یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۹:۳۰Oct 2018 21

خبرهای خبر آنلاین 23 آبان 1396 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 30 دی 1396 خبر آنلاین 30 بهمن 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 1 آبان 1396 خبر آنلاین 2 آبان 1396 خبر آنلاین 3 آبان 1396 خبر آنلاین 4 آبان 1396 خبر آنلاین 5 آبان 1396 خبر آنلاین 6 آبان 1396 خبر آنلاین 7 آبان 1396 خبر آنلاین 8 آبان 1396 خبر آنلاین 9 آبان 1396 خبر آنلاین 10 آبان 1396 خبر آنلاین 11 آبان 1396 خبر آنلاین 12 آبان 1396 خبر آنلاین 13 آبان 1396 خبر آنلاین 14 آبان 1396 خبر آنلاین 15 آبان 1396 خبر آنلاین 16 آبان 1396 خبر آنلاین 17 آبان 1396 خبر آنلاین 18 آبان 1396 خبر آنلاین 19 آبان 1396 خبر آنلاین 20 آبان 1396 خبر آنلاین 21 آبان 1396 خبر آنلاین 22 آبان 1396 خبر آنلاین 23 آبان 1396 خبر آنلاین 24 آبان 1396 خبر آنلاین 25 آبان 1396 خبر آنلاین 26 آبان 1396 خبر آنلاین 27 آبان 1396 خبر آنلاین 28 آبان 1396 خبر آنلاین 29 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۲    
نخستین شهر شناور جهان با ظرفیت 300 نفر قرار است تا سال 2020 توسط یک شرکت فرانسوی ساخته شود و هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۱    
استاد حوزه علمیه، با اشاره به خدمات گرانسنگ مرحوم علامه طباطبایی کتاب المیزان را آبرو بخش به حیات علمی شیعه دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۱    
معاون آموزشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بر لزوم ایجاد و تجمیع و هم افزایی فعالان قرآنی با محوریت بیت علامه طباطبایی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: ظرفیت های گردشگری کشور ژاپن و شهر تاریخی اصفهان در راستای توسعه ارتباط، شناسایی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۶    
رئیس شورای سیاستگذاری بنیاد بیعت و مردم سالاری ، از نامگذاری روز 11 اذر بنام روز لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۸    
استاندار لرستان بر بسیج و آمادگی نیروها و امکانات استان به منظور کمک رسانی به هموطنان زلزله زده کرمانشاه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۵    
استاد سروش محلاتی گفت: آرای سیاسی علامه طباطبایی چندان همسو با وضع و شرایط فعلی نیست و به همین علت کمتر به آن پرداخته شده است ولی اگر غیر از این بود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۸    
استاندار لرستان گفت: 70 کامیون از کمک های استان لرستان وارد استان کرمانشاه شده و کمک ها همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۳    
مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: 22 نیروی امدادی اورژانس به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۳    
آموزشگاه های آزاد موسیقی زنجان مورد بازدید کارشناسان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان قرار گرفته و برای رفع مشکلات این آموزشگاه ها و قانونمند کردن فعالیت آنها، دستورالعمل واحدی صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۰    
وزارت خزانه داری آمریکا از طریق 'دفتر کنترل دارایی های خارجی' خود موسوم به (OFAC) و در پی وقوع زمین لرزه یکشنبه گذشته در غرب ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۹    
زلزله کرمانشاه باعث شد دوباره نگاه متخصصان و مدیران به موضوع زلزله، مقاوم سازی و سیستم های امداد و نجات جلب شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۱    
در یک ماه اخیر بارها کوه روی منازل مسکونی حاشیه شهر اهواز ریزش کرده و گاهی باعث مرگ اهالی منطقه شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۸    
روند تغییر شغل در واحدهای صنفی آلاینده که باعث ایجاد مشکلاتی برای مردم می شود، در تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۴    
دست راست کودک سرپل ذهابی که در زلزله 7.3 ریشتری به صورت کامل از ناحیه مچ قطع شده بود، در یک عمل جراحی چهارساعته و نادر پیوند زده شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۴    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، از آغاز عملیات اجرایی27پروژه سیستم های آبیاری نوین درشهرستان فارسان درسال جاری ،خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۷    
