دوشنبه ۰۱ بهمنساعت ۰۴:۴۹Jan 2019 21
 

خبرهای خبر آنلاین 16 تیر 1396 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 30 دی 1396 خبر آنلاین 30 بهمن 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 1 تیر 1396 خبر آنلاین 2 تیر 1396 خبر آنلاین 3 تیر 1396 خبر آنلاین 4 تیر 1396 خبر آنلاین 5 تیر 1396 خبر آنلاین 6 تیر 1396 خبر آنلاین 7 تیر 1396 خبر آنلاین 8 تیر 1396 خبر آنلاین 9 تیر 1396 خبر آنلاین 10 تیر 1396 خبر آنلاین 11 تیر 1396 خبر آنلاین 12 تیر 1396 خبر آنلاین 13 تیر 1396 خبر آنلاین 14 تیر 1396 خبر آنلاین 15 تیر 1396 خبر آنلاین 16 تیر 1396 خبر آنلاین 17 تیر 1396 خبر آنلاین 18 تیر 1396 خبر آنلاین 19 تیر 1396 خبر آنلاین 20 تیر 1396 خبر آنلاین 21 تیر 1396 خبر آنلاین 22 تیر 1396 خبر آنلاین 23 تیر 1396 خبر آنلاین 24 تیر 1396 خبر آنلاین 25 تیر 1396 خبر آنلاین 26 تیر 1396 خبر آنلاین 27 تیر 1396 خبر آنلاین 28 تیر 1396 خبر آنلاین 29 تیر 1396 خبر آنلاین 30 تیر 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۰:۰۲    
توافق ژاپن و اتحادیه اروپا پیغامی برای ترامپ دارد: تجارت آزاد زنده است و خوب کار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۴۲    
به مناسبت سالگرد سفر حضرت آیت الله خامنه ای به استان چهار محال و بختیاری در سال 64 پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار ایشان عکسی را از ایشان منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۸    
دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان قائمشهر در جلسه کمیته برنامه ریزی ضمن تقدیر از رحیمی گفت: شهرداری قائم شهر در جذب اعتبارات شهرستانی درسال 95 توانست 100درصد آنرا جذب کند که این موضوع جای خوشحالی و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۸    
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان از کشف 15 قلم اشیای عتیقه پیش از اسلام از قاچاقچیان در شهرستان ایجرود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۴۹    
سیاره عطارد از جمله سیاره هایی است که اطلاعات چندانی از آن در اختیار اخترشناسان نیست، اما این شرایط به زودی و با راهی شدن کاوشگری که قرار است برخی رازهای نزدیک ترین سیاره سامانه خورشیدی به خورشید را ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۴    
فرماندار رشت گفت: سهم نیروی انسانی در تولید و توانمندسازی، از شاکله های مهم اقتصاد مقاومتی است و امروز سرمایه انسانی کشور مورد توجه و هدف دشمنان این مرز و بوم قرار گرفته است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۳    
پیام تبریک رئیس هیات شطرنج استان گیلان در پی قهرمانی امیررضا رمضانعلی در مسابقات زون غرب آسیا و کسب جواز حضور در جام جهانی.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۳    
فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: هرگونه اشتباه ناشی از عدم توجه به نظر کارشناسی در بهسازی محیط اطراف تالاب استیل که موجب برهم خوردن و تغییر اکوسیستم این محیط طبیعی شود قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۹    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اصفهان گفت: کارخانه روغن نباتی ناز به دلیل الودگی زیست محیطی تعطیل و به محل جدید منتقل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۵    
تسنیم نوشت: اتحادیه اروپا در بروشوری درباره توافق هسته ای که آن را به زبان فارسی انتشار داد، تاکید کرد: با اتصال مجدد اقتصاد اتحادیه اروپا و ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۲    
به مناسبت شلیک موفقیت آمیز موشک قاره پیمای کره شمالی مردم این کشور جشن هایی را در شهر پیونگ یانگ پایتخت این کشور برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۴    
امام جمعه تکاب در واکنشی به وضعیت محورهای مواصلاتی شهرستان از اقامه نماز بر روی این جاده در صورت ادامه بی توجهی ها تهدید به اقامه نماز بر روی جاده خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۴    
خاطرات شیخ محمد خالصی که از رجال موثر در تحولات فکری و سیاسی سه دهه دوره پهلوی اول تا اوائل نهضت ملی بوده، برای شناخت ایران این دوره، بویژه شهرهای نهاوند، تویسرکان، یزد و کاشان بسیار جالب است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۱    
رهبر معظم انقلاب پس از شنیدن اشعاری که شاعران جوان و پیشکسوت کشورمان در حضور ایشان قرائت کردند، نظراتی را درباره اشعار آن ها بیان کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۱    
ایران نوشت:11 اردیبهشت امسال فردی به کلانتری 154 چیتگر مراجعه و از وقوع سرقت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۳    
ایسنا نوشت: روز گذشته فردی در روستای باولک منطقه عشایری قمش از توابع بخش گچی شهرستان ملکشاهی پنج نفر از اعضای یک خانواده را به قتل رساند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۲    
وقتی در سال 76 تیزر تبلیغاتی آقای ناطق نوری با صحنه هایی از زندان اوین و اشاره به سابقه مبارزه ایشان پخش شد اما بازخورد مثبتی نداشت علامت سؤال بزرگی در ذهن من ایجاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۶    
