جمعه ۰۴ خردادساعت ۱۲:۰۶May 2018 25
 

خبرهای روزنامه جوان آنلاین 14 دی 1395 - javanonline.ir

روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1393 روزنامه جوان آنلاین 28 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 31 فروردین 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 اردیبهشت 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 خرداد 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 تیر 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 مرداد 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 مهر 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 آبان 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 آذر 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 اسفند 1395 روزنامه جوان آنلاین 1 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 2 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 3 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 4 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 5 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 6 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 7 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 8 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 9 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 10 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 11 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 12 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 13 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 14 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 15 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 16 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 17 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 18 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 19 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 20 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 21 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 22 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 23 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 24 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 25 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 26 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 27 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 28 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 29 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۵۸    
بیانیه 88نشریه دانشجویی کشور در اعتراض به تفهیم اتهام ناروای نشریه مستقل دانشجویی قلم دانشگاه فردوسی مشهد (به اتهام واهی توهین و افترا به پدر معنوی فتنه88، آقای م.خ ): باسمه تعالی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۲:۵۹    
معاون وزیر همکاری منطقه ای رژیم صهیونیستی در گفت وگو با روزنامه هاآرتص تأکید کرد: اسرائیل تقریباً با همه کشورهای خلیج (فارس) روابطی رو به گسترش دارد و سفر هیئت خاخام های حباد به بحرین نیز با انگیزش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۲:۵۹    
در حالی که این روزها دهها نماد معاملاتی شرکت بورسی متوقف است، رئیس اداره نظارت بر ناشران بورسی مدعی شد بازگشایی در نماد شرکت هایی که به دلیل تغییرات سیستمی متوقف می شوند به صورت باز انجام می گیرد و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۵۷    
بالا گرفتن اختلاف کارلوس کرش و برانکو حاشیه اول این روزهای فوتبال کشورمان است، کرش صبح سه شنبه بود که...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۸    
ارتش یمن ویدیوی لحظۀ حملۀ نیروهای خود به پایگاه نظامی را در داخل خاک عربستان سعودی منتشر کرد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۰    
شهروندان منطقه نصیرآباد و شهر باغستان می گویند با مشکلات زیادی در حوزه آب و برق مواجهند. قطعی مکرر برق و کمبود آب شرب، از اصلی ترین این مشکلات است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۲۸    
ویدئویی که به تازگی منتشر شده لحظۀ انفجار خودرو بمب گذاری شده در شهرک صدر در شرق بغداد را نشان می دهد که دیروز باعث مرگ بیش از 35 نفر و مجروحیت دهها نفر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۳    
مدیرکل تحقیقات و توسعه فناوری شرکت توانیر گفت: متخصصان در حال ساخت نخستین توربین بادی دو مگاواتی کشور هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۰    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه آینده مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی 11 مورد از مطالبات مردم استان مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۰    
