دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۶:۵۴Jun 2018 25
 

پتروشیمی جم (jpcomplex.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از ساخت یک واحد 7 هزار تنی آمونیاک و یک واحد 9 هزار تنی اوره از محل جمع آوری گازهای دی اکسیدکربن مجتمع های پتروشیمی عسلویه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در بازدید از شرکت زیگلر آلمان، از این شرکت برای انجام مذاکرات بیشتر برای حضور در ایران دعوت کرد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
سرمایه خفته عنوان یادداشت مهندس میرافضلی مدیر عامل پتروشیمی جم مبنی بر تشریح آثار اقتصادی میزان مصارف گاز طبیعی در مراکز تجاری، صنعتی و خانگی است که در روزنامه شرق به چاپ رسید
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
مدیرعامل پتروشیمی جم گفت: با سرد شدن هوا در مناطق مختلف کشور به دلیل کمبود گاز و با توجه به افزایش بی رویه مصرف گاز توسط مشترکان خانگی و تجاری ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
نمایشگاه اختصاصی کتاب شرکت پتروشیمی جم با حضور جمعی از مدیران شرکت گشایش یافت و تا 6 اسفند ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
به منظور بررسی عوامل کلیدی موفقیت و همچنین ارتقای شاخص های کلیدی عملکرد در حوزه بهره وری، در واحد های شرکت پتروشیمی جم نشست مشترکی با مدیران شرکت و نماینده سازمان ملی بهره وری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
جشن باشکوهی به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و بهره برداری شرکت پتروشیمی جم به مدت دو شب در شهرک خلیج فارس با حضور مدیران، کارکنان و خانواده های آنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت و هیات همراه با حضورمدیرعامل شرکت پتروشیمی جم ازمجتمع پتروشیمی جم بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
گردهمایی بزرگ صندوق های بازنشستگی؛ پیشران توسعه ملی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سایر مدیران این وزارتخانه و چهار صندوق بیمه و بازنشستگی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
همزمان با مراسم اختتامیه دکترعلی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هیئت همراه از غرفه هلدینگ انرژی صندوق بازنشستگی، غرقه پتروشیمی جم و شرکت های تابعه بازدید بعمل آوردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
هفتمین دوره فرآیند ارزیابی جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در شرکت پتروشیمی جم به مدت سه روز شامگاه سه شنبه 26 بهمن به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
پتروشیمی جم در پایان معاملات امروز در معامله بلوکی با نماد جم2 ( 115 ) میلیون برگه سهم به ارزش یک هزار و 145 میلیارد ریال را داد و ستد کرد که بیشترین حجم و ارزش معاملات را داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی درباره شیوه قیمت گذاری و تخصیص خوراک به مجتمع های پتروشیمی گفت: قیمت گذاری خوراک با حاشیه سود 25 تا 30 درصدی به غیر از خوراک های مایع در نظرگرفته شده است به نحوی که ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی صبح امروز با حضور متخصصان داخلی و خارجی در حوزه پایش وضعیت و عیب یابی در سالن آپادانا شرکت پتروشیمی جم گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
علی اکبر حسینی رئیس نگهداری و تعمیرات شرکت پتروشیمی جم اظهار داشت: توسعه فرهنگ و دانش فنی نگهداری و تعمیر بر اساس وضعیت یکی از ملزومات اساسی شرکت ها می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی بعد از ظهر امروز با ارائه بیش از 40 مقاله برتر در دو روز به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
حراست شرکت پتروشیمی جم به عنوان حراست برتر در حوزه حراست های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری منتخب گردید
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
هفتمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با شعار سازمان سرآمد، تجلی تفکر پویا در محل هتل المپیک تهران برگزار شد و جایزه ملی 5 ستاره تعالی سازمانی صنعت پتروشیمی به مهندس حسین میرافضلی مدیرعامل شرکت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
هفتمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی امروز با اعطای جوایز، لوح و تندیس های شرکت های برتر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: صنعت پتروشیمی صنعتی استراتژیک در کشور است و یادگیری از تجارب موفق دیگران و الگوبرداری از بهترین ها می تواند مسیر پیشرفت را تسهیل کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
