یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۸:۰۸May 2018 27
 

خبرهای روزنامه کیهان 5 دی 1395 - kayhan.ir

روزنامه کیهان 27 اسفند 1393 روزنامه کیهان 26 اسفند 1394 روزنامه کیهان 31 فروردین 1395 روزنامه کیهان 31 اردیبهشت 1395 روزنامه کیهان 31 خرداد 1395 روزنامه کیهان 30 تیر 1395 روزنامه کیهان 31 مرداد 1395 روزنامه کیهان 31 شهریور 1395 روزنامه کیهان 30 مهر 1395 روزنامه کیهان 30 آبان 1395 روزنامه کیهان 30 آذر 1395 روزنامه کیهان 30 بهمن 1395 روزنامه کیهان 27 اسفند 1395 روزنامه کیهان 1 دی 1395 روزنامه کیهان 2 دی 1395 روزنامه کیهان 3 دی 1395 روزنامه کیهان 4 دی 1395 روزنامه کیهان 5 دی 1395 روزنامه کیهان 6 دی 1395 روزنامه کیهان 7 دی 1395 روزنامه کیهان 8 دی 1395 روزنامه کیهان 9 دی 1395 روزنامه کیهان 10 دی 1395 روزنامه کیهان 11 دی 1395 روزنامه کیهان 12 دی 1395 روزنامه کیهان 13 دی 1395 روزنامه کیهان 14 دی 1395 روزنامه کیهان 15 دی 1395 روزنامه کیهان 16 دی 1395 روزنامه کیهان 17 دی 1395 روزنامه کیهان 18 دی 1395 روزنامه کیهان 19 دی 1395 روزنامه کیهان 20 دی 1395 روزنامه کیهان 21 دی 1395 روزنامه کیهان 22 دی 1395 روزنامه کیهان 23 دی 1395 روزنامه کیهان 24 دی 1395 روزنامه کیهان 25 دی 1395 روزنامه کیهان 26 دی 1395 روزنامه کیهان 27 دی 1395 روزنامه کیهان 28 دی 1395 روزنامه کیهان 29 دی 1395 روزنامه کیهان 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۸    
تیم اقتصادی دولت درباره دستاوردهای اقتصادی از جمله رشد، هیاهو برای هیچ به راه انداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۲۱:۰۵    
پیکر مرحوم آیت الله سید کاظم حسینی میانجی نماینده سابق ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه سابق خرم آباد در قم تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۵    
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان البرزگفت: براثر ریزش کوه درجاده کرج - چالوس 4 نفرکشته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۵    
مدیرکل تألیف کتاب های کمک درسی وزارت آموزش و پرورش گفت: تدریس کتاب های کمک درسی فاقد هولوگرام استاندارد سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی در مدارس ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۵    
یک شهروند اهل کشور چک که به کثیف ترین مرد اروپا معروف شده بود، در مزرعه دورافتاده ای از دنیا رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۵    
دو قاچاقچی کالا به پرداخت بیش از 5/5 میلیارد ریال جریمه محکوم شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۵    
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به ناکامی قاچاقچی انسان در گروگانگیری روز شنبه ارومیه گفت: عامل گروگانگیری با واکنش سریع پلیس آگاهی دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۵    
رئیس فرودگاه سبزوار گفت: یک فروند هواپیمای فوق سبک تفریحی که توسط بخش خصوصی با نام آزیتا طراحی و در حال آزمایشهای زمینی بود دیروز از باند خارج شد و سقوط کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۵    
فرمانده نیروی هوایی ارتش ایمان و دین داری را رمز موفقیت خلبانان نیروی هوایی ارتش معرفی کرد و گفت: باید با تقویت بنیه دینی، ایمان قلبی خود را برای مقابله با تهدیدات پیش رو آماده کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری فرانسه در گزارشی با اشاره به امنیت موجود برای شهروندان مسیحی مقیم ایران نوشت: جامعه مسیحیان در کنار یهودیان و زرتشتیان به رسمیت شناخته شده و حمایت می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۰:۳۵    
طراحی و ساخت راکر کوره های قوس الکتریکی برای نخستین بار در کشور در فولاد مبارکه اصفهان انجام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۲:۰۴    
وفاق و اجماع ملی، مهم ترین اولویت در بازشناسی چالش های پیش روی یک ملت و راه غلبه بر آنهاست. چگونه می توان به این وفاق رسید؟ کدام گفتمان فراگیر ملی می تواند ملت ما را در غلبه بر چالش های مهم اقتصادی و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۲:۰۴    
