سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۱:۱۵Jun 2018 19
 

خبرهای خبر آنلاین 18 مرداد 1396 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 30 دی 1396 خبر آنلاین 30 بهمن 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 1 مرداد 1396 خبر آنلاین 2 مرداد 1396 خبر آنلاین 3 مرداد 1396 خبر آنلاین 4 مرداد 1396 خبر آنلاین 5 مرداد 1396 خبر آنلاین 6 مرداد 1396 خبر آنلاین 7 مرداد 1396 خبر آنلاین 8 مرداد 1396 خبر آنلاین 9 مرداد 1396 خبر آنلاین 10 مرداد 1396 خبر آنلاین 11 مرداد 1396 خبر آنلاین 12 مرداد 1396 خبر آنلاین 13 مرداد 1396 خبر آنلاین 14 مرداد 1396 خبر آنلاین 15 مرداد 1396 خبر آنلاین 16 مرداد 1396 خبر آنلاین 17 مرداد 1396 خبر آنلاین 18 مرداد 1396 خبر آنلاین 19 مرداد 1396 خبر آنلاین 20 مرداد 1396 خبر آنلاین 21 مرداد 1396 خبر آنلاین 22 مرداد 1396 خبر آنلاین 23 مرداد 1396 خبر آنلاین 24 مرداد 1396 خبر آنلاین 25 مرداد 1396 خبر آنلاین 26 مرداد 1396 خبر آنلاین 27 مرداد 1396 خبر آنلاین 28 مرداد 1396 خبر آنلاین 29 مرداد 1396 خبر آنلاین 30 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۳:۱۳    
با حضور وزیر بهداشت و درمان بیش از 100 پروژه بهداشتی و درمانی در مازندران افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۳:۰۶    
بمنظور جلوگیری از جدال بین گوزن های زرد، شش از راس از گوزنهای نرزنده گیری و شاخ های آنها حذف گردید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۵    
محسن حججی از جهادگران و اعضای فعال مؤسسه شهید احمد کاظمی بود که در عملیاتی مستشاری نزدیک مرز سوریه با عراق به اسارت گروه تروریستی داعش درآمد و پس از دو روز به دست تروریست های تکفیری در سوریه به شهادت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۵    
ایرنا نوشت: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی با اشاره به درج خبر و تصاویری از اقدام به خودکشی یک بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۰    
ایسنا نوشت: کامبیز روشن روان معتقد است: مجید انتظامی از چهره های ماندگار موسیقی فیلم های سینمای ایران به حساب می آید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۸:۴۶    
برخلاف عقیده مردم دیوار چین از فضا دیده نمی شود اما بزرگترین قبرستان لاستیک جهان با 7میلیون لاستیک درکویت از فضا دیده می شود!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۸:۴۶    
پدیده شهرنشینی، گسترش نامتوازن آن، تراکم آپارتمانها و ساختمانهای مسکونی محدودیتها و معضلات عدیده ای را به همراه داشته اند که از میان آنها می توان به نبود فضا و محل بازی برای کودکان و نوجوانان اشاره ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۰:۳۹    
این تصاویر زیبا توسط یک محقق 47 ساله که در زمینه طوفان ها تحقیق می کند، در دره مانیومنت ایالت آریزونای آمریکا از لحظه وقوع رعد و برق گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۵    
خانه دوران کودکی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در نیویورک روی سایت اجاره خانه AirBnB برای اجاره عرضه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۵    
مهر نوشت: جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در واکنش به فاجعه اخیر روستای میرزا اولنگ افغانستان از هنرمندان برای محکومیت این فاجعه انسانی دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۲    
وزیر سرمایه گذاری مصر گفت: شاهزاده میلیاردر سعودی، الولید بن طلال، حدود 800 میلیون دلار برای توسعه استراحتگاه و تفریحگاه فور سیزنز (چهار فصل) در شرم الشیخ سرمایه گذاری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۹:۱۰    
تا 16 مرداد 96 میزان بارندگی استان در سال آبی جدید 263 میلیمتر بوده که 26.5 درصد نسبت به مدت مشابه کاهش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۹:۰۸    
رئیس دیوان محاسبات کشور با اشاره به وظایف و رسالت های دیوان محاسبات کشور، گفت: وظیفه دیوان محاسبات، حسابرسی دقیق و پاسداری و صیانت از بیت المال است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۰    
تسنیم نوشت: رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه امسال بیش از 86 هزار نفر از زائران ایرانی به حج تمتع مشرف می شوند، گفت: 99 درصد زائران ایرانی امسال حج اولی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۴    
تئاتر تلویزیونی اقدام به قتل به کارگردانی ابوالحسن داودی از شبکه چهار سیما به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۰    