کتاب بابای توی قاب به همت حوزه هنری استان سمنان و از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۷    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلابی باید مردمی و منعکس دهنده صدای اکثریت مردم باشد و حقوق و نظرات مردم را نقل کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۷    
رئیس پلیس راهور استان آذربایجان شرقی از افزایش کنترل و تشدید برخورد با تخلفات خودروهای آلاینده و فاقد معاینه فنی در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۴    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل گفت: جوانان نیازمند اردبیلی 7 میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج دریافت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۴    
نماینده مردم میانه در مجلس گفت: مردم مطمئن باشند استیضاح وزیر راه درباره حادثه قطار تبریز مشهد منتفی نبوده است و به هیچ وجه اجازه پایمال شدن حقوق هموطنان را نخواهیم داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۴    
مدیر عامل شرکت نفت منطقه ای اردبیل گفت: در 9 ماهه امسال بیش از 19 میلیون لیتر نفت گاز برای مصرف در صنایع استان توزیع شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 44 افزایش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۴    
معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر برخورد قانونی با تبلیغات زودهنگام کاندیداهای انتخابات شورا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۴    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: با همکاری بانک های عامل تسهیلات کم بهره به بانوان کارآفرین در استان اردبیل ارائه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۱    
اگر روغن روی آتش بریزد باعث ایجاد هیدروکربن های آروماتیک (معطر) چندحلقه ای شبیه بنزپیرین می شود که این گونه مواد سرطان زا هستند. این مواد از طریق دود (آتش) روی گوشت قرار گرفته و زیان آور هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۱    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR مجموعه ی صوتی شاخص های انقلابی گری را به تازگی تولید کرده است. نخستین بخش از این مجموعه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۱    
مدیر کل کمیته امداد اذربایجان غربی گفت: هدف از توسعه مراکز نیکوکاری مشارکت دادن اقشار بیشتری از خیران برای رفع مشکلات نیازمندان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۱    
مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری استانداری آذربایجان غربی گفت: کنگره بزرگداشت 12 هزار شهید استان شهریور ماه سال آینده در ارومیه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۶    
مدیرکل امور حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران موضوع زورگیری، ضرب و شتم و سرقت خودروی جانباز 65 درصد را به صورت جدی پیگیری می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۶    
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر شورای عالی توسعه و ترویج ایثار و شهادت گفت: ایثار اجتماعی یکی از نیاز های اصلی امروز جامعه ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۷    
باید توجه داشت که هیچ گاه گیاه خواری به صورت دائم به کسی توصیه نمی شود زیرا گیاه یک غذای کامل نیست و بدنمان به گوشت احتیاج دارد. انرژی بدن و عضله سازی آن از طریق مصرف گوشت دریافت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۳    
دیدن دختر جوانی که گفتند یک سال است بخاطر عقرب زدگی خانه نشین شده، ماجرای دردناکی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۳    
دبیر انجمن رادیوتراپی و آنکولوژی گفت: متاسفانه اگر این روند و وضعیت آلودگی در کشور ادامه پیدا کند در آینده ای نزدیک آلودگی هوا جز یکی از فاکتور های خطر در ابتلا به انواع بیماری های مهلک محسوب شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۰    
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: شیوع سردرد به ویژه در غرب شهر مردم را نگران کرده و ادامه این روند سلامت مردم را به مخاطره می اندازد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۵    
رادیو بین المللی اروپا-1 گزارش داد یک سال پس از اجرای توافق هسته ای، تحریم های اصلی علیه ایران همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت که منابع حاصل از هدفمندی یارانه ها طبق تکالیف قانونی هزینه می شود و بخش عمده آن نیز به پرداخت یارانه نقدی خانوادها اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۵    
رئیس جمهور با اشاره به پرونده بابک زنجانی گفت: از آغاز کار دولت، وزارت نفت شاکی و پیگیر وصول این مطالبات بوده و وزارت اطلاعات پرونده را دنبال کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۵    
دادستان تهران بر لزوم نقش آفرینی بانک ها در حوزه تولید و اشتغال تأکید کرد و افزود: تا زمانی که بانک ها به عنوان بنگاه های تجاری مشغول به فعالیت هستند نمی توانند در حوزه تولید ایفای نقش نمایند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۲    
