دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۳:۲۲Oct 2018 22

خبرهای خبر آنلاین 23 دی 1396 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 30 بهمن 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 1 دی 1396 خبر آنلاین 2 دی 1396 خبر آنلاین 3 دی 1396 خبر آنلاین 4 دی 1396 خبر آنلاین 5 دی 1396 خبر آنلاین 6 دی 1396 خبر آنلاین 7 دی 1396 خبر آنلاین 8 دی 1396 خبر آنلاین 9 دی 1396 خبر آنلاین 10 دی 1396 خبر آنلاین 11 دی 1396 خبر آنلاین 12 دی 1396 خبر آنلاین 13 دی 1396 خبر آنلاین 14 دی 1396 خبر آنلاین 15 دی 1396 خبر آنلاین 16 دی 1396 خبر آنلاین 17 دی 1396 خبر آنلاین 18 دی 1396 خبر آنلاین 19 دی 1396 خبر آنلاین 20 دی 1396 خبر آنلاین 21 دی 1396 خبر آنلاین 22 دی 1396 خبر آنلاین 23 دی 1396 خبر آنلاین 24 دی 1396 خبر آنلاین 25 دی 1396 خبر آنلاین 26 دی 1396 خبر آنلاین 27 دی 1396 خبر آنلاین 28 دی 1396 خبر آنلاین 29 دی 1396 خبر آنلاین 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۶:۰۹    
سرپرست فرمانداری شهرستان رشت با اشاره به حضور دو نماینده ی این شهرستان در کمیسیون تلفیق، گفت: کمیسیون تلفیق یکی از مکان هایی است که کارشناسانه به تصویب بودجه می پردازند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۵    
نمایندۀ شبستر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه راهبرد ما میتوانیم به خوبی در همۀ بخش های فولادمبارکه معنی شده است، گفت: به عبارت دیگر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۳    
ایرنا نوشت :معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به وقوع یک دهه خشکسالی در این استان گفت: وضعیت خشکسالی در دوره آماری 60 سال اخیر در شهرکرد یک رکورد محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۲۵    
رییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری پلدختر گفت: امسال 2میلیارد و 130 میلیون ریال برای تکمیل یادمان شهدای گمنام این شهرستان اختصاص یافته که تاکنون 625 میلیون ریال آن جذب شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۲    
هفت کشور خارجی در دوره پسابرجام قرارداد تامین مالی فاینانس را با ایران امضا کرده اند. کشورهای چین، کره جنوبی، ایتالیا، روسیه، اتریش ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۸:۰۵    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: واحدهای کوچک و متوسط با سرمایه 100 میلیون تومان می توانند وارد فرابورس شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۳    
کنفرانس بین المللی امام محمد غزالی با حضور شخصیت های شیعه و اهل سنت و علمای جهان اسلام با همکاری دانشگاه مذاهب اسلامی و بنیاد علمی-فرهنگی امانت اندونزی در جاکارتا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۶    
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: از سه شنبه هفته گذشته تاکنون، برای 33 میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت، سود مرحله نخست واریز شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
خبرجنوب نوشت: در سازمان برنامه و بودجه مصوب شد تا درآمدهای موزه ها، محوطه ها و سایت ها با نام و حساب اختصاصی آنها به خزانه عمومی دولت واریز شود و بدون کسر به خود این بخش ها برگردد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۸    
10عنوان کتاب دفاع مقدس که توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری به چاپ رسیده است، توسط سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۲    
فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از کشف بیش از 99 کیلو گرم نقره قاچاق در ارومیه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار جداگانه با با نایب رئیس مجلس بورکینافاسو، رئیس مجلس ساحل عاج و رئیس مجلس اندونزی آمادگی ایران را برای گسترش روابط دوجانبه با آن کشورها اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۴    
عضو تیم ملی بانوان کوراش در حاشیه اردوهای تیم ملی در بجنورد گفت: امیدوارم با عملکرد خوبی که از خود به نمایش می گذارم جزء 4 بانوی اعزامی به رقابت های آسیایی جاکارتا اندونزی باشم و برای کشورم افتخار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۹    
مصطفی سالاری، استاندارگیلان در کارگروه توسعه اقامتگاه های بوم گردی استان از هدف گذاری 5 هزار واحد بوم گردی در 18 ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۳    
ایران نوشت: حکم قصاص نامادری که به اتهام قتل دخترخوانده نوجوانش به قصاص محکوم شده بود باتوجه به وجود ابهامات در پرونده ازسوی قضات دیوانعالی کشور نقض شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۰    