جوان نوشت: تیم تولید برنامه رادیو هفت که در تولید برنامه ای مشابه در فضای مجازی شکست خورده بود، بار دیگر مسیر بازگشت به تلویزیون را در پیش گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۳    
روزنامه شهروند نوشت: یک بار تابستان 67، یک بار پاییز 96. یک بار بمب های شیمیایی و یک بار غریدن زمین و غلتیدن سنگ ها از بالای کوه؛ برای اهالی روستای زرده دالاهو که یکشنبه شب هرچه داشتند و نداشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۳    
شهروند نوشت:82 درصد از ساختمان ها در مناطق شهری استان کرمانشاه بدون اسکلت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۷:۱۷    
روزنامه جوان نوشت:معاون اقتصادی رئیس جمهور برای حل بخشی از مشکل زلزله زدگان غرب کشور راهکاری ارائه می دهد که برای چنین مقامی گفتن چنین حرفی چندان جالب به نظر نمی رسد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۶:۳۷    
خبرگزاری مهر نوشت: در آستانه ایام پایانی ماه صفر، برخی ایرلاین ها و آژانس های خدمات مسافرت هوایی نرخ بلیت پرواز تهران مشهد و بالعکس را افزایش چشمگیری داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۶:۲۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: انقلاب اسلامی بر اساس جریان فرهنگی که در جهان ایجاد کرده است به پایداری و توسعه خود ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۶:۲۸    
فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: قوانین مالیاتی باید به خوبی اطلاع رسانی، اجرا و نظارت شوند تا به کمک آن شاهد توسعه منطقه باشیم و اداره مالیات هم به کسبه و بازار این شهرستان نگاه ویژه داشته ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۶:۱۱    
نماینده کمیته جست و جوی مفقودین گفت: پیکر شهید مفقودالاثر غلامحسین ترک دهنو پس از 32 سال شناسایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۶:۱۱    
استاندار همدان گفت: 15بیمارستان استان همدان با ظرفیت پذیرش برای 580 تخت، آماده خدمات رسانی به مصدومان زلزله غرب کشور است، در صورت نیاز این تعداد افزایش نیز خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۶:۱۱    
“نشست علمی – تخصصی موزه و مجموعه داری در گیلان” با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۱    
از فابیو گروسو به عنوان جانشین ونتورا در تیم ملی ایتالیا نام برده شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۸    
ایلنا نوشت: نماینده اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی از صدور حکم بازداشت برای پیمانکار بیمارستان نوساز تخریب شده در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۳    
اقتصاد چین به 11.2 تریلیون دلار افزایش می یابد و به همین ترتیب هم نفوذ سرمایه گذاری بین المللی اش بیشتر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۳    
هوشنگ جاوید، موسیقی دان و پژوهشگر باسابقه موسیقی ایران، روز پنجشنبه 25 آبان درباره تاثیر خودرو بر ذائقه موسیقایی ایرانیان سخنرانی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۰    
عواید فروش روز دوشنبه 29 آبان فیلم خانه دختر به حمایت از مردم زلزله زده کرمانشاه تعلق می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۰    
ایرنا نوشت: خبرگزاری فرانسه به نقل از وزارت امورخارجه این کشور گزارش کرد: ژان ایو لودریان شامگاه چهارشنبه در ریاض با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی دیدار و درخصوص بحران لبنان در سایه استعفای سعد الحریری ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۰    
اتاق بازرگانی تهران در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی خود، یک سالن چند منظوره را برای دانش آموزان دبیرستان سوم شعبان تهران احداث و تجهیز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۰    
همه ی ما در مدرسه و کتاب های درسی مباحثی همچون نظریه نسبیت انیشتین، جدول تناوبی و همانند سازی دی ان ای را آموخته ایم؛ اما بسیاری مباحث مهم بوده اند که هیچ گاه وارد کتاب درسی نشده اند!
