دوشنبه ۰۱ بهمنساعت ۰۴:۴۷Jan 2019 21
 

خبرهای خبر آنلاین 15 تیر 1396 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 30 دی 1396 خبر آنلاین 30 بهمن 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 1 تیر 1396 خبر آنلاین 2 تیر 1396 خبر آنلاین 3 تیر 1396 خبر آنلاین 4 تیر 1396 خبر آنلاین 5 تیر 1396 خبر آنلاین 6 تیر 1396 خبر آنلاین 7 تیر 1396 خبر آنلاین 8 تیر 1396 خبر آنلاین 9 تیر 1396 خبر آنلاین 10 تیر 1396 خبر آنلاین 11 تیر 1396 خبر آنلاین 12 تیر 1396 خبر آنلاین 13 تیر 1396 خبر آنلاین 14 تیر 1396 خبر آنلاین 15 تیر 1396 خبر آنلاین 16 تیر 1396 خبر آنلاین 17 تیر 1396 خبر آنلاین 18 تیر 1396 خبر آنلاین 19 تیر 1396 خبر آنلاین 20 تیر 1396 خبر آنلاین 21 تیر 1396 خبر آنلاین 22 تیر 1396 خبر آنلاین 23 تیر 1396 خبر آنلاین 24 تیر 1396 خبر آنلاین 25 تیر 1396 خبر آنلاین 26 تیر 1396 خبر آنلاین 27 تیر 1396 خبر آنلاین 28 تیر 1396 خبر آنلاین 29 تیر 1396 خبر آنلاین 30 تیر 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۰    
برنا نوشت: مدیرکل دفتر مسکن و مهندسی ساختمان کمیته امداد از اقساط معوقه 400 میلیارد تومانی مددجویان کمیته امداد به شبکه بانکی خبر داد و گفت: دولت باید برای بازپرداخت این مبلغ به کمیته امداد کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۳    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در نسل جدید اعتباربخشی بیمارستان ها توجه ویژه ای به طب انتقال خون شده است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۲    
معاون استاندار البرز با بیان اینکه البرز از ظرفیت های مناسبی در زمینه تولیدات قطعات خودرو و ملزومات برخوردار است، گفت: 65 شرکت از سراسر کشور در نمایشگاه خودروی البرز شرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۱    
مهر نوشت: فرمانده نیروی دریایی ارتش از اعزام 52 ناوگروه برای تامین امنیت دریاهای جنوب و شمال و آب های آزاد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۰    
استاندار چهارمحال وبختیاری گفت : تاکنون سندی مبنی بر میزان نقش چهارمحال و بختیاری در دوران دفاع مقدس تهیه نشده و در واقع به نقش مهم این استان در آن دوران توجهی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۷    
سرپرست اداره قرآنی اوقاف استان از برگزاری مرحله شهرستانی آزمون معارف قرآن کریم از صبح امروز در کرمان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۷    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان پلدختر گفت: تشکیل بانک جامع اطلاعاتی سالمندان این شهرستان برای خدمات رسانی مطلوب از طریق دستگاه ها و اداره ها ی مربوطه پیگیری شود و نهایت همکاری را در این رابطه با دبیرخانه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۶:۱۶    
رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، در این جلسه یاد آور شد: معتقدیم که فعالیت های مرتبط با مدیریت پسماند باید از معافیت مالیاتی برخوردار باشد و در همین راستا دولت ورود کرده و لایحه ای با همراهی وزارت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۴۰    
ساحل آمالفی یکی از مشهورترین مقصدهای توریستی جهان است که در سالرنو -جنوب ایتالیا- قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۵    
رییس شورای اداری استان، بر ساماندهی فاضلاب در مازندران تاکید کرد و افزود: 281 میلیون یورو از سوی بانک توسعه اسلامی برای ساماندهی فاضلاب 5 شهر قائم شهر، آمل، محمود آباد، تنکابن و رامسر تخصیص یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۲    
رئیس مرکز بهداشت پلدختر گفت: تا کنون موردی از تب کریمه کنگو در این شهرستان مشاهده نشده و کسی در این رابطه و با علائم این بیماری در پلدختر بستری نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۲۷    
ایسنا نوشت: وزارت امنیت ملی لهستان و وزارت دفاع آمریکا توافقنامه تحویل سامانه های دفاع موشکی پاتریوت به ورشو را امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۴:۳۱    
آیین پایانی سی امین دوره جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان عصر دیروز پنجشنبه در سالن کوثر ورزشگاه 22 بهمن اصفهان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و مدیران برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۱    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی بر حریم خصوصی نبودن خودرو، قسمت های مشترک آپارتمان، هتل و بیمارستان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۰    
مدیر پایگاه میراث جهانی جهانی تخت جمشید اعلام کرد: فصل سوم کاوش آبراهه های تخت جمشید با هدف تداوم کاوش های گذشته و شناسایی شبکه کامل آبراهه های این اثر باستانی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۳    
