پنجشنبه ۲۷ تیرساعت ۰۹:۱۲Jul 2019 18

خبرهای خبر آنلاین 31 شهریور 1395 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 31 فروردین 1395 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1395 خبر آنلاین 31 خرداد 1395 خبر آنلاین 31 تیر 1395 خبر آنلاین 31 مرداد 1395 خبر آنلاین 30 مهر 1395 خبر آنلاین 30 آبان 1395 خبر آنلاین 30 آذر 1395 خبر آنلاین 30 دی 1395 خبر آنلاین 30 بهمن 1395 خبر آنلاین 1 اسفند 1395 خبر آنلاین 1 شهریور 1395 خبر آنلاین 2 شهریور 1395 خبر آنلاین 3 شهریور 1395 خبر آنلاین 4 شهریور 1395 خبر آنلاین 5 شهریور 1395 خبر آنلاین 6 شهریور 1395 خبر آنلاین 7 شهریور 1395 خبر آنلاین 8 شهریور 1395 خبر آنلاین 9 شهریور 1395 خبر آنلاین 10 شهریور 1395 خبر آنلاین 11 شهریور 1395 خبر آنلاین 12 شهریور 1395 خبر آنلاین 13 شهریور 1395 خبر آنلاین 14 شهریور 1395 خبر آنلاین 15 شهریور 1395 خبر آنلاین 16 شهریور 1395 خبر آنلاین 17 شهریور 1395 خبر آنلاین 18 شهریور 1395 خبر آنلاین 19 شهریور 1395 خبر آنلاین 20 شهریور 1395 خبر آنلاین 21 شهریور 1395 خبر آنلاین 22 شهریور 1395 خبر آنلاین 23 شهریور 1395 خبر آنلاین 24 شهریور 1395 خبر آنلاین 25 شهریور 1395 خبر آنلاین 26 شهریور 1395 خبر آنلاین 27 شهریور 1395 خبر آنلاین 28 شهریور 1395 خبر آنلاین 29 شهریور 1395 خبر آنلاین 30 شهریور 1395 خبر آنلاین 31 شهریور 1395 
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۷    
مهر نوشت:شاخص قیمت تولیدکننده یک شاخص پیش نگر است که صاحبان صنایع، سرمایه گذاران و سیاستمداران با بررسی آن، می توانند از سطح تغییر قیمتها در بازار کالا و خدمات مصرفی یا تورم اطلاع کسب کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۷    
*محمد دهقان
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۴۷    
رییس جمهوری کشورمان در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل دیدارهایی با مقامات بلغارستان، سوئد و ...داشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۱    
روزنامه انگلیسی دیلی اکسپرس انگلیس در گزارشی به بررسی آتش بس سه روزه در سوریه که به ابتکار آمریکا و روسیه برقرار شده بود پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۲۴    
*ابوالفضل حسن بیگی
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۲۱    
همشهری نوشت: شامگاه 27 شهریور به مأموران انتظامی بهارستان در جنوب غرب تهران خبر رسید که مردی در جریان جنایتی هولناک همسر 45 ساله و 2 دختر 12 و 22 ساله اش را به قتل رسانده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۵    
روزنامه توریسم نوشت: کیش ، عروس جزائر مرجانی جهان ، به نسبت وسعت خود دارای یکی از طولانی ترین ساحل ها است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۵    
* پرویز سروری
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۸    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت:بر اساس آمار گمرک در 5 ماه منتهی به مرداد ماه سال جاری، بیش از 27 تن عینک محافظ چشم وارد کشور شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۲    
چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی، عصر سه شنبه ششم مهر، طی مراسمی در هتل انقلاب به پایان می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۲    
آخرین روز تابستان 95 با اخبار پربازدیدی درباره وضعیت خانوادگی زوج هنرپیشه هالیوودی و بازداشت یک بازیگر وطنی توسط دادستان سابق تهران همراه بود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۸    
سناتورهای جمهوریخواه کنگره آمریکا از دولت باراک اوباما خواسته اند تا موضع شدیدتری را نسبت به روسیه بابت حملات هوایی اخیر هواپیماهای روسیه از پایگاه هوایی ایران به مواضع مخالفان سوری اتخاذ نماید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۵    
لحظاتی پس از سانحه امروز سقوط بالگرد امداد در جاده هراز را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۴۹    
ایرنا نوشت: بان کی مون دبیر کل سازمان ملل در دیدار با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان ضمن تاکید بر ضرورت یافتن یک راه حل با دوام برای بحران های سوریه و یمن خواستار حمایت جمهوری اسلامی ایران در ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۰    
