یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۲۱:۰۷Jul 2018 22

خبرهای خبر آنلاین 21 مرداد 1396 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 30 دی 1396 خبر آنلاین 30 بهمن 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 1 مرداد 1396 خبر آنلاین 2 مرداد 1396 خبر آنلاین 3 مرداد 1396 خبر آنلاین 4 مرداد 1396 خبر آنلاین 5 مرداد 1396 خبر آنلاین 6 مرداد 1396 خبر آنلاین 7 مرداد 1396 خبر آنلاین 8 مرداد 1396 خبر آنلاین 9 مرداد 1396 خبر آنلاین 10 مرداد 1396 خبر آنلاین 11 مرداد 1396 خبر آنلاین 12 مرداد 1396 خبر آنلاین 13 مرداد 1396 خبر آنلاین 14 مرداد 1396 خبر آنلاین 15 مرداد 1396 خبر آنلاین 16 مرداد 1396 خبر آنلاین 17 مرداد 1396 خبر آنلاین 18 مرداد 1396 خبر آنلاین 19 مرداد 1396 خبر آنلاین 20 مرداد 1396 خبر آنلاین 21 مرداد 1396 خبر آنلاین 22 مرداد 1396 خبر آنلاین 23 مرداد 1396 خبر آنلاین 24 مرداد 1396 خبر آنلاین 25 مرداد 1396 خبر آنلاین 26 مرداد 1396 خبر آنلاین 27 مرداد 1396 خبر آنلاین 28 مرداد 1396 خبر آنلاین 29 مرداد 1396 خبر آنلاین 30 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۲    
تجمع اعتراض آمیز گروه نژادپرست در دانشگاه ویرجینیا آمریکا با دخالت تظاهرکنندگان مخالف نژاد پرستی به خشونت کشیده شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۴۴    
وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دولت دوازدهم در جمع اعضای فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه های توسعه کشور مجلس گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۶    
کانون گفت وگوی موسسه امام موسی صدر، هفتمین دوره تربیت راهنمای گفت وگو را در شهریور ماه برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۷:۲۹    
یک خودور از طبقه هفتم پارکینگ طبقاتی در شهر آستین تگزاس در ایالات متحده آمریکا سقوط کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۰:۰۱    
گورستان موتورسیکلت ها در آریزونا که بیش از هزاران موتورسیکلت در آن جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۵    
مهرداد میناوند در برنامه ای در مورد رحمتی و منصوریان نظراتی را مطرح کرد که حاشیه های زیادی به دنبال داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۵۱    
سریال لبه تاریکی در جدول پخش شبکه آی فیلم قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۲    
جشنواره بین المللی بالون های هوای داغ در بریستول انگلیس در حال برگزاری است. بیش از 130 بالون از کشورهای مختلف جهان در این جشنواره حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۷    
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی زمان آغاز به کار شوراهای شهر و روستا را یکم شهریور ماه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۳:۳۷    
مهر نوشت: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از ارسال گزارش محرمانه پزشکی قانونی در رابطه با فوت بنیتا به دادگاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۲    
ایلنا نوشت: مشاور وزیر علوم و رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران گفت: کرسی پژوهشی به نام پروفسور مرحوم مریم میرزاخانی به محققان حوزه ریاضی اعطا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۳    
363 کیلو تریاک از یک تریلی حامل گاز مایع در یکی از مبادی ورودی شهر مشهد شناسایی و توقیف شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۷    
ایسنا نوشت: مشاور عالی سازمان سنجش از انتخاب رشته بیش از 110 هزار داوطلب مجاز در آزمون سراسری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۷    
نماینده مردم کرج در مجلس با بیان اینکه در بحث راه ها و توسعه عمران کرج باید از شهرداری کرج و شورای فعلی تشکر کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۳    
پروژه پایاب سد گیلارلو در سطح 630 در حال اجرا می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۴۵    
عصر دیروز استاندار لرستان در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان در سالن جلسات استانداری گفت: متاسفانه برخی با تنگ نظری خود مانع حضور سرمایه گذاران در استان می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۸    
میزان نوشت: در کنار واکنش های احساسی هموطنان نسبت به شهادت جانسوز شهید حججی، در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته شاهد بودیم که دو فرمانده ارشد نظامی کشورمان در پیام هایی که صادر کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۵    
