یکشنبه ۲۶ خردادساعت ۱۶:۱۹Jun 2019 16

خبرهای خبر آنلاین 2 خرداد 1398 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 31 فروردین 1398 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 1 خرداد 1398 خبر آنلاین 2 خرداد 1398 خبر آنلاین 3 خرداد 1398 خبر آنلاین 4 خرداد 1398 خبر آنلاین 5 خرداد 1398 خبر آنلاین 6 خرداد 1398 خبر آنلاین 7 خرداد 1398 خبر آنلاین 8 خرداد 1398 خبر آنلاین 9 خرداد 1398 خبر آنلاین 10 خرداد 1398 خبر آنلاین 11 خرداد 1398 خبر آنلاین 12 خرداد 1398 خبر آنلاین 13 خرداد 1398 خبر آنلاین 14 خرداد 1398 خبر آنلاین 15 خرداد 1398 خبر آنلاین 16 خرداد 1398 خبر آنلاین 17 خرداد 1398 خبر آنلاین 18 خرداد 1398 خبر آنلاین 19 خرداد 1398 خبر آنلاین 20 خرداد 1398 خبر آنلاین 21 خرداد 1398 خبر آنلاین 22 خرداد 1398 خبر آنلاین 23 خرداد 1398 خبر آنلاین 24 خرداد 1398 خبر آنلاین 25 خرداد 1398 خبر آنلاین 26 خرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۳    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: قبض های کاغذی برق از اول مهرماه سالجاری حذف می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۹    
دعوتنامه مربوط به نطق اصلی کنفرانس توسعه دهندگان اپل، WWDC 2019 برای معرفی نسخه های جدید tvOS ،iOS، macOS و watchOS در 13 خردادماه ارسال شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۲    
کمک های بشردوستانه مردم لبنان و سوریه در قالب "پویش اهل وفا" در میان کودکان سیل زده لرستان و خوزستان توزیع شد. عکس ها: مهر 282 256
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۷    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از صدور حکم توزیع 950 حلقه لاستیک سبک بین تاکسی داران و وانت داران کرج براساس دستور قاضی شعبه پنجم تعزیرات این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۴    
حدود 200 نفر از ساکنان شهر سیون در سوئیس همزمان با طلوع آفتاب به تماشای نمایشی نامتعارف نشستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۰    
فرمانده پلیس کوهستان پایتخت اعلام کرد: در پی اطلاع مردمی پلیس موفق به کشف دو جمجمه و مقادیری استخوان انسان در ارتفاعات دربند شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۲    
معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ از ممنوع بودن تردد ماشین های سنگین در شب های قدر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۹    
مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت از ممنوع شدن واردات غذای سگ و گربه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۰    
وزیر صنعت با ارسال نامه ای به مدیرکل گمرک بر ممنوعیت صادرات گندم در سال جاری تاکید و ضوابط صادرات محصولات کشاورزی، میوه و تره بار و محصولات غذایی که صادرات آن مجاز است را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۹    
ایرج عرب که صبح امروز مهمان برنامه ورزش و مردم بود درباره شرایط باشگاه پرسپولیس توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۸    
علی مطهری می گوید:نباید بخاطر کسب قدرت و بیرون کردن رقیب از میدان تهمت زد و آبروی همدیگر را برد. امروز همه ما در خطر هستیم و به گونه ای نیست که اگر رقیب از میدان به در شود، به نفع طرف مقابل باشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۵    
ایسنا نوشت: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار توییتی، ترامپ رئیس جمهور امریکا را سرخورده ترین رئیس جمهور آمریکا توصیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۴    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فتح خرمشهر را نماد تسلیم ناپذیری ایران دانست و تاکید کرد که دشمنان تاریخ ایران را بیشتر بخوانند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۹:۰۵    
ژاوی هرناندز، اسطوره فوتبال اسپانیا مهمان برنامه فوتبال 120 و عادل فردوسی پور بود. او در بخشی از حرف هایش گفت: چند باری که به ایران آمده ام ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۱:۵۶    
هم زمانی طرح مجدد موضوع رفراندوم از سوی رئیس جمهور با درخواست افزایش اختیارات به بهانه شرایط حساس کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۱:۳۵    
ایلنا نوشت: شرکت ملی نفتکش ایران اظهارات علیرضا زیبا حالت منفرد در خصوص ارتباط شغلی و سازمانی فردی به نام کاپیتان بجنوردی با این شرکت را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۳:۵۰    