سرپرست معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: تنها با نیت خیر نمی توانیم کار تعلیم و تربیت را به پیش ببریم بلکه باید امکانات رشد را سخاوتمندانه فراهم و شرایط را هموار سازیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۹    
زایمان زودرس خطراتی را برای مادر و جنین به همراه دارد که با توجه به علائم آن می توان از بروز خطرهای احتمالی جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۹    
رعایت نکردن رژیم غذایی سالم و خوردن انواع خوراکی ها با همدیگر همزمان بدون در نظر گرفتن طبع گرم یا سرد آنها می تواند باعث بیما ی سردی معده و مشکلات فراوان برای شما شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۵    
مدیرکل صنایع لوازم خانگی وزارت صنعت با تأکید بر اینکه وزیر صنعت درخواستی برای بخشش جریمه 3هزار میلیارد تومانی برند کره ای نداشته است، گفت: رسالت ذاتی وزارت صنعت حمایت از تولید است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۵    
همین اواخر بود که روحانی منتقدان برجام را تلویحاً با قوم بهانه گیر بنی اسرائیل مقایسه کرد و گفت: ما باغ را پس گرفته ایم و حالا عده ای می گویند کو سیب و گلابی! اما...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۵    
تحرکات جدید از قاچاق ارز به عراق
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نقش تعدادی از کشورهای منطقه در بحران های سوریه و عراق تصریح کرد: بحران های به وجود آمده در منطقه باعث نمایان شدن چهره نفاق برخی کشورهای منطقه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
بغداد پایتخت عراق روز دوشنبه صحنه حملات زنجیره ای تروریستی با کمربندهای انفجاری و خودروهای بمب گذاری شده بود...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
رئیس جمهور در دیدار اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: بادرآمد فعلی کشور فقط می توانیم بودجه کشور را تأمین کنیم و به تحقق موارد برنامه ششم نمی رسیم...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد تعداد زیادی از مردم انگلیس معتقدند کشور آنها پس از رفراندوم خروج از اتحادیه اروپا نسبت به گذشته متفرق تر و نژادپرست تر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
ترامپ برجام را تغییر خواهد داد. این ادعای چندی پیش ولید فارس، مشاور سیاست خارجی دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب امریکا است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
برجام ذخیره استراتژیک امریکاست، آن را حفظ کنید / 37 نفر از چهره های علمی برجسته امریکا در نامه ای خطاب به دونالد ترامپ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
مقام های محلی در ولایت فاریاب در شمال افغانستان گفته اند که در پی پیشروی طالبان، حدود هزار و 800 خانواده آواره شده اند که بی سرپناهی و سرما آنها را تهدید می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
جولیان آسانژ، مؤسس ویکی لیکس اعلام کرد که مقامات امریکایی روسیه را به این دلیل به مداخله در انتخابات ریاست جمهوری این کشور متهم کرده اند تا قانونی بودن ریاست جمهوری دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
توماس دیمتزیره، وزیر کشور آلمان با گذشت دو هفته از حمله در برلین به بازار کریسمس، از پیش نویس لایحه ای سخن گفت که بنابر آن می توان پناهجویانی که واجد شرایط نیستند را از کشور اخراج کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
برخی معتقد هستند الزام مشاوره پیش از طلاق توافقی شکل تشریفاتی به خود گرفته است، اما معاونت اجتماعی دستگاه قضا نتیجه صلح و سازش 20 تا 30 درصدی موارد ارجاع شده به مراکز مشاوره در برخی استان ها را دلیل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
اعضای کنگره امریکا در حال انجام بررسی های لازم برای معرفی سه طرح تحریمی علیه ایران هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
هر سال دهها جشنواره ریز و درشت با مناسبت و بی مناسبت در کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
درست چند روز مانده به انتخاب واحد ترم آینده و امتحانات ترم جاری...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
حجت الاسلام سالک از اینکه حوزه هنری با ملاک های ارزشی فیلم هایی در جهت تحکیم نظام خانواده در سینماها به نمایش می گذارد، تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
ماه های پایانی شورای پایتخت بیشتر به مباحث حاشیه ای کشانده می شود و...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
ساعت 5 عصر در بزرگراه رسالت غوغایی به پا می شود، گاهی آن قدر که آدم برای زاده شدن از مادر پشیمان است، اما...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
مشخص شدن نتیجه نبرد حلب امیدهای زیادی برای پایان دادن به جنگ سوریه ایجاد کرده است اما به نظر می رسد مقامات رژیم صهیونیستی از این روند راضی نیستند...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
مارین لوپن، رهبر حزب جبهه ملی فرانسه و کاندیدای این حزب در انتخابات ریاست جمهوری در اظهاراتی روز سه شنبه گفت: در صورتی که در انتخابات شکست بخورد از سیاست کنار نخواهد کشید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