روزنامه کیهان نوشت: برنامه هفته پیش خندوانه ، باز هم حاشیه ساز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۶:۳۰    
فاز اول پل قدس اردبیل به عنوان بزرگترین پروژه شهری مرکز استان با اعتبار و سرمایه گذاری بالغ بر 200 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۶:۳۰    
تسنیم نوشت: سه هزار و 700 هکتار از اراضی پایاب سد عمارت در راستای بهبود اراضی با اعتبار 120 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی آغاز و تا شهریورماه سال 97 آماده و به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۱۹    
واحد مرکزی خبر نوشت: به گزارش خبرگزاری فرانسه، یک دستگاه خودرو در ویرجینیای آمریکا به طرف گروهی از مردم حرکت کرد و آنها را زیر گرفت. جزئیات بیشتر در این خصوص هنوز منتشر نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۸    
مهر نوشت: وقوع جنگ سرد، وقوع جنگ اتمی و کنترل تسلیحات و بازدارندگی، سه سناریو احتمالی فراروی بحران امریکا و کره شمالی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۵    
پروژه چند شب کمانچه در سومین شب خود، دوشنبه 23 مرداد، میزبان صبا علیزاده، فرزند حسین علیزاده خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۵    
ایرنا نوشت: انفجار تروریستی شامگاه شنبه در شهر کویته مرکز ایالت بلوچستان پاکستان دست کم 15 کشته و دهها مجروح برجای گذاشت که بیشتر قربانیان این حادثه از نیروهای ارتش هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۱    
کنسرت برون ازدیده ها ، پنجشنبه 26 مرداد در فرهنگسرای ارسباران اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۱    
میرزا عباس خان مهندس باشی ملقب به مشاور الدوله فرزند میرزا رضا فارغ التحصیل مدرسه نظامی فرانسه، در سال 1302 قمری به ریاست احتساب شهر تهران که وظیفه شهرداری نیز بود انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۵۸    
اوپک می گوید،عراق، امارات متحده عربی و قزاقستان که بزرگترین گروه کشورهای عضو اوپک هستند،تعهد کاهش تولید را اجرایی نکرده اند،با این حال در نشستی که در ابوظبی برگزارشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۵۵    
روزنامه جام جم نوشت:حالا کسی نمانده که ماجرای سر بریده شهید مدافع حرم محسن حججی را نشنیده باشد؛ جوانی که تیرماه 1370 در اصفهان به دنیا آمد و مردادماه 1396 در سوریه به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۵۰    
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) گفت: غیور مردان و پاسداران مدافع حریم معصومیت و مظلومیت اهل بیت که در مقابل تکفیری ها و داعشی های دست از عقل و عدل و انسانیت شسته ایستاده اند و با نثار خون خود از درخت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۳۸    
بر اثر نشت گاز کلر در حوالی میدان رودبند دزفول و مسمومیت تعدادی از شهروندان دزفولی 7 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۳۸    
هفته اول رقابت های لیگ برتر انگلیس روز شنبه پیگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۳۸    
مهر نوشت: رؤسای جمهور آمریکا و فرانسه در یک گفتگوی تلفنی، توافق کردند که در مورد بحران کنونی در شبه جزیره کره با یکدیگر همکاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۳۰    
ایرنا نوشت: یک خودروی بمب گذاری شده در غرب استان کربلا منفجر و در پی آن افراد مسلح با نیروهای امنیتی در محل حادثه درگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۱۱    
عضو دستگیر شده داعش در حمله تروریستی به مجلس از نحوه آشناییش با داعش و عضویت در این گروه می گوید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۰۷    
ایرنا نوشت: تعدادی از شهروندان دزفولی بر اثر متصاعد شدن گاز با منشاء مجهول در یکی از مناطق شهر دزفول مسموم و به بیمارستان منتقل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۰۵    
شرایط عراق، آینده پر ابهامی را در برابر ما قرارداده است. اما این احتمال دور از ذهن نیست که صدر در تحلیل نهایی و ساختارشکنانه خود از توزیع سنتی منابع قدرت، به این نتیجه رسیده که به شکلی بیضی وار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۰۰    
راننده یک اتوبوس فراموش می کند درب عقب خودرو را ببندد و یک مسافر زن بدون توجه به حرکت اتوبوس، تصمیم می گیرد از اتوبوس پیاده شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۴۵    