صدها نفر از مردم لهستان همزمان با سفر رییس جمهور آمریکا به این کشور در ورشو دست به تظاهرات زدند. معترضان شعارهای مختلفی از جمله ترامپ خوش نیامدی علیه رییس جمهور آمریکا سر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۱:۲۶    
ایسنا نوشت: سخنگوی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی بابل، از مصدوم شدن 9 نفر بر اثر برخورد سه دستگاه خودروی پراید و پژو 405 در گنج افروز جنب خانه بهداشت بابل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۱:۰۹    
سخن گفتن از صعود به جام جهانی آسان است. می دانید چرا؟ معما چو حل گشت آسان شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۱    
شرط اصلی خصوصی بودن یک امر، پنهان بودن آن است و به طور مثال به فضایی خصوصی می گویند که کسی آن را به طور طبیعی و عادی نبیند و بر همین اساس فضای پیدای خودرو، حریم خصوصی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۹:۵۹    
تسنیم نوشت:مدیرعامل کشتی سازی اروندان از فروش اولین شناور کاتاماران ساخت ایران به کشور ترکیه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۸:۴۸    
مهر نوشت: معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در واکنش به اعمال عوارض 50درصدی طرح LEZ برای خوردوهای هیبریدی که سال گذشته از پرداخت هر گونه عوارض معاف بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۵    
ایسنا نوشت: رئیس شورای عالی استان ها درباره پایان فعالیت شوراها در سراسر کشور گفت: طبق قانون قبلی، زمان پایان شوراها در سراسر کشور همچنان 12 شهریورماه است البته مجلس شورای اسلامی مصوبه ای در خصوص ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۷:۳۰    
مهر نوشت: در سال های اخیر روحیه حمایت از سرمایه گذار در استان بهبود یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۷:۲۶    
تسنیم نوشت: سال گذشته 133 واحد تولیدی راکد و نیمه فعال از استان اردبیل 143 میلیارد تومان تسهیلات حمایتی دریافت کردند که این امر سبب تثبیت اشتغال برای 3هزار و 400 نفر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۷:۲۰    
معاون فرماندار پلدختر گفت:برنامه ریزی صحیح و مدون در راستای ارتقا سلامت سالمندان در این شهرستان اندیشیده شود .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۷:۲۰    
شامگاه پنج شنبه در آیین اختتامیه سی امین جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان برگزیدگان این جشنواره در بخش های مختلف معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۷:۲۰    
دبیر جشنواره کودک و نوجوان در اختتامیه این جشنواره در اصفهان گفت: تجربه خوب ما برای برگزاری جشنواره کودم با همکاری با شهرداری اصفهان نشانه ماندگاری جشنواره در اصفهان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۰:۵۹    
کارلوس کی روش در پستی که در فیسبوک منتشر کرده، به شدت از دبیرکل فدراسیون فوتبال انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۳:۵۹    
ایلنا نوشت: معاون اول رییس جمهور اعلام کرد که خواسته جوانان در انتخابات را فراموش نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۳:۴۶    
ایرنا نوشت: بعثه مقام معظم رهبری اعلام کرد: ممنوعیت مراسم بدرقه زائران حج در فرودگاه های کشور صحت ندارد و در خبرها به اشتباه منعکس شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۳:۱۰    
تسنیم نوشت: روسیه روز پنجشنبه مانع از تصویب پیش نویس بیانیه آمریکا علیه کره شمالی در شورای امنیت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۳:۰۷    
جاستین ترودو نخست وزیر کانادا به همراه همسرش سوفی گرگوار و فرزندش برای شرکت در اجلاس رهبران گروه 20 وارد هامبورگ آلمان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۲:۴۵    
رئیس مجلس گفت: مجلس فقط از کابینه ای که به فکر خدمت به مردم باشد، حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۲:۴۵    
سارا خوئینی ها از اجرای دوباره شاخِ نبات بعد از یک هفته توقف خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۲:۴۲    
اواخر دهه بیست اولین موتور سیکلت های انگلیسی به ایران وارد شدند. نمونه ای از این موتورسیکلت ها را در عکس زیر می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۲:۱۷    
کاوه رضایی در مصاحبه با AFC از دو بازی مورد علاقه اش گفت. صحبت های او را در ویدئوی زیر بشنوید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۲:۱۷    
تیم پرسپولیس در دیدار دوستانه برابر کولوس اکراین به برتری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۵۹    
مهر نوشت: سیدرضا صالحی امیری درباره تحریم برخی فیلم ها توسط حوزه هنری گفت: ما به عنوان وزارت ارشاد مداخله مستقیمی در این موضوع نداریم اما توصیه می کنیم فضای سینما در اختیار جامعه بزرگ سینمایی قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۵۶    
