سه شنبه ۰۶ تیرساعت ۱۱:۴۰Jun 2017 27

شبکه خبری کرج (jkaraj.net)

  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۰    
به گزارش روز شنبه ایرنا وبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار 'بخشعلی کامرانی صالح' اظهار داشت: در پی دریافت چندفقره پرونده سرقت منزل دستگیری سارقان در دستور کار شعبه مبارزه با سرقت پلیس آگاهی فردیس ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۰    
سید هادی جوادی نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نمایش بزرگ بابای مظلوم کاری از گروه فرهنگی هنری باران مهر با همکاری این اداره به روایت و کارگردانی شایان خسروی به مدت سه روز برگزار می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۰    
خسرو ساکی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا هدف از اجرای این طرح را ارتقای سلامت روانی دانش آموزان و اولیا ، کاهش آسیب های اجتماعی و بهبود وضع تحصیلی دانش آموزان در محله های پرآسیب ذکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۰    
محرمعلی اسدزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: از مبلغ هزینه شده، 991 میلیون ریال از محل بودجه دولتی و سهم آورده 6میلیارد و 400 میلیون ریال مشارکت بهره برداران است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۰:۳۰    
کرج- ایرنا - شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان که مصادف با سومین شب قدر است و بنا بر بعضی از روایات این شب، شب قدر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۲۳:۰۹    
شبکه خبری کرج، امروزه توجه به ورزش بانوان از جایگاه ویژه ای برخوردار است و دختران و زنان پا به پای مردان در رشته ها و میدان های مختلف ورزشی حرفی برای گفتن دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱    
عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج، گفت: کلانشهر کرج همچون دیگر کلانشهرهای کشور با معضل ترافیک مواجه است بر این اساس باید برای رهایی از این معضل در راستای بهره برداری از علم و دانش مدیریت نوین ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱    
عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: رفع معضل ترافیک نیازمند چاره اندیشی در مقیاس های کلان است؛ اگر انتظار داریم شهروندان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند باید زیرساخت های مناسب همچون بی . آر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱    
عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج بر لزوم اتخاذ سیاست های اجرایی با هدف افزایش سرانه ورزشی در این کلانشهر تاکید کرد و افزود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱    
عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به وضعیت رکود اقتصادی حاکم در کشور و عدم فروش به موقع ملک توسط مالکین و پرداخت به موقع بدهکاران به شهرداری ، باید تعامل دو سویه بین مالک و شهرداری قوت بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت که مکانی برای جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در نظر گرفته شده که باید در اسرع وقت برای آماده سازی آن اقدام شده و ساماندهی آغاز شود .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱    
فرماندار ساوجبلاغ از مدیران شهری و دهیاران خواست نسبت به پاکسازی اطراف شهرها و روستاهای این شهرستان از زباله ها و نخاله ها اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج با اشاره به نزدیک روزهای پایانی سال و خرید مردم برای سال نو، گفت: فرهنگ سازی از طریق شعار ایرانی کالای ایرانی بخر و ترویج خرید کالای ایرانی باید در اولویت برنامه های ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱    
رئیس تامین اجتماعی شهرستان فردیس گفت: 57 هزار و 973 نفر در قالب بیمه های مختلف تحت پوشش تامین اجتماعی این شهرستان قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱    
مدیرعامل شرکت گاز البرز گفت که اکنون بیش از99 درصد از شهرهای این استان به گاز شهری متصل است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۳۰    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر کرج با اشاره به حوادث تلخ وجبران ناپذیر چهارشنبه های آخر سال های گذشته، گفت: باید با مشارکت ، همدلی و همفکری مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۳۰    
نماینده مردم کرج ، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محدودیت های مالی دولت گفت: امروز باید بیش از هر اقدام دیگری درآمد کشور را افزایش داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۰    
کرج-ایرنا-دستیار ارشد رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی با گرامیداشت یاد وخاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:مردم انقلابی ایران در انتخابات سال 96 بدون توجه به تبلیغات مایوس کننده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۰    