وزارت کشور با فعالیت 54 حزب، 81 تشکل صنفی و 2 انجمن اقلیت های دینی موافقت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۴۰    
بارسا قرار است پائولینیو را به خدمت بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۲    
اعلان دیواری شیرهای خان بابا سلطنه ساخته افشین هاشمی با رویکردی تازه منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۳۲    
در 21 مرداد، حواشی به وجود آمده توسط مخالفان دولت درباره وزرای پیشنهادی، پربازدیدترین مطالب را شکل می داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۳۲    
حالا دیگر همه می دانند که دایی اگر کاری می کند از روی ریا یا برای نشان دادن خودش نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۱۹    
مهر نوشت؛ مدیرعامل سازمان بهسازی و زیباسازی اطراف حرم حضرت معصومه(س) گفت: عبور قطار پر سرعت از ایستگاه مرکزی قطار قم موجب تغییر الگوی زیارت در شهر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۱۹    
استاندار قم با اشاره به ضرورت توسعه جغرافیایی استان قم در راستای توازن و تعادل جمعیتی، گفت: امیدواریم با چانه زنی مدیران قمی در هیئت دولت این مهم محقق شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۰۸    
ورزش سه نوشت: نشریه برزیلی کوریه دامانا ادعا کرد که نیمار و پاری سن ژرمن مدت ها پیش به توافق رسیده بودند و ستاره برزیلی بارسا را فریب داده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۰۶    
هفده نفر برای سکانداری وزارتخانه های مختلف به مجلس معرفی شدند. وزارتخانه هجدهم یعنی علوم هم در انتظار معرفی گزینه است. در این میان مهم ترین تکاپوی معرفی شدگان ارائه برنامه هایشان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۱:۰۲    
برنامه اقتصادی Economic Divide شبکه پرس تی وی، در آینده نزدیک از آنتن شبکه اسپانیولی زبان هیسپان نیز به روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۵۸    
مهدوی کیا حالا متهم است.متهم به حمایت از شجاعی و حاج صفی.خیلی ها به صفحه رسمی او در اینستاگرام حمله کرده اند و با کلماتی ناشایست مهدی و خانواده اش را خطاب قرار داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۵۵    
ایرنا نوشت: خبرگزاری آسوشیتدپرس آمریکا روز شنبه از منامه گزارش داد که یک فروند جت جنگنده اف -18 متعلق به آمریکا به علت نقص در موتور آن مجبور به فرود در فرودگاه بین المللی بحرین شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۳۹    
ایرنا نوشت: وزیر پیشنهادی کشور دولت دوازدهم با بیان اینکه حاشیه نشینی زاییده نظام بودجه ریزی غلط است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۲۹    
این روزها بسیاری از مخاطبان سرویس مشکلات مردم گلایه می کنند چرا هزینه موبایل آنها افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۱۹    
تشویق به حضور در انتخابات سال آینده ریاست جمهوری در روسیه بر عهده غول آی تی یعنی Mail.Ru است و گفته می شود شبکه های اجتماعی متعلق به آن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۱۹    
ایلان ماسک، کارآفرین مشهور جهان بار دیگر با توییتی در مورد خطرات بالقوه هوش مصنوعی برای بشر هشدار داد و آن را در حال حاضر برای دنیا خطر بزرگتری از کره شمالی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۱۵    
حجت علی شایانفر مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: در پی بارش های رگباری ظهر روز گذشته در مناطق شمالی این استان و مرز شاهرود با گلستان، جاری شدن سیلاب شدید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۱۱    
در پی تشدید تنش میان آمریکا و کره شمالی،دولت کره جنوبی اقدام به ذخیره سازی اقلام اساسی از جمله ماسک های شیمیایی در پناهگاه ها و ایستگاه های مترو سئول کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۰۹    
سیدعباس صالحی - وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دوازدهم - معتقد است که با گفت وگو می توان بر بسیاری از مشکلات مربوط به حوزه فرهنگ و هنر فائق آمد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۰۹    
بر اثر وقوع سیل در استان گلستان 2 نفر کشته و 2 نفر دیگر مفقود هستند و تجسس برای یافتن این عزیزان در شهرستان علی آبادکتول و حاشیه رودخانه زرین گل ادامه دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۰۴    
جشنواره فیلم های تابستانی شبکه چهار، این هفته، آثار برگزیده ای از بزرگان سینمای کلاسیک فرانسه را تقدیم علاقمندان به هنر هفتم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۰۴    