وقتی با خبر شدم که در ماه رمضان امسال نیز ریاست جمهوری در تدارک برنامه های افطار است و من هم به این ضیافت دعوت شدم ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۳:۴۷    
ماجرای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران و انجام مذاکرات با مارک ویلمتس پشت درهای بسته، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در خبرورزشی شد. 6060
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۹    
سایت نود نوشت: ایران، صاحب کاشف یک نسل طلایی شده یا ویلموتس، فقط هدایت گر آن تیم بوده است؟
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۰    
سوءاستفاده برخی افراد از منابع عمومی که با پول شویی و اخلال در نظام اقتصادی کشور، مبالغ کلانی به جیب زده اند، سوژه کارتونی از احسان گنجی در شهرونگ شد. 6060
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۴    
اقدام جدید ترامپ برای تحریم شرکت چینی هوآوی که نزدیک به یک سوم بازار تجهیزات مخابراتی دنیا را در اختیار دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۵    
کاشان شهری در گیر خشک سالی و سیل، فرونشست زمین و گردوغبار در کنار کویرمرکزی ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۲۰    
نیما حسنی نسب منتقد سینما با حضور در برنامه سلام صبح بخیر حمله تندی به ترانه علیدوستی و دیگر عوامل سریال شهرزاد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۰    
سرمربی استقلال سالگرد فوت ناصر حجازی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۵    
یکی از همرزم های شهید مهدی باکری در برنامه اختیاریه حضور پیدا کرد و صحبت های تلخی درباره آدم های بعد جنگ از زبان این شهید گفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۰    
خبرورزشی نوشت: پیشکسوت باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: من خوشحالم استقلال سهمیه آسیا گرفت، ولی چیز خاصی از استقلالِ مجیدی ندیدیم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۸    
وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال ایران پس از کش و قوس های فراوان و مطرح کردن نام برخی مربی های شناخته شده دنیا، سرانجام مارک ویلموتس را به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب کردند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۶    
موضوع جنجالی ممنوع التصویر شدن یک بازیگر-مجری زن در صدا و سیما به دلیل داشتن عکس با سگ های خیابانی، همچنین موضوعاتی چون تصادف مرگبار پورشه در اصفهان ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۰    
مجری قدیمی تلویزیون با انتشار ویدئویی از مجری برنده باش انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۴۱    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مشاور بوش در مصاحبه با شبکه سی ان ان گفت: اهداف دولت دونالد ترامپ در قبال ایران محقق نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۶    
فارس نوشت: یک نماینده عراقی مدعی شد در کنار کشورش، چهار کشور دیگر در حال تلاش هستند تا تنش میان ایران و آمریکا کمتر شود یا اینکه از این تلاش های حمایت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۶    
رئیس جمهوری با بیان اینکه شهیدان و جانبازان، گواهان صادق تاریخ عزت، سربلندی و ایستادگی ملت هستند، تاکید کرد: دفاع مقدس تنها تاریخ پر فراز و نشیب 8 ساله نیست بلکه فرهنگ ایثار، رشادت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۰    
خبرورزشی نوشت: رقم درخواستی بازیکن عراقی پرسپولیس برای ادامه همکاری با این باشگاه مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۸    
هافبک سابق پرسپولیس جایی در فوتبال لهستان ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۵    
صندوق بین المللی پول از کاهش نرخ رشد اقتصادی عربستان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۴    
ایسنا نوشت: رمان پنجره شب نام جدیدترین اثر دین کونتز نویسنده پرفروش سری داستان های جین هاک است که به فهرست جدید کتاب های داستانی پرفروش نیویورک تایمز راه یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۰    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سرگرد سلیمانی مقدم از دستگیری سارق خیر نمایی خبر داد که با ترفند کمک به مسافران و افراد مسن در پایانه غرب از آن ها سرقت می کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۰    
ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه آمریکا را از هر گونه مانعی در روند اجرای برجام برحذر داشت و گفت که آمریکا نباید در اجرای برجام خللی ایجاد کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۶    
