شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۱:۵۵Apr 2018 21

خبرهای خبر آنلاین 17 تیر 1396 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 30 دی 1396 خبر آنلاین 30 بهمن 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 1 تیر 1396 خبر آنلاین 2 تیر 1396 خبر آنلاین 3 تیر 1396 خبر آنلاین 4 تیر 1396 خبر آنلاین 5 تیر 1396 خبر آنلاین 6 تیر 1396 خبر آنلاین 7 تیر 1396 خبر آنلاین 8 تیر 1396 خبر آنلاین 9 تیر 1396 خبر آنلاین 10 تیر 1396 خبر آنلاین 11 تیر 1396 خبر آنلاین 12 تیر 1396 خبر آنلاین 13 تیر 1396 خبر آنلاین 14 تیر 1396 خبر آنلاین 15 تیر 1396 خبر آنلاین 16 تیر 1396 خبر آنلاین 17 تیر 1396 خبر آنلاین 18 تیر 1396 خبر آنلاین 19 تیر 1396 خبر آنلاین 20 تیر 1396 خبر آنلاین 21 تیر 1396 خبر آنلاین 22 تیر 1396 خبر آنلاین 23 تیر 1396 خبر آنلاین 24 تیر 1396 خبر آنلاین 25 تیر 1396 خبر آنلاین 26 تیر 1396 خبر آنلاین 27 تیر 1396 خبر آنلاین 28 تیر 1396 خبر آنلاین 29 تیر 1396 خبر آنلاین 30 تیر 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۹    
تصویری کمتر دیده شده از مظفرالدین شاه قاجار در میان پادشاه بریتانیا ادوارد هفتم و ملکه الکساندرا در سفر دوم فرنگستان در سال 1902 میلادی را می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۲۹    
بر اساس شاخص زیر یزد، تهران، اصفهان و قم بدحساب ترین استانهای اقتصادی ایران هستند و یزدی ها بیشترین تعداد سرانه چک برگشتی کل کشور و کهکیلویه ای ها کمترین میزان را دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۱    
جشنواره فیلم های سینمایی شبکه چهار این هفته، آثار سینمایی در ژانر علمی و تخیلی را روی آنتن می فرستد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۷    
اردوی فرهنگی آموزشی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد اردبیل از سوی نهاد رهبری این دانشگاه در مشهد مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۷    
رییس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر گفت: در پی گزارشهای مردمی در منطقه میانکوه شرقی از توابع این شهرستان مبنی بر زنده گیری سهره ماموران اجرایی این اداره با همکاری نیروی انتظامی میانکوه شرقی (چمشک) موفق ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۷    
مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه با تلاش بی وقفه کارکنان گاز استان برای گرم نگه داشتن خانه های مشترکین در فصل سرما خبر داد و گفت : با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۹    
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 32 کیلو گرم شمش طلای 24 عیار به ارزش 54 میلیارد ریال از یک باند در زنجان و پیشنهاد رشوه10 شمش به ماموران انتظامی شهرستان خدابنده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۸    
شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران، تست رانندگی ایکس تریل را به صورت روزانه و در فضایی استاندارد و ایمن برای علاقه مندان فعال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۱    
ایسنا نوشت: شهر تاریخی یزد، به عنوان نخستین شهر تاریخی ایران، درفهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۴    
دومین همایش حقوق شهروندی با پیام دستیار ویژه ریاست جمهوری در امور حقوق شهروندی با حضور دبیر کمیسیون حقوق بشر اسلامی در اراک برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۱    
مهر نوشت:مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: بانک مرکزی فشار زیادی به بانک ها برای فروش خانه های خالی وارد کرده، چون بخش عمده ای از خانه های خالی متعلق به بانک هاست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۷    
پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای صیانت از حقوق شهروندی تلاش های بسیاری انجام شد و با این که چهار دهه برای این مهم تلاش شده است، اما کماکان در بخش حقوق شهروندی با مشکلاتی مواجه هستیم .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۵    
استقرار اورژانس هوایی به عنوان یکی از نیازهای اساسی در خدمات پیش بیمارستانی یکی از مطالبات مهم استان مرکزی در سفر وزیر بهداشت و درمان به این استان در دوشنبه هفته جاری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۷    
کیک هفتادمین سال فعالیت هنری علی نصیریان در عرصه بازیگری با حضور چهره های سیاسی و هنری در سالن اصلی تاترشهر بریده شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۷    