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در جلسه کمیته توزیع شورای زکات استان با اشاره به ثواب مدرسه سازی و مشارکت در امر تعلیم و تربیت گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۷    
امام جمعه موقت کرمان با تاکید بر الگو قرار دادن شخصیت پیامبر اسلام (ص) گفت: تمامی مسئولان با کار، فعالیت و در عین انسجام بخشی و وحدت باید در جهت هر بیشتر سربلندی نظام تلاش کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۶:۱۶    
یم فوتسال استانداری مازندران مقام سوم مسابقات فوتسال مجموعه وزارت کشور را کسب نمود .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۹    
ایسنا نوشت: عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: صلاح است که نهادی اساسی و وزارت خانه ای مستقل برای حمایت همه جانبه از نهاد خانواده در کشور ایجاد شود تا شاهد تحکیم و استواری هر چه بیشتر نهاد خانواده در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۹    
مهر نوشت: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سپاه در عرصه های مختلفی چون نفت و گاز، تونل و راه آهن فعالیت می کند اگر می خواهید بکشند کنار، رسما اعلام کنید تا کنار بکشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۳۶    
در شرایط بی صداقتی از سوی دولت، مردم حق دارند از خود سوال کنند "آیا امنیت و جان ما به خاطر رضایت عرب ها به مزایده گذاشته شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۳۶    
نباید تصور کرد که میزان آگاهی و پایبندی شیعیان جمهوری آذربایجان به اعتقادات دینی، همانند دیگر کشورهای اسلامی است و این همان نقطه ای است که صاحبان تفکرات انحرافی مانند وهابیت را امیدوار به نفوذ در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۲۴    
امروز و در حاشیه اولین روز از نشست گروه 20 در هامبورگ، سران کشورها قبل از شروع اجلاس یک عکس یادگاری با هم انداختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۲۲    
ایرنا نوشت: رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا گفت که دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور، دیدار روز جمعه با ولادیمیر پوتین را با ابراز نگرانی درباره مداخله روسیه در انتخابات آمریکا آغاز و پوتین نیز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۵    
معاون دریایی سازمان محیط زیست گفت : پنج هزار و 800 کیلومتر سواحل کشور سالم سازی می شود .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۵    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رامسر از احداث و بازسازی ابنیه های فنی در محورهای ارتباطی اشکورات این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۵    
جماران نوشت:آقای روحانی به عنوان منتخب مردم بیشتر از هرکسی می بایست از فرمان "آتش به اختیار" بهره ببرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۲    
امام جمعه پلدختر گفت:کارگران شرکت مخابرات پلدخترنسبت به وضعیت استخدامی خود اعتراض هایی داشتند که انتظار می رود مدیران شرکت مخابرات استان و کشور به این موضوع دقت نظر داشته وآنها را در رفع این مشکل کمک ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۰    
رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور گفت: میزبانی آذربایجان غربی در مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور ستودنی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۹    
طرح تحول سلامت که یکی از موفق ترین طرح های دولت بود، قرار است در دولت دوازدهم هم ادامه پیدا کند. در این ویدئو روایتی از بیماران درمان شده در این طرح را می بینید و می شنوید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۱    
ایرنا نوشت: مقام های آمریکایی از توافق ترامپ و پوتین برسر آتش بس در جنوب غرب سوریه که از ظهر یکشنبه آینده اجرا می شود، خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۴۲    
ایرنا نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه پس از دیدار طولانی روز جمعه با دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود در هامبورگ ، گفت که با او درباره مسائل اوکراین ، سوریه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۳۹    
مهدی پاکدل با انتشار عکسی از تئاتر تهران در خیابان لاله زار از راسته الکتریکی ها شدن این محدوده و دور نبودن احتمال راسته بلبرینگ فروش ها شدن تئاتر شهر گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۱۶    
دونده ایرانی قهرمان آسیا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۱۶    
ایلنا نوشت: تولیت آستان قدس رضوی گفت: راه برون رفت کشور از بسیاری معضلات و مشکلات اقتصادی و اجتماعی احیای روحیه مشارکت عمومی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۱۲    
تهمینه میلانی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به اعطای نشان درجه یک هنری به پروین بهمنی، لالایی خوان و پژوهشگر موسیقی نواحی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۱۲    
پاکستانی ها خانواده های پرجمعیتی دارند. آنقدر که یک مرد پاکستانی می تواند در 35 سالگی پدر 38 فرزند باشد! در ویدئوی زیر زندگی سه مرد پاکستانی را می بینید که روی هم رفته 96 فرزند دارند!