باشگاه خبرنگاران به نقل از یک متخصص طب ایرانی نوشت: اصولاً پنیر غذایی خوب برای صبحانه نیست؛ از نظر طب ایرانی مزاج پنیر سرد و تر بوده و مانع فعالیت مغزی کامل می شود که معمولاً در صبحگاه برای کار و ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۵۸    
ایران نوشت: چندی قبل دختری با مراجعه به پلیس شهرستان آشتیان در استان مرکزی با طرح شکایتی گفت مدتی قبل با زنی آشنا شدم و او جوانی را برای ازدواج به من معرفی کرد و شماره تلفنی از خواستگار در اختیارم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۴۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حاشیه یکی از کنسرت های جشنواره فجر، موسیقی را نشان گر هویت ملت ها دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۴۲    
سایت آفتاب نیوز به نقل از مدیرکل دفتر مدیریت بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت نوشت: سبک زندگی ناسالم در روستاها به شهرها نزدیک شده و شاهد شیوع معضل چاقی در روستاها هم هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۲۷    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از کاهش 10 درجه ای دمای هوای اغلب مناطق این استان طی روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۲۵    
تدبیر شرق نوشت: شهردار لنگرود بزرگترین دغدغه خود برای یک شهر را ورود گردشگر و ماندن آن در شهر دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۱۱    
تابناک نوشت:دختری 22 ساله با پریدن از پل هوایی عابر پیاده ی میدان نماز شهرستان رضوانشهر اقدام به خودکشی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۰    
یک شرکت آمریکایی دستگاهی موسوم به Hex طراحی کرده که می تواند چگونگی استفاده عضلات یک ورزشکار از اکسیژن را در واحد زمان اندازه گیری کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۰:۰۳    
تصاویر نهایی از تست گریم بازیگران فیلم جدید محمدحسین لطیفی با عنوان به وقت خماری منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۵۰    
ایسنا نوشت: افزایش تورم، کاهش سطح استانداردهای زندگی و ثابت ماندن دستمزدها در انگلیس، باعث نگرانی در تمام دهک های درآمدی این کشور شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۴۶    
احمد حاتمی یزد *
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۵    
میزان نوشت: مدیر اندیشکده مطالعات اجتماعی و محیط زیست گفت: با اجرای طرح های غلط محیط زیستی خوزستان به زودی خالی از سکنه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۹    
تسنیم نوشت: کارشناس سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی به کشور طی 24 ساعت آینده خبر داد و گفت: پیامد این سامانه بارشی، بارش باران، بارش برف ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۴    
مهر نوشت: مسولان دولت چین در واکنش به تهدید لفظی ترامپ مبنی بر خروج از برجام و وضع تحریمهای جدید علیه ایران، به تداوم نقش سازنده خود در حفظ و اجرای توافق هسته ای متعهد شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۵۰    
ایسنا نوشت:بازیکن مدنظر استقلال یکشنبه شب وارد تهران می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۵۰    
ایرنا نوشت: تلویزیون فاکس نیوز روز شنبه گزارش داد: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، در صدد افزایش زرادخانه اتمی آمریکاست و اوایل ماه فوریه (بهمن) می خواهد برنامه افزایش سلاح اتمی برای دفاع از اروپا ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۶    
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از آخرین شرایط خود در تیم باشگاهی اش می گوید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۶    
عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اظهار کرد: ملت دشمن ما نیست. ظرفیت ملت را نگذاریم هرز شود. این را برای حفظ هویت و اقتدارمان در دنیا به کار بگیریم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۱    
کوروش محمد خانی راننده اتومبیل ایرانی از سال 2006 بعنوان یک راننده موفق و مقام آور در مسابقات فرمول بارک رنو یا همان فرمول دو فعالیت دارد و کافی است تا 330 کیلومتر دیگر مسابقه دهد تا مجوز حضور در ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۲۸    
تیزر تازه کمدی انسانی ساخته محمدهادی کریمی که از 27 دی اکران آن در سراسر کشور آغاز می شود، رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۰۷    
محمد قبادی که درعملیات والفجر یک در سن نوزده سالگی قطع نخاع شده بود، عصر جمعه پس از یک سال مبارزه با بیماری سرطان به یاران شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۰    