ساخت کالاهای فرهنگی انیمیشن ها، تداوم کاراکتر را برای مخاطب بیشتر کرده، به صورتی که آن را فراموش نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
در حالی که تنها پنج روز از برقراری آتش بس سراسری در سوریه (البته به استثنای داعش و النصره) می گذرد...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
مسئولان مصری در جریان سرکوب تظاهراتی که روز دوشنبه در اطراف سندیکای روزنامه نگاران در قاهره در اعتراض به توافقنامه ترسیم مرزها با عربستان و واگذاری مالکیت دو جزیره تیران و صنافیر در دریای سرخ به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
مستند یک رؤیای ایرانی امروز در هفتمین جشنواره فیلم عمار به نمایش درمی آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
یک رسانه پاکستان مدعی شد راحیل شریف که چند روز قبل به عنوان مهمان ویژه آل سعود راهی عربستان شده بود رهبری ائتلاف نظامی تشکیل شده توسط این کشور را پذیرفته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
وعده هفته گذشته سخنگوی دولت به خبرنگاران پارلمانی درباره برگزاری نشست خبری با آنها روز گذشته عملی شد و نوبخت آنگونه که پیش بینی می شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۲    
برنامه قندپهلو یکی از برنامه های موفق سیما بود که در مدت زمان کوتاهی مخاطبان زیادی را با خود همراه کرد و توانست نامش را به عنوان یک برند موفق در برنامه سازی به اثبات برساند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۹    
استعمال دخانیات به هر شکل و نوعی نمی تواند ارتباط با دنیای ورزش برقرار کند، اما این تفریح ناسالم طی سال های گذشته حتی در بین ورزشی ها رواج پیدا کرده و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۹    
اولین باری نیست که فوتبال ایران به دلیل مصرف دخانیات زیر سؤال می رود اما هیچ وقت آماری دقیق از آن ارائه نشده بود...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۹    
مردی که متهم است یک سال قبل در جریان سرقت مسلحانه از پسر یک کارخانه دار وی را به قتل رسانده است، در جلسه دادگاه اتهامش را انکار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۹    
گزارش جامع بخش خبری 20:30 را درباره جشنواره برلین که دو شب پیش از شبکه2 پخش شد، باید نمونه ای موفق از این دست قلمداد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۹    
دولت به قدری روی بحث کاهش تورم مانور داده که تقریباً تمام مأموریت های خود را در اصلاح سایر بخش های اقتصادی از یاد برده است...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۹    
مردی معتاد وقتی برای سرقت مایع دستشویی به یکی از بیمارستان های پایتخت رفت به اتهام نوزادربایی بازداشت شد، اما بعد از برملا شدن ماجرا آزاد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۹    
مراعات نمی کنند، هر روز بیشتر از قبل در حاشیه فرومی روند، ورزشکار هستند اما هم سیگار می کشند و هم قلیان، حتی یکی از فوتبالیست های قدیمی پا را فراتر گذاشته و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۹    
گزارش مرکز پزشکی فیفا در ایران و انتشار آمار بالای استعمال دخانیات توسط فوتبالیست های لیگ برتر داستان تازه ای نبود...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۹    
سال های بسیاری است که از مبارزه با مواد مخدر در کشور می گذرد. البته مسئله مواد مخدر معضلی جهانی است...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۶    
تک جواب پاتک و دعوا همچنان ادامه دارد، نه برانکو و نه کرش، هیچ کدامشان کوتاه بیا هم نیستند. سرمربی پرسپولیس مصاحبه می کند و سرمربی پرتغالی را از دم تیغ می گذراند، آن سو کرش برخلاف گذشته ترجیح می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۶    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به نیاز تجهیزات روز برای کشف مواد مخدر تأکید کرد که پس از برجام به جز سگ های موادیاب، امکانات دیگری در اختیار این نیرو قرار نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۶    
سر مدیران فدراسیون فوتبال مثل همیشه شلوغ است تا جایی که رئیس این تشکیلات حتی فرصت صحبت کردن در مورد تیم ملی را هم ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۶    
حق کارگران دستمایه دعوا بر سر منافع در وزارتخانه شده است / در آستانه بررسی بخش سلامت در برنامه ششم توسعه و با طرح دوباره تجمیع بیمه ها به رغم رد شدن آن در کمیسیون تلفیق نزاع بر سر قدرتی که با جابه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۶    
همانطور که انتظار می رفت فدراسیون بسکتبال پس از شکست در بهره برداری درست و حفظ درک بائرمن سرمربی تیم ملی روی دم دست ترین گزینه دست گذاشت و...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۶    
با شروع سال جدید و آغاز فصل نقل و انتقالات زمستانی، چشم ها به دنبال جابه جایی ستاره های بزرگ فوتبال دنیاست. ستاره های گرانقیمتی که هر کدام می توانند گران ترین و جذاب ترین انتقال 2017 را رقم بزنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۶    