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۵۸    
ویدئویی که در ادامه می بینید مربوط به نهنگ سواری جوانان بوشهری در خلیج فارس است که حسابی خبرساز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۴۰    
در 16 تیر، پربازدیدترین اخبار بیشتر به سمت گزارش های تحلیلی از جمله روایتی از پرونده عملکردی وزارت اطلاعات رفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۲۵    
ناصر ملک مطیعی در مورد سریال شهرزاد گفت: قطعا فصل دوم این اثر با استقبال خوبی همراه می شود، چون بازیگران و عوامل خوبی در آن حضور دارند، البته جای خالی علی نصیریان (بزرگ آقا) در فصل دوم خالی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۱۹    
ریکاردو موتی، رهبر ارکستر مشهور و محبوب ایتالیایی روز پنجشنبه در تالار وحدت تهران به همراه گروهی ار نوازندگان ایتالیایی و ایرانی به اجرای موسیقی کلاسیک پرداخت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۰۸    
ژرمی متئو به اسپورتینگ لیسبون پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۰۵    
امروز جمعه مصادف با هفتم جولای 2017 عملیات آزادسازی موصل از چنگ داعش، پایان یافت؛ درست در روزی که ابوبکر البغدادی در هفتم جولای 2014 در مسجد النوری موصل اعلام خلافت کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۵۹    
محمدرضا مقدسیان
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۴۷    
روابط عمومی دادستانی کل کشور در پی جوابیه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به سخنان دادستان کل کشور در جمع فرماندهان پلیس آگاهی به موارد مطرح شده از سوی آن ستاد پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۴۰    
گاوهای خشمگین فستیوال سن فرمین در پامپلونای اسپانیا به خیابان های این شهر آمدند. در این رویداد همواره تعدادی از شرکت کنندگان زخمی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۳۳    
مهر نوشت: بیش از 120 کشور از مجمع 192 عضوی سازمان ملل متحد برای نخستین بار یکصدا موافقت خود را با معاهده منع تسلیحات اتمی اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۲۴    
محققان فنلاندی دریافتند جراحت های شدید سر به ویژه در میانسالی موجب افزایش خطر ابتلا به زوال عقل در سال های بعد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۲۴    
ایرنا نوشت: سران کشورهای آمریکا، ژاپن و کره جنوبی در بیانیه ای مشترک در حاشیه نشست گروه 20، با محکوم کردن آزمایش موشکی اخیر کره شمالی، وعده دادند که فشار بر این کشور را به حداکثر برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۱۶    
ایرنا نوشت: افراد ناشناس به ماموران امنیتی هتل محل اقامت رئیس جمهوری روسیه و همراهانش در هامبورگ آلمان حمله کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۱۴    
در حاشیه حضور ترامپ در اجلاس جی 20 در آلمان، سایت کگل این کارتون را منتشر کرد!