دستگاه FNCT) Full Notch Creep Test) با حضور کارشناس شرکت آلمانی IPT در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت پتروشیمی جم نصب و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
ساخت و بهره برداری از منزل مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کنگان توسط خیریه شرکت پتروشیمی جم در شهر کنگان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
شرکت ملی صنایع پتروشیمی برنامه ریزی های لازم را برای تامین خوراک مجتمع های پتروشیمی در ایام تعطیلات نوروزی انجام داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۵    
سمینار پتروشیمی و انرژی با همکاری بنیاد نخبگان استان بوشهر، انجمن مهندسی شیمی ایران و دانشگاه خلیج فارس به میزبانی شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۵    
سمینار پتروشیمی و انرژی با همکاری بنیاد نخبگان استان بوشهر، انجمن مهندسی شیمی ایران و دانشگاه خلیج فارس به میزبانی شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۲۲:۲۵    
سمینار پتروشیمی و انرژی با دریافت مجوز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) روز دوشنبه 11 بهمن 1395 در مجتمع پتروشیمی جم با حضور نخبگان این حوزه از سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۵    
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با تاکید بر نقش صنعت پتروشیمی در آینده اقتصاد ایران گفت: صنعت پتروشیمی 31 درصد صادرات غیر نفتی و 35 درصد محصولات صنعتی کشور را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۵    
حدود 90 درصد از فلرهای منطقه عسلویه تا پایان برنامه ششم توسعه قرار است که جمع آوری شود و در این مسیر مجلس شورای اسلامی با همکاری وزارت نفت و دیگر نهادهای ذیربط از این امرحمایت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۷    
جمعی از مدیران و کارکنان شرکت پتروشیمی جم با حضور در ایستگاه آتش نشانی این شرکت با تقدیم شاخ گل یاد و خاطره شهیدان حادثه پلاسکو را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۱    
شرکت پتروشیمی جم موفق به دریافت تندیس انرژی، تقدیرنامه مدیر برتر انرژی و گواهینامه شاخص سیستم مدیریت انرژی برتر در دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۸:۱۵    
حضرت آیت الله خامنه ای،رهبر معظم انقلاب اسلامی،درپیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۸:۱۵    
در ایام سوگ فاطمه معصومه(س) و شهادت مظلومانه امیر کبیر، ایران به سوگ سردار شایسته خویش نشست و قهرمان ملی مبارزه با استبداد و استعمار، سر بر آستان حق نهاد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۱۳    
گاز مورد نیاز مجتمع های پتروشیمی با همکاری شرکت ملی گاز ایران درحال تامین است و کلیه پتروشیمی ها در مدارتولید قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۱۳    
عضو هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به افزایش پنج تا 15 درصدی تولید این صنعت در نیمه نخست امسال، از افزایش 10 تا 20 درصدی تولید در نیمه دوم امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۴    
مرضیه شاهدایی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی هشتم دی؛ روز صنعت پتروشیمی را بر تمام زنان و مردان خستگی ناپذیر این صنعت تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۸:۴۳    
چهل و هشتمین اجلاس روسای مجتمع پتروشیمی های کشور به میزبانی پتروشیمی جم امروز بعد از ظهر به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۱    
مدیر کل کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی در جمع روسای مجتمع پتروشیمی های کشور در پتروشیمی جم: موادی که به عنوان مواد آلوده کنند دود می شود با برنامه ریزی دقیق در این حوزه می توان به جای مضر بودن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۲:۴۱    
مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم در اجلاس روسای مجتمع شرکت های پتروشیمی گفت: هدف اصلی این اجلاس ها به اشتراک گذاشتن تجربیات در حوزه بهره برداری، تعمیرات، ایمنی و ... است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۷:۴۰    
جلسه بررسی اظهار نامه تعالی سازمانی سال 1395 با حضور مدیران ارشد ستادی و نمایندگان تعالی سازمانی واحدها تشکیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۷:۴۰    
چهل و هشتمین اجلاس روسای مجتمع های پتروشیمی کشور با حضور علی محمد بساق زاده مدیر کل کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم در سالن آپادانا برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۱۴    
