پنجشنبه ۲۸ تیرساعت ۱۱:۰۴Jul 2018 19

خبرهای خبر آنلاین 11 مرداد 1396 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 30 دی 1396 خبر آنلاین 30 بهمن 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 1 مرداد 1396 خبر آنلاین 2 مرداد 1396 خبر آنلاین 3 مرداد 1396 خبر آنلاین 4 مرداد 1396 خبر آنلاین 5 مرداد 1396 خبر آنلاین 6 مرداد 1396 خبر آنلاین 7 مرداد 1396 خبر آنلاین 8 مرداد 1396 خبر آنلاین 9 مرداد 1396 خبر آنلاین 10 مرداد 1396 خبر آنلاین 11 مرداد 1396 خبر آنلاین 12 مرداد 1396 خبر آنلاین 13 مرداد 1396 خبر آنلاین 14 مرداد 1396 خبر آنلاین 15 مرداد 1396 خبر آنلاین 16 مرداد 1396 خبر آنلاین 17 مرداد 1396 خبر آنلاین 18 مرداد 1396 خبر آنلاین 19 مرداد 1396 خبر آنلاین 20 مرداد 1396 خبر آنلاین 21 مرداد 1396 خبر آنلاین 22 مرداد 1396 خبر آنلاین 23 مرداد 1396 خبر آنلاین 24 مرداد 1396 خبر آنلاین 25 مرداد 1396 خبر آنلاین 26 مرداد 1396 خبر آنلاین 27 مرداد 1396 خبر آنلاین 28 مرداد 1396 خبر آنلاین 29 مرداد 1396 خبر آنلاین 30 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۷    
شرکت انگلیسی- هلندی رویال داچ شل در کمتر از هشت ماه از زمان امضا تفاهمنامه همکاری مطالعاتی با شرکت ملی نفت ایران، طرح توسعه میدان های آزادگان و یادآوران را ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۲    
تیزر فیلم سینمایی گذر موقت ساخته افشین هاشمی را در ویدئوی زیر می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۲۳:۵۸    
رییس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: سال 95 تنها سالی در تاریخ اجرای خصوصی سازی در کشور است که به تحقق 100 درصدی وظایف بودجه ای نزدیک شده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۲۲:۲۵    
نخستین دوره مدرسه معماری تابستانی در شش شهر ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۲۲:۲۵    
استاندار زنجان در آستانه فرا رسیدن روز خبرنگار با صدور نامه ای خطاب به اعضای شورای اداری استان ضرورت فراهم کردن زمینه فعالیت موثر اصحاب رسانه و حمایت از خبرنگاران را خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۲۰:۱۹    
فناوری اطلاعات ایران هفته دوم مرداد 1396 را در حالی پشت سر گذاشت که واعظی پست وزارت ارتباطات را احتمالا به معاون خود در زیرساخت می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۸:۰۹    
انتشار تصاویری از کوه پیمایی آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سال های اخیر در رسانه ها نشان می دهد وی در چند سال گذشته همیشه با یک دست لباس و در یک مکان ثابت به کوهپیمایی می رود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۷:۵۲    
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی گفت: حوزه علمیه در سطح بین الملل و حتی در سطح داخلی، گاهی با تحمیل محدودیت هایی خود را در انزوا قرار داده و با محافل علمی و دانشگاهی تعامل علمی نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۰    
ایسنا نوشت: مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه حدود 40 تا 50 هکتار منطقه میانکاله سه شنبه گذشته دچار حریق شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۸    
نمایش اسماعیل با کسب عنوان برگزیده موسیقی، رتبه اول بازیگری مرد، رتبه اول و دوم بازیگری زن، برگزیده نمایشنامه نویسی و رتبه اول کارگردانی بیشترین جوایز دوازدهمین جشنواره تئاتر رضوی را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۰    
ایسنا نوشت: با بهسازی جاده جنگلی جواهر دشت بختی نامعلوم در انتظار این روستا است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۷    
تسنیم نوشت:در شرایطی که بیکاری این روزها به بحرانی ملی در کشور تبدیل شده و بخش عظیمی از این بیکاران فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۳:۰۳    
مهر نوشت: رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: اینکه 80 درصد ذخایر استراتژیک آب را مصرف کرده باشیم و ظرف 36 سال اخیر بالغ بر 180 میلیارد متر مکعب اضافه برداشت از ذخایر زیرزمینی انجام شده یک فاجعه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۸    
سید عمار حکیم رییس ائتلاف ملی عراق دوشنبه گذشته در سخنانی که از شبکه تلویزیونی الفرات عراق پخش شد، تشکیل جریان سیاسی جدیدی را با عنوان حکمت ملی در عراق اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۸    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: یک مجتمع بزرگ برای اشتغال زایی مددجویان استان در زمینه کشت و صنعت، دامداری و غیره در استان راه اندازی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۲    