سفیر ایران در فیلیپین گفت لوازم آرایشی می تواند شروع مناسبی برای صادرکنندگان فیلیپینی به منظور ورود به بازار ایران باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۲:۰۴    
جلسه سخنرانی محمدعلی نجفی (عضو ارشد ستاد انتخاباتی روحانی) با اصلاح طلبان در قم، به جلسه اظهار دلواپسی نسبت به سرنوشت روحانی تبدیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۲:۰۴    
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی متهم کردن نظام به دروغ، تقلب و پافشاری کردن برآن را رمز آشوب های ماه های اول سال 88 دانست و گفت: بازخوانی فتنه 88 یک ضرورت برای تداوم انقلاب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۲:۰۴    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * آقای ظریف وزیر خارجه کشورمان همین مقدار اعترافی که به اشتباه در اعتماد به آمریکا کرده قابل تقدیر است و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۲:۰۴    
گفت: بالاخره ما نفهمیدیم این منشور حقوق شهروندی دیگر چه صیغه ای است که یکدفعه مطرح شد و اینهمه روی آن تبلیغ و جاروجنجال راه انداخته اند؟ گفتم: این منشور نشان می دهد که شهروندان چه حقوقی دارند! ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۳۴    
نمایندگان مجلس در اقدامی قابل ستایش دبیرخانه مناطق آزاد را زیر مجموعه وزارت اقتصاد قرار داده و ایجاد هرگونه منطقه آزاد را منوط به تصویب مجلس کردند که این به معنای پاسخگوتر شدن این دبیرخانه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۳۴    
دیروز متن اظهارات محمدجواد ظریف در کمیسیون امنیت ملی مجلس منتشر شد که در آن وی اعتماد به آمریکایی ها را اشتباه خود عنوان کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۳۴    
کسی که رابطه با خدا دارد شکست ندارد؛ شکست مال کسی است که آمالش دنیا باشد. اگر آمال دنیا باشد، شکست است؛ اگر آمال غیب و ماورای غیب باشد، شکست ندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۳۴    
مشاور فرهنگی رئیس جمهور با انتشار توئیتی مدعی ارتباط آزادسازی حلب و برجام شد!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۳۴    
عضو کمیسیون عمران مجلس در خصوص تعداد امضاهای استیضاح وزیر راه مجلس گفت: 84 نفر از نمایندگان استیضاح وزیر راه و شهرسازی را امضا کرده بودند که بعد از گذشت مدتی در حال حاضر 10 نفر از نمایندگان امضا خود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۳۴    
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه اقدام سران خائن فتنه 88 مستوجب اشد مجازات است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
دبیرکل جنبش النجباء عراق اعلام کرد، اگر آمریکا از عملیات موصل کنار گذاشته شود و نیروهای بسیج مردمی در این عملیات شرکت کنند، موصل خیلی سریع تر آزاد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
نمایش عصر آن روز به همت مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی(مهنا) هشتم و نهم دی از ساعت 18 در میدان امام حسین تهران اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
رهبر معظم انقلاب: ما در جنگ به این نتیجه رسیدیم که باید روی پای خودمان بایستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
استقلال در بازی دیروز اگرچه مستحق کسب سه امتیاز بود اما با بدشانسی به یک امتیاز قناعت کرد؛ یک امتیازی که البته کسب آن در اصفهان و در برابر دیدگان تماشاگران مشتاق این شهر کار دشواری بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
علمای بحرین نسبت به تحرکات آل خلیفه برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هشدار داده و اعلام کردند که رژیم صهیونیستی جایی در بحرین نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
رئیس مرکز الاهرام، با اشاره به تنش های به وجود آمده بین مصر و عربستان اعلام کرد، اگر این روند همچنان ادامه پیدا کند بیم آن می رود که دو طرف تا دشمنی با یکدیگر هم پیش بروند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
استقلال تهران در روزی که می توانست برابر تیم سپاهان سه امتیاز بازی را بدست آورد، به یک امتیاز بسنده کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
