دوشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۰Apr 2019 22

خبربانو (khabarbanoo.com)

  ۴ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
اعزام دانشجو فقط برای تعداد رشته های محدود و شرایط خاص صورت خواهد گرفت به گونه ای که در سال جاری کمتر از 20 نفر اعزام دائمی خواهیم داشت.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
ساعاتی پس از انتشار عکس تبلیغاتی یک آرایشگاه زنانه در بابل در فضای مجازی ، مسئولان این شهرستان اعلام کردند که فرد متخلف دستگیر و آرایشگاه وی پلمپ شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب بابل از برخورد با یک شرکت تبلیغاتی و آرایشگاه زنانه حاشیه ساز در بابل خبر داد و گفت: دستور برخورد با عوامل بیلبورد حاشیه ساز در بابل صادر شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران با بیان اینکه اکنون بیش از 45 درصد دانشجویان را در دانشگاه تهران زنان تشکیل می دهند، گفت: در دانشگاه موضوع تبعیض جنسیتی وجود ندارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک شرکت ایتالیایی یک کوله پشتی تولید کرده که قفل آن با اثر انگشت صاحب کیف باز می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
به نظر می رسد اینستاگرام قصد دارد تعداد لایک یک پست را فقط برای منتشر کننده آن نشان دهد و به این ترتیب بقیه کاربران نمی توانند آن را رصد کنند.
  ۶ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
یک روانشناس کودک و نوجوان با اشاره به اینکه بر اساس برخی تحقیقات، سن بلوغ حدود یک سال و نیم کاهش پیدا کرده است، گفت: هنوز علت دقیقی برای بروز بلوغ زودرس پیدا نشده ...
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دومین جشنواره ملی زن و علم، 18 برگزیده داشت که دو معاون رئیس جمهوری از آنان تقدیر کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دومین جشنواره ملی زن و علم با حضور معاون اول رییس جمهور در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر باژن عضو هیأت علمی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، گفت: پژوهش های جدید نشان می دهند رژیم های غذایی مبتنی بر گیاهخواری می توانند کلید زندگی طولانی باشند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی رعدی مدیر فنی تیم ملی فوتسال زنان: براساس برنامه ریزی انجام شده تیم ملی ایران سه دیدار تدارکاتی با تیم های مطرح پرتغال، روسیه و اسپانیا برگزار خواهد کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فاطمه ذوالقدر عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: باید در نظر داشته باشیم که اکنون برای شنیدن صدای زنان فقط صندوق های رای باقی مانده اند که بهترین و در دسترس ترین ابزار برای همه جامعه زنان است.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در روزهایی که سیل زده ها شرایط سختی را می گذرانند، نیروهای ارتش با فداکاری تحسین برانگیز و به طرق مختلف سعی در بهبود روحیه آنها داشته اند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هرسال در فصل بهار، بساط گیاه فروشان شهر بانه در این شهر برپا می شود. تعداد زیادی از این گیاه فروشان را زنانی تشکیل می دهند که نان آور خانواده هستند و برای تامین خرج و مخارج زندگی در این مکان اقدام به ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
برای نخستین بار در استان البرز و در راستای تحقق سهم 30 درصدی بانوان از پست های مدیریتی 2 بانو به عنوان معاون فرماندار در این استان منصوب شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
منیر شاهرودی فرمانفرماییان، هنرمند نقاش شامگاه گذشته در سن 97 سالگی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: معاونت زنان در زمینه کارآفرینی طرح هایی را با وزارت کار مد نظر دارد لذا زنان سرپرست خانوار می توانند با اعلام به استانداری وارد طرح شوند و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
'فروغ قجابگلی' بازیگر ایرانی فیلم 'تهران، شهر عشق' ساخته 'علی جابر انصاری'، عنوان بهترین بازیگر زن نهمین جشنواره بین المللی فیلم پکن را کسب کرد و جایزه 'تیان تان' (کاخ آسمانی) این جشنواره را از آن ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کنسرت موسیقی ایرانی سیمین غانم، هفته دوم اردیبهشت ماه 1398 در تالار وحدت تهران بروی صحنه می رود
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اعلام کرد؛ به منظور حمایت از زنان ایرانی، زنان کارآفرین برتر در حوزه های مختلف اجتماعی و اقتصادی انتخاب می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