کیهان نوشت: کارگردان فیلم ضد ایرانی که در فیلم خود از فرقه ضاله بهائیت حمایت کرده بود و انواع اتهامات بی اساس را در این فیلم به نظام نسبت داده و این فیلم را به جشنواره کن فرانسه فرستاده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۷    
خبرجنوب نوشت: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از تهیه بانک اطلاعاتی هنرمندان صنایع دستی خبر داد و گفت: این بانک برای پیش چاپ آماده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۱    
در ویدئوی زیر گزارشی از گور دسته جمعی مسلمانان در اروپا را میبینید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۷    
مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری مرکزی بر لزوم معرفی و احیای آیین ها و فرهنگ محلی روستاهای استان مرکزی تاکید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۷    
در اقدام هیجان انگیزی که به تازگی مشاهده شده، عده ای از مردم به صورت همزمان و با طناب از روی یک پل با ارتفاع خیلی زیاد به پایین پریدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۸    
تسنیم نوشت: معاون امور مجلس دانشگاه آزاد گفت: تمام 2900 رشته محل مورد مناقشه وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی به کار خود ادامه می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۱    
رضا نصری
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۸:۲۷    
نخستین طرح گردشگری بین المللی مینی ورلد (MINI WORLD) خاورمیانه یا پنجره ای به سوی جهان در ملایر در حال ساخت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۵:۴۷    
هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای چهارمحال و بختیاری گفت: دهمین اهدای عضو در سال جاری با اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی فاطمه حسن زاده در این استان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۵:۴۷    
تیم موتور کراس استان تهران قهرمان مسابقات موتور کراس کشور در همدان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۵:۴۷    
استان اردبیل جزو یکی از 6 استان برتر کشور در مهار آب های مرزی محسوب می شود به طوری که 11هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در مهار آب های مرزی در دشت مغان انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۵:۴۷    
تسنیم نوشت: سومین نمایشگاه ملی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در اردبیل برگزار می شود و در حال حاضر تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۰:۰۸    
واحد مرکزی خبر نوشت: نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت همگان می دانند که روسیه در انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا و در دیگر کشورهای سراسر دنیا مداخله می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۰:۰۸    
پردیس تئاتر شهرزاد با با 3 سالن و بیش از 700 صندلی، هفته آینده افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۰:۰۵    
مهر نوشت: وزیر امور خارجه عربستان اعلام کرد که در دیدار با همتای آمریکایی خود پیرامون بحران قطر و آنچه دخالت های ایران نامید گفتگو کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۰:۰۵    
مراسم نکوداشت هنرمندان فقید مولاوردی خواجه وند، نوازنده ساز عاشقی و یدالله تیموری، نوازنده تنبور، چهارشنبه 21 تیر ساعت ساعت 20:30 در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۰:۰۲    
بانک ورزش نوشت: سرمربی سابق تیم ملی کشورمان به انتقادهای تندی از سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۰۹    
ایرنا نوشت: رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه شنبه شب در خصوص آخرین تحولات عراق گفت: آنکارا هرگز اجازه نخواهد داد که عراق تجزیه شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۰۹    
معاون اول رییس جمهوری با بیان این که مسایل قومی ، سیاسی و مذهبی نباید مانعی بر سر حل مشکلات کشور و رفع نیازهای مردم باشد، گفت: برنامه دولت توسعه متوازن، هماهنگ و جامع کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۲    
سرمربی تیم ملی نسبت به برکناری اسدی و شایعات واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۲:۳۹    
ایسنا نوشت: بررسی تکمیلی پرونده شهر تاریخی یزد با هدف ثبت در فهرست میراث جهانی، پس از حمایت چهار کشور و طرح سوال ازسوی برخی کشورهای دیگر، به صبح روز یکشنبه (18 تیر) موکول شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۲:۳۹    
