جمعه ۲۸ تیرساعت ۱۸:۵۳Jul 2019 19

خبرهای خبر آنلاین 29 اسفند 1394 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 31 فروردین 1394 خبر آنلاین 30 اردیبهشت 1394 خبر آنلاین 31 خرداد 1394 خبر آنلاین 31 تیر 1394 خبر آنلاین 31 مرداد 1394 خبر آنلاین 31 شهریور 1394 خبر آنلاین 30 مهر 1394 خبر آنلاین 30 آبان 1394 خبر آنلاین 30 آذر 1394 خبر آنلاین 30 دی 1394 خبر آنلاین 30 بهمن 1394 خبر آنلاین 1 اسفند 1394 خبر آنلاین 2 اسفند 1394 خبر آنلاین 8 اسفند 1394 خبر آنلاین 9 اسفند 1394 خبر آنلاین 10 اسفند 1394 خبر آنلاین 11 اسفند 1394 خبر آنلاین 12 اسفند 1394 خبر آنلاین 13 اسفند 1394 خبر آنلاین 14 اسفند 1394 خبر آنلاین 15 اسفند 1394 خبر آنلاین 16 اسفند 1394 خبر آنلاین 17 اسفند 1394 خبر آنلاین 18 اسفند 1394 خبر آنلاین 19 اسفند 1394 خبر آنلاین 20 اسفند 1394 خبر آنلاین 21 اسفند 1394 خبر آنلاین 22 اسفند 1394 خبر آنلاین 23 اسفند 1394 خبر آنلاین 24 اسفند 1394 خبر آنلاین 25 اسفند 1394 خبر آنلاین 26 اسفند 1394 خبر آنلاین 27 اسفند 1394 خبر آنلاین 28 اسفند 1394 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۳:۴۶    
سعید معروف با رای مخاطبان برنامه سه ستاره به عنوان بهترین ورزشکار مرد سال انتخاب شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۳:۱۶    
شجاعی امشب در لیگ قطر با الغرافه به تساوی رسید و نوری با مسیمر باخت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۳:۰۴    
ایرنا نوشت: دادستان پاریس روز شنبه اعلام کرد : صلاح عبدالسلام به بازجویانش گفته است که قصد داشت خود را در ورزشگاه استاد دو فرانس پاریس منفجر کند ولی بعدا تغییر عقیده داده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۳:۰۱    
ایرنا نوشت: محمد جواد ظریف وزی خارجه جمهوری اسلامی ایران شنبه شب در خاتمه دیدارهای رسمی خود از ترکیه، استانبول را به مقصد تهران ترک کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۲:۴۴    
ایسنا نوشت: وزیر خارجه امریکا به مناسبت فرا رسیدن نوروز پیامی را صادر کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۸    
حوالی ساعت 21 امروز، یک بمب صوتی در محدوده تیس چابهار منفجر شد که مجروحیت یک نفر از شهروندان را در پی داشت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۸    
در این فایل ترانه "بوی عیدی بوی عید " با صدای بنیامین بهادری را می شنوید.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۲    
شماره های مورد نیاز مردم در ایام نوروز آورده شده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۲:۱۴    
دویچه وله گزارش داده فضاپیمای حامل سه فضانورد شش ساعت پس از پرتاب از پایگاه بایکونور در قزاقستان، به ایستگاه فضایی بین المللی رسید.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۲:۰۵    
ناپدیدشدن دختری از صحنه تلویزیون در پخش زنده، میلیون ها نفر را شگفت زده کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۵۹    
ایرنا نوشت: یک شهروند ایرانی در انفجار روز شنبه در استانبول ترکیه جان باخت و سه ایرانی دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۵۹    
مهر نوشت: مطالعه جدید محققان نشان می دهد ورزش منظم می تواند موجب افزایش عمر بیماران مبتلا به بیماری انسداد مزمن ریوی شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۵۰    
همشهری آنلاین نوشت: پیوند اعضا در نجات جان انسان هایی که دچار از کار افتادگی یکی از اعضای حیاتی شده اند، نقشی کلیدی به عهده دارد ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۴۴    
گرچه قرنها قبل وقتی حضرت حافظ بوی بهبود ز اوضاع جهان شنید،آنقدر اتفاق ناخوشایند در تاریخ افتاد که تجربه ثابت کرد، بهبود ؛ شرایطی نسبی است و بسته به عملکرد تاریخی انسانها دارد ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۴۴    
ایرنا نوشت: باراک اوباما رئیس جمهوری امریکا گفت که برای اولین بار در چند دهه گذشته، فرصتی برای آینده متفاوتی بوجود آمده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۳۸    
استیکرهای تخصصی برای مکان های مختلف، جدیدترین ویژگی اپ گوگل مپ عرضه شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۳۵    
برج میلاد تهران و اماکن نمادین و تاریخی دیگر امسال هم در روز ساعت زمین به مدت یک ساعت خاموش شدند. ساعت زمین یک رویداد جهانی سازماندهی شده توسط صندوق جهانی طبیعت برای هشدار درباره تغییرات آب و هوایی و ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۳۵    