روحانی بر ایجاد تحرک جدید در روابط و مناسبات تهران – اسلو در فضای پسابرجام تأکید کرد و گفت: برجام فرصت مناسبی را برای جبران عقب ماندگی ها در روابط دو کشور ایران و نروژ به واسطه تحریم های ظالمانه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۳    
پژمان تدین، ابداع کننده نقاشی های آهنگین، از تاثیر فرهنگ، هنر و معماری ایرانی بر تابلوهای خود گفت و این که قصد دارد این شیوه هنری را به ثبت جهانی برساند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۴    
بخشی از گفتگوی مهران مدیری با امین تارخ در برنامه دورهمی را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۱    
میزان نوشت:گوش دادن به موزیک در خودرو از دستگاه پخش یکی از تفریحات افراد در هنگام رانندگی محسوب می شود که قیمت آن ها بسته به مدل و کیفیت با هم متفاوت است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۱    
به گزارش ایسنا،محققان آزمایشگاه هوش مصنوعی و علوم رایانه موسسه فناوری ماساچوست(MIT) دستگاهی ساخته اند که می تواند با استفاده از سیگنال های رادیویی، احساسات شما را تشخیص بدهد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۱    
اسحاق جهانگیری می گوید: برنامه ریزی برای توسعه کشور زمانی می تواند به خوبی انجام شود که مبتنی بر داده های آماری دقیق و صحیح باشد، چراکه برنامه ریزی بدون اتکاء به داده های آماری دقیق ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۱    
علی دایی گفت: در مسابقات اخیر به شدت از داوری ضربه خورده ایم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۵۵    
ایرنا نوشت: سرطان دهان به رشد غیرقابل کنترل سلول ها در ناحیه لب، زبان، کام نرم و سخت، حلق و به طور کلی حفره دهان گفته می شود که در صورت تشخیص زودهنگام قابل درمان است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۵۱    
ایرنا نوشت:سازمان فضایی روسیه (روسکاسموس) از آغاز آزمایش هایی برای شبیه سازی فرود انسان بر ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۸    
با تصمیم هیات وزیران، دستگاه های اجرایی طرح های احداث چند بیمارستان آموزشی تغییر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۵    
کادر فنی تیم ملی ایران 17 بازیکن را به اردوی این تیم دعوت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۵    
رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به روابط دوستانه ایران - اسلوونی و اراده سیاسی دو دولت برای توسعه و تعمیق سطح روابط در همه حوزه ها گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۵    
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سپاهان تیمی است که در شهرش به سادگی به تیم ها امتیاز نمی دهد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۹    
ایرنا نوشت: خبرگزاری مرکزی کره شمالی (کی سی ان ای) روز چهارشنبه اعلام کرد که این کشور برای نخستین بار سفارت خود را در مینسک پایتخت بلاروس افتتاح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۹    
تسنیم نوشت: سرمربی سپاهان اصفهان گفت: اشتباهاتمان مقابل پرسپولیس منجر به فاجعه شد و قول می دهم دیگر چنین اشتباهاتی نداشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۹    
مجموعه تئاتر شهر هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس، میزبان پنج اثر نمایشی با موضوع جنگ می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۵    
تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با نتیحه سه بر یک از سد سپاهان عبور کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۵    
برانکو گفت: بازی پرسپولیس با سپاهان نماد کیفیت فوتبال ایران و در سطح مسابقات اروپا بود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۲    
مهر نوشت: طی مراسمی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی و جمعی دیگر از مسئولان استان از کتاب گردان هفتم به قلم علیرضا گرجی رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۹    
باشگاه خبرنگاران نوشت: سخنگوی سازمان امدادونجات از کشته شدن 3 نفر و مجروح شدن 30 نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۲    