مدیر کل تعزیرات حکومتی البرز گفت: طرح ویژه نظارتی بر بازارپایان سال در این استان اغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۳:۳۰    
مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت: برغم کمبود فضای آموزشی در این استان روند واگذاری زمین با کندی مواجهه است و همچنین فضاهای آموزشی که ساخته شده، به آموزش و پرورش تحویل نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۳۰    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز البرز ضمن تاکید بر حساسیت دادستانی نسبت به باغ سیب کرج تغییر کاربری آن را خط قرمز دستگاه قضایی استان عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۳۰    
استاندار البرز گفت که با توجه به اهمیت تردد و امنیت دانش آموزان در مواقع بارندگی، باید تصمیمات لازم درباره وضعیت مدارس در اسرع وقت گرفته شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۲۳:۳۰    
فرمانده انتظامی البرز گفت: 7 نفر اعضای یک باند که از طریق کارت عابر بانک کلاهبرداری می کردند دراین استان دستگیرشدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۲۳:۳۰    
شبکه خبری کرج به نقل از تسنیم، در جلسه امروز شورای شهر کرج لایحه افزایش اعتبار سفر رئیس جمهور از 500 میلیون به مبلغ به میزان یک میلیارد و 420 میلیون تومان به تصویب رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۰:۳۰    
استاندار البرز با گرامیداشت طلیعه سی و نهمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی از حضور حماسی و با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۰:۳۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه بین مردم و آرمان های انقلاب اسلامی هیچ فاصله ای وجود ندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۲:۳۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: کار دیروز ما انقلاب و سرنگونی رژیم ستم شاهی بود و هدف امروز جامعه اسلامی حفظ آرمان ها و ارزشهای مقدس انقلاب اسلامی در پرتو رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۳:۳۰    
سرپرست معاونت استانداری البرز و فرماندار ویژه کرج گفت: امروز با همت و تلاش های بی وقفه دولت تدبیر و امید تعداد طرح های آبادانی و توسعه در این استان رو به افزایش است .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۳:۳۰    
مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت: سرگروه های درسی برای هم اندیشی نیاز به تشکیل اتاق فکر دارند تا بستر رویکرد کیفیت بخشی آموزشی با شتاب مناسب در عرصه تعلیم و تربیت ادامه پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۳:۳۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز گفت: مجتمع پزشکی در کرج که منشی آن اقدام به طبابت می پرداخت، پلمپ شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۳:۳۰    
رئیس هیات ووشو البرز گفت: این استان میزبان مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی بانوان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰    
فرماندار نظرآباد گفت: بیش از 150 برنامه در دهه فجر امسال در نظر گرفته شده که در مجموع اعتبار آنها 600 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰    
عضو شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: تغییر از رویکرد شهرداری ها از خدماتی به اجتماعی و فرهنگی کاملا قابل لمس بوده و سبب افزایش مشارکت مردمی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰    
خزانه دار و عضو شورای اسلامی شهر کرج، گفت: تخصیص بودجه شهرداری در مناطق باید براساس نگاهی واقع بینانه، عادلانه و کارشناسانه باشد تا در طول یکسال از مشکلات آنها کاسته شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰    
رئیس سابق کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج از جمله مظاهر تحقق اهداف بلندمدت مدیریت شهری این کلانشهر را اجرای ابرپروژه بزرگراه شمالی عنوان کرد و از موافقت شورای اسلامی شهر برای تملک یک قطعه زمین در ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰    
سخنگوی شورای شهر اظهار داشت: بخشنامه بودجه سال 96 شهرداری ها با محوریت توسعه حمل و نقل عمومی و کاهش آلایندگی ها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰    
مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج نوید اتمام کاشت حداقل 50 هزار اصله درخت را تا پایان سال جاری به شهروندان کرجی داد و آن را عیدی مدیریت شهری کرج به مردم ایران کوچک دانست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۵    
کرج - ایرنا- رئیس جمهوری مهم ترین وظیفه همه را نگهداشت امید مردم دانست و گفت: دست منتقد سازنده را می بوسیم، اما تخریب امید ملت، خیانت به کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۵    
رئیس کل دادگستری البرز گفت: انقلاب اسلامی مهمترین جنبش ضد استکباری و آزادیبخش جهان بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۵    
رئیس شورای اسلامی کلانشهر کرج با اشاره به قرار گرفتن در بهمن ماه، ماه پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۵    