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان در جلسه کمیسیون دانشجویی استان که با موضوع تعامل تشکل های دانشجویی با روُسای دانشگاه ها برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۲    
فرمانده انتظامی شهرستان بروجن از کشف کالای قاچاق به ارزش 200 میلیون ریال در محور " لردگان - بروجن" خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۲    
مدیر پروژه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی گفت: طرح احیاء و تعادل بخشی به منظور حفاظت و صیانت از منابع آب زیرزمینی کشور است و با هدف افزایش و ارتقاء سطح آگاهی جامعه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۶    
مراسم تنفیذ ریاست جمهوری دوازدهم با حضور مقامات لشکری و کشوری برگزار شد. دو فرزند رهبر انقلاب در این مراسم حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۰    
نشست هم اندیشی بانوان سازمان فنی و حرفه ای با فرماندار ارومیه، صبح امروز با حضور فرماندار و معاونین فرماندار در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۴    
معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان از نجات یک بهله عقاب از نوع سارگپه توسط دو نفر از دوست داران محیط زیست و تحویل آن به اداره کل محیط زیست لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۴    
نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه شهرکرد گفت : شورای هماهنگی تبلیغات استان در همه عرصه هاییکه باید نقش بیافریند وکارهاییکه حتی اضافه بر مسئولیت خود می باشد با جدیت ورود پیدا کردند .
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۴    
دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آذربایجان شرقی از آغاز طرح رونق تولید در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۰    
شرق نوشت: رانت خواری جرم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۷:۰۵    
پرسپولیس باید امروز در تبریز به مصاف تراکتورسازی برود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۶:۳۷    
اگر تماشای تصاویر دلنشین از نقاط مختلف دنیا را در برنامه روزانه خود قرار دهید و قبل از شروع کارتان، همانطور که جلوی مانیتور نشسته اید، عکس های زیبا ببینید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۶:۲۷    
24آنلاین نوشت: از صبح روز چهارشنبه خبری مبنی براین که پدر بنیتا از غم از دست دادن فرزندش دق کرده و جان خود را از دست داده است در فضای مجازی انتشار یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۱:۱۳    
مهر نوشت: امیر قطر با تاکید بر تقویت جبهه های داخلی ملی این کشور گفت: ما آماده حل بحران شورای همکاری خلیج فارس بدون هیچ گونه اقدامات تحمیلی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۰:۳۵    
ایسنا نوشت: اتحادیه اروپا به امضای مصوبات اخیر کنگره آمریکا توسط رییس جمهوری این کشور که شامل اعمال تحریم هایی علیه روسیه، ایران و کره شمالی می شود، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۰:۲۷    
سخنگوی شورای نگهبان با انتشار تصویری از نظر شورای نگهبان درباره طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور از تایید این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۰:۲۵    
سیدعباس عراقچی معاون وزیر خارجه کشورمان، به امضای تحریم های آمریکا توسط ترامپ علیه ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۰:۱۹    
با انتشار ویدئویی توسط احسان کرمی در اینستاگرام، لو رفتن فینالیست های مسابقه خنداننده شو خندوانه مطرح شده و حاشیه به وجود آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۵    
ضریح چوبی امام رضا (ع) یکی از قدیمی ترین ضریح هایی است که بر مرقد مطهر آن حضرت نصب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۲    
ایرنا نوشت: اتحادیه اروپا با تاکید بر اینکه نمی تواند مشروعیت مجلس موسسان ونزوئلا را به رسمیت بشناسد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۸    
ایرنا نوشت: منابع خبری روز چهارشنبه گزارش دادند که قطر در نامه ای به شورای امنیت و دبیر کل سازمان ملل از مصر به علت آنچه که سوء استفاده این کشور از عضویتش در شورای امنیت نام برده، شکایت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۱    
ایرنا نوشت: همزمان با اعلام کاخ کرملین که قانون تحریم ضدروسی با امضا یا بی امضای دونالد ترامپ اجرا می شد، وزارت خارجه روسیه نیز تاکید کرد با فشارهای جدید آمریکا به زانو در نمی آید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۱    
بسیاری از علاقه مندان به قلم دیجیتال، منتظر ورود نوت 8 سامسونگ هستند که 23 آگوست در نیویورک رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۴    
