جمعه ۲۷ مهرساعت ۰۶:۲۷Oct 2018 19

خبرهای خبر آنلاین 9 دی 1396 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 30 بهمن 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 1 دی 1396 خبر آنلاین 2 دی 1396 خبر آنلاین 3 دی 1396 خبر آنلاین 4 دی 1396 خبر آنلاین 5 دی 1396 خبر آنلاین 6 دی 1396 خبر آنلاین 7 دی 1396 خبر آنلاین 8 دی 1396 خبر آنلاین 9 دی 1396 خبر آنلاین 10 دی 1396 خبر آنلاین 11 دی 1396 خبر آنلاین 12 دی 1396 خبر آنلاین 13 دی 1396 خبر آنلاین 14 دی 1396 خبر آنلاین 15 دی 1396 خبر آنلاین 16 دی 1396 خبر آنلاین 17 دی 1396 خبر آنلاین 18 دی 1396 خبر آنلاین 19 دی 1396 خبر آنلاین 20 دی 1396 خبر آنلاین 21 دی 1396 خبر آنلاین 22 دی 1396 خبر آنلاین 23 دی 1396 خبر آنلاین 24 دی 1396 خبر آنلاین 25 دی 1396 خبر آنلاین 26 دی 1396 خبر آنلاین 27 دی 1396 خبر آنلاین 28 دی 1396 خبر آنلاین 29 دی 1396 خبر آنلاین 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۵۹    
ایسنا نوشت:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: متاسفانه به علت عدم اگاهی خانواده ها، از هر هزار نوزاد متولد شده در استان ، 65 نوزاد به مشکلات ژنتیکی مبتلا هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۱    
دولت در لایحه بودجه سال 1397 برنامه معطوف کردن یارانه های نقدی به گروه های هدف را پیشنهاد کرده است. برای این منظور تاکنون گروه های زیر، فارغ از میزان درآمدهایشان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۴    
شهردار زنجان طی احکامی جداگانه، سرپرست یک معاونت و چهار سازمان و رئیس یک سازمان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۹    
از دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به پیشنهاد استاندار زنجان، رضا عسگری را به عنوان فرماندار شهرستان زنجان منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۱    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از آغاز اعطای تسهیلات مشاغل خانگی به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان خبر داد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۱۹    
سریال پلیسی گشت ویژه که در شبکه آی فیلم به انگلیسی دوبله شده، از امشب روی آنتن شبکه آی فیلم انگلیسی می رود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۲۰    
مدیرعامل گروه فولادمبارکه گفت: یکی از اصول راهنمای فولادمبارکه مشورت کردن با مشتریان است. در این فرایند فولادمبارکه با آگاهی از میزان رضایتمندی مشتریان و ذینفعان خود و به عبارت دیگر با شنیدن صدای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۵۰    
رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه وبویراحمد گفت :در 9ماهه گذشته سال جاری به تعداد 91 جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه گذاری 926میلیارد و 850 میلیون تومان صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۴۶    
ایلنا نوشت: امیدواری به ورود خودروهای 2018 و ارزان شدن مدل 2017 باعث شده تا خریداران خودروهای وارداتی فعلا از خرید منصرف شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۸    
محققان دانشگاهی اپلیکیشنی ساخته اند که با کمک سیگنال های وای فای، به افراد گمشده کمک می کند با تیم های نجات ارتباط برقرار کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۱    
ایسنا نوشت: آن ها کم تر از یک دهم لشکر عراق بودند، اما 160 تانک لشکر متجاوز بعثی را منهدم کردند و ارتش صدام را به عقب راندند به گونه ای که به علت خسارت سنگینی که به لشکر تانک صدام وارد آوردند بعد از ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۵    
استاندار لرستان گفت: یکی از برنامه های توسعه استان استفاده از انرژی خورشیدی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۰    
با تشکیل اتاق شکوفایی به عنوان یک الگوی کارآمد برای توسعه ی پایدار شهری، می توان با مشارکت جمعی و هم افزایی اقشار مختلف از صاحب نظران، نخبگان، فرهیختگان و رده های مختلف مردم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۴    
بازیکن عراقی پرسپولیس برای مدتی غایب خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۹:۴۶    
تسنیم نوشت رئیس انجمن واردکنندگان خودرو با بیان اینکه کار ثبت سفارش خودرو از روزهای آینده آغاز خواهد شد و خودروهای جدید 20 تا یک ماه دیگر وارد بازارخواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۸:۴۸    
خشونت های ارتش میانمار علیه اقلیت مسلمان روهینگیا از ماه اوت سال 2017 در استان راخین شدت یافت. در پی آن، تعداد زیادی از مسلمانان روهینگیا با پای پیاده به کشور همسایه بنگلادش گریختند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۷:۳۷    
