چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۵:۱۳Mar 2019 20
 

خبرهای خبر آنلاین 14 اسفند 1397 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 31 فروردین 1397 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1397 خبر آنلاین 31 خرداد 1397 خبر آنلاین 31 تیر 1397 خبر آنلاین 31 مرداد 1397 خبر آنلاین 31 شهریور 1397 خبر آنلاین 30 مهر 1397 خبر آنلاین 2 آبان 1397 خبر آنلاین 30 آذر 1397 خبر آنلاین 30 دی 1397 خبر آنلاین 30 بهمن 1397 خبر آنلاین 1 اسفند 1397 خبر آنلاین 2 اسفند 1397 خبر آنلاین 3 اسفند 1397 خبر آنلاین 4 اسفند 1397 خبر آنلاین 5 اسفند 1397 خبر آنلاین 6 اسفند 1397 خبر آنلاین 7 اسفند 1397 خبر آنلاین 8 اسفند 1397 خبر آنلاین 9 اسفند 1397 خبر آنلاین 10 اسفند 1397 خبر آنلاین 11 اسفند 1397 خبر آنلاین 12 اسفند 1397 خبر آنلاین 13 اسفند 1397 خبر آنلاین 14 اسفند 1397 خبر آنلاین 15 اسفند 1397 خبر آنلاین 16 اسفند 1397 خبر آنلاین 17 اسفند 1397 خبر آنلاین 18 اسفند 1397 خبر آنلاین 19 اسفند 1397 خبر آنلاین 20 اسفند 1397 خبر آنلاین 21 اسفند 1397 خبر آنلاین 22 اسفند 1397 خبر آنلاین 23 اسفند 1397 خبر آنلاین 24 اسفند 1397 خبر آنلاین 25 اسفند 1397 خبر آنلاین 26 اسفند 1397 خبر آنلاین 27 اسفند 1397 خبر آنلاین 28 اسفند 1397 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۲    
هفتمین دوره مسابقات اسکی آلپاین واسنوبورد در رده سنی نوجوانان و آزاد، دیروز جمعه، 17 اسفند، در پیست اسکی شیرباد مشهد برگزار شد. عکس ها: ایسنا 61282
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۲۱:۵۵    
پس از انتخاب مقصد و نوع وسیله حمل و نقل نوبت به مهم ترین گزینه یعنی محل اقامت می رسد که در نقاط مختلف دنیا در شکل و کیفیت و قیمت های مختلف ارائه می شود. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۱    
اسپن برگرسن، عکاس 38 ساله نروژی، در طول پرواز بر فراز نروژ از پنجره بوئینگ 737 از نورهای شفق قطبی عکاسی کرده که در زیر می بینید. عکس ها: dailymail 61282
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۵    
موزه هنرهای دیجیتال پاریس آثار ونسان ون گوگ، نقاش مشهور هلندی را به شیوه ای جدید و مبتکرانه به نمایش گذاشته است. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۹    
بر اساس اعلام بانک مرکزی،قیمت 10 ارز نسبت به روز گذشته پایین آمد و نرخ 25واحد پولی همانند پوند و یورو کاهش یافت، همچنین نرخ رسمی 11 ارز مانند دلار ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۲    
سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با شعار شهر من تبریز، شهر پاک و سبز اقدامات خود برای استقبال از فصل بهار را در هشت محور اصلی انجام می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۸    
علی رشیدی مدیر کل آبفار استان می گوید: 390 مورد از روستاهای فاقد آب در جنوب، 150 روستا در شرق و 340 مورد در شمال استان قرار دارند که تا پایان سال، تعداد روستاهای بی آب شرق کم تر می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۳    
ایرنا نوشت: پزشکان مرکز تحقیقات جراحی فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی تهران، عمل جراحی بازسازی کاسه چشم را با کمک کامپیوتر در بیمارستان شریعتی تهران با موفقیت به انجام رساندند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۶    
شهردار اردبیل گفت: با تمهیدات اندیشیده شده اردبیل آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است و با آمادگی کامل به استقبال بهار می رویم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۱    
وزیر آموزش و پرورش با انتشار عکس اسماعیل آذری نژاد روحانی قصه گوی مناطق محروم در توییتر، از انتخاب او به عنوان چهره سال 97 حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۳    
مدافع تیم استقلال پاسخ صحبت های رییس کمیته انضباطی را داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۱    