جماران نوشت:مشاور رئیس جمهور معتقد است: دولت روحانی می تواند امید به آینده را در محرومان زنده کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۲    
خبرجنوب نوشت: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس از اعطای تسهیلات کارآفرینی تا سقف 100 میلیون تومان به مددجویان کارآفرین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۲    
خبرجنوب نوشت: مدیر شیلات سازمان جهاد کشاورزی فارس از استحصال 56 کیلوگرم خاویار از گونه ماهی سیبری در فارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۲    
خبرجنوب نوشت: با وجود دشواری های محیط بانی و دستمزد پایین، محیط بانان می گویند حمایت قانونی کافی هم دریافت نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۲    
خبرجنوب نوشت: کم شنوایی در کودکان وضعیتی پنهان است و در صورت اجرا نشدن برنامه های غربالگری شنوایی، ممکن است کم شنوایی و یا حتی ناشنوایی چندین ماه پس از تولد پنهان بماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۸    
استاندار ایلام با تمجید از استمرار تلاش های ذبیح الله پورشیب در کسب عناوین قهرمانی گفت: سایر ورزشکاران استان نیز با الگوگیری از این جوان شایسته ایلامی با ممارست در فعالیت های خود تلاش کنند قله رفیع ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۸    
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: با راه اندازی خانه مشارکت مردم سلامت ، امسال برنامه جامع سلامت استان با مشارکت همه افراد و اقشار جامعه نوشته می شود این در حالی است که در سالهای گذشته ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۸    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در جمع اصلاح طلبان آذربایجان شرقی گفت:انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب اصلاح طلبی در پاسخ به مطالبات مردم بود و ما باید با حفظ شور و نشاط با امید به آینده و بهبود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۸    
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: نزدیک به 120هزار وام قرض الحسنه با بهره 2درصد در آذربایجان غربی به مشتریان واگذار پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۴    
ایسنا نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استان البرز با اشاره به تغییر ساعات اداری البرز در روزهای گذشته گفت: فردا (12مرداد)، ادارات البرز بدون تغییر ساعت کاری فعالیت خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۴    
مدیر آموزش و توسعه تعالی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با توسعه فضاهای آموزشی که در دست اقدام داریم، از این پس دیگر دانش آموزان نه اجبار به ترک تحصیل و نه وادار به رفتن به سایر نقاط برای حضور در ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۴    
ایسنا نوشت: استاندار البرز گفت: نیازهای مختلف استان در قالب سند آمایش سرزمینی شناسایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۴    
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از توسعه نیروی انسانی به عنوان اساس توسعه اقتصادی این منطقه در قالب توجه به آموزش پایه نام برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۴    
ایسنا نوشت:دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام گفت: این استان بر اساس آخرین ارزیابی های این ستاد جزو پنج استان پاک کشور از نظر میزان مصرف مواد مخدر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۴    
معاون امور عمرانی و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور گفت: وابستگی بیش از 65 درصد درآمد شهرداری ها به عوارض یک نقص و مشکل جدی است که باید اصلاح شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۳    
با حکم مجید شعبان پور، رییس مرکز تولید و فنی سیما، مجتبی نقی ئی به سمت مدیر امور دوبلاژ سیما منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۸    
پنجشنبه 12 مرداد ماه حسن روحانی برای دومین بار به حسینیه امام خمینی(ره) می رود تا حکم تنفیذ خود را از رهبر معظم انقلاب دریافت کند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۲    
ایرنا نوشت: منابع خبری عصر چهارشنبه گزارش دادند که انفجار یکی خودروی بمب گذاری شده در جنوب سومالی باعث کشته شدن 11 نفر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۲    
کمپانی AMD ادعا کرد کارت گرافیک سری RX Vega قادر به رقابت با انویدیا GTX 1080 و پردازنده های موسوم به Ryzen Threadripper می تواند با core i7 اینتل رقابت کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۱    