ایران نوشت: زن جوانی حدود 10 روز قبل شکایت کرده بود با مشاهده یک آگهی برای کار خانگی، به آپارتمانی در غرب تهران رفته اما توسط مردی مورد تعرض قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۷:۲۱    
ایران نوشت: ساعت 23 پنجشنبه 7 دی، مرد جوانی به کلانتری 190 مجیدیه رفت و از ناپدید شدن دختر 11 ساله اش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۶:۰۲    
محمد صلاح رکوردی جدید به نام خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۰:۰۴    
در حالی که مراحل فنی فیلم سینمایی نبات نخستین ساخته سینمایی پگاه ارضی به پایان رسیده است، این فیلم از حضور در جشنواره ملی فیلم فجر انصراف داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۷    
کسب وکارهای خوب از روندهای روز عقب نمی مانند، کسب وکارهای عالی روندهای بعدی را پیش بینی می کنند. مجله فورچن به سنتی هرساله دست به پیش بینی های کوتاه در مورد مهم ترین موضوعات جهان تجارت زده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۷    
ایلنا نوشت: رییس فراکسیون امید پیگیری مطالبات با سازوکارهای قانونی را حق طبیعی مردم دانست و اعلام کرد متشنج شدن فضای کشور خواست بدخواهان ملت و کسانی است که به دنبال از بین بردن امید مردم هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۳    
برای آنها که دوست دارند کمی لوکس سفر کنند، انتخاب یک هتل مناسب، خود بخشی از لذت سفر و تفریح محسوب می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۰    
مدیر تلگرام ترویج خشونت و آموزش ساخت کوکتل مولوتوف توسط کانال آمدنیوز را دلیل مسدود شدن آن اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۱۳    
حمید علیدوستی در پشت صحنه سریال شهرزاد حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۱۳    
شاگردان مورینیو نتوانستند رده دوم جدول را پس بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۰۴    
ایسنا نوشت: جانشین قرارگاه ثارالله(ع) سپاه پاسداران با اشاره به وضعیت امنیتی شهر تهران در پی ایجاد تجمعاتی در سطح شهر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۵۸    
هنرمندانی از سراسر جهان گرد هم آمده اند و نمایشگاهی از مجسمه های یخی در کشور آلمان به پا کرده اند. در این نمایشگاه مجسمه های مختلفی نظیر برج بیگ بن انگلستان و حتی مجسمه آنکلا مرکل صدر اعظم آلمان هم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۵۲    
انتخاب نوشت: سخنگوی دولت اصلاحات گفت: همچنان بر اصلاح طلبی به معنی تلاش برای بهبود تدریجی امور به شیوه قانونی، مدنی، به دور از خشونت و زمان بر برای دستیابی به توسعه، رفاه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۵۲    
ایرنا نوشت: مذاکره کننده ارشد هسته ای روسیه اعلام کرد: آمریکا در ژاپن سامانه پدافند موشکی مستقر کرده که می تواند برای پرتاب موشک های کوتاه و میانبرد هم بکارگرفته شود و روسیه به آن پاسخ می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۳    
ایسنا نوشت: یک عضو مجمع تشیخص مصلحت نظام با تاکید بر این که حماسه ی 9 دی نقطه ی عطف انقلاب و نظام اسلامی است، از این رخداد به عنوان انقلاب سوم یاد کرد که عقلانیت مردم زمینه ساز آن شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۶    
در باکسینگ دی 2017، هری کین با دو هتریک، بهترین گلزن سال شد، پپ گواردیولا یک قدم دیگر به کسب جام لیگ برتر نزدیک تر شد ولی دست مورینیو و ونگر خالی ماند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۴۶    
تیم فون ارنا از میان صدها گیم سال 2017 حدود 17 گیم محبوب را به انتخاب خود برگزید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۴۲    
تسنیم نوشت: بر اساس نتایج یک نظرسنجی، 65 درصد آمریکایی ها از عملکرد رئیس جمهور آمریکا ناراضی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۳۱    
امروز، پربازدیدترین اخبار به مطالب مربوط با سالگرد نهم دی اختصاص داشت؛ از جمله گزارش ها و گفت و گوهایی که گوشه هایی از رویدادهای سال 88 را مرور می کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۲۹    
جمعی از فضلای حوزه علمیه دیداری بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم با رهبر انقلاب دیدار داشتند که دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، گفت وگویی را با یکی از حاضران جلسه منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۷    
لیورپول و چلسی سال 2017 را با پیروزی تمام کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۲    
ایران باید از فرصت ترامپ بهره کافی را برده و با هوشیاری در برابر پدیده ترامپیسم وارد عمل شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۳    
ایلنا نوشت: نایب رییس فراکسیون نخست مستقلین ولایی با تاکید بر لزوم استفاده ازتمامی ظرفیت های نظام، انتساب این تجمعات را به منافقین و سلطنت طلبان اشتباه محرز دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۳    