باید افراد دارای تجربه و حیا که از سوابق خانوادگی و مذهبی بالایی برخوردارند از سوی مدیران برای خدمت در جامعه و سیستم اداری انتخاب شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۹    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی در چهارمین نشست خبری با حضور خبرنگاران به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک بیان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۰    
مهر نوشت: سرپرست ایران ایر با اشاره به مزیت های هواپیماهای ای تی آر(ATR) در شبکه پروازی این شرکت گفت: براساس قرارداد با سازنده این هواپیماها، ایران ایر هیچگونه مشکلی در تامین قطعات آن ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۱    
ایلنا نوشت: وزیر انرژی عربستان اعلام کرد درباره تثبیت بازار نفت با همتای عراقی خود مذاکره کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۱:۰۵    
ایسنا نوشت: روسیه ابراز امیدواری کرد آمریکا در بحران ایجاد شده با کره شمالی آرامش و خویشتنداری خود را حفظ کند تا پیونگ یانگ را به انجام اقدامی خطرناک تحریک نکند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۱:۰۰    
فرهنگستان فوتبال نوشت:جدیدترین تحریم آمریکا شامل یک اسطوره فوتبالی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۴    
استاندار البرز گفت که کشور اوکراین جمعیتی بالغ بر 41 میلیون نفر را در خود جای داده و می تواند به عنوان دروازه ورودی کالای ایرانی به اروپا نیز محسوب شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۳    
چهاردهمین همایش دوچرخه سواری سه شنبه های بدون خودرو در سال 96 با حضور جمع کثیری از علاقه مندان واقعی هوای پاک و محیط زیست سالم در خرم آباد برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۹:۲۴    
شهروند نوشت: مدیرکل زندان های تهران می گوید؛ زندان های تهران 6 مدرسه دارد که 1900 دانش آموز زندانی در این مدرسه ها مشغول به تحصیل هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۹:۰۶    
بخشی از موزیک ویدیوی متفاوت فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد با صدای مهدی یراحی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۹:۰۰    
شهروند نوشت: اشتباه در جانمایی اجرای پروژه ایستگاه پایانی قطار شهری شیراز، نابودی تدریجی را برای بوستانی با 6هزار اصله درخت رقم زد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۸:۴۱    
گروهی از دانشجویان هلندی با استفاده از رزین چغندر قند خودرویی قابل تجزیه زیستی ساخته اند. خودروی الکتریکی در حقیقت از رزین چغندر قند ساخته شده که با لایه هایی از گیاه کتان پوشیده می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۱    
دو سارق مسلح به یک فروشگاه خدمات تلفن همراه در تگزاس حمله کردند اما مقاومت فروشنده و همراه او سارقان را وادار به فرار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۷:۲۵    
تصاویر زیر توسط یک عکاس سریلانکایی از شن های روان در بیابان های اطراف دبی گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۶:۳۲    
بیژن زندیه فرماندار بیجار در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در سالن اجتماعات مجتمع نور شهرستان بیجار گفت: شخصیت خبرنگار نیازمند سواد رسانه ای است و نمیتوان بدون اطلاع ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۶:۳۲    
بستر و زمینه سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی با کشور استرالیا در اردبیل مهیاست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۶:۳۲    
باتوجه به اینکه توسعه کشت دانه های روغنی و تاسیس کارخانه های روغن کشی در منطقه زمینه را برای ایجاد اشتغالی دو برابری در حوزه تولید دانه های روغنی در استان اردبیل فراهم می کند گامی مهم در تحقق اقتصاد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۶:۳۲    
نشست منطقه ای روسا و دبیران جمعیت بانوان فرهیخته غرب کشور به همت بانوان فرهیخته کردستان در سنندج برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۰۷    
واحد مرکزی خبر نوشت: به گزارش خبرگزاری رویترز، یک مقام آمریکایی گفت نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد اواخر این ماه به وین سفر می کند تا فعالیت های هسته ای ایران را بررسی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۰:۰۱    
بخش جوانه های نمایش ایرانی برای اولین بار در جشنواره نمایش های آیینی- سنتی برگزار خواهد شد و در آن آثار نمایشی ایرانی با هنرنمایی کودکان و نوجوانان روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۳:۵۷    
ایرنا نوشت: معاون پارلمانی رئیس جمهور در نشست مشترک معاونان و مدیران کل پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی که با حضور وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم تشکیل شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۳:۴۳    
