دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۱۵:۵۶Nov 2018 19

خبرهای خبر آنلاین 17 دی 1395 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 31 فروردین 1395 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1395 خبر آنلاین 31 خرداد 1395 خبر آنلاین 31 تیر 1395 خبر آنلاین 31 مرداد 1395 خبر آنلاین 31 شهریور 1395 خبر آنلاین 30 مهر 1395 خبر آنلاین 30 آبان 1395 خبر آنلاین 30 آذر 1395 خبر آنلاین 30 بهمن 1395 خبر آنلاین 1 اسفند 1395 خبر آنلاین 1 دی 1395 خبر آنلاین 2 دی 1395 خبر آنلاین 3 دی 1395 خبر آنلاین 4 دی 1395 خبر آنلاین 5 دی 1395 خبر آنلاین 6 دی 1395 خبر آنلاین 7 دی 1395 خبر آنلاین 8 دی 1395 خبر آنلاین 9 دی 1395 خبر آنلاین 10 دی 1395 خبر آنلاین 11 دی 1395 خبر آنلاین 12 دی 1395 خبر آنلاین 13 دی 1395 خبر آنلاین 14 دی 1395 خبر آنلاین 15 دی 1395 خبر آنلاین 16 دی 1395 خبر آنلاین 17 دی 1395 خبر آنلاین 18 دی 1395 خبر آنلاین 19 دی 1395 خبر آنلاین 20 دی 1395 خبر آنلاین 21 دی 1395 خبر آنلاین 22 دی 1395 خبر آنلاین 23 دی 1395 خبر آنلاین 24 دی 1395 خبر آنلاین 25 دی 1395 خبر آنلاین 26 دی 1395 خبر آنلاین 27 دی 1395 خبر آنلاین 28 دی 1395 خبر آنلاین 29 دی 1395 خبر آنلاین 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۰    
آب درمانی یک بچه فیل در تایلند را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۳    
وزیر راه: 117 هزار واحد مسکن مهر، فاقد متقاضی است که با صرف 100هزار میلیارد تومان آن هم در کوه و بیابان یعنی پول ملت را عملاً به چاه ریخته اند این اظهار نظر سوژه کارتون محمدرضا ثقفی برای روزنامه شرق ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۳    
مشکلات بیمه کشاورزان، محصول شرایط خاص حاکم بر بخش کشاورزی کشور است از این رو ضرورت دارد که ابتدا نسبت به اصلاح آن شرایط، اقدامات سلبی و ایجابی مناسب انجام شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۲۳    
رونمایی بلندگوی خارق العاده معلق در هوا با پخش 360 درجه را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۰:۰۹    
دلالان فروش ماهی تن معتقدند اگر اولین معامله در مزایده فروش ماهی تن در سال جدید خوب برگزار شود برای کل سال خوش شانسی می آورد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۰۶    
فیفا از جایزه ای که به بهترین بازیکن جهان اهدا می کند رونمایی کرد و در کلیپی نحوه ساخت آن را به تصویر کشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۲۱    
ایرنا نوشت: امام جمعه موقت کرمان با بیان اینکه برخی در کشور منتظر هستند که نقص و ضعفی پیدا شود گفت: نباید خدمات نظام به کشور و مردم نادیده گرفته شود و نعمت جمهوری اسلامی ارزش بسیار زیادی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۸    
مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت:تعداد 250 نفر از مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی در قالب طرح مهر درخشان راهی مشهد مقدس شدند تا میهمان حریم رضوی شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۲    
فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه از کشف مقدار 51 کیلو و 690 گرم تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۷    
روبِر مارشان پیرمرد 105 ساله در فرانسه در یک ساعت 22 کیلومتر و 528 متر رکاب زد که بالاترین میزان ثبت شده برای گروه سنی خودش است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۸    
لژیونر ایرانی تیم هندبال دینامو بخارست رومانی موفق شد عنوان پدیده سال 2016 اروپا را با رای مردم به خود اختصاص دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۳    
ایسنا نوشت:استاندار ایلام گفت: فتح میمک با دلاورمردی و مشارکت ایل خزل تنها یک نمونه از مشارکت خودجوش مردم در جنگ تحمیلی بود
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷    
نخستین کنگره ملی شعر با موضوع کتاب، مطالعه و دانائی در پنج بخش از طرف نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۵    
شهروند نوشت: فرونشست زمین 28 کیلومتر از اتوبان تهران - قم، 21 کیلومتر از جاده ساوه و بزرگراه بهشت زهرا و 25 کیلومتر از کمربندی آزادگان را تهدید می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۲    
حساب نواب صفوی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش مدعی شد که شبکه فارسی 1 به دلیل شکایت او تعطیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۱    
ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم یتیم خانه ایران که با شعار مرگ بر انگلیس روی سن مراسم پایانی جشنواره عمار حاضر شد، در پاسخ به پرسش یک پدر شهید گفت، من نقطه مقابل استکبار هستم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۹    
اعتماد نوشت:آخوندی دل پُری از پروژه مسکن مهر دارد. هرجایی که سخنرانی دارد، محال است از مسکن مهر گله ای نکند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۲    
ایرنا نوشت: بروس هیمن سفیر آمریکا در کانادا به دنبال اعلام تیم انتقالی دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۶:۳۲    
زلزله 5.1 ریشتری در دهستان سیف آباد بین شهرستان خنج و قیروکارزین در استان فارس رخ داده که 4 قربانی گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۲:۳۰    
کنسرت موسیقی شهرام و حافظ ناظری شامگاه پنجشنبه در آمل برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۰:۲۴    
ایرنا نوشت: نیروهای عراقی برای اولین بار از زمان اشغال موصل موفق شدند شامگاه جمعه برای بازپس گرفتن این شهر از اشغال داعش، وارد موصل شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۰:۲۴    
ایرنا نوشت: کنگره آمریکا روز جمعه پیروزی دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا را در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر این کشور تایید کرد و به این ترتیب او چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۰:۰۷    
ایرنا نوشت: آمارهای رسمی منتشرشده توسط وزارت خارجه ایرلند در روز جمعه، نشانگر افزایش 40 درصدی درخواست پاسپورت ایرلندی از سوی شهروندان انگلیسی به دلیل ترس از خروج کشورشان از اتحادیه اروپا موسوم به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۰:۰۱    
ایرنا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا در تازه ترین توییت خود که منتشر کرد، بار دیگر از آنچه وی رسانه های فریبکار نامید، به شدت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۴۶    
بهروز افخمی، شبانگاه جمعه 17 دی با اشاره به موضوع برنامه هفت که درباره سینمای وحشت بود، تاکید کرد کودکان از تماشای این برنامه منع شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۴۰    
تهمینه میلانی با انتشار عکسی از ملی و راه های نرفته اش در اینستاگرام، درباره علت راه نیافتن این فیلم به بخش مسابقه جشنواره فجر توضیح داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۱۵    
علی دایی این روزها حسابی از استقلالی ها و بیش از همه از علیرضا منصوریان شاکی است و از بد حادثه در یکی از تجارت هایش با او همسایه شده!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۰۴    
ایران بیش از 13 میلیون بشکه از نفت که مدتها در تانکرها و روی آب نگهداری می کرد ،فروخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۶    
حسین جابری انصاری، معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه در تازه ترین پست اینستاگرامی خود تولد محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۶    
مهر نوشت: در حالی که فایل صحبت های خصوصی کری نشان می دهد که او گفته است که روسیه برای مبارزه با داعش وارد سوریه شد، اشتون کارتر وزیر دفاع آمریکا بار دیگر مسکو را به عدم مقابله با داعش متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۳    
محمد مایلی کهن موج جدید انتقاداتش از تیم ملی را آغاز کرده است.او بعد از یک برنامه تلویزیونی ، این بار در رادیو به تشکیلات فدراسیون فوتبال و تیم ملی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۶    
شبکه سی.ان.ان از تیراندازی در یکی از فرودگاههای فلوریدا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۴۳    
در روز جمعه، 17دی، پربازدیدترین خبرهای گروه سیاسی مربوط به سخنان امروز ائمه جمعه و اقدام سال گذشته نیروی دریایی سپاه در بازداشت ده نظامی آمریکایی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۲۳    
سایت کگل در حاشیه توئیت های رییس جمهور جدید امریکا و جنجال پست های اخیرش، این کاریکاتور را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۱۷    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: با نیامدن احمدی نژاد بیشتر شرایط رقابت در انتخابات 96 تغییر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۴۹    
علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی میهمان این هفته برنامه دست خط بود. او در این گفتگو به مسائل مختلفی از زندگی خانوادگی و کاری خود پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۷    