پارسینه نوشت: رئیس جمهور آمریکا پنجشنبه به سخنان وزیر خارجه سابقش که در یک جلسه استماع کنگره بیان شده بود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۵    
وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز بندر چابهار را به مقصد پاکستان ترک کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۵    
پلیس پیشگیری تهران تحت یک عملیاتی یک باند خانوادگی توزیع شیشه را منهدم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۴    
ایرنا نوشت: وزیر خارجه آمریکا به وجود اختلاف نظر با مشاور امنیت ملی ترامپ درباره ایران اعتراف کرد اما تلاش کرد تفاوت نظر مقامات عالی را امری طبیعی جلوه دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۷    
ایرنا نوشت: نارندرا مودی نخست وزیر هند، پس از پیروزی قاطع در انتخابات پارلمانی، برای یک دوره پنج ساله دیگر نخست وزیری خود را تضمین کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۶    
شاگردان برانکو برای دیدار نیمه نهایی جام حذفی آماده می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۴    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، پوستر جدیدی را در واکنش به هیاهوی دشمن در خلیج فارس منتشر کرده است. 2727
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۷    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار مقام آلمانی با تأکید بر پایان خویشتن داری ایران، تعهدات کشورهای باقیمانده در برجام را یادآور شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۸    
مهر نوشت: نویسنده و تصویرگر مشهور کتاب های کودک در 95 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۴    
ایرنا نوشت: به دنبال اقدام تحریک آمیز آمریکا مبنی بر عبور دو ناو این کشور از تنگه تایوان، سخنگوی وزارت خارجه چین از آمریکا خواست از دست زدن به اینگونه حرکات بپرهیزد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۴    
ویل اسمیت بازیگر مطرح و مشهور هالیوود در ویدئویی که از خود منتشر کرده، شعری از مولانا را تفسیر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۱    
پنج شاگرد برانکو ممکن است شانسی برای حضور در فینال جام حذفی مقابل داماش نداشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۰    
در شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان، دیدار جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی با رهبر انقلاب، در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد. این ویدئو را کانال ارتباطی رهبر انقلاب منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۱    
پایگاه اطلاع رسانی سیما نوشت: شبکه پنج سیما ضمن محکوم کردن گفتار در تضاد وحدت یک مداح، از برادران و خواهران اهل سنت عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۹    
ایسنا نوشت: شهردار برکنار شده استانبول "دروغ های" حزب حاکم عدالت و توسعه به رهبری رجب طیب اردوغان برای لغو انتخابات 31 مارس را محکوم و این حزب را به هدر دادن اموال در شهرداری متهم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۹    
فارس نوشت: مدیرکل امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش با بیان اینکه نگارش افزایش حقوق فرهنگیان آماده و در حقوق اردیبهشت لحاظ شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۵    
مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در مشهد موجب نجات و ادامه زندگی 4 بیمار نیازمند به عضو شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۷    
مهدی چراغی فر که به جرم محاربه از طریق سرقت مسلحانه به اعدام محکوم شده بود صبح امروز پنجشنبه در بلوار آیت الله نجفی شهر همدان به دار مجازات آویخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۶    
تسنیم نوشت: کسر بودجه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی که در پی کاهش بودجه این وزارتخانه در سال 2019 به وجود آمده، موجب تعطیلی بسیاری از فعالیت های این وزارتخانه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۹    
ایلنا نوشت: سازمان پیمان آتلانتیک شمالی به روسیه درباره حمله های سایبری به اعضای این سازمان هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۴    
دبیر شورای نگهبان گفت: آمریکا آمادگی بالای دفاعی ما را می شناسد و دست به حماقت جنگ با ایران نمی زند چراکه می داند در صورت بروز جنگ، چه دردسری برایش در منطقه و جهان ایجاد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد هیچ بن بستی برای ملت ایران وجود ندارد و جمهوری اسلامی ایران با اتکا بر این مردم هیچ گاه بر سر دوراهی قرار نمی گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۰    