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۰۹    
در عکس زیر جاده چالوس در سال 1343 را می بینید که در آن زمان خاکی و خلوت بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۰۹    
ایرنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا در نخستین دیدار خود با همتای مکزیکی اش از وی خواست تا هزینه ساخت دیوار در مرز دو کشور را تقبل کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۰۸    
بعد از گذشت 10 ماه از ورود اندروید نوقا، تنها 11.5 درصد از ابزار سخت افزاری شامل موبایل و تبلت و ... به این سیستم عامل مجهز شده اند. همچنین جدیدترین محصول سونی اندروید 8 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۵۸    
در ویدئوی زیر مروری کوتاه بر زندگی حضرت آیت الله سیدجواد حسینی خامنه ای پدر رهبرانقلاب اسلامی به همراه بخش هایی از سخنان رهبرانقلاب و پیام تسلیت امام خمینی(ره) را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۴۸    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نخستین بار با ولادیمیر پوتین همتای روسی اش در حاشیه اجلاس گروه بیست در شهر هامبورگ آلمان دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۳۱    
در حاشیه گرمای شدید هوا و تاثیر آن بر مرغ و تخم مرغ، محمدرضا میر شاه ولد این کارتون را در ایسنتاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۲۷    
تیم ملی زیر 17 ساله های ایران حریفان خود در جام جهانی را شناخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۱۸    
با تحریم قطر توسط کشورهای عربی منطقه حال انبوهی از صیفی جات و محصولات کشاورزی ایران در فروشگاه های قطر دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۱۸    
فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند، فردا (جمعه 17 تیر) ساعت 19 با پخش مستندی از زندگی دکتر غلامعلی بسکی، مدافع سرسخت طبیعت آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۱۵    
قائم مقام وزارت بهداشت با اشاره به تفاوت اعلام خطای پزشکی با تعاریف موجود، گفت: برخی عوارض، ناخواسته هستند که به دنبال اقدام پزشکی اتفاق می افتند که قابل پیش بینی و پیشگیری نیستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۵۶    
کاوشگر فضایی کاسینی توانسته است تصویری خارق العاده از طلوع آفتاب در سیاره زحل ثبت کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۷    
ایسنا نوشت: درگیری رسانه ای جدید کارلوس کی روش و علی رضا اسدی یک بار دیگر بحث اختلاف نظرهای شدید این دو را به خبر یک رسانه ها تبدیل کرد. اختلافی که به نظر می رسد خیلی زود به نقطه پایان خود خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۱    
دومین روز از آزمون سراسری 96 صبح امروز با رقابت 580 هزار و 570 داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی و بعدازظهر نیز آزمون برای 6 هزار و 268 داوطلب گروه آزمایشی زبان های خارجی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۳۴    
رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان همدان گفت: طبق قانون جدید مجازات اسلامی، حکم زندان برای سربازان فراری حذف شده و مجازات های جایگزین پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۱۹    
نمایش دردسرهای مرد مرده به کارگردانی لیلا بوشهری و نویسندگی کامران شهلایی به زودی روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۱۱    
مهر نوشت: درگیری و تیراندازی در شهرستان ملکشاهی استان ایلام 4 کشته بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۰۵    
با شروع فصل گرما و تعطیلی مدارس کودکان روستاهای مازندران برای فرار از گرما و تفریح تن به آب زده و در برکه ها و نهرهای کنار شالیزار ها شنا می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۵۹    
شاگردان منصوریان دوشنبه به مصاف تیمی می روند که اولین حضورش در لیگ برتر را تجربه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۵۹    
ایرنا نوشت:دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تبعات حملات بمب افکن های سعودی در یمن تاکید کرد: آل سعود، عربستان را به اسراییل دوم تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۵۶    
سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که موارد مقاومت بیماری مقاربتی سوزاک به درمان های آنتی بیوتیکی رایج افزایش یافته و بیم آن می رود که قوی ترین آنتی بیوتیک قابل استفاده برای درمان این بیماری نیز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۴۱    
ایسنا نوشت: معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: چهل و یکمین اجلاس کمیته میراث جهانی یونسکو روز جمعه (16 تیرماه) یکی از مهمترین تصمیمات خود را علیه اسرائیل گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۴۱    
هر سال در فصل تابستان خانواده ها و ماهیگیرهای حرفه ای جهت تفریح و سرگرمی به کنار سد وحدت سنندج رفته و مشغول به ماهیگیری با قلاب می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۳۱    