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۷    
آذر منصوری*
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۴    
مهر نوشت: سخنگوی ارتش گفت: تا رفع نیاز مردم مناطق زلزله زده، عملیات امدادرسانی و ارسال اقلام ضروری و مورد نیاز آسیب دیدگان توسط یگان های ارتش ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۰    
مهر نوشت: رسانه های محلی آمریکا از کشته شدن دستکم سه تن از شهروندان ایالت کارولینای شمالی بر اثر تیراندازی در یک مدرسه ابتدایی در این ایالت خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۳:۴۶    
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و مجارستان تلفنی گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۳:۱۷    
ایسنا نوشت: رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه از مجروحان حادثه زلزله غرب کشور در بیمارستان امام خمینی تهران عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۲:۵۶    
محمد علیزاده، عکسی از خود و مرتضی پاشایی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و یادی از این خواننده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۲:۴۱    
ایسنا نوشت: نماینده مردم بوکان در مجلس با اشاره به اتفاقات صورت گرفته در مسیر ارسال محموله های امدادی به زلزله زدگان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۲:۳۸    
نشریه گاردین تصاویری از مناطق زلزله زده ایران و عراق را در گزارشی منتشر کرده که در زیر مشاهده می کنید. بر اساس آخرین آمار این زلزله در ایران تاکنون 430 کشته و در عراق 6 کشته به جای گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۲:۱۸    
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: 98 کشور در این نشست با اتهام های واهی آمریکا و کانادا علیه ایران همراهی نکردند و به قطعنامه حقوق بشری علیه ایران رای ندادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۱    
نسل جدید لندروور دیسکاوری که در سال 2016 جایگزین مدل قدیمی LR4 شده تنها یک سال سن دارد؛ اما این خودروساز بریتانیایی قبلاً برخی تغییرات در لیست آپشن های خودروی خود اعمال کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۸    
جمعی از فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور در مجلس شورای اسلامی با علی لاریجانی، رئیس مجلس دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۲    
در 23 آبان، اخبار پیگیری وضعیت زلزله زدگان از سوی دولت و رونمایی از تخلفات جدید احمدی نژاد و دوستانش، بازدیدهای زیادی را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۵    
در حاشیه تخریب مسکن مهر در زلزله کرمانشاه، محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را در اینستاگرامش منتشرکرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۱:۰۱    
رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین روسای جمهور ترکیه و روسیه صبح امروز در اقامتگاه پوتین در شهر بندری سوچی روسیه دیدار و گفتگو کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۰:۵۲    
تسنیم نوشت: فرمانده سپاه گفت: عملیات آوار برداری را از ساعات اولیه پس از زلزله شروع کرده ایم و می خواهیم احداث منازل مناطق روستایی را که به بسیج و سپاه واگذار شده است را به سرعت آغاز کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۰:۴۴    
کارتونیست های مطبوعاتی هم به زلزله دردناک کرمانشاه واکنش نشان دادند تا روایت خود از همدردی مردم ایران با زلزله زدگان را نمایش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۰:۲۱    
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به دادغدار شدن مردم کرمانشاه در این حادثه فرمودند: ما در این غم با مردم دلاور و مرزبانان دلیر استان کرمانشاه شریک هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۰:۱۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: همایش زینبیون با هدف تبیین رشادت های حضرت زینب (س) در واحد اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۰:۱۴    
به همت شرکت "فاکس کان"، یکی از آزادراه های آمریکا احتمالا دارای یک لاین مخصوص خودروهای خودران می شود که به تاسیسات آینده این شرکت در ایالت های غرب میانه آمریکا متصل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۰:۱۱    
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور با حضور در بیمارستان طالقانی کرمانشاه از مجروحان زلزله عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۰:۱۱    
حسین امامی در نخستین نشست تخصصی رسانه، منابع نامعتبر و اخبار جعلی که به همت دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه برگزار شد گفت: وقتی منبع اصلی به موقع و دقیق اصلاع رسانی نمی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۵۷    
دربی آذربایجان غربی در لیگ دسته دوم بسود نماینده بوکان به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۵۴    