استاندار زنجان بی تفاوتی مردم نسبت به فرهنگ و وضعیت مبلمان شهری خود را از آسیب های جدی شهری برشمرد و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: اختتامیه یازهمین جشنواره شاهنامه خوانی و نقالی در شهرستان لردگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۱۰    
شرق نوشت:زنی روز 21 بهمن با مراجعه به کلانتری 152 خزانه به مأموران اعلام کرد مدت سه ماه است که خواهرش به نام مریم (50ساله) ناپدید شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۸    
بالاخره تکلیف تسهیلات مسکن روشن شد وشورای پول و اعتبار با افزایش سقف تسهیلات مسکن موافقت کرد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۷:۲۰    
کیهان نوشت:در حالی که متون سریال به قلم یکی از کارگردانان صاحب نام کشور نوشته شده، شنیده ها حاکی است احتمالا این متون به دلیل کمبود بودجه رسانه ملی به تصویر کشیده نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۷:۰۴    
اعتماد نوشت:احمد زیدآبادی فعال سیاسی اصلاح طلب دلیل حمایت برخی اصلاح طلبان از رئیسی به عنوان رئیس قوه قضاییه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۶:۵۵    
کیهان نوشت:تعدادی از اعضای فراکسیون امید مجلس روز دوشنبه به دیدار رئیس دولت اصلاحات رفتند شخصیتی که در فتنه 88 نقش اساسی ایفا کرده و از سوی دیگر و در سایه لطف جمهوری اسلامی با آزادی به ایفای نقش ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۶:۵۰    
کیهان نوشت:سیروس الوند برادر بزرگ خشایار الوند در مراسم ختم برادرش که دوشنبه سیزدهم اسفند برگزار شده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۷:۴۵    
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:رسانه های اصلاح طلب و فعالان سیاسی آنان در شبکه های مجازی تبلیغ می کنند که حکم شلاق سعید مرتضوی با عفو رهبری بخشیده شده است و می گویند او از رهبری عفو گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۶:۲۹    
روزنامه جوان نوشت: مسئولان اصلی مشکلات کنونی نه تنها هیچ اراده ای برای آرام کردن اوضاع عمومی جامعه و کاهش مشکلات آن ها ندارند بلکه به صورت قابل تاملی تلاش می کنند نگرانی و اضطراب همچنان عنصر بارز ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۷:۲۶    
بی بی سی خبر داد:در جمهوری چک یک مرد 33 ساله به وسیله شیری که در خانه نگه داری می کرد، خورده شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۱:۰۲    
معاون فنی پلیس فتا با اشاره به شکایت صدا و سیما در اختلال در سامانه نظرسنجی جشنواره مردمی جام جم گفت: مسئولیت نظارت بر عملکرد شرکت های وابسته به اپراتورهای تلفن همراه برعهده وزارت ارتباطات است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۰:۵۲    
تسنیم نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تأکید کرد این وزارتخانه به هیچ وجه از دریچه حزبی و جناحی به FATF نگاه نمی کند و در این زمینه به بحث کارشناسی اعتقاد دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۳:۴۴    
استقلال مقابل الدحیل شکست سنگینی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۰    
جماران نوشت: پیش از هر وعده غذایی یک یا دو قاشق غذاخوری سرکه سیب بنوشید. استفاده از زردچوبه هم می تواند به بهبود سطوح کلسترول، تری گلیسیرید و کاهش خطر رویدادهای قلبی عروقی کمک کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۳:۲۹    
تیم فوتبال الاهلی عربستان از سد حریف قطری اش گذشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۵    
ایسنا نوشت: مدیر نظارت بر بهداشت آب شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: با توجه به این که دستگاه های تصفیه آب املاح های لازم در آب را از بین می برند، در مناطقی که شوری آب وجود ندارد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۳:۱۵    
باشگاه خبرنگاران نوشت: وزیر کشور مراکش در اظهاراتی بی اساس، ایران را به تلاش برای بی ثبات کردن کشورهای عربی متهم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۳:۰۲    
