید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۴    
مرکز استان حلب در شمال سوریه سرانجام پس از مقاومتی چهار ساله و جنگ شدید شهری و کش وقوس های فراوان، با اخراج باقیمانده افراد مسلح، پس از چهار سال نفس آزادی کشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۰:۴۵    
تنها عشق ورزیدن به همسر و فرزندان برای داشتن یک خانواده شاد و خوشبخت کافی نیست، بلکه باید مهارت های زندگی خانوادگی را نیز یاد بگیرید و در خانواده خود اجرا کنید تا معنای واقعی خوشبختی را لمس کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۰:۴۲    
حالت تهوع و استفراغ واکنش بدن به برخی بیماری ها و شرایط فیزیکی جسم است و اگر کنترل نشود می تواند باعث کم آبی و حتی مرگ افراد شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۳    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR نماهنگ سیاست انگلیسی را درباره ی سیاست قدرت های استکباری برای تسلط بر کشورهای مستقل، منتشر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۰    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR کلیپ صوتی بسیج؛ متکی بر فکر و اندیشه را درباره ی نیاز سطوح مختلف بسیج به نقش آفرینی هیئت های اندیشه ورز منتشر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۵    
امروز پنجشنبه سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با علما و مراجع تقلید قم دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۲۵    
جان بولتن با بیان اینکه احتمالا قتل سفیر روسیه در ترکیه بخشی از یک زنجیره بزرگتر باشد، مدعی شد آنگلا مرکل صدراعظم آلمان با راه دادن پناهندگان به کشورش، تروریسم را به اروپا کشاند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۲۵    
پیش نویس قطعنامه ضدسوری در مجمع عمومی سازمان ملل متحد پیرامون تحت تعقیب قرار دادن عاملان جنایات جنگی ادعایی در سوریه واکنش نماینده این کشور در سازمان ملل را به همراه داشت
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۱۹    
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی میزان تسهیلات ازدواج اعطای شده امسال را 590 هزار فقره به حجم 5 هزار میلیارد تومان عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۱۶    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۱۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آزادی حلب نشان داد سیاست خارجه جمهوری اسلامی در سوریه و عراق کاملاً منطقی بوده و منطق جمهوری اسلامی در منطقه تثبیت شد و مخالفان ما شکست سنگینی خوردند.