سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۲۳:۲۹Nov 2018 20

خبرهای خبر آنلاین 9 دی 1395 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 31 فروردین 1395 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1395 خبر آنلاین 31 خرداد 1395 خبر آنلاین 31 تیر 1395 خبر آنلاین 31 مرداد 1395 خبر آنلاین 31 شهریور 1395 خبر آنلاین 30 مهر 1395 خبر آنلاین 30 آبان 1395 خبر آنلاین 30 آذر 1395 خبر آنلاین 30 بهمن 1395 خبر آنلاین 1 اسفند 1395 خبر آنلاین 1 دی 1395 خبر آنلاین 2 دی 1395 خبر آنلاین 3 دی 1395 خبر آنلاین 4 دی 1395 خبر آنلاین 5 دی 1395 خبر آنلاین 6 دی 1395 خبر آنلاین 7 دی 1395 خبر آنلاین 8 دی 1395 خبر آنلاین 9 دی 1395 خبر آنلاین 10 دی 1395 خبر آنلاین 11 دی 1395 خبر آنلاین 12 دی 1395 خبر آنلاین 13 دی 1395 خبر آنلاین 14 دی 1395 خبر آنلاین 15 دی 1395 خبر آنلاین 16 دی 1395 خبر آنلاین 17 دی 1395 خبر آنلاین 18 دی 1395 خبر آنلاین 19 دی 1395 خبر آنلاین 20 دی 1395 خبر آنلاین 21 دی 1395 خبر آنلاین 22 دی 1395 خبر آنلاین 23 دی 1395 خبر آنلاین 24 دی 1395 خبر آنلاین 25 دی 1395 خبر آنلاین 26 دی 1395 خبر آنلاین 27 دی 1395 خبر آنلاین 28 دی 1395 خبر آنلاین 29 دی 1395 خبر آنلاین 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۸:۳۷    
شهردار زنجان با بیان اینکه مسائل مطرح شده در خصوص پروژه سبزه میدان دقیق و صحیح نیست، افزود: ایجاد اغتشاش و تزلزل در انجام امور موجب ترس سرمایه گذاران از ورود به پروژه های شهری زنجان می شود و باید از ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۸:۱۰    
مرتفع ترین پل دنیا با ارتفاعی حدود 570 متر بر فراز یک دره در جنوب شرق چین افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۵    
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: صدور ضمانت نامه از طریق صندوق ضمانت سرمایه گذاری نسبت به سال قبل دو برابر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۷:۴۱    
سی ان ان ترک در گزارشی مدعی شده است که در قسمت 89 سریال Nizama Adanmış Ruhlar (ارواح نظم پذیر) صحنه ای نشان داده شده که شباهتی عجیب به صحنه قتل آندری کارلوف سفیر روسیه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۸    
ایسنا نوشت: فرمانده، معاون فرهنگی و اجتماعی و مسوول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در مراسمی جداگانه که به مناسبت 9 دی برگزار شد، به تحلیل از حوادث سال 88 پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۴:۴۵    
میزان نوشت: جانشین سازمان اطلاعات سپاه علت حصر را به خاطر فتنه دومی بود که سران فتنه در سرداشتند دانست و تاکید کرد: حتی اگر مسئولان نظام سران فتنه را ببخشند، مردم نمی توانند آنان را ببخشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۲    
تسنیم نوشت: رئیس دفتر رئیس جمهور در بازدید از گورستان نصیرآباد باغستان، در جریان کم و کیف رسیدگی به معتادان این منطقه قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۰    
سرویس امنیتی فدرال روسیه (اف اس بی) اعلام کرد هفت نفر از حامیان گروه تروریستی داعش در جمهوری داغستان بازداشت شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۳:۱۱    
رانندگان روس با خودروهای خود بزرگ ترین درخت کریسمس را در سیبری ساختند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۵۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره بصیرت و آگاهی مردم رمز عبور از فتنه ها و بحران ها بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۵۵    
استاندار زنجان در جمع شهرداران ادوار شهر زنجان با انتقاد از ارتباط تصمیمات مدیریتی و کلان توسعه شهری با مسائل سیاسی کشور و استان از سوی برخی از مدیران و اعضای شورای شهر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۱    
ایسنا نوشت: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: قرارگاه خاتم الانبیا پس از مطرح شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی ، ایثارگرانه و فداکارانه به کمک دولت آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۸:۰۵    
شصت و سومین شماره ی هفته نامه ی خبری-تبیینی خط حزب الله با سخن هفته ای در خصوص اهمیت پرداختن دولتمردان به مسائل اقتصاد مقاومتی و معیشت مردم و ارائه تلاش ها و دستاوردهای خود به مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۷:۵۲    
مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله موسوی اردبیلی عصر دیروز پنجشنبه 9 دی در مسجد اعظم قم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۷:۳۳    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تاکید برلزوم ظرفیت سازی برای روستاهای مستعد و الگو در خوشه های صنعتی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۷:۳۳    
استاندار همدان گفت: تنگ نظرها مانع سرمایه گذاری در این استان هستند و این قبیل افراد تنگ نظر، توانمندی و سربلندی خود را جلوگیری از سرمایه گذاری ها می دانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۰:۳۱    
تسنیم نوشت: مربی تیم ملی فوتبال مراکش بازی تدارکاتی برابر ایران را جهت ارزیابی توانمندی های بازیکنان این تیم پیش از حضور در جام ملت های آفریقا بسیار ارزشمند توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۰:۳۱    
رضا افتخاری از حسین شمس انتقاد شدیدی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۰:۱۲    
وزیر خارجه کشورمان در مقاله ای چند راهکار درباره مقابله با تروریسم ارائه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۰:۱۲    
باشگاه خبرنگاران نوشت:ییس دفتر رییس جمهور اعتیاد را هم زاییده و هم مولد بیکاری خواند و گفت: ما باید در راستای حل همزمان مشکل بیکاری و اعتیاد تلاش کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۰:۰۶    
روزنامه فایننشال تایمز با انتشار تحلیلی نوشت که تا سال 2020 خودروهای دیزلی در بازار آمریکا ناپدید می شوند و این روند در سطح جهان نیز در یک بازه 10 ساله تکرار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۰:۰۶    
نمایش های خواستگاری به سبک مبارک و زیرزمین نهم و دهم دی به نفع خانواده های بی بضاعت روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۹    
محمدجواد ظریف در تازه ترین پست توئیتری خود به توافق آتش بس سوریه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۴۹    
ایرنا نوشت: پلیس ایالت ریو دو ژانیرو روز پنجشنبه خبر داد ، کریاکاس آمیریدیس سفیر یونان در برزیل از روز دوشنبه گذشته در ریو دو ژانیرو ناپدید شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۴۶    
ایرنا نوشت: خبرگزاری رویترز در خبری فوری اعلام کرد: یک مقام بلندپایه آمریکایی از اخراج 35 دیپلمات روسی خبر داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۴۶    
ایرنا نوشت: همزمان با افزایش جنجال های مربوط به حملات سایبری روسیه در آمریکا و تصمیم واشنگتن به اعمال تحریم علیه این کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۴۶    
ایرنا نوشت: ولید المعلم وزیر امور خارجه سوریه گفت: ترکیه کشوری متجاوز است و بخشی از خاک سوریه را اشغال کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۱۰    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرامش نوشت: برخی سیاسیون و سخنوران اعمال و رفتارشان وحدت شکن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۰۴    
مجید نامجومطلق مربی و بازیکن اسبق استقلال معتقد است ادامه همکاری بین علیرضا منصوریان و سیدمهدی رحمتی، به استقلال لطمه می زند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۰۴    
یک خانواده خوشبخت و جمع و جور؛ این اسمی است که ماهینی روی خانواده خودش می گذارد... با حسین ماهینی این بار به جای دفتر روزنامه، در خانه اش قرار می گذاریم تا با آقای پدر درباره زندگی خصوصی اش حرف بزنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۰۰    
نمازی توانست مدرکی بگیرد که پیش از این تنها وحید هاشمیان آن را گرفته بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۴۱    
ایرنا نوشت: سناتور های با نفوذ جمهوریخواه آمریکا با انتقاد از بی تفاوتی ترامپ نسبت به قائله حملات سایبری روسیه علیه کشورشان تاکید کردند که به رغم این بی تفاوتی ها تحریم های سنگینی را علیه کرملین به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۲۵    
در محافل نجومی هیچ رویداد سماوی بزرگتر و خاص تری از یک خورشیدگرفتگی کلی وجود ندارد و سال 2017 زمانی است که فرصتی برای مشاهده نمایش آسمانی بدست می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۸    
کانال تلگرامی Khamenei.ir خاطره ای منتشر نشده از رهبر انقلاب را روی خروجی خود قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۵    
میران نوشت: رئیس دستگاه قضا با اشاره به نقش بصیرت در فهم فتنه دشمن گفت: آیا مسئولی که بعد از سالها در انقلاب، در وسط میدان فتنه، نامه بی سلام به رهبری می فرستد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۲    