در آخرین روز سال 1394 شهروندان تهرانی در حال تامین مایحتاج خود برای استقبال از سال نو هستند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۲۹    
پرس تی وی نوشت: عربستان سعودی با تقلید از لابی صهیونیستی آیپک، به تازگی دفتر کمیته روابط عمومی خود را در واشنگتن افتتاح کرده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۴    
پس از آنکه دیگو کوستا، در بازی اورتون با چلسی گردن گرت بری را گاز گرفت، او هم به صف مشهورین افرادی پیوست که در ورزش این حرکت را انجام داده اند ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۱    
ماهنامه دیار در ویژه نامه نوروزی خود، پیشنهادهایی برای کویرگردی در 14 روز تعطیلات نوروز 95 (29 اسفند تا 13 فروردین) از مبداء تهران به روایت زنده یاد محمدعلی اینانلو منتشر کرده است ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۱:۰۵    
مجموعه آثار باستانی تخت سلیمان در 42 کیلومتری شمال شرقی شهرستان تکاب دراستان آذربایجان غربی قرار دارد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۰:۵۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست توسعه صادرات مازندران گفت: از سیاستهای دولت روابط نزدیک تجاری و اقتصادی با کشورهای همسایه است
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۰:۵۶    
صورت فلکی ذات الکرسی را می توان در شمال آسمان دید و آن را با شکل W مشهوری که دارد تشخیص داد. هرکدام از ستاره های این صورت فلکی در یکی از زاویه های حرف انگلیسی W قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۰:۵۰    
سال 1394 با موفقیت باشکوه توافق هسته ای و اجرای برجام و البته با دلنگرانی از تداوم رکود عمیق به پایان رسید..
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۰:۳۸    
سال 1395 سالی پر از اتفاق خواهد بود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۰:۳۸    
همشهری آنلاین نوشت: فیلم های دهه هفتاد خودمان را یادتان هست؟ ادبیات عاشقانه آن روزها پرشده بود از جملاتی مثل دوستت دارم روانی و عاشقتم دیوونه ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۳    
در آخرین ماه 1394 شکست سنگین ما اصولگراها در انتخابات مجلس دهم رقم خورد. گمان تحلیلگران ما اصولگراها این بود که 80درصد کرسی های مجلس را مال خود می کنیم، اما الان در بهنرین شرایط، 40درصدش مال ماست.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۸    
نوشتار نوروزی زیر توسط اردشیر پشنگ در وبلاگش در خبرآنلاین و سایت فراتاب به مناسبت نوروز و با تاکید بر لزوم توجه مردم و دولتمردان سرزمینهای مختلف نوروز نسبت به سرنوشت کُردها در دیگر مناطق جغرافیای ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۸    
داود احمدزاده در مطلب تازه خود در وبلاگ نخبگان خبرآنلاین، به تحلیل وضعیت مصر در یک سال گذشته پرداخته است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۸    
دکتر ظریف در پایان دیدار یک روزه خود از ترکیه در تماسی تلفنی با یکی از مجروحان ایرانی عملیات تروریستی استانبول که در بیمارستان بستری است از وی احوال پرسی کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۸    
تالاب بین المللی هامون عصر امروز در چهارمین کنگره جهانی ذخیره گاههای زیست کره که در لیما پایتخت پرو در جریان است، به عنوان ذخیره گاه زیستکره به ثبت رسید.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۵۹    
داستانهای اغراق آمیز متداول در شبکه های اجتماعی فارسی زبان بیشتر گواه فقدان معیاری برای سنجش دستاوردها و پهلوانیهای مردان و زنان تاریخ معاصر در میان گویندگانشان هستند تا تاییدی بر بزرگی شخصیتهای ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۵۶    
مراکز اقامت های نوروزی فرهنگیان در استان گلستان اعلام شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۵۶    
روابط سینوسی ایران و ترکیه روی دور منفی اش افتاده. دست کم چند دهه ای است که این روال بر مناسبات رقبای دیرینه سایه افکنده.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۵۳    
لاک پشت های پوزه عقابی (Eretmochelys imbricata) یکی از گونه های جانوری به شدت در معرض خطر انقراض هستند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۲۳    
رییس جمهوری اسلامی ایران در پیام های جداگانه ای فرا رسیدن سال 1395 هجری شمسی و عید سعید نوروز را به سران کشورهای افغانستان، تاجیکستان، پاکستان، آذربایجان، ترکمنستان، ارمنستان، ترکیه ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۲۰    