منصور طبیب زاده که نمایشگاه آثارش در گالری آس تهران برای دو هفته دیگر تمدید شده است، از ویژگی های هنری مجسمه هایش گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۳    
ایرنا نوشت: سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، 9 فیلم اولی را در میان 28 اثر راه یافته به بخش سودای سیمرغ (بخش رقابتی) دارد که شاید بتوان از آن به عنوان نوید خوب برای سینمای ایران یاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۱۲    
زمین لرزه ای با قدرت 5.1 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح امروز جمعه شهرستان خنج در جنوب استان فارس را لرزاند و موجب کشته شدن چهار نفر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۵۳    
محمد جواد ظریف در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل متحد، خواستار توجه جدّی به وضعیت اسفبار مسلمانان روهینگیا در میانمار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۴۷    
ایرنا نوشت: مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه از اخراج 350 دیپلمات و 58 کارمند دیگر وزارت امور خارجه این کشور در ارتباط با پرونده گروه گولن متهم به کودتای نافرجام 15 جولای سال 2016 میلادی خبر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۴۳    
بانک مرکزی با صدور اطلاعیه درباره اقدامات انجام شده این بانک برای بازپس گیری منابع مالی بابک زنجانی توضیح داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۴۱    
مهدی رحمتی یکی از بازیکنانی بود که امروز در تمرین استقلال خون خود را اهدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۳۶    
وزارتخانه های نفت، اطلاعات و خارجه در کنار بانک مرکزی طی چند روز اخیر از اقدامات انجام شده در پرونده متهم نفتی میلیاردر پرده برداری کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۳۶    
مهر نوشت: رئیس جمهور منتخب آمریکا سناتور دن کوتس را به عنوان جانشن جیمز کلاپر به ریاست سازمان امنیت ملی این کشور منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۲۴    
مقام های روسیه اعلام کرده اند که کاهش نیروهای این کشور در روسیه با خروج ناو هواپیمابر آدمیرال کوزنتسوف شروع می شود. این ناو هواپیمابر اما چه مشخصات فنی دارد که در عملیات نظامی سوریه موثر بوده است؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۸    
دی لینک/ D-Link به دلیل قادر نبودن به حمایت از مشتریان خود در برابر حملات هکری و آسیب پذیری روتر و دوربین های اینترنت اشیاء اش توسط FTC به دادگاه کشانده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۰    
ایرنا نوشت:معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری حضور نداشتن رییس جمهوری در نهاد را رد کرد و درباره ورود تجهیزات امنیتی به آن مجموعه نیز گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۰۷    
ایرنا نوشت: محققان روبات کوچکی ساختند که با ایمپلنت در زیر پوست می تواند به نقاط مختلف بدن دارورسانی کند؛ این روبات کوچک که از جنس هیدروژل و با استفاده از فناوری سه بعدی ساخته شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۰۷    
میزان نوشت:مدیر کل دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران بر ضرورت برخورد تمام دستگاه های فعال در نوار ساحلی شمال با صیادان غیرمجاز تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۰۱    
خودروهای هاچ بک امروزه از محبوب ترین خودروهای بازار محسوب می شوند و اکثر خودروسازان نماینده هایی در این کلاس دارند؛ اما گاهاً شرکت های خودروسازی تصمیم می گیرند برای بازارهای خاصی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۱    
نوکیا و اپراتور محلی استارمن / Starman قصد دارند اولین شبکه ملی در سطح اروپا با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه برای هر کاربر را در استونی راه اندازی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۳۷    
یک بازیکن دیگر پرسپولیس هم در معرض جدایی از این تیم قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۴    
تیم والیبال افلاک لرستان این روزها زیر نظر کادر فنی بومی، در حال آماده سازی برای حضور در مسابقات لیگ دسته اول کشور است
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۱    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: عکس العمل دشمن، وقتی ساکت، سرتان را پایین انداختید و نُچ نُچ کردید با زمانی که سرتان را بالا گرفتید و جواب دادید متفاوت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۱    
جلسه شورای عالی ورزش استان به ریاست استاندار در سالن جلسات استانداری تشکیل شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۸    