تسنیم نوشت: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حماسه 9 دی محقق شدن وعده الهی درباره مجاهدت ها بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۸    
تسنیم نوشت: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با خانواده شهید سید مهدی سادات، نوزاد بیست روزه این شهید مدافع حرم را مورد تفقد قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۵۵    
ایسنا نوشت: صادق کرمیار نویسنده و کارگردان در واکنش به نامه سرگشاده اصغر فرهادی خطاب به رییس جمهور درباره گورخواب ها، یادداشتی را در نوشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۳۶    
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: بر اساس پیش بینی هواشناسی تهران در ابتدای هفته آینده با پایداری هوا مواجه خواهیم بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۲۰    
ایرنا نوشت: سپهبد ستاد عبدالامیر رشید یارالله اعلام کرد: پس از آزاد سازی دو روستای الساده و طویله در شمال شهر موصل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۲۰    
ایرنا نوشت: رئیس جمهوری سوریه گفت: کشورهای اروپایی اگر نگران ملت سوریه هستند به حمایت از تروریست ها پایان دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۲۰    
تسنیم نوشت: نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه از توافق آتش بس در این کشور استقبال کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۰    
ایسنا نوشت: مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: تمام دانش آموزان سمیرمی که به دلیل ریزش دیوار مصدوم شده بودند، از بیمارستان مرخص شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۷    
با توجه به وجود بوی نامطبوع در مسیر فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)به جهت پایش کانونهای شناسایی شده بو ، صبح امروز با حضور مسئولان ملی و استانی از این منطقه بازدید بعمل آمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۷    
در تصویر زیر نمای هوایی از یک جاده زیبا را در یکی از پارک های جنگلی چین مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۴    
عکس روز نشنال جئوگرافیک به گونه ای از جغد عقابی اختصاص یافته است. در این تصویر دو جوجه جغد عقابی را در یکی از صحراهای کویت مشاهده می کنید که با تکان دادن پرهایشان می خواهند با ارسال پیام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۴    
بنیامین بهادری معتقد است: وقتی یک بازی را تازه یاد می گیرید، بهتر است پشت دست دیگران بنشینید.حقیقتا دلم می خواست پشت دست گلزار بنشینم. چون او استانداردهای مناسب برای این کار را داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۱۸    
روزنامه وصف صبا این کارتون را با تیتر ترور و انفجار هم مانع سفر ایرانی ها به ترکیه نشد! منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۱۴    
اسماعیلی نماینده مردم شهرستانهای محمودآباد و نور در مجلس گفت: نشست تخصصی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اسفند ماه سالجاری در محمودآباد برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۱۱    
حجت الاسلام و المسلمین دشتی با اشاره به اینکه نه دی به معنای حقیقی کلمه است گفت : ملت ایران با ایستادن در مقابل دشمن در این روز عظمت خود را نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۸    
ایسنا نوشت: جانشین فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه ملت ایران اجازه نمی دهد که کسانی سرنوشت این مردم را به غرب پیوند بزنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۸    
ایسنا نوشت: داریوش مهرجویی پیام تسلیتی را به بهانه درگذشت چند هنرمندی که اخیرا از بین ما رفته اند، نوشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۵    
در سیاه بازی شاهدخت و هیزم شکن ، ایفای همه نقش ها از مبارک تا سلطان بر عهده بانوان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۸    
کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری برای اولین بار نقل قولی از هاشمی شاهرودی درباره وقایع سال 88 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۵    
ایسنا نوشت: رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: برخی از گروه ها و افراد هستند که می گویند ما نباید با مسائل سیاسی و اجتماعی کاری داشته باشیم تا امام زمان ظهور کند در حالی که این نقصی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۹    
علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی توئیتری نگاه خود را درباره 9 دی بیان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۶    
سایت کگل این کارتون را با عنوان سال نو مبارک خانم مرکل منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۴    
ایرنا نوشت: وزارت دفاع جمهوری آذربایجان روز پنجشنبه در گزارشی اعلام کرد که نیروهای نظامی دو کشور آذربایجان و ارمنستان در مرز قره باغ با هم درگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۴    
ایرنا نوشت: کارشناسان ارمنستانی دستاوردهای سفر اخیر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران به ارمنستان را در برگیرنده اهمیت ژئوپولیتیکی برای روابط دو کشور و همچنین منطقه اعلام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۴    
بیانیه وزرات امور خارجه ترکیه در مورد توافق اتش بس در سوریه منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۳    
ایسنا نوشت: رزمایش مدافعان آسمان ولایت 7 بازتاب زیادی در رسانه های عربی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۳    
ایرنا نوشت: یک منبع وزارت خارجه عربستان اعلام کرد این کشور از پیشنهاد جان کری وزیر خارجه آمریکا درباره حل نهایی درگیری فلسطین رژیم صهیونیستی استقبال کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۰    
ایسنا نوشت: وزیرحج و عمره عربستان گفت: عربستان از حجاج ایرانی و تمام حجاج جهان اسلام استقبال می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۰    
تصویری جالب از رویارویی زلاتان و رحمان رضایی در سری آ منتشر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۰    
ایرنا نوشت: فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه بر آمادگی این کشور برای اجرای آتش بس فراگیر از روز جمعه تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۰    
ایسنا نوشت: رییس حزب نیروهای لبنانی گفت که با سفر رییس جمهور لبنان به سوریه مخالف است و در عین حال مخالفتی با سفر وی به ایران ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۷    
آرش برهانی با انتشار پستی در صفحه شخصی اش نسبت به شایعات مطرح شده واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۷    
وزیر امورخارجه ترکیه در گفتگو با شبکه تلوزیونی A-Haber گفت: تردیدی در این که ایالات متحده آمریکا تا این لحظه به گروه تروریستی ی.پ.گ کمک تسلیحاتی کرده است نداریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۸    
ایرنا نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد: همگرایی های تهران، مسکو و آنکارا عامل توافق های برقراری آتش بس در سوریه شده است و همچنین به صورت مشترک ضمانت اجرای آن را برعهده گرفته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۰    
کارگروه سلامت و امنیت مواد غذایی استان لرستان در سالن اجتماعات استانداری تشکیل جلسه داد
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۰    
در فرهنگ عامه به بریدگی ها شهرت دارند اما در نوع اجرا تفاوت هایی بین دوربرگردان و بریدگی خواهد بود
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۷    
یکی از دو کارگردان نمایش خانه پاکیزه با اشاره به جزییات این کمدی از انگیزه ها و دغدغه های خود برای انتخاب متن نمایش و بازیگران این اثر گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۵    
دکتر حیدری گفت: ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی ، با راه اندازی " سامانه معبر" پیگیر مطالبات معلولین و افراد ناتوان در بحث مناسب سازی اماکن دولتی میشود
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۵    
مهر نوشت: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: مردم در حماسه 9 دی چشم فتنه را کور کردند
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۱    
به دنبال جریمه 3 هزار میلیارد تومانی یک برند کره ای از سوی گمرگ توضیحات تکمیلی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۴    
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی از فرآورش بیش از 109 میلیارد و 496 میلیون متر مکعب گاز در پالایشگاه های شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در 9 ماه امسال خبرداد
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۴    
جراحی های زیبایی چهره شما را تغییر می دهد. گاهی نتیجه کار خوب از آب درمی آید و گاهی چندان رضایت بخش نیست. گاهی تعدد جراحی ها قیافه ها را کاملا دگرگون می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۱    