اقتصادنیوز نوشت: یکی از محصولات عجیبی که در مناطق جنوبی کشور فروخته می شود، روغن جگر کوسه است که طبق این آگهی برای درمان دردهای مفصلی ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۵    
عبدالله اسکندری چهره پرداز سینمای ایران با انتشار عکسی از گریم عزت الله انتظامی در فیلم روز واقعه به بی مهری هایی که طی روزهای اخیر به این بازیگر شد اعتراض کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۵    
سازمان منطقه آزاد انزلی با جشنواره "ترنم بهار" به استقبال نوروز می رود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۲    
گفتا: که میز ریاست بیا رها بکن/ گفتم: برو، تو چه میگویی ای کلم...هاها!/ در فکر باطلند رقیبان که من رَوَم!/ باشد که جان دهند در این درد وغم ...هاها!
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۵۹    
سه هزار و 600 متر از باند شرقی آزادراه رشت - قزوین در محدوده منجیل، صبح امروز با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و استاندار گیلان به صورت موقت گشایش یافت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۵۹    
امسال ساعت 8:00:12 صبح روز یکشنبه اول فروردین سال تحویل می شود. در تقویم ایرانی بر خلاف سال نوی بسیاری از کشورها شروع سال جدید یک مبنای کاملا علمی و نجومی دارد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۴۴    
حسین صادقی، سفیر پیشین کشورمان در ریاض، در تازه ترین گفتگویش از ضرورت توجه و ترمیم رابطه با عربستان سعودی می گوید.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۳۰    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس جهاد کشاورزی استان تهران گفت: با توجه به ذخیر سازی مطلوب میوه برای عید امسال بازار میوه شب عید آرام خواهد بود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۸    
مهر نوشت: حال و هوای بازارهای دیجیتال در آستانه عید نوروز، نشان می دهد که دیگر خریدهای نوروزی به لباس و اثاثیه منزل ختم نمی شود و ایرانیها برای تغییر در سال نو به دنبال خرید کالاهای دیجیتال هم هستند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۹    
ایسنا نوشت: کشورهای امارات متحده عربی، هلند، هند و چین وارد کننده های بادام زمینی به ایران هستند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۹    
دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه که در حال دیدار از ترکیه است عصر امروز در استانبول با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه دیدار و در خصوص روابط دوجانبه و مسائل منطقه ای گفتگو و تبادل نظر کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۹    
مردم قزاق،یکی از اقوام ترک تبار ساکن شمال آسیای میانه هستند که 4 هزار سال است فستیوال "عقاب طلایی" را زنده نگه داشتند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۹    
اقتصادنیوز نوشت: اقتصاد ایرلند در حال رونق است. این کشور در سال گذشته تقریبا 7 درصد رشد اقتصادی داشته است. این میزان بسیار بیش از آمریکا و بیشتر یا برابر با چین است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۷    
دبیرکل سازمان ملل در پیامی خطاب به همه کسانی که در سراسر جهان عید نوروز ایرانی را جشن می گیرند و افرادی که از این میراث فرهنگی غنی بهره مند هستند ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۷    
عباس یاری، با انتشار عکسی در اینستاگرام از ساخته نشدن مجموعه جدید کلاه قرمزی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۴    
در آخرین یادداشت سال 1394، پیش از سخن اصلی، آرزو می کنم سال پیشِ رو با تندرستی و شادکامی برای هم میهنان همراه باشد ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۱    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: قیمت انواع خودروهای وارداتی در بازار منتشر شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۷:۱۵    
سید حامد واحدی : آنچه سال گذشته را در ذهن ها ماندگار ساخت، اجماع خردورزان این کشور برای پایان دادن به تحریم ها بود و آنچه سال 95 را جاودانه می سازند ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۳    
مسابقات اسکی زنان با رقابت نزدیک ورزشکاران این رشته جذاب در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۳    
استقلال در حالی سال 94 را با صدرنشینی به پایان رسانده که تساوی مقابل پدیده در آخرین گام از این سال، هواداران این تیم را کمی نگران کرده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۰    
دکتر ولایتی در پیام نوروزی خود که در صفحه اینستاگرامش منتشر شد یکی از مهمترین رویدادهای سال 94 را حل و فصل پرونده هسته ای جمهوری اسلامی ایران دانسته است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۴    