ایلنا نوشت: جانشین فرمانده کل ارتش تاکید کرد: دوضعیت سرباز ها می تواند و باید بهتر از امروز باشد و روز به روز بهتر شود،
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۳:۳۰    
مهر نوشت: دولت آمریکا هشت مقام ونزوئلایی از جمله برادر هوگو چاوز را به بهانه نقش آنها در تشکیل مجلس مؤسسان ونزوئلا مورد تحریم قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۳:۰۴    
هنرمندان پذیرفته شده در مرحله اول هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران تا 22 مرداد فرصت دارند تا استیتمنت نهایی اثر خود را به دبیرخانه دوسالانه ارسال کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۲:۵۲    
حامیان دولت نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا در حمایت از مجلس موسسان که با انتخابات هفته گذشته نمایندگان آن مشخص شد، به خیابان های کاراکاس، پایتخت این کشور آمدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۲:۴۷    
مدیرعامل استقلال عصر چهارشنبه در رختکن این تیم حاضر شد و درباره بعضی نکات صحبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۲:۴۰    
ایسنا نوشت:معاون پارلمانی رئیس جمهور روز چهارشنبه در نشست مشترک معاونان و مدیران کل پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی که با حضور وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم تشکیل شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۲:۳۱    
درحالی که اعلام شد بعد از حدود 870روز پرسپولیس صاحب مدیرعامل شده است و طاهری از این پس مدیر قرمزها از سوی هیات مدیره تیم است، این حکم احتمالا مشکلاتی دارد!
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۲:۱۷    
نیمار بازیکن جدید پاریسن ژرمن و پدرش از بارسا به فیفا شکایت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۲:۰۲    
دوچرخه های اشتراکی به رغم داشتن مزایای قابل توجه برای شهروندان پکنی؛ به دلیل فقدان مکان های مناسب برای پارک آنها، با اشغال پیاده روها مشکلات زیادی را برای شهروندان این شهر ایجاد کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۶    
در 18مرداد ماه، بیشترین اخبار پربازدید درباره معرفی اعضای کابینه دوازدهم و حواشی مراسم تحلیف رئیس جمهور در مجلس، بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۲    
میزان نوشت: سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه موضوع بررسی جزء 5 بند 10 سیاست های کلی انتخابات در دستور کار جلسه آینده این شورا قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۱:۱۹    
در حاشیه آزمایش های موشکی کره شمالی، پالیتیکال کارتونز این کاریکاتور را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۱:۱۳    
با نگارش نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور٬ نظرم را نسبت به فهرست وزرای پیشنهادی مطرح کرده ام.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۱:۱۳    
طرح بحث برانگیزی به منظور تخریب ساختمان های دوران شوروی و نوسازی محلات قدیمی شهر مسکو در اجراست که موجب نارضایتی بسیاری از شهروندان پایتخت روسیه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۱:۰۷    
تحقیقات گذشته نشان داده تنهایی باعث افت کیفیت زندگی و طول عمر می شود. شاید وقتش باشد کمی معاشرت هایتان را بیشتر کنید و از لاک تنهایی بیرون بیایید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۵۲    
ایسنا نوشت: یک فعال سیاسی تاکید کرد که بعد از رحلت آیت الله هاشمی تمامی افرادی که سمت هایی مرتبط با ایشان داشتند نباید از آن عناوین استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۴۶    
ایسنا نوشت: وزیر بهداشت پیشنهادی در نشستی با اعضای فراکسیون ولایی برای تشریح برنامه هایش جهت تصدی دوباره این وزارتخانه در دولت دوازدهم، در پاسخ به پرسش سردار جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۴۲    
دکتر رسول جعفریان در یادداشت تازه خود به موضوع انتخاب وزیر علوم پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۱۹    
ایلنا نوشت:محمد توسلی خبر درگذشت ابراهیم یزدی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۱۹    
رندر جدید از گوگل پیکسل 2 در کنار تصویری از پنل جلوی آن منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۱۵    
در آستانه تغییر و تحول و واگذاری مسئولیت ها از شورای شهر قبلی به جدید و به تبع آن از شهردار فعلی به شهردار بعدی هستیم، این تحولات نتیجه طبیعی انتخابات است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۱۱    
سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوشنبه در بیانیه ای با تکذیب و اظهار تاسف از ادعاهای بی اساس مطرح شده در فیلم تلویزیونی جمهوری تاجیکستان تاکید کرد تردیدی نیست که تهیه کنندگان این فیلم موفق به تخریب ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۱۱    