جافر وفایی عضو فعال شورای شهر خرم اباد در شورای عالی ورزش استان گفت:هر هیات ورزشی پتانسیل احزاب سیاسی را دارد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۵    
نشست روسای دانشکده های دندانپزشکی قطب 4 کشور در لرستان برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۵    
در محل سالن وزنه برداری بروجرد از مدال آوران این رشته ورزشی تقدیر بعمل آمد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۵    
امام جمعه موقت بندرعباس ضمن تاکید بر حفظ اتحاد و یکپارچگی میان مردم و مسئولان، گفت: مسئولان باید در سخنان خود دقت لازم را داشته باشند و بدون موضع گیری خاص یا متهم کردن یکدیگر، نظراتشان را بیان کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۲    
کانال تلگرامی KHAMENEI.IR تصویری از دست نوشته رهبرانقلاب در ابتدای کتاب "وقتی مهتاب گم شد" که زندگی نامه جانباز70 درصد علی خوش لفظ می پردازد را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۵۲    
تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز در دبی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۵۲    
تسنیم خبرداد: معاون اول رئیس جمهور فردا با مدیران ارشد بانک مرکزی جلسه ای درباره مسائل ارزی خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۵۲    
مهر نوشت: دفتر نخست وزیر انگلیس از سفر ترزا می به ترکیه به منظور رایزنی با رجب طیب اردوغان طی ماه جاری میلادی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۹    
صحبت های ربکا میلر دختر آرتور میلر هنگام اهدای جایزه انجمن ملی نقد آمریکا به اصغر فرهادی را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۹    
رحیم زهیوی با شماره 10 برای تیم الشحانیه بازی خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۶    
تسنیم نوشت: بسیاری از جمهوریخواهان و محافظه کاران آمریکایی به صورت علنی یا خصوصی، ترس و نگرانی خود را نسبت به خطراتی که دونالد ترامپ برای حزبشان یا کشور آمریکا دارد، اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۶    
نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس در پاسخ به این سئوال که چرا نمایندگان بی فراکسیون به عضویت فراکسیون مستقل در نیامدند؟ توضیح داد: فراکسیون مستقلان واقعا روی مستقل بودنش حرف است
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۶    
مرتضی زمانیان*
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۳    
حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور در توییتر خود درباره بدهی بابک زنجانی و میزان پرداخت آن نوشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۱۵    
مهر نوشت: یک پایگاه سوری از آغاز به کار فرودگاه بین المللی حلب پس گذشت چهار سال و نیم از توقف پروازهای آن، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۵۶    
انتخاب نوشت: امام جمعه اصفهان گفت: اگر مردی غیرت داشته باشد، ناموس خود را در معرض دید دیگران قرار نمی دهد، چراکه پیامبر (ص)، فرمودند در مردی که غیرت ندارد، خیری نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۵۶    
نیما بازیگر خندوانه در بخشی از برنامه شب گذشته با تیپی خاص حضور یافته بود و تاکید می کرد که با هزینه چند صد میلیونی به سمت لاکچری شدن حرکت می کند. این بخش از خندوانه را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۵۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ارسال پیامک به سه گروه برای حذف یارانه 3 میلیون نفر دیگر از پردرآمدها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۵۴    
نمایشگاه های هنری برپاشده در گالری ها، فرهنگسراها و مراکز هنری تهران میزبان علاقه مندان به هنرهای تجسمی در روزهای پایانی دی ماه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۴۹    
محمد حیدری، دبیر جشنواره فیلم فجر تاکید کرد اسامی فیلم های راه یافته به بخش هنر و تجربه بعد از اعلام تمایل سازندگان آثار، در جدول نمایش معرفی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۴۵    
فدراسیون جهانی تکواندو، آخرین رنکینگ ورزشکاران در سال 2016 را اعلام کرد که سه تکواندو کار ایران در جمع بهترین ها حضور دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۴۲    
مراسم چهل و نهمین سالگرد درگذشت غلامرضا تختی امروز جمعه با حضور وزیر ورزش، مسئولان فدراسیون، مردم و علاقه مندان به کشتی در ابن بابویه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۴۰    
