چهارشنبه ۳۰ آبانساعت ۰۹:۱۸Nov 2018 21

خبرهای خبر آنلاین 31 فروردین 1396 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 30 دی 1396 خبر آنلاین 30 بهمن 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 1 فروردین 1396 خبر آنلاین 2 فروردین 1396 خبر آنلاین 3 فروردین 1396 خبر آنلاین 4 فروردین 1396 خبر آنلاین 5 فروردین 1396 خبر آنلاین 6 فروردین 1396 خبر آنلاین 7 فروردین 1396 خبر آنلاین 8 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 فروردین 1396 خبر آنلاین 10 فروردین 1396 خبر آنلاین 11 فروردین 1396 خبر آنلاین 12 فروردین 1396 خبر آنلاین 13 فروردین 1396 خبر آنلاین 14 فروردین 1396 خبر آنلاین 15 فروردین 1396 خبر آنلاین 16 فروردین 1396 خبر آنلاین 17 فروردین 1396 خبر آنلاین 18 فروردین 1396 خبر آنلاین 19 فروردین 1396 خبر آنلاین 20 فروردین 1396 خبر آنلاین 21 فروردین 1396 خبر آنلاین 22 فروردین 1396 خبر آنلاین 23 فروردین 1396 خبر آنلاین 24 فروردین 1396 خبر آنلاین 25 فروردین 1396 خبر آنلاین 26 فروردین 1396 خبر آنلاین 27 فروردین 1396 خبر آنلاین 28 فروردین 1396 خبر آنلاین 29 فروردین 1396 خبر آنلاین 30 فروردین 1396 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۲    
دکتر شایان شامحمدی رییس دانشگاه شهرکرد به عنوان رییس شبکه ملی جامعه و دانشگاه در استان چهار محال و بختیاری منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۴    
کارگاه آموزشی درس هایی از اصلاحات امور آب استرالیا، برای استفاده علمی از تجارب دانشمندان مرتبط در برنامه ریزی مدیریت حوضه آبریز ماری دارلینگ استرالیا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۰    
نمایشگاه نقاشی گروهی با عنوان شاخ اول اردیبهشت در گالری شکوه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۴۳    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان فراهم کردن شرایط مطلوب زندگی برای همه اقشار را از اهداف مهم دولت تدبیر و امید ذکر کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۶    
به گزارش خبرگزاری خبرانلاین منطقه استان مازندران، خلیل صالحی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با اشاره به دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۹    
جشنواره ملی مجسمه های نمکی با حضور 30 گروه از 11 استان کشور دیروز جمعه در محل تالاب کجی نمکزار شهرستان نهبندان در استان خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از طرح افزایش درآمدهای غیرشهریه ای در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۴    
طرح چهار مرحله ای آمریکا برای برون رفت سوریه از بحران فعلی نه تنها اوضاع سوریه را پیچیده تر خواهد کرد بلکه یک نسخه براندازی برای حذف محور مقاومت تلقی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۷    
ایسنا نوشت: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۶    
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از اجرای 208 برنامه اولویتدار و پرمخاطب فرهنگی و تبلیغی در استان خبر داد و گفت: این برنامه ها با مشارکت رسانه ها در استان انجام گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
تسنیم نوشت: پلیس پایتخت در واکنش به حاشیه های خبرساز جشن قهرمانی پرسپولیس، توضیحاتی را درباره ماجرای هانی نوروزی و گم شدن مدال کامیابی نیا ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۴    
تسنیم نوشت: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: جهانگیری پسر خوبی است. از این جهت می گویم پسر خوبی است، چون در زمانی که در وزارت کشور بودم، وی فرماندار جیرفت بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۰    
اجرای ارکستر ملی ایران پنج شنبه شب 31 فروردین به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی محمد اصفهانی در تالار وحدت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۵    
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: در چارچوب فعالیت های دولت تدبیر و امید جا به جایی 40.3 میلیون تن کالا در سال 1395 توسط ناوگان راه آهن رکورد حمل ریلی بار را در تاریخ راه آهن ایران شکست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۰    
براساس برنامه جامع اقدام مشترک، مقرر شده است که تحریم های هسته ای اعمال شده علیه ایران در هشت سال بعد از توافق انجام گرفته، پایان یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۶    
غذای خیابانی، غذاهایی ارزان قیمت به همراه نوشیدنی است که گرم و تازه و سریع برای مشتری آماده می شود. در برخی شهرها این غذاها ممکن است آنچنان بهداشتی به نظر نیایند اما اغلب میان گردشگران محبوبند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۷    