فرمانده انتظامی البرز گفت : 35 هزار لیتر مواد شوینده غیر بهداشتی و قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال دراین استان کشف شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۵    
کرج-ایرنا-استاندار البرز همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر برای افتتاح پروژه ها و بررسی مشکلات مردم به شهرستان های تابعه استان سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۰۰:۲۶    
کانال خبری پزشکان، نام یا عنوانی است که فرد یا افرادی در فضای مجازی برای خود انتخاب کرده و از این طریق هر ادعا و اتهامی را علیه افراد حقیقی و حقوقی و نهادهای مختلف انتشار می دهند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۹    
کرج - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی که برای حضور در مراسم تحویل خودروهای پروژه نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل در گروه صنعتی ماموت در البرز حضور یافته بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۹    
عضو شورای اسلامی کلانشهر کرج ضمن ابراز همدردی با خانواده های آتش نشانان شهر تهران و عموم شهروندان به واسطه حادثه تلخ ساختمان پلاسکو هشدار داد که این حادثه درس های عبرت آموزی برای کرج دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۰:۱۹    
کرج-ایرنا- نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی، تحولات در 2 بخش بهداشتی درمانی و جذب سرمایه های خارجی در استان را چشمگیر توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۰:۱۹    
شبکه خبری کرج به نقل از تسنیم ، معاونت خدمات شهری شهرداری کرج با بیان اینکه دست فروشان کرج نیازمند ساماندهی هستند گفت: 5 هزار نفر در کرج دست فروشی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۰:۱۹    
معاون امور هماهنگی عمرانی استاندارالبرز از مدیران دستگاه های اجرایی خواست در انجام طرح های عمرانی به موارد زیست محیطی توجه ویژه کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۹    
معاون استانداری البرز و فرماندار ویژه کرج گفت: خرد جمعی و مشارکت های عمومی دستاورد ی ارزشمند در عرصه تعلیم و تربیت است که این مهم حاصل تصویب قانون شوراهای آموزش و پرورش در ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۹    
کرج -ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با تسلیت جانباختن تعدادی از هموطنان به ویژه آتش نشانان در حادثه فرو ریختن ساختمان پلاسکو تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۴    
طرح لایحه دو فوریتی در صحن علنی شورای اسلامی شهر کرج، وکلای مردم موافقت خود را با تغییر عنوان تونل شهری مهرویلا از محتشم کاشانی به آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۴    
همایش سالانه شوراهای آموزش و پرورش البرز روز چهارشنبه در سالن شهدای دولت استانداری با حضور استاندار ، امام جمعه و برخی از مدیران کل استان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۴    
امام جمعه شهرستان فردیس گفت که شهردار و شورای اسلامی شهر کرج نسبت به هویت پیدا کردن و مستقل شدن شهرداری و شورای شهر فردیس منصفانه تر نگاه کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۴    
عضو شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر لزوم اجرای راهکارهای ترافیکی و کاهش آلودگی هوا اظهار داشت: با توجه به شرایط جوی و ترافیکی حاکم در کلانشهر کرج طرح زوج و فرد در کلیه معابر کرج لازم الاجرا است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۱:۱۳    
شهردار کرج از هزینه کرد و پیش بینی یکهزار و 900 میلیارد تومان اعتبار به منظور احداث پروژه های عمرانی همچنین طرح های در دست اقدام این کلانشهر خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۱:۱۳    
وزیرارتباطات وفناوری اطلاعات با اشاره به تاکیدهای مقام معظم رهبری در زمینه همدلی وهمفکری مردم و مسئولان گفت: وحدت و همدلی مسئولان و قشرهای مختلف مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۲    
کرج-ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج با تسلیت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: نادیده گرفتن خدمات این شخصیت به اسلام وانقلاب اسلامی بی انصافی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۱:۰۱    
شبکه خبری کرج، نشست اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی استان البرز روز چهارشنبه در محل سالن جلسات این سازمان برگزار و به سئولات خبرنگاران حاضر پاسخ دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۳:۵۸    
کرج - ایرنا - اعلام خبر رحلت جانگداز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری مردم استان البرز را نیز مانند همه ایرانیان به سوگ نشاند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۲    
کرج- ایرنا- آثار کاهش محسوس منابع آبی که به دلیل تغییرات اقلیمی علاوه بر کشور ما، دیگر کشورهای جهان را نیزتحت تاثیرقرار داده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۲    