ایرنا نوشت: تارنمای آمریکایی 'هیل' روز چهارشنبه نوشت: حرکت عقربه های بمب ساعتی قانون اساسی آمریکا که ممکن است دولت ترامپ را در رسوایی بزرگ پیچانده و به روند استیضاح بیانجامد، آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۹    
تیم فوتبال پرسپولیس امروز برای 90 دقیقه در فرودگاه تبریز حبس شد و دلیل این مساله حمله و توهین تماشاگران تبریزی در فرودگاه بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۵    
ایرنا نوشت: دبیرکل سازمان ملل با صدور بیانیه ای حمله تروریستی روز سه شنبه به یک مسجد شیعیان هرات در افغانستان را محکوم کرد و این حملات را نقض آشکار حقوق بشر و قوانین بین المللی خواند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۷    
در 11مرداد، پربازدیدترین اخبار به مسایل مربوط به معرفی کابینه دوازدهم اختصاص داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۱    
اهالی موسیقی در اعتراض به لغو غیرقانونی کنسرت ها، امروز چهارشنبه در خانه موسیقی تجمع و نامه ای را خطاب به رئیس جمهور امضاء کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۷    
ایرنا نوشت: حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه در ادامه مذاکرات در باره اوضاع خاورمیانه به ویژه سوریه روز چهارشنبه با قدری جمیل یکی از سران معارضان این کشور در مسکو دیدار و مذاکره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۰    
ایرنا نوشت: پس از امضای لایحه تحریم های ایران، روسیه و کره شمالی، رییس جمهوری آمریکا با انتشار بیانیه ای گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۱:۳۱    
مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری آیت الله خامنه ای 17مهر ماه سال 1360 با حضور امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و جمع زیادی از مسئولین عالی رتبه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۸    
ایلنا نوشت:معاون رئیس جمهور هفت وزیر دولت دوازدهم را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۴    
در یازدهم مرداد ماه سال 1367 رژیم بعث عراق در ادامه جنایات خود بخشی از مناطق اشنویه در استان آذربایجان غربی را بمباران شیمیایی کرد. بر اثر این بمباران بیش از هزاران تن از هموطنان مصدوم و مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۰:۵۷    
تا تشکیل کابینه جدید، کابینه قبلی به کار خود ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۷    
مهر نوشت: دبیر کل حزب الله لبنان فردا پنجشنبه دوازدهم مرداد ماه درباره مرحله پس از آزادسازی ارتفاعات عرسال سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۴    
همزمان با اولین جلسه نشست شورای هنری دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، اعضای شورای هنری جشنواره معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۴    
سه شنبه شب، آخرین پیراهنی که فرانچسکو توتی اسطوره باشگاه آ اس رم به عنوان یک بازیکن بر تن کرده بود، با موفقیت روانه فضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۱    
مهر نوشت: وزیر خارجه آمریکا با تاکید بر نقش کلیدی ترکیه در حل بحران سوریه، سفیر آمریکا در آنکارا را مسئول پیگیری حل اختلافات پیش آمده میان آنکارا و واشنگتن دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۱    
چالش آب شرب شهری در شرایط "حادّ" آبی حال حاضر ایران نیازمند تعاملات میان رشته ای و فرا رشته ای، باز تعریف الگو های شهریت و سبک زندگی شهری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۷    
مهر نوشت: نماینده های دو کشور روسیه و آمریکا در سازمان ملل در دیداری دوجانبه درخصوص بهبود روابط در مسائل مختلف و ادامه همکاری ها در شورای امنیت، توافق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۵    
مقام های آمریکا که آزمایش موشک قاره پیمای کره شمالی را به شدت محکوم کرده اند امروز 11 مرداد خودشان دست به آزمایش موشک بالستیک قاره پیما از ایالت کالیفرنیا زده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۲    
واحد مرکزی خبر نوشت: به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، شورای امنیت سازمان ملل متحد به اتفاق آراء، قطعنامه 2370 این شورا را درباره جلوگیری از دستیابی تروریست ها به سلاح تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۷    
در حاشیه توصیه پلیس و شهرداری مبنی بر عدم پرداخت پول به پارکبان ها، روزنامه شهروند این کارتون را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۴۸    
رهبر انقلاب در خاطره ای دلیل نشستن بر روی صندلی نزدیک امام (ره) در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری شهید رجایی را بیان کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۴۸    