ایران ایر روز شنبه نهم دی به صورت رسمی هواپیماهای ATR هفتم و هشتم خود را تحویل گرفت تا ناوگان فرسوده حمل و نقل هوایی کشور نفس دیگری پس از برجام بکشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۳    
امیرعلی دانایی که حدود 4 سال است به عنوان بازیگر وارد سینمای ایران شده، با حضور در شبکه شما در پاسخ به پرسش مجری نظراتی درباره بهرام رادان و پژمان جمشیدی داشت که در ویدئوی زیر می بینید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۱۷    
شاید افرادی مانند ترامپ گرمایش زمین را رد کنند و حتی آن را یک توهم بخوانند اما یافته های علمی و اسناد دانشمندان غیر از این را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۷    
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره شهدا و ایثارگران روحانی استان قم که در تاریخ 22 آبان 96 برگزار شده بود، امشب در محل این همایش در قم منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۱    
Georg Kacher که در مجله اتومبیل فعالیت می کند چهارمین فرد در جهان است که توانسته پروتوتایپ سفید میشن E را براند و بدین ترتیب توانسته به جزئیات زیادی از این محصول پورشه دست یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۱    
صحبت های فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون در مورد جراحی های زیبایی و حضور زنان در ورزشگاه ها را در ویدئوی زیر می بینید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۱    
ایسنا نوشت: استاندار تهران از تعطیلی مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و نیز مهدکودک های شهرستان های تهران، ورامین، ری و کهریزک، شمیرانات، پاکدشت، شهریار، قرچک، قدس و ملارد در روز یکشنبه(10 دی) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۳    
باشگاه سرشناس یونانی در آستانه به خدمت گرفتن سومین بازیکن ایرانی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۰    
مهر نوشت: منابع وابسته به گروههای مسلح در سوریه از کشته شدن یکی از سرکرده های جبهه النصره در حومه لاذقیه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۷    
فاطمه سعیدی نماینده مجلس به مهدیه گلرو قول بازگشت دانشجویان ستاره دار را داده و گفته در صورت بازنگشتن این دانشجویان به دانشگاه، وزیر را استیضاح خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۷    
مدافع کاستاریکایی پارس جنوبی جم به صورت توافقی از این تیم جدا شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۱    
یک شرکت آمریکایی با مطالعه بر روی نقش پهپادها در انتقال ارزان کالا از مسیرهای ایمن آبی، اولین نمونه پهپاد حمل کالا بر فراز اقیانوس و به دور از مسیرهای ترافیک هوایی را تولید و آزمایش کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۰۸    
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت نهاوند گفت: مادر و فرزند نهاوندی بر اثر مسمومیت با گاز مونواکسید کربن، جان باختند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۷    
مربیان و بازیکنان خارجی پرسپولیس فردا بخشی از مطالبات خود را دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۶    
سرور جپاروف را می توان یکی از نقش های اصلی بازی روز پنج شنبه استقلال در اهواز دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۷    
ایسنا نوشت: تأثیری که ریاست جمهوری دونالد ترامپ بر روابط بین المللی می گذارد، احتمالا برای چندین نسل مورد مطالعه قرار خواهد گرفت اما در حال حاضر مسأله این است که در وهله اول ما چطور از ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۷    
دکتر فریبرز ناطقی الهی در یادداشت تازه خود در خبرآنلاین نوشت: آماده نبودن فاجعه می آفریند، نه زلزله.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۲    
کوچکترین موبایل جهان را ببینید. موبایلی که از انگست دست هم کوچکتر است. سازنده این تلفن می گوید قصدش این بود که موبایلی تولید کند که وزن و گرانی موبایل های امروزی را نداشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۲    
ناصر ایمانی فعال سیاسی اصولگرا در خصوص تجمعات صورت گرفته اخیر در برخی شهرهای کشور گفت: نمی دانم چرا عده ای از تظاهراتی که در برخی از شهرها انجام شده، به هراس افتاده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۹    
سامان قدوس مهاجم تیم ملی در آستانه حضور در باشگاه جدیدی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۰    
با نهایی شدن فهرست برگزارکنندگان کارگاه در سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، جدول کارگاه ها تکمیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۳    
- اول، تحولات اجتماعی، بوته بی ریشه نیستند که محصول زمان جاری باشند، بلکه، ریشه در زمانی فراتر از حال، دارند. در مقیاس حکومتی،آن چه دولت ها امروز بکارند، فردا دولت های بعدی، درو خواهند کرد!