فاطمه رهبر عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی معتقد است که اقدام ترامپ در قراردادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی موجب شد حتی کسانی که به برخی عملکردهای این نهاد انتقاد داشتند نیز حمایت خود را از ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۴    
فاطمه راکعی مشاور شهردار تهران می گوید که از زمان حضور در شهردای تهران دغدغه اصلاح و تجمیع ساختار امور زنان در شهرداری را داشته است و این موضوع را برای رسیدگی بهتر به وضعیت تمامی اقشار زنان در شهر ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۹   + ۵۵ سایت دیگر  
سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طبق قانون اگر خودرو دارای شیشه دودی باشد و نتوان از فاصله سه متری سرنشینان و داخل آن را رؤیت کرد، مشمول اعمال قانون پلیس خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان، فرآیند اهدای خون بسیار سریع بوده و کمتر از 15 دقیقه زمان می برد. این عمل دردناک نبوده و تنها احساس گرمایی گذرا ایجاد می کند و در عین حال حس خوب نجات دادن زندگی یک شخص را به ارمغان ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رقابت های بسکتبال باشگاه های زنان غرب آسیا با نایب قهرمانی گروه بهمن به پایان رسیدو در این تورنمنت دلارام وکیلی ملی پوش ایران توانست به عنوان بهترین شوت سه امتیازی زن معرفی شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور نسبت به تردد در مناطق سیل زده لرستان بدون ماسک تنفسی هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۵    
به تازگی هنر فقط در نقاشی، خطاطی و مجسمه سازی خلاصه نمی شود گاهی تزینن زیبایی یک غذا نیز هنر تعریف میشود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۵    
در سالیان دور مادربزرگ ها و مادران ما در اوقات فراغت خود گلدوزی می کردند. با خبربانو همراه باشید تا چند نمونه جدید گلدوزی را ببینید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
شاید برای برخی والدین چگونگی ثبت نام نوگل تازه رسیده به زندگیشان برای دریافت یارانه ها سوال برانگیز باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر پیدا شدن جسد باران شیخی شایعه است و مردم به شایعات بی اساس در این رابطه توجه نکنند و از انتشار آن ها بپرهیزند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سعید نمکی وزیر بهداشت در حکمی، دکتر ساره محمدی مشاور امور زنان و خانواده خود را به عنوان مدیر ملی پروژه جمعیت در وزارت بهداشت، منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ریما دختر بندر بن سلطان به عنوان اولین زن سعودی در پست سفیر در تاریخ این کشور در برابر ملک سلمان پادشاه عربستان به عنوان سفیر عربستان در آمریکا سوگند یاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۵    
مهم ترین عوامل تشدید خواب آلودگی فصلی می تواند تغذیه نامناسب، فعالیت بدنی کم و ... باشد و بهترین راه مقابله با آن غذا های سبک و اضافه کردن مقدار بیشتری میوه و سبزیجات به رژیم غذایی است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۰    
همه گروه های سنی باید در این فصل بهار توجه بیشتری به سلامت جسمانی خود داشته باشند و سفره غذایی آن ها از ترکیبات ارگانیک و طبیعی تشکیل شود تا بتواند به حفظ سلامت بدن کمک کند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
با وجود طولانی شدن روز و تابش های انرژی بخش خورشید در فصل بهار، برای بسیاری از ما این فصل با خواب آلودگی، سر درد و بی حالی همراه است و این مسأله جدیدی نیست ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۶    
با کمی خلاقیت در استفاده از گیاهان به خصوص کاکتوس ها به راحتی میتوان با ساده ترین وسایل گیاهان تزئینی زیبایی خلق کنید.برای افزایش خلاقیت،به تمام وسایل اطرافتان با دقت نگاه کنید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
سیل آمد، خروشید و همه ی آنچه زندگی نام داشت را با خود برد، امسال خرّه گیری زودتر از قرار سال های قبل به سراغ لرستان آمد، گرچه پیراهن سیاه نپوشاند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نتایج بررسی های یک موسسه تحقیقاتی نشان می دهد زنان اگر چه مشاغل بسیار اندکی را در دنیای فناوری اطلاعات بر عهده دارند، اما در این مشاغل حقوق های بالاتری نسبت به مردان دریافت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رضا جعفری رییس اورژانس اجتماعی کشور گفت: کودک آزاری، همسرآزاری، سالمندآزاری و خودکشی چهار آسیب اولی بوده که در تماس با اورژانس اجتماعی ثبت شده که در این میان 98 درصد مراجعات مربوط به همسرآزاری است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۴    