2 سخنرانی اخیر آقای روحانی توقع ما را از ترکیب کابینه دوازدهم بالا برد. و حق هم همین است که انتظار عمومی برپایه استاندارد کابینه با عظمت حماسه انتخابات باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۵۸    
دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه برگزاری آزمونهای جامع علوم پایه و پیشکارورزی در شهریورماه 1396 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۵۸    
مطالعات محققان دانشگاه شیلی نشان می دهد بزاق حاوی پروتئینی است که روند بهبود زخم را تسریع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۵۲    
آیا شما از دیدن اینکه پس انداز شما سریع تر از بنزین باک خودرویتان دود شده و به هوا می رود لذت می برید؟ آیا با دیدن اینکه پول بی زبانی که با زحمت به دست آمده به جیب مکانیک یا نمایندگی می رود خوشحال می ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۳۲    
سازمان فضایی آمریکا(ناسا) تصاویر جدیدی از قمرهای سیاره زحل که بوسیله فضاپیمای "کاسینی" گرفته شده، منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۹    
پرفورمنس شاهدان خموش به هنرمندی ابوسعید میرزایی و فربد یداللهی در دوازدهمین برنامه شب شنبه ها اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۲    
هافبک سابق استقلال علیه این باشگاه از AFC حکم گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۸    
کاستاریکا شاید در دنیای علم و فناوری حرف زیادی برای گفتن نداشته باشد اما قرار است به نخستین کشوری در دنیا تبدیل شود که استفاده از پلاستکیهای یکبار مصرف را ممنوع می کند و این خبری خوش برای زمین است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۲    
ابوالحسن فیروزآبادی - دبیر کنونی شورای عالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی ایران - درباره مذاکرات اخیر درمورد ارائه اینترنت بدون پالایش و بدون فیلتر برای رسانه ها و دانشگاه های بزرگ کشور توضیح ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۸    
در روزگاری که برای هر کاری اپلیکیشنی وجود دارد ساختن وسایلی برای تبدیل کردن تلفن همراه به غیر از آن چیزی که می شناسیم چندان عجیب نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۸    
باشگاه استقلال رضایت نامه مدافع - هافبک خود را برای حضور قرضی در تیم نفت تهران صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۲    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: کاروانسرای شاه عباسی دامغان و کاروانسرای میاندشت میامی تحویل سرمایه گذار بخش خصوصی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۸:۵۱    
روز پنجشنبه 19 مرداد، پخش سریال پلیسی تو عرفان نیستی در رادیو نمایش آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۲    
تسنیم نوشت: سرپرست حجاج ایرانی وضعیت بیمارستان راه اندازی شده در مدینه را مطلوب دانست و به برخی جوسازی ها و تبلیغات منفی درباره احتمال شیوع برخی بیماری ها در مناسک حج امسال پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۲    
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بی صبرانه منتظریم که سال آینده در مسابقات والیبال قهرمانی 2018 جهان در ایتالیا و بلغارستان شرکت کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۸:۳۸    
آزمایش سومین چاه فاز 14 میدان گازی پارس جنوبی با هدف بررسی ظرفیت های تولید بخش های مرزی این فاز با موفقیت به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۲    
باشگاه مس سونگون ورزقان با انتشار بیانیه ای از حضور یک ساله بازیکن سابق برزیلی اش تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۲    
آراز بارسقیان
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۲    
صدها نفر از مردم ژاپن روز چهارشنبه در هفتاد و دومین سالگرد بمباران اتمیهیروشیما و ناکازاکی که برای گرامی داشت یاد قربانیان اولین مورد استفاده از سلاح های اتمی برای حمله به یک کشور در طول تاریخ برگزار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۸    
مهندس خلیلی هماهنگی بین دستگاهها را بسیار راضی کننده و بخش تعاون را یکی از بخشهای اساسی درکشور اعلام کرد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۷    
24 آنلاین نوشت: انجمن چپ دست های ایران با ارسال نامه ای به دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی درخواست کرد روز 13 آگوست (22مرداد) به عنوان روزجهانی چپ دست ها در تقویم ملی کشورمان ثبت شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۲    