پپ گواردیولا در نشست خبری خود اعلام کرده تا زمانی که مدیر برنامه توره عذرخواهی نکند، این بازیکن برای سیتی بازی نخواهد کرد؛ مدیربرنامه توره نیز در پاسخ گفته اتفاقا پپ باید از توره و هارت و .. ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۵    
گودبرداری غیراصولی در ارومیه 4 کشته و زخمی به همراه داشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۵    
ایسنا نوشت: مدیرعامل آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: پدیده فرو نشست زمین در دشت هایی که اتفاق افتاده قابل بازگشت نیست، اما شاید بتوان این پدیده را کنترل کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۵    
رییس جمهوری اسلامی ایران در دیدار رییس جمهوری کنفدراسیون سوئیس تاکید کرد که برای تحکیم و تعمیق روابط تهران - برن در همه حوزه ها به ویژه اقتصادی و بانکی هیچ مانعی وجود ندارد و سطح همکاری های مشترک ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۵    
ایسنا نوشت: فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش گفت: اکنون ایران امن ترین کشور در غرب آسیا و خاورمیانه است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۲    
ادای احترام یک باشگاه سوئدی به هواداران مسن خود؛ بازیکنان به جای کودکان با همراهی سالمندان وارد زمین شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۲    
شبستان نوشت: استاندار خراسان جنوبی مردم را مهمترین و اصلی ترین رکن اقتدار جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۲    
ایسنا نوشت: مدیر بنیاد تعاون زندانیان خراسان جنوبی گفت: 950 زندانی در زندان های استان مشغول به کار هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۹    
در بیست و یکمین جشنواره و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی واحدهای دانشگاهی استان همدان برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۹    
نفت تهران با شکست دادن ماشین سازی تبریز در یک قدمی پرسپولیس است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۹    
رئیس بخش تحقیق، تولید و پرورش حیوانات آزمایشگاهی موسسه رازی اعلام کرد: این موسسه تنها مرکز کشور است که غذای استاندارد حیوانات آزمایشگاهی را تولید می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۹    
ایسنا نوشت: فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، ضدانقلاب را جیره خوار دشمنان ایران دانست و گفت: علیرغم اینکه گروهک های تروریستی هدف خود را ایجاد دموکراسی و استقلال برای کردستان می دانند اما با اقدامات ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۶    
در عکس زیر افرادی را می بینید که در کنار سنت پل مونیخ آلمان در حال تفریج هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۲    
ایسنا نوشت:بیت مرحوم آیت الله خزعلی به بهانه فرا رسیدن عید سعید غدیر و روز بیعت با ولایت در نامه ای به سردار قاسم سلیمانی بخشی از وصیت نامه آن مرحوم را منتشر کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۲    
اقتصانیوز به نقل از بی بی سی نوشت: دولت آمریکا صدور مجوزهای فروش هواپیماهای مسافربری به ایران را آغاز کرده و در نخستین گام با صدور 2 مجوز ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۶    
ایسنا نوشت:بیت مرحوم آیت الله خزعلی با انتشار نامه ای از رهبر معظم انقلاب اسلامی قدردانی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۳    
در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور تیم های پدیده و نفت آبادان در یک بازی جذاب و دیدنی به تساوی 3-3 رسیدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۶    
روزنامه خبرورزشی نوشت: گفته بودند مساوی کنید! این شایعه بلافاصله پس از مساوی بدون گل استقلال و پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر در فضای مجازی پیچید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۶    
نخستین جلد از مجموعه رایلی آدامسون نوشته شنون میر با ترجمه شیما حسینی توسط نشر ویدا منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۳    
علیرضا بیرانوند درباره عملکردش در دربی گفته:سه متر کش آمدم تا توپ را گرفتم! همین اظهار نظر دستمایه محمدرضا میرشاه ولد برای کارتون امروز خبرورزشی شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۶    