انتخاب نوشت:حجت الاسلام والمسلمین سعیدی گفت: در دولت های کارگزاران و اصلاحات اندیشه بازرگان زیر عبای برخی آقایان توسعه پیدا کرد و این جریان سعی کرد انقلاب اسلامی را به سوی لیبرالیسم سوق دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۵۴    
فیلم سینمایی خانه دیگری برای حضور در فستیوال action on film آمریکا پذیرفته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۴۹    
تیم ملی والیبال ایران موفق شد در دومین بازی خود از رقابت های انتخابی قهرمانی جهان٬ تیم چین را مغلوب کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۴۹    
بیتا فرهی بازیگر پیشکسوت سینما، شامگاه شنبه مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۴۱    
جواد نکونام به عنوان سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۳۸    
مهرداد میناوند مقابل دوربین تلویزیون به راحتی به دو چهره محبوب استقلالی ها توهین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۳۸    
شرکت آب منطقه ای کردستان اعلام کرد: کامیون های حامل مواد نفتی نباید ازمجاورت سد قشلاق عبور کنند و مسیر جدیدی برای تردد کامیون های حامل مواد سوختی ترانزیتی تعریف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۳۴    
ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی بارش پراکنده را برای برخی نقاط کشور پیش بینی کرد و گفت: طی دو روز آینده در نوار شرقی کشور وزش باد شدید، گاهی همراه با گرد و غبار رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۳۴    
از نیمه شب شنبه 21 مرداد تا بامداد روز یک شنبه 22 مرداد ماه آسمان سراسر ایران شهاب باران می شود و به همین خاطر علاقه مندان آسمان شب برای رصد این بارش شهابی هیجان زده هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۲۵    
گزینه نهایی شورای شهر تهران برای شهرداری در یک برنامه تلویزیونی به سوالاتی در مورد سلامت قلبش پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۲۱    
تغذیه پرندگان در تعطیلات عنوان کارتون گری وارول در سایت کگل است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۱۰    
تسنیم نوشت: دختر جوانی که مدعی بود از سوی یک راننده خودروی ناشناس ربوده شده است، پیش از ظهر امروز در دادسرای امور جنایی تهران حاضر شد و در مقابل بازپرس ماجرای ربودنش را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۲    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولس گفت: یکی به من توضیح بدهد که منشا به بازیکنان پاس نداده یا برعکس؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۴۹    
مهرداد میناوند در یک برنامه تلویزیونی اظهارنظر عجیبی درباره سرمربی و کاپیتان استقلال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۹    
تسنیم نوشت: نیمه های شب نخستین روز خرداد ماه 94 خبر کشف جسد یک زن جوان در استخر یک مجموعه مسکونی در شهرک ارتش به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد که سجاد منافی آذر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۵    
نوشابه های قاچاق مخفی شده در لاستیک خودرو؛ انواع نوشابه های انرژی زا و نوشیدنی های خارجی قاچاق از داخل لاستیک کامیون توسط ماموران گمرکات هرمزگان کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۴    
سرپرست اداره اوقاف خرم آباد از اجرای طرح گردآوری اسناد وقفی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۴    
مدیرعامل فولادمبارکه گفت: فولاد مبارکه با اجرای طرحهای توسعه در تصفیه خانه های خود و به کارگیری سیستم های بازچرخانی آب در سیکل تولید، مصرف آب خود را تا 3.26 مترمکعب به ازای هر تن تولید کاهش داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۴    
دادستان کرج به مسئول بازرسی استانداری کرج در خصوص ارائه گزارش فساد های اداری استان هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۴    
بعضی ها می گویند این اپلیکیشن برای شاگرد تنبل هاست. اما خیلی از دانش آموزان و دانشجویان توانسته اند از آن به عنوان اپلیکیشن کمک آموزشی یا در جهت سرعت در حل معادلات و مسائل بزرگتر استفاده کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۲    
محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی صنعت،معدن و تجارت گفت: آزادسازی نرخ ارز مدنظر مانیست؛هیچ کجای دنیا هم این اتفاق رخ نمی دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۹    