سیدمهدی شجاعی در یادداشتی با انتقاد از وجود برخی مفاسد اقتصادی و بی توجهی به معیشت مردم، احساس نا امنی اقتصادی و فساد حکومتی را عامل فساد آحاد مردم عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۳:۰۱    
الهلال توانست در زمین العین به برتری برسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۸    
ایسنا نوشت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که در هر حوزه ای که فناوری و نوآوری ایجاد شد، زندگی مردم راحت شده و رفاه برای آن ها به وجود آمده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۶    
ایسنا نوشت:دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور در آستانه فرارسیدن سالروز تأسیس این شورا از ساماندهی کسب و کارهای فضای مجازی با امضای تفاهم نامه با سازمان تأمین اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۵    
ایسنا نوشت: اطلاعات و پیام های شخصی رد و بدل شده میان بالغ بر 300 میلیون کاربر چینی در اپلیکیشن های پیام رسان چینی به سرقت رفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۴۷    
مطرح شدن پرونده های فساد مالی نتانیاهو نزدیک انتخابات، باعث شد تا او خود را قربانی شکار ساحره عنوان کند. رمز نجاتی که پیش تر رئیس جمهور آمریکا برای رهایی از اتهامات خود از آن استفاده کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۴۴    
رئال مادرید به فاصله چند روز بار دیگر شکست تلخی در ال کلاسیکو آنهم در خانه تجربه کرد؛ آنهم با درخشش سوارز و راکیتیچ در بارسلونا.. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۳    
روی فاریا تیمش را شایسته بردن استقلال دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۲    
ایرنا نوشت: در آستانه سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به عراق، جمع کثیری از سران عشایر از طوائف و استان های مختلف بر اخوت و برادری میان دو ملت تاکید و خاطرنشان کردند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۴    
روابط عمومی صداوسیمای مرکز کردستان در اطلاعیه ای به خاطر بی نزاکتی و بی اخلاقی تیپ طنز مجموعه چریکه شه و از مخاطبان شبکه استانی عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۰۵    
کاپیتان پرسپولیس اصلا از شرایط موجود راضی نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۵۷    
با نزدیک تر شدن به ایام پایانی سال، محمدرضا میرشاه ولد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به استقبال مراسم خانه تکانی و نقش پررنگ آقایان در این سنت قدیمی رفت. 6060
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۵۲    
تسنیم نوشت: برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل پاختاکور ازبکستان ابراز رضایت کرد و تنها مشکل سرخپوشان در این مسابقه را زدن گل دوم دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۵۰    
سرمربی استقلال از عملکرد تیمش مقابل الدحیل راضی نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۴۸    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: یکی از اراذل و اوباش یافت آباد پس از گذشت 10 روز از نزاع خیابانی توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۴۷    
رئیس سازمان سینمایی تاکید کرد با توجه به قابلیت عرضه و رقابت جهانی در سینمای جوان، مستند، کوتاه و انیمیشن، سال 98 فیلمسازان این حوزه ها شاهد افزایش چشمگیر بودجه و حمایت خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۳۶    
کتاب دایره ها به قلم حمید نورشمسی با محوریت داستان زندگی چهار نفر که به هم پیوند خورده است، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۳۳    
اتحادیه اروپا امروز دوشنبه با صدور بیانیه ای عمیقاً از تصمیم آمریکا برای خروج از توافق هسته ای برجام ابراز تأسف کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۲    
پنجمین شبی بود که عصر جدید پخش می شد اما احسان علیخانی در میانه برنامه آن شب را شب ششم خطاب کرد!