صدها فروشگاه زنجیره ای در مکزیک در واکنش به افزایش شدید بهای سوخت غارت شدند. در این حوادث تاکنون 2 نفر کشته و 700 نفر بازداشت شده اند. شورش در مکزیک پنجمین روز پیاپی است که ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۳۷    
شهروندان پایتخت نشین طی چند هفته گذشته، شاهد نشست زمین در چندین نقطه از تهران بودند و این اتفاقات زنگ خطر فرونشست زمین در کلانشهر تهران را بلندتر از گذشته به صدا درآورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۹    
دیاکو حسینی
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۶    
عصر دیروز ابراهیم رحیمی زنگنه در آیین تجلیل ازدکتر میرجلال الدین کزازی و رونمای از کتاب ارج نامه فزرانه فرزند فردوسی در تالار انتظارکرمانشاه گفت: 1 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۲    
ایسنا نوشت: مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی طی سه روز آینده به ویژه در روزهای شنبه و یکشنبه افزایش آلاینده های جوی برای شهرهای بزرگ و صنعتی را پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۷    
ایسنا نوشت: رییس انجمن حمایت از بیماران سوخته اعلام کرد: در ایران هشت برابر متوسط جهانی آتس سوزی و سوختگی اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۱    
میزان نوشت: بازیگر سرشناس سینمای بالیوود اوم پوری ساعاتی پیش در سن 66 سالگی چشم از جهان فرو بست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۱    
مهر نوشت: ارکستر سمفونیک تهران و پائولو اولمی رهبر ارکستر جوانان اروپا در اولین همکاری مشترک خود کنسرتی را در چارچوب برگزاری جشنواره موسیقی فجر برگزار می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۸    
عضو شورای اسلامی شهر سنندج گفت: در راستای بهبود کیفیت زندگی شهروندان، اولویت اصلی دستگاه های خدمات رسان شهری در سنندج ارائه خدمت به مناطق حاشیه نشین است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۸    
ایسنا نوشت: رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: ان شاء الله برای انتخابات ریاست جمهوری به کاندیدای واحد می رسیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۸    
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت: مردمی بودن جشنواره فیلم فجر در سراسر کشور، شاخصه این جشنواره است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۴    
ساماندهی دستفروشان مورد توجه و در دستور کار شهرداری قائمشهر قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۴    
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در راستای برنامه آموزشی خود در بین کارکنان و پرسنل تحت پوشش، اقدام به برپایی یک دوره آموزشی درخصوص مدیریت استرس (بهداشت روانی کارکنان) کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۴    
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران گفت: کاهش تصادفات و تلفات رانندگی تنها با فرهنگ سازی و ارتقاء ایمنی در تمامی بخش های حمل و نقل میسر خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۴    
وزیر ورزش می گوید فدراسیون باید مشکلات به وجود آمده را حل کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۴    
اتفاق هیجان انگیزی که در برنامه خندوانه رخ داد و تماشاچی ها و عوامل خندوانه را شوکه کرد را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۶    
میزان نوشت: هیات پارلمانی ایران به ریاست علاءالدین بروجردی پس از سفر دو روزه، از دمشق راهی بیروت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۱    
تسنیم نوشت؛در تمرین روز پنجشنبه پرسپولیس صحبت های مهمی بین بازیکنان و مربیان این تیم مطرح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۷    
تسنیم به نقل از رویترز نوشت: ایران که از توافق کاهش تولید اوپک معاف شده، در ماه دسامبر تولید نفت خود را 30 هزار بشکه در روز افزایش داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۵    
مراسم جشن تولد شهید مدافع حرم علی امرایی ظهر دیروز پنجشنبه در قطعة 26گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۳    
ایرنا نوشت: عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سرمایه گذاری خارجی در بازار سرمایه کشور در اوایل سال 1392 حدود یک هزار و 397 میلیارد ریال بوده که این رقم در آذرماه امسال با 782 درصد رشد به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۱    
مهر نوشت: قائم مقام مرکز امور نمایشی سیما اعلام کرد که سریال صورتک به کارگردانی احسان عبدی پور به عنوان مجموعه نوروز 96 شبکه سه انتخاب شده است.