تسنیم نوشت: پیش از ظهر امروز مرد جوانی با مراجعه به شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران اظهار داشت که در شب عروسی اش، همسرش توسط برادر خانم و دایی همسرش دزدیده شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
امام خمینی پس از حمله عراق به ایران در تاریخ 31 شهریور سال 59 در پیامی رادیویی خطاب به مردم فرمودند: دزدی آمده است یک سنگی انداخته و فرار کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۰    
ایرنا نوشت: برای نخستین بار در صنعت پالایش نفت کشور، واحد بازیافت گازهای ارسالی به مشعل در پالایشگاه تبریز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۳    
با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و پاسداشت طبیعت و قله دماوند، انجمن کوهنوردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در نخستین روزهای مهرماه سال جاری به قله دماوند صعود می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت: یگان ویژه حفاظت محیط زیست استان البرز یکی ازبزرگترین گروه های نگهداری وخرید و فروش پرندگان کمیاب را شناسایی و دستگیر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۰    
به گزارش تسنیم،در حکمی از سوی وزیر کشور "محمدتقی ایرانی" فرماندار کرج، به عنوان معاون جدید سیاسی، امنیتی استاندار خراسان شمالی منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۰    
مهدی عزیزی با تیتر برداشت آب از سفره های زیرزمینی، مهم ترین عامل نشست های زمین در تهران این کارتون را در شرق منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۷    
سایت روزنامه اعتماد نوشت:یک فعال سیاسی اصولگرا معتقد است که جناح متبوعش ذیل افراد نبایند به وحدت برسند بلکه وحدت حول گفتمان ایجاد می شود و دلیل شکست در انتخابات 92 نبود گفتمان است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۴    
در ادامه رقابت های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال تیم های گسترش فولاد و فولاد خوزستان در شهر تبریز به تساوی بدون گل رسیدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۱    
ایرنا نوشت: 'شینزو آبه' نخست وزیر ژاپن امروز چهارشنبه در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، کاهش جمعیت این کشور را انگیزه ای برای تقویت بهره وری آن، دانست.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۱    
واحدمرکزی خبر نوشت: سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در نشست شورای امنیت درباره سوریه گفت: راه حل سیاسی در سوریه هیچ جایگزینی ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۷    
دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان با تساوی یک بر یک در نیمه نخست به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۴    
احسان حاج صفی با شوتی سرکش اجازه نداد علیرضا بیرانوند پنجمین کلین شیت فصل خود را ثبت کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۱    
ایسنا نوشت: محققان در موسسه(AMS) آمستردام به تازگی یک طرح پژوهشی پنج ساله را برای به دستیابی به سیستم های خودران آبی آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۱    
بزرگداشت جمشید مشایخی روز جمعه دوم مهرماه در پردیس سینمایی تماشا برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۸    
پدر آزیتا حاجیان، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، درگذشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۴    
آیین رونمایی از ارکستر و گروه کر خانه هنرمندان ایران با حضور علی شمخانی دبیر شورای امنیت ملی و جمعی از هنرمندان عرصه موسیقی در تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۱    
تیم بارسلونا که هفته گذشته مثل آب خوردن لگانس را درهم کوبید امشب باید به مصاف تیم جنگجوی اتلتیکومادرید برود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۸    
ایسنا نوشت: یک عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی از نشست مشورتی نمایندگان عضو این فراکسیون با آیت الله موحدی کرمانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۸    
دکتر فانی در ششمین نشست شورای آموزش پرورش استان البرز ضمن افتتاح سال تحصیلی جدید در دبستان فاطمه الزهرا ناحیه 4 آموزش و پرورش تاکید کرد در جذب نیرو های بومی آموزش و پرورش تاکید داریم .