حمیرا ریگی سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در بروئنی در جریان دیدار با پادشاه این کشور استوارنامه خود را تقدیم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
تست های عجیب فضای مجازی و پرسش نامه های بی پایه و اساسی که تنها جنبه سرگرم کننده دارند و گاهی نتایجی که ممکن است بر زندگی خانواده ها تاثیر بگذارد، تاثیری که می تواند یک زندگی را به طلاق ختم کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
این مقاله به مرور و معرفی نرم افزارهای پخش ویدیو در موبایل می پردازد که کیفیت و امنیت قابل قبول و مناسبی را برای کاربران گوشی های هوشمند اندروید به ارمغان می آورد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کل وقایع ازدواج و طلاق یا وفات زوج یا زوجه در دفاتر ثبت کل وقایع ثبت می شود، علیرغم مراجعات مکرر زوجین برای حذف واقعه طلاق، حذف نام پس از طلاق فقط با ارائه گواهی پزشکی قانونی میسر است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۵۴ سایت دیگر  
فدراسیون بوکس با انتشار اطلاعیه ای از عدم دخالتش در فعالیت بوکسورهای دختر ایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
طبق اعلام سخنگوی طالبان، برای اولین بار زنان بخشی از هیئت این گروه در مذاکرات صلح و آینده افغانستان در قطر هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مریم اسماعیلی فرد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز از راه اندازی 2 نمایشگاه دایمی عرضه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار دراین استان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
علی اکبر صحرانورد معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان شمالی از افزایش کودک آزاری طی سال گذشته در استان خبر داد و گفت: بیشترین کودک آزاری علیه دختران انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اختصاص سهمی از فهرست های انتخاباتی مجلس به زنان مخالفت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تئاتر سقراط به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی در تالار وحدت به روی صحنه رفت. در این نمایش فرهاد آئیش، مریم سعادت، بهناز نازی، ایوب آقاخانی و... به ایفای نقش می پردازند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
لیست جدید بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتسال زنان انتقادات زیادی را برای کادر فنی جدید این تیم به همراه داشت چرا که شائبه تنبیه بازیکنان معترض به پرداخت نشدن پاداش قهرمانی در جام ملت ها را ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
ملیحه باقری به عنوان بخشدار گلستان از توابع شهرستان بهارستان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده بسکتبال بانوان ایران در دومین دیدار خود از مسابقات باشگاه های غرب آسیا برابر حریف خود به برتری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایش "ملاقات" به کارگردانی پارساپیروزفر به دلیل استقبال تماشاگران روزهای پنجشنبه 29 و جمعه 30 فروردین ماه در دو نوبت میزبان علاقه مندان تئاتر است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دیوید نیون، در کتاب بر بلندای نشاط به نکاتی پرداخته است که می توان با استفاده از آن ها میزان رضایت از زندگی را افزایش داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سعیده صالح غفاری مدیرعامل انجمن اوتیسم از حجاب به عنوان یکی از چالش های خانواده های دارای دختران مبتلا به اختلال اوتیسم نام برد و گفت: این دختران نمی توانند حجاب و پوشش لازم را حفظ کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: حذف نام کوروش از فهرست نام های ثبت احوال کذب است و خانواده ها هیچ منعی برای انتخاب این نام برای فرزندان خود ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رویا سادات مدنی معاون دفتر امور زنان و خانواده وزارت کشور گفت: پس از اتمام امورات عمرانی و جاری در مهار سیل باید به نقش آفرینی آموزش در مدیریت پسا سیل و رفع دغدغه های روحی مردم به صورت ویژه توجه شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
از سال 2015 به بعد، سهم زنان مهاجر ایرانی نسبت به مردان مهاجر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در حالیکه نسبت مهاجران مرد 1/5 برابر زنان در سال های اخیر بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵    