راننده ی یک خودروی سواری پس از چپ کردن ماشین به دلیل سرعت غیرمجاز، به بیرون از ماشین پرتاب شد، اما از مرگ حتمی نجات یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۲:۲۰    
کارگاه آموزشی تئاتر ویژه هنرجویان ایرانی در فرانسه به همت گروه تئاتر زندگی از 12 تا 31 جولای (21 تیرماه تا 9 مردادماه) در شهر سن اتین، فرانسه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۵۳    
نمایی از ویرانی های برجای مانده از درگیری ها و ناآرامی های هامبورگ پس از اعتراضات گسترده مردم به برگزاری نشست سران اجلاس گروه20 را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۱۲    
در 17 تیرماه، اخبار مربوط به شهرداری تهران کم کم در صدر مطالب پربازدید خبرگزاری خبرآنلاین نشست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۸    
رئیس گروه سرمایه گذاری و برنامه ریزی طرحهای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از تصویب تخصیص اعتبار مبلغ 8100 میلیون ریال به مجمتع آب گرم شهرستان دهلران از محل اعتبارات استانی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۸    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام از افزایش مصرف برق در استان خبر داد و گفت: مصرف روزانه از 341 مگاوات فراتر رفت و در صورت صرفه جویی نکردن مشکل خاموشی و قطع برق محتمل است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۸    
مدیرعامل آب منطقه ای استان زنجان استان زنجان با اشاره به شناسایی 7 هزار و 369 حلقه چاه غیرمجاز در استان گفت: یک هزار و 500 حلقه چاه غیرمجاز مسدود شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۸    
استان زنجان در استفاده از ظرفیت بالای بخش IT برای ایجاد اشتغال ضعیف عمل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۸    
با حکم وزیر علوم تحقیقات و فناوری دکتر سید محسن نجفیان به عنوان شانزدهمین سکان دار دانشگاه زنجان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۸    
سینا صفری دوچرخه سوار ابهری برای حمایت از بیماران سرطانی مسیر خزر تا خلیج فارس را رکاب می زند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۶    
مجتبی جباری که بعد از چند سال دوری از تیم استقلال، دوباره پیراهن این تیم رو به تن کرده است، با انگیزه ای که دارد به دنبال این است که با تیم محبوبش افتخار آفرینی کند و خاطرات تلخ شکست سنگین در لیگ ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۱    
فیلم سینمایی وارونگی به کارگردانی بهنام بهزادی در هشتاد سینما در فرانسه اکران می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۱    
چهار فیلم از ساموئل خاچیکیان در سی و یکمین دوره جشنواره سینما ریتروواتو در شهر بولونیا ایتالیا به نمایش درآمد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۳۵    
فرانسوی ها اینگونه خوشحالی رسیدن به فینال لیگ جهانی والیبال را بروز دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۳۱    
محسن رهامی گفت: آنقدر که اصلاح طلبان برای رفع ممنوع التصویری آقای خاتمی طرح بحث می کنند یک صدم آن درباره رفع حصر کاری انجام نمی دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۲    
برای چهلمین روز عروج برادرم، حمید آخوندی
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۹    
لوکاکو در چند قدمی یونایتد...بعد از بحث درباره گریزمن و موراتا، حالا به نظر می رسد بالاخره مورینیو به خواسته اش می رسد و یک بازیکن گلزن را جذب می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۳    
نمایش برج های خاموش داستان یک روز پرحادثه و پرماجرا از سرزمینی است که نه زمان مشخصی دارد و نه مکان مشخصی. این نمایش ارتباط انسان ها با یکدیگر را مورد واکاوی قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۰۹    
ایرنا نوشت: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز شنبه ابراز خرسندی کرد که اعضای گروه 20 در بیانیه ای توافق کردند که توافق زیست محیطی پاریس، غیرقابل تغییر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۰۶    
محققان یک مسواک اتوماتیک ابداع کرده اند که با استفاده از ارتعاشات قوی می تواند تمام دندان ها را در عرض 10 ثانیه تمیز کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۰۶    
این روزها اهواز شاهد افزایش بی سابقه دمای هوا است، به طوری که دمای هوا در بعضی از ساعات شبانه روز به بیش از 50درجه سانتی گراد می رسد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۵۲    
تسنیم نوشت: کارشناس سازمان هواشناسی کشور از نفوذ جریانات خنک شمالی، گذر موج بارشی و ورود جریانات مرطوب جنوبی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۴۶    