ایسنا نوشت: رئیس قوه مقننه با بیان اینکه نقش نیروی دریایی ارتش در دریای خزر بسیار نمود و درخشندگی دارد، گفت: با توجه به تعریفی که رهبر معظم انقلاب از نیروی دریایی به عنوان یک نیروی راهبردی داشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۴۵    
پله های مترویی در سوئد با هدف تحرک بیشتر مردم و انگیزه دادن به آنها برای راه رفتن، موزیکال طراحی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۹    
در حاشیه دلواپسی جدید برخی تندروها علیه قرارداد نفتی با توتال، مسعود ماهینی این کارتون را در نیش خط منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۲۶    
تیم والیبال بانک سرمایه با شکست نماینده ژاپن در مرحله نهایی رقابت های قهرمانی آسیا، دوازدهمین طلای ایران و دومین عنوان قهرمانی خود در این رقابت ها را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۱۸    
در بخشی از پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بزرگداشت محمد معین آمده است: لازمه تداوم حیات و زیست فرهنگی، توجه به ریشه های فرهنگی و الگوسازی برای نسل جوان و آینده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۸    
بروجرد یکی از قدیمی ترین بازارهای ایران را در دل خود جای داده است. بازاری که قرنهاست میزبان مشاغلی کهن است. موتابی، مسگری، ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۲    
ایرنا نوشت: قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه در شرایطی که دشمن همه امکانات را بسیج کرده که جمهوری اسلامی ایران را به انزوا بکشاند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۵۱    
در مونیتورینگ آکادمی اقتصاد و خدمت دولتی روسیه گفته می شود تعداد مهاجران وارد شده به روسیه در سه ماهه اول سال 26,8 درصد کمتر از دوره مشابه سال گذشته بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۳۴    
فرزندان محمد اصفهانی در شبکه یک سیما میهمان علی ضیا بودند و در پاسخ به سوال علی ضیا که آیا پدرشان هم مثل دیگر پدرها عادت به خاموش کردن کولر دارد یا نه پاسخ جالبی دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۲۷    
ایرنا نوشت: محمد سعیدی مدیر سابق مترو تهران در نامه ای خطاب به شهردار تهران درباره خبر منتشر شده واگذاری 4 ساله تبلیغات محیطی شرکت مترو تهران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۲۰    
کاربران خبرآنلاین معتقدند که تصمیم اخیر شورای رقابت برای افزایش قیمت خودروهای پراید،تیبا،پژو و سمند بدون توجه به کیفیت خودروها انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۷    
شاگردان برانکو در دومین اردوی خود در اوکراین به مصاف تیم لیگ برتری این کشور خواهند رفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۵    
همسر رئیس جمهور لهستان در دیدار امروز صبح، هنگام دست دادن با ترامپ و ملانیا رفتار نامتعارفی داشت! این رفتار را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۵۷    
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: این ستاد از هر طرحی که نتیجه ی آن اشتغال زایی باشد با قدرت حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۷    
نمایش به طرز غریبی به کارگردانی آوا فیاض، فردا در دو نوبت میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۱    
گروهی مخالف سرمایه داری در اعتراض به برگزاری اجلاس جی-20 در هامبورگ خود را شبیه مرده های متحرک (زامبی) درآوردند. آن ها در خیابان های هامبورگ با این شمایل نمایشی دیدنی و جالب را اجرا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۱    
وزیر بهداشت گفت: پسندیده نیست که در جمهوری اسلامی با افزایش فقر، اعتیاد و طلاق و اینگونه معضلات مواجه باشیم زیرا این موضوعات با جمهوری اسلامی منافات دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۷    
همایش فصلی خانه احزاب که با حضور پررنگ نمایندگان احزاب اصلاح طلب و کم فروغ نمایندگان احزاب اصولگرا در وزارت کشور برگزار شد، همراه با حواشی ای هم بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۴    
باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رییس کل سازمان امور مالیاتی نوشت: سامانه جامع مالیاتی، یکی از طرح های مهم اقتصادی کشور بوده که از حدود یک دهه قبل، شروع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۴    
توسعه صنعت گردشگری و توجه به این مقوله توسعه بخشهای دیگر را در سطح استان در پی خواهد داشت. توسعه صنعت گردشگری یعنی توسعه کلیه بخشهای دیگر فرهنگی، اقتصادی و... ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۰    