تلگرام به دستور رئیس جمهور رفع فیلتر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۴۱    
زن هفتاد ساله لیتوانیایی توانسته سرطان خود را با خوردن شن و ماسه کنترل کند. پزشک او می گوید او مبتلا به یک تومور پیشرفته مغز بود ولی حالا چندین سال است که به خدمات پزشکی نیازی پیدا نکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۳۳    
در روز شنبه 23 دی، پربازدیدترین اخبار به کمک رسانی ارتش به ملوانان گیر افتاده در نفت کش ایرانی اختصاص داشت. خبری هم درباره خشک شدن باغ برره با بازدید زیادی همراه شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۹    
رئال مادرید شکستی دیگر در لالیگا را تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۲    
رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی به رؤسای جمعیت های ملی ژاپن، چین و کره جنوبی درخواست کرد تا نسبت به کمک اضطراری به محبوس شدگان در نفتکش سانچی اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۸    
اعتماد آنلاین نوشت: عضو کمیته پیگیری وضعیت دانشجویان بازداشت شده در مجلس اظهارداشت: حدود 25 تا 30 دانشجو و 4 دانش آموز در سراسر کشور در بازداشت به سر می برند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۴    
چند ماه پس از صدور اجازه رانندگی برای زنان عربستان که برای نخستین بار اتفاق افتاد، نخستین نمایشگاه اختصاصی خودرو برای آن ها نیز با شعار بران و بخر در شهر جده افتتاح شد که مورد استقبال زنان عربستان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۱    
اظهارات توهین آمیز، نژادپرستانه و برخوردهای عجیب رئیس جمهور امریکا با کشورهای مختلف دنیا، کارتونیست ها را به واکنش واداشته به طوری که سایت کگل چند کاریکاتور قابل تامل علیه ترامپ منتشرکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۹    
هفته پیش، راکت فالکن-9 به فضا پرتاب شد و مرحله نخست موشک با موفقیت، عملیات خود را انجام داد. نمای پرتاب، جدایی و فرود مرحله نخست این موشک، موضوع تصویر نجومی امروز ناسا را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۵    
در حاشیه اظهارنظر امیر قلعه نویی در خصوص حضور زنان در ورزشگاه ها، احمدرضا کاظمی این فتوطنز را در بی قانون منتشرکرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۵    
همسر سرمهندس نفتکش ایرانی با حضور در برنامه حالاخورشید گفت: نفتکش را م یشود دوباره خرید اما 17سال طول می کشد تا کسی مثل همسرم برای این مملکت تربیت شود چرا در خبرها فقط از بیمه نفتکش حرف می زنید؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۳۱    
تمرین تیم ملی فوتبال ایران پس از پایان هفته نوزدهم لیگ برتر در مجموعه PEC برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۲۴    
ایلنا نوشت: مسئول آتش نشانی شهرداری کهریزک از واژگونی تریلر حامل 25 هزار لیتر اسید سوداکاستیک مایع در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۴    
صحبت های حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره حواشی مالی مهدی طارمی و قراردادهای جدید پرسپولیس با بازیکنان را در ویدئوی زیر می بینید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۱    
مهر نوشت: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: تلگرام به ما خیانت کرده است و باید برای افشای اطلاعات ما محاکمه شود نباید اجازه برگشت به آن داده شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۸    
پیروز قربانی گفت: این از خصوصیت های خوب شفر است که زیاد تیمش را دستخوش تغییر نمی کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۴    
گروه امداد و نجات ایران با حضور علی ربیعی وزیر کار و نماینده ویژه رئیس جمهور برای بررسی وضعیت نفتکش ایرانی از اسکله شانگهای به محل حادثه آتش سوزی سانچی اعزام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۱    
ایسنا نوشت :رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: افراد انتخاب شده برای تیم ملی تا زمان اعزام به مسابقات ورزشی در اردو هستند و 23 ورزشکار در سه رشته فیزیک ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۱    
ایلنا نوشت: وزیر اطلاعات، امنیت و عدالت را در حکومت اسلامی برای همگان دانست و گفت: نظام اسلامی جای پیاده کردن سلایق نیست بلکه باید براساس آیات و روایات به همه افراد درون نظام خدمت رسانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۳    