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۹    
وقتی خاورمیانه، در طمع غربی های سودپرست آتش گرفت، عده ای از جوانان وطن رفتند و جان خود را نثار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۶    
مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور خبر برخی رسانه ها در خصوص تعیین سقف درامد هفتصد هزار تومان برای دریافت یارانه نقدی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۳    
ایرنا نوشت ، بزرگداشت حماسه 9 دی با عنوان 'اجتماع بزرگ تجلی بصیرت و میثاق با ولایت' روز شنبه با حضور جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و جمعی از مردم و مسئولان در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۳    
در پی انتشار کمپین کمک به عرفان گلشن که بیمار 9 ساله و نیازمند پیوند همزمان قلب و ریه می باشد مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری با دستور و به نیابت از طرف محمد مهدی شهریاری استاندار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۸    
باز نشستگی بازنشستگی است و هر فردی بعد از سنوات خدمت خود به اصطلاح به افتخار آن نائل می شود. او اگر کارمند و یا مدیر بوده امتیازات خود را گرفته است دیگر چه معنا دارد که بعضی ها را در حین مدیریت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۲    
دفتر سخنگوی دولت اظهارات منتسب به محمدباقر نوبخت در مورد قیمت بنزین را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۵    
نایب رئیس مجلس در گفت وگویی که در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین داشت از قانون گریزی های احمدی نژاد روایت کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۱    
پلیس انگلیس محموله ای از کالاهای قاچاق را در فرودگاه هیتروی لندن کشف کرد. در میان این کالاها، از حیوانات در معرض انقراض تاکسیدرمی شده تا عاج حکاکی شده فیل و داروهای گیاهی دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۱    
باشگاه خبرنگاران نوشت: جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: دوربین ثبت تخلف ورود به محدوده زوج و فرد نصب شده روی پل همت به سمت جنوب خاموش شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۸    
ایسنا نوشت: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: 9 دی روز پیوند مردم با انقلاب، اسلام و ولایت فقیه، اعتراض به زیاده خواهی، انحراف و کسانی که رهبر را تنها گذاشتند، بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۸    
امروز تمرین پرسپولیس یک مهمان ویژه داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۵    
طبق ابلاغیه معاون اول رئیس جمهور به وزارت اقتصاد و امور دارایی و وزارت صنعت،معدن و تجارت تعرفه واردات خودرو افزایش یافت و واردات تنها با دو شرط ارزش گمرکی کمتر از 40 هزار دلار و حجم موتور زیر 2500 سی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: بیشتر ردیف هایی که در لایحه بودجه 97 حذف و تخصیص اعتبارات آنها زیر نظر وزارتخانه ها رفت، فرهنگی هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۱    
آتیلا حجازی قبل از بازی نفت تهران و سپیدرود رشت به عنوان سرمربی نفت معرفی شد اما با این باشگاه قرارداد نبست تا ببیند قانون به این باشگاه اجازه جذب بازیکن می دهد یا خیر.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۱    
ایسنا نوشت: معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران خبر منع رفت و آمد در تهران را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۱    
روستای سوزا در جزیره قشم یکی از پیرترین مستمری بگیران کشور را دارد. علی رجستری رمکانی متولد 1275 است و از سال 1384 مستمری از کارافتادگی می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۱    
اولین تولد (1st Born) به کارگردانی علی عطشانی که اولین ساخته مشترک سینمای ایران و هالیوود است به نیمه تدوین رسیده و در حال طی کردن مراحل پس از تولید است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۱    
مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات المپیادورزشی والیبال آقایان شاغل در سازمان تامین اجتماعی صبح امروز در مجتمع رفاهی بانک مسکن شهرستان بابلسر برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۱۶    
تسنیم به نقل از عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97، با بیان اینکه دولت به دنبال تعدیل برخی هزینه ها در لایحه بودجه 97 می باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۵:۵۹    