تیم علی کریمی پس از تیم امیدهای استقلال تهران در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۳۹    
ایسنا نوشت: فیلم کوتاه روتوش برای حضور در بخش مسابقه جشنواره فیلم ترورس سیتی آمریکا دعوت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۳۳    
ایسنا نوشت: معاون وزیر کشور عراق با اشاره به اربعین سال گذشته و مشکلاتی که برای زائران در مرزها بوجود آمد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۲۴    
با بدتر شدن وضعیت کمبود آب در ایران، بنیاد آب ایرانیان نامه ای خطاب به حسن روحانی، رییس جمهور نوشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۱۸    
مرز لبنان و فلسطین اشغالی جای عجیبی است، شدت تدابیر امنیتی، کنترل با بهترین امکانات امنیتی حفاظتی و دیوار بلندی که محل طراحی شیعیان و مسلمانان لبنان و دیگر کشور ها شده اما آنچه بیش از همه خود نمایی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۱۱    
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال ایران مسیر درستی را در پیش گرفته و مهندس این موفقیت، کی روش است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۰۲    
ایلنا نوشت: رییس پلیس راه استان البرز از انسداد محور شمشک به دیزین تا پایان آبان ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۰۰    
معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وقتی در قانون کشور به صراحت آمده است که مذاکرات مجلس باید به صورت زنده برای مردم پخش بشود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۴    
ایرنا نوشت : مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری گفت: کشتارگاه صنعتی جونقان سالانه 30 میلیارد ریال هزینه بدون بازگشت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۴    
ایرنا نوشت: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کلیات طرح تبدیل بخشی از خیابان ملت شهرکرد به عنوان قدیمی ترین خیابان مرکز استان به پیاده رو تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۴    
ایرنا نوشت: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از هجوم بی سابقه ملخ ها به مراتع کرفس خیز شهرستان کوهرنگ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۸    
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه منافع کشور نباید به خاطر منافع مدیران آسیب ببیند، گفت: مدیرانی که توانایی ندارند به نفع مدیران کارآمد کناره گیری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۵    
مهر نوشت: مدیرگروه پل و بزرگراه های سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، از مطالعه طرحی به منظور غیرهمسطح سازی تقاطع بزرگراه شهید آبشناسان با خیابان جنت آباد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۸    
مستند هویدا با حضور جمعی از مورخین تاریخ معاصر، روز یکشنبه هجدهم تیرماه رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۸    
شهرداری شرق تهران اعلام کرده در پاسخ به نیازهای شهروندان، پل های مکانیزه عابر پیاده را در منطقه افزایش خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۶    
تسنیم نوشت: دختر جوان که از سوی دو سرنشین پیکان مورد تجاوز قرار گرفته بود در اظهاراتش به پلیس گفت: در یکی از میادین غرب تهران سوار بر خودروی پیکان شده و قصد داشتم تا به سمت جنت آباد بروم که سرنشینان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۵    
کاوه دولت نیا، دوشنبه، نوزدهم تیرماه ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۵    
سیدعباس عراقچی، معاون حقوقی و امور بین الملل وزارت امور خارجه گفت: به عنوان یک هوادار از آقای طارمی خواهش می کنم در پرسپولیس بماند به خاطر اینکه خیلی خوب است و من هم خیلی از این بازیکن خوشم می آید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۸    
میزان نوشت:پس از آنکه انتشار آمارهای قوی از بازار کار آمریکا احتمال افزایش مجدد نرخ بهره در آمریکا را بالا برد و موجب تقویت ارزش دلار شد، قیمت طلا دیروز به پایین ترین رقم در حدود 4 ماه گذشته رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۸    
علیرضا اسدی در اولین ماموریت خود در پست جدید، نماینده فوتبال ایران در دادگاه CAS خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۸    
ایلنا نوشت: عضو شورای شهر تهران با اشاره به دستاوردهای کمیته محیط زیست گفت: با امید زیادی به شورای چهارم آمدم، اما وقتی دیدم در سطح شورا به نتیجه نمی رسیم در سطح محلات عمل کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۵    