در تصویر زیر نمای هوایی از مسابقات بین المللی قایقرانی در دریاچه بالاتون مجارستان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۲۱    
بازیکنان تیم اتلتیک بیلبائو با یرای آلوارز همدردی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۶    
طی حکمی از سوی رئیس سازمان دامپزشکی کشور، ناصر باکیده دبیر نخستین جشنواره تخصصی فیلم و عکس بیطار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۲    
طبق روال هر سال گاوهای خشمگین فستیوال سن فرمین در پامپلونای اسپانیا به خیابان های این شهر آمدند و طبق آمار اعلام شده 3 مرد را راهی بیمارستان کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۰    
واژگونی تریلی حامل سنگ در مسیر شرق به غرب بزرگراه نیایش محدوده زیر پل سئول باعث مسدود شدن این مسیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۰۲    
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: استفاده بیشتر ازمحیط و فضای بیمارستان ها برای آموزش پرستاری صرفا براساس آیین نامه اصفهان که مورد قبول همه ذینفعان حرفه پرستاری و مورد تایید مسؤولین ارشد وزارت متبوع ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۰۰    
سرمربی استقلال گفت نسبت به تیم امسالش احساس خوبی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۵۳    
فیلیپین دیروز شاهد وقوع یک زلزله شدید 7 ریشتری بود. در اثر این حادثه بیش از 100 نفر مجروح شده و 2 نفر کشته شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۴۶    
ایسنا نوشت: عضو منتخب شورای شهر پنجم توهین به عضو شورای شهر را توهین به مردم دانست و آن را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۴۰    
فدراسیون فوتبال ایران درخواست باشگاه های پرسپولیس و استقلال را به فدراسیون فوتبال آلمان ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۳۶    
ژاپن و اتحادیه اورپا بر سر تجارت آزاد بین این دو منطقه به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۲۷    
مهر نوشت: یک رزمنده از حذف بخشی از نقش محسن رضایی در ارتباط با احمد متوسلیان در فیلم و سریال ایستاده در غبار انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۲۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت عملیات تروریستی در منطقه سینای مصر نسبت به موج تازه عملیات تروریستی کور توسط شکست خوردگان داعش در نقاط مختلف جهان هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۲۱    
برعکس تصور رایج، میزان مصرف دخانیات (سیگار و قلیان) در ایران کمتر از متوسط جهان است. کمتر از 20 درصد ایرانی های بالغ دخانیات مصرف می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۲۱    
دبیرکل فدراسیون فوتبال نسبت به بیانیه اخیر کارلوس کی روش واکنش نشان داد و مدعی شد او به مردم کشورمان توهین کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۰۴    
مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی در دیدار سفیر کشورمان در بوسنی و هرزگوین گفت: آمادگی داریم تا با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۱    
درگیری پلیس با معترضان خیابانی که در واکنش به برگزاری اجلاس گروه 20 در هامبورگ به خیابان ها ریخته اند، همچنان ادامه دارد و پلیس از گاز فلفل برای متفرق کردن تظاهرکنندگان استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۱    
خبرگزاری صداوسیما نوشت: نماینده ولی فقیه در اصفهان از برگزاری نامناسب جشنواره کودک ونوجوان همچنین برپایی برخی کنسرت های موسیقی در اصفهان انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۷    
ستاره های فوتبال ایران در حال کوچ کردن از لیگ برتر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۴    
هکرها دست به آزمایش موسوم به Penetration testing علیه تاسیسات هسته ای ولف کریک در کانزاس آمریکا زده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۴    
ایرنا نوشت: سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت که در دیدار رئیس جمهوری این کشور و همتای آمریکایی، مساله سوریه و اوکراین در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۰    
جی پلاس نوشت: وزارت امور خارجه روسیه بعد از دریافت پیامی از باشگاه روستوف روسیه مبنی بر غیبت رضا شکاری در تمرینات این تیم، جویای احوال این بازیکن شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۷    
ایسنا به نقل از دبیر انجمن صنفی قند و شکر گزارش داد:رکورد تولید قند و شکر امسال شکسته خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۳    
ظهر امروز جمعه انبار لاستیک در بلوار نصر شیراز طعمه حریق شد و آسمان شهر را سیاه کرد. این آتش سوزی با 80 آتش نشان از 12 ایستگاه و حدود 17 خودروی آتش نشانی مهار و کنترل شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۱    
ایسنا نوشت: یکی از بستگان ملی پوش فوتسال که در سانحه رانندگی باعث فوت یک سرباز نیروی انتظامی شده می گوید این بازیکن مست نبوده و در حال حاضر با قید وثیقه آزاد است.