گل مهدی ترابی به السد قطر در صدر نظرسنجی AFC برای کسب عنوان بهترین گل هفته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۰    
نسیم ادبی بازیگر نقش عاطفه در سریال برادرجان با انتشار پستی نسبت به نتیجه گیری های مخاطبان این سریال واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۵    
برخی کارشناسان مسکن پیشنهاد می دهند که برای بهبود قدرت خرید مسکن مردم، می توان تاخیری در دریافت هزینه زمین داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۵    
چند سارق مسلح که به یک طلافروشی در لندن حمله کرده بودند، توسط مردم این شهر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۰۸    
ورزش سه نوشت:محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی طی دستوری به مدیران این باشگاه عنوان کرد تا مشخص شدن وضعیت نهایی سرمربی فصل آینده این تیم، هرگونه مذاکره برای جذب یا خروج بازیکن ممنوع است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۰    
رئیس دانشگاه آزاد گفت: ظرفیت پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی همانند سال گذشته نزدیک به 10 هزار نفر در 2 هزار و 300 رشته محل است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۳    
سرپرست سازمان تامین اجتماعی در نامه ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از خلق رکورد جدید وصول حق بیمه در تاریخ این سازمان طی اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۱    
ایسنا نوشت: آندریاس اونگر بوک، کارگردان، منتقد سینما و مدیر مسئول مهمترین مجله فیلم اتریش به نام Ray که با هماهنگی رایزنی فرهنگی ایران در اتریش میهمان بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر در تهران بود ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۹    
باشگاه خبرنگاران نوشت: دبیر شورای هماهنگی بانک ها از کاهش ساعت کاری بانک های سراسر کشور در روزهای پس از شب های قدر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۹    
فارس نوشت: مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: اگر اصرار دارید که باید آئین نامه ای را که رؤیت نکردیم و به ما نرسیده حتما اجرا شود، طبیعی است که کتبا اعلام می کنم و دلایل انصراف را هم می نویسم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۹    
تسنیم نوشت: رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس از مذاکره با رئیس سازمان اداری و استخدامی برای افزایش حقوق دانشجومعلمان خبر داد که او هم معتقد بود حداقل حقوق دانشجومعلمان یک میلیون و 563 هزار تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۹    
مهر نوشت: کشف بسته مشکوک در یکی از مهمترین خیابان های لندن، با واکنش نیروهای امنیتی روبرو شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۸    
تسنیم نوشت: آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران اعلام کرد: امتحانات داخلی دانش آموزان این مناطق در روزهای شنبه 4 و چهارشنبه 8 خرداد همزمان با لیالی قدر برگزار نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۸    
خبر فوری نوشت: یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: نحوه حضور اصلاح طلبان در انتخابات آینده منوط به نحوه تصمیم گیری شورای نگهبان درباره آنهاست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۳    
مهر نوشت: یک منبع نظامی یمنی از عملیات موفق جدید یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن که طی آن سامانه پاتریوت این فرودگاه هدف قرار گرفت، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۶    
همزمان با شب های قدر، پخش مراسم احیا همراه با سخنرانی و مداحی از اماکن مقدس و زیارتی در دستور کار شبکه ها قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۹    
فدراسیون فوتبال قصد دارد سرمربی جدید تیم ملی ایران را به عنوان یکی از میهمانان ویژه بازی حساس نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران به اصفهان ببرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۶    
مالک قطری باشگاه پاری سن ژرمن زیر ذره بین مسئولان قضایی فرانسه قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۹    
بازی های شیمِرا، یک جشنواره ورزشی فرهنگی است که در توکیو، پایتخت ژاپن برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۲    
میزان نوشت: رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو با بیان اینکه برخی با شیطنت هایی که انجام داده بودن بازار خودرو را متلاطم کردند، گفت: بازار در آرامش به سر می برد و قیمت ها در حال کاهش هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۹    