شبکه خبری کرج،اینکه فکر کنیم حادثه، سرقت، کلاهبرداری و حتی قتل، اتفاق هایی است که فقط برای دیگران رخ می دهد و وقوع آن برای ما ممکن نیست، تصور به شدت غلط و نابجایی است که در واقع از اصل و خود خطر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۲    
استاندار البرز گفت: با توجه به ظرفیت های بالای استان باید بانک جامع اطلاعاتی از تعداد واحدهای تولیدی و صنعتی تهیه و مورد استفاده قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۵    
نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج گفت که حکومت، حاکمیت و مردم در قبال اجرای امر به معروف و نهی از منکر وظایفی دارند و به طور جدی باید برای تحقق این فریضه مهم تلاش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۴    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز با بیان اینکه تعاونی ها در خدمت توسعه تولید، درآمد و رشد اقتصادی هستند، گفت: تعاونی ها نسخه پیشرفت و تحقق اقتصاد مقاومتی و برون رفت از رکود هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۴    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز با بیان اینکه در سال های گذشته زمان واگذاری انشعاب برق در استان بین 60 تا 70 روز بود ، گفت: اکنون این زمان به کمتر از یک هفته رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۴    
رئیس اداره مددکاری ندامتگاه قزلحصارکرج گفت: با تلاش مددکاران این ندامتگاه یک قاتل با بخشش پدر وخانواده مقتول از اعدام نجات یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۴    
فرماندار اشتهارد اعلام کرد که این شهرستان بحرانی ترین وضعیت را در بخش آب و خشکسالی را در البرز دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۴    
استاندار البرز گفت: 700 مصوبه در استان برای احیا واحدهای تولیدی آسیب دیده در دوران تحریم ها داشته ایم تا این واحدها از مشکلات جدی که داشتند، رها شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۱:۳۴    
نظام مدیریتی کشور بر اساس تفکیک و تقسیم وظایف هر دستگاه و سازمان در قالب قوانین و مقررات مربوط شکل گرفته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۳۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز اعلام کرد که به منظور کاهش آلودگی هوا طرح محدودیت تردد کامیون ها در محدوده کلانشهر کرج از فردا یکشنبه به اجرا در می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۳۴    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت که موسیقی هنری است که در دل همه وجود جا دارد، حتی اگر انکارش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۳:۳۲    
کرج-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به ترویج تفکر دایی دین از سیاست در جهان گفت: در این شرایط ویژه فهم عمیق سیاست اسلامی لازمه عصر حاضر در جامعه اسلامی و جهان است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۳۲    
مسئول پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهوری به البرز گفت: 356 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهوری به این استان تخصیص داده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۳۲    
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور گفت: با همکاری تشکل های مردم نهاد ، کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان داوطلبان هلال احمر برای خانواده های زندانیان و زنان سرپرست خانوار کارآفرینی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۰:۳۲    
معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج با بیان اینکه مدیریت شهری، پتاسیل های کارآمدی برای ایجاد قابلیت ها و فرصت های ویژه به منظور انجام امور در زمان مدیریت بحران دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۰:۳۲    
معاون دادستان کرج از شیوه جدید کلاهبرداری در معاملات خودرو خبر داد و گفت: کلاهبرداری زمانی شروع می شود که خریدار با طرح بهانه های مختلف از قبیل بی رنگ بودن خودرو ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۳۱    
سرپرست معاونت استانداری البرز و فرمانداری ویژه کرج گفت که از 46 گلزار شهدا در شهرستان کرج 36 گلزار ساماندهی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۳۱    
مراسم روز سند رسمی و مقام و منزلت جایگاه صاحب منصبان دفاتر اسناد رسمی در محل سازمان ملی استاندارد با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۰    
فرماندار فردیس گفت: برخی ها می گویند اگر شهرداری فردیس از کرج جدا شود، وضعیت بدتر می شود، بنده جواب دادم اگر هر چه بشود، از این که هست بدتر نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۰    
عضو شورای شهر کرج با تاکید براینکه اگر مردم بدانند که شرایط هوا ناسالم و خطرناک است، قطعا از منازل خود بیرون نمی روند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۰    