فرماندار عسلویه گفت: پتروشیمی های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تعامل خوبی با جامعه و مردم این منطقه دارند که ضمن این تعامل، خدمات و امکانات ارزنده ای نیز به منطقه ارائه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۱۴    
خوراک مورد نیاز همه مجتمع های پتروشیمی تامین می شود و با وجود برودت هوا و اختصاص گاز به مصارف خانگی، تولید بر اساس برنامه ها تداوم دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۱۴    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) و مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس به فهرست 40 چهره موثر برتر صنعت پتروشیمی جهان راه یافتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۱:۴۷    
مدرسه غیر انتفاعی ایران زمین وابسته به شرکت پتروشیمی جم واقع در شهرک خلیج فارس در بین مدارس زنجیره ای علوی کشور آزمون مداد سیاه 2 و آبرنگ 1 رتبه برتر و یک کشوری از پایه اول دبستان تا پایه پنجم را کسب ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۱۲:۴۷    
جشن با شکوهی به مناسبت میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) با اجرای هنرمندان نام آشنای کشور، کارکنان و خانواده های آنان در شهرک خلیج فارس شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۰۸:۴۷    
جمعی از مدیران شرکت پتروشیمی جم با حضور در واحد بوتادین سالروز بهره برداری این واحد را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۶:۴۴    
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در آیین افتتاح نمایشگاه صنعت نفت عسلویه با اشاره به سهم 70 درصدی ساخت داخل در پتروشیمی ها ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۶    
کارگاه آموزشی مهارت های مقابله با استرس در پتروشیمی جم جهت کارکنان واحد پلی اتیلن و الفین با همکاری واحد بهداشت روان مرکز سلامت کار ابن سینا و خدمات اجتماعی شرکت پتروشیمی جم برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۶    
سمینار اصول صحیح تغذیه با حضور پرشور کارکنان، خانواده های آنها و استاد گروه آموزشی تغذیه دانشگاه علوم پزشکی ایران در سالن آپادانا مجتمع پتروشیمی جم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۶    
با همت HSE شرکت پتروشیمی جم و سلامت کار پتروشیمی ابن سینا، درمانگاه شهرک خلیج فارس شرکت پتروشیمی جم آذر ماه امسال افتتاح و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۵    
تعدادی از مدیران شرکت های پتروشیمی طی نامه ای از زحمات جناب آقای مهندس زنگنه تقدیر نمودند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۵    
شرکت پتروشیمی جم با همکاری سازمان انتقال خون ، بهداشت درمان استان بوشهر و HSE پازارگاد تمهیدات لازم جهت اهداء خون پرسنل منطقه عسلویه را فراهم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۳    
سرپرست مدیریت گمرکی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: بر اساس آمارهای موجود تا پایان مهرماه ، صادرات محصولات پتروشیمی در منطقه عسلویه رشدی 18درصدی را رقم زد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۱    
شرکت آلمانی لینده از آغاز مهرماه امسال فعالیت دفتر نمایندگی خود در ایران را از سر گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۱    
مجلس آمادگی دارد تا با همکاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بخش خصوصی و انجمن صنفی کارفرمائی پتروشیمی با پیگیری های لازم مشکلات سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی را مرتفع کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۶    
مراسم اربعین سید سالار شهیدان امام حسین (ع) امروز در شبستان امام حسن مجتبی (ع) با حضور کارکنان و مدیران شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۶    
تحلیلگران اعتقاد دارند که چین در آینده بزرگترین خریدار متانول تولیدی مجتمع های پتروشیمی ایران خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۶    
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام کرد: با تدبیر وزارت نفت، خوراک مجتمع های پتروشیمی همزمان با افزایش ناگهانی دمای هوا و بارش برف و باران و جهش مصرف گاز خانگی، تامین می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۶    
داود گیل نیرنگ فرنگی کار سابق تیم ملی و کارمند پتروشیمی جم به عنوان مربی در کنار آقای علی اشکانی کار خود را در عرصه مربیگری آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۷    
مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی از مذاکره با شرکت های ژاپنی و آلمانی برای گشایش خطوط اعتباری ، سرمایه گذاری و بیمه در صنعت پتروشیمی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۲    