سلطانی فر در واکنش به تغییرات فدراسیون فوتبال گفت: بنا ندارم در هر فدراسیون یک نفر داشته باشم. به روسای فدراسیون ها اعتماد دارم ولی در کار نظارت جدی هستم، آرامش ورزش محصول همین تعامل است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۴۰    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، مصوبه تحریم های روسیه، ایران و کره شمالی را امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۷    
هواداران تبریزی با توهین و ناسزا گفتن از برانکو و شاگردانش در فرودگاه تبریز استقبال کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۷    
کورش تهامی، بازیگر سینما و تلویزیون، امشب چهارشنبه مهمان برنامه خندوانه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۰    
قرار است عکس سلفی "باز آلدرین" فضانورد سابق ناسا که اولین سلفی در فضا بوده و به 51 سال پیش برمی گردد به حراج گذاشته شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۰    
بهرام قاسمی گفت: جمهوری اسلامی ایران از فرآیندهای دموکراتیک و برخاسته از اراده مردم ونزوئلا به منظور حل و فصل مسالمت آمیز و قانونی مسائل جاری در آن کشور حمایت می کند
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۱    
اهالی موسیقی با گردهمایی در خانه موسیقی، خواهان رسیدگی رییس جمهور به ماجرای لغو کنسرت ها شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۱    
دربی امیدهای پرسپولیس و استقلال با حساب 2 بر 2 به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۱۷    
شوخی امام خمینی در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری شهید محمدعلی رجایی در 11 مرداد 1360 که حاضران را خنداند؛ در این بخش از فیلم که در مستند جمهور از شبکه خبر سیما پخش شده است، حسن روحانی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۱۵    
امروز آخرین جلسه هیات دولت یازدهم برگزار شد و رییس جمهور از تمامی اعضای کابینه تشکر کرد، در حاشیه این جلسه برخی از اعضای کابینه از عدم حضور خود در کابینه آینده خبر دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۱۱    
مهر نوشت: معاون رئیس جمهور آمریکا با تهدیدآمیز دانستن پرتاب ماهواره ایران اعلام کرد: ترامپ برای نشان دادن تعهد خود، به زودی لایحه تحریم ها را امضا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۸    
در تاریخ 3/5/1396 در گفتگوی خبری شبکه دو مصرف آب و برق در گفتگوی خبری مورد بحث وزیر نیرو بود که نشان از اهتمام ایشان در مورد بهینه کردن مصرف بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۵    
روابط ترکیه با اروپا بویژه از زمانیکه حزب عدالت وتوسعه دولت این کشور را در دست گرفته با افت وخیزهایی مواجه بوده است، اما از سال 2013 درپی وقوع برخی حوادث در صحنه های سیاسی داخلی و خارجی ترکیه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۰    
جواد آرین منش، بلاگر جدید گروه نخبگان خبرآنلاین در مطلب تازه خود به موضوع مشکلات کابینه آینده اشاره کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۱    
میزان نوشت: یک پدر و پسر در یکی از محلات تبریز به قتل رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۸    
مهر نوشت:دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مصافحه ظریف با الجبیر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۵    
رئیس کل بانک مرکزی در دیدار با سفیر چین در ایران گفت: تاسیس شعب و دفاتر نمایندگی بانک های چین در ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۵    
سرمربی تراکتورسازی گفت: می خواهیم شکست هفته قبل را این هفته مقابل پرسپولیس جبران کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۴    
حجت الاسلام ناطق نوری تاکید کرد: اگر از مسئولیتی کناره گیری می کنم، دلیل اصلی آن باز گذاشتن میدان برای نسل جدید تر هست اگر چه این منافاتی با حضور در موقعیت های مشورتی که تجربه افراد در آن ها کارساز ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۴    
یک عضو گروه تروریستی داعش با انتشار ویدئویی، ترامپ را فرعون زمان توصیف کرد و درباره وقوع موج جدید حملات تروریستی داعش در ایتالیا و ترکیه هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۴    
شهرداری تهران اعلام کرد با استفاده از اقداماتی مانند روغن پاشی روی درختان و شستو با آب و صابون، مگس سفیدبالک را کنترل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۴    
به نظر یکی از آن مواقعی است که شانس در خانه سرمربی اسبق تیم های پرسپولیس و پاس را زده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۸    
سالهاست که خرید از آمازون و برقراری ارتباط مستقیم با برخی از شرکتهای خارجی برای مردم ایران یک معضل جدّی است.