تسنیم نوشت:رئیس اتحادیه لوازم خانگی از ایجاد و بهره برداری از کارخانه های تولید مشترک لوازم خانگی ایران و اروپا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۳    
ایرنا نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت: فردی که سه نفر را در روستای حسین آباد این شهرستان به قتل رسانده بود، در کمتر از یک ماه دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۰    
سفر به دور دنیا پول می خواهد و این چیزی است که خیلی ها را از سفر کردن ناامید می کند اما جانی وارد، جوان 33 ساله ایرلندی است که از سفر کردن پول هم در می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۱    
غرفه داران برتر نمایشگاه توانمندی های صنعت برق کشور عصر پنجشنبه در آیین اختتامیه بیست و دومین کنفرانس ملی شبکه های توزیع نیروی برق ایران در سمنان معرفی وتجلیل شدند
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۱    
بیست و دومین کنفرانس ملی شبکه های توزیع نیروی برق ایران عصر پنجشنبه با برگزاری آیین اختتامیه و تجلیل از عوامل اجرایی و پشتیبانی این کنفرانس در دانشگاه سمنان به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۷    
آیین اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت چهارشنبه30 اردیبهشت ماه در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۵    
کارشناسان در اولین نشست چشم انداز اقتصادی استان اردبیل ؛ دورنمای این استان را برای سال های نه چندان دور امیدوار کننده دانستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۵    
تسنیم نوشت: معاون برنامه ریزی وزیر راه و شهرسازی از جذب 63 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری برای اجرای پروژه های حمل و نقل کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۱    
ایرنا نوشت: 'سردار ایاز صادق' رئیس مجلس ملی پاکستان و از اعضای ارشد حزب حاکم این کشور(مسلم لیگ نواز) صبح امروز (جمعه) در راس یک هیات پارلمانی رهسپار تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۴    
امید ابراهیمی در پایان فصل بازیکن آزاد است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۷:۳۷    
وضعیت صدور مجوز برای آغاز کسب و کارهای مختلف در کشور چگونه است؟ این پرسشی است که به علت جزیره ای بودن این مسائل برای سال ها هیچ پاسخ شفافی برایش وجود نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۷:۲۴    
مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل گفت: از ابتدای آغاز به کار مجمع خیرین مدرسه ساز در این استان 352 مدرسه توسط خیرین احداث شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۷    
ایرنا نوشت: وزیر خارجه آمریکا به خبرنگاران گفت : دولت ترامپ به منظور وارد آوردن فشار بر کره شمالی، افزودن دوباره نام این کشور به فهرست کشورهای حامی تروریسم را در دست بررسی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۲    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در دو توییت جداگانه، در مورد توافق هسته ای و بر لزوم تعهد آمریکا در این باره تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۳    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در دولت یازدهم بیش از 3هزار و 800 بنگاه تولیدی به چرخه تولید بازگشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۹    
تسنیم نوشت:زمان رسمی تبلیغات نامزدهای تایید صلاحیت شده آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۷    
مهر نوشت: رئیس جمهوری روسیه و محمد بن زاید آل نهیان ولیعهد ابوظبی در گفتگوی خود تلاش های مشترک برای مبارزه تروریسم و برنامه های آینده دو کشور در زمینه تجاری و اقتصادی را بررسی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۶    
حجت الاسلام حسن روحانی با اشاره به اینکه برخی می گویند برجام برای کشور چه کرده است؟ گفت: برجام ما را آزاد کرد، تا از هر کس که می خواهیم اجناس خریداری کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۶    
ایرنا نوشت: رئیس جمهوری سوریه گفت: گزارش ها درباره دستگیری ابوبکر البغدادی توسط نیروهای روسیه و سوریه صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۰    
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آنچه امروز و بیش از هر زمان دولتمردان آمریکایی بدان نیاز دارند نه لفّاظی های تکراری و بی فایده بلکه واقعگرایی در کلام و کرداری متین و توام با خرد گرایی و از سر درک واقعیت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۸    