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۲    
تسنیم نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف با تأکید بر اینکه اصناف باید نقشی متناسب با شرایط روز ایفا کنند، گفت: مکانیزم نظارتی اصناف نیازمند بازنگری است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۲    
استقلال مقابل الدحیل تن به شکست داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۳۱    
فرهنگ آدمیت معتقد است که فیلم کوتاه باید مورد حمایت قرار بگیرد تا باعث رونق سینمای بلند ایران شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۲۵    
پرسپولیس نتوانست در خانه از پس حریف خود بربیاید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۲۴    
دولت میانمار مقادیر قابل توجهی عاج فیل را در مراسمی به شکل علنی معدوم کرد و همزمان کودکان، نوجوانان و گردشگران از موزه ای ویژه که برای افزایش آگاهی نسبت به حیات این پستانداران برپا شده بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۰۰    
رئیس جمهور در پیام های جداگانه ای درگذشت مرحوم صالحی خوانساری و حاج ذبیح الله رضوان مدنی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۶    
سه بازیکن بایرن مونیخ دیگر جایی در مانشافت نخواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۴۲    
دو بازی نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا به صورت همزمان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۶    
ایرنا نوشت: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان با بیان اینکه اولویت این کمیته توانمندسازی جامعه هدف است گفت: خیران و مردم نیکوکار نقش مهمی در کاهش جمعیت نیازمندان زیرپوشش ایفا می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۶    
وب اپلیکیشن بیمه جم با ارائه جدیدترین نرم افزار سفارش آنلاین و صدور فوری خدمات بیمه ای در تمامی ساعات شبانه روز برای کاربران بیمه بازار رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۶    
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با اشاره به ارجاع 132درخواست ثبت اختراع به این پارک گفت: بودجه پارک علم و فناوری استان در سال آینده بیش از 80 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۵    
اولین جلسه کارگروه تخصصی قاچاق دام استان البرز با حضور دکتر توکلی مدیر کل دامپزشکی و دکتر مختاری مدیرکل تعزیرات حکومتی صبح روز دوشنبه مورخ 13 اسفند ماه در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان البرز ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۴    
تسنیم نوشت: نتایج مطالعات یک مؤسسه افکارسنجی آمریکایی حاکی از این است در افق 2035 مسلمانان از لحاظ آمار زاد و ولد از مسیحیان پیش خواهند افتاد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۴    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: بازیگر سابق نقش بتمن در یک برنامه تلویزیونی از اعتیاد خود به الکل و تلاش های نافرجامش برای ترک آن گفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۳    
نمایندگان ایران امشب به مصاف حریفان خود در لیگ قهرمانان آسیا رفته اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۱    
محسن خلیلی انتقاد کرده که چرا شبکه سه، به جای استفاده از نام پرسپولیس یا پرسپولیس ایران از واژه پرسپولیس تهران استفاده می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۷    
عکس امروز نشنال جئوگرافیک ازدحام هزاران ماهی در نزدیکی یک غواص در پارک ملی Cabo Pulmo مکزیک را نشان می دهد. این ماهی ها در طول روز به صورت گروهی سفر می کنند و شب ها جداگانه شکار می شوند. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۰۶    
مهر نوشت:سخنگوی دولت آلمان در اظهاراتی از برنامه اصلاحات پیشنهادی امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه موسوم به رنسانس اروپایی استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۰۶    
کادر فنی تیم ملی تیراندازی با کمان اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم های ملی ریکرو را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۰۵    
پرسپولیس در اولین دقایق بازی با پاختاکور گل خورد تا هواداران از این اتفاق شوکه شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۰۳    
روایت فصل جدید انیمیشن شکرستان را شهاب حسینی بر عهده دارد که این روزها در حال ضبط آن است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۱    
کمپانی مخابراتی-ارتباطاتی چینی با هدف رد ادعاهای آمریکا مبنی بر جاسوس بودن تراشه هایش، لابراتوار امنیت سایبری خود را در قلب اروپا باز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۱    
ایرنا نوشت: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی نیروهای واکنش سریع ارتش را به موشک های دوربرد تشبیه کرد و گفت: با توجه به آمادگی نیروهای مسلح دشمن جرات تهدید ایران اسلامی را ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۶    
همه ساله از ابتدای اسفند سبزه های بهاری کنار ساحل پارسیان استان هرمزگان خود نمایی می کنند و گردشگران با پدیده ای بسیار زیبا روبرو می شوند. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۱    
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شاهین دژ با اشاره به فرارسیدن تعطیلات نوروزی و آمادگی این شهر برای میزبانی از مسافرین گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۰    
فارس نوشت: قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 80 هزار تومان افزایش 4 میلیون و 505 هزار تومان و دلار با رشد 200 تومانی 12900 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۰    