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج گفت: ایجاد 6 تصفیه خانه پساب در کرج در دستور کار قرار دارد که یک مورد تا پایان امسال و 5 تصفیه خانه نیز در سال 96 به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۰    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرج گفت: باند 8 نفره به همراه 280 کیلوگرم مرفین و یک کیلوگرم شیشه بازداشت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۰    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: در بررسی مواد برنامه ششم توسعه کشور، عوارض مالیات بر ارزش افزوده شهرداری های کلانشهرها کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۲:۲۹    
رییس هیات بوکس استان البرز گفت: بوکسورهای استان البرز در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور به یک مدال طلا و یک برنز دست یافتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۲:۲۹    
از ابتدای زندگی بشر شبکه های اجتماعی و ارتباطی فراوانی وجود داشته و همواره انسان نیاز به برقراری ارتباط با همسالان و همنوعان خود داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۲:۲۹    
استاندار البرز گفت: در جریان سفرآبان ماه سال جاری رئیس جمهوری به البرز بیش از 68 هزار درخواست مردمی از طریق سامانه ارتباط مردم و دولت(سامد) در این استان به ثبت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۲:۲۹    
فرمانده انتظامی استان البرز گفت که مسئولان درنظام اسلامی باتوجه به احکام دین و دستورات الهی ملزم به رعایت حقوق شهروندی هستند و همه ما باید روی این موضوع مهم تاکید داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۲:۲۹    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: امسال یک هزار و 79 درخواست استفاده از اعتبارات اقتصاد مقاومتی در بخش های صنعت ،معدن و کشاورزی این استان به ثبت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۲:۲۹    
عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه مدیریت پسماند به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های جوامع بشری مطرح می باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۲:۲۹    
امام جمعه شهرستان فردیس گفت: انتظارداریم برخی اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان امور شهری کرج در اظهار نظرها در خصوص استقلال مدیریت شهری فردیس از مسیر حق و انصاف دور نشوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۲:۲۹    
شهردار کلانشهر کرج با تشکر از دولت یازدهم در زمینه تهیه و انتشار منشور حقوق شهروندی، اظهار داشت: بی اطلاعی مردم از مبانی حقوق شهروندی به فراگیری تخلفات اداری منجر شده و ظلم های دیگری را نیز در حق ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۲۳:۳۱    
به گزارش شبکه خبری کرج، در این انتخابات که با استقبال چشمگیر اعضای اتحادیه پوشاک همراه شد؛ پوشاک فروشان شهرستان کرج، اعضای جدید هیئت مدیره این اتحادیه را انتخاب کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۲۲:۳۰    
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: ایجاد اشتغال پایدار و توجه به سلامت کارگران و رانندگان از اولویت های دولت تدبیر و امید است که تاکنون گام های موثری در این زمینه برداشته شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۲۲:۳۰    
شهردار کرج با بیان اینکه بسیاری از افراد متکدی در این کلانشهر به لحاظ مالی فقیر نیستند، گفت: انتظار می رود مردم از طرق اصولی و قانونی به نیلزمندان واقعی کمک کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۲۱:۳۱    
کلانشهر کرج و شهر چن دوو کشور چین پس از طی مراحل قانونی و انجام مکاتبات اداری خواهر خوانده شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۲۱:۳۱    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت که حدود 70 درصد از مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید دراین استان تا کنون اجرایی شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۰:۳۱    
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج اعلام کرد که با حمایت این سازمان 20 هزار دانش آموزمقطع تحصیلی ابتدایی در مدارس کرج ، مراتب شکرگزاری از خالق هستی را فرا می گیرند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۳:۳۱    
پژوهشگاه مواد و انرژی ایران و دانشگاه فناوری شیمی پکن از کشور چین روز جمعه تفاهمنامه همکاری های مشترک به امضاء رساندند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۳:۳۱    
کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه راه نجات بخش جهان اسلام اتحاد امت اسلامی است، گفت که گرایش های تند و افراط گرایانه که بین شیعه و سنی در حال رواج است ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۱    
کارشناس مسئول بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی البرزگفت: برای اولین بار و به مناسبت روز جهانی ایدز اتوبوس مشاوره و انجام تست رایگان اچ.آی.وی در کرج استقرار یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...