پیش از دیدار برگشت بارسلونا - یوونتوس، کیلینی عنوان گفته بود مثلث MSN شبیه به کوسه هستند، اگر کمی دستپاچه شوید، کارتان را تمام می کنند؛ اما یوونتوس نه تنها به دور بعد صعود کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۴    
شورای نگهبان اسامی کاندیداهای احزار صلاحیت شده دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۴    
رقابت در جدول گلزنان لیگ برتر به اوج خودش رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۱    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان حمله شیمیایی تروریست ها را در عراق محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۵۷    
ایسنا نوشت:ییس ستاد انتخابات کشور گفت: اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده برای انتخابات ریاست جمهوری هنوز به وزارت کشور نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۵۲    
هشدار روز گذشته رهبر معظم انقلاب در برابر وسوسه رسانه های بیگانه در انتخابات96 را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۴    
در 31 فروردین ماه اعلام شد کاندیداهای زرتشتی در یزد نمی توانند عضو شورای این شهر شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۱    
اگر تمام روز مقابل مانیتور کامپیوتر نشسته اید و به صفحه آن زل زده اید، و خب این بخشی از کارتان است، حتما با حالت خستگی، سوزش و خواب آلودگی چشم ها آشنا هستید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰    
یک توده عظیم یخ که گفته می شود اندازه آن بزرگ تر از کشتی تایتانیک است در ساحل استان شرقی نیوفاندلند کانادا ظاهر شده و گردشگران زیادی را به این منطقه کشانده است با این حال وجود چنین کوه یخی برای ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۵    
تسنیم نوشت: منابع غیر رسمی اعلام کردند که صلاحیت 6 نفر برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان تائید شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۶    
حساس ترین دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر کشور امروز پنجشنبه با برتری یک بر صفر تراکتورسازی برابر استقلال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۶    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR، در خردادماه سال 92 در مطلبی به بیان نگاه رهبر انقلاب به مناظره های انتخاباتی پرداخته بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۶    
بازی تراکتورسازی و استقلال در هفته بیست و هشتم لیگ برتر کشور در پی درگیری بازیکنان دو تیم در دقیقه 92 به حاشیه کشیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۷    
اکرم عظیم اف برادر مظنون اصلی حمله تروریستی اخیر به متروی شهر سن پترزبورگ روسیه از سوی ماموران سرویس امنیتی این کشور در مسکو دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۷    
یک ویولونیست جوان عراقی که به مدت دو سال و نیم تحت سیطره حکومت داعش زندگی خود را سپری کرده بود و ویولون وی توسط داعشی ها تخریب شده بود، این روزها در میان آواره های شهر موصل آهنگ امیدواری می نوازد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۴    
محمدمهدی حیدریان معتقد است که برگزاری جشنواره ها گذرگاهی برای رسیدن به دیپلماسی فرهنگی است و می تواند ارتباط میان اهالی فرهنگ ایران با دیگر کشورها را تسهیل ببخشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۸    
محققان سیاره جدیدی را در فاصله 320 سال نوری از زمین شناسایی کردند که اندازه آن 40 درصد بزرگتر از مشتری و چگالی آن یک پنجم این سیاره منظومه شمسی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۴    
آئودی از طرح مفهومی خودروی جدیدی رونمایی کرده که خیلی ها با دیدن آن حیرت زده شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۷    
کوروش سلیمانی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و همشهری زنده یاد عارف لرستانی از تفألی که از دیوان حافظ بر سر مزار او زده است، نوشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۵    
کاربران خبرآنلاین، فیلم خوب بد جلف ساخته پیمان قاسم خانی را به عنوان بهترین فیلم اکران نوروز انتخاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۱    
ایسنا نوشت: جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس چارسو برای اهالی رسانه آغاز به کار کرد اما شروع رسمی آن از اول اردیبهشت خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۲    
ایسنا نوشت: دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: احتمال دارد فردا وزارت کشور اسامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کند
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۲    