کلاسیک سواران هم دل دارند؛ همه اش که نمی شود در خیابان ها و کوچه پس کوچه های شهر ماشین های به روز شده یا تکراری مثل بنز و 206 ببینیم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۹    
خانه ملت نوشت: عضو کمیسیون بودجه مجلس با بیان اینکه تمام هم و غم مخالفان پیوستن به FATF، این است که دیگر کشورها متوجه برخی از مبادلات اقتصادی ایران نشوند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۶    
محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که هواداران این تیم به دنبال استفاده تلویزیون از پرسپولیس تهران، به حق آزرده شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۷    
مهر نوشت: رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای گچسر از ریزش سنگ در محور کرج - کندوان خبر داد و گفت: بارش برف در این محور ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۶    
پرسپولیس از امروز لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید را استارت می زند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۱    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ترکیب ابتدایی تیمش در مصاف با پاختاکور را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۱    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان گفت: با اقدامات انجام شده در بازدیدهای طرح درجه بندی 80 درصد جایگاه های عرضه سوخت منطقه لرستان ممتاز هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۳    
مهر نوشت: معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: فاز اول پروژه نمایشگاه اصفهان که نیمه اول سال آینده به بهره برداری می رسد یک سالن 15 هزار مترمربعی است که تاکنون 70 درصد پیشرفت داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۰    
ایلنا به نقل از مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی کشور نوشت: در صورتی که مقادیری گوشت در شرایط نامناسب نگهداری شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۷    
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان در جلسه انجمن کتابخانه های استان گفت : از شورای شهر و شهرداری ها انتظار می رود که از وجهه فرهنگی و اجتماعی خود در پرداخت سهم نیم درصدی کتابخانه ها در ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۵    
فارس نوشت: بر اساس لایحه پیشنهادی دولت حدود 39 هزار میلیارد تومان برای افزایش حقوق در سال 98 باقی می ماند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۴    
تسنیم نوشت: سخنگوی وزارت کشور 98 حزب و تشکل دارای مجوز را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۴    
مدیرکل کمیته امداد خمینی (ره) گفت: در سال 97 به دلیل شرایط اقتصادی 21 هزار خانواده و 30 درصد به خانواده های تحت پوشش استان اضافه شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۳    
ایرنا نوشت: سومین سفر حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری به گیلان، زمینه ساز پیگیری دغدغه ها و رفع تنگناهای استان از سوی مسئولان است و به طور قطع؛ ارمغان این سفر ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۲    
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رومشکان گفت: پروژه اصلاح تقاطع پرتصادف تنگ بره شهرستان رومشکان آغاز شده و با پیشرفت خوبی در حال اجرا است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۶    
تصویری از الناز شاکردوست را در عمارت امیریه شهر بوشهر ببینید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۸    
ایسنا نوشت: رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف انبار 1000 متری نگهداری از لوازم آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در غرب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۵    
ملخ های صحرایی به زمین های کشاورزی چند استان جنوبی از جمله هرمزگان حمله کردند. سازمان خواروبار جهانی (فائو) در حالی درباره موج دوم حمله ملخ های صحرایی هشدار داده که گفته شده شدت این حمله پنج تا 10 ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۱    
جمعی از ملی پوشان وزنه برداری به دلیل عدم دریافت حق و حقوق شان از تیم های باشگاهی شاکی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۹    
تسنیم نوشت: گزارش امروز خودرو حکایت از کاهش 1 تا 3 میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۴    
هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اگرچه با هدف نظارت درباره امور مربوط به نمایندگان در دوران نمایندگی تشکیل شد اما خروجی عملکرد نشان از آن دارد که این هیات در رسیدن به هدف موفقیتی حاصل نکرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۲    
با وجود آنکه نام محمدرضا گلزار و رضا رشیدپور هم به عنوان گزینه های احتمالی اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه سیما مطرح بود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۶    
ششمین طرح برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس صبح امروز سه شنبه توسط پلیس امنیت عمومی اجرا شد و 280 نفر از مزاحمین مردم و اراذل و اوباش دستگیر شدند. عکس ها: مهر 61282
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۶    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: جو رایت کارگردان فیلم سنیمایی تاریک ترین ساعت در جدیدترین فیلم خود داستان آدولف هیتلر را خواهد ساخت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۰    
بازی پرسپولیس ایران - پاختاکور ازبکستان، امشب (سه شنبه 14 اسفند) از ساعت 18:30 به صورت زنده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۸    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به سوالی درباره نفقه مادر پاسخ رهبر انقلاب به این سوال را منتشر کرد.