جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۸:۵۹Dec 2018 14

خبربانو (khabarbanoo.com)

خبربانو 31 مرداد 1397 خبربانو 31 شهریور 1397 خبربانو 30 مهر 1397 خبربانو 1 آبان 1397 خبربانو 1 آذر 1397 خبربانو 2 آذر 1397 خبربانو 3 آذر 1397 خبربانو 4 آذر 1397 خبربانو 5 آذر 1397 خبربانو 6 آذر 1397 خبربانو 7 آذر 1397 خبربانو 8 آذر 1397 خبربانو 9 آذر 1397 خبربانو 10 آذر 1397 خبربانو 11 آذر 1397 خبربانو 12 آذر 1397 خبربانو 13 آذر 1397 خبربانو 14 آذر 1397 خبربانو 15 آذر 1397 خبربانو 16 آذر 1397 خبربانو 17 آذر 1397 خبربانو 18 آذر 1397 خبربانو 19 آذر 1397 خبربانو 20 آذر 1397 خبربانو 21 آذر 1397 خبربانو 22 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۹    
حسن روحانی رئیس جمهور، استانداران سراسر کشور را به تلاش مضاعف برای تسریع در پیشبرد برنامه های توسعه ای و سازندگی استان ها فرا خواند و مطالبات جوانان و بانوان را مطالباتی به حق دانست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۹    
سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش طی بخشنامه ای به دستگاه های ذیربط تکلیف کرد که سه ساعت از زمان اداری هر هفته را به ورزش زنان فرهنگی اختصاص دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۴    
رقابت های انتخابی تیم ملی قایقرانی زنان در دریاچه آزادی برگزار شد. آرزو حکیمی از همدان در فینال کانوی یک نفره 200 متر بزرگسالان به مقام اول دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۴    
زهرا سعیدی مبارکه سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در نشست ویژه کمیته رسیدگی به قانون منع بکارگیری بازنشستگان مقرر شد در این قانون برای ارتقای کیفی، بازنگری صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۲۹    
فریده اولادقباد نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: در حدود 6 هزار زن شهیده انقلابی وجود دارد که هیچ یک از خیابان ها و کوچه ها به نام این زنان نامگذاری نشده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۲۷    
اشرف گرامی زادگان مشاور امور حقوقی و پارلمانی معاونت امور زنان و خانواده با اشاره به لایحه تامین امنیت زنان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۷    
یک بار مصرف شدن رمز دوم کارت های بانکی از ابتدای آذرماه امسال آغاز شده و رمزهای ثابت از خردادماه سال آینده حذف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۷    
شهیندخت مولاوردی دبیر کل جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان آموزش را مهم ترین راهکار برای رفع خشونت، آسیب های اجتماعی و صلح مثبت دانست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۲    
تارت انار را می توانید با انار دون شده برای میهمان هایتان در شب یلدا تهیه کنید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۲    
سهیلا جلودارزاده عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص خانه های اسباب بازی در سراهای محله گفت: شهرداری ایجاد خانه های اسباب بازی و سرا های محله را با هدف کمک به خانواده ها انجام داده که با استقبال هم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۷    
کیف و کفش و اکسسوری ها درست مثل مدل دامن یا شلواری که انتخاب می کنید می توانند در زیبایی اندام شما موثر باشند، شما را توپر یا لاغر و کشیده تر نشان دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۷    
باسلوق ژله ای انار دسری ملس و ویژه شب یلدا است. طرز تهیه باسلوق انار:
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۷    
پیام افسرده خویی به فرد این است که برو گوشه ای، فرار کن و تنها باش. در حالی که در افسردگی اساسی فرد افکار خودکشی دارد. نحوه خورد و خوراک و خوابش تغییر می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۷    
رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر از سن پنج سالگی به کودکان فرصت یادگیری و آموزش بدهیم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۷    
تیم های تهران و گیلان عنوان برتر رقابت های قایقرانی بانوان قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان را بدست آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۲    
فرحناز مینایی پور مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش گفت: اکنون یک میلیون کارمند زن در سطح کشور مشغول به کار هستند که اشتغال نیمی از آنان در آموزش و پرورش است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۲۷    
نامزدهای دریافت جایزه بهترین بازیگری زن در نقشهای مکمل و اصلی در دوازدهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۲۷    
پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی نمایندگان فراکسیون ولایی که حامی طرح کودک همسری بودند بعد از حمله ها به این طرح از نظر خود برگشته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۲    
فرحناز مینایی پور مدیر کل امور زنان و خانواده آموزش و پرورش گفت: خراسان شمالی جزء 3 استان نخست کشور در ازدواج زود هنگام دختران قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۲    
نمایش خانه برناردا آلبا به نویسندگی فدریکو گارسیا لورکا ،کارگردانی علی رفیعی و با بازی رویا تیموریان،مریم سعادت،مائده طهماسبی و سارا رسول زاده در تالار وحدت به روی صحنه رفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۲    
آیت الله سبحانی با انتقاد از خانه تئاتر برناردا آلبا گفت: مطلع شدیم در تهران تئاتری برگزار شده که دختران با کلاه گیس در آن بازی می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۴    
مصرف غذا های تقویت کننده سیستم ایمنی یک عادت بسیار مفید است. اگر به دنبال کشف راه های تقویت سیستم ایمنی بدن انسان هستید قدم اول سر زدن به میوه فروشی محل است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۹    
یک روانشناس معتقد است: روش های غلط زندگی می تواند آسیب بدی به بنیان زندگی مشترک بزند از جمله حسادت زنانه در زندگی زناشویی که معمولا این موضوع دامن گیر بسیاری از خانواده ها است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۹    
دکتر مهدی شادنوش رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت با اشاره به دغدغه خرید و فروش غیرقانونی کلیه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۴    
یسرا سلیمانی دختر نابغه بلوچ 12 ساله ساکن شهرستان فنوج سیستان و بلوچستان برای سومین سال قهرمان مسابقات محاسبات ریاضی (چرتکه) سال 2018 در کشور مالزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۹    
مرکز نگهداری دختران بی سرپرست با حضور حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۹    
نمایشگاه انفرادی هنرهای تجسمی 'بهاره فلکی' در مجتمع فرهنگی و هنری سلماس دایر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۴    
معصومه آقاپور علیشاهی عضو فراکسیون زنان مجلس نسبت به دور باطل ازدواج کودکان هشدار داد و گفت: دنبال ترویج افزایش سن ازدواج نیستیم بلکه هدف رفع معضل کودک همسری است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۹    
مجید ارجمندنیا معاون دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: گروه سنی زنان آسیب دیده از 18 سال به 16 سال کاهش یافته است و نوعی هشدار محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۹    
خانم شیدا شُکرَوی، بدون دست متولد شده و 40 سال دارد. از همان بچگی کار هایی را که دیگران با دست انجام می دادند به یاری پاهایش انجام میداد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۹    
مسعود علیاری مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: دختران مجرد، مشمول بیمه زنان خانه دار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۸    
محققان کشور با انجام یک طرح تحقیقاتی مشترک با پژوهشگرانی از دانشگاه لیل فرانسه نانوحسگری ارزان و سریع برای تشخیص حضور باکتری ها در مواد غذایی ابداع کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۸    
امین رادمنش مدیر بانک نسوج مرکز تحقیقات پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: بیش از 32 درصد از اهداکنندگان جسد را جوانان سنین 20 تا 40 سال تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۳    
"زندگی پزشکی من " اثر آندره سوبیران ترجمه و اقتباس ذبیح اله منصوری، انتشارات گلریز که در سال 1385 به چاپ سوم هم رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۳    
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور درباره مقوله ازدواج سفید گفت: در موضوع ازدواج سفید دستگاه های ذیربط گزارش هایی را کار کرده اند و مواردی را نیز بررسی کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۳    
نیره خادم مدیر گروه زنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: علاوه بر بیمه تکمیلی، هر زوج نابارور 1 میلیون و 700 هزار تومان بسته حمایتی دریافت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۳    
معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده از وزارت امور خارجه خواست تا موضوع برخوردهای پلیس فرودگاه تفلیس را مورد بررسی قرار داده و واکنش مناسب با موضوع را نشان دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۸    
سامان سرای لویزان در منطقه چهار تهران با گنجایش 150 نفر به صورت دائم و شبانه روزی پذیرای زنان آسیب دیده در شب های سرد سال است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۸    