ترکیه روزنامه زمان : تحقیقات تازه صورت گرفته نشان می دهد که قاتل سفیر روسیه در آنکار در کنار جبهه النصره در جنگ حلب حضور داشته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
ذاکر حیدری در دهم آبان ماه 1343 در روستای لله لو ورزقان استان آذربایجان شرقی در خانواده ای متدین و تلاشگر به دنیا آمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
یک فروند هواپیمای نظامی روسی با 93 سرنشین پس از برخاستن از فرودگاه شهر سوچی در جنوب روسیه و عزیمت به سمت سوریه، سقوط کرد و سرنشینان آن، کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
به دلیل عدم همکاری دفتر ریاست جمهوری و عدم اجازه تجسس دفتر رئیس جمهور، دادستانی این کشور تاکید کرده که احتمال یورش ماموران دادستانی به کاخ ریاست جمهوری کره جنوبی وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
وقوع انفجار وآتش سوزی گسترده در پالایشگاه حیفا، موجب ترس و وحشت صهیونیست ها و فرار آنها به نقاط امن شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
جشنواره مردمی رسول آفتاب که با هدف مبارزه با فتنه پنج سال بود که راه اندازی شده بود در دوره ششم که باید امسال برگزار شود متوقف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
کشته شدن یک زن بحرینی در مقابل چشمان فرزند 6 ساله وی که گفته می شود فرد قاتل افسر دولتی یا عضو خاندان سلطنتی است، جنجال به پا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
نخست وزیر خشمگین رژیم صهیونیستی، در اعتراض به اقدام کشورهای عضو شورای امنیت در تصویب قطعنامه ضدصهیونیستی، سفرای تمام کشورهایی را که به محکومیت شهرک سازی صهیونیست ها رای مثبت داده اند احضار کرد!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
چین برای اولین بار پس از رونمایی از ناو هواپیمابر ساخت خود اعلام کرد از این ناو غول پیکر در رزمایش نظامی این کشور حوالی غرب اقیانوس آرام استفاده می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا گفت: رزمایش بزرگ پدافند هوایی ارتش با عنوان مدافعان آسمان ولایت 7 از امروز تا آخر هفته در جنوب کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
رئیس سازمان بازرسی کشور از ابطال قرارداد واگذاری240 هکتار زمین به ارزش20 هزار میلیارد تومان درکیش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
آیت الله سید کاظم حسینی میانجی نماینده سابق ولی فقیه در استان لرستان دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: با کمال تاسف باید بگوییم که علی رغم امنیت کم نظیر در داخل بسیاری از توصیه های امام راحل انجام نشده است و نظام اجرایی ما همواره از برطرف کردن مشکلات جامعه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
شبکه خبری آمریکایی از تقلای ضدانقلاب برای دیدار با رییس جمهور منتخب آمریکا و ترغیب وی به اتخاذ سیاست سخت و تحریم علیه ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه برنامه های انگلیس برای منطقه خواب بی تعبیری است که انگلیسی ها می بینند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
اگر نیکی به شما برسد، آنها (دشمنان) را ناراحت می کند، و اگر حادثه ناگواری برای شما رخ دهد، خوشحال می شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
تمرینات تیم ملی بوکس ایران از 10 دی ماه با 27 بوکسور آغاز خواهد شد. * پس از برگزاری رقابت های بوکس بزرگسالان قهرمانی کشور در استان سیستان و بلوچستان، 27 بوکسور به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
اتوبوس مسیر سلماس - ارومیه صبح دیروز در نزدیکی روستای قولنجی واژگون شد که بر اثر این سانحه رانندگی چهار نفر در دم جان سپردند و هفت نفر دیگر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
دبیر فدراسیون والیبال اعلام کرد که این فدراسیون دوست دارد که استویچف سرمربی تیم ملی ایران شود و به احتمال فراوان تا پایان سال میلادی نتیجه مذاکرات مشخص می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