تهیه کننده فیلم کاتی و ستاره گفت: امیدواریم در دوره های آینده زاینده رود پرآب باشد تا جشنواره ای پرنشاط تر داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران باید سرمایه گذاری نفت در دریای خزر را شروع کند، گفت: در شرایطی که همه کشورهای حاشیه از منابع نفتی خزر بهره مند می شوند ایران هم باید از این فرصت استفاده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۰    
کارگردان انیمیشن دنیای کیف ها گفت: اگر فیلم من اکران نشود خودم تور برای شهرهای مختلف می گذارم و با کرایه سینما فیلمم را نمایش می دهم چراکه برای آن به واقع زحمت کشیدم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۰    
فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا بر ضرورت انسجام حامیان دولت در راستای حمایت از برنامه های آقای دکتر روحانی درمسیر توسعه کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۰    
رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور از عدم تبلیغ رویدادهای مهم در کشور گلایه کرد و گفت: باید تبلیغات و معرفی تبریز 2018 به عنوان پایتخت کشورهای اسلامی با اولویت اطلاع رسانی به مسافران داخلی و خارجی در کل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۰    
در راستای اجرای سیاست های کلی محیط زیست ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری ،نخستین کارگاه آموزش محیط زیست با هدف تقویت فرهنگ زیست محیطی و رسیدن به اهداف توسعه پایدار به منظور برخورداری از محیط زیستی سالم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۵۶    
در ویدئوی زیر مصاحبه ای از محمد رضا گلزار را مشاهده می کنید. او در این مصاحبه از همکاری اش با حمید نعمت الله و بازی در بوتیک می گوید. صحبت های او را ببینید و بشنوید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۵۶    
تسنیم نوشت:پرتابگر دیسک کشورمان به مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا در هند دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۳۷    
یک دختر داوطلب کنکور 96 با لباسی نامتعارف سرجلسه آزمون سراسری امروز حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۹    
نمایش لامبورگینی از پنجشنبه 22 تیر ماه تا دوشنبه 2 مرداد در سالن دو تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود. نویسنده و کارگردان این نمایش سیامک صفری است و در آن سیامک صفری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۹    
دبیر مسابقه برترین هنرمند آواز گفت: برگزاری فستیوال خوش صدا میتواند تاثیر زیادی در حمایت از موسیقی در کشور و جلوگیری از زیرزمینی شدن این هنر شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۹    
ایسنا نوشت: معاون آموزشی وزیر علوم از تمدید مجدد مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون ارشد دانشگاه آزاد اسلامی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۶    
فرماندار اشنویه گفت : جشنواره ملی گیلاس برای دومین بار در شهرستان اشنویه در در 24تیرماه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۶    
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی علت تاسیس نشدن مجمع خیرین مدرسه ساز در شهرستان تبریز را کفایت فضاهای آموزشی و نیاز نداشتن به مدرسه در گذشته تلقی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۶    
استاندار گیلان در نشست شورای اداری که با حضور رئیس قوه مقننه برگزار شد گفت: روند توسعه گیلان رو به پیشرفت است اما حل برخی از مشکلات آن نیازمند عزم ملی است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۲    
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: گیلان در المپیک آینده صاحب مدال خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۰    
استاندار البرز با اشاره به کسب رکود نخست استان در کشور برای تولید گندم کیفی گفت: تمام تلاش کشاورزان و مسئولان امر باید حفظ این رتبه باشد
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۰۶    
در ویدئوی زیر یک انیمیشن دیدنی از 5 گل برتر لیونل مسی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۰۶    
در دهمین نشست جهانی مؤسسه 'ایبدو' (بنیاد پایش تغییرات دیابت) ایتالیا از پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران به خاطر انجام فعالیت های وسیع جهت مبارزه با بیماری دیابت و همچنین تعهد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۹    
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: هیچ یک از بیمارستان ها و مراکز درمانی به هیچ عنوان مجاز نیستند که بیماران را برای خرید دارو و لوازم پزشکی به خارج از بیمارستان ها هدایت نمایند و پرداخت مردم در بیمارستان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۳    
محققان ژاپن و چین متوجه شدند که دندانه های موجود در بال های جغد، بینش هایی درباره اینکه چطور این پرنده بی سر و صدا پرواز می کند را به وجود آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۳    