پلیس اعلام کرد: یک زن عضو گروهک تروریستی داعش در مرز بازرگان در بدو ورود به کشور شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزاری کنسرت در تبریز توسط یکی از خوانندگان زن جمهوری آذربایجان را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۵۸ سایت دیگر  
پلیس اعلام کرد: یک زن عضو گروهک تروریستی داعش در مرز بازرگان در بدو ورود به کشور شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زهرا همتی مدیرکل بهزیستی ایلام از درخشش مریم شفیعی بانوی روشندل ایلامی در چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم نابینایان جهان اسلام خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: حضور زنان ایرانی در استادیوم آزادی یکی از تصاویر منتخب مسابقه عکاسی مطبوعات جهان 2019 شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هرگاه ما پنجاه درصد از فضای جامعه را از صدای هم جنس خود محروم کنیم قطعاً آسیب های خود را به همراه خواهد داشت
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ورونیکا ریچرووا هنرمند اهل جمهوری چک است که از بطری های پلاستیکی به عنوان مواد اولیه آثار هنری اش استفاده می کند و به عنوان اثری ارزشمند در موزه آثار هنری پلاستیکی اش به نمایش گذاشته می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه موسیقی پارلا که ویژه بانوان است روز ششم اردیبهشت ماه تازه ترین کنسرت خود را در تالار وحدت برگزار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۵    
در این مطلب می خواهیم به نکاتی از یک استایل روزانه بپردازیم که هر خانمی وقتی به سی سالگی می رسد به آن احتیاج پیدا می کند تا بتواند در کمترین زمان ممکن آماده شود و در عین حال بدرخشد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با توجه به شایعات به وجود آمده درباره جذب محیط بان زن و شرایط سخت شغل محیط بانی و اینکه شرایط بدی چون دوری از خانه دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۶۱ سایت دیگر  
پژوهش اخیر پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات نشان می دهد تلگرام و اینستاگرام کماکان در صدر استفاده مردم ایران از شبکه های مجازی قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
نتایج یک پژوهش نشان می دهد مصرف گرایی، مدگرایی و اهمیت دادن به موقعیت اقتصادی همسر بر پدیده سیالیت عشق تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مجید حقی معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: براساس مصوبه 21 شورای عالی فضای مجازی ارسال پیامک انبوه ممنوع است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
ویدا موحد معروف به دختر خیابان انقلاب از سوی شعبه 1091 مجتمع قضایی ارشاد به اتهام تشویق مردم به فساد و فحشا از طریق کشف حجاب به یک سال حبس تعزیری محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
زندگی مجردی با مشکلات بسیاری به خصوص برای زنان می تواند همراه باشد که در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سعیده صالح غفاری مدیرعامل انجمن اوتیسم در زمینه خدمت سربازی مبتلایان به اوتیسم گفت: در گذشته برای معافیت بزرگسالان طیف اوتیسم عملا در آیین نامه های سازمان نظام وظیفه بند مشخصی وجود نداشت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شروع زودرس سیکل ماهانه در میان دختران کم سن و سالی که در روز های گذشته با ترس و اضطراب دست و پنجه نرم کرده اند نیاز به پد های بهداشتی بانوان را در میان سیل زده ها به شکل قابل توجهی افزایش داده است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
ناهید خداکرمی رییس کمیته سلامت شورای شهر تهران از پیگیری برای حضور مدیران زن در ستاد مدیریت بحران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سحر تاجبخش رییس سازمان هواشناسی تصریح کرد:72 ساعت قبل از سیلاب سال 98 اطلاعیه صادر شده بود و 48 ساعت قبل نیز اخطاریه های لازم صادر شده بود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
صدف خادم بوکسور ایرانی موفق شد حریف فرانسوی خود را شکست دهد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
صفیه باقری رودسری مادر شهیدان دوران دفاع مقدس ، محمدرضا، علیرضا و غلامعلی رودسر ابراهیمی در تنکابن آسمانی شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۹   + ۵۲ سایت دیگر  