اینفانتینو: فیفا دوباره اعتبار خود را به دست آورده است رئیس فیفا معتقد است این سازمان بعد از بحران های مربوط به فساد که در سال های اخیر ایجاد شده است، یک بار دیگر اعتبار خود را به دست آورده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
*مراسم تشییع پیکر علیرضا امانی، ملی پوش و پاسور سابق تیم ملی والیبال ایران صبح دیروزدر خانه والیبال برگزار شد. مرحوم امانی در دهه هفتاد پاسور تیم ملی والیبال ایران بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
رقابت های تکواندو جام باشگاه های اروپا در حالی به میزبانی ترکیه برگزار خواهد شد که چند تیم ایرانی هم به دنبال حضور در این رقابت ها هستند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
مجمع انتخاباتی فدراسیون دوچرخه سواری امروز برگزار می شود تا رئیس چهار سال آینده این فدراسیون مشخص شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
رئیس پیشین فدراسیون هندبال که مردادماه به دلیل مشکلات جسمانی و بیماری از سمت خود استعفا کرده بود، قصد دارد دوباره در انتخابات فدراسیون هندبال شرکت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: هم اکنون در سال 40 سانت از زمین های دشت تهران فرونشست دارند که می تواند تهدیدکننده باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در حاشیه دیدار عیدانه خود همزمان با میلاد مسیح (ع) با چند خانواده مسیحی تحت حمایت این کمیته، از حمایت کمیته امداد از بیش از 3100 خانواده مسیحی، آشوری و ارمنی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
مرگ مشکوک یک پناهجوی استرالیایی در اردوگاه پاپوآ گینه نو منجر به شورش پناهجویان معترض دیگر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
پس از سه سال و نیم از آغاز طرح تحول سلامت، مشکلات فراوان اجرای این طرح و بدهی های سنگین بیمه ها باعث بروز اختلافات شدید بین وزرای رفاه و بهداشت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
عامل قتل 10 عضو یک خانواده در شهرستان فهرج کرمان توسط پلیس سیستان و بلوچستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
سخنگوی نیروی انتظامی اظهارات عضو شورای شهر تهران درباره برکناری رئیس پلیس پیشین راهور تهران بزرگ به دنبال فشار شهردار تهران را کذب دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
تره با طعم تریاک سرویس شهرستان ها: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی خراسان شمالی اظهارداشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
رئیس مرکز مدیریت راه های آذربایجان شرقی گفت: راه ارتباطی 817 روستای استان (حدود 30 درصد روستاها) بر اثر بارش برف بسته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
منصوریان: با سه خرید، مهارنشدنی می شویم سرمربی استقلال می گوید تیمش باید بیشتر تلاش می کرد تا پیروز می شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
دارنده مدال برنز رقابت های المپیک ریو می گوید شرایط ایده آلی دارد و تلاش می کند تا در المپیک 2020 توکیو مدال خوش رنگی کسب کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
وزیر ورزش و جوانان در حالی تغییرات در سطح معاونان را آغاز کرده که این کار بدون توجه به چارت قانونی و مصوب این وزارتخانه صورت گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
در هفته نهم لیگ برتر بسکتبال پتروشیمی و دانشگاه آزاد مهمان هستند و شهرداری اراک و نفت آبادان در خانه به میدان می روند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی روزهای 7 تا 17 دی ماه در محل خانه کشتی شماره یک تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
رئیس انجمن واردکنندگان برنج ایران تصریح کرد: واردکنندگان ته لنجی به جای مقدار قانونی، از هر لنج به اندازه 20 وانت برنج وارد می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از عرضه بنزین با برندهای جدید از بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
روز گذشته در سایه انفعال دولت تدبیر و امید، بی ثباتی در بازار ارز به اوج رسیده و قیمت دلار با عبور از مرز 4100 تومان تا رقم 4130 تومان نیز افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