دکتر مهدی نوروزی مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان از افزایش 10 درصدی مراجعین نزاع در هشت ماهه امسال در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۳    
روز گذشته تصویر احمدخمینی در کنار یک دختر با لباس اسب سواری منتشر شد که حواشی ایجاد کرد و انتقادهایی در پی داشت. در همین راستا خمینی در اینباره پاسخی داده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۳    
بررسی آماری که نشان می دهد نزاع درسطح کشور روزبه روز زنانه تر می شود و اگرچه تعداد پرونده ها در بعضی سال ها کاهش یافته، اما همواره نسبت پرونده های زنان به کل پرونده ها، روند رو به رشدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۶    
ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی معتقد است که تعیین سهمیه برای زنان در انتخابات خلاف قانون اساسی و دموکراسی است و مهمترین مانع برای حضور پر رنگتر زنان این ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۶    
حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس گفت: 2 تا سه سال زمان داریم تا بوکس بانوان را راه اندازی کنیم در غیر این صورت فدراسیون جهانی بوکس ایران را تعلیق می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۶    
زنان خانه دار هم می توانند بیمه شده و از مزایای درمان و بازنشستگی برخوردار شوند چراکه طبق قانون این زنان، مشمول بیمه صاحبان حرفه ها و مشاغل آزاد هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۱    
اولین و بزرگ ترین رویداد ایده های نوآورانه و اجتماعی با هدف ایجاد فضای نوآوری در حوزه اجتماعی، در چهار محور زنان سرپرست خانوار، کودکان کار، حاشیه نشینی و کسب وکار برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۱    
دو شرکت اپل و گوگل برترین اپلیکیشن های عرضه شده سال 2018 را به انتخاب خود معرفی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۱    
دومین دوره از مسابقات قهرمانی کشور موتورکراس بانوان به میزبانی پیست موتور کراس در مجموعه سرزمین ایرانیان برگزار شد. در پایان این مسابقه استان تهران با مجموع 173 امتیاز قهرمان کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۱    
اخیرا در اینستاگرام توفان عجیبی به راه افتاده است، توفان یک دختر علیه ستاره های فوتبال که همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۱    
فریبا عربگل فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان گفت: والدین باید آموزش های لازم را برای مراقبت از خود به فرزندانشان بیاموزند و به آنها یاد بدهند که فرق لمس خوب و بد چیست و آنان را با طرز رفتار با افراد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۱    
به دنبال دستور مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران، جستجو در بانک های اطلاعاتی گروه های خون نادر ایران برای یافتن خون سازگار با زینب، کودک دو ساله ای که مبتلا به سرطان است، آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۱    
پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست مبارزه با فساد در ایران: نظامند یا موردی ؟ گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۶    
طی احکام جداگانه ای از سوی محمدرضا زمردیان، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و رئیس جشنواره بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی، داوران این دوره از جمله احترام برومند معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۱    
بخشنامه نحوه بیمه پردازی فرزندان دختر بیمه شدگان و مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی از سوی سازمان تامین اجتماعی صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۱    
محمد روشنی قائم مقام سازمان دانش آموزی از اختصاص یک موج رادیو برای سرویس دانش آموزی خبر داد و گفت: پخش موسیقی های محلی و بومی را در رادیو پیش بینی کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۷    
کمپانی پنتون، رنگ مرجانی را به عنوان رنگ سال 2019 / 1398 معرفی کرد. شاید مهمترین دلیل انتخاب این رنگ جلب توجه مردم به جزایر مرجانی living corals باشد که محل زندگی خیلی از موجودات دریایی است که در حال ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۲    
پژوهشگران "دانشگاه کوئینزلند"(University of Queensland) استرالیا در مطالعه اخیرشان ارتباط میان کمبود ویتامین D نوازادان و افزایش خطر ابتلا به بیماری اسکیزوفرنی را کشف کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۲    
نمایش خروج ممنوع با کارگردانی خانم گیتی قاسمی در تالار حافظ آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۲    
معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه اجرای رای باز برای زندانیان زن باید بیش از گذشته اجرا شود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۲    
محمد خاکبان دبیر هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی گفت: بانوان موتورسوار این استان در رقابتهای قهرمانی کشور سکوهای قهرمانی را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۲    
بانوان در عرصه های مختلفی در جهان در حال درخشش هستند و با فناوری هایی که توسعه داده اند کمک بزرگی به بشریت کرده و کار های افراد را تسهیل بخشیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۲    
"بانوی ایران" عنوان نمایشگاهی است که نخستین لباس عروس اوت کوتور با پارچه ترمه را در معرض دید عموم قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۲    
سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتای تهران بزرگ با اشاره به آسیب های شبکه های مجازی گفت: صفحات شبکه های اجتماعی تنظیمات خاصی دارد برای مثال رمز دو مرحله ای برای صفحه امنیتی اینستاگرام در دسترس کاربران است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۲    
دکتر آزیتا محمد کریمی متخصص روانشناسی حوزه کودک و نوجوان با اشاره به یکی از انواع کودک آزاری که امروزه به دنبال توسعه فضای مجازی به شدت رایج شده است، گفت: متاسفانه با ورود بدون آگاهی کودکان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۷    
محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در روز دانشجو عنوان کرد: دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی در صورت ازدواج به طور کامل از پرداخت شهریه ترمی که در آن قرار دارند معاف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۷    
تحقیقات جدید نشان می دهد زنان شب کار در معرض خطر ابتلا به سرطان سینه قرار دارند، چرا که نور مصنوعی مانع از تولید هورمون هایی می شود که نقش مهمی در سرکوب رشد تومورها دارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۷    
فریبا نظری مشاور زنان و خانواده وزیر کشور با بیان اینکه گفت: وگوی چهره به چهره اعضا در یک خانواده ایرانی به روزی 30 دقیقه تقلیل یافته است، از اجرای طرح گفت: وگوی ملی خانواده و بین نسلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۲    
نخستین شرط در ارث بردن زوج و زوجه یا همان شوهر و زن از یکدیگر این است که ازدواجشان دایمی بوده و موقت نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۲    
این مدها هستند که این تصورات را می سازند و ما هرچه عزت نفس اجتماعی کمتری داشته باشیم، بیشتر از این مدها پیروی می کنیم. اینها تصورات غالبی هستند و الگوهای اجتماعی آن را می سازند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۷    
نام گلاره ناظمی داور بین المللی کشورمان در فهرست نامزدهای برترین داوران منتشر شده از سوی فوتسال پلنت قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۴    
اولین شوی لباس در یکی از روستاهای ورامین با حضور زنان روستا با همت دهیاری و با اخذ مجوز از کمیته بانوان روستایی در مسجد بنی فاطمه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۹    
حسنا جلیل به عنوان معاون راهبردی و سیاستگذاری وزارت کشور افغانستان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۹    
فریبا محمدلو مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: در حال حاضر 54 واحد صنعتی و تولیدی اردبیل زیرنظر زنان فعالیت می کنند و 54 صندوق خرد روستایی و عشایر در قالب تسهیلات خدمات مناسبی را به ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۹    
مریم حیدرزاده، در یک مصاحبه مطبوعاتی به ابهامات درباره نحوه نقاشی کشیدنش پاسخ می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۹    
کارشناس ایدز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مهمترین مسئله در خصوص این بیماری را تشخیص متصل به درمان عنوان کرد و گفت: مسئله با اهمیت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۹:۳۷    
سمیه طوسی مدیرکل بانوان وخانواده استانداری مازندران گفت: زنان ایرانی با توان انرژی مغزی بالا و داشتن انواع هنر می توانند در اقتصاد کشور نقش آفرین باشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۷    
فرزانه توسلی دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان گفت: قهرمانی در جام ملت های فوتسال بانوان آسیا کاری کرد که تک تک بازیکن تیم ملی درجهان دیده شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۷    
ترکیبات شیمیایی موجود در برخی محصولات شوینده یا آرایشی مثل عطر و شامپو می تواند موجب بلوغ زودرس در دختران شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۷    