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران می گوید اینکه پنج ماه پیش از آغاز جام جهانی همه چیز زیر نظر کادر فنی تیم ملی است، نتیجه اش را در جام جهانی نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۳    
ایسنا نوشت: اخیرا تصاویری از چهره دانش آموز جیرفتی که از سوی مدیر مدرسه اش مورد ضرب و شتم قرار گرفته، در فضای مجازی منتشر شده که بازتاب های فراوانی به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۰    
هرچقدر که روزهای پایتخت شلوغ و آلوده و درهم است؛ شب هایش حکایت دیگری دارد. نه اینکه شب های تهران شلوغ یا آلوده نیست اما سیاهی شب، می شود پرده ای بر این شلوغی ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۱۸    
تسنیم نوشت:آیت الله شب زنده دار در واکنش به سخنان اخیر روحانی درباره انتقاد از پیامبر گفت: معلوم می شود در حوزه درست درستان را نخوانده اید و آدم بی سواد این حرف ها را می زند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۱۰    
مهدی طارمی بدون خداحافظی با پرسپولیسی ها به قطر سفر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۱    
رئیس جمهور در مکالمه تلفنی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اخذ گزارش وی از آخرین وضعیت مهار آتش سوزی نفتکش سانچی تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۹    
مشاور رییس جمهور مخالفان برجام را مورد خطاب قرار داد و گفت: دوستان منتظر نشسته اند یا توافق شکست بخورد و بگویند ما که گفته بودیم؛ یا ادامه پیدا کند و بگویند لابد به نفعشان بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۰    
ایرنا نوشت: گروهی از طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در انگلیس روز شنبه، سخنرانی صادق خان شهردار لندن را به دلیل اظهارات پیشین او علیه ترامپ برهم زده و خواستار بازداشت وی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۶    
تسنیم نوشت: امام جمعه موقت تهران با انتقاد از تحریف اظهاراتش در خطبه های نماز جمعه، گفت:امکان ندارد من بخواهم به مردم حتی معترضین و آن هایی که بخاطر اعتراض بیرون آمدند هیچ بی احترامی بکنم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۴    
ایسنا نوشت: در دریای خزر تعدادی گسل وجود دارد که به گفته محققان 3 گسل فعال این حوزه در خاک ایران کشیده شده است و توان لرزه زایی و احتمال سونامی در آن وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۱    
تسنیم نوشت:بعد از انتشار تعرفه های جدید واردات خودرو نه تنها قیمت خودرو کاهش نیافته بلکه شرکت ها با عدم عرضه محصولات خود باعث افزایش قیمت ها تا 38 میلیون تومان هم شده اند .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۳    
ایسنا نوشت: سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه نقطه قوت قانون هوای پاک این است که وظایف دستگاه های مختلف به طور روشن درآن تعیین شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۳    
مهاجم استقلال با دریافت رضایتنامه اش به صورت رسمی از تیم تهرانی جدا شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۱۰    
ایسنا نوشت: کارشناس مسئول گروه ریاضی دفتر تالیف کتب درسی آموزش و پرورش گفت: گرایش به ریاضیات بین دانش آموزان کم شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۷    
اعتمادآنلاین نوشت: یک نماینده تهران در مجلس اظهارداشت: بر طبق آنچه مسئولان سازمان اطلاعات استان تهران گفتند 2 دانش آموز در میان بازداشتی ها حضور داشتند و اعلام کردند که کار آنها را پیگیری می کنند و ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۰    
لوگوی فیلم سینمایی لاتاری ساخته محمدحسین مهدویان که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد، رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۵    
ایرنا نوشت:معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای ایلام گفت: مسدود کردن 64 حلقه چاه غیر مجاز طی سال گذشته و امسال باعث حفظ نزدیک به هفت میلیون متر مکعب از منابع آبی در این استان شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۳    
ایسنا نوشت:مردم نروژ در خرید و تقاضای خودروهای تمام برقی و الکتریکی از سایر کشورهای اروپایی پیش افتاده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۳    
موسسه رتبه بندی مرسر برای سال 2017 لیست بهترین شهرهای جهان را که مناسب برای زندگی هستند منتشر کرد. از بین 231 شهر، تهران رتبه 199 را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۹    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه احزاب نقش رای جمع کن را دارند گفت: در جریان اصولگرا دیگر شخصیت تاثیرگذار وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۲    