مهم ترین تشکل های تولیدی کشور از جمله سندیکای آلومینیوم، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران و سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران در نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار صادرات محصولات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
جام جم جام جم از گرانی گوشت قرمز گزارش داده است: در حالی سرانه مصرف گوشت قرمز کشورمان کاهش یافته که قیمت این ماده پروتئینی همواره رو به افزایش بوده و بسیاری از مصرف کنندگان را نگران کوچک تر شدن سهم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: طبق گزارش بانک مرکزی برخی کالاهای اساسی که مهم ترین هزینه خانواده های متوسط به پایین است، 48 درصد گران شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
رئیس بانک توسعه صادرات، الزامات دستیابی به نظام بانکی بدون ربا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
رئیس انجمن علمی جنگلبانی ایران گفت: در 5 سال گذشته 45 گونه آفت در سطح 350 هزار هکتار جنگل های شمال طغیان کرده که برای سلامت انسان نیز بسیار خطرناک است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
در پی جریمه 3هزار میلیارد تومانی برند مشهور لوازم خانگی کره ای به دلیل تخلفات گمرکی، وزیر صنعت در اقدامی سؤال برانگیز با ارسال نامه ای به رئیس کل گمرک خواستار اقدام فوری برای لغو این جریمه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بازگشت شرکت کره ای بدسابقه هیوندای به بازار خودرو ایران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۴    
پرونده قضایی گروه ملی صنعتی فولاد ایران بیش از 5 سال است که در قوه قضائیه بلاتکلیف مانده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۴    
اختصاص اعتبار برای طرح های بسیج سمنان- خبرنگار کیهان: فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان از اختصاص 120 میلیارد ریال اعتبار به اجرای طرح های بسیج سازندگی در این استان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۴    
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به ظرفیت های ویژه شهر بندرعباس از فرماندار این شهر خواست موضوع کلان شهر شدن بندرعباس را پیگیری کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۴    
سعید مهدوی اشاره: 9 دی ماه از حماسی ترین نقاط تاریخ معاصر ایران است که در پی نزدیک به 9 ماه فتنه انگیزی کانون های سلطه گر و اذناب داخلی شان، سرانجامی درخور و شایسته برای ملت مسلمان رقم زد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۴    
قسمت های دیگر از جمله حفاظت بیرونی و برخی حفاظت های داخل به عهده ما بود. من با توجه به تجربه ای که از استادیوم امجدیه داشتم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۴    
آرش فهیم وقتی سخن از جنگ نرم یا تهاجم فرهنگی می شود، همه فقط به خطرات شبکه های ماهواره ای، فضای مجازی یا فیلم های خارجی فکر می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۸:۳۴    
محمدرضا محقق معمولا اولین چیزی که در مواجهه با فیلم های مربوط به تاریخ معاصر و در تعلق با دهه های چهل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۸:۳۴    
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اخراج تعدادی از نیروهای کار در واحدهای صنعتی استان گفت: اخراج نیروی کار بدون اقدام کارشناسی در واحدهای تولیدی ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۸:۳۴    
کانون های سلطه گر از دیر باز و از قرن ها پیش، همواره از دین و تحریف و وارونه نمایاندن آن برای جلب توده های مردم و پیشبرد اهداف شیطانی خود بهره جسته اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۸:۳۴    
رئیس شبکه بهداشت و درمان قاینات گفت: دومین بیمارستان قاین در سال 96 بهره برداری می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۸:۳۴    
آرش فهیم گیتا تازه ترین تجربه سینمای ایران برای ادای دین به موضوع مقدس مادر با نگاهی تازه و متفاوت است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۸:۳۴    
قطع گاز در زمستان مأموران شرکت گاز در بابل با مراجعه به جلوی خانه شهروندانی که به این شرکت بدهی دارند، بدون اطلاع صاحب خانه ها اقدام به قطع گاز می کنند ...