ناهنجاری های حرکتی- اسکلتی و عضلانی بین دانش آموزان بحث جدیدی نیست و روز به روز در حال افزایش است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۳۲    
بین کربلای 4 و 5 تنها دو هفته فاصله بود. کربلای 4 در سوم دی ماه 1365 آغاز شد و بنا به دلایل متعددی از جمله لو رفتن طرح عملیات، بعد از 36 ساعت متوقف شد...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۳۲    
دفاع مقدس نقشی تعیین کننده در اتحاد مردم ایران داشت و تاریخ بار دیگر نشان داد ایرانیان برای دفاع از میهن و اعتقاداتشان با اتحادی مثال زدنی مقابل دشمنان می ایستند...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۳۲    
دادستان تهران با هشدار نسبت به شکل گیری فساد پنهان با استفاده از نفوذ آقازاده ها گفت: یک بدهکار بانکی از نفوذ فرزندان برخی مسئولان استفاده می کرده و حداقل فرزندان چهار مسئول را در شرکت های خود به کار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۰۸    
طرح از حسین کشتکار
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۰۵    
خبر همکاری سیروس مقدم با سازمان اوج برای ساخت دو سریال پایتخت 5 و هنگام بیداری برای خیلی ها غافلگیرکننده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۰۲    
از دیرباز تاکنون خانواده به عنوان اولین و مهم ترین تغذیه کننده روح و روان افراد از اهمیت بسزایی در مقوله پرورش و تربیت برخوردار بوده است...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۰۲    
در گذشته بیشتر توجهات بشر در حوزه IQ یا هوش عقلی متمرکز بود و بالا بودن این هوش عامل و نشانه پیشرفت از جانب روانشناسان محسوب می شد...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۰۲    
زمین که خوردم، دست های کوچکم را مادرانه گرفت و گفت: عیب ندارد! مرد زمین هم می خورد. پاشو عزیزم! با بچه های کوچه که دعوایم شد...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۹    
اسامه حمدان، مسئول روابط خارجی جنبش حماس با اذعان به سرد شدن روابط این جنبش با ایران در دوره ای خاص، تأکید کرد که حماس هنوز از ایران حمایت مالی و نظامی دریافت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۶    
فرستاده سازمان ملل به زودی به مسقط، ریاض و عدن سفر می کند تا طرح صلح پیشنهادی جدیدی را به جریان بیندازد، ولی همزمان حملات سعودی ها به مناطق مختلف یمن به شدت ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۳    
معتادان خیابانی و کارتن خواب ها را این روزها در بسیاری از محله های شهر می توان دید. همه آنها مثل کسانی که صاحب خانواده و زندگی آرام هستند، روزگاری این گونه بوده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۱۱    
دیدار مقام معظم رهبری با جمعی از نخبگان جوان علمی کشور سه محور اساسی داشت که توجه و حرکت در مسیر تعیین شده آن می تواند بسیاری از آسیب های سیاسی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۱۱    
در طول 45 سال گذشته عوامل کل بهره وری تغییری نکرده است. براساس آمار، شاخص بهره وری از سال 88 تا 94 در صنایع شوینده از 100 به 19؛صنعت خودرو از 100 به 95 و دربیمه ها نیز به 67 تنزل یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۱۱    
نایب رئیس انجمن واردکنندگان برنج با اعلام اینکه باید تعرفه واردات شناور شود، گفت: سالانه 500 هزار تن برنج از دوبی به ایران قاچاق می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۱۱    
دلیل بهبود رتبه جهانی ایران درفضای کسب و کار طی سه سال ابتدایی دولت یازدهم تصحیح خطاهای فاحش در ارسال اطلاعات به بانک جهانی اعلام شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۸:۵۶    
مردجوانی که به اتهام قتل همسرش محکوم به قصاص شده بود، با نقض حکم قصاص در دیوان عالی کشور بار دیگر در شعبه ده کیفری یک استان تهران محاکمه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۸:۴۴    
در حادثه تیراندازی در سوئیس، 2 پلیس هدف قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۸:۴۴    
حکم آزادی سعید سماهیجی چشم پزشک بحرینی پس از پایان دوره محکومیتش صبح امروز صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۰    
مقامات امنیتی بلژیک با اعلام خبر تشدید تدابیر امنیتی در این کشور خاطر نشان کردند: معابر عمومی، مبادی ورودی ایستگاههای مترو و اتوبوس از جمله نقاطی هستند که بیشتر به آن پرداخته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۱۷    
سیاست سال های آینده روسیه به سمت گسترش نفوذ منطقه ای و فرامنطقه ای و همچنین ائتلاف سازی موثر در عرصه بین المللی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۱۴    
همزمان با اعلام نگرانی دولت تونس از بازگشت تروریست ها از صحنه های جنگ به داخل کشور، مسئولان الجزایر نیز تدابیری را برای جلوگیری از نفوذ این تروریست ها به خاک این کشور اتخاذ کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۱۰    
تحقیقات از نخست وزیر کنونی رژیم صهیونیستی به اتهام فساد و رشوه خواری اولین تحقیقات از مسئولان بلندپایه این رژیم به شمار نمی رود ...