ایسنا نوشت: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولی که به فکر مشکلات مردم نباشد نامرد است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۵    
شهردار اردبیل مهاجرپذیری شهر اردبیل و تشکیل سکونتگاه های غیررسمی در پیرامون این شهر را از جمله معضلات شهر اردبیل برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۵    
آذربایجان غربی استانی در شمالغربی ایران قرار دارد و یکی از زیباترین و خاص ترین مناطق کشور بشمار می رود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۹    
شهرداری اردبیل در نوروز سال 95 متفاوت تر از هر سال و برای اولین بار به جای برپایی چادر برای استقبال و راهنمایی مسافران نوروزی، از کلبه های چوبی و کلاسیک استفاده می کند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۳    
سرمربی تیم ملی پیشاپیش عید نوروز را به همه تبریک گفت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۷    
بر اساس نرخ های جدید جرایم رانندگی سبقت غیرمجاز 200 هزار تومان جریمه به همراه دارد. البته این جریمه مالی است، سبقت غیرمجاز ممکن است عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۹    
معاون اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان قم از افزایش 14 درصدی ورود مسافرین به این استان نسبت به سه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۶    
شبح حملات تروریستی در ترکیه ظاهراً تمامی ندارد. ساعاتی پیش انفجاری انتحاری در خیابان استقلال استانبول 5 تن را کشت و احتمال می رود که تعداد قربانیان نیز افزایش یابد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۴    
29 اسفند روز ملی شدن صنعت نفت در تاریخ ایران از جمله روزهای غرورآفرین است. مرور آنچه از زمان اکتشاف و استخراج نفت در این مرز و بوم گذشته نشان می دهد چرا ملی شدن طلای سیاه اینقدر برای ایرانیان مهم است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۴    
در فیلم زیر لحظاتی از سقوط هواپیمای مسافربری فلای دبی در فرودگاه روستوف اون-دون در جنوب روسیه که تمامی 61 سرنشین و خدمه پرواز آن کشته شدند را می بینید.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۴    
سعید مظفری زاده می نویسد حتی غربت هم نمی تواند عید او را خراب کند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۴    
تسنیم نوشت: مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران گفت: برای ایام نوروز 95 پیش بینی شده که با رشد مصرف بنزین، مصرف روزانه این فرآورده های نفتی به بیش از 100 میلیون لیتر برسد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۹    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با شبکه ای بی سی استرالیا مصاحبه کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۷    
مهر نوشت:رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر ترافیک در خیابان های مرکزی کرمانشاه سنگین و تلاش عوامل پلیس راهور برای روان سازی ترافیک انجام می شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۱    
ایسنا نوشت:فرماندار شهرستان هرسین پیش بینی کرد در نوروز پیش رو بیش از 200 هزار نفر از این شهرستان و جاذبه های آن دیدن کنند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۸    
ایرنا نوشت: جانشین ستاد تسهیلات سفر نوروزی استان یزد گفت: تا پایان 28 اسفندماه 17 هزار نفر از مسافران نوروزی در اماکن مختلف استان یزد پذیرش و اسکان داده شدند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۲    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان البرز از تعطیل شدن 6 رستوران بین راهی خبر داد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۲    
شهردار اصفهان از ورود روزانه حدود سه هزار تن انواع میوه شب عید خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی شهرداری میوه و مایحتاج شهروندان در آستانه سال نو بدون واسطه تامین شده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۷    
وزیر کشور در نامه ای به استاندار کرمانشاه دستور پیگیری مجدانه و مساعدت لازم برای درمان سه خواهر و برادر کرمانشاهی را صادر کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۴    
ایسنا نوشت: مصرف بنزین کل کشور روز پنجشنبه (27 اسفندماه) با 14 درصد افزایش از 98 میلیون لیتر فراتر رفت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۱    
کاپیتان استقلال می گوید در سال جدید برای دفاع از نام استقلال خواهند جنگید.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۵    