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۲    
ایرنا نوشت: اداره مهاجرت و پناهندگی سیاسی یونان تقاضای سه نظامی از 8 نظامی ترک را که متقاضی پناهندگی سیاسی از یونان بودند، رد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۵    
در سی و یکم شهریور ماه سال 1366 حضرت آیت الله خامنه ای برای شرکت در چهل و دومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد به آمریکا سفر کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۵    
رئیس دانشکده علوم پزشکی گیلان در پیامی حادثه دردناک سقوط بالگرد اورژانس مازندران را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۲    
رضا کیانیان اعلام کرد افسران جوان سایبری به جمع نجات دهندگان دریاچه ارومیه پیوسته اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۹    
کنسرت موسیقی ارکستر سمفونیک گیلان به سرپرستی مصطفی گلشن امشب در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۹    
دو قبضه اسلحه شکاری قاچاق از شکارچیان در شهرستان فومن کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۹    
نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در آغاز هفته دفاع مقدس توان نظامی و تسلیحاتی خود را در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره) به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۹    
رای اعتراض به هتک حرمت شب مقدس عید غدیر و هتک حرمت به فرهنگ عمومی اهل ایمان و تقوا که با اجرای کنسرت مبتذل در فرهنگ سرای شهرکرد صورت گرفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۹    
همزمان با آخرین روز از دهه ی ولایت و امامت آیین جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در پیاده راه فرهنگی هسته ی مرکزی شهر رشت با حضور برخی از اعضای شورای اسلامی این شهر ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۶    
عصر روز سه شنبه همزمان با عید غدیر خم پل عابر پیاده مکانیزه تازه آباد ماقبل رمپ پل غیر همسطح جانبازان رشت با حضور دکتر سید محمدعلی ثابت قدم شهردار رشت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۳    
سایت باشگاه استقلال نوشت: مهاجم گلزن استقلال با بیان این نکته که هنوز از عملکرد خودش رضایت ندارد از اینکه گل دوم او نیز در ورزشگاه آزادی به ثمر رسید ابراز خرسندی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۳    
یوهان اشنایدر آمان، رییس جمهور سوییس با حسن روحانی رییس جمهوری در حاشیه هفتادو یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۹    
استاندار ظهر امروز در جلسه ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان در سال 1395 گفت: زمینه سرشماری اینترنتی در اقصی نقاط استان هرچه بیشتر فراهم شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۹    
مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد: دمای هوای این استان طی 24ساعت آینده افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۶    
تسنیم نوشت: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در دوران دفاع مقدس از فعالیت نیروی خارجی روی ناوگان کشتیرانی احساس ذلت می کردیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۶    
ایرنا نوشت: 'رودریگو دوترته' رئیس جمهوری فیلیپین که با انتقاد آمریکا و سازمان ملل در برابر طرحش برای مقابله با باندهای قاچاق مواد مخدر روبروست ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۳    
تیم فوتبال روستوف در غیاب سردار آزمون از جام حذفی روسیه حذف شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۹    
کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۹    
ایسنا نوشت: مراسم چهلمین روز درگذشت داود رشیدی دهم مهر در مجموعه تئاترشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۹    
پوستر یازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۹    
مهر نوشت: ترجمه رمان زنی با موهای قرمز آخرین اثر اورهان پاموک هم زمان با عرضه چاپ پنجمش در ترکیه در بازار نشر ایران توزیع می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۹    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با شروع سال تحصیلی جدید 21 هزار نفر دانش آموز کلاس اولی در یک هزار و 500 مدرسه استان اردبیل مشغول به تحصیل می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۹    
رئیس پلیس راه استان از توقیف یک دستگاه خودرو سوزوکی ویتارا با 88 میلیون و 150 هزار ریال خلافی و 189 فقره تخلف پرداخت نشده و 17 فقره تخلف حادثه ساز درجاده "کرج- قزوین" خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۹    
ایسنا نوشت: کارشناسان در یک بررسی تازه دریافته اند که کودکان حتی در سنین پنج سالگی هم ممکن است در معرض اقدام به خودکشی باشند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۳    
شانا به نقل از مدیرعامل شرکت هواپیمایی نفت نوشت:هواپیمای استیجاری بوئینگ، پیش از این از سوی دیگر ایرلاین های ایرانی اجاره شده بود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۳    
در آخرین شب تابستان خندوانه میزبان ملیکا زارعی معروف به خاله شادونه می شود.