مهراوه شریفی نیا جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره بین المللی Diamond Film Awards ایتالیا را برای فیلم پیاده از آن خود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فریده اولاد قباد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از خیرین مدرسه ساز خواست با حضور در مناطق سیل زده نسبت به بازسازی و نوسازی مدارس اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهور با هدف حمایت از بنیان خانواده و مقید و محدودسازی حق طلاق از سوی شوهر، لایحه پیشنهادی اصلاح ماده (1133) قانون مدنی را جهت بررسی و تصمیم هیئت دولت ارائه کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۵    
اگر یک مکمل غذایی خوب برای مدیریت و کنترل استرس وجود داشته باشد، مکمل منیزیم است. منیزیم ماده معدنی حیاتی است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مطالعات نشان می دهد که رانندگان زن در ورزش اتومبیلرانی به لحاظ ژنتیکی آمادگی بیشتری برای مواجهه با شرایط سخت نسبت به مردان دارند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
برای بسیاری از افراد بهار زمانی برای شروعی دوباره و تجدید انرژی به شمار می رود، اما تغییرات فصلی و آب و هوایی در این فصل می تواند بر خلق و خو و سلامت روان افراد تاثیر بگذارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
2 داور بین المللی زن ایرانی در مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا در سال 2019 قضاوت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۴    
برخی افراد تصور می کنند خودشان بهتر از هر فرد دیگری می تواند در مورد نوع آرایشی که بیشتر از هر روش دیگری به او می آید ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان برخی نکات ایمنی ساده اما مهم در برابر سیل و بعد از آن به شهروندان به ویژه مناطق سیل زده و خوزستانی ها توصیه کرد که حتی از ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دانشجویان رشته پزشکی در دانشگاه پورتلند به هنگام کالبدشکافی یک زن 99 ساله متوجه شدند که در پدیده ای بسیار نادر اعضای داخلی بدن او در سر جای خود قرار ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایش سیمین و فرزان به کارگردانی فهیمه عابدینی یکشنبه هجدهم فروردین ماه با حضور تعدادی از هنرمندان تئاتر و سینما در تالار قشقایی اجرای خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کوروش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تا کنون 18 مادر باردار توسط بالگرد از مناطق سیلزده این استان به مراکز درمانی منتقل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
علیرضا ابراهیمی دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه اعطای هدیه ازدواج به دختران زیر 20 سال، براساس قانون منع ازدواج دختران کمتر از 13 سال، این افراد را شامل نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سیده ارمغان سقراط مشاور امور بانوان هلال احمر گیلان، با بیان اینکه زنان و کودکان تقریبا نیمی از جمعیت آسیب دیده در بلایای طبیعی را تشکیل می دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۹   + ۴۷ سایت دیگر  
سیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت:برای افرادی که در حادثه سیل اخیر شناسنامه هایشان مفقود شده است رایگان، خارج از نوبت و بدون علامت المثنی شناسنامه صادر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تئاتر هوراشیو به کارگردانی جواد مولانیا در عمارت نوفل لوشاتو در حال اجرا است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ویژه نامه نوروزی هنر موسیقی، بهمن و اسفند 1397 با پرونده ای برای سیما بینا، به همراه گفت وگوی اختصاصی با او منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
زمانی که صحبت از زیبایی می شود، اکثر خانم ها به اولین چیزی که فکر می کنند لوازم آرایش است، اما راه های طبیعی دیگری هم برای زیباتر شدن وجود دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۵    
اگر ناخن های شما به طور تصادفی بشکنند هیچ ایرادی ندارد. اما اگر به صورت مداوم می شکنند یا پوست پوست می شوند، آن وقت است که باید به دنبال راه حل مناسبی باشید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۵    
فصل بهار آغاز شده است و اکثر خانم ها در فکر پوشیدن لباس های مناسب این فصل زیبا هستند. لباس هایی نازک تر با رنگ هایی روشن تر. ما در این متن به چند مورد از محبوب ترین مدل های بهاره می پردازیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه حضور مردان در واگن بانوان جرم تلقی می شود، گفت: این افراد در صورت مشاهده و یا اعلام گزارش به پاسگاه پلیس منتقل خواهند شد.
مشاهده نتایج بیشتر...