شب گذشته 8 دی جمعی از اصحاب رسانه از دو گرم خانه شهرداری تهران که کارتن خواب ها در آن ها اسکان داده شده اند بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۵    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شکرخدا گودرزی بازیگر نقش امام خمینی (ره) از تجربیات و سختی های ایفای این نقش گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۲    
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که با معرفی خود به عنوان مسئول امور قراردادهای یک شرکت اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۲    
دلار در آخرین روز هفته باز هم نسبت به روز قبل کاهش یافت تا نشانه ای باشد بر اینکه ظاهرا بازار قصد دارد به فاز استراحت برود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۸    
روزنامه سان برای منچستریونایتد جنجال جدیدی آفریده است!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۵    
برج آزادی از یکشنبه 12 دی میزبان نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان مادرم، ایران می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۴۲    
سرمربی پرسپولیس گفت: در هر پست یک بازیکن می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۴۲    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: دولت بسته های حمایتی درجهت کمک به باغداران خسارت دیده مازندران به کار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۸    
ایرنا نوشت: نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با بیان اینک یوم الله 9 دی در تاریخ ماندگار شد گفت: فتنه 88 یک رویداد از قبل برنامه ریزی شده و هدف دار از سوی دشمنان نظام و به سرکردگی برخی عناصر داخلی برای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۲    
رییس هیات موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک جبهه فراحزبی و فرا انتخاباتی است که اعضای آن دغدغه پایان بخشیدن به مشکلات مردم بویژه در حوزه اشتغال و معیشت دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۵    
ایرنا نوشت: وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نهم دی ماه 88، یوم الله و نقطه عطف و تحولی بزرگ پس از هشت ماه پرتلاطم در کشور بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۲    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: پورشه ماکان،فول 2017 به قیمت 645 میلیون تومان در بازار فروخته می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۲    
بازیکن سابق استقلال به سیاه جامگان پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۲    
ایسنا به نقل از زی نیوز نوشت: پزشکان دریافتند پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن فواید بسیاری برای سلامت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۱۹    
ایسنا نوشت: معاون مشاور امنیت ملی آمریکا می گوید، این کشور هر قطعنامه ای را که کشور فلسطین را به رسمیت بشناسد، وتو خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۱۵    
ایسنا نوشت:قیمتهای نفت آمریکا روز پنج شنبه بدنبال آماری که افزایش غیرمنتظره ذخایر نفت خام این کشور را نشان داد، کاهش یافت در حالیکه بهای معاملات برنت نسبت به ابتدای معاملات، رشد اندکی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۱۲    
فدراسیون فوتبال ایران در خواست عراقی ها را برای برگزاری بازی دوستانه نپذیرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۰۹    
24آنلاین نوشت: نوه بازیگر قدیمی سینما در صورت تایید نهایی برانکو ایوانکوویچ سرخپوش خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۰۹    
امیر علی اکبری توانست به فینال رقابت های هنرهای رزمی ترکیبی برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۵۳    
فرشته طائرپور در گفت وگویی با اکبر نبوی از ویژگی های زنده یاد دنیا فنی زاده سخن گفت و درباره وضعیت سینمای کودک هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۶    
ایرنا نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه از توافق انجام شده برای برقراری آتش بس فراگیر و پایدار در سوریه خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۳    
ششمین جشنواره بین المللی شعر انقلاب در حالی به کار خود پایان داد که نام دو گیلانی در جمع برگزیدگان این جشنواره به چشم می خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۳    
یک قطعه پرنده قو توسط دو نفر از طرفداران محیط زیست و با همکاری یگان حفاظت محیط زیست شهرستان لاهیجان در زیستگاه طبیعی خود رهاسازی شد.