ایلنا نوشت: رییس اورژانس اجتماعی با تاکید براینکه فقط 644 دختر فراری در 6 ماهه اول سال داشتیم، گفت: آمار درست دختران فراری که در بهزیستی پذیرش شده اند، آمار مداخله در بحران ها است و وقتی می گوییم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۸    
میزان نوشت:برای خرید خودرو پژو 206 صندوقدار مدل 94 با کارکرد 66 هزار کیلومتر به سرمایه 31 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۲    
گورستان دارالسلام شیراز یکی از کهن ترین گورستان های تاریخی ایران و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۸    
ایسنا نوشت: براساس گزارش یک روزنامه آمریکایی شبه نظامیان داعش در پی فرار از پایگاهایشان در سوریه انبوهی از اسناد و مدارک مربوط به ثبت امور مالی خود را برجای گذاشته اند که نشان دهنده دقت شگرف این گروه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۹    
سرمربی پرسپولیس در نشست خبری این باشگاه حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۴    
ایسنا نوشت: مجموعه بالش ها اولین سریال در حوزه کودک و خانواده است که قرار است در 15 قسمت برای شبکه نمایش خانگی تولید و به صورت هفتگی وارد بازار شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۴    
ایسنا نوشت: خانواده ها و بسیاری از هموطنانمان که در انتظار خبری از جوانان محبوس شده در نفتکش ایرانی آتش گرفته هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۴    
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خبر داد: بزرگترین سالن سرپوشیده دوومیدانی غرب کشور تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۴    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلفان از اجرای 10 هکتار بادام کاری در اراضی ملی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۸    
فرودگاه پارس آباد مغان استان اردبیل با ورود هواپیمای مدرن ART72-600 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۷    
آزمون دوره ممتاز طرح 18 ماهه رشته برق صنعتی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۴    
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اتفاقات اخیر باشگاه صحبت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۸    
ایسنا نوشت:سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال 97 از مصوبه امروز این کمیسیون در مورد ممنوعیت افزایش حقوق مقامات در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۴    
آردا توران از بارسلونا جدا شد و به لیگ کشورش بازگشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۴    
هفتمین دوره مسابقات ورزشی پیشکسوتان (بالای 45 سال) شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران، به میزبانی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۹    
برنامه این هفته دستخط با حضور رضا تقی پور عضو شورای عالی فضای مجازی و وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات روی آنتن رفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۹    
طی برگزاری مراسمی، معاون فنی و اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج معارفه شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۵    
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: به علت اختلاف مالی ناچیز، 2 جوان عصبانی با هم درگیر شدند که در این میان، جوان 37 ساله جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۲    
بازیکن تراکتورسازی از این تیم جدا شد و به جمع جنوبی ها پیوست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۲    
برانکو می داند که در این شرایط، نباید بازیکنانش به راحتی کارت زرد و قرمز بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۸    
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: خبرگزاری های روسی گزارش دادند روسیه واحد جدید موشکی زمین به هوا اس چهارصد در منطقه کریمه مستقر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۱    
محمود کلاری فیلمبردار سینمای ایران با حضور در برنامه دورهمی در پاسخ به سوال مهران مدیری ماجرای جالب عاشق شدن و ازدواجش در 15 روز را تعریف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: صادق خان شهردار لندن گفت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پیام مردم لندن را دریافت کرد مبنی بر اینکه با دیدگاهها و سیاست های وی مخالفند به همین دلیل سفر برنامه ریزی شده اش را ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۱    
میزان نوشت: مرد مسافرنما که برای سرقت راننده پژو را به قتل رسانده بود، پس از تصادف دستگیر شد.