ایسنا نوشت: تهرانی ها در اردیبهشت ماه امسال چهار روز هوای پاک و 27 روز هوای سالم تنفس کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۷    
ایرنا نوشت: چهارمین نشست هم اندیشی احزاب و تشکل های ارزشی، ولایی و انقلابی در محل جامعه روحانیت مبارز برگزار شد و 4 مبنا و 14 شاخص به تصویب جلسه رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۰    
نمایشنامه ترور اثر حمیدرضا نعیمی به کارگردانی میلاد جباری مولانا و با حضور بهزاد فراهانی، در تماشاخانه سرو، نمایشنامه خوانی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۰    
ایرنا نوشت: هواشناسی استان تهران از بعدازظهر پنجشنبه در پاره ای نقاط (بخصوص بخش های جنوبی و غربی) وزش باد شدید را پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۵    
طبق آخرین آمار سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، 9 نفر در یک هفته گذشته (از 24 اردیبهشت تا یک خرداد) در سیل و رعد و برق جان خود را از دست داده اند که می توان با رعایت نکاتی از این حوداث جان سالم ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۴    
مهر نوشت: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه مخالف جذب مربی خارجی است، گفت: فرهاد مجیدی توانایی هایش را نشان داد و به اعتقاد من بهترین گزینه برای سرمربیگری استقلال در فصل بعد است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۰    
مهر نوشت: با اعلام کانون صرافان ایرانیان، پیش ثبت نام آغاز فعالیت در بازار متشکل ارزی از امروز آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۹    
ایرنا نوشت: رئیس مرکز تحقیقات بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)، ورزش را مهمترین عامل پیشگیری و درمان کبد چرب اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۶    
خبرورزشی نوشت:خبرهای تازه از باشگاه استقلال حکایت از آن دارد که نام امیر قلعه نویی به طور کامل از لیست باشگاه خارج شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۶    
گزارشگر صدا و سیما که برای گزارش از مسابقات بسکتبال رفته بود در مصاحبه با یک بازیکن خارجی سوالش را فراموش کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۶    
مشرق نوشت: یک روزنامه آلمانی با اعلام سفر مدیر کل سیاسی وزارت خارجه این کشور به تهران، نوشته است که برلین در تلاش است تا از میزان تنش ها در خلیج فارس کاسته و به حفظ توافق هسته ای نیز کمک کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۵    
جیمز گیفورد، عکاس بریتانیایی، از شکار ناموفق شیرها که به گله فیل ها در پارک ملی چوبه بوتسوانا حمله کرده بودند، عکاسی کرده که در زیر می بینید. عکس ها: storytrender 256282
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۸    
ایرنا نوشت: نشریه ایندیپندنت روز پنجشنبه گزارش داد جرمی هانت وزیر امور خارجه انگلیس قصد دارد تا درباره پیامدهای منفی تنش آمریکا و ایران بر روند صلح یمن ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۵    
مهر نوشت: سرکلانتر هفتم پایخت از دستگیری اعضای سه نفره یک خانواده به جرم توزیع مواد مخدر و کشف 2 کیلوگرم شیشه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۸    
اسطوره فوتبال آرژانتین و جهان در فرودگاه بوئنوس آیرس دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۵    
در مراسم کلنگ زنی فاز دوم گازرسانی به بخش آسارا، استاندار البرز دستور افزایش سهمیه نفت این بخش را صادر کرد، که براساس اعلام شرکت توزیع فراورده های نفتی البرز این امر اجرایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۵    
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای از ممنوعیت انباشت سیب صنعتی و میوه های فصلی در حریم قانونی جاده ها و معابر عمومی استان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۵    
ایرنا نوشت:استاندار ایلام گفت: 70 هزار میلیارد ریال پروژه صنعتی و تولیدی در سفر رئیس جمهوری به استان افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۳    
ایسنا نوشت: رئیس کلانتری پایانه غرب از دستگیری سارقی که به بهانه کمک به افراد مسن اقدام به‬ سرقت‬ از‬ آنان‬ می کرد،‬ خبر‬ داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۳    
برخی رسانه های محلی از فوریختن پل تاریخی ساروق تکاب خبر می دهند، پلی که مربوط به دوران صفوی است و پیش از این نسبت به احتمال ریزش درصورت عدم لای روبی هشدار داده شده بود.