ایرنا نوشت: تارنمای نشریه آلمانی ' اشپیگل ' با تحلیل تشدید تنش ها و جنگ لفظی اخیر میان آمریکا و کره شمالی، تهدیدات دونالد ترامپ علیه کره شمالی را گزافه گویی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۹    
مهر نوشت: رئیس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران گفت: خانواده مرحوم مریم میرزاخانی با نامگذاری معبری به نام وی مخالفت کردند و معتقد بودند بجای اسطوره سازی باید الگوسازی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۰    
ایرنا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه به ساکنان جزیره گوام تضمین داد امنیت شان در بحبوحه شدت یافتن تنش منطقه ای حفظ می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۰    
در ویدئوی زیر تصاویری از لحظات وداع شهید مدافع حرم محسن حججی با اعضای خانواده را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۰    
سرور جپاروف بازیکن استقلال خوشحالی جالبی بعد از گلزنی مقابل تراکتورسازی انجام داد که این خوشحالی، برای پرسپولیسی ها یادآور شادی بعد از گل امیرحسین اصلانیان بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۰۱    
میزان نوشت:با مبلغ 20 میلیون تومان در بازار خودروهای دست دوم می توانید خودروهایی شامل پژو پارس، پژو 206، تیبا، پراید، فولکس گل، مزدا 323، نیسان پاترول را خریداری کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۵۸    
ایلنا نوشت:امام جمعه موقت تهران در جمع کارکنان پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز گفت: در خدمت الله بودن بارز ترین وجه تمایز نیروهای مسلح ما نسبت به سایر کشور هاست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۵۵    
فضای باز کاخ سعدآباد٬ از نیمه مرداد هرشب میزبان بیش از 3600 ایرانی است که برای تماشای اثری متفاوت به شمالی ترین منطقه تهران می روند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۴۸    
خانه ملت نوشت: گزینه پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس برای وزارت دفاع گفت: بسیاری از موضوعات مورد خواست نمایندگان و نیروهای مسلح در برنامه وزارت دفاع برای 4 سال آینده دیده شده که برای اجرای آن به هماهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۴۴    
واکنش علی دایی به بوسیدن دستش توسط یک کودک را ببینید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۴۴    
دادسرای مشهد در قرار منع تعقیبی که صادر کرده، اعلام کرده است در صورتی که گشت های بسیج، به یافته هایی مبنی بر ارتکاب جرم برخورد کنند ولی حکم از قاضی نداشته باشند، یافته ها بی اعتبار است و متهمان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۴۴    
غلامحسین شافعی گفت: برنامه های ارایه شده از سوی وزیر پیشنهادی اقتصاد، مایه امید فراوان است و با شناختی که از وی وجود دارد، فاصله گفتار و کردار وی در عمل و صحنه اجرا زیاد نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۴۱    
استقلال سرانجام به اولین برد خود در لیگ برتر هفدهم دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۳۴    
ژاپن سیستم دفاع هوایی موشکی در مناطق غربی این کشور را به منظور مقابله با تهدیدهای موشکی کره شمالی تقویت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۳۱    
مدیرعامل کتابشهر ایران و جمعی از همکاران محسن حججی، طی پیامی شهادت مظلومانه او را تبریک و تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۲۵    
ایسنا نوشت: فصل جدید برنامه کتاب باز با محوریت معرفی کتاب هایی که حال خوب به ما می دهند با اجرای سروش صحت به زودی از شبکه نسیم به روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۲۵    
رضا قاسمپور*
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۸    
ماهواره مینیاتوری 4 گرمی اسپرایت (Sprite)، سیگنال هایی را از فاصله 643 کیلومتری به زمین مخابره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۸    
ایرنا نوشت: نایب رییس فراکسیون اهل سنت مجلس گفت: جمع کثیری از اعضای این فراکسیون در جلسه امروز با وزرای پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۵    
جماران نوشت: یادگار گرامی امام بر اهمیت عنصر تخیّل به عنوان عامل زیست اخلاقی تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۲    
به گزارش مهر، مهدی اسدی رئیس دو دوره اخیر هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی اصفهان بار دیگر به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.