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه ستاد مدیریت بحران کرمانشاه گفت: حق طبیعی مردم آسیب دیده؛ رسیدگی به نیازهای آنان، اسکان موقت و کمک به بازسازی منازل است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۴۱    
بنیاد مسکن اعلام کرد میزان وام بلاعوض و تسهیلات نوسازی و بازسازی در خانه هایی که زلزله غرب کشور باعث آسیب به آنها و تخریب شان، مشخص شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۰    
ورزشکاران و هنرمندان به کمپین #نذر_کرمانشاه پیوستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۲۰    
مهاجم پرسپولیس بابت شکسته شدن آینه اتومبیلش به مسئولان ورزشگاه شهید کاظمی اعتراض کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۷    
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: از اینکه در مسابقات جام شهدا توانستیم عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم، خوشحالم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۴    
سایت اعتمادآنلاین نوشت: سخنگوی سپاه می گوید: مسئولان هلال احمر مدعی هستند که دیشب مردم امکانات امدادی 20 کامیون حامل اقلام امدادی را قبل از رسیدن به شهر برده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۴۶    
برخی از مطبوعات معتبر جهان در واکنش به زلزله مرگبار در ایران و کشته شدن صدها نفر از هموطنانمان، خبر این زلزله را همراه با عکس در صفحه یک خود کار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۴۴    
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی های دقیق برای نقد حقوق بشر غربی اظهار کرد: مسائل حقوق بشری و شبهاتی که در این زمینه علیه جمهوری اسلامی مطرح می شود باید در سطح حوزه و دانشگاه و برای عموم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۹    
علی محمد صالحی نسب در یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم آباد، از وجود برخی کاستی ها در مجموعه شهرداری مرکز استان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۰    
افزایش روزافزون جمعیت و پیچیدگی مسائل شهری، کمبود منابع مالی و انسانی مناسب، آلودگی های زیست محیطی و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۰    
اگر نتوانیم برنامه هایمان را بر مبنای داشته ها و اولویتها به رفع موانع که به سادگی قابل شناسایی اند تنظیم و تطبیق دهیم بی شک در رسیدن به اهداف دچار مشکلات خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۳    
حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در بیمارستان های طالقانی و امام علی(ع) در استان کرمانشاه، در جریان وضعیت امدادرسانی و رسیدگی به مصدومان زلزله غرب کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۳    
آخرین خبرها درباره زلزله کرمانشاه، از ادامه روند امدادرسانی به مصدومان و آوارگان حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۳    
خانه ملت نوشت:رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم ارائه مشوق های صادراتی مستمر برای توسعه اقتصادی کشور تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۴    
ایلنا نوشت:نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توزیع نامناسب اقلام و عدم خدمات دهی به روستاییان گفت: عصر امروز با چند روستایی تماس گرفتم و به من گفتند؛ اگر اقلام به ما نرسد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۰    
تیم فوتبال پرسپولیس حریف تهرانی خود را با اختلاف چند گل شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۶    
شهرداری قلب تهران اعلام کرد تعدادی از همراهان خانواده های زلزله زده را در همراه سرا اسکان داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۳    
بانوی نوجوان خرم ابادی در مسابقات کاراته قهرمانی کشور که در تهران برگزار گردید خوش درخشید
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۳    
تفاهم نامه همکاری بین بانک مرکزی و مؤسسه بیمه صادراتی جمهوری چک (اِگاپ) با هدف تسهیل روابط تجاری و ارتقای سطح سرمایه گذاری ، امروز سه شنبه در محل بانک مرکزی منعقد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۳    
به گزارش خبرآنلاین، سعد الحریری نخست وزیر مستعفی لبنان در توییترش نوشت که در 2 روز آینده به لبنان برمی گردد اما خانواده اش در عربستان سعودی باقی خواهد ماند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۳    
قهرمانان، پیشکسوتان و چهره های ورزشی گیلان آماده جمع آوری کمک های مردمی برای هموطنان آسیب زده زلزله استانهای غرب کشور شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۳    
یازدهمین نشست" آموزشی و ترویجی " دبیران کمیته های ستادی و استانی همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش به منظور بررسی ورصد برنامه ها و ارزیابی اقدامات انجام شده ونیز چشم انداز آینده تعامل حوزه و آموزش و ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۳    
مهر نوشت؛ رئیس شورای اسلامی شهر قم خواستار تهیه مقدمات تدوین بودجه سال آینده شهرداری قم بر اساس برنامه های بالادستی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۳    
عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ضمن تسلیت واقعه اخیر زلزله در غرب ایران، خواستار امدادرسانی بیشتر به حادثه دیدگان شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۳    
مهر نوشت؛ پیکر مطهر حجت الاسلام شهید تقی پور و 4 شهید مدافع حرم با حضور گسترده طلاب و اقشار مختلف مردم در قم تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۵۹    
تسنیم نوشت: سپاه ضمن ارسال اقلام ضروری برای مردم مناطق زلزله زده کرمانشاه، مشغول توزیع این اقلام در بین زلزله زدگان است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۵۳    
گروه موسیقی تَرنگ به سرپرستی برزو امیری و خوانندگی نورالدین بزله، در تالار اندیشه حوزه هنری شهر تهران به صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۵۰    
ایرنا نوشت: تارنمای المیادین گزارش داد که رئیس جمهوری فرانسه چند روز پیش با دبیرکل سازمان ملل درباره حل بحران نخست وزیر لبنان که گفته می شود در عربستان در اقامت اجباری قرار دارد، گفت و گو کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۶    
زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب تاکنون منجر به کشته شدن 430 نفر و مصدوم شدن 7817 نفر دیگر در استان کرمانشاه شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۲    
ایسنا نوشت: مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری در رابطه با استعفای نخست وزیر لبنان گفت: استعفای حریری مسئله ای داخلی است. مذاکره تندی بین من و حریری انجام نشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۸    
صدا و سیما نوشت: مشاور سیاسی و رسانه ای رئیس جمهور لبنان فاش کرد: دولت لبنان بعد از استعفای تلویزیونی سعد حریری در عربستان پیامی را از یکی از کشورهای خارجی مبنی بر تصمیم حمله به لبنان دریافت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۸    
ایلنا نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اداره کشور صرفاً با ابراز تأسف و عاطفه انجام نمی گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۲    
سخنرانی های مذهبی و ارتباط زنده با اماکن مقدس در آخرین روزهای صفر، از جمله برنامه هایی است که به زودی روی آنتن شبکه های سیما می روند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۲    
در حالی که دو روز پیش سعد الحریری از بازگشتش به بیروت برای تقدیم استعفا از مقام نخست وزیری لبنان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۹    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با اشاره به لزوم احصاء وضعیت کارگران و روند عملکرد واحدها گفت: با در دست داشتن آمار دقیقی از نحوی عملکرد واحدها ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۹    
استاندار کردستان گفت: آمار صادرات استان کردستان اصلا رضایت بخش نیست، شرایط استان ما نباید با شرایط استان های دیگر یکی باشد چرا که استان ما از فرصت های بسیار زیادی برخوردار است که خیلی از کشور های ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۹    
ایرنا نوشت: تشکیلات کردستان عراق بدون اعلام بطلان همه پرسی جدایی طلبانه، به یکپارچگی عراق و تصمیمات دادگاه عالی فدرال این کشور (که همه پرسی سوم مهرماه منطقه کردستان عراق را غیر قانونی دانسته) اعلام ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۵    
یکی، دو روز بعد از زلزله بم در دی ماه سال 82 احمدرضا عابدزاده در حد توانش وسایل مورد نیاز زلزله زدگان را تهیه و بار بلیزر معروفش کرد و پس از ساعت ها رانندگی در میان مردم مصیبت دیده حاضر شد و چند روز ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۱    
ایسنا نوشت: منابعی در کاخ الیزه اعلام کردند که مصاحبه اخیر سعد حریری با تلویزیون المستقبل ریاست جمهوری فرانسه را قانع نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۱    
فیلمی با عنوان سرقت راهزنان با بستن مسیر کرمانشاه در فضای مجازی دست به دست شد که مربوط به درخواست کمک مردم چند روستا و توقف کامیون حمل چادر و پتو برای کمک به آنان است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۱    
تراکتورسازی در فینال جام شهدا موفق به شکست سایپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۱    
ایسنا نوشت: یک منبع عراقی نزدیک به نخست وزیر این کشور اعلام کرد که بغداد در شرایط کنونی نمی تواند از ولیعهد عربستان که قرار است طی ماه جاری میلادی به عراق برود، استقبال کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۵    
هفدهمین نشست شورای معاونان دادستانی تهران در موضوع قانون الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر و روان گردان، روز دوشنبه بیست و دوم آبان ماه سال جاری با حضور خداییان معاون حقوقی قوه قضاییه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۵    
کاوه رضایی هم مانند دیگر ایرانیانی که از حادثه تلخ زلزله غرب کشور غمگین هستند از این بابت ابراز ناراحتی کرد.