شانا نوشت: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به اقدام های وزارت نفت در حوزه محیط زیست اشاره کرد و گفت: در دولت یازدهم همکاری بسیار خوبی با وزارت نفت داشتیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۵۸    
نشست خبری دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری چهارشنبه این هفته در خبرگزاری خبرآنلاین برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۵۲    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه در گفتگو با پانا گفت: کار داعش در عراق و سوریه تمام است و با توجه به این موضوع تنش ها در منطقه شدت می گیرد و آمریکا نیز برای اینکه دستش خالی نماند تحرکاتی در منطقه انجام می ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۵۲    
وزش باد شدید ظهر امروز شنبه 17 تیر باعث طوفانی شدن دریا و موج های شدید در ساحل بندرعباس شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۷    
مهر نوشت: شکستگی تیر چراغ برق باعث سقوط آن روی 2 دستگاه خودروی سواری شد که این حادثه تلفات جانی نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۳۷    
تسنیم نوشت: هاشمی طبا کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: تاکنون درباره حضور در کابینه صحبتی با بنده نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۳۴    
ایسنا نوشت: نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات دو متهم پرونده موسوم به فساد نفتی پایان یافت و قرار شد ادامه رسیدگی به فردا موکول شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۱    
در پی پیگیری از دفتر موسیقی مشخص شد عوامل نمایش لامبورگینی چهارشنبه 14 تیر درخواست مجوز خوانندگی حمید صفت در این اثر را داده اند و این درخواست هم اکنون در شورای شعر این دفتر در حال بررسی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۸    
نیسان وانت حامل بار میوه و سبزی جات در بزرگراه آزادگان تهران واژگون شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۴    
ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران در مورد دستاوردهای چهارساله این کمیسیون در شورای شهر گزارشی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۴    
کاربران مشکلات خود را اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۰    
ایران و اتحادیه اروپا روز گذشته برای همکاری های بیشتر و توسعه تجارت الکترونیک در بروکسل مذاکرات رسمی خود را آغاز کردند
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۰    
پرویز کرمی*
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۴    
ایسنا نوشت: پیکر پاک سردار شهید ابوالفضل رفیعی سیج پس از 34 سال از طریق آزمایش ژنتیک شناسایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۰    
رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: تغییر دبیرکل فدراسیون فوتبال اصلاً به اطلاعیه های اخیر کی روش و اسدی علیه یکدیگر برنمی گردد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در آیین بزرگداشت چهل و ششمین سالروز درگذشت دکتر محمد معین در آستانه اشرفیه گفت: دکتر معین همواره برای اهالی تحقیق یک الگوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۰    
فرماندار شفت روز گذشته به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در جمع نمازگزاران این شهرستان به سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۰    
در راستای پیگیری وظایف سازمانی در خصوص موضوع ریخت وپاش زباله ، مناطق توریستی ماسال (اولسبلانگاه ) پاکسازی شد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۰    
در آیین گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن که استاندار گیلان نیز حضور داشت یکی از 10 واحد صنعتی برگزیده کشور از گیلان معرفی شد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۴    
جلسه توجیهی فارسی آموزان هشتاد و چهارمین دوره دانش افزایی در خصوص برنامه های کلاس های آموزشی، بازدیدهای فرهنگی، امتحان پایان دوره و سایر برنامه های یک ماهه آموزشی تشریح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۸    
در طی 15 سال گذاشته هزاران کودک در ایالت متحده آمریکا ازدواج کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۴    
مجرمانی که اقدام به حفاری غیرمجاز به قصد تحصیل اشیا عتیقه در ارتفاعات شهرستان رودسر نمودند،به همت ضابطین پایگاه حفاظتی میراث فرهنگی این شهرستان در حین ارتکاب جرم دستگیر شدند.