در آستانه فرا رسیدن اربعین سید سالار شهیدان، امام جمعه و نماینده ولی فقیه شهرستان عسلویه به دعوت پتروشیمی جم با حضور در بین کارکنان این شرکت به ایراد سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۱۸:۰۹    
سازمان پدافند غیرعامل کشور و شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اهدا لوح از آقای مهندس میرافضلی به جهت تلاشهای مجدانه و اهتمام جهت لحاظ شدن اصول و الزامات مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در زیر ساخت های صنعتی ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۹:۰۹    
طی احکام جداگانه ای، مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت توسعه انرژی پاد کیش(تاپکو)منصوب شدند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۸    
بازتاب نسبتا گسترده و تا حدودی متفاوت نشست خبری مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم با رسانه ها در تاریخ نهم آبان نشان از حساسیت بسیار بالای صنعت پتروشیمی در اقتصاد ایران دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۷:۰۸    
سود سهام پتروشیمی ها از سود بانکی کمتر است
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۴    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با ایجاد فضای جدید و ابرازعلاقه سرمایه گذاران خارجی برای حضور در طرح های توسعه ای کشور، صنعت پتروشیمی نیز درکانون توجه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۴:۰۴    
سود حداقل 4 میلیارد دلاری خام فروشی LPG ایران در خزانه چین
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۷    
حضور موثر شرکت پتروشیمی جم در بزرگ ترین نمایشگاه پلاستیک جهان در آلمان به همراه 10 شرکت ایرانی
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۹    
شرکت پتروشیمی جم میزبان گردهمایی تخصصی با تولید کنندگان داخلی محصول Caps & Closure در دفتر مرکزی شد
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۶    
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: یکی از اولویت های ما در صنعت پتروشیمی استفاده از خوراک گاز طبیعی است، همسو با این اولویت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۶    
شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران و شرکت انگلیسی-هلندی شل، برای همکاری در صنعت پتروشیمی ایران تفاهم نامه اولیه امضا کردند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی،گفت: جایگاه پتروشیمی در ایران راهبردی است و باید برای توسعه این صنعت زمینه سازی لازم انجام شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۲    
ارزش صادرات محصولات مجتمع های پتروشیمی در نیمه نخست امسال به هشت میلیارد و 698 میلیون دلار رسید.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۰۸:۱۲    
مدیرعامل پتروشیمی جم گفت: اکنون شرکت پتروشیمی جم در حال تبدیل شدن به یک هلدینگ بزرگ در حوزه پتروشیمی است به طوریکه در حال حاضر 7 شرکت فعال در صنعت پتروشیمی زیر مجموعه جم هستند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۲    
جشن باشکوهی به مناسبت اول مهر و بازگشایی مدارس با حضور مدیر عامل و خانواده های کارکنان در شهرک پردیس جم با هنرنمایی گروه های مختلف هنری به مدت دو شب برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۲    
معاون وزیر نفت در امروز پتروشمی گفت : واحد نیمه صنعتی پلی پروپیلن دارای ظرفیت دوهزار و چهارصد تن در سال است که ساخت تجهیزات کلیدی آن توسط سازندگان داخلی انجام شده است و قابلیت تولید گریدهای مختلف پلی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۸    
شورای رقابت در دویست و شصت و دومین جلسه خود که روز دوشنبه برگزار شد، ضمن مخالفت با خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا، وضعیت عرضه محصولات پتروشیمی را تعیین تکلیف کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۰    
مدیرعامل پتروشیمی جم از تداوم مذاکره برای عرضه 15 درصد سهام این پتروشیمی در بورس استانبول خبر داد و گفت: درصدد حضور در بورس لندن نیز هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۶:۱۱    
جمعی از مدیران شرکت پتروشیمی جم با حضور در واحد پلی اتیلن سبک خطی سالروز بهره برداری این واحد را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۲:۱۱    
در جریان بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجتمع پتروشیمی جم، هشت محصول جدید این مجتمع رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۷:۱۱    