اینستاگرام در حال حاضر یکی از مهمترین شبکه ها اجتماعی اینترنت است و به لطف این شبکه اجتماعی حالا ارتباط با دوستان، تاثیرگذاری بر شرایط و حتی تبلیغ یک کسب و کار به مسائلی ساده تر تبدیل شده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۲    
روایت نقش زنان بانه ای فعال در جنگ تحمیلی توسط سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس در کتاب قرار بانه چاپ شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۲    
پروانه مافی رئیس فراکسیون خانواده مجلس گفت: بالاترین میزان طلاق در گروه سنی زنان 15 تا 19 ساله رخ داده که 29.84 درصد بوده و همچنین بالاترین میزان طلاق در مردان 20 تا 24 ساله 23 ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۲    
رنگ های پاستلی از ترکیب مقداری سفید با رنگ های شاد و زنده درست می شوند این رنگ ها همواره احساسی از آرامش و کمال را در کنار زیبایی به بیننده القاء می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۲    
مادر شدن ساختار مغزی زنان را تغییر داده تا ارتباط بین مادر و فرزند بعد از تولد راحت تر شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۲    
علی مغازه ای دبیر هنری فستیوال آینه دار در مراسم اختتامیه پنجمین دوره این فستیوال گفت: به باور شخصی من موسیقی جنسیت دارد. در ذهن من زن موجود زاینده و حیات بخش است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۷    
فرزانه توسلی دروازه بان تیم ملی فوتسال زنان ایران نامزد جایزه بهترین گلر جهان شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۲    
مراسم جشن ازدواج 65 زوج مسلمان در منطقه احمدآباد هند برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۲    
بیش از یک میلیون نفر از مردم آمریکا به اچ آی وی (ویروس ایدز) آلوده هستند که تقریبا 15 درصد از آنان از بیماری خود اطلاع ندارند. از جمله علائم آلوده شدن به HIV در زنان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۲    
شهیندخت مولاوردی دستیار سابق ریاست جمهوری در امور حقوق شهروندی به شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۲    
دولت چین در تلاش برای از بین بردن گرایش روزافزون برخی چینی ها به جشن های عروسی مجلل و پرهزینه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۸    
احتمالا بارها ضرب المثل تحفه نطنز را شنیده اید، تحفه نطنز را دلیلی بر سوغاتی های منحصربه فرد این منطقه می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۸    
خدیجه جعفرزاده بانوی کارآفرین چابهاری با ورود به عرصه هنر های صنایع دستی توانست زمینه اشتغالزایی 120 هنرمند زن را در شهرستان های زاهدان و چابهار فراهم کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۳    
محرم صفائی پور مادر صبور و فداکار شهیدان والامقام زکریا و مراد بیژنی از استان مازندران پس از سال ها انتظار، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۸    
فرشته روح افزا مدیر طرح و برنامه و تدوین سیاست شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده گفت: آرایش چه غلیظ و چه غیر غلیظ از نظر اسلام پسندیده نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۳    
یک تولید کننده موبایل اپلیکیشنی ساخته که با استفاده از هوش مصنوعی به کودکان ناشنوا کمک می کند خواندن را بیاموزند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۳    
سیستان و بلوچستان رکوردار بازماندگان از تحصیل در میان 31 استان ایران است و دختران نیز رکورددار بازماندگان از تحصیل در سیستان و بلوچستان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۳    
پروانه مافی عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: مراکز ثبت ازدواج مکلف می شوند قبل از جاری شدن عقود ازدواج توان مالی داماد را احراز کرده و از مهریه های غیر معمول و خارج از توان مالی داماد جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۳    
تصاویری از خطرناک ترین و مهیج ترین تلکابین های جهان را ببینید:
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۸    
آذری جهرمی طی حکمی سودابه رادفرد را به عنوان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۸    
آیت الله یزدی عضو شورای نگهبان گفت: حقوق دانان نباید زنان را در محل کارتان به تنهایی راه دهید تا بتوانید روابط را کنترل کنید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۳    
رئیس دپارتمان داوری از حضور گلاره ناظمی و زری فتحی در مسابقات جام ملت های فوتسال زنان اروپا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۳    
غیرممکن است گردشگران خارجی عروسک های جُلی را ببینند، بغل نکنند و نخرند. برخی از عروسک هایی که چادر دارند بیشتر مورد توجه آنها قرار می گیرد و معتقدند این پوشش برای مردم کشورشان که چنین چیزی ندارند ...
مشاهده نتایج بیشتر...