بخشی از توانایی های فنی "الحاجی گرو" جدی ترین گزینه استقلال برای تقویت خط حمله را در ویدئوی زیر می بینید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۵:۵۹    
ایسنا نوشت:گروه صنعتی ایران خودرو عرضه خودرو با مدل سال جدید (97) را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۵:۵۵    
خرسندنیا با امضای قراردادی به نساجی مازندران پیوست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۳۶    
ایسنا نوشت:واحدهای مسکونی میان متراژ شهر تهران در مناطق 5، 4، 2 و 8 بیشترین تقاضا را در آذرماه و هفت روز ابتدای دی ماه سال جاری به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۱۶    
معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی ایلام با بیان اینکه روند فرزندخواندگی امسال در استان پنج برابر شده، گفت: طی هشت ماهه امسال 15 کودک به خانواده های متقاضی سپرده شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۹    
سرپرست دفتر امور شهری و شوراها ازآغاز به کار دوره های آموزشی برای کارکنان شهرداری ها در استانداری در راستای افزایش توانمندی علمی کارکنان شهرداریها و نظر به ضرورت آموزش های کاربردی و تخصصی ضمن خدمت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۶    
5800 نیروی عمرانی و فرهنگی بسیج سازندگی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه حضور دارند. این نیروها در 31 مقر روستایی حضور دارند و کار بازسازی و امدادرسانی به این مردم را انجام می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۵۲    
ایسنا نوشت:به فاصله حدود دو سال از پیشنهاد پرحاشیه مجلس برای افزایش 300 درصدی وام ازدواج بار دیگر در جریان بررسی لایحه بودجه سال آینده طرح افزایش این وام از 10 به 15 میلیون تومان مطرح و حتی در مرحله ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۴    
مهر نوشت: مسعود ده نمکی در نشست آموزشی جشنواره فیلم عمار درباره روش های تربیت نیروی حزب اللهی در عرصه هنر و ماندگاری این افراد صحبت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۴    
ایسنا نوشت:دبیر انجمن خودروسازان ایران با بیان اینکه مهلت خودروسازان برای اجرای کامل استانداردهای جدید ابتدای دی ماه 1398 است اظهار کرد که عمده خودروهای پرتیراژ فعلی استانداردهای جدید که از ابتدای دی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۲    
تسنیم در گفت وگویی با عابدین مومنی استاد دانشگاه نوشت: اینکه ما بگوییم افرادی در حصر قرار می گیرند تنها به مورد سال 88 محدود نمی شود و قبل از آن نیز سابقه داشته است و در آن موارد نیز لزوم محاکمه صورت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۲۴    
عکس روز نشنال جئوگرافیک نمایی بسته از یک عقاب سیاه در زیر باران در ایالت میسیونز (Misiones) آرژانتین نشان می دهد. بر روی چشمان این پرنده غشایی وجود دارد که از چشمانش محافظت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۱۸    
استاندارالبرز با گرامیداشت سالروز 9 دی ماه، روز وحدت و میثاق با ولایت و نظام اسلامی، از تلاش دولت در استان برای ایجاد فرصت های شغلی خبر داد و گفت: تا کنون 20 هزار فرصت شغلی در سامانه رصد ثبت شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۱۳    
رامبد جوان پستی را با موضوع فرمول زندگی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۸    
دهمین و یازدهمین هواپیمای برجامی ( ای.تی.آر 72 سری 600 ) که شب گذشته از فرانسه عازم تهران شد، راس ساعت 9:51 صبح امروز شنبه در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۸    
ایسنا نوشت: رییس سازمان زندان ها با بیان اینکه هنوز هم در برخی زندان ها کف خواب داریم گفت:بین 10 تا 15 درصد زندانیان مان کف خواب هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۳    
تسنیم نوشت: معاون مرکز خودرو و توسعه فناوری خودروهای برقی پژوهشگاه نیرو از طراحی مدل آزمایشگاهی نخستین ایستگاه شارژ ملی خودروهای برقی و همچنین ورود تاکسی برقی به چرخه حمل و نقل عمومی تهران در سال 97 ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۱    
سرمربی قرمزها با حضور بشار رسن در تیم امید عراق موافق کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۱:۵۷    
تسنیم نوشت: برنامه ی دورهمی در چند قسمت اخیرش خوانندگانی را به عنوان مهمان دعوت کرده که که مجموع فعالیت هنریِ همه شان به 5 سال نمی رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۱:۵۷    
ایسنا نوشت: دبیر شورای نگهبان گفت: اگر بزرگداشت های هر ساله محرم نبود حادثه کربلا هم فراموش می شد؛ همانطور که 22 بهمن زنده نگه داشته شده، 9 دی نیز باید زنده نگه داشته شود.