شرکت پتروشیمی جم میزبان گردهمایی تخصصی با تولید کنندگان داخلی محصول Caps & Closure در دفتر مرکزی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۴    
مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، گفت: رعایت اصول ایمنی وحفاظت از مراکز صنعتی و تاسیسات پتروشیمی وظیفه ملی، عرفی وشرعی همه کارکنان این صنعت است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۴    
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به استقبال شرکتهای خارجی از سرمایه گذاری در ایران گفت: استفاده از تمام فرصتهای جذب سرمایه خارجی با رویکرد بهره مندی و ارتقا همزمان توانمندیهای داخلی در دستور ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۱    
هیچ یک از کارکنان شرکت پتروشیمی جم اخراج نشده اند و کارگران مورد اشاره رسانه ها هیچ ارتباطی با این شرکت و شرکت های تابعه آن ندارند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۰:۱۱    
نشست هم اندیشی اعضای هیات مدیره انجمن صنفی تولید کنندگان لوله پلی اتیلن با مدیرعامل پتروشیمی جم در دفتر این شرکت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۰۹:۱۱    
مدیر مجتمع پتروشیمی جم به همراه جمعی از مدیران شرکت به مناسبت روز پزشک از درمانگاه بازدید و از کادر پزشکی تقدیر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۰۷:۱۱    
هشت محصول جدید در شرکت پتروشیمی جم و جلوگیری از خروج 500 میلیون دلار ارز از کشور در کنار تامین نیاز بازارهای مصرف داخلی با حضور وزیر در مجتمع پتروشیمی جم به تولید انبوه رسید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۱۱    
مصاحبه روابط عمومی شرکت پلی پروپیلن جم با جناب آقای دکتر کیانی، مدیر مهندسی و توسعه کسب و کار این شرکت را در خصوص گرید مزبور مطالعه نمایید:
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۹    
مدیر پژوهش و فناوری شرکت پتروشیمی جم خواص گریدهای جدید تولیدی این شرکت را تشریح و مصارف متعدد و مهم آنها را عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۹    
طرح توسعه توانمندی و مهارت افزایی زنان روستایی با همکاری پتروشیمی جم در شهرستان کنگان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۰۲:۰۶    
مدیرعامل پتروشیمی جم با اعلام خبر افزایش تولید پتروشیمی جم در یک سال آینده، گفت: درصدد رسیدن تولید به میزان 100 درصد ظرفیت اسمی هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۶    
با حضور وزیر کار و هیات بلند پایه همراه؛ هشت محصول جدید مجتمع پتروشیمی جم صبح امروز رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۶    
مدیرعامل شرکت بین الملل پتروشیمی دلیل استقبال شریکان خارجی را نرخ بازدهی مناسب سرمایه گذاری و تنوع فرصتهای سرمایه گذاری در ایران خواند و گفت: نرخ بازده سرمایه طرحهای ایران بالای 20 درصد است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۱    
استفاده از توانمندی شرکت های ایرانی، انتقال دانش و تکنولوژی روز و نیز تکمیل زنجیره تولید محصولات پتروشیمی از جمله شروط اصلی برای همکاری با شرکت های خارجی است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۹    
شرکت پتروشیمی جم با اخذ گواهی مسئولین فنی و پروانه ساخت برای هر گرید در لیست دارندگان پروانه بهره برداری بهداشتی قرارگرفت و علامت تجاری این شرکت به فارسی و انگلیسی نیز ثبت شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۹    
برگزاری دو دوره تخصصی (محاسبات در پمپ و M4 ) جهت آموزش و ارتقاء معلومات پرسنل تعمیرات و بهره برداری پتروشیمی جم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۰۷:۴۹    
مدیرکنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از راه اندازی واحد پارازایلین پتروشیمی بوعلی سینا ظرف 2 تا سه ماه آینده خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۹    
شرکت پتروشیمی جم در نظر دارد جهت فروش قسمتی از محصولات خود بشرح ذیل از طریق انتشار آگهی مزایده به مدت 15 ماه در بازار چین به متقاضیان واجد شرایط طی قرار داد به شرح ذیل اقدام نماید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۹    
جلسه هم اندیشی توسعه سرمایه گذاری مکران با حضور آقای محمد رضا موثقی نیا مدیر عامل شرکت توسعه نگین مکران و مهندس میر افضلی و جمعی از مدیران و روسا در دفتر مرکزی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۰۸:۴۹    
در حکمی از سوی سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور و مهندس وزیری هامانه، قائم مقام وزیر و رییس کمیته پدافند غیر عامل وزارت نفت، مهدی یوسفی به عنوان فرمانده ارشد HSE ...
مشاهده نتایج بیشتر...