ایرنا نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در ادامه تدابیر و اقدام های پیش بینی شده برای تقویت مدیریت این کشور و حذف مدیران کم کارآمد یا متخلف، هشت ژنرال ارشد در بخش های مختلف را اخراج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۳۵    
آزمون سراسری 96 صبح امروز پتجشنبه با شرکت بیش از 930 هزار داوطلب در سراسر کشور آغاز شد و در مرحله اول گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی به رقابت پرداختند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۹    
علیرضا رحیمی، نماینده مجلس درباره جمع آوری امضا در صحن مجلس برای توقف اکران دو فیلم اکسیدان و مادر قلب اتمی نوشت: با یکی از متولیان خوشنام سینما تماس گرفتم و توضیحی درباره اکسیدان خواستم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۰    
در تصاویر زیر حضور علی لاریجانی - رئیس مجلس شورای اسلامی - را در مراسم نماز جماعت ظهر و عصر روی ناوشکن دماوند نیروی دریایی ارتش در دریای خزر می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۱۷    
شیاطین سرخ برای پرداخت رقم تعیین شده از سوی آبی پوشان مرسی ساید برای انتقال مهاجم بلژیکی شان به اولدترافورد اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۱۷    
ایسنا نوشت: اعضای هیئت موسس انجمن پیشکسوتان مطبوعات به پاس تلاش های ناصر ملک محمدی، روزنامه نگار پیشکسوت، با اهدای لوح تقدیری از او قدردانی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۰۷    
میزان نوشت: هواپیمای ایرباس 340 ماهان ایر پس از فرود در فرودگاه دوسلدورف آلمان دچار حادثه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۰۳    
به دنبال بارش باران های سیل آسا و سیل در ژاپن، تا این لحظه 11 نفر کشته شده اند. به 500 هزار نفر از ساکنان فوکوئوکا و اویتا دستور تخلیه محل داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۶    
در ویدئوی زیر بخشی از صحبت های زهیر غرضی، فرزند محمدغرضی را می شنوید که درباره تفریحاتی دوران کودکی با پدرش روایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۶    
یک مقام مسئول در شبکه بانکی گفت: مطابق آمارهای افتتاح حساب و ثبت نام متقاضیان واجد شرایط تسهیلات صندوق یکم، ورود خانه اولی ها به این صندوق، به صورت تصاعدی رو به افزایش است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۶    
نشت گاز شهری در خیابان آزادی موجب بروز انفجار شدید و تخریب یک واحد مسکونی و نیز مصدومیت پسری نوجوان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۳    
مهر نوشت: نیروی دریایی ارتش رزمایش 5 روزه خود با عنوان امنیت پایدار و اقتدار دریایی 96 در بزرگترین دریاچه جهان را امروز با رژه یگان های شناور دریایی و یگان های پروازی در برابر مقامات عالیرتبه کشوری و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۲۴    
مسئول فوریت های پزشکی نهاوند گفت: براثر واژگونی خودروی پژو دریکی از محورهای روستایی نهاوند 3 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۷    
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کشف یک چاشنی انفجاری از حفاران غیرمجاز کوه های یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۳    
بازار اسپیکرهای هوشمند هر روز با محصولات جدید رونق بیشتری می گیرد و امروز علی بابا با رونمایی از تی مال جی نی / TMall Genie قدرت خود را در این عرصه به رخ رقبا کشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۳    
ایلنا نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری استان گیلان بر لزوم سرمایه گذاری در حوزه برداشت نفت از دریای خزر تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۱    
یک خودروی آتش نشانی مشهد در حین اعزام به محل حریق، دچار حادثه شد و سه سرنشین آن مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۱    
تسنیم نوشت: در روزهای اخیر تغییراتی در فرماندهان دو مجموعه از مهمترین یگان های سپاه در تهران انجام شد و سرداران کوثری و یزدی برای فرماندهی و هدایت این یگان ها انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۱    
واحد مرکزی خبر نوشت: بر اثر انفجار تروریستی در پایانه اتوبوس شهر حماه دو نفر شهید و 9 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۳۸    
آزمون سراسری96 صبح امروز پنجشنبه 15 تیر در سراسر کشور برگزار شد. در آزمون سراسری سال 96 تعداد 930 هزار و 208 داوطلب ثبت نام کرده اند که از این تعداد 548 هزار و 434 نفر زن و 381 هزار و 774 نفر مرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۳۰    
تسنیم نوشت: فرمانده پلیس راه مازندران گفت: محور هراز در استان مازندران از روز شنبه آینده برای مدتی مسدود می شود.