فصل جدید رقابت های باشگاهی در قاره اروپا از یکی، دو هفته قبل در برخی کشورها استارت خورد و این روند تا یکی، دو هفته دیگر ادامه خواهد داشت تا تنور فوتبال در قاره سبز در تمام کشورها داغ شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۸    
تسنیم نوشت: رئیس سازمان انرژی اتمی امروز چهارشنبه در پاسخ به سوالی در خصوص نام بردن از وی به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت علوم گفت: امروز پس از جلسه هیأت دولت با این شایعه روبرو و شگفت زده شدم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۴    
ایسنا به نقل از مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نوشت: طی امسال بالغ بر 800 تا 1000 میلیارد تومان پروژه توسعه در حوزه فرودگاه های کشور افتتاح رسمی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۴    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به همراه دیمیتری مدودف نخست وزیر این کشور از نزدیک مسابقات رزمی سامبو را که در سوچی برگزار شد تماشا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۴    
مسئولان صندوق بازنشستگی کشوری می گویند در راستای حل مشکلات بازنشستگان، سال گذشته همه بازنشستگانی که وام ضروری درخواست کرده بودند، موفق به دریافت تسهیلات شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۱    
با حکم فرمانده انتظامی ناجا سردار مهدی معصوم بیگی به عنوان فرمانده انتظامی استان اصفهان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۶    
استقلال در حالی جمعه باید به مصاف تراکتورسازی برود که آبی پوشان چهار سال در حسرت برد در تهران مقابل تراکتورسازان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۰    
الهام امین زاده، دستیار سابق رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی می گوید کسی با او درباره ماندن در دولت صحبتی نکرده و به همین دلیل به زودی به دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران باز خواهد گشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۷    
نادر قدیانی با اشاره به عملکرد صحیح سیدعباس صالحی در جایگاه معاون فرهنگی وزیر ارشاد گفت: آقای صالحی را آدم جدی، منظم، با پشتکار فوق العاده و همواره با آرامش و طمأنینه یافتم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۷    
پژو پارس و کامیون ساعت 12:20 امروز در جاده یاسوج-اصفهان حوالی دو راهی روستای کریک تصادف کردند که راننده پژو پارس پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۲    
مهر نوشت: وزارت اقتصاد تحولات بازارهای مختلف اقتصادی کشور در تیرماه امسال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۲    
شوخی و جدی فرشاد احمدزاده معلوم نیست. وقتی با شماره 10 پرسپولیس هم کلام می شوید آخر سر هم متوجه نمی شود او جدی حرف می زند یا شوخی می کند!
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۷    
ایسنا نوشت: منابع مخالف سوری از بندهای برگه ارائه شده توسط وزیر امور خارجه عربستان به اعضای هیات عالی مذاکرات سوریه (مخالفان سوری مورد حمایت عربستان) پیرامون سوریه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۴    
حواشی چهارمین قهرمانی رئال مادرید در سوپرجام 2017 اروپا در بازی مقابل منچستر یونایتد را در ویدئوی زیر می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی با توصیه به رسانه ها برای توجه به اولویت های کشور، گفت: همیشه نگاه کنید که مسئولیت شما در قبال مصالح ملی چیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۸    
ایسنا نوشت: هیئت دولت اوکراین توافقنامه همکاری با روسیه را در زمینه تولید و صادرات مشترک تسلیحات نظامی به کشور ثالت لغو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۴    
ایسنا نوشت: در سایه فضای مثبت سفرهای فرستاده امیر کویت به عربستان، امارات، بحرین، عمان و مصر طی 48 ساعت گذشته کویت طرح جدیدی برای حل بحران میان کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس با دوحه ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۲    
علیرضا منصوریان سرمربی استقلال روز گذشته در کمیته اخلاق حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۸    
دبیر شورای عالی امنیت ملی با ارسال پیامی به همتای افغانستانی خود ضمن محکومیت شدید حملات تروریستی به مردم بی گناه میرزا اولنگ، این حادثه را به ملت و دولت افغانستان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۸    
رئیس جمهور روز گذشته بعد از مراسم تنفیذ و تحلیف و حواشی آنها، و بعد از مدتی شایعه سازی و گمانه زنی و تزریق بعضی از اخبار نادرست به اذهان عمومی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۱    
ایرنا نوشت: جبران باسیل وزیر خارجه لبنان در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) کابینه تصریح کرد که دولت هفته گذشته سفیر جدید لبنان در سوریه را تعیین کرده است ...