هفته بیست و هشتم لیگ برتر با برگزاری هفت بازی به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۵    
تسنیم نوشت: وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: پس از سه سال تلاش و کوشش امروز آرامشی در اقتصاد کشور حاکم شده و تعاملات اقتصادی ما با دنیای خارج در یک چارچوب معقول قرار گرفته است
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۵    
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان ، نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی ، جمعی از مدیران استانی و شهرستانی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۵    
وزیر اقتصاد و دارایی کشور امروز در دومین کنفرانس بین المللی فرصت های سرمایه گذاری لرستان از دستاوردهای شرکت دانش بنیان داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر، دیدن کرد
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۳    
محمدعلی پورمختار می گوید مدت هاست برای انتخابات ریاست جمهوری برنامه دارد اما حتی به خانواده اش هم نگفته بوده. او معتقد است جمنا کارویژه ای که قرار بود، را نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۳    
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری به خبر پخش نشدن مناظره های تلویزیونی به صورت زنده واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۳    
حساس ترین دیدار هفته بیست و هشتم با برتری تراکتورسازی برابر استقلال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۳    
مسئول دفتر ریاست جمهوری در پیامی به زبان آذری، وقوع سیل در استان آذربایجانشرقی و جان باختن تعدادی از هموطنان کشورمان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۰    
میزان نوشت:سخنگوی شورای نگهبان گفت: بررسی صلاحیت کاندیداهای داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری امروز به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۸    
حسن روحانی -رئیس جمهور- در مخالفت صریح با پخش ضبط شده مناظره های انتخاباتی از تلویزیون گفت: من طرفدار شیوه ای هستم که آزادترین شیوه باشد. کمیسیون تبلیغات تجدید نظر کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۶    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به یکی از دستیارانش چند روزی را مرخصی داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۴    
ایسنا نوشت: عکسی از مجید سعیدی عکاس ایرانی در مجموعه 100 اثر منتخب از عکاسان 41 کشور جهان به مدت 100 روز در شهر ویلسون در ایالت کارولینای شمالی نمایش داده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۱    
پس از مصوبه امروز کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات مبنی بر مخالفت با پخش زنده مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری، رئیس جمهور از این کمیسیون خواست تا در مصوبه خود تجدید نظر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۱    
مهر نوشت؛ رئیس هیئت تکواندوی استان قم از اعزام محمد صفایی، تکواندوکار ملی پوش قم به مسابقات G1 قزاقستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۱    
خبرگزاری حوزه نوشت: در مراسمی با حضور نویسنده مطرح حوزوی در عرصه کودک و نوجوان از دو کتاب بین المللی به خط بریل ویژه کودکان و نوجوانان روشن دل رونمایی به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۱    
جلسه سه کمیسیون از کمیسیون های مجلس خبرگان رهبری، امروز پنجشنبه 31فروردین در قم برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۱    
مهر نوشت؛ مدیرکل مدیریت بحران قم با اشاره به گسترش بحران دشت مسیله و دریاچه نمک از فراروی 17 میلیون متر مکعب آب های شور خبر داد و گفت: کشاورزی در شرق قم رو به انقراض است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۱    
معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه از تبدیل دهکده ساحلی چی چست به یک برند گردشگری و تفریحی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۱    
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) از برخی بندهای عقدنامه ازدواج از جمله دادن حق طلاق به زن انتقاد کرد و گفت: برخی بندهای این عقدنامه ولو اینکه بعد فقهی آن درست شده باشد به نفع زنان نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۷    
ایرنا نوشت: بیمارستان خیریه آموزشی، پژوهشی و درمانی 600 تختخوابی بوعلی سینا به عنوان مهم ترین پروژه دانشگاهی و درمانی کشور در زمینه پیوند اعضا امروز در سفر دکتر روحانی به شیراز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۱    
عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویری از یک اتاق عمل از زاویه دید بیمار اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۴    
در اینفوگرافیک زیر می توانید اطلاعات مربوط به استادیوم پارس شیراز که چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور محسوب می شود را مشاهده کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
جشنواره گل و گیاه ارومیه در مجتمع گردشگری و تفریحی چی چست برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
ایسنا نوشت؛ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: فعال سیاسی باید امیدوارکننده باشد آن چه به عملکرد جامعه لطمه می زند بعد منفی گرایی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
در مراسمی با حضور آیت الله حسینی بوشهری و نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح بلوار آیت الله بروجردی و شهرک قدس آغاز شد
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
استاندار لرستان در دومین کنفرانس بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در لرستان که به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
استاندار قم با اشاره به زحمات ناجا در تامین امنیت عمومی اظهار داشت: ارتقاء مولفه های امنیت نیازمند مشارکت عمومی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
ایرنا نوشت: مشاور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: دولت تا پایان سال گذشته 80 درصد از بدهی های خود را به پیمانکاران پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۵    
ایسنا نوشت: اسامی 19 فیلم بلند و 11 فیلم کوتاه برای حضور در چهل وهفتمین دوره بخش دو هفته کارگردانان که به صورت مستقل و به موازات جشنواره کن برگزار می شود، اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۳    
بهاره کیان افشار از پایان فیلمبرداری سکانس های شخصیت ریحانه در سریال عاشقانه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۹    
گرامیداشت هفتادوهفتمین سالگرد ورود رادیو به ایران در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۸    
استاندار گیلان صبح امروز در نشست مجمع استانداران گیلان با تشریح دستاوردهای دولت یازدهم در گیلان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۸    
صبح امروز دومین کنفرانس بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در استان لرستان با حضور مقامات استانی و کشوری در محل سالن همایشات دانشگاه لرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۵    
علی طیب نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی کشور در دومین کنفرانس بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در لرستان تشریح کرد: دستیابی به رشد اقتصادی و اشتغال پایدار نیازمند سرمایه گذاری ست ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۵    
ایسنا نوشت: رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف میان آمبولانس و اتوبوس بی آر تی در میدان آزادی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۵    
نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گیلان صبح امروز با حضور مجمع استانداران گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۲    
تسنیم نوشت: در پی اظهارات سخیف رئیس جمهور ترکیه علیه نیروهای داوطلب مردمی، وزارت خارجه عراق سفیر این کشور را احضار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۶    
ایسنا نوشت: فیزیکدان ها مایعی با "جرم منفی" تولید کرده اند که وقتی نیرویی به آن وارد می شود با نقض قانون دوم نیوتن در جهت عکس به حرکت در می آید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۳    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با اعضای تیم فوتبال آمریکایی نیو انگلند پتریوتس در کاخ سفید دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۱    
وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر 2 میلیون و 587 هزار خانه خالی در کشور وجود دارد که از نظر اقتصاد ملی رقم بسیار تکان دهنده ای به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۸    
ایسنا نوشت: قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به فعالیت 2400 سازمان مردم نهاد در کشور در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی، نقش این سمن ها را در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار تاثیرگذار عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۴    
مدیر انجمن نجوم اهواز گفت: از امشب تا صبح روز اول اردیبهشت می توان بارش شهابی شلیاقی را با چشم مسلح در سراسر ایران مشاهده و رصد کرد.