در این گزارش تصویری منتخب زیباترین تصاویر حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی را می بینید.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۵    
سرمربی تیم ملی با جمله جالبی که به پدر سعید عزت اللهی گفته، اعتقاد خود را درباره لیگ برتر نشان داده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۲    
اقتصادنیوز از قول یک مدرس دانشگاه از رفتارهایی که ممکن است دولت در سال آینده از خود بروز دهد و بخش خصوصی را تهدید کند گزارش داد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۷    
اقتصادنیوز خبرداد: هیات وزیران، شرکت ملی نفت ایران را مکلف کرد منابع حاصل از فروش تولیدات طرح های مصوب شورای اقتصاد را در حسابی که بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می کند، واریز کند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۱    
دکتر ظریف وزیر امور خارجه که در دیداری از ترکیه در استانبول بسر می برد در ملاقات با چاوش اوغلو همتای ترکیه ای خود در خصوص روابط دوجانبه و تحولات منطقه ای گفتگو و رایزنی کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۱    
ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: از روز یکشنبه (اول فروردین ماه) سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می شود و سبب ابرناکی، بارش باران و برف و وزش باد در شمالغرب، غرب ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۸    
واحد مرکزی خبر گزارش داد: شماره تلفن 09624 در همه جایگاه ها 24 ساعته فعال و برای رسیدگی به شکایات در معرض دید هموطنان است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۵    
برنامه 90 در سال جدید از روز 16 فروردین روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۵    
گشت و گذار در تهران قدیم و بازخوانی تصاویر جالب از دوره های گذشته حتما می تواند برای شما هم جذاب باشد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۵    
اقتصادنیوز نوشت: در سال های اخیر و هم زمان با ورود حجم زیادی از انواع کالاهای چینی کم کیفیت، یک موج فرهنگی-اجتماعی ضدچینی در ایران به راه افتاده است؛ اما این موج چقدر واقع بینانه است؟
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۵    
اقتصادنیوز نوشت: به گفته رئیس سازمان چای کشور، درآمد بیش تر برای باغداران چای و کارخانه های چای سازی از دستاوردهای ایجاد مجتمع های باغ وکارخانه است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۶    
ایرنا نوشت: پلیس فدرال آمریکا و اداره پلیس نیویورک از تحقیق و تفحص درباره نامه تهدیدآمیز ارسال شده به پسر دونالد ترامپ نامزد جنجالی حزب جمهوریخواه این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۴    
ایرنا نوشت: تارنمای موسسه سیاست های بین المللی استرالیا در سیدنی با معرفی 'محمدجواد ظریف' به عنوان وزیر امور خارجه ای که نمونۀ آن وجود نداشته است، نوشت: وی به استرالیا آمد، دید، به خوبی سخن گفت و رفت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۴    
ایرنا نوشت: دکتر کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران با بشار اسد رئیس جمهوری سوریه دیدار کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۹    
ایلنا نوشت: یک نماینده مجلس نهم گفت: منشاء و شاه کلید بسیاری از مفاسد اقتصادی از اختلاس 3 هزار میلیاردی تا دکل های گمشده و همین پرونده بابک زنجانی، نقش همین افراد است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۶    
فرمانده نیروی انتظامی استان قم اظهار کرد: چهار هزار نفر تأمین امنیت نوروز 95 در قم را بر عهده دارند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۶    
تصاویر اولیه خبرگزاری رویترز از انفجار انتحاری در خیابان معروف استقلال در استانبول.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۳    
هوای امروز پایتخت نشینان هم در شرایط پاک قرار دارد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۳    
میزان نوشت: زن 54 ساله ای که در حادثه انفجار در بازار تهران مجروح شده بود فوت کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۴    
پلیس بلژیک صلاح عبدالسلام، مظنون اصلی حملات تروریستی 13 نوامبر در پاریس را بازداشت کرده است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۴    
از ماشین پیاده تا وارد دانشکده شویم، فریاد نامفهومی بر سر ما می کشند، اول شک می کنم که به چه زبانی شعار می دهند، تا متوجه می شوم یکصدا